Békés Tagszövetség, P01 Békéscsaba
Első adat felvétele: 2015.06.16 21:27:58
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.20 13:54:58
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.20 13:58:42
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.16 21:27:58
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 08 verseny 

Feleresztés helye: Sopron 2.
Feleresztés ideje: 2015.06.14 05:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 345000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         17   35   319   64   1324,50   1114,68
P02 Orosháza           17   30   283   57   1212,54    941,16
P05 Gyomaendrod        10   22   295   59   1368,28   1068,97
P06 Gyula              11   23   258   52   1334,58   1136,80
P08 Tótkomlós           1    1    10    2   1026,81    933,41
P18 Mezoberény          1    1    10    2   1112,58   1080,40
P19 Vészto             12   22   210   42   1392,44   1225,90
P22 Újkígyós            2    5    41    8   1271,58   1073,16
Tagszövetségben        71  139  1426  285   1392,44   1098,46

P01 egyesületi díjlista
   1. Tóth László                    1.cs. HU-14-15-00202    H 1324,50 m/p
   2. Nagy József                    1.cs. HU-11-05-08684    H 1295,67 m/p
   3. Csachó Mihály                  2.cs. HU-14-D775940     H 1285,56 m/p
   4. Nagy Károly                    2.cs. HU-13-D-667773    T 1212,32 m/p
   5. Balázs Mátyás                  0.cs. HU-12-05-26523    H 1212,12 m/p
   6. Szluka János                   1.cs. HU-14-D-777953    H 1206,37 m/p
   7. Vandlik Mihály                 2.cs. HU 14-15-00090    T 1203,84 m/p
   8. Szluka János                   1.cs. HU-13-05-37308    H 1200,83 m/p
   9. Csehi Miklós                   0.cs. HU-14-PM-10323    H 1192,30 m/p
  10. Vandlik Mihály                 2.cs. HU 14-15-00116    T 1190,87 m/p
  11. Csehi Miklós                   2.cs. HU-14-15-00015    H 1187,90 m/p
  12. Szluka János                   0.cs. HU-14-D-777942    H 1186,24 m/p
  13. Csachó Mihály                  1.cs. HU-12-05-23970    H 1182,30 m/p
  14. Balázs Mátyás                  0.cs. HU-12-05-26641    T 1180,92 m/p
  15. Nagy Károly                    1.cs. HU-14-OLI-28570   H 1179,79 m/p
  16. Bajkán István                  1.cs. HU-13-05-36889    H 1179,34 m/p
  17. Balázs Mátyás                  0.cs. HU-14-15-00455    H 1175,85 m/p
  18. Nagy József                    1.cs. HU 14-15-00363    H 1173,96 m/p
  19. Szluka János                   0.cs. HU-14-D-775916    H 1173,04 m/p
  20. Turák Károly                   1.cs. HU-11-05-08804    T 1170,68 m/p
  21. Szluka János                   2.cs. HU-11-05-08066    H 1169,61 m/p
  22. Szluka János                   1.cs. HU-13-D597987     H 1169,42 m/p
  23. Szluka János                   1.cs. HU-14-15-00171    H 1169,23 m/p
  24. Sajben Mihály                  1.cs. HU 14-D-775987    T 1166,70 m/p
  25. Nagy József                    0.cs. HU 13-05-37132    H 1165,82 m/p
  26. Balázs Mátyás                  2.cs. HU-14-15-00515    H 1164,87 m/p
  27. Balázs Mátyás                  0.cs. HU-13-05-38954    H 1162,20 m/p
  28. Sajben Mihály                  1.cs. HU 14-D-775999    H 1161,80 m/p
  29. Csachó Mihály                  1.cs. HU-14-D775936     H 1161,43 m/p
  30. Csachó Mihály                  2.cs. HU-14-D775938     H 1160,23 m/p
  31. Csehi Miklós                   1.cs. HU-12-05-23140    H 1160,01 m/p
  32. Bajkán István                  1.cs. HU-04-05-64426    H 1159,14 m/p
  33. Vandlik Mihály                 1.cs. HU 14-P-10315     H 1153,85 m/p
  34. Rozsnyai Endre                 1.cs. HU-14-D777894     T 1153,37 m/p
  35. Rozsnyai Endre                 2.cs. HU-12-05-23336    T 1153,12 m/p
  36. Csachó Mihály                  1.cs. HU-12-05-23923    H 1149,84 m/p
  37. Csachó Mihály                  1.cs. HU-13-D577890     H 1149,53 m/p
  38. Váradi Ferenc                  1.cs. HU-13-19-35195    H 1147,14 m/p
  39. Nagy József                    1.cs. HU-13-05-37125    H 1146,74 m/p
  40. Balázs Mátyás                  2.cs. HU-13-05-36925    T 1146,59 m/p
  41. Vandlik Mihály                 1.cs. HU 14-15-00086    T 1145,27 m/p
  42. Balázs Mátyás                  2.cs. HU-13-05-36922    T 1140,76 m/p
  43. Turák Károly                   1.cs. HU-14-P-10316     H 1137,96 m/p
  44. Nagy József                    1.cs. HU 13-05-37138    H 1135,71 m/p
  45. Csarnai Szilárd                2.cs. HU-14-15-00402    H 1135,01 m/p
  46. Csachó Mihály                  2.cs. HU-14-OLI-28559   H 1134,66 m/p
  47. Turák Károly                   2.cs. HU-14-15-00812    T 1133,66 m/p
  48. Szluka János                   1.cs. HU-12-05-23458    H 1132,30 m/p
  49. Csehi Miklós                   0.cs. HU-14-15-00040    T 1131,74 m/p
  50. Tóth László                    2.cs. HU-12-05-23528    H 1130,23 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajkán István                   1.cs. Dt: 359921 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  46,85p    R:   0.   0h   0,00p    T:  37.   2h  40,74p
   HU-13-05-36889    H 14 10:05:11  1179,34 m/p  16  25,71    0   0,00  135  21,51
   HU-04-05-64426    H 14 10:10:30  1159,14 m/p  32  21,14    0   0,00  171  19,23

Balázs Mátyás                   0.cs. Dt: 355571 Kg:  14 Ók:   2 Kp:   0
   HU-12-05-26523    H 14 09:53:20  1212,12 m/p   5  28,86    0   0,00   95  24,04
   HU-12-05-26641    T 14 10:01:05  1180,92 m/p  14  26,29    0   0,00  130  21,82
   HU-14-15-00455    H 14 10:02:23  1175,85 m/p  17  25,43    0   0,00  139  21,25
   HU-13-05-38954    H 14 10:05:56  1162,20 m/p  27  22,57    0   0,00  163  19,73
   HU-14-15-00735    T 14 10:22:46  1101,59 m/p   0   0,00    0   0,00  279  12,38

Balázs Mátyás                   2.cs. Dt: 355571 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  60,01p    R:   0.   0h   0,00p    T:  32.   3h  55,08p
   HU-14-15-00515    H 14 10:05:14  1164,87 m/p  26  22,86    0   0,00  161  19,86
   HU-13-05-36925    T 14 10:10:06  1146,59 m/p  40  18,86    0   0,00  193  17,83
   HU-13-05-36922    T 14 10:11:41  1140,76 m/p  42  18,29    0   0,00  200  17,39

Csachó Mihály                   1.cs. Dt: 355223 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 103,42p    R:   0.   0h   0,00p    T:  19.   5h  93,46p
   HU-12-05-23970    H 14 10:00:27  1182,30 m/p  13  26,57    0   0,00  127  22,01
   HU-14-D775936     H 14 10:05:51  1161,43 m/p  29  22,00    0   0,00  165  19,61
   HU-12-05-23923    H 14 10:08:56  1149,84 m/p  36  20,00    0   0,00  185  18,34
   HU-13-D577890     H 14 10:09:01  1149,53 m/p  37  19,71    0   0,00  186  18,27
   HU-13-D577872     H 14 10:15:33  1125,73 m/p  53  15,14    0   0,00  234  15,23

Csachó Mihály                   2.cs. Dt: 355223 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  68,28p    R:   0.   0h   0,00p    T:  22.   4h  75,06p
   HU-14-D775940     H 14 09:36:19  1285,56 m/p   3  29,43    0   0,00   42  27,40
   HU-14-D775938     H 14 10:06:10  1160,23 m/p  30  21,71    0   0,00  169  19,35
   HU-14-OLI-28559   H 14 10:13:04  1134,66 m/p  46  17,14    0   0,00  217  16,31
   HU-14-15-00252    H 14 10:23:23  1098,46 m/p   0   0,00    0   0,00  285  12,00

Csarnai Szilárd                 2.cs. Dt: 355813 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  17,43p    R:   0.   0h   0,00p    T:  69.   1h  16,56p
   HU-14-15-00402    H 14 10:13:29  1135,01 m/p  45  17,43    0   0,00  213  16,56

