Békés Tagszövetség, P19 Vészto
Első adat felvétele: 2015.06.16 21:27:58
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.20 13:54:58
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.20 13:59:31
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.16 21:27:58
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 08 verseny 

Feleresztés helye: Sopron 2.
Feleresztés ideje: 2015.06.14 05:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 345000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         17   35   319   64   1324,50   1114,68
P02 Orosháza           17   30   283   57   1212,54    941,16
P05 Gyomaendrod        10   22   295   59   1368,28   1068,97
P06 Gyula              11   23   258   52   1334,58   1136,80
P08 Tótkomlós           1    1    10    2   1026,81    933,41
P18 Mezoberény          1    1    10    2   1112,58   1080,40
P19 Vészto             12   22   210   42   1392,44   1225,90
P22 Újkígyós            2    5    41    8   1271,58   1073,16
Tagszövetségben        71  139  1426  285   1392,44   1098,46

P19 egyesületi díjlista
   1. Erdoháti Gyula                 1.cs. HU-14-D-777769    T 1392,44 m/p
   2. Erdoháti Gyula                 1.cs. HU-13-05-40523    H 1390,39 m/p
   3. Pádár Antal                    1.cs. HU-14-D-775073    H 1385,04 m/p
   4. Tóth Barna                     1.cs. HU-14-D-777688    T 1374,20 m/p
   5. Tóth Barna                     1.cs. HU-14-D-777689    H 1369,06 m/p
   6. Erdoháti Gyula                 1.cs. HU-10-04-28321    T 1365,16 m/p
   7. Szabó Zoltán                   1.cs. HU 13-05-40254    H 1358,84 m/p
   8. Parázs Zoltán                  1.cs. HU-13-05-40327    H 1348,78 m/p
   9. Elek Zoltán                    1.cs. HU-14-05-04133    T 1342,34 m/p
  10. Tóth Barna                     1.cs. HU-13-05-40699    H 1337,41 m/p
  11. Parázs Zoltán                  1.cs. HU-12-05-27051    H 1329,41 m/p
  12. Jónás Krisztián                1.cs. HU-14-OL-28797    T 1324,04 m/p
  13. Erdoháti Gyula                 2.cs. HU-14-D-775377    H 1323,54 m/p
  14. Pádár Antal                    2.cs. HU-13-05-40964    H 1311,43 m/p
  15. Szabó Zoltán                   1.cs. HU 14-D-775317    T 1307,81 m/p
  16. Mogyorós Ferenc                1.cs. HU-14-D777755     H 1301,76 m/p
  17. Pádár Antal                    1.cs. HU-11-05-12535    H 1301,69 m/p
  18. Pádár Antal                    2.cs. HU-14-D-775087    T 1294,79 m/p
  19. Szabó Zoltán                   1.cs. HU 12-05-27150    H 1287,90 m/p
  20. Parázs Zoltán                  2.cs. HU-12-05-27429    H 1287,29 m/p
  21. Erdoháti Gyula                 2.cs. HU-14-D-777770    T 1286,91 m/p
  22. Parázs Zoltán                  2.cs. HU-13-05-40292    H 1286,53 m/p
  23. Kereki István                  2.cs. HU-14-D-775332    T 1282,00 m/p
  24. Szántó István                  1.cs. HU 14-15-03979    T 1281,29 m/p
  25. Erdoháti Gyula                 2.cs. HU-14-D-776638    H 1278,10 m/p
  26. Kereki István                  1.cs. HU-09-05-76246    T 1276,12 m/p
  27. Szántó István                  1.cs. HU 14-15-03978    T 1272,79 m/p
  28. Pádár Antal                    1.cs. HU-14-D-775099    H 1263,44 m/p
  29. Kereki István                  1.cs. HU-14-D-775331    T 1262,00 m/p
  30. Erdoháti Gyula                 2.cs. HU-14-D-775371    T 1259,16 m/p
  31. Tóth Barna                     1.cs. HU-14-D-777682    T 1254,60 m/p
  32. Kereki István                  2.cs. HU-14-D-775327    T 1252,67 m/p
  33. Parázs Zoltán                  1.cs. HU-12-OL-12784    H 1251,22 m/p
  34. Tóth Barna                     1.cs. HU-14-D-777687    T 1250,18 m/p
  35. Kereki István                  1.cs. HU-14-D-775336    T 1246,91 m/p
  36. Pádár Antal                    2.cs. HU-13-D-597260    H 1243,63 m/p
  37. Mogyorós Ferenc                1.cs. HU-12-D528782     H 1238,38 m/p
  38. Szabó Zoltán                   1.cs. HU 12-05-27176    H 1238,14 m/p
  39. Tóth Barna                     1.cs. HU-14-D-775004    H 1230,19 m/p
  40. Parázs Zoltán                  2.cs. HU-11-05-12478    H 1228,37 m/p
  41. Erdoháti Gyula                 2.cs. HU-14-D-775385    T 1228,32 m/p
  42. Kereki István                  1.cs. HU-14-D-775337    T 1225,90 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Elek Zoltán                     1.cs. Dt: 360724 Kg:   7 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  26,49p    R:   0.   0h   0,00p    T:  51.   1h  29,18p
 x HU-14-05-04133    T 14 09:28:43  1342,34 m/p   9  26,49    0   0,00   14  29,18

Erdoháti Gyula                  1.cs. Dt: 361099 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  87,36p    R:   0.   0h   0,00p    T:   2.   5h 135,62p
   HU-14-D-777769    T 14 09:19:19  1392,44 m/p   1  30,00    0   0,00    1  30,00
   HU-13-05-40523    H 14 09:19:42  1390,39 m/p   2  29,56    0   0,00    2  29,94
   HU-10-04-28321    T 14 09:24:30  1365,16 m/p   6  27,80    0   0,00    8  29,56
 x HU-14-OL-28825    H 14 09:55:27  1222,15 m/p   0   0,00    0   0,00   85  24,68
   HU-14-D-775438    T 14 10:06:14  1179,12 m/p   0   0,00    0   0,00  136  21,44
   HU-12-05-27136    H 14 10:12:48  1154,37 m/p   0   0,00    0   0,00  175  18,97
   HU-14-D-777766    T 14 10:18:10  1134,90 m/p   0   0,00    0   0,00  215  16,44
   HU-13-05-40546    T 14 10:26:54  1104,58 m/p   0   0,00    0   0,00  274  12,70

Erdoháti Gyula                  2.cs. Dt: 361099 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  95,12p    R:   0.   0h   0,00p    T:   4.   5h 134,66p
   HU-14-D-775377    H 14 09:32:49  1323,54 m/p  13  24,73    0   0,00   24  28,54
 x HU-14-D-777770    T 14 09:40:35  1286,91 m/p  21  21,22    0   0,00   39  27,59
   HU-14-D-776638    H 14 09:42:31  1278,10 m/p  25  19,46    0   0,00   46  27,15
   HU-14-D-775371    T 14 09:46:46  1259,16 m/p  30  17,27    0   0,00   57  26,45
   HU-14-D-775385    T 14 09:53:58  1228,32 m/p  41  12,44    0   0,00   81  24,93

Jónás Krisztián                 1.cs. Dt: 356644 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  25,17p    R:   0.   0h   0,00p    T:  23.   3h  74,67p
 x HU-14-OL-28797    T 14 09:29:21  1324,04 m/p  12  25,17    0   0,00   23  28,61
   HU-14-D-775450    T 14 09:52:54  1217,58 m/p   0   0,00    0   0,00   88  24,49
   HU-14-D-775031    T 14 10:02:22  1179,46 m/p   0   0,00    0   0,00  134  21,57

Jónás Krisztián                 2.cs. Dt: 356644 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  25.   4h  72,79p
   HU-14-D-775036    H 14 09:53:47  1213,92 m/p   0   0,00    0   0,00   91  24,30
   HU-14-D-775441    H 14 10:10:49  1147,40 m/p   0   0,00    0   0,00  188  18,15
   HU-14-D-775443    H 14 10:16:14  1127,75 m/p   0   0,00    0   0,00  232  15,36
   HU-13-05-40196    H 14 10:17:06  1124,67 m/p   0   0,00    0   0,00  238  14,98

Kereki István                   1.cs. Dt: 361396 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  63,80p    R:   0.   0h   0,00p    T:   6.   5h 124,57p
   HU-09-05-76246    T 14 09:43:12  1276,12 m/p  26  19,02    0   0,00   47  27,08
   HU-14-D-775331    T 14 09:46:22  1262,00 m/p  29  17,71    0   0,00   56  26,51
 x HU-14-D-775336    T 14 09:49:50  1246,91 m/p  35  15,07    0   0,00   66  25,88
   HU-14-D-775337    T 14 09:54:48  1225,90 m/p  42  12,00    0   0,00   83  24,80
   HU-13-05-40172    T 14 10:09:33  1167,49 m/p   0   0,00    0   0,00  154  20,30

Kereki István                   2.cs. Dt: 361396 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  36,73p    R:   0.   0h   0,00p    T:   7.   5h 123,70p
 x HU-14-D-775332    T 14 09:41:54  1282,00 m/p  23  20,34    0   0,00   43  27,34
   HU-14-D-775327    T 14 09:48:30  1252,67 m/p  32  16,39    0   0,00   60  26,26
   HU-14-D-775347    T 14 09:57:01  1216,75 m/p   0   0,00    0   0,00   89  24,42
   HU-14-D-775326    H 14 09:58:36  1210,30 m/p   0   0,00    0   0,00   99  23,79
   HU-14-D-775345    H 14 10:06:01  1180,97 m/p   0   0,00    0   0,00  129  21,89
   HU-14-D-775350    T 14 10:06:03  1180,84 m/p   0   0,00    0   0,00  131  21,76
   HU-14-D-775328    H 14 10:19:57  1129,54 m/p   0   0,00    0   0,00  225  15,80

Mogyorós Ferenc                 0.cs. Dt: 360740 Kg:  14 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-15-04083    H 14 10:08:24  1169,71 m/p   0   0,00    0   0,00  149  20,62
   HU-14-D777753     T 14 10:16:50  1138,58 m/p   0   0,00    0   0,00  204  17,13
   HU-14-15-04119    T 14 10:22:26  1118,80 m/p   0   0,00    0   0,00  249  14,28

Mogyorós Ferenc                 1.cs. Dt: 360740 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  37,61p    R:   0.   0h   0,00p    T:  33.   2h  53,79p
   HU-14-D777755     H 14 09:37:07  1301,76 m/p  16  23,41    0   0,00   29  28,23
   HU-12-D528782     H 14 09:51:18  1238,38 m/p  37  14,20    0   0,00   71  25,56

