Békés Tagszövetség, P18 Mezoberény
Első adat felvétele: 2015.05.17 15:23:28
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.18 21:01:43
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.20 11:44:50
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.16 15:23:28
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 02 verseny 

Feleresztés helye: Székesfehérvár
Feleresztés ideje: 2015.05.03 07:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 202000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         18   46   541  108   1271,02   1175,06
P02 Orosháza           16   40   466   93   1208,82   1048,34
P05 Gyomaendrod        10   29   433   87   1294,87   1125,89
P06 Gyula              10   25   363   73   1266,47   1194,85
P18 Mezoberény          4    6    51   10   1130,84    974,67
P19 Vészto             16   40   482   96   1228,18   1133,25
P22 Újkígyós            2    5    62   12   1211,30   1135,52
Tagszövetségben        76  191  2398  480   1294,87   1147,35

P18 egyesületi díjlista
   1. Szabó László                   1.cs. HU-11-05-12213    H 1130,84 m/p
   2. Szabó László                   1.cs. HU-14-D778471     T 1121,24 m/p
   3. Pusztafi Ferenc                1.cs. HU 14-15-03876    H 1102,11 m/p
   4. Pusztafi Ferenc                1.cs. HU 13-05-40954    H 1090,91 m/p
   5. Gál Antal                      1.cs. HU 13-05-38937    H 1085,90 m/p
   6. Pusztafi Ferenc                1.cs. HU 13-05-40953    H 1061,09 m/p
   7. Pusztafi Ferenc                1.cs. HU 14-15-03887    T 1027,20 m/p
   8. Szabó László                   1.cs. HU-14-D778476     T  990,91 m/p
   9. Szabó László                   1.cs. HU-12-05-26817    H  990,83 m/p
  10. Gál Antal                      1.cs. HU 12-05-26508    T  974,67 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Gál Antal                       1.cs. Dt: 198865 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   2h  34,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 13-05-38937    H 03 10:03:08  1085,90 m/p   5  22,00    0   0,00    0   0,00
   HU 12-05-26508    T 03 10:24:02   974,67 m/p  10  12,00    0   0,00    0   0,00

Pusztafi Ferenc                 1.cs. Dt: 200630 Kg:  10 Ók:  52 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  88,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 14-15-03876    H 03 10:01:30  1102,11 m/p   3  26,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-05-40954    H 03 10:03:22  1090,91 m/p   4  24,00    0   0,00    0   0,00
   HU 13-05-40953    H 03 10:08:32  1061,09 m/p   6  20,00    0   0,00    0   0,00
   HU 14-15-03887    T 03 10:14:46  1027,20 m/p   7  18,00    0   0,00    0   0,00

Szabó László                    1.cs. Dt: 209274 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h  88,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-11-05-12213    H 03 10:05:03  1130,84 m/p   1  30,00    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D778471     T 03 10:06:38  1121,24 m/p   2  28,00    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D778476     T 03 10:31:11   990,91 m/p   8  16,00    0   0,00    0   0,00
   HU-12-05-26817    H 03 10:31:12   990,83 m/p   9  14,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05 HU-13-D580202     H 1294,87 m/p
   2. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-D776121     H 1292,80 m/p
   3. Szikora János                  1.cs. P05 HU-13-19-35279    H 1276,02 m/p
   4. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-D776061     H 1274,07 m/p
   5. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-15-01837    H 1271,92 m/p
   6. Csachó Mihály                  2.cs. P01 HU-13-D577859     H 1271,02 m/p
   7. Szikora János                  0.cs. P05 HU-13-19-35341    H 1270,98 m/p
   8. Széll Imre                     0.cs. P05 HU-12-19-24371    H 1270,17 m/p
   9. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-12-05-23945    H 1266,50 m/p
  10. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776444    H 1266,47 m/p
  11. Csachó Mihály                  0.cs. P01 HU-14-OLI-28559   H 1266,37 m/p
  12. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776495    H 1266,36 m/p
  13. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-13-D577619     T 1266,24 m/p
  14. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776417    T 1265,64 m/p
  15. Szikora János                  2.cs. P05 HU-10-19-97172    H 1264,48 m/p
  16. Széll Imre                     2.cs. P05 HU-12-D509371     H 1262,83 m/p
  17. Csachó Mihály                  2.cs. P01 HU-12-05-23916    H 1262,65 m/p
  18. Rotár István                   0.cs. P06 HU-14-D777808     H 1262,08 m/p
  19. Balog István                   1.cs. P06 HU-13-D597123     H 1261,43 m/p
  20. Nagy Gáspár László             0.cs. P01 HU-14-15-00726    H 1260,97 m/p
  21. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-15-02030    H 1259,98 m/p
  22. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-13-D577605     H 1258,93 m/p
  23. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-15-03780    H 1257,95 m/p
  24. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-15-01810    H 1256,90 m/p
  25. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-12-D454865     T 1254,49 m/p
  26. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-13-05-37317    T 1254,26 m/p
  27. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU-12-OLI-12769   T 1254,01 m/p
  28. Rotár István                   1.cs. P06 HU-13-D577429     H 1253,94 m/p