Csehi Miklós                    0.cs. Dt: 359850 Kg:  20 Ók:   2 Kp:   0
   HU-14-PM-10323    H 14 10:01:48  1192,30 m/p   9  27,71    0   0,00  116  22,71
   HU-14-15-00040    T 14 10:17:57  1131,74 m/p  49  16,29    0   0,00  221  16,06
   HU-14-15-00018    T 14 10:19:06  1127,66 m/p  52  15,43    0   0,00  233  15,30
   HU-14-15-00059    T 14 10:21:36  1118,89 m/p  60  13,14    0   0,00  248  14,35
   HU-14-15-00054    H 14 10:22:02  1117,39 m/p  62  12,57    0   0,00  251  14,15
   HU-13-05-37084    T 14 10:22:30  1115,77 m/p  63  12,29    0   0,00  252  14,09

Csehi Miklós                    1.cs. Dt: 359850 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  33,43p    R:   0.   0h   0,00p    T:  30.   4h  58,90p
 x HU-12-05-23140    H 14 10:10:12  1160,01 m/p  31  21,43    0   0,00  170  19,29
   HU-12-05-23154    T 14 10:22:49  1114,68 m/p  64  12,00    0   0,00  255  13,90
   HU-11-05-08516    H 14 10:24:28  1109,01 m/p   0   0,00    0   0,00  266  13,20
   HU-13-05-37019    H 14 10:26:22  1102,55 m/p   0   0,00    0   0,00  277  12,51

Csehi Miklós                    2.cs. Dt: 359850 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  27,14p    R:   0.   0h   0,00p    T:  45.   2h  35,02p
 x HU-14-15-00015    H 14 10:02:55  1187,90 m/p  11  27,14    0   0,00  118  22,58
   HU-14-PM-10321    H 14 10:26:25  1102,38 m/p   0   0,00    0   0,00  278  12,44

Nagy József                     0.cs. Dt: 356159 Kg:   1 Ók:   0 Kp:   0
   HU 13-05-37132    H 14 10:05:30  1165,82 m/p  25  23,14    0   0,00  158  20,05

Nagy József                     1.cs. Dt: 356159 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  91,70p    R:   0.   0h   0,00p    T:  17.   5h  95,81p
   HU-11-05-08684    H 14 09:34:53  1295,67 m/p   2  29,71    0   0,00   33  27,97
   HU 14-15-00363    H 14 10:03:23  1173,96 m/p  18  25,14    0   0,00  141  21,13
   HU-13-05-37125    H 14 10:10:35  1146,74 m/p  39  19,14    0   0,00  192  17,89
 x HU 13-05-37138    H 14 10:13:36  1135,71 m/p  44  17,71    0   0,00  211  16,69
   HU 13-05-37122    T 14 10:23:48  1099,94 m/p   0   0,00    0   0,00  283  12,13

Nagy Károly                     1.cs. Dt: 356107 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  40,86p    R:   0.   0h   0,00p    T:  44.   2h  36,80p
   HU-14-OLI-28570   H 14 10:01:50  1179,79 m/p  15  26,00    0   0,00  133  21,63
   HU-14-OLI-28569   H 14 10:16:20  1125,71 m/p  54  14,86    0   0,00  235  15,17

Nagy Károly                     2.cs. Dt: 356107 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  29,14p    R:   0.   0h   0,00p    T:  41.   2h  37,88p
   HU-13-D-667773    T 14 09:53:44  1212,32 m/p   4  29,14    0   0,00   94  24,11
   HU-14-D776015     H 14 10:19:46  1113,63 m/p   0   0,00    0   0,00  257  13,77

Rozsnyai Endre                  1.cs. Dt: 351586 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  20,57p    R:   0.   0h   0,00p    T:  63.   1h  18,78p
   HU-14-D777894     T 14 10:04:50  1153,37 m/p  34  20,57    0   0,00  178  18,78

Rozsnyai Endre                  2.cs. Dt: 351586 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  20,29p    R:   0.   0h   0,00p    T:  64.   1h  18,65p
   HU-12-05-23336    T 14 10:04:54  1153,12 m/p  35  20,29    0   0,00  180  18,65

Sajben Mihály                   1.cs. Dt: 355240 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  45,72p    R:   0.   0h   0,00p    T:  38.   2h  39,85p
 x HU 14-D-775987    T 14 10:04:29  1166,70 m/p  24  23,43    0   0,00  156  20,18
   HU 14-D-775999    H 14 10:05:46  1161,80 m/p  28  22,29    0   0,00  164  19,67

Szluka János                    0.cs. Dt: 353152 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
   HU-14-D-777942    H 14 09:57:42  1186,24 m/p  12  26,86    0   0,00  123  22,27
   HU-14-D-775916    H 14 10:01:03  1173,04 m/p  19  24,86    0   0,00  143  21,00
   HU-14-D-777944    H 14 10:14:35  1122,58 m/p  56  14,29    0   0,00  241  14,79

Szluka János                    1.cs. Dt: 353152 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 120,85p    R:   0.   0h   0,00p    T:  12.   5h 103,42p
   HU-14-D-777953    H 14 09:52:44  1206,37 m/p   6  28,57    0   0,00  104  23,47
   HU-13-05-37308    H 14 09:54:05  1200,83 m/p   8  28,00    0   0,00  111  23,03
   HU-13-D597987     H 14 10:01:59  1169,42 m/p  22  24,00    0   0,00  152  20,43
   HU-14-15-00171    H 14 10:02:02  1169,23 m/p  23  23,71    0   0,00  153  20,37
 x HU-12-05-23458    H 14 10:11:53  1132,30 m/p  48  16,57    0   0,00  220  16,12
   HU-13-D577091     H 14 10:15:08  1120,62 m/p  58  13,71    0   0,00  246  14,47

Szluka János                    2.cs. Dt: 353152 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  24,29p    R:   0.   0h   0,00p    T:  47.   2h  33,57p
   HU-11-05-08066    H 14 10:01:56  1169,61 m/p  21  24,29    0   0,00  151  20,49
   HU-12-D-454003    H 14 10:18:37  1108,37 m/p   0   0,00    0   0,00  268  13,08

Tóth László                     1.cs. Dt: 354723 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  30,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  52.   1h  28,67p
   HU-14-15-00202    H 14 09:27:49  1324,50 m/p   1  30,00    0   0,00   22  28,67

Tóth László                     2.cs. Dt: 354723 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  16,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  70.   1h  15,93p
   HU-12-05-23528    H 14 10:13:51  1130,23 m/p  50  16,00    0   0,00  223  15,93

Turák Károly                    1.cs. Dt: 360354 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  42,57p    R:   0.   0h   0,00p    T:  42.   2h  37,75p
   HU-11-05-08804    T 14 10:07:49  1170,68 m/p  20  24,57    0   0,00  148  20,68
 x HU-14-P-10316     H 14 10:16:40  1137,96 m/p  43  18,00    0   0,00  205  17,07

Turák Károly                    2.cs. Dt: 360354 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  29,72p    R:   0.   0h   0,00p    T:  50.   2h  30,47p
 x HU-14-15-00812    T 14 10:17:52  1133,66 m/p  47  16,86    0   0,00  218  16,25
   HU-14-15-00820    T 14 10:22:27  1117,55 m/p  61  12,86    0   0,00  250  14,22

Vandlik Mihály                  1.cs. Dt: 359406 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  53,43p    R:   0.   0h   0,00p    T:  34.   3h  51,34p
   HU 14-P-10315     H 14 10:11:29  1153,85 m/p  33  20,86    0   0,00  176  18,91
   HU 14-15-00086    T 14 10:13:49  1145,27 m/p  41  18,57    0   0,00  195  17,70
 x HU 08-05-56423    H 14 10:20:19  1122,03 m/p  57  14,00    0   0,00  242  14,73

Vandlik Mihály                  2.cs. Dt: 359406 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  86,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  21.   4h  76,53p
   HU 14-15-00090    T 14 09:58:33  1203,84 m/p   7  28,29    0   0,00  107  23,28
   HU 14-15-00116    T 14 10:01:48  1190,87 m/p  10  27,43    0   0,00  117  22,65
   HU 14-P-10320     T 14 10:18:22  1128,91 m/p  51  15,71    0   0,00  227  15,68
 x HU 14-15-00065    H 14 10:19:58  1123,26 m/p  55  14,57    0   0,00  239  14,92

Váradi Ferenc                   1.cs. Dt: 359788 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  19,43p    R:   0.   0h   0,00p    T:  49.   2h  31,35p
   HU-13-19-35195    H 14 10:13:38  1147,14 m/p  38  19,43    0   0,00  189  18,08
   HU-14-15-00749    H 14 10:23:54  1110,78 m/p   0   0,00    0   0,00  265  13,27