Pádár Antal                     1.cs. Dt: 350414 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  70,25p    R:   0.   0h   0,00p    T:  10.   4h 108,33p
   HU-14-D-775073    H 14 09:13:00  1385,04 m/p   3  29,12    0   0,00    3  29,87
   HU-11-05-12535    H 14 09:29:12  1301,69 m/p  17  22,98    0   0,00   30  28,16
   HU-14-D-775099    H 14 09:37:21  1263,44 m/p  28  18,15    0   0,00   53  26,70
   HU-14-OL-28801    H 14 09:50:11  1207,56 m/p   0   0,00    0   0,00  102  23,60

Pádár Antal                     2.cs. Dt: 350414 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  61,46p    R:   0.   0h   0,00p    T:  14.   4h 100,04p
   HU-13-05-40964    H 14 09:27:12  1311,43 m/p  14  24,29    0   0,00   26  28,42
   HU-14-D-775087    T 14 09:30:38  1294,79 m/p  18  22,54    0   0,00   34  27,91
   HU-13-D-597260    H 14 09:41:46  1243,63 m/p  36  14,63    0   0,00   68  25,75
   HU-13-05-40990    H 14 10:05:32  1146,89 m/p   0   0,00    0   0,00  191  17,96

Parázs Zoltán                   1.cs. Dt: 360957 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  68,49p    R:   0.   0h   0,00p    T:   5.   5h 132,06p
   HU-13-05-40327    H 14 09:27:37  1348,78 m/p   8  26,93    0   0,00   13  29,24
   HU-12-05-27051    H 14 09:31:31  1329,41 m/p  11  25,61    0   0,00   19  28,86
   HU-12-OL-12784    H 14 09:48:29  1251,22 m/p  33  15,95    0   0,00   62  26,13
   HU-12-05-27039    H 14 09:55:24  1221,93 m/p   0   0,00    0   0,00   86  24,61
   HU-14-D-776611    H 14 09:59:59  1203,26 m/p   0   0,00    0   0,00  108  23,22
   HU-11-05-12508    H 14 10:05:54  1179,98 m/p   0   0,00    0   0,00  132  21,70
   HU-12-05-27043    H 14 10:22:02  1120,87 m/p   0   0,00    0   0,00  245  14,54

Parázs Zoltán                   2.cs. Dt: 360957 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  55,32p    R:   0.   0h   0,00p    T:  20.   3h  80,17p
   HU-12-05-27429    H 14 09:40:24  1287,29 m/p  20  21,66    0   0,00   38  27,65
   HU-13-05-40292    H 14 09:40:34  1286,53 m/p  22  20,78    0   0,00   40  27,53
   HU-11-05-12478    H 14 09:53:51  1228,37 m/p  40  12,88    0   0,00   80  24,99

Szabó Imre                      1.cs. Dt: 360433 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  76.   1h  13,84p
   HU-09-05-75842    T 14 10:23:37  1113,77 m/p   0   0,00    0   0,00  256  13,84

Szabó Zoltán                    1.cs. Dt: 361020 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  87,08p    R:   0.   0h   0,00p    T:   3.   5h 135,61p
   HU 13-05-40254    H 14 09:25:41  1358,84 m/p   7  27,37    0   0,00   12  29,30
   HU 14-D-775317    T 14 09:36:03  1307,81 m/p  15  23,85    0   0,00   27  28,35
   HU 12-05-27150    H 14 09:40:19  1287,90 m/p  19  22,10    0   0,00   37  27,72
   HU 12-05-27176    H 14 09:51:35  1238,14 m/p  38  13,76    0   0,00   72  25,50
 x HU 14-D-775307    T 14 09:55:20  1222,42 m/p   0   0,00    0   0,00   84  24,74

Szántó István                   1.cs. Dt: 361644 Kg:  10 Ók:  52 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  38,49p    R:   0.   0h   0,00p    T:  11.   5h 105,05p
   HU 14-15-03979    T 14 09:41:41  1281,29 m/p  24  19,90    0   0,00   44  27,27
   HU 14-15-03978    T 14 09:43:34  1272,79 m/p  27  18,59    0   0,00   50  26,89
   HU 14-15-03953    T 14 10:10:00  1164,40 m/p   0   0,00    0   0,00  162  19,80
   HU 14-15-03965    H 14 10:16:05  1142,02 m/p   0   0,00    0   0,00  198  17,51
   HU 13-05-40848    T 14 10:24:22  1112,89 m/p   0   0,00    0   0,00  260  13,58

Szántó István                   2.cs. Dt: 361644 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  71.   1h  15,87p
   HU 14-15-03967    T 14 10:20:08  1129,67 m/p   0   0,00    0   0,00  224  15,87

Tóth Barna                      1.cs. Dt: 384638 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 115,31p    R:   0.   0h   0,00p    T:   1.   5h 140,94p
   HU-14-D-777688    T 14 09:39:54  1374,20 m/p   4  28,68    0   0,00    4  29,81
   HU-14-D-777689    H 14 09:40:57  1369,06 m/p   5  28,24    0   0,00    5  29,75
   HU-13-05-40699    H 14 09:47:36  1337,41 m/p  10  26,05    0   0,00   16  29,05
   HU-14-D-777682    T 14 10:06:35  1254,60 m/p  31  16,83    0   0,00   59  26,32
   HU-14-D-777687    T 14 10:07:40  1250,18 m/p  34  15,51    0   0,00   64  26,01
 x HU-14-D-775004    H 14 10:12:40  1230,19 m/p  39  13,32    0   0,00   78  25,12
   HU-14-D-777681    H 14 10:20:42  1199,37 m/p   0   0,00    0   0,00  113  22,90
   HU-13-05-40731    H 14 10:32:25  1157,10 m/p   0   0,00    0   0,00  173  19,10

Vincze Ferenc                   1.cs. Dt: 355464 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  67.   1h  17,45p
 x HU-14-D775153     H 14 10:11:24  1141,42 m/p   0   0,00    0   0,00  199  17,45

Tagszövetségi díjlista
   1. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-14-D-777769    T 1392,44 m/p
   2. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-13-05-40523    H 1390,39 m/p
   3. Pádár Antal                    1.cs. P19 HU-14-D-775073    H 1385,04 m/p
   4. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU-14-D-777688    T 1374,20 m/p
   5. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU-14-D-777689    H 1369,06 m/p
   6. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-D777669     H 1368,28 m/p
   7. Szikora János                  2.cs. P05 HU-14-D778260     T 1366,31 m/p
   8. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-10-04-28321    T 1365,16 m/p
   9. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-12-19-24334    T 1361,54 m/p
  10. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-D778259     H 1361,38 m/p
  11. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-15-01843    H 1361,12 m/p
  12. Szabó Zoltán                   1.cs. P19 HU 13-05-40254    H 1358,84 m/p
  13. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-13-05-40327    H 1348,78 m/p
  14. Elek Zoltán                    1.cs. P19 HU-14-05-04133    T 1342,34 m/p
  15. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-13-D580039     T 1339,89 m/p
  16. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU-13-05-40699    H 1337,41 m/p
  17. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-D776042     H 1337,39 m/p
  18. Rotár István                   0.cs. P06 HU-14-D776565     T 1334,58 m/p
  19. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-12-05-27051    H 1329,41 m/p
  20. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-OLI-31552   T 1327,32 m/p
  21. Cséfán Tivadar                 0.cs. P06 HU-14-D-776339    T 1324,99 m/p
  22. Tóth László                    1.cs. P01 HU-14-15-00202    H 1324,50 m/p
  23. Jónás Krisztián                1.cs. P19 HU-14-OL-28797    T 1324,04 m/p
  24. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19 HU-14-D-775377    H 1323,54 m/p
  25. Kádár László                   1.cs. P06 HU-12-D454644     T 1319,54 m/p
  26. Pádár Antal                    2.cs. P19 HU-13-05-40964    H 1311,43 m/p
  27. Szabó Zoltán                   1.cs. P19 HU 14-D-775317    T 1307,81 m/p
  28. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05 HU-12-D508793     H 1304,70 m/p
  29. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19 HU-14-D777755     H 1301,76 m/p
  30. Pádár Antal                    1.cs. P19 HU-11-05-12535    H 1301,69 m/p
  31. Rotár István                   2.cs. P06 HU-13-D597102     T 1301,32 m/p
  32. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776419    T 1296,80 m/p
  33. Nagy József                    1.cs. P01 HU-11-05-08684    H 1295,67 m/p
  34. Pádár Antal                    2.cs. P19 HU-14-D-775087    T 1294,79 m/p
  35. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-D776089     T 1290,89 m/p
  36. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05 HU-13-D580013     H 1287,99 m/p
  37. Szabó Zoltán                   1.cs. P19 HU 12-05-27150    H 1287,90 m/p
  38. Parázs Zoltán                  2.cs. P19 HU-12-05-27429    H 1287,29 m/p
  39. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19 HU-14-D-777770    T 1286,91 m/p
  40. Parázs Zoltán                  2.cs. P19 HU-13-05-40292    H 1286,53 m/p
  41. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-14-D776118     H 1285,68 m/p
  42. Csachó Mihály                  2.cs. P01 HU-14-D775940     H 1285,56 m/p
  43. Kereki István                  2.cs. P19 HU-14-D-775332    T 1282,00 m/p
  44. Szántó István                  1.cs. P19 HU 14-15-03979    T 1281,29 m/p
  45. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05 HU-12-19-24358    H 1281,11 m/p
  46. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19 HU-14-D-776638    H 1278,10 m/p
  47. Kereki István                  1.cs. P19 HU-09-05-76246    T 1276,12 m/p
  48. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU-13-D577662     H 1275,57 m/p
  49. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-15-01812    H 1274,44 m/p
  50. Szántó István                  1.cs. P19 HU 14-15-03978    T 1272,79 m/p