  29. Rotár István                   2.cs. P06 HU-13-D577446     T 1251,29 m/p
  30. Rotár István                   1.cs. P06 HU-13-D577435     T 1250,14 m/p
  31. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-13-D597996     T 1250,08 m/p
  32. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU-13-D577602     H 1249,85 m/p
  33. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-15-02034    T 1249,85 m/p
  34. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776484    T 1249,85 m/p
  35. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06 HU-14-D-776312    H 1249,74 m/p
  36. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776449    T 1249,27 m/p
  37. Rotár István                   0.cs. P06 HU-14-D777810     T 1249,22 m/p
  38. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU-13-D577691     H 1249,16 m/p
  39. Szluka János                   1.cs. P01 HU-13-D597987     H 1248,97 m/p
  40. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU-14-D-776418    H 1248,93 m/p
  41. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776439    T 1248,93 m/p
  42. Szluka János                   0.cs. P01 HU-14-15-00200    H 1248,84 m/p
  43. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776407    T 1248,81 m/p
  44. Szluka János                   0.cs. P01 HU-14-D-777942    H 1248,72 m/p
  45. Balog István                   1.cs. P06 HU-12-D454770     H 1248,03 m/p
  46. Szluka János                   2.cs. P01 HU-12-05-24042    H 1247,58 m/p
  47. Rotár István                   1.cs. P06 HU-12-D454715     H 1247,50 m/p
  48. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU-11-05-08516    H 1246,77 m/p
  49. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU-14-PM-10321    H 1245,80 m/p
  50. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU-14-15-00014    H 1245,31 m/p





A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   86,17 p
   2. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    3 h.   85,98 p
   3. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    3 h.   85,76 p
   4. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   85,33 p
   5. Csachó Mihály                  2.cs. P01    3 h.   84,74 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   84,26 p
   7. Szluka János                   2.cs. P01    3 h.   83,61 p
   8. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   82,45 p
   9. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   82,22 p
  10. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   81,81 p
  11. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   80,42 p
  12. Csehi Miklós                   2.cs. P01    3 h.   80,12 p
  13. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   79,70 p
  14. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   76,17 p
  15. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   75,30 p
  16. Bajkán István                  1.cs. P01    3 h.   75,01 p
  17. Szabó Imre                     1.cs. P19    3 h.   70,84 p
  18. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    3 h.   68,84 p
  19. Turák Károly                   2.cs. P01    3 h.   67,72 p
  20. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    3 h.   67,38 p
  21. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   66,93 p
  22. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   66,54 p
  23. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   65,80 p
  24. Kádár László                   2.cs. P06    3 h.   64,86 p
  25. Tóth László                    2.cs. P01    3 h.   64,44 p
  26. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   63,92 p
  27. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    3 h.   63,51 p
  28. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   61,18 p
  29. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   60,99 p
  30. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    3 h.   59,71 p
  31. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   59,52 p
  32. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    3 h.   59,41 p
  33. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   57,12 p
  34. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    3 h.   56,48 p
  35. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   56,15 p
  36. Kereki István                  1.cs. P19    3 h.   54,76 p
  37. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   53,28 p
  38. Kereki István                  2.cs. P19    3 h.   52,98 p
  39. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   52,27 p
  40. Széll Imre                     2.cs. P05    2 h.   52,15 p
  41. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    3 h.   51,86 p
  42. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    3 h.   51,22 p
  43. Szikora János                  1.cs. P05    2 h.   50,86 p
  44. Pádár Antal                    1.cs. P19    2 h.   49,44 p
  45. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    3 h.   49,04 p
  46. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    2 h.   47,94 p
  47. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    2 h.   45,57 p
  48. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   41,51 p
  49. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    2 h.   40,68 p
  50. Sajben Mihály                  1.cs. P01    2 h.   40,12 p
  51. Tóth Barna                     2.cs. P19    2 h.   39,37 p
  52. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    2 h.   37,57 p