Váradi Ferenc                   2.cs. Dt: 359788 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  13,43p    R:   0.   0h   0,00p    T:  74.   1h  14,41p
   HU-13-19-35151    T 14 10:21:22  1119,53 m/p  59  13,43    0   0,00  247  14,41

Tagszövetségi díjlista
   1. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-14-D-777769    T 1392,44 m/p
   2. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-13-05-40523    H 1390,39 m/p
   3. Pádár Antal                    1.cs. P19 HU-14-D-775073    H 1385,04 m/p
   4. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU-14-D-777688    T 1374,20 m/p
   5. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU-14-D-777689    H 1369,06 m/p
   6. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-D777669     H 1368,28 m/p
   7. Szikora János                  2.cs. P05 HU-14-D778260     T 1366,31 m/p
   8. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-10-04-28321    T 1365,16 m/p
   9. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-12-19-24334    T 1361,54 m/p
  10. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-D778259     H 1361,38 m/p
  11. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-15-01843    H 1361,12 m/p
  12. Szabó Zoltán                   1.cs. P19 HU 13-05-40254    H 1358,84 m/p
  13. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-13-05-40327    H 1348,78 m/p
  14. Elek Zoltán                    1.cs. P19 HU-14-05-04133    T 1342,34 m/p
  15. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-13-D580039     T 1339,89 m/p
  16. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU-13-05-40699    H 1337,41 m/p
  17. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-D776042     H 1337,39 m/p
  18. Rotár István                   0.cs. P06 HU-14-D776565     T 1334,58 m/p
  19. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-12-05-27051    H 1329,41 m/p
  20. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-OLI-31552   T 1327,32 m/p
  21. Cséfán Tivadar                 0.cs. P06 HU-14-D-776339    T 1324,99 m/p
  22. Tóth László                    1.cs. P01 HU-14-15-00202    H 1324,50 m/p
  23. Jónás Krisztián                1.cs. P19 HU-14-OL-28797    T 1324,04 m/p
  24. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19 HU-14-D-775377    H 1323,54 m/p
  25. Kádár László                   1.cs. P06 HU-12-D454644     T 1319,54 m/p
  26. Pádár Antal                    2.cs. P19 HU-13-05-40964    H 1311,43 m/p
  27. Szabó Zoltán                   1.cs. P19 HU 14-D-775317    T 1307,81 m/p
  28. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05 HU-12-D508793     H 1304,70 m/p
  29. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19 HU-14-D777755     H 1301,76 m/p
  30. Pádár Antal                    1.cs. P19 HU-11-05-12535    H 1301,69 m/p
  31. Rotár István                   2.cs. P06 HU-13-D597102     T 1301,32 m/p
  32. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776419    T 1296,80 m/p
  33. Nagy József                    1.cs. P01 HU-11-05-08684    H 1295,67 m/p
  34. Pádár Antal                    2.cs. P19 HU-14-D-775087    T 1294,79 m/p
  35. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-D776089     T 1290,89 m/p
  36. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05 HU-13-D580013     H 1287,99 m/p
  37. Szabó Zoltán                   1.cs. P19 HU 12-05-27150    H 1287,90 m/p
  38. Parázs Zoltán                  2.cs. P19 HU-12-05-27429    H 1287,29 m/p
  39. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19 HU-14-D-777770    T 1286,91 m/p
  40. Parázs Zoltán                  2.cs. P19 HU-13-05-40292    H 1286,53 m/p
  41. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-14-D776118     H 1285,68 m/p
  42. Csachó Mihály                  2.cs. P01 HU-14-D775940     H 1285,56 m/p
  43. Kereki István                  2.cs. P19 HU-14-D-775332    T 1282,00 m/p
  44. Szántó István                  1.cs. P19 HU 14-15-03979    T 1281,29 m/p
  45. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05 HU-12-19-24358    H 1281,11 m/p
  46. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19 HU-14-D-776638    H 1278,10 m/p
  47. Kereki István                  1.cs. P19 HU-09-05-76246    T 1276,12 m/p
  48. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU-13-D577662     H 1275,57 m/p
  49. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-15-01812    H 1274,44 m/p
  50. Szántó István                  1.cs. P19 HU 14-15-03978    T 1272,79 m/p





A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   89,50 p
   2. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   88,61 p
   3. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   85,37 p
   4. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   84,73 p
   5. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   84,23 p
   6. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    3 h.   83,28 p
   7. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    3 h.   82,27 p
   8. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   82,08 p
   9. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   80,17 p
  10. Kereki István                  1.cs. P19    3 h.   79,47 p
  11. Kereki István                  2.cs. P19    3 h.   78,02 p
  12. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   77,58 p
  13. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   74,67 p
  14. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   73,96 p
  15. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    3 h.   73,46 p
  16. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   73,20 p
  17. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   67,70 p
  18. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    3 h.   67,56 p
  19. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   66,99 p
  20. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   66,93 p
  21. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   64,01 p
  22. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   63,82 p
  23. Csachó Mihály                  2.cs. P01    3 h.   63,06 p
  24. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   62,49 p
  25. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   61,86 p
  26. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    3 h.   61,61 p
  27. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   59,96 p
  28. Jónás Krisztián                2.cs. P19    3 h.   57,81 p
  29. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    3 h.   56,03 p
  30. Szikora János                  2.cs. P05    2 h.   55,44 p
  31. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   55,08 p
  32. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    2 h.   53,79 p
  33. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    3 h.   51,34 p
  34. Szabó Imre                     1.cs. P02    3 h.   50,95 p
  35. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   46,39 p
  36. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   42,38 p
  37. Bajkán István                  1.cs. P01    2 h.   40,74 p
  38. Sajben Mihály                  1.cs. P01    2 h.   39,85 p
  39. Fülöp János                    2.cs. P06    2 h.   38,51 p
  40. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    2 h.   38,26 p
  41. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   37,88 p
  42. Turák Károly                   1.cs. P01    2 h.   37,75 p
  43. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    2 h.   36,87 p
  44. Nagy Károly                    1.cs. P01    2 h.   36,80 p
  45. Csehi Miklós                   2.cs. P01    2 h.   35,02 p
  46. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   34,97 p
  47. Szluka János                   2.cs. P01    2 h.   33,57 p
  48. Jambrik István                 1.cs. P05    2 h.   31,42 p
  49. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    2 h.   31,35 p
  50. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   30,47 p
  51. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   29,18 p
  52. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   28,67 p
  53. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   26,58 p
  54. Ailer József                   2.cs. P05    1 h.   26,39 p
  55. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    1 h.   26,07 p
  56. Felek Árpád                    1.cs. P22    1 h.   25,44 p
  57. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   24,23 p
  58. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   24,17 p
  59. Fülöp János                    1.cs. P06    1 h.   23,73 p
  60. Szikora János                  1.cs. P05    1 h.   19,99 p
  61. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   19,92 p
  62. Kovács Imre                    1.cs. P06    1 h.   19,54 p
  63. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    1 h.   18,78 p
  64. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    1 h.   18,65 p
  65. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   18,02 p
  66. Széll Imre                     2.cs. P05    1 h.   17,77 p
  67. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    1 h.   17,45 p
  68. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   16,88 p
  69. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    1 h.   16,56 p
  70. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   15,93 p
  71. Szántó István                  2.cs. P19    1 h.   15,87 p
  72. Pataki József                  1.cs. P02    1 h.   15,49 p
  73. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   15,11 p
  74. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   14,41 p
  75. Forgó István                   2.cs. P02    1 h.   13,96 p
  76. Szabó Imre                     1.cs. P19    1 h.   13,84 p
  77. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p
  78. Repka Róbert                   1.cs. P02    1 h.   13,14 p
  79. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   13,01 p
  80. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   12,89 p
  81. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   12,25 p
  82. Benedek József                 1.cs. P02    1 h.   12,19 p