A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   89,50 p
   2. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   88,61 p
   3. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   85,37 p
   4. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   84,73 p
   5. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   84,23 p
   6. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    3 h.   83,28 p
   7. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    3 h.   82,27 p
   8. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   82,08 p
   9. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   80,17 p
  10. Kereki István                  1.cs. P19    3 h.   79,47 p
  11. Kereki István                  2.cs. P19    3 h.   78,02 p
  12. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   77,58 p
  13. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   74,67 p
  14. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   73,96 p
  15. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    3 h.   73,46 p
  16. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   73,20 p
  17. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   67,70 p
  18. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    3 h.   67,56 p
  19. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   66,99 p
  20. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   66,93 p
  21. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   64,01 p
  22. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   63,82 p
  23. Csachó Mihály                  2.cs. P01    3 h.   63,06 p
  24. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   62,49 p
  25. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   61,86 p
  26. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    3 h.   61,61 p
  27. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   59,96 p
  28. Jónás Krisztián                2.cs. P19    3 h.   57,81 p
  29. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    3 h.   56,03 p
  30. Szikora János                  2.cs. P05    2 h.   55,44 p
  31. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   55,08 p
  32. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    2 h.   53,79 p
  33. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    3 h.   51,34 p
  34. Szabó Imre                     1.cs. P02    3 h.   50,95 p
  35. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   46,39 p
  36. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   42,38 p
  37. Bajkán István                  1.cs. P01    2 h.   40,74 p
  38. Sajben Mihály                  1.cs. P01    2 h.   39,85 p
  39. Fülöp János                    2.cs. P06    2 h.   38,51 p
  40. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    2 h.   38,26 p
  41. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   37,88 p
  42. Turák Károly                   1.cs. P01    2 h.   37,75 p
  43. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    2 h.   36,87 p
  44. Nagy Károly                    1.cs. P01    2 h.   36,80 p
  45. Csehi Miklós                   2.cs. P01    2 h.   35,02 p
  46. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   34,97 p
  47. Szluka János                   2.cs. P01    2 h.   33,57 p
  48. Jambrik István                 1.cs. P05    2 h.   31,42 p
  49. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    2 h.   31,35 p
  50. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   30,47 p
  51. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   29,18 p
  52. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   28,67 p
  53. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   26,58 p
  54. Ailer József                   2.cs. P05    1 h.   26,39 p
  55. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    1 h.   26,07 p
  56. Felek Árpád                    1.cs. P22    1 h.   25,44 p
  57. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   24,23 p
  58. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   24,17 p
  59. Fülöp János                    1.cs. P06    1 h.   23,73 p
  60. Szikora János                  1.cs. P05    1 h.   19,99 p
  61. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   19,92 p
  62. Kovács Imre                    1.cs. P06    1 h.   19,54 p
  63. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    1 h.   18,78 p
  64. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    1 h.   18,65 p
  65. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   18,02 p
  66. Széll Imre                     2.cs. P05    1 h.   17,77 p
  67. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    1 h.   17,45 p
  68. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   16,88 p
  69. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    1 h.   16,56 p
  70. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   15,93 p
  71. Szántó István                  2.cs. P19    1 h.   15,87 p
  72. Pataki József                  1.cs. P02    1 h.   15,49 p
  73. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   15,11 p
  74. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   14,41 p
  75. Forgó István                   2.cs. P02    1 h.   13,96 p
  76. Szabó Imre                     1.cs. P19    1 h.   13,84 p
  77. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p
  78. Repka Róbert                   1.cs. P02    1 h.   13,14 p
  79. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   13,01 p
  80. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   12,89 p
  81. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   12,25 p
  82. Benedek József                 1.cs. P02    1 h.   12,19 p

A verseny P19 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Erdoháti Gyula                 1.cs.    3 h.   87,36 p
   2. Tóth Barna                     1.cs.    3 h.   82,97 p
   3. Szabó Zoltán                   1.cs.    3 h.   73,32 p
   4. Pádár Antal                    1.cs.    3 h.   70,25 p
   5. Parázs Zoltán                  1.cs.    3 h.   68,49 p
   6. Erdoháti Gyula                 2.cs.    3 h.   65,41 p
   7. Pádár Antal                    2.cs.    3 h.   61,46 p
   8. Parázs Zoltán                  2.cs.    3 h.   55,32 p
   9. Kereki István                  1.cs.    3 h.   51,80 p
  10. Szántó István                  1.cs.    2 h.   38,49 p
  11. Mogyorós Ferenc                1.cs.    2 h.   37,61 p
  12. Kereki István                  2.cs.    2 h.   36,73 p
  13. Elek Zoltán                    1.cs.    1 h.   26,49 p
  14. Jónás Krisztián                1.cs.    1 h.   25,17 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Tóth Barna                     1.cs. P19    5 h.  140,94 p
   2. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    5 h.  135,62 p
   3. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    5 h.  135,61 p
   4. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    5 h.  134,66 p
   5. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    5 h.  132,06 p
   6. Kereki István                  1.cs. P19    5 h.  124,57 p
   7. Kereki István                  2.cs. P19    5 h.  123,70 p
   8. Kádár László                   1.cs. P06    5 h.  118,56 p
   9. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    5 h.  111,09 p
  10. Pádár Antal                    1.cs. P19    4 h.  108,33 p
  11. Szántó István                  1.cs. P19    5 h.  105,05 p
  12. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  103,42 p
  13. Balog István                   1.cs. P06    5 h.  100,70 p
  14. Pádár Antal                    2.cs. P19    4 h.  100,04 p
  15. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    4 h.   99,02 p
  16. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    4 h.   95,97 p
  17. Nagy József                    1.cs. P01    5 h.   95,81 p
  18. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.   94,09 p
  19. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.   93,46 p
  20. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   80,17 p
  21. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    4 h.   76,53 p
  22. Csachó Mihály                  2.cs. P01    4 h.   75,06 p
  23. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   74,67 p
  24. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    4 h.   73,92 p
  25. Jónás Krisztián                2.cs. P19    4 h.   72,79 p
  26. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    4 h.   68,85 p
  27. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    3 h.   67,56 p
  28. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   64,01 p
  29. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   63,82 p
  30. Csehi Miklós                   1.cs. P01    4 h.   58,90 p
  31. Szikora János                  2.cs. P05    2 h.   55,44 p
  32. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   55,08 p
  33. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    2 h.   53,79 p
  34. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    3 h.   51,34 p
  35. Szabó Imre                     1.cs. P02    3 h.   50,95 p
  36. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   42,38 p
  37. Bajkán István                  1.cs. P01    2 h.   40,74 p
  38. Sajben Mihály                  1.cs. P01    2 h.   39,85 p
  39. Fülöp János                    2.cs. P06    2 h.   38,51 p
  40. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    2 h.   38,26 p
  41. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   37,88 p
  42. Turák Károly                   1.cs. P01    2 h.   37,75 p
  43. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    2 h.   36,87 p
  44. Nagy Károly                    1.cs. P01    2 h.   36,80 p
  45. Csehi Miklós                   2.cs. P01    2 h.   35,02 p
  46. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   34,97 p
  47. Szluka János                   2.cs. P01    2 h.   33,57 p
  48. Jambrik István                 1.cs. P05    2 h.   31,42 p
  49. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    2 h.   31,35 p
  50. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   30,47 p
  51. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   29,18 p
  52. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   28,67 p
  53. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   26,58 p
  54. Ailer József                   2.cs. P05    1 h.   26,39 p
  55. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    1 h.   26,07 p
  56. Felek Árpád                    1.cs. P22    1 h.   25,44 p
  57. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   24,23 p
  58. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   24,17 p
  59. Fülöp János                    1.cs. P06    1 h.   23,73 p
  60. Szikora János                  1.cs. P05    1 h.   19,99 p
  61. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   19,92 p
  62. Kovács Imre                    1.cs. P06    1 h.   19,54 p
  63. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    1 h.   18,78 p
  64. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    1 h.   18,65 p
  65. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   18,02 p
  66. Széll Imre                     2.cs. P05    1 h.   17,77 p
  67. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    1 h.   17,45 p
  68. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   16,88 p
  69. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    1 h.   16,56 p
  70. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   15,93 p
  71. Szántó István                  2.cs. P19    1 h.   15,87 p
  72. Pataki József                  1.cs. P02    1 h.   15,49 p
  73. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   15,11 p
  74. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   14,41 p
  75. Forgó István                   2.cs. P02    1 h.   13,96 p
  76. Szabó Imre                     1.cs. P19    1 h.   13,84 p
  77. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p
  78. Repka Róbert                   1.cs. P02    1 h.   13,14 p
  79. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   13,01 p
  80. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   12,89 p
  81. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   12,25 p
  82. Benedek József                 1.cs. P02    1 h.   12,19 p