  53. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   37,49 p
  54. Balog István                   2.cs. P06    2 h.   36,93 p
  55. Nagy Mihály                    1.cs. P06    2 h.   36,32 p
  56. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    2 h.   35,16 p
  57. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    2 h.   33,70 p
  58. Szabó Imre                     2.cs. P02    2 h.   33,35 p
  59. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   30,32 p
  60. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    2 h.   27,72 p
  61. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    2 h.   27,00 p
  62. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   22,75 p
  63. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   22,00 p
  64. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   21,28 p
  65. Forgó István                   1.cs. P02    1 h.   20,61 p
  66. Jambrik István                 2.cs. P05    1 h.   20,46 p
  67. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   19,40 p
  68. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   19,37 p
  69. Fülöp János                    2.cs. P06    1 h.   19,25 p
  70. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   18,95 p
  71. Tóth Barna                     1.cs. P19    1 h.   18,50 p
  72. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   18,31 p
  73. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   17,71 p
  74. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    1 h.   17,49 p
  75. Knyihár János                  1.cs. P01    1 h.   17,26 p
  76. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   14,74 p
  77. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    1 h.   14,59 p
  78. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   14,25 p
  79. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    1 h.   14,18 p
  80. Csikós Elek                    1.cs. P19    1 h.   13,32 p
  81. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   13,20 p
  82. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    1 h.   13,05 p
  83. Kovács Imre                    1.cs. P06    1 h.   12,00 p

A verseny P18 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.    3 h.   74,00 p
   2. Pusztafi Ferenc                1.cs.    3 h.   70,00 p
   3. Gál Antal                      1.cs.    2 h.   34,00 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    5 h.  140,83 p
   2. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  136,70 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  135,65 p
   4. Csachó Mihály                  2.cs. P01    5 h.  133,50 p
   5. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  133,33 p
   6. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    5 h.  131,71 p
   7. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  131,70 p
   8. Csehi Miklós                   1.cs. P01    5 h.  128,83 p
   9. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  128,05 p
  10. Rotár István                   2.cs. P06    5 h.  124,48 p
  11. Balog István                   1.cs. P06    5 h.  123,40 p
  12. Kádár László                   1.cs. P06    5 h.  119,93 p
  13. Turák Károly                   1.cs. P01    5 h.  111,90 p
  14. Szikora János                  2.cs. P05    5 h.  106,89 p
  15. Turák Károly                   2.cs. P01    5 h.  103,29 p
  16. Csehi Miklós                   2.cs. P01    4 h.  103,13 p
  17. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    5 h.   95,46 p
  18. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    5 h.   90,71 p
  19. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    5 h.   90,06 p
  20. Jónás Krisztián                1.cs. P19    4 h.   83,70 p
  21. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    4 h.   81,67 p
  22. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    4 h.   75,17 p
  23. Bajkán István                  1.cs. P01    3 h.   75,01 p
  24. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    4 h.   73,63 p
  25. Szabó Imre                     1.cs. P19    3 h.   70,84 p
  26. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    4 h.   70,58 p
  27. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    4 h.   69,98 p
  28. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    4 h.   68,19 p
  29. Kereki István                  1.cs. P19    4 h.   68,15 p
  30. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    3 h.   67,38 p
  31. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   66,93 p
  32. Nagy Károly                    1.cs. P01    4 h.   65,43 p
  33. Kádár László                   2.cs. P06    3 h.   64,86 p
  34. Tóth László                    2.cs. P01    3 h.   64,44 p
  35. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   63,92 p
  36. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   60,99 p
  37. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    3 h.   59,41 p
  38. Kereki István                  2.cs. P19    3 h.   52,98 p
  39. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   52,27 p
  40. Széll Imre                     2.cs. P05    2 h.   52,15 p
  41. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    3 h.   51,86 p
  42. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    3 h.   51,22 p
  43. Szikora János                  1.cs. P05    2 h.   50,86 p
  44. Pádár Antal                    1.cs. P19    2 h.   49,44 p
  45. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    3 h.   49,04 p