A verseny P01 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szluka János                   1.cs.    3 h.   80,57 p
   2. Nagy József                    1.cs.    3 h.   73,99 p
   3. Vandlik Mihály                 2.cs.    3 h.   71,43 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs.    3 h.   68,57 p
   5. Csachó Mihály                  2.cs.    3 h.   68,28 p
   6. Balázs Mátyás                  2.cs.    3 h.   60,01 p
   7. Vandlik Mihály                 1.cs.    3 h.   53,43 p
   8. Bajkán István                  1.cs.    2 h.   46,85 p
   9. Sajben Mihály                  1.cs.    2 h.   45,72 p
  10. Turák Károly                   1.cs.    2 h.   42,57 p
  11. Nagy Károly                    1.cs.    2 h.   40,86 p
  12. Csehi Miklós                   1.cs.    2 h.   33,43 p
  13. Tóth László                    1.cs.    1 h.   30,00 p
  14. Turák Károly                   2.cs.    2 h.   29,72 p
  15. Nagy Károly                    2.cs.    1 h.   29,14 p
  16. Csehi Miklós                   2.cs.    1 h.   27,14 p
  17. Szluka János                   2.cs.    1 h.   24,29 p
  18. Rozsnyai Endre                 1.cs.    1 h.   20,57 p
  19. Rozsnyai Endre                 2.cs.    1 h.   20,29 p
  20. Váradi Ferenc                  1.cs.    1 h.   19,43 p
  21. Csarnai Szilárd                2.cs.    1 h.   17,43 p
  22. Tóth László                    2.cs.    1 h.   16,00 p
  23. Váradi Ferenc                  2.cs.    1 h.   13,43 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Tóth Barna                     1.cs. P19    5 h.  140,94 p
   2. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    5 h.  135,62 p
   3. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    5 h.  135,61 p
   4. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    5 h.  134,66 p
   5. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    5 h.  132,06 p
   6. Kereki István                  1.cs. P19    5 h.  124,57 p
   7. Kereki István                  2.cs. P19    5 h.  123,70 p
   8. Kádár László                   1.cs. P06    5 h.  118,56 p
   9. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    5 h.  111,09 p
  10. Pádár Antal                    1.cs. P19    4 h.  108,33 p
  11. Szántó István                  1.cs. P19    5 h.  105,05 p
  12. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  103,42 p
  13. Balog István                   1.cs. P06    5 h.  100,70 p
  14. Pádár Antal                    2.cs. P19    4 h.  100,04 p
  15. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    4 h.   99,02 p
  16. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    4 h.   95,97 p
  17. Nagy József                    1.cs. P01    5 h.   95,81 p
  18. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.   94,09 p
  19. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.   93,46 p
  20. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   80,17 p
  21. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    4 h.   76,53 p
  22. Csachó Mihály                  2.cs. P01    4 h.   75,06 p
  23. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   74,67 p
  24. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    4 h.   73,92 p
  25. Jónás Krisztián                2.cs. P19    4 h.   72,79 p
  26. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    4 h.   68,85 p
  27. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    3 h.   67,56 p
  28. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   64,01 p
  29. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   63,82 p
  30. Csehi Miklós                   1.cs. P01    4 h.   58,90 p
  31. Szikora János                  2.cs. P05    2 h.   55,44 p
  32. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   55,08 p
  33. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    2 h.   53,79 p
  34. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    3 h.   51,34 p
  35. Szabó Imre                     1.cs. P02    3 h.   50,95 p
  36. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   42,38 p
  37. Bajkán István                  1.cs. P01    2 h.   40,74 p
  38. Sajben Mihály                  1.cs. P01    2 h.   39,85 p
  39. Fülöp János                    2.cs. P06    2 h.   38,51 p
  40. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    2 h.   38,26 p
  41. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   37,88 p
  42. Turák Károly                   1.cs. P01    2 h.   37,75 p
  43. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    2 h.   36,87 p
  44. Nagy Károly                    1.cs. P01    2 h.   36,80 p
  45. Csehi Miklós                   2.cs. P01    2 h.   35,02 p
  46. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   34,97 p
  47. Szluka János                   2.cs. P01    2 h.   33,57 p
  48. Jambrik István                 1.cs. P05    2 h.   31,42 p
  49. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    2 h.   31,35 p
  50. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   30,47 p
  51. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   29,18 p
  52. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   28,67 p
  53. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   26,58 p
  54. Ailer József                   2.cs. P05    1 h.   26,39 p
  55. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    1 h.   26,07 p
  56. Felek Árpád                    1.cs. P22    1 h.   25,44 p
  57. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   24,23 p
  58. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   24,17 p
  59. Fülöp János                    1.cs. P06    1 h.   23,73 p
  60. Szikora János                  1.cs. P05    1 h.   19,99 p
  61. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   19,92 p
  62. Kovács Imre                    1.cs. P06    1 h.   19,54 p
  63. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    1 h.   18,78 p
  64. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    1 h.   18,65 p
  65. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   18,02 p
  66. Széll Imre                     2.cs. P05    1 h.   17,77 p
  67. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    1 h.   17,45 p
  68. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   16,88 p
  69. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    1 h.   16,56 p
  70. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   15,93 p
  71. Szántó István                  2.cs. P19    1 h.   15,87 p
  72. Pataki József                  1.cs. P02    1 h.   15,49 p
  73. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   15,11 p
  74. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   14,41 p
  75. Forgó István                   2.cs. P02    1 h.   13,96 p
  76. Szabó Imre                     1.cs. P19    1 h.   13,84 p
  77. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p
  78. Repka Róbert                   1.cs. P02    1 h.   13,14 p
  79. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   13,01 p
  80. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   12,89 p
  81. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   12,25 p
  82. Benedek József                 1.cs. P02    1 h.   12,19 p