A verseny P19 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Tóth Barna                     1.cs.    5 h.  115,31 p
   2. Erdoháti Gyula                 2.cs.    5 h.   95,12 p
   3. Erdoháti Gyula                 1.cs.    3 h.   87,36 p
   4. Szabó Zoltán                   1.cs.    4 h.   87,08 p
   5. Pádár Antal                    1.cs.    3 h.   70,25 p
   6. Parázs Zoltán                  1.cs.    3 h.   68,49 p
   7. Kereki István                  1.cs.    4 h.   63,80 p
   8. Pádár Antal                    2.cs.    3 h.   61,46 p
   9. Parázs Zoltán                  2.cs.    3 h.   55,32 p
  10. Szántó István                  1.cs.    2 h.   38,49 p
  11. Mogyorós Ferenc                1.cs.    2 h.   37,61 p
  12. Kereki István                  2.cs.    2 h.   36,73 p
  13. Elek Zoltán                    1.cs.    1 h.   26,49 p
  14. Jónás Krisztián                1.cs.    1 h.   25,17 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  06.14. Sopron 2.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   18 h.  459,03 p
   2. Balog István                   1.cs. P06   18 h.  440,11 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06   17 h.  427,49 p
   4. Szluka János                   2.cs. P01   17 h.  421,81 p
   5. Csachó Mihály                  2.cs. P01   17 h.  421,32 p
   6. Rotár István                   2.cs. P06   18 h.  419,05 p
   7. Szluka János                   1.cs. P01   17 h.  411,81 p
   8. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   17 h.  409,67 p
   9. Kádár László                   1.cs. P06   18 h.  402,48 p
  10. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   15 h.  401,85 p
  11. Csachó Mihály                  1.cs. P01   16 h.  398,92 p
  12. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   16 h.  394,32 p
  13. Turák Károly                   1.cs. P01   16 h.  389,30 p
  14. Pádár Antal                    2.cs. P19   16 h.  387,74 p
  15. Nagy József                    1.cs. P01   17 h.  377,02 p
  16. Csehi Miklós                   2.cs. P01   17 h.  374,83 p
  17. Pádár Antal                    1.cs. P19   14 h.  372,02 p
  18. Turák Károly                   2.cs. P01   16 h.  366,72 p
  19. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   18 h.  361,44 p
  20. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   17 h.  349,68 p
  21. Szikora János                  1.cs. P05   15 h.  349,65 p
  22. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   14 h.  346,11 p
  23. Kereki István                  1.cs. P19   15 h.  337,19 p
  24. Szántó István                  1.cs. P19   15 h.  333,96 p
  25. Csehi Miklós                   1.cs. P01   18 h.  333,46 p
  26. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   14 h.  327,96 p
  27. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   13 h.  320,31 p
  28. Szikora János                  2.cs. P05   13 h.  319,33 p
  29. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   15 h.  318,52 p
  30. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   14 h.  314,62 p
  31. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   15 h.  311,46 p
  32. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   14 h.  307,68 p
  33. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   15 h.  304,65 p
  34. Nagy Károly                    1.cs. P01   15 h.  290,51 p
  35. Jónás Krisztián                1.cs. P19   13 h.  288,04 p
  36. Kereki István                  2.cs. P19   12 h.  281,62 p
  37. Felek Árpád                    1.cs. P22   12 h.  269,06 p
  38. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   13 h.  261,97 p
  39. Bajkán István                  1.cs. P01   11 h.  261,86 p
  40. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   12 h.  251,12 p
  41. Tóth László                    2.cs. P01   12 h.  247,32 p
  42. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   12 h.  235,94 p
  43. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   10 h.  235,52 p
  44. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   14 h.  234,78 p
  45. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   12 h.  231,92 p
  46. Tóth Barna                     1.cs. P19    9 h.  222,74 p
  47. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   12 h.  221,74 p
  48. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   11 h.  220,26 p
  49. Marossy Gábor                  1.cs. P22   12 h.  216,74 p
  50. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    9 h.  211,54 p
  51. Nagy Károly                    2.cs. P01   12 h.  209,85 p
  52. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   10 h.  209,49 p
  53. Szabó Imre                     1.cs. P02   10 h.  209,44 p
  54. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    8 h.  204,67 p
  55. Széll Imre                     2.cs. P05    9 h.  201,78 p
  56. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    9 h.  197,03 p
  57. Szántó István                  2.cs. P19    9 h.  192,83 p
  58. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    9 h.  190,54 p
  59. Balog István                   2.cs. P06    8 h.  189,99 p
  60. Sajben Mihály                  1.cs. P01   10 h.  186,89 p
  61. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    9 h.  184,38 p
  62. Széll Imre                     1.cs. P05    8 h.  178,40 p
  63. Kovács Imre                    1.cs. P06    9 h.  177,21 p
  64. Marossy Gábor                  2.cs. P22    9 h.  175,11 p
  65. Varga Lajos                    2.cs. P02    9 h.  174,21 p
  66. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    8 h.  169,45 p
  67. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    9 h.  167,38 p
  68. Jónás Krisztián                2.cs. P19    8 h.  162,11 p
  69. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    9 h.  161,85 p
  70. Szabó Imre                     1.cs. P19    8 h.  158,63 p
  71. Forgó István                   1.cs. P02    8 h.  158,57 p
  72. Kádár László                   2.cs. P06    7 h.  155,78 p
  73. Tóth László                    1.cs. P01    8 h.  153,69 p
  74. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
  75. Jambrik István                 1.cs. P05    7 h.  149,56 p
  76. Jambrik István                 2.cs. P05    6 h.  148,47 p
  77. Repka Róbert                   1.cs. P02    7 h.  142,15 p
  78. Nagy Mihály                    2.cs. P06    7 h.  141,78 p
  79. Szabó László                   1.cs. P18    8 h.  140,78 p
  80. Szabó Imre                     2.cs. P02    6 h.  139,58 p
  81. Ailer József                   2.cs. P05    6 h.  137,46 p
  82. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    7 h.  136,86 p
  83. Fülöp János                    2.cs. P06    7 h.  130,59 p
  84. Polyák János                   2.cs. P02    7 h.  127,28 p
  85. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    6 h.  124,37 p
  86. Polyák János                   1.cs. P02    6 h.  124,29 p
  87. Kitulják Pál                   1.cs. P02    6 h.  123,94 p
  88. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
  89. Faragó István                  2.cs. P02    6 h.  119,30 p
  90. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
  91. Török Zsigmond                 1.cs. P19    5 h.  115,19 p
  92. Elek Zoltán                    1.cs. P19    5 h.  112,55 p
  93. Pataki József                  1.cs. P02    6 h.  110,23 p
  94. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    6 h.  108,95 p
  95. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
  96. Forgó István                   2.cs. P02    6 h.  106,85 p
  97. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
  98. Ailer József                   1.cs. P05    5 h.  104,70 p
  99. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    5 h.  103,70 p
 100. Benedek József                 1.cs. P02    6 h.  103,17 p
 101. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 102. Japport Mátyás                 1.cs. P06    4 h.   89,92 p
 103. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    4 h.   77,94 p
 104. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 105. Faragó István                  1.cs. P02    4 h.   77,51 p
 106. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 107. Varga Lajos                    1.cs. P02    4 h.   73,37 p
 108. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    4 h.   73,26 p
 109. Repka Róbert                   2.cs. P02    3 h.   71,23 p
 110. Fülöp János                    1.cs. P06    3 h.   63,39 p
 111. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 112. Oláh István ifj.               1.cs. P02    3 h.   59,82 p
 113. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 114. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 115. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 116. Kitulják Pál                   2.cs. P02    3 h.   55,86 p
 117. Szarka Károly                  1.cs. P05    3 h.   49,63 p
 118. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   49,56 p
 119. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 120. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 121. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    2 h.   48,22 p
 122. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 123. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 124. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 125. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 126. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
 127. Papp Géza                      1.cs. P02    1 h.   27,87 p
 128. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 129. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
 130. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   14,93 p
 131. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p

P19 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Erdoháti Gyula                 1.cs.   18 h.  467,36 p
   2. Pádár Antal                    1.cs.   17 h.  426,79 p
   3. Pádár Antal                    2.cs.   16 h.  396,14 p
   4. Erdoháti Gyula                 2.cs.   16 h.  375,82 p
   5. Parázs Zoltán                  1.cs.   17 h.  375,79 p
   6. Kereki István                  1.cs.   18 h.  372,34 p
   7. Szántó István                  1.cs.   16 h.  350,61 p
   8. Parázs Zoltán                  2.cs.   15 h.  310,79 p
   9. Jónás Krisztián                1.cs.   12 h.  291,59 p
  10. Kereki István                  2.cs.   13 h.  273,26 p
  11. Mogyorós Ferenc                1.cs.   12 h.  262,04 p
  12. Szántó István                  2.cs.   12 h.  239,69 p
  13. Tóth Barna                     1.cs.   10 h.  219,29 p
  14. Szabó Zoltán                   1.cs.   10 h.  216,33 p
  15. Mogyorós Ferenc                2.cs.   11 h.  214,86 p
  16. Szabó Imre                     1.cs.    9 h.  193,85 p
  17. Csikós Elek                    1.cs.    9 h.  161,68 p
  18. Vincze Ferenc                  1.cs.    7 h.  145,05 p
  19. Tóth Barna                     2.cs.    7 h.  137,61 p
  20. Jónás Krisztián                2.cs.    6 h.  122,56 p
  21. Csikós Elek                    2.cs.    7 h.  118,54 p
  22. Barna Lajos ifj.               1.cs.    5 h.  113,32 p
  23. Szabó Zoltán                   2.cs.    6 h.   96,04 p
  24. Elek Zoltán                    1.cs.    4 h.   90,21 p
  25. Török Zsigmond                 1.cs.    4 h.   81,09 p
  26. Elek Zoltán                    2.cs.    5 h.   78,79 p
  27. Vincze Ferenc                  2.cs.    3 h.   69,04 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  06.14. Sopron 2.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   28 h.  687,38 p
   2. Csachó Mihály                  1.cs. P01   26 h.  618,93 p
   3. Szluka János                   1.cs. P01   26 h.  609,32 p
   4. Csachó Mihály                  2.cs. P01   26 h.  602,94 p
   5. Szluka János                   2.cs. P01   25 h.  602,75 p
   6. Rotár István                   1.cs. P06   25 h.  598,14 p
   7. Balog István                   1.cs. P06   26 h.  593,69 p
   8. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   25 h.  583,32 p
   9. Rotár István                   2.cs. P06   25 h.  557,67 p
  10. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   23 h.  538,87 p
  11. Kádár László                   1.cs. P06   25 h.  523,22 p
  12. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   20 h.  511,03 p
  13. Nagy József                    1.cs. P01   24 h.  500,46 p
  14. Pádár Antal                    1.cs. P19   19 h.  496,94 p
  15. Pádár Antal                    2.cs. P19   21 h.  490,31 p
  16. Turák Károly                   1.cs. P01   20 h.  476,44 p
  17. Turák Károly                   2.cs. P01   22 h.  473,77 p
  18. Kereki István                  1.cs. P19   21 h.  457,35 p
  19. Csehi Miklós                   2.cs. P01   21 h.  451,34 p
  20. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   24 h.  449,90 p
  21. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   23 h.  442,47 p
  22. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   18 h.  433,63 p
  23. Csehi Miklós                   1.cs. P01   24 h.  428,69 p
  24. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   17 h.  423,65 p
  25. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   18 h.  412,99 p
  26. Szikora János                  1.cs. P05   18 h.  399,49 p
  27. Szántó István                  1.cs. P19   18 h.  387,18 p
  28. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   17 h.  377,44 p
  29. Szikora János                  2.cs. P05   16 h.  371,24 p
  30. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   17 h.  361,75 p
  31. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   17 h.  350,88 p
  32. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   17 h.  347,73 p
  33. Kereki István                  2.cs. P19   15 h.  341,95 p
  34. Nagy Károly                    1.cs. P01   18 h.  335,86 p
  35. Jónás Krisztián                1.cs. P19   16 h.  334,57 p
  36. Tóth Barna                     1.cs. P19   13 h.  322,21 p
  37. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   16 h.  316,69 p
  38. Tóth László                    2.cs. P01   15 h.  301,72 p
  39. Bajkán István                  1.cs. P01   13 h.  301,06 p
  40. Felek Árpád                    1.cs. P22   14 h.  299,85 p
  41. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   13 h.  299,70 p
  42. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   15 h.  289,56 p
  43. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   14 h.  288,56 p
  44. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   15 h.  276,05 p
  45. Szabó Imre                     1.cs. P02   13 h.  259,97 p
  46. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   13 h.  250,80 p
  47. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   13 h.  244,74 p
  48. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   10 h.  243,70 p
  49. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   13 h.  237,20 p
  50. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   14 h.  234,78 p
  51. Szántó István                  2.cs. P19   11 h.  232,60 p
  52. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   11 h.  224,41 p
  53. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   11 h.  223,58 p
  54. Marossy Gábor                  1.cs. P22   12 h.  216,74 p
  55. Széll Imre                     2.cs. P05   10 h.  214,25 p
  56. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    9 h.  211,54 p
  57. Nagy Károly                    2.cs. P01   12 h.  209,85 p
  58. Jónás Krisztián                2.cs. P19   11 h.  209,51 p
  59. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   10 h.  203,08 p
  60. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   10 h.  202,47 p
  61. Sajben Mihály                  1.cs. P01   11 h.  201,20 p
  62. Balog István                   2.cs. P06    8 h.  189,99 p
  63. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   11 h.  188,76 p
  64. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   10 h.  182,59 p
  65. Széll Imre                     1.cs. P05    8 h.  178,40 p
  66. Kovács Imre                    1.cs. P06    9 h.  177,21 p
  67. Marossy Gábor                  2.cs. P22    9 h.  175,11 p
  68. Varga Lajos                    2.cs. P02    9 h.  174,21 p
  69. Forgó István                   1.cs. P02    9 h.  172,15 p
  70. Jambrik István                 1.cs. P05    8 h.  171,49 p
  71. Nagy Mihály                    2.cs. P06    9 h.  170,03 p
  72. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    8 h.  169,45 p
  73. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
  74. Szabó Imre                     1.cs. P19    8 h.  158,63 p
  75. Kádár László                   2.cs. P06    7 h.  155,78 p
  76. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    8 h.  155,07 p
  77. Tóth László                    1.cs. P01    8 h.  153,69 p
  78. Jambrik István                 2.cs. P05    6 h.  148,47 p
  79. Repka Róbert                   1.cs. P02    7 h.  142,15 p
  80. Szabó László                   1.cs. P18    8 h.  140,78 p
  81. Szabó Imre                     2.cs. P02    6 h.  139,58 p
  82. Kitulják Pál                   1.cs. P02    7 h.  137,94 p
  83. Ailer József                   2.cs. P05    6 h.  137,46 p
  84. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    7 h.  136,86 p
  85. Faragó István                  2.cs. P02    7 h.  134,90 p
  86. Török Zsigmond                 1.cs. P19    6 h.  131,94 p
  87. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
  88. Fülöp János                    2.cs. P06    7 h.  130,59 p
  89. Polyák János                   2.cs. P02    7 h.  127,28 p
  90. Polyák János                   1.cs. P02    6 h.  124,29 p
  91. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
  92. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    6 h.  117,62 p
  93. Elek Zoltán                    1.cs. P19    5 h.  112,55 p
  94. Pataki József                  1.cs. P02    6 h.  110,23 p
  95. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    6 h.  108,95 p
  96. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
  97. Forgó István                   2.cs. P02    6 h.  106,85 p
  98. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
  99. Ailer József                   1.cs. P05    5 h.  104,70 p
 100. Benedek József                 1.cs. P02    6 h.  103,17 p
 101. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 102. Japport Mátyás                 1.cs. P06    4 h.   89,92 p
 103. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    4 h.   77,94 p
 104. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 105. Faragó István                  1.cs. P02    4 h.   77,51 p
 106. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 107. Varga Lajos                    1.cs. P02    4 h.   73,37 p
 108. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    4 h.   73,26 p
 109. Repka Róbert                   2.cs. P02    3 h.   71,23 p
 110. Fülöp János                    1.cs. P06    3 h.   63,39 p
 111. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 112. Oláh István ifj.               1.cs. P02    3 h.   59,82 p
 113. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 114. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 115. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 116. Kitulják Pál                   2.cs. P02    3 h.   55,86 p
 117. Szarka Károly                  1.cs. P05    3 h.   49,63 p
 118. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   49,56 p
 119. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 120. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 121. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    2 h.   48,22 p
 122. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 123. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 124. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 125. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 126. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
 127. Papp Géza                      1.cs. P02    1 h.   27,87 p
 128. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 129. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
 130. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   14,93 p
 131. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p