  46. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    2 h.   47,94 p
  47. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    2 h.   45,57 p
  48. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   41,51 p
  49. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    2 h.   40,68 p
  50. Sajben Mihály                  1.cs. P01    2 h.   40,12 p
  51. Tóth Barna                     2.cs. P19    2 h.   39,37 p
  52. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    2 h.   37,57 p
  53. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   37,49 p
  54. Balog István                   2.cs. P06    2 h.   36,93 p
  55. Nagy Mihály                    1.cs. P06    2 h.   36,32 p
  56. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    2 h.   35,16 p
  57. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    2 h.   33,70 p
  58. Szabó Imre                     2.cs. P02    2 h.   33,35 p
  59. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   30,32 p
  60. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    2 h.   27,72 p
  61. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    2 h.   27,00 p
  62. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   22,75 p
  63. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   22,00 p
  64. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   21,28 p
  65. Forgó István                   1.cs. P02    1 h.   20,61 p
  66. Jambrik István                 2.cs. P05    1 h.   20,46 p
  67. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   19,40 p
  68. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   19,37 p
  69. Fülöp János                    2.cs. P06    1 h.   19,25 p
  70. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   18,95 p
  71. Tóth Barna                     1.cs. P19    1 h.   18,50 p
  72. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   18,31 p
  73. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   17,71 p
  74. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    1 h.   17,49 p
  75. Knyihár János                  1.cs. P01    1 h.   17,26 p
  76. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   14,74 p
  77. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    1 h.   14,59 p
  78. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   14,25 p
  79. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    1 h.   14,18 p
  80. Csikós Elek                    1.cs. P19    1 h.   13,32 p
  81. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   13,20 p
  82. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    1 h.   13,05 p
  83. Kovács Imre                    1.cs. P06    1 h.   12,00 p

A verseny P18 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.    4 h.   88,00 p
   2. Pusztafi Ferenc                1.cs.    4 h.   88,00 p
   3. Gál Antal                      1.cs.    2 h.   34,00 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szluka János                   1.cs. P01    6 h.  167,30 p
   2. Rotár István                   2.cs. P06    6 h.  166,94 p
   3. Szluka János                   2.cs. P01    6 h.  164,87 p
   4. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    6 h.  163,45 p
   5. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    6 h.  163,23 p
   6. Rotár István                   1.cs. P06    6 h.  161,80 p
   7. Csachó Mihály                  1.cs. P01    6 h.  158,83 p
   8. Csachó Mihály                  2.cs. P01    6 h.  157,80 p
   9. Bajkán István                  1.cs. P01    6 h.  154,27 p
  10. Turák Károly                   2.cs. P01    6 h.  151,40 p
  11. Kádár László                   1.cs. P06    6 h.  149,59 p
  12. Turák Károly                   1.cs. P01    6 h.  146,39 p
  13. Balog István                   1.cs. P06    6 h.  145,52 p
  14. Csehi Miklós                   2.cs. P01    6 h.  144,29 p
  15. Pádár Antal                    2.cs. P19    6 h.  141,14 p
  16. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    6 h.  139,15 p
  17. Pádár Antal                    1.cs. P19    5 h.  137,58 p
  18. Csehi Miklós                   1.cs. P01    6 h.  137,32 p
  19. Nagy József                    1.cs. P01    6 h.  133,06 p
  20. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    6 h.  132,59 p
  21. Szikora János                  1.cs. P05    5 h.  130,50 p
  22. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    6 h.  128,03 p
  23. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    6 h.  127,17 p
  24. Szántó István                  1.cs. P19    6 h.  127,15 p
  25. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    6 h.  124,43 p
  26. Kereki István                  1.cs. P19    6 h.  122,86 p
  27. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    5 h.  118,88 p
  28. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    6 h.  118,55 p
  29. Nagy Károly                    1.cs. P01    6 h.  117,30 p
  30. Szabó Imre                     1.cs. P19    5 h.  115,53 p
  31. Kádár László                   2.cs. P06    5 h.  115,18 p
  32. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    6 h.  112,54 p
  33. Kereki István                  2.cs. P19    5 h.  112,11 p
  34. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    4 h.  111,98 p
  35. Szabó Imre                     2.cs. P02    5 h.  110,87 p
  36. Jónás Krisztián                1.cs. P19    5 h.  110,56 p
  37. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    5 h.  105,36 p
  38. Szikora János                  2.cs. P05    4 h.  100,19 p