A verseny P01 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szluka János                   1.cs.    5 h.  120,85 p
   2. Csachó Mihály                  1.cs.    5 h.  103,42 p
   3. Nagy József                    1.cs.    4 h.   91,70 p
   4. Vandlik Mihály                 2.cs.    4 h.   86,00 p
   5. Csachó Mihály                  2.cs.    3 h.   68,28 p
   6. Balázs Mátyás                  2.cs.    3 h.   60,01 p
   7. Vandlik Mihály                 1.cs.    3 h.   53,43 p
   8. Bajkán István                  1.cs.    2 h.   46,85 p
   9. Sajben Mihály                  1.cs.    2 h.   45,72 p
  10. Turák Károly                   1.cs.    2 h.   42,57 p
  11. Nagy Károly                    1.cs.    2 h.   40,86 p
  12. Csehi Miklós                   1.cs.    2 h.   33,43 p
  13. Tóth László                    1.cs.    1 h.   30,00 p
  14. Turák Károly                   2.cs.    2 h.   29,72 p
  15. Nagy Károly                    2.cs.    1 h.   29,14 p
  16. Csehi Miklós                   2.cs.    1 h.   27,14 p
  17. Szluka János                   2.cs.    1 h.   24,29 p
  18. Rozsnyai Endre                 1.cs.    1 h.   20,57 p
  19. Rozsnyai Endre                 2.cs.    1 h.   20,29 p
  20. Váradi Ferenc                  1.cs.    1 h.   19,43 p
  21. Csarnai Szilárd                2.cs.    1 h.   17,43 p
  22. Tóth László                    2.cs.    1 h.   16,00 p
  23. Váradi Ferenc                  2.cs.    1 h.   13,43 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  06.14. Sopron 2.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   18 h.  459,03 p
   2. Balog István                   1.cs. P06   18 h.  440,11 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06   17 h.  427,49 p
   4. Szluka János                   2.cs. P01   17 h.  421,81 p
   5. Csachó Mihály                  2.cs. P01   17 h.  421,32 p
   6. Rotár István                   2.cs. P06   18 h.  419,05 p
   7. Szluka János                   1.cs. P01   17 h.  411,81 p
   8. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   17 h.  409,67 p
   9. Kádár László                   1.cs. P06   18 h.  402,48 p
  10. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   15 h.  401,85 p
  11. Csachó Mihály                  1.cs. P01   16 h.  398,92 p
  12. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   16 h.  394,32 p
  13. Turák Károly                   1.cs. P01   16 h.  389,30 p
  14. Pádár Antal                    2.cs. P19   16 h.  387,74 p
  15. Nagy József                    1.cs. P01   17 h.  377,02 p
  16. Csehi Miklós                   2.cs. P01   17 h.  374,83 p
  17. Pádár Antal                    1.cs. P19   14 h.  372,02 p
  18. Turák Károly                   2.cs. P01   16 h.  366,72 p
  19. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   18 h.  361,44 p
  20. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   17 h.  349,68 p
  21. Szikora János                  1.cs. P05   15 h.  349,65 p
  22. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   14 h.  346,11 p
  23. Kereki István                  1.cs. P19   15 h.  337,19 p
  24. Szántó István                  1.cs. P19   15 h.  333,96 p
  25. Csehi Miklós                   1.cs. P01   18 h.  333,46 p
  26. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   14 h.  327,96 p
  27. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   13 h.  320,31 p
  28. Szikora János                  2.cs. P05   13 h.  319,33 p
  29. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   15 h.  318,52 p
  30. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   14 h.  314,62 p
  31. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   15 h.  311,46 p
  32. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   14 h.  307,68 p
  33. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   15 h.  304,65 p
  34. Nagy Károly                    1.cs. P01   15 h.  290,51 p
  35. Jónás Krisztián                1.cs. P19   13 h.  288,04 p
  36. Kereki István                  2.cs. P19   12 h.  281,62 p
  37. Felek Árpád                    1.cs. P22   12 h.  269,06 p
  38. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   13 h.  261,97 p
  39. Bajkán István                  1.cs. P01   11 h.  261,86 p
  40. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   12 h.  251,12 p
  41. Tóth László                    2.cs. P01   12 h.  247,32 p
  42. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   12 h.  235,94 p
  43. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   10 h.  235,52 p
  44. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   14 h.  234,78 p
  45. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   12 h.  231,92 p
  46. Tóth Barna                     1.cs. P19    9 h.  222,74 p
  47. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   12 h.  221,74 p
  48. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   11 h.  220,26 p
  49. Marossy Gábor                  1.cs. P22   12 h.  216,74 p
  50. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    9 h.  211,54 p
  51. Nagy Károly                    2.cs. P01   12 h.  209,85 p
  52. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   10 h.  209,49 p
  53. Szabó Imre                     1.cs. P02   10 h.  209,44 p
  54. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    8 h.  204,67 p
  55. Széll Imre                     2.cs. P05    9 h.  201,78 p
  56. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    9 h.  197,03 p
  57. Szántó István                  2.cs. P19    9 h.  192,83 p
  58. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    9 h.  190,54 p
  59. Balog István                   2.cs. P06    8 h.  189,99 p
  60. Sajben Mihály                  1.cs. P01   10 h.  186,89 p
  61. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    9 h.  184,38 p
  62. Széll Imre                     1.cs. P05    8 h.  178,40 p
  63. Kovács Imre                    1.cs. P06    9 h.  177,21 p
  64. Marossy Gábor                  2.cs. P22    9 h.  175,11 p
  65. Varga Lajos                    2.cs. P02    9 h.  174,21 p
  66. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    8 h.  169,45 p
  67. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    9 h.  167,38 p
  68. Jónás Krisztián                2.cs. P19    8 h.  162,11 p
  69. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    9 h.  161,85 p
  70. Szabó Imre                     1.cs. P19    8 h.  158,63 p
  71. Forgó István                   1.cs. P02    8 h.  158,57 p
  72. Kádár László                   2.cs. P06    7 h.  155,78 p
  73. Tóth László                    1.cs. P01    8 h.  153,69 p
  74. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
  75. Jambrik István                 1.cs. P05    7 h.  149,56 p
  76. Jambrik István                 2.cs. P05    6 h.  148,47 p
  77. Repka Róbert                   1.cs. P02    7 h.  142,15 p
  78. Nagy Mihály                    2.cs. P06    7 h.  141,78 p
  79. Szabó László                   1.cs. P18    8 h.  140,78 p
  80. Szabó Imre                     2.cs. P02    6 h.  139,58 p
  81. Ailer József                   2.cs. P05    6 h.  137,46 p
  82. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    7 h.  136,86 p
  83. Fülöp János                    2.cs. P06    7 h.  130,59 p
  84. Polyák János                   2.cs. P02    7 h.  127,28 p
  85. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    6 h.  124,37 p
  86. Polyák János                   1.cs. P02    6 h.  124,29 p
  87. Kitulják Pál                   1.cs. P02    6 h.  123,94 p
  88. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
  89. Faragó István                  2.cs. P02    6 h.  119,30 p
  90. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
  91. Török Zsigmond                 1.cs. P19    5 h.  115,19 p
  92. Elek Zoltán                    1.cs. P19    5 h.  112,55 p
  93. Pataki József                  1.cs. P02    6 h.  110,23 p
  94. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    6 h.  108,95 p
  95. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
  96. Forgó István                   2.cs. P02    6 h.  106,85 p
  97. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
  98. Ailer József                   1.cs. P05    5 h.  104,70 p
  99. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    5 h.  103,70 p
 100. Benedek József                 1.cs. P02    6 h.  103,17 p
 101. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 102. Japport Mátyás                 1.cs. P06    4 h.   89,92 p
 103. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    4 h.   77,94 p
 104. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 105. Faragó István                  1.cs. P02    4 h.   77,51 p
 106. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 107. Varga Lajos                    1.cs. P02    4 h.   73,37 p
 108. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    4 h.   73,26 p
 109. Repka Róbert                   2.cs. P02    3 h.   71,23 p
 110. Fülöp János                    1.cs. P06    3 h.   63,39 p
 111. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 112. Oláh István ifj.               1.cs. P02    3 h.   59,82 p
 113. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 114. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 115. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 116. Kitulják Pál                   2.cs. P02    3 h.   55,86 p
 117. Szarka Károly                  1.cs. P05    3 h.   49,63 p
 118. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   49,56 p
 119. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 120. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 121. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    2 h.   48,22 p
 122. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 123. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 124. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 125. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 126. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
 127. Papp Géza                      1.cs. P02    1 h.   27,87 p
 128. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 129. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
 130. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   14,93 p
 131. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p