P19 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Erdoháti Gyula                 1.cs.   23 h.  549,10 p
   2. Pádár Antal                    1.cs.   23 h.  544,98 p
   3. Pádár Antal                    2.cs.   20 h.  479,84 p
   4. Erdoháti Gyula                 2.cs.   20 h.  444,99 p
   5. Kereki István                  1.cs.   22 h.  435,62 p
   6. Parázs Zoltán                  1.cs.   19 h.  411,65 p
   7. Szántó István                  1.cs.   18 h.  377,83 p
   8. Jónás Krisztián                1.cs.   15 h.  360,51 p
   9. Parázs Zoltán                  2.cs.   17 h.  340,92 p
  10. Mogyorós Ferenc                1.cs.   14 h.  291,73 p
  11. Kereki István                  2.cs.   13 h.  273,26 p
  12. Tóth Barna                     1.cs.   13 h.  269,35 p
  13. Szántó István                  2.cs.   13 h.  263,55 p
  14. Szabó Zoltán                   1.cs.   11 h.  230,09 p
  15. Mogyorós Ferenc                2.cs.   12 h.  229,39 p
  16. Szabó Imre                     1.cs.    9 h.  193,85 p
  17. Csikós Elek                    1.cs.    9 h.  161,68 p
  18. Vincze Ferenc                  1.cs.    7 h.  145,05 p
  19. Tóth Barna                     2.cs.    7 h.  137,61 p
  20. Jónás Krisztián                2.cs.    6 h.  122,56 p
  21. Csikós Elek                    2.cs.    7 h.  118,54 p
  22. Barna Lajos ifj.               1.cs.    5 h.  113,32 p
  23. Szabó Zoltán                   2.cs.    7 h.  109,61 p
  24. Elek Zoltán                    1.cs.    4 h.   90,21 p
  25. Török Zsigmond                 1.cs.    4 h.   81,09 p
  26. Elek Zoltán                    2.cs.    5 h.   78,79 p
  27. Vincze Ferenc                  2.cs.    3 h.   69,04 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.14. Sopron 2.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   17 h.  430,88 p
   2. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   18 h.  424,90 p
   3. Balog István                   1.cs. P06   18 h.  409,32 p
   4. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   17 h.  387,51 p
   5. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   14 h.  361,65 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01   16 h.  357,64 p
   7. Kereki István                  1.cs. P19   15 h.  357,48 p
   8. Csachó Mihály                  2.cs. P01   16 h.  353,80 p
   9. Pádár Antal                    1.cs. P19   13 h.  349,83 p
  10. Kádár László                   1.cs. P06   15 h.  335,50 p
  11. Rotár István                   1.cs. P06   15 h.  324,44 p
  12. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   13 h.  323,30 p
  13. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   13 h.  322,63 p
  14. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   13 h.  322,45 p
  15. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   15 h.  320,29 p
  16. Szluka János                   1.cs. P01   15 h.  308,65 p
  17. Szluka János                   2.cs. P01   14 h.  289,59 p
  18. Tóth Barna                     1.cs. P19   11 h.  286,80 p
  19. Turák Károly                   1.cs. P01   12 h.  286,33 p
  20. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   13 h.  285,88 p
  21. Pádár Antal                    2.cs. P19   12 h.  284,13 p
  22. Szántó István                  1.cs. P19   13 h.  280,44 p
  23. Jónás Krisztián                1.cs. P19   14 h.  279,67 p
  24. Szikora János                  2.cs. P05   12 h.  275,43 p
  25. Csehi Miklós                   1.cs. P01   16 h.  271,24 p
  26. Rotár István                   2.cs. P06   13 h.  269,10 p
  27. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   11 h.  264,20 p
  28. Nagy József                    1.cs. P01   14 h.  263,68 p
  29. Kereki István                  2.cs. P19   11 h.  246,13 p
  30. Turák Károly                   2.cs. P01   12 h.  245,17 p
  31. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   13 h.  244,87 p
  32. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   11 h.  241,18 p
  33. Szikora János                  1.cs. P05   11 h.  237,84 p
  34. Nagy Károly                    1.cs. P01   12 h.  232,97 p
  35. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   12 h.  229,98 p
  36. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   10 h.  222,80 p
  37. Szántó István                  2.cs. P19   10 h.  216,54 p
  38. Jambrik István                 1.cs. P05   10 h.  213,24 p
  39. Csehi Miklós                   2.cs. P01   10 h.  203,87 p
  40. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   11 h.  201,73 p
  41. Repka Róbert                   1.cs. P02    9 h.  201,26 p
  42. Széll Imre                     2.cs. P05    9 h.  195,75 p
  43. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   10 h.  194,61 p
  44. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   10 h.  192,43 p
  45. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   10 h.  190,20 p
  46. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    8 h.  187,01 p
  47. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   10 h.  184,07 p
  48. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   10 h.  179,53 p
  49. Felek Árpád                    1.cs. P22    9 h.  179,33 p
  50. Szabó László                   1.cs. P18    8 h.  174,81 p
  51. Jónás Krisztián                2.cs. P19    9 h.  170,96 p
  52. Bajkán István                  1.cs. P01    9 h.  168,31 p
  53. Fülöp János                    2.cs. P06    9 h.  162,45 p
  54. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    7 h.  157,38 p
  55. Marossy Gábor                  1.cs. P22    9 h.  155,28 p
  56. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    8 h.  155,19 p
  57. Nagy Mihály                    2.cs. P06    8 h.  155,18 p
  58. Sajben Mihály                  1.cs. P01    8 h.  150,61 p
  59. Tóth László                    2.cs. P01    9 h.  150,14 p
  60. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    7 h.  147,15 p
  61. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    6 h.  145,93 p
  62. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    7 h.  143,70 p
  63. Nagy Károly                    2.cs. P01    7 h.  138,35 p
  64. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  65. Kovács Imre                    1.cs. P06    7 h.  134,32 p
  66. Marossy Gábor                  2.cs. P22    7 h.  134,06 p
  67. Balog István                   2.cs. P06    5 h.  128,50 p
  68. Török Zsigmond                 1.cs. P19    6 h.  125,44 p
  69. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    6 h.  121,82 p
  70. Varga Lajos                    2.cs. P02    6 h.  118,69 p
  71. Tóth László                    1.cs. P01    6 h.  111,82 p
  72. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    6 h.  111,48 p
  73. Széll Imre                     1.cs. P05    5 h.  111,42 p
  74. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    6 h.  110,28 p
  75. Polyák János                   1.cs. P02    5 h.  107,79 p
  76. Pataki József                  1.cs. P02    5 h.  103,56 p
  77. Jambrik István                 2.cs. P05    5 h.  100,69 p
  78. Szabó Imre                     1.cs. P02    5 h.   99,47 p
  79. Faragó István                  1.cs. P02    5 h.   99,16 p
  80. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   97,81 p
  81. Faragó István                  2.cs. P02    6 h.   97,39 p
  82. Polyák János                   2.cs. P02    5 h.   96,29 p
  83. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    4 h.   94,27 p
  84. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    4 h.   92,69 p
  85. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    5 h.   92,54 p
  86. Ailer József                   2.cs. P05    4 h.   87,86 p
  87. Ailer József                   1.cs. P05    4 h.   87,67 p
  88. Csikós Elek                    2.cs. P19    4 h.   84,40 p
  89. Szabó Imre                     1.cs. P19    5 h.   83,39 p
  90. Kitulják Pál                   1.cs. P02    5 h.   82,72 p
  91. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    4 h.   80,40 p
  92. Fábián Attila                  1.cs. P02    4 h.   77,22 p
  93. Forgó István                   1.cs. P02    4 h.   74,81 p
  94. Papp Géza                      1.cs. P02    3 h.   71,72 p
  95. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    4 h.   70,48 p
  96. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   69,33 p
  97. Csikós Elek                    1.cs. P19    3 h.   68,68 p
  98. Forgó István                   2.cs. P02    4 h.   66,58 p
  99. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   66,18 p
 100. Kádár László                   2.cs. P06    3 h.   64,92 p
 101. Japport Mátyás                 1.cs. P06    3 h.   64,22 p
 102. Fülöp János                    1.cs. P06    3 h.   63,39 p
 103. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    3 h.   59,28 p
 104. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 105. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   56,36 p
 106. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    3 h.   55,76 p
 107. Benedek József                 1.cs. P02    3 h.   55,64 p
 108. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   53,72 p
 109. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    3 h.   48,34 p
 110. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    2 h.   46,42 p
 111. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    2 h.   44,81 p
 112. Oláh István ifj.               1.cs. P02    2 h.   40,87 p
 113. Knyihár János                  1.cs. P01    2 h.   39,71 p
 114. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   36,43 p
 115. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 116. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   29,13 p
 117. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    2 h.   28,01 p
 118. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   27,39 p
 119. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 120. Tóth Barna                     2.cs. P19    1 h.   26,60 p
 121. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   26,03 p
 122. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   25,93 p
 123. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 124. Elek Zoltán                    2.cs. P19    1 h.   24,58 p
 125. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   24,23 p
 126. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   24,03 p
 127. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   20,49 p
 128. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   16,20 p
 129. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   15,35 p
 130. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p
 131. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   12,25 p