  39. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    5 h.   98,34 p
  40. Jambrik István                 2.cs. P05    4 h.   96,62 p
  41. Tóth László                    2.cs. P01    5 h.   95,47 p
  42. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    5 h.   93,96 p
  43. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    4 h.   92,49 p
  44. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    5 h.   87,41 p
  45. Balog István                   2.cs. P06    4 h.   85,32 p
  46. Csikós Elek                    1.cs. P19    4 h.   83,73 p
  47. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    4 h.   83,53 p
  48. Nagy Károly                    2.cs. P01    5 h.   82,20 p
  49. Felek Árpád                    1.cs. P22    4 h.   81,20 p
  50. Tóth Barna                     2.cs. P19    4 h.   80,24 p
  51. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    4 h.   73,20 p
  52. Sajben Mihály                  1.cs. P01    4 h.   72,56 p
  53. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    4 h.   71,59 p
  54. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    4 h.   69,72 p
  55. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    3 h.   68,84 p
  56. Varga Lajos                    2.cs. P02    4 h.   68,72 p
  57. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    5 h.   67,50 p
  58. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    3 h.   66,83 p
  59. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    4 h.   66,51 p
  60. Szabó Imre                     1.cs. P02    3 h.   65,57 p
  61. Széll Imre                     2.cs. P05    3 h.   65,21 p
  62. Sajben Mihály                  2.cs. P01    3 h.   62,26 p
  63. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    3 h.   61,74 p
  64. Ailer József                   1.cs. P05    3 h.   58,57 p
  65. Szántó István                  2.cs. P19    3 h.   57,07 p
  66. Marossy Gábor                  2.cs. P22    3 h.   56,07 p
  67. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   52,03 p
  68. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    3 h.   51,86 p
  69. Ailer József                   2.cs. P05    2 h.   49,60 p
  70. Nagy Mihály                    1.cs. P06    3 h.   49,11 p
  71. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    2 h.   48,43 p
  72. Benedek József                 1.cs. P02    3 h.   47,53 p
  73. Csikós Elek                    2.cs. P19    2 h.   46,54 p
  74. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   43,74 p
  75. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    2 h.   42,26 p
  76. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   41,51 p
  77. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    2 h.   40,68 p
  78. Forgó István                   2.cs. P02    2 h.   40,64 p
  79. Tóth László                    1.cs. P01    2 h.   39,68 p
  80. Varga Lajos                    1.cs. P02    2 h.   39,39 p
  81. Pataki József                  1.cs. P02    2 h.   36,82 p
  82. Elek Zoltán                    2.cs. P19    2 h.   36,36 p
  83. Jambrik István                 1.cs. P05    2 h.   36,25 p
  84. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    2 h.   35,50 p
  85. Forgó István                   1.cs. P02    2 h.   34,77 p
  86. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    2 h.   33,70 p
  87. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   28,91 p
  88. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
  89. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    2 h.   27,72 p
  90. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
  91. Jónás Krisztián                2.cs. P19    1 h.   25,65 p
  92. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   23,04 p
  93. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   22,06 p
  94. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   22,00 p
  95. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   21,23 p
  96. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   20,32 p
  97. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    1 h.   19,49 p
  98. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   19,37 p
  99. Fülöp János                    2.cs. P06    1 h.   19,25 p
 100. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   19,18 p
 101. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   18,95 p
 102. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   18,31 p
 103. Knyihár János                  1.cs. P01    1 h.   17,26 p
 104. Szabó László                   1.cs. P18    1 h.   17,03 p
 105. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   15,52 p
 106. Benedek József                 2.cs. P02    1 h.   15,03 p
 107. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   14,74 p
 108. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   14,25 p
 109. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    1 h.   14,18 p
 110. Faragó István                  2.cs. P02    1 h.   13,85 p
 111. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   13,20 p
 112. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   12,38 p
 113. Kovács Imre                    1.cs. P06    1 h.   12,00 p

P18 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.    6 h.  157,25 p
   2. Gál Antal                      1.cs.    5 h.   92,50 p
   3. Pusztafi Ferenc                1.cs.    3 h.   70,00 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szluka János                   1.cs. P01   10 h.  269,02 p