P01 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Csachó Mihály                  2.cs.   18 h.  437,38 p
   2. Csachó Mihály                  1.cs.   18 h.  431,28 p
   3. Szluka János                   2.cs.   16 h.  418,46 p
   4. Szluka János                   1.cs.   16 h.  415,34 p
   5. Turák Károly                   1.cs.   15 h.  369,97 p
   6. Nagy József                    1.cs.   17 h.  362,47 p
   7. Turák Károly                   2.cs.   16 h.  342,74 p
   8. Csehi Miklós                   2.cs.   15 h.  337,59 p
   9. Balázs Mátyás                  2.cs.   17 h.  329,31 p
  10. Váradi Ferenc                  1.cs.   12 h.  264,72 p
  11. Bajkán István                  1.cs.   11 h.  254,82 p
  12. Csehi Miklós                   1.cs.   11 h.  235,98 p
  13. Vandlik Mihály                 1.cs.   11 h.  214,01 p
  14. Tóth László                    2.cs.   10 h.  209,13 p
  15. Nagy Károly                    1.cs.    9 h.  203,00 p
  16. Vandlik Mihály                 2.cs.    9 h.  191,43 p
  17. Csarnai Szilárd                1.cs.    9 h.  188,99 p
  18. Balázs Mátyás                  1.cs.    9 h.  182,54 p
  19. Nagy Gáspár László             1.cs.   10 h.  167,45 p
  20. Sajben Mihály                  1.cs.    9 h.  159,84 p
  21. Csarnai Szilárd                2.cs.    8 h.  145,94 p
  22. Rozsnyai Endre                 1.cs.    7 h.  143,22 p
  23. Tóth László                    1.cs.    6 h.  129,07 p
  24. Zahorán Pálné                  1.cs.    7 h.  114,45 p
  25. Nagy Károly                    2.cs.    6 h.  111,59 p
  26. Rozsnyai Endre                 2.cs.    6 h.  107,80 p
  27. Zahorán Pálné                  2.cs.    4 h.   82,12 p
  28. Váradi Ferenc                  2.cs.    4 h.   65,87 p
  29. Sajben Mihály                  2.cs.    3 h.   54,41 p
  30. Bajkán István                  2.cs.    2 h.   51,09 p
  31. Knyihár János                  1.cs.    2 h.   46,81 p
  32. Nagy Gáspár László             2.cs.    2 h.   38,17 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  06.14. Sopron 2.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   28 h.  687,38 p
   2. Csachó Mihály                  1.cs. P01   26 h.  618,93 p
   3. Szluka János                   1.cs. P01   26 h.  609,32 p
   4. Csachó Mihály                  2.cs. P01   26 h.  602,94 p
   5. Szluka János                   2.cs. P01   25 h.  602,75 p
   6. Rotár István                   1.cs. P06   25 h.  598,14 p
   7. Balog István                   1.cs. P06   26 h.  593,69 p
   8. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   25 h.  583,32 p
   9. Rotár István                   2.cs. P06   25 h.  557,67 p
  10. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   23 h.  538,87 p
  11. Kádár László                   1.cs. P06   25 h.  523,22 p
  12. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   20 h.  511,03 p
  13. Nagy József                    1.cs. P01   24 h.  500,46 p
  14. Pádár Antal                    1.cs. P19   19 h.  496,94 p
  15. Pádár Antal                    2.cs. P19   21 h.  490,31 p
  16. Turák Károly                   1.cs. P01   20 h.  476,44 p
  17. Turák Károly                   2.cs. P01   22 h.  473,77 p
  18. Kereki István                  1.cs. P19   21 h.  457,35 p
  19. Csehi Miklós                   2.cs. P01   21 h.  451,34 p
  20. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   24 h.  449,90 p
  21. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   23 h.  442,47 p
  22. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   18 h.  433,63 p
  23. Csehi Miklós                   1.cs. P01   24 h.  428,69 p
  24. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   17 h.  423,65 p
  25. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   18 h.  412,99 p
  26. Szikora János                  1.cs. P05   18 h.  399,49 p
  27. Szántó István                  1.cs. P19   18 h.  387,18 p
  28. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   17 h.  377,44 p
  29. Szikora János                  2.cs. P05   16 h.  371,24 p
  30. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   17 h.  361,75 p
  31. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   17 h.  350,88 p
  32. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   17 h.  347,73 p
  33. Kereki István                  2.cs. P19   15 h.  341,95 p
  34. Nagy Károly                    1.cs. P01   18 h.  335,86 p
  35. Jónás Krisztián                1.cs. P19   16 h.  334,57 p
  36. Tóth Barna                     1.cs. P19   13 h.  322,21 p
  37. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   16 h.  316,69 p
  38. Tóth László                    2.cs. P01   15 h.  301,72 p
  39. Bajkán István                  1.cs. P01   13 h.  301,06 p
  40. Felek Árpád                    1.cs. P22   14 h.  299,85 p
  41. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   13 h.  299,70 p
  42. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   15 h.  289,56 p
  43. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   14 h.  288,56 p
  44. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   15 h.  276,05 p
  45. Szabó Imre                     1.cs. P02   13 h.  259,97 p
  46. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   13 h.  250,80 p
  47. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   13 h.  244,74 p
  48. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   10 h.  243,70 p
  49. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   13 h.  237,20 p
  50. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   14 h.  234,78 p
  51. Szántó István                  2.cs. P19   11 h.  232,60 p
  52. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   11 h.  224,41 p
  53. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   11 h.  223,58 p
  54. Marossy Gábor                  1.cs. P22   12 h.  216,74 p
  55. Széll Imre                     2.cs. P05   10 h.  214,25 p
  56. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    9 h.  211,54 p
  57. Nagy Károly                    2.cs. P01   12 h.  209,85 p
  58. Jónás Krisztián                2.cs. P19   11 h.  209,51 p
  59. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   10 h.  203,08 p
  60. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   10 h.  202,47 p
  61. Sajben Mihály                  1.cs. P01   11 h.  201,20 p
  62. Balog István                   2.cs. P06    8 h.  189,99 p
  63. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   11 h.  188,76 p
  64. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   10 h.  182,59 p
  65. Széll Imre                     1.cs. P05    8 h.  178,40 p
  66. Kovács Imre                    1.cs. P06    9 h.  177,21 p
  67. Marossy Gábor                  2.cs. P22    9 h.  175,11 p
  68. Varga Lajos                    2.cs. P02    9 h.  174,21 p
  69. Forgó István                   1.cs. P02    9 h.  172,15 p
  70. Jambrik István                 1.cs. P05    8 h.  171,49 p
  71. Nagy Mihály                    2.cs. P06    9 h.  170,03 p
  72. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    8 h.  169,45 p
  73. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
  74. Szabó Imre                     1.cs. P19    8 h.  158,63 p
  75. Kádár László                   2.cs. P06    7 h.  155,78 p
  76. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    8 h.  155,07 p
  77. Tóth László                    1.cs. P01    8 h.  153,69 p
  78. Jambrik István                 2.cs. P05    6 h.  148,47 p
  79. Repka Róbert                   1.cs. P02    7 h.  142,15 p
  80. Szabó László                   1.cs. P18    8 h.  140,78 p
  81. Szabó Imre                     2.cs. P02    6 h.  139,58 p
  82. Kitulják Pál                   1.cs. P02    7 h.  137,94 p
  83. Ailer József                   2.cs. P05    6 h.  137,46 p
  84. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    7 h.  136,86 p
  85. Faragó István                  2.cs. P02    7 h.  134,90 p
  86. Török Zsigmond                 1.cs. P19    6 h.  131,94 p
  87. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
  88. Fülöp János                    2.cs. P06    7 h.  130,59 p
  89. Polyák János                   2.cs. P02    7 h.  127,28 p
  90. Polyák János                   1.cs. P02    6 h.  124,29 p
  91. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
  92. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    6 h.  117,62 p
  93. Elek Zoltán                    1.cs. P19    5 h.  112,55 p
  94. Pataki József                  1.cs. P02    6 h.  110,23 p
  95. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    6 h.  108,95 p
  96. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
  97. Forgó István                   2.cs. P02    6 h.  106,85 p
  98. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
  99. Ailer József                   1.cs. P05    5 h.  104,70 p
 100. Benedek József                 1.cs. P02    6 h.  103,17 p
 101. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 102. Japport Mátyás                 1.cs. P06    4 h.   89,92 p
 103. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    4 h.   77,94 p
 104. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 105. Faragó István                  1.cs. P02    4 h.   77,51 p
 106. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 107. Varga Lajos                    1.cs. P02    4 h.   73,37 p
 108. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    4 h.   73,26 p
 109. Repka Róbert                   2.cs. P02    3 h.   71,23 p
 110. Fülöp János                    1.cs. P06    3 h.   63,39 p
 111. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 112. Oláh István ifj.               1.cs. P02    3 h.   59,82 p
 113. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 114. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 115. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 116. Kitulják Pál                   2.cs. P02    3 h.   55,86 p
 117. Szarka Károly                  1.cs. P05    3 h.   49,63 p
 118. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   49,56 p
 119. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 120. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 121. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    2 h.   48,22 p
 122. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 123. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 124. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 125. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 126. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
 127. Papp Géza                      1.cs. P02    1 h.   27,87 p
 128. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 129. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
 130. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   14,93 p
 131. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p