P19 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Parázs Zoltán                  1.cs.   16 h.  374,00 p
   2. Parázs Zoltán                  2.cs.   14 h.  320,45 p
   3. Erdoháti Gyula                 1.cs.   13 h.  315,42 p
   4. Kereki István                  1.cs.   16 h.  308,47 p
   5. Pádár Antal                    1.cs.   13 h.  303,57 p
   6. Erdoháti Gyula                 2.cs.   13 h.  278,58 p
   7. Tóth Barna                     1.cs.   11 h.  240,54 p
   8. Szántó István                  2.cs.   10 h.  228,19 p
   9. Szántó István                  1.cs.   12 h.  222,56 p
  10. Jónás Krisztián                1.cs.    9 h.  201,53 p
  11. Szabó Zoltán                   1.cs.    9 h.  192,22 p
  12. Pádár Antal                    2.cs.    8 h.  189,35 p
  13. Mogyorós Ferenc                1.cs.    8 h.  184,84 p
  14. Vincze Ferenc                  1.cs.    7 h.  138,21 p
  15. Mogyorós Ferenc                2.cs.    7 h.  136,42 p
  16. Kereki István                  2.cs.    7 h.  130,82 p
  17. Török Zsigmond                 1.cs.    3 h.   72,92 p
  18. Elek Zoltán                    1.cs.    3 h.   70,82 p
  19. Vincze Ferenc                  2.cs.    3 h.   68,26 p
  20. Csikós Elek                    2.cs.    4 h.   61,53 p
  21. Szabó Imre                     1.cs.    3 h.   60,56 p
  22. Csikós Elek                    1.cs.    3 h.   49,27 p
  23. Szabó Zoltán                   2.cs.    2 h.   33,93 p
  24. Jónás Krisztián                2.cs.    2 h.   31,18 p
  25. Tóth Barna                     2.cs.    1 h.   21,74 p
  26. Elek Zoltán                    2.cs.    1 h.   16,24 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   38 h.  960,65 p
   2. Szluka János                   1.cs. P01   35 h.  841,14 p
   3. Csachó Mihály                  1.cs. P01   35 h.  826,63 p
   4. Rotár István                   1.cs. P06   35 h.  817,77 p
   5. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   35 h.  814,92 p
   6. Balog István                   1.cs. P06   34 h.  767,73 p
   7. Csachó Mihály                  2.cs. P01   32 h.  736,54 p
   8. Szluka János                   2.cs. P01   29 h.  685,28 p
   9. Turák Károly                   1.cs. P01   28 h.  649,00 p
  10. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   26 h.  647,72 p
  11. Csehi Miklós                   1.cs. P01   34 h.  631,57 p
  12. Turák Károly                   2.cs. P01   29 h.  627,39 p
  13. Rotár István                   2.cs. P06   28 h.  626,39 p
  14. Kádár László                   1.cs. P06   29 h.  624,81 p
  15. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   27 h.  624,62 p
  16. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   26 h.  602,05 p
  17. Pádár Antal                    2.cs. P19   25 h.  595,12 p
  18. Szikora János                  1.cs. P05   26 h.  586,94 p
  19. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   29 h.  583,16 p
  20. Csehi Miklós                   2.cs. P01   27 h.  582,17 p
  21. Pádár Antal                    1.cs. P19   22 h.  578,43 p
  22. Nagy József                    1.cs. P01   27 h.  563,14 p
  23. Szikora János                  2.cs. P05   24 h.  543,95 p
  24. Kereki István                  1.cs. P19   24 h.  532,45 p
  25. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   28 h.  530,26 p
  26. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   22 h.  526,65 p
  27. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   22 h.  472,24 p
  28. Szántó István                  1.cs. P19   22 h.  468,04 p
  29. Jónás Krisztián                1.cs. P19   23 h.  463,22 p
  30. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   20 h.  452,95 p
  31. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   22 h.  444,88 p
  32. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   18 h.  441,33 p
  33. Nagy Károly                    1.cs. P01   23 h.  432,72 p
  34. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   22 h.  422,44 p
  35. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   21 h.  415,10 p
  36. Bajkán István                  1.cs. P01   19 h.  411,83 p
  37. Tóth László                    2.cs. P01   20 h.  389,18 p
  38. Felek Árpád                    1.cs. P22   18 h.  380,72 p
  39. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   18 h.  374,72 p
  40. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   18 h.  361,03 p
  41. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   16 h.  359,13 p
  42. Kereki István                  2.cs. P19   16 h.  358,24 p
  43. Tóth Barna                     1.cs. P19   15 h.  357,06 p
  44. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   16 h.  356,02 p
  45. Széll Imre                     2.cs. P05   16 h.  353,61 p
  46. Repka Róbert                   1.cs. P02   16 h.  341,66 p
  47. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   18 h.  341,32 p
  48. Szabó Imre                     1.cs. P02   16 h.  326,80 p
  49. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   14 h.  323,90 p
  50. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   15 h.  315,48 p
  51. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   18 h.  311,71 p
  52. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   16 h.  300,64 p
  53. Jambrik István                 1.cs. P05   15 h.  298,47 p
  54. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   15 h.  295,74 p
  55. Széll Imre                     1.cs. P05   13 h.  294,05 p
  56. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   15 h.  289,56 p
  57. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   16 h.  289,14 p
  58. Szántó István                  2.cs. P19   14 h.  285,91 p
  59. Marossy Gábor                  1.cs. P22   16 h.  285,54 p
  60. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   12 h.  277,48 p
  61. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   13 h.  272,45 p
  62. Tóth László                    1.cs. P01   14 h.  269,32 p
  63. Nagy Károly                    2.cs. P01   15 h.  268,53 p
  64. Szabó László                   1.cs. P18   13 h.  264,09 p
  65. Balog István                   2.cs. P06   11 h.  261,25 p
  66. Nagy Mihály                    2.cs. P06   12 h.  234,55 p
  67. Varga Lajos                    2.cs. P02   12 h.  232,69 p
  68. Marossy Gábor                  2.cs. P22   12 h.  232,06 p
  69. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   11 h.  224,41 p
  70. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   11 h.  223,89 p
  71. Sajben Mihály                  1.cs. P01   12 h.  223,17 p
  72. Szabó Imre                     1.cs. P19   11 h.  222,08 p
  73. Jónás Krisztián                2.cs. P19   11 h.  209,51 p
  74. Faragó István                  2.cs. P02   12 h.  207,40 p
  75. Török Zsigmond                 1.cs. P19   10 h.  204,43 p
  76. Kitulják Pál                   1.cs. P02   12 h.  202,70 p
  77. Forgó István                   1.cs. P02   10 h.  201,80 p
  78. Fülöp János                    2.cs. P06   11 h.  200,47 p
  79. Jambrik István                 2.cs. P05    9 h.  197,31 p
  80. Kovács Imre                    1.cs. P06   10 h.  192,16 p
  81. Polyák János                   1.cs. P02    9 h.  191,54 p
  82. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   10 h.  182,59 p
  83. Kádár László                   2.cs. P06    8 h.  180,10 p
  84. Varga Lajos                    1.cs. P02   10 h.  178,97 p
  85. Pataki József                  1.cs. P02    9 h.  173,50 p
  86. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    9 h.  170,25 p
  87. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    8 h.  168,85 p
  88. Faragó István                  1.cs. P02    8 h.  166,45 p
  89. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  90. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
  91. Polyák János                   2.cs. P02    9 h.  159,48 p
  92. Forgó István                   2.cs. P02    9 h.  159,47 p
  93. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  94. Ailer József                   1.cs. P05    7 h.  146,24 p
  95. Fábián Attila                  1.cs. P02    8 h.  144,12 p
  96. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  97. Ailer József                   2.cs. P05    6 h.  137,46 p
  98. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  135,03 p
  99. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    7 h.  130,95 p
 100. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
 101. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 102. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 103. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 104. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 105. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  106,89 p
 106. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 107. Japport Mátyás                 1.cs. P06    5 h.  105,38 p
 108. Benedek József                 1.cs. P02    6 h.  103,17 p
 109. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 110. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 111. Oláh István ifj.               1.cs. P02    4 h.   84,71 p
 112. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   82,69 p
 113. Szarka Károly                  2.cs. P05    5 h.   82,13 p
 114. Kitulják Pál                   2.cs. P02    4 h.   77,98 p
 115. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 116. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 117. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 118. Fülöp János                    1.cs. P06    3 h.   63,39 p
 119. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   61,36 p
 120. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 121. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 122. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 123. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 124. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 125. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 126. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 127. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 128. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 129. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 130. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 131. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 132. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 133. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 134. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 135. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p