   2. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   10 h.  264,81 p
   3. Rotár István                   2.cs. P06   10 h.  260,71 p
   4. Rotár István                   1.cs. P06   10 h.  252,52 p
   5. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   10 h.  252,26 p
   6. Szluka János                   2.cs. P01   10 h.  249,99 p
   7. Csachó Mihály                  1.cs. P01   10 h.  245,03 p
   8. Csachó Mihály                  2.cs. P01   10 h.  242,47 p
   9. Turák Károly                   2.cs. P01   10 h.  224,62 p
  10. Kádár László                   1.cs. P06    9 h.  204,69 p
  11. Csehi Miklós                   1.cs. P01    9 h.  193,92 p
  12. Bajkán István                  1.cs. P01    8 h.  193,47 p
  13. Pádár Antal                    2.cs. P19    8 h.  192,14 p
  14. Pádár Antal                    1.cs. P19    7 h.  188,16 p
  15. Balog István                   1.cs. P06    8 h.  186,47 p
  16. Csehi Miklós                   2.cs. P01    8 h.  185,84 p
  17. Turák Károly                   1.cs. P01    8 h.  182,12 p
  18. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    8 h.  173,62 p
  19. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    9 h.  170,49 p
  20. Nagy József                    1.cs. P01    8 h.  169,46 p
  21. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    8 h.  160,39 p
  22. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    6 h.  157,93 p
  23. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    8 h.  156,23 p
  24. Szikora János                  1.cs. P05    6 h.  150,74 p
  25. Kereki István                  1.cs. P19    8 h.  149,99 p
  26. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    6 h.  132,59 p
  27. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    7 h.  132,56 p
  28. Szikora János                  2.cs. P05    6 h.  131,78 p
  29. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    7 h.  130,59 p
  30. Nagy Károly                    1.cs. P01    7 h.  129,45 p
  31. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    7 h.  128,88 p
  32. Jónás Krisztián                1.cs. P19    6 h.  128,46 p
  33. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    7 h.  128,00 p
  34. Szántó István                  1.cs. P19    6 h.  127,15 p
  35. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    5 h.  118,88 p
  36. Szabó Imre                     1.cs. P19    5 h.  115,53 p
  37. Kádár László                   2.cs. P06    5 h.  115,18 p
  38. Kereki István                  2.cs. P19    5 h.  112,11 p
  39. Szabó Imre                     2.cs. P02    5 h.  110,87 p
  40. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    5 h.   97,63 p
  41. Jambrik István                 2.cs. P05    4 h.   96,62 p
  42. Csikós Elek                    1.cs. P19    5 h.   96,49 p
  43. Tóth László                    2.cs. P01    5 h.   95,47 p
  44. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    5 h.   93,96 p
  45. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    4 h.   92,49 p
  46. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    5 h.   87,41 p
  47. Balog István                   2.cs. P06    4 h.   85,32 p
  48. Nagy Károly                    2.cs. P01    5 h.   82,20 p
  49. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    4 h.   81,67 p
  50. Felek Árpád                    1.cs. P22    4 h.   81,20 p
  51. Szabó Imre                     1.cs. P02    4 h.   80,52 p
  52. Tóth Barna                     2.cs. P19    4 h.   80,24 p
  53. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    4 h.   77,71 p
  54. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    4 h.   73,20 p
  55. Sajben Mihály                  1.cs. P01    4 h.   72,56 p
  56. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    4 h.   71,59 p
  57. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    4 h.   69,72 p
  58. Szántó István                  2.cs. P19    4 h.   69,37 p
  59. Varga Lajos                    2.cs. P02    4 h.   68,72 p
  60. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    5 h.   67,50 p
  61. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    3 h.   66,83 p
  62. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    4 h.   66,51 p
  63. Széll Imre                     2.cs. P05    3 h.   65,21 p
  64. Sajben Mihály                  2.cs. P01    3 h.   62,26 p
  65. Ailer József                   1.cs. P05    3 h.   58,57 p
  66. Marossy Gábor                  2.cs. P22    3 h.   56,07 p
  67. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   52,03 p
  68. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    3 h.   51,86 p
  69. Ailer József                   2.cs. P05    2 h.   49,60 p
  70. Nagy Mihály                    1.cs. P06    3 h.   49,11 p
  71. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    2 h.   48,43 p
  72. Benedek József                 1.cs. P02    3 h.   47,53 p
  73. Csikós Elek                    2.cs. P19    2 h.   46,54 p
  74. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   43,74 p
  75. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    2 h.   42,26 p
  76. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   41,51 p
  77. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    2 h.   40,68 p
  78. Forgó István                   2.cs. P02    2 h.   40,64 p
  79. Tóth László                    1.cs. P01    2 h.   39,68 p
  80. Varga Lajos                    1.cs. P02    2 h.   39,39 p