P01 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Csachó Mihály                  1.cs.   27 h.  623,91 p
   2. Szluka János                   1.cs.   26 h.  619,95 p
   3. Szluka János                   2.cs.   24 h.  578,58 p
   4. Csachó Mihály                  2.cs.   24 h.  558,23 p
   5. Nagy József                    1.cs.   22 h.  445,95 p
   6. Turák Károly                   1.cs.   18 h.  435,81 p
   7. Turák Károly                   2.cs.   18 h.  374,92 p
   8. Csehi Miklós                   2.cs.   17 h.  370,91 p
   9. Balázs Mátyás                  2.cs.   19 h.  356,27 p
  10. Bajkán István                  1.cs.   13 h.  289,79 p
  11. Váradi Ferenc                  1.cs.   13 h.  279,67 p
  12. Csehi Miklós                   1.cs.   13 h.  276,28 p
  13. Tóth László                    2.cs.   13 h.  256,30 p
  14. Nagy Károly                    1.cs.   10 h.  226,58 p
  15. Vandlik Mihály                 1.cs.   11 h.  214,01 p
  16. Vandlik Mihály                 2.cs.   10 h.  206,00 p
  17. Csarnai Szilárd                1.cs.   10 h.  204,55 p
  18. Balázs Mátyás                  1.cs.    9 h.  182,54 p
  19. Nagy Gáspár László             1.cs.   10 h.  167,45 p
  20. Sajben Mihály                  1.cs.    9 h.  159,84 p
  21. Csarnai Szilárd                2.cs.    8 h.  145,94 p
  22. Rozsnyai Endre                 1.cs.    7 h.  143,22 p
  23. Tóth László                    1.cs.    6 h.  129,07 p
  24. Zahorán Pálné                  1.cs.    7 h.  114,45 p
  25. Nagy Károly                    2.cs.    6 h.  111,59 p
  26. Rozsnyai Endre                 2.cs.    6 h.  107,80 p
  27. Zahorán Pálné                  2.cs.    4 h.   82,12 p
  28. Váradi Ferenc                  2.cs.    4 h.   65,87 p
  29. Sajben Mihály                  2.cs.    3 h.   54,41 p
  30. Bajkán István                  2.cs.    2 h.   51,09 p
  31. Knyihár János                  1.cs.    2 h.   46,81 p
  32. Nagy Gáspár László             2.cs.    2 h.   38,17 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.14. Sopron 2.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   17 h.  430,88 p
   2. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   18 h.  424,90 p
   3. Balog István                   1.cs. P06   18 h.  409,32 p
   4. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   17 h.  387,51 p
   5. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   14 h.  361,65 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01   16 h.  357,64 p
   7. Kereki István                  1.cs. P19   15 h.  357,48 p
   8. Csachó Mihály                  2.cs. P01   16 h.  353,80 p
   9. Pádár Antal                    1.cs. P19   13 h.  349,83 p
  10. Kádár László                   1.cs. P06   15 h.  335,50 p
  11. Rotár István                   1.cs. P06   15 h.  324,44 p
  12. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   13 h.  323,30 p
  13. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   13 h.  322,63 p
  14. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   13 h.  322,45 p
  15. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   15 h.  320,29 p
  16. Szluka János                   1.cs. P01   15 h.  308,65 p
  17. Szluka János                   2.cs. P01   14 h.  289,59 p
  18. Tóth Barna                     1.cs. P19   11 h.  286,80 p
  19. Turák Károly                   1.cs. P01   12 h.  286,33 p
  20. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   13 h.  285,88 p
  21. Pádár Antal                    2.cs. P19   12 h.  284,13 p
  22. Szántó István                  1.cs. P19   13 h.  280,44 p
  23. Jónás Krisztián                1.cs. P19   14 h.  279,67 p
  24. Szikora János                  2.cs. P05   12 h.  275,43 p
  25. Csehi Miklós                   1.cs. P01   16 h.  271,24 p
  26. Rotár István                   2.cs. P06   13 h.  269,10 p
  27. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   11 h.  264,20 p
  28. Nagy József                    1.cs. P01   14 h.  263,68 p
  29. Kereki István                  2.cs. P19   11 h.  246,13 p
  30. Turák Károly                   2.cs. P01   12 h.  245,17 p
  31. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   13 h.  244,87 p
  32. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   11 h.  241,18 p
  33. Szikora János                  1.cs. P05   11 h.  237,84 p
  34. Nagy Károly                    1.cs. P01   12 h.  232,97 p
  35. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   12 h.  229,98 p
  36. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   10 h.  222,80 p
  37. Szántó István                  2.cs. P19   10 h.  216,54 p
  38. Jambrik István                 1.cs. P05   10 h.  213,24 p
  39. Csehi Miklós                   2.cs. P01   10 h.  203,87 p
  40. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   11 h.  201,73 p
  41. Repka Róbert                   1.cs. P02    9 h.  201,26 p
  42. Széll Imre                     2.cs. P05    9 h.  195,75 p
  43. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   10 h.  194,61 p
  44. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   10 h.  192,43 p
  45. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   10 h.  190,20 p
  46. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    8 h.  187,01 p
  47. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   10 h.  184,07 p
  48. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   10 h.  179,53 p
  49. Felek Árpád                    1.cs. P22    9 h.  179,33 p
  50. Szabó László                   1.cs. P18    8 h.  174,81 p
  51. Jónás Krisztián                2.cs. P19    9 h.  170,96 p
  52. Bajkán István                  1.cs. P01    9 h.  168,31 p
  53. Fülöp János                    2.cs. P06    9 h.  162,45 p
  54. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    7 h.  157,38 p
  55. Marossy Gábor                  1.cs. P22    9 h.  155,28 p
  56. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    8 h.  155,19 p
  57. Nagy Mihály                    2.cs. P06    8 h.  155,18 p
  58. Sajben Mihály                  1.cs. P01    8 h.  150,61 p
  59. Tóth László                    2.cs. P01    9 h.  150,14 p
  60. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    7 h.  147,15 p
  61. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    6 h.  145,93 p
  62. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    7 h.  143,70 p
  63. Nagy Károly                    2.cs. P01    7 h.  138,35 p
  64. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  65. Kovács Imre                    1.cs. P06    7 h.  134,32 p
  66. Marossy Gábor                  2.cs. P22    7 h.  134,06 p
  67. Balog István                   2.cs. P06    5 h.  128,50 p
  68. Török Zsigmond                 1.cs. P19    6 h.  125,44 p
  69. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    6 h.  121,82 p
  70. Varga Lajos                    2.cs. P02    6 h.  118,69 p
  71. Tóth László                    1.cs. P01    6 h.  111,82 p
  72. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    6 h.  111,48 p
  73. Széll Imre                     1.cs. P05    5 h.  111,42 p
  74. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    6 h.  110,28 p
  75. Polyák János                   1.cs. P02    5 h.  107,79 p
  76. Pataki József                  1.cs. P02    5 h.  103,56 p
  77. Jambrik István                 2.cs. P05    5 h.  100,69 p
  78. Szabó Imre                     1.cs. P02    5 h.   99,47 p
  79. Faragó István                  1.cs. P02    5 h.   99,16 p
  80. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   97,81 p
  81. Faragó István                  2.cs. P02    6 h.   97,39 p
  82. Polyák János                   2.cs. P02    5 h.   96,29 p
  83. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    4 h.   94,27 p
  84. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    4 h.   92,69 p
  85. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    5 h.   92,54 p
  86. Ailer József                   2.cs. P05    4 h.   87,86 p
  87. Ailer József                   1.cs. P05    4 h.   87,67 p
  88. Csikós Elek                    2.cs. P19    4 h.   84,40 p
  89. Szabó Imre                     1.cs. P19    5 h.   83,39 p
  90. Kitulják Pál                   1.cs. P02    5 h.   82,72 p
  91. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    4 h.   80,40 p
  92. Fábián Attila                  1.cs. P02    4 h.   77,22 p
  93. Forgó István                   1.cs. P02    4 h.   74,81 p
  94. Papp Géza                      1.cs. P02    3 h.   71,72 p
  95. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    4 h.   70,48 p
  96. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   69,33 p
  97. Csikós Elek                    1.cs. P19    3 h.   68,68 p
  98. Forgó István                   2.cs. P02    4 h.   66,58 p
  99. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   66,18 p
 100. Kádár László                   2.cs. P06    3 h.   64,92 p
 101. Japport Mátyás                 1.cs. P06    3 h.   64,22 p
 102. Fülöp János                    1.cs. P06    3 h.   63,39 p
 103. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    3 h.   59,28 p
 104. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 105. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   56,36 p
 106. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    3 h.   55,76 p
 107. Benedek József                 1.cs. P02    3 h.   55,64 p
 108. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   53,72 p
 109. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    3 h.   48,34 p
 110. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    2 h.   46,42 p
 111. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    2 h.   44,81 p
 112. Oláh István ifj.               1.cs. P02    2 h.   40,87 p
 113. Knyihár János                  1.cs. P01    2 h.   39,71 p
 114. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   36,43 p
 115. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 116. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   29,13 p
 117. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    2 h.   28,01 p
 118. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   27,39 p
 119. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 120. Tóth Barna                     2.cs. P19    1 h.   26,60 p
 121. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   26,03 p
 122. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   25,93 p
 123. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 124. Elek Zoltán                    2.cs. P19    1 h.   24,58 p
 125. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   24,23 p
 126. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   24,03 p
 127. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   20,49 p
 128. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   16,20 p
 129. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   15,35 p
 130. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p
 131. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   12,25 p