P19 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Pádár Antal                    1.cs.   27 h.  640,34 p
   2. Parázs Zoltán                  1.cs.   28 h.  628,89 p
   3. Erdoháti Gyula                 1.cs.   27 h.  627,30 p
   4. Pádár Antal                    2.cs.   24 h.  584,53 p
   5. Kereki István                  1.cs.   27 h.  545,15 p
   6. Jónás Krisztián                1.cs.   22 h.  508,88 p
   7. Szántó István                  1.cs.   23 h.  477,18 p
   8. Erdoháti Gyula                 2.cs.   21 h.  467,42 p
   9. Parázs Zoltán                  2.cs.   22 h.  466,15 p
  10. Mogyorós Ferenc                1.cs.   19 h.  411,58 p
  11. Szántó István                  2.cs.   17 h.  344,93 p
  12. Tóth Barna                     1.cs.   16 h.  322,54 p
  13. Kereki István                  2.cs.   15 h.  308,48 p
  14. Szabó Zoltán                   1.cs.   14 h.  283,17 p
  15. Szabó Imre                     1.cs.   12 h.  264,87 p
  16. Vincze Ferenc                  1.cs.   13 h.  260,73 p
  17. Mogyorós Ferenc                2.cs.   13 h.  253,65 p
  18. Csikós Elek                    1.cs.   10 h.  177,85 p
  19. Török Zsigmond                 1.cs.    7 h.  147,25 p
  20. Jónás Krisztián                2.cs.    7 h.  138,99 p
  21. Tóth Barna                     2.cs.    7 h.  137,61 p
  22. Csikós Elek                    2.cs.    8 h.  131,58 p
  23. Szabó Zoltán                   2.cs.    8 h.  130,48 p
  24. Barna Lajos ifj.               1.cs.    5 h.  113,32 p
  25. Elek Zoltán                    1.cs.    4 h.   90,21 p
  26. Vincze Ferenc                  2.cs.    4 h.   85,74 p
  27. Elek Zoltán                    2.cs.    5 h.   78,79 p
  28. Czikkel József                 1.cs.    3 h.   56,57 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   24 h.  630,30 p
   2. Balog István                   1.cs. P06   24 h.  580,75 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06   23 h.  578,75 p
   4. Szluka János                   1.cs. P01   23 h.  576,27 p
   5. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   22 h.  549,82 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01   22 h.  542,01 p
   7. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   21 h.  538,54 p
   8. Turák Károly                   1.cs. P01   22 h.  528,26 p
   9. Csachó Mihály                  2.cs. P01   21 h.  511,95 p
  10. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   24 h.  502,13 p
  11. Szikora János                  1.cs. P05   21 h.  494,08 p
  12. Pádár Antal                    2.cs. P19   20 h.  492,55 p
  13. Turák Károly                   2.cs. P01   21 h.  489,00 p
  14. Szluka János                   2.cs. P01   20 h.  488,37 p
  15. Csehi Miklós                   2.cs. P01   22 h.  488,29 p
  16. Rotár István                   2.cs. P06   21 h.  487,77 p
  17. Kádár László                   1.cs. P06   21 h.  482,56 p
  18. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   20 h.  472,85 p
  19. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   20 h.  468,57 p
  20. Csehi Miklós                   1.cs. P01   24 h.  467,77 p
  21. Szikora János                  2.cs. P05   19 h.  457,38 p
  22. Pádár Antal                    1.cs. P19   17 h.  453,51 p
  23. Nagy József                    1.cs. P01   20 h.  439,70 p
  24. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   18 h.  439,13 p
  25. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   21 h.  432,84 p
  26. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   21 h.  430,04 p
  27. Szántó István                  1.cs. P19   19 h.  414,82 p
  28. Kereki István                  1.cs. P19   18 h.  412,29 p
  29. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   17 h.  403,47 p
  30. Jónás Krisztián                1.cs. P19   18 h.  390,43 p
  31. Nagy Károly                    1.cs. P01   20 h.  387,37 p
  32. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   19 h.  382,74 p
  33. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   17 h.  380,19 p
  34. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   18 h.  368,02 p
  35. Felek Árpád                    1.cs. P22   16 h.  349,93 p
  36. Bajkán István                  1.cs. P01   15 h.  343,05 p
  37. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   14 h.  337,99 p
  38. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   16 h.  337,28 p
  39. Széll Imre                     2.cs. P05   14 h.  327,76 p
  40. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   16 h.  324,76 p
  41. Tóth László                    2.cs. P01   16 h.  321,21 p
  42. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   13 h.  302,59 p
  43. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   13 h.  298,79 p
  44. Kereki István                  2.cs. P19   13 h.  297,91 p
  45. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   17 h.  296,16 p
  46. Marossy Gábor                  1.cs. P22   16 h.  285,54 p
  47. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   15 h.  285,18 p
  48. Repka Róbert                   1.cs. P02   13 h.  283,44 p
  49. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   12 h.  277,48 p
  50. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   14 h.  276,94 p
  51. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   15 h.  276,32 p
  52. Szabó Imre                     1.cs. P02   13 h.  276,27 p
  53. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   12 h.  271,62 p
  54. Nagy Károly                    2.cs. P01   15 h.  268,53 p
  55. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   13 h.  265,20 p
  56. Szabó László                   1.cs. P18   13 h.  264,09 p
  57. Jambrik István                 1.cs. P05   13 h.  263,80 p
  58. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   13 h.  261,97 p
  59. Balog István                   2.cs. P06   11 h.  261,25 p
  60. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   11 h.  259,72 p
  61. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   12 h.  259,24 p
  62. Tóth Barna                     1.cs. P19   11 h.  257,59 p
  63. Széll Imre                     1.cs. P05   11 h.  257,50 p
  64. Tóth László                    1.cs. P01   13 h.  253,86 p
  65. Szántó István                  2.cs. P19   12 h.  246,14 p
  66. Varga Lajos                    2.cs. P02   12 h.  232,69 p
  67. Marossy Gábor                  2.cs. P22   12 h.  232,06 p
  68. Szabó Imre                     1.cs. P19   11 h.  222,08 p
  69. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   10 h.  209,49 p
  70. Sajben Mihály                  1.cs. P01   11 h.  208,86 p
  71. Nagy Mihály                    2.cs. P06   10 h.  206,30 p
  72. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   10 h.  205,80 p
  73. Jambrik István                 2.cs. P05    9 h.  197,31 p
  74. Kovács Imre                    1.cs. P06   10 h.  192,16 p
  75. Polyák János                   1.cs. P02    9 h.  191,54 p
  76. Kitulják Pál                   1.cs. P02   11 h.  188,70 p
  77. Forgó István                   1.cs. P02    9 h.  188,22 p
  78. Török Zsigmond                 1.cs. P19    9 h.  187,68 p
  79. Fülöp János                    2.cs. P06   10 h.  186,39 p
  80. Kádár László                   2.cs. P06    8 h.  180,10 p
  81. Faragó István                  2.cs. P02   10 h.  179,11 p
  82. Varga Lajos                    1.cs. P02   10 h.  178,97 p
  83. Pataki József                  1.cs. P02    9 h.  173,50 p
  84. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    9 h.  167,38 p
  85. Faragó István                  1.cs. P02    8 h.  166,45 p
  86. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  87. Jónás Krisztián                2.cs. P19    8 h.  162,11 p
  88. Polyák János                   2.cs. P02    9 h.  159,48 p
  89. Forgó István                   2.cs. P02    9 h.  159,47 p
  90. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  91. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    7 h.  154,93 p
  92. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
  93. Ailer József                   1.cs. P05    7 h.  146,24 p
  94. Fábián Attila                  1.cs. P02    8 h.  144,12 p
  95. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    7 h.  139,55 p
  96. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  97. Ailer József                   2.cs. P05    6 h.  137,46 p
  98. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  135,03 p
  99. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    7 h.  130,95 p
 100. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 101. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 102. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
 103. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 104. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 105. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  106,89 p
 106. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 107. Japport Mátyás                 1.cs. P06    5 h.  105,38 p
 108. Benedek József                 1.cs. P02    6 h.  103,17 p
 109. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 110. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 111. Oláh István ifj.               1.cs. P02    4 h.   84,71 p
 112. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   82,69 p
 113. Kitulják Pál                   2.cs. P02    4 h.   77,98 p
 114. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 115. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 116. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   70,13 p
 117. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 118. Fülöp János                    1.cs. P06    3 h.   63,39 p
 119. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   61,36 p
 120. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 121. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 122. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 123. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 124. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 125. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 126. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 127. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 128. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 129. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 130. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 131. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 132. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 133. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 134. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 135. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p