  81. Pataki József                  1.cs. P02    2 h.   36,82 p
  82. Elek Zoltán                    2.cs. P19    2 h.   36,36 p
  83. Jambrik István                 1.cs. P05    2 h.   36,25 p
  84. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    2 h.   35,50 p
  85. Forgó István                   1.cs. P02    2 h.   34,77 p
  86. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    2 h.   33,70 p
  87. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   28,91 p
  88. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
  89. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    2 h.   27,72 p
  90. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
  91. Jónás Krisztián                2.cs. P19    1 h.   25,65 p
  92. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   23,04 p
  93. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   22,06 p
  94. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   22,00 p
  95. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   21,23 p
  96. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   20,32 p
  97. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    1 h.   19,49 p
  98. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   19,37 p
  99. Fülöp János                    2.cs. P06    1 h.   19,25 p
 100. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   19,18 p
 101. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   18,95 p
 102. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   18,31 p
 103. Knyihár János                  1.cs. P01    1 h.   17,26 p
 104. Szabó László                   1.cs. P18    1 h.   17,03 p
 105. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   15,52 p
 106. Benedek József                 2.cs. P02    1 h.   15,03 p
 107. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   14,74 p
 108. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   14,25 p
 109. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    1 h.   14,18 p
 110. Faragó István                  2.cs. P02    1 h.   13,85 p
 111. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   13,20 p
 112. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   12,38 p
 113. Kovács Imre                    1.cs. P06    1 h.   12,00 p

P18 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.    9 h.  206,50 p
   2. Gál Antal                      1.cs.    5 h.   92,50 p
   3. Pusztafi Ferenc                1.cs.    4 h.   88,00 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Rotár István                   P06 HU-12-D454715     H  2h  57,32p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776418    H  2h  57,21p
  3. Szluka János                   P01 HU-12-05-24037    H  2h  57,06p
  4. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577859     H  2h  56,71p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577605     H  2h  56,45p
  6. Rotár István                   P06 HU-13-D577429     H  2h  55,17p
  7. Rotár István                   P06 HU-12-D454711     H  2h  54,77p
  8. Balog István                   P06 HU-12-D454770     H  2h  54,64p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23970    H  2h  54,08p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776480    H  2h  54,01p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Rotár István                   P06 HU-14-D777810     T  2h  56,08p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  2h  55,40p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577670     T  2h  54,12p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  2h  53,93p
  5. Szántó István                  P19 HU 13-05-40868    T  2h  53,30p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  2h  52,26p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  2h  52,22p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577617     T  2h  52,13p
  9. Rotár István                   P06 HU-13-D577435     T  2h  51,38p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776461    T  2h  50,19p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776418    H  2h  57,21p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776480    H  2h  54,01p
  3. Rotár István                   P06 HU-14-D777808     H  2h  53,46p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  2h  53,37p
  5. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00014    H  2h  53,32p
  6. Rotár István                   P06 HU-14-D777820     H  2h  52,80p
  7. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775940     H  2h  52,73p
  8. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  2h  52,18p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-14-OLI-28559   H  2h  51,91p
 10. Csarnai Szilárd                P01 HU-14-15-00416    H  2h  51,90p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Rotár István                   P06 HU-14-D777810     T  2h  56,08p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  2h  55,40p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  2h  53,93p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  2h  52,26p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  2h  52,22p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776461    T  2h  50,19p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  2h  50,16p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776449    T  2h  49,76p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  2h  48,14p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  2h  47,84p