P19 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Erdoháti Gyula                 1.cs.   22 h.  545,56 p
   2. Parázs Zoltán                  1.cs.   23 h.  531,04 p
   3. Pádár Antal                    1.cs.   21 h.  522,15 p
   4. Pádár Antal                    2.cs.   20 h.  500,83 p
   5. Kereki István                  1.cs.   22 h.  467,78 p
   6. Szántó István                  1.cs.   21 h.  449,96 p
   7. Jónás Krisztián                1.cs.   17 h.  401,87 p
   8. Erdoháti Gyula                 2.cs.   17 h.  398,25 p
   9. Parázs Zoltán                  2.cs.   18 h.  389,58 p
  10. Mogyorós Ferenc                1.cs.   17 h.  381,89 p
  11. Kereki István                  2.cs.   15 h.  308,48 p
  12. Szántó István                  2.cs.   15 h.  305,42 p
  13. Tóth Barna                     1.cs.   13 h.  272,48 p
  14. Szabó Zoltán                   1.cs.   13 h.  269,41 p
  15. Szabó Imre                     1.cs.   12 h.  264,87 p
  16. Vincze Ferenc                  1.cs.   13 h.  260,73 p
  17. Mogyorós Ferenc                2.cs.   12 h.  239,12 p
  18. Csikós Elek                    1.cs.   10 h.  177,85 p
  19. Török Zsigmond                 1.cs.    7 h.  147,25 p
  20. Jónás Krisztián                2.cs.    7 h.  138,99 p
  21. Tóth Barna                     2.cs.    7 h.  137,61 p
  22. Csikós Elek                    2.cs.    8 h.  131,58 p
  23. Szabó Zoltán                   2.cs.    7 h.  116,91 p
  24. Barna Lajos ifj.               1.cs.    5 h.  113,32 p
  25. Elek Zoltán                    1.cs.    4 h.   90,21 p
  26. Vincze Ferenc                  2.cs.    4 h.   85,74 p
  27. Elek Zoltán                    2.cs.    5 h.   78,79 p
  28. Czikkel József                 1.cs.    3 h.   56,57 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  5h 126,19p
  2. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-13-D580027     H  5h 125,76p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23970    H  5h 121,15p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  5h 121,14p
  5. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  5h 120,78p
  6. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  5h 120,70p
  7. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  5h 120,64p
  8. Rotár István                   P06 HU-10-OLI-0857    H  5h 118,98p
  9. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 115,41p
 10. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  5h 110,29p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  6h 148,72p
  2. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  6h 127,06p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  6h 110,16p
  4. Turák Károly                   P01 HU-11-05-08804    T  5h 128,36p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  5h 123,05p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  5h 116,29p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  5h 113,71p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  5h 111,37p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  5h 109,84p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  5h 106,86p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40327    H  5h 105,13p
  2. Erdoháti Gyula                 P19 HU-13-05-40523    H  4h 110,80p
  3. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775067    H  4h  99,74p
  4. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775377    H  4h  99,64p
  5. Pádár Antal                    P19 HU-14-15-00194    H  4h  90,78p
  6. Jónás Krisztián                P19 HU-13-05-40199    H  4h  82,37p
  7. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775099    H  4h  76,95p
  8. Szántó István                  P19 HU 12-05-27771    H  4h  71,27p
  9. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775064    H  3h  87,67p
 10. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-OL-28825    H  3h  85,21p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  5h 114,71p
  2. Szántó István                  P19 HU 13-05-40868    T  4h  99,94p
  3. Kereki István                  P19 HU-13-05-40172    T  4h  94,17p
  4. Szántó István                  P19 HU 14-15-03966    T  3h  74,70p
  5. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775087    T  3h  72,29p
  6. Parázs Zoltán                  P19 HU-11-05-12519    T  3h  71,65p
  7. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775031    T  3h  69,84p
  8. Elek Zoltán                    P19 HU-14-05-04133    T  3h  66,93p
  9. Mogyorós Ferenc                P19 HU-13-05-40615    T  3h  65,49p
 10. Tóth Barna                     P19 HU-14-D-777688    T  3h  64,96p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40327    H  4h  92,59p
  2. Rotár István                   P06 HU-10-OLI-0857    H  4h  92,04p
  3. Parázs Zoltán                  P19 HU-12-05-27043    H  4h  85,16p
  4. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577872     H  4h  80,42p
  5. Szluka János                   P01 HU-13-05-37308    H  4h  78,35p
  6. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776349    H  4h  69,58p
  7. Erdoháti Gyula                 P19 HU-13-05-40523    H  3h  84,36p
  8. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-13-D580027     H  3h  81,45p
  9. Balog István                   P06 HU-12-D454770     H  3h  78,91p
 10. Pádár Antal                    P19 HU-14-OL-28801    H  3h  78,79p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kereki István                  P19 HU-13-05-40172    T  4h 102,72p
  2. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  4h  97,77p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  4h  92,58p
  4. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  4h  79,75p
  5. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776335    T  4h  72,97p
  6. Kovács Imre                    P06 HU-14-15-02360    T  4h  70,50p
  7. Felek Árpád                    P22 HU-14-D-777641    T  4h  66,31p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  3h  87,38p
  9. Mogyorós Ferenc                P19 HU-13-05-40615    T  3h  80,27p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  3h  75,79p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40327    H  4h  95,93p
  2. Erdoháti Gyula                 P19 HU-13-05-40523    H  3h  82,51p
  3. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775377    H  3h  74,73p
  4. Parázs Zoltán                  P19 HU-12-05-27043    H  3h  66,81p
  5. Mogyorós Ferenc                P19 HU-13-05-41051    H  3h  65,90p
  6. Szántó István                  P19 HU 12-05-27771    H  3h  61,71p
  7. Szabó Zoltán                   P19 HU 12-05-27176    H  3h  56,77p
  8. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775099    H  3h  55,67p
  9. Szabó Imre                     P19 HU-14-D-775418    H  3h  42,63p
 10. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775073    H  2h  57,15p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  4h  92,04p
  2. Kereki István                  P19 HU-13-05-40172    T  3h  80,12p
  3. Mogyorós Ferenc                P19 HU-13-05-40615    T  3h  79,91p
  4. Szántó István                  P19 HU 14-15-03979    T  3h  67,50p
  5. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775385    T  3h  61,91p
  6. Erdoháti Gyula                 P19 HU-10-04-28321    T  2h  56,95p
  7. Mogyorós Ferenc                P19 HU-12-05-26997    T  2h  55,71p
  8. Parázs Zoltán                  P19 HU-11-05-12519    T  2h  53,39p
  9. Kereki István                  P19 HU-13-05-40163    T  2h  52,60p
 10. Elek Zoltán                    P19 HU-14-05-04133    T  2h  51,41p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  7h 168,16p
  2. Szluka János                   P01 HU-13-05-37308    H  7h 136,80p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  6h 147,28p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  6h 146,12p
  5. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 144,36p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577632     H  6h 140,88p
  7. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40327    H  6h 139,90p
  8. Rotár István                   P06 HU-10-OLI-0857    H  6h 139,89p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23970    H  6h 138,09p
 10. Csachó Mihály                  P01 HU-11-05-08429    H  6h 127,84p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  7h 177,43p
  2. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  7h 148,57p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  6h 152,82p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  6h 142,23p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577617     T  6h 141,77p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  6h 139,20p
  7. Balog István                   P06 HU-12-D454761     T  6h 136,97p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  6h 136,32p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  6h 135,96p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-D339882     T  6h 127,88p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40327    H  7h 157,25p
  2. Szántó István                  P19 HU 12-05-27771    H  6h 112,05p
  3. Parázs Zoltán                  P19 HU-14-D-776649    H  5h 115,82p
  4. Erdoháti Gyula                 P19 HU-13-05-40523    H  4h 110,80p
  5. Pádár Antal                    P19 HU-13-D-597258    H  4h 105,41p
  6. Pádár Antal                    P19 HU-12-05-27280    H  4h 101,23p
  7. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775067    H  4h  99,74p
  8. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775377    H  4h  99,64p
  9. Pádár Antal                    P19 HU-14-15-00194    H  4h  90,78p
 10. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40300    H  4h  90,52p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  6h 144,45p
  2. Kereki István                  P19 HU-13-05-40172    T  5h 122,34p
  3. Szántó István                  P19 HU 13-05-40868    T  5h 112,20p
  4. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775031    T  4h  98,27p
  5. Mogyorós Ferenc                P19 HU-13-05-40615    T  4h  92,10p
  6. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775438    T  4h  79,36p
  7. Kereki István                  P19 HU-14-D-775336    T  4h  76,35p
  8. Erdoháti Gyula                 P19 HU-12-05-27140    T  4h  74,55p
  9. Mogyorós Ferenc                P19 HU-13-05-40684    T  3h  80,10p
 10. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775045    T  3h  77,30p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  5h 121,14p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  5h 120,78p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  5h 120,64p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 115,41p
  5. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  5h 110,29p
  6. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776312    H  5h 109,94p
  7. Rotár István                   P06 HU-14-D776563     H  5h  88,84p
  8. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775377    H  4h 102,79p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776401    H  4h  97,81p
 10. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775064    H  4h  96,01p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  6h 148,72p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  6h 110,16p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  5h 116,29p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  5h 113,71p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  5h 109,84p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  5h 106,86p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-OLI-28693   T  5h  97,19p
  8. Balog István                   P06 HU-14-D-776528    T  4h 103,95p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  4h 102,89p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  4h  98,17p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775067    H  4h  99,74p
  2. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775377    H  4h  99,64p
  3. Pádár Antal                    P19 HU-14-15-00194    H  4h  90,78p
  4. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775099    H  4h  76,95p
  5. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775064    H  3h  87,67p
  6. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-OL-28825    H  3h  85,21p
  7. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775065    H  3h  75,91p
  8. Szántó István                  P19 HU 14-15-03958    H  3h  70,99p
  9. Szabó Imre                     P19 HU-14-D-775417    H  3h  70,47p
 10. Parázs Zoltán                  P19 HU-14-D-776649    H  3h  68,25p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  5h 114,71p
  2. Szántó István                  P19 HU 14-15-03966    T  3h  74,70p
  3. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775087    T  3h  72,29p
  4. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775031    T  3h  69,84p
  5. Elek Zoltán                    P19 HU-14-05-04133    T  3h  66,93p
  6. Tóth Barna                     P19 HU-14-D-777688    T  3h  64,96p
  7. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777766    T  3h  64,43p
  8. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775438    T  3h  56,71p
  9. Kereki István                  P19 HU-14-D-775336    T  3h  54,70p
 10. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775045    T  2h  57,21p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776349    H  4h  69,58p
  2. Pádár Antal                    P19 HU-14-OL-28801    H  3h  78,79p
  3. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775377    H  3h  75,51p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776401    H  3h  70,33p
  5. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  3h  69,30p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-15-01812    H  3h  68,52p
  7. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775099    H  3h  67,90p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776435    H  3h  66,31p
  9. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  3h  65,40p
 10. Szluka János                   P01 HU-14-15-00166    H  3h  64,54p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  4h  97,77p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  4h  92,58p
  3. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776335    T  4h  72,97p
  4. Kovács Imre                    P06 HU-14-15-02360    T  4h  70,50p
  5. Felek Árpád                    P22 HU-14-D-777641    T  4h  66,31p
  6. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775031    T  3h  75,75p
  7. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775385    T  3h  71,42p
  8. Szántó István                  P19 HU 14-15-03979    T  3h  71,06p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776413    T  3h  68,85p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  3h  68,54p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775377    H  3h  74,73p
  2. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775099    H  3h  55,67p
  3. Szabó Imre                     P19 HU-14-D-775418    H  3h  42,63p
  4. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775073    H  2h  57,15p
  5. Pádár Antal                    P19 HU-14-OL-28801    H  2h  54,59p
  6. Szántó István                  P19 HU 14-O-28800     H  2h  49,06p
  7. Szántó István                  P19 HU 14-15-04130    H  2h  48,67p
  8. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775067    H  2h  47,09p
  9. Tóth Barna                     P19 HU-14-D-777689    H  2h  43,11p
 10. Parázs Zoltán                  P19 HU-14-D-776649    H  2h  42,08p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  4h  92,04p
  2. Szántó István                  P19 HU 14-15-03979    T  3h  67,50p
  3. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775385    T  3h  61,91p
  4. Elek Zoltán                    P19 HU-14-05-04133    T  2h  51,41p
  5. Tóth Barna                     P19 HU-14-D-777688    T  2h  50,42p
  6. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775045    T  2h  50,09p
  7. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775031    T  2h  49,54p
  8. Szántó István                  P19 HU 14-15-03986    T  2h  46,48p
  9. Jónás Krisztián                P19 HU-14-OL-28797    T  2h  41,60p
 10. Vincze Ferenc                  P19 HU-14-D775152     T  2h  41,05p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  6h 146,12p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 144,36p
  3. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  5h 121,14p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776403    H  5h 118,51p
  5. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 115,41p
  6. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  5h 110,29p
  7. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776312    H  5h 109,94p
  8. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  5h 107,10p
  9. Turák Károly                   P01 HU-14-OLI-28568   H  5h 104,26p
 10. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776349    H  5h  96,18p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  7h 177,43p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  6h 142,23p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  6h 136,32p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  6h 135,96p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  6h 125,74p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  6h 110,16p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  5h 131,37p
  8. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  5h 127,09p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  5h 122,45p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776449    T  5h 114,11p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Parázs Zoltán                  P19 HU-14-D-776649    H  5h 115,82p
  2. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775067    H  4h  99,74p
  3. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775377    H  4h  99,64p
  4. Pádár Antal                    P19 HU-14-15-00194    H  4h  90,78p
  5. Szántó István                  P19 HU 14-15-03958    H  4h  90,29p
  6. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775099    H  4h  76,95p
  7. Szabó Imre                     P19 HU-14-D-775418    H  4h  57,42p
  8. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775064    H  3h  87,67p
  9. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-OL-28825    H  3h  85,21p
 10. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775073    H  3h  84,21p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  6h 144,45p
  2. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775031    T  4h  98,27p
  3. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775438    T  4h  79,36p
  4. Kereki István                  P19 HU-14-D-775336    T  4h  76,35p
  5. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775045    T  3h  77,30p
  6. Szántó István                  P19 HU 14-15-03966    T  3h  74,70p
  7. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775087    T  3h  72,29p
  8. Szántó István                  P19 HU 14-15-03979    T  3h  67,50p
  9. Elek Zoltán                    P19 HU-14-05-04133    T  3h  66,93p
 10. Tóth Barna                     P19 HU-14-D-777688    T  3h  64,96p