P01 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Csachó Mihály                  1.cs.   18 h.  392,96 p
   2. Csachó Mihály                  2.cs.   16 h.  358,76 p
   3. Szluka János                   1.cs.   14 h.  325,07 p
   4. Turák Károly                   1.cs.   11 h.  286,88 p
   5. Szluka János                   2.cs.   13 h.  277,92 p
   6. Nagy József                    1.cs.   12 h.  241,18 p
   7. Turák Károly                   2.cs.   11 h.  226,43 p
   8. Balázs Mátyás                  2.cs.   11 h.  222,11 p
   9. Csehi Miklós                   1.cs.   11 h.  212,05 p
  10. Nagy Károly                    1.cs.    8 h.  192,21 p
  11. Csehi Miklós                   2.cs.    7 h.  174,76 p
  12. Csarnai Szilárd                2.cs.    9 h.  165,63 p
  13. Váradi Ferenc                  1.cs.    7 h.  160,37 p
  14. Vandlik Mihály                 2.cs.    7 h.  158,92 p
  15. Csarnai Szilárd                1.cs.    7 h.  148,30 p
  16. Balázs Mátyás                  1.cs.    7 h.  146,62 p
  17. Zahorán Pálné                  1.cs.    7 h.  143,54 p
  18. Sajben Mihály                  1.cs.    7 h.  137,62 p
  19. Tóth László                    2.cs.    7 h.  130,33 p
  20. Bajkán István                  1.cs.    6 h.  127,44 p
  21. Nagy Gáspár László             1.cs.    6 h.  118,94 p
  22. Vandlik Mihály                 1.cs.    6 h.  113,09 p
  23. Nagy Károly                    2.cs.    5 h.  110,13 p
  24. Tóth László                    1.cs.    4 h.   97,01 p
  25. Váradi Ferenc                  2.cs.    5 h.   92,19 p
  26. Rozsnyai Endre                 1.cs.    3 h.   71,57 p
  27. Rozsnyai Endre                 2.cs.    3 h.   50,99 p
  28. Knyihár János                  1.cs.    2 h.   46,81 p
  29. Zahorán Pálné                  2.cs.    2 h.   42,21 p
  30. Nagy Gáspár László             2.cs.    2 h.   38,17 p
  31. Sajben Mihály                  2.cs.    1 h.   13,25 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   38 h.  960,65 p
   2. Szluka János                   1.cs. P01   35 h.  841,14 p
   3. Csachó Mihály                  1.cs. P01   35 h.  826,63 p
   4. Rotár István                   1.cs. P06   35 h.  817,77 p
   5. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   35 h.  814,92 p
   6. Balog István                   1.cs. P06   34 h.  767,73 p
   7. Csachó Mihály                  2.cs. P01   32 h.  736,54 p
   8. Szluka János                   2.cs. P01   29 h.  685,28 p
   9. Turák Károly                   1.cs. P01   28 h.  649,00 p
  10. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   26 h.  647,72 p
  11. Csehi Miklós                   1.cs. P01   34 h.  631,57 p
  12. Turák Károly                   2.cs. P01   29 h.  627,39 p
  13. Rotár István                   2.cs. P06   28 h.  626,39 p
  14. Kádár László                   1.cs. P06   29 h.  624,81 p
  15. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   27 h.  624,62 p
  16. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   26 h.  602,05 p
  17. Pádár Antal                    2.cs. P19   25 h.  595,12 p
  18. Szikora János                  1.cs. P05   26 h.  586,94 p
  19. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   29 h.  583,16 p
  20. Csehi Miklós                   2.cs. P01   27 h.  582,17 p
  21. Pádár Antal                    1.cs. P19   22 h.  578,43 p
  22. Nagy József                    1.cs. P01   27 h.  563,14 p
  23. Szikora János                  2.cs. P05   24 h.  543,95 p
  24. Kereki István                  1.cs. P19   24 h.  532,45 p
  25. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   28 h.  530,26 p
  26. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   22 h.  526,65 p
  27. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   22 h.  472,24 p
  28. Szántó István                  1.cs. P19   22 h.  468,04 p
  29. Jónás Krisztián                1.cs. P19   23 h.  463,22 p
  30. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   20 h.  452,95 p
  31. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   22 h.  444,88 p
  32. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   18 h.  441,33 p
  33. Nagy Károly                    1.cs. P01   23 h.  432,72 p
  34. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   22 h.  422,44 p
  35. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   21 h.  415,10 p
  36. Bajkán István                  1.cs. P01   19 h.  411,83 p
  37. Tóth László                    2.cs. P01   20 h.  389,18 p
  38. Felek Árpád                    1.cs. P22   18 h.  380,72 p
  39. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   18 h.  374,72 p
  40. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   18 h.  361,03 p
  41. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   16 h.  359,13 p
  42. Kereki István                  2.cs. P19   16 h.  358,24 p
  43. Tóth Barna                     1.cs. P19   15 h.  357,06 p
  44. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   16 h.  356,02 p
  45. Széll Imre                     2.cs. P05   16 h.  353,61 p
  46. Repka Róbert                   1.cs. P02   16 h.  341,66 p
  47. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   18 h.  341,32 p
  48. Szabó Imre                     1.cs. P02   16 h.  326,80 p
  49. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   14 h.  323,90 p
  50. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   15 h.  315,48 p
  51. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   18 h.  311,71 p
  52. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   16 h.  300,64 p
  53. Jambrik István                 1.cs. P05   15 h.  298,47 p
  54. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   15 h.  295,74 p
  55. Széll Imre                     1.cs. P05   13 h.  294,05 p
  56. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   15 h.  289,56 p
  57. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   16 h.  289,14 p
  58. Szántó István                  2.cs. P19   14 h.  285,91 p
  59. Marossy Gábor                  1.cs. P22   16 h.  285,54 p
  60. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   12 h.  277,48 p
  61. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   13 h.  272,45 p
  62. Tóth László                    1.cs. P01   14 h.  269,32 p
  63. Nagy Károly                    2.cs. P01   15 h.  268,53 p
  64. Szabó László                   1.cs. P18   13 h.  264,09 p
  65. Balog István                   2.cs. P06   11 h.  261,25 p
  66. Nagy Mihály                    2.cs. P06   12 h.  234,55 p
  67. Varga Lajos                    2.cs. P02   12 h.  232,69 p
  68. Marossy Gábor                  2.cs. P22   12 h.  232,06 p
  69. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   11 h.  224,41 p
  70. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   11 h.  223,89 p
  71. Sajben Mihály                  1.cs. P01   12 h.  223,17 p
  72. Szabó Imre                     1.cs. P19   11 h.  222,08 p
  73. Jónás Krisztián                2.cs. P19   11 h.  209,51 p
  74. Faragó István                  2.cs. P02   12 h.  207,40 p
  75. Török Zsigmond                 1.cs. P19   10 h.  204,43 p
  76. Kitulják Pál                   1.cs. P02   12 h.  202,70 p
  77. Forgó István                   1.cs. P02   10 h.  201,80 p
  78. Fülöp János                    2.cs. P06   11 h.  200,47 p
  79. Jambrik István                 2.cs. P05    9 h.  197,31 p
  80. Kovács Imre                    1.cs. P06   10 h.  192,16 p
  81. Polyák János                   1.cs. P02    9 h.  191,54 p
  82. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   10 h.  182,59 p
  83. Kádár László                   2.cs. P06    8 h.  180,10 p
  84. Varga Lajos                    1.cs. P02   10 h.  178,97 p
  85. Pataki József                  1.cs. P02    9 h.  173,50 p
  86. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    9 h.  170,25 p
  87. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    8 h.  168,85 p
  88. Faragó István                  1.cs. P02    8 h.  166,45 p
  89. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  90. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
  91. Polyák János                   2.cs. P02    9 h.  159,48 p
  92. Forgó István                   2.cs. P02    9 h.  159,47 p
  93. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  94. Ailer József                   1.cs. P05    7 h.  146,24 p
  95. Fábián Attila                  1.cs. P02    8 h.  144,12 p
  96. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  97. Ailer József                   2.cs. P05    6 h.  137,46 p
  98. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  135,03 p
  99. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    7 h.  130,95 p
 100. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
 101. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 102. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 103. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 104. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 105. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  106,89 p
 106. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 107. Japport Mátyás                 1.cs. P06    5 h.  105,38 p
 108. Benedek József                 1.cs. P02    6 h.  103,17 p
 109. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 110. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 111. Oláh István ifj.               1.cs. P02    4 h.   84,71 p
 112. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   82,69 p
 113. Szarka Károly                  2.cs. P05    5 h.   82,13 p
 114. Kitulják Pál                   2.cs. P02    4 h.   77,98 p
 115. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 116. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 117. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 118. Fülöp János                    1.cs. P06    3 h.   63,39 p
 119. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   61,36 p
 120. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 121. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 122. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 123. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 124. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 125. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 126. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 127. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 128. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 129. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 130. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 131. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 132. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 133. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 134. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 135. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p

P01 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szluka János                   1.cs.   34 h.  830,07 p
   2. Csachó Mihály                  1.cs.   34 h.  794,32 p
   3. Csachó Mihály                  2.cs.   29 h.  675,40 p
   4. Szluka János                   2.cs.   28 h.  654,96 p
   5. Turák Károly                   1.cs.   24 h.  564,70 p
   6. Turák Károly                   2.cs.   24 h.  504,00 p
   7. Nagy József                    1.cs.   25 h.  503,56 p
   8. Balázs Mátyás                  2.cs.   24 h.  477,41 p
   9. Csehi Miklós                   2.cs.   22 h.  471,47 p
  10. Csehi Miklós                   1.cs.   21 h.  424,63 p
  11. Bajkán István                  1.cs.   16 h.  349,02 p
  12. Balázs Mátyás                  1.cs.   15 h.  329,15 p
  13. Váradi Ferenc                  1.cs.   15 h.  312,99 p
  14. Tóth László                    2.cs.   16 h.  307,01 p
  15. Csarnai Szilárd                1.cs.   14 h.  302,09 p
  16. Nagy Károly                    1.cs.   13 h.  285,63 p
  17. Zahorán Pálné                  1.cs.   13 h.  241,80 p
  18. Nagy Gáspár László             1.cs.   13 h.  221,02 p
  19. Vandlik Mihály                 1.cs.   11 h.  214,01 p
  20. Vandlik Mihály                 2.cs.   10 h.  206,00 p
  21. Csarnai Szilárd                2.cs.   11 h.  201,85 p
  22. Tóth László                    1.cs.    9 h.  194,79 p
  23. Rozsnyai Endre                 1.cs.    9 h.  181,03 p
  24. Sajben Mihály                  1.cs.   10 h.  180,31 p
  25. Nagy Károly                    2.cs.    8 h.  156,13 p
  26. Rozsnyai Endre                 2.cs.    6 h.  107,80 p
  27. Váradi Ferenc                  2.cs.    6 h.  106,17 p
  28. Zahorán Pálné                  2.cs.    5 h.   94,33 p
  29. Sajben Mihály                  2.cs.    3 h.   54,41 p
  30. Bajkán István                  2.cs.    2 h.   51,09 p
  31. Knyihár János                  1.cs.    2 h.   46,81 p
  32. Nagy Gáspár László             2.cs.    2 h.   38,17 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   24 h.  630,30 p
   2. Balog István                   1.cs. P06   24 h.  580,75 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06   23 h.  578,75 p
   4. Szluka János                   1.cs. P01   23 h.  576,27 p
   5. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   22 h.  549,82 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01   22 h.  542,01 p
   7. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   21 h.  538,54 p
   8. Turák Károly                   1.cs. P01   22 h.  528,26 p
   9. Csachó Mihály                  2.cs. P01   21 h.  511,95 p
  10. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   24 h.  502,13 p
  11. Szikora János                  1.cs. P05   21 h.  494,08 p
  12. Pádár Antal                    2.cs. P19   20 h.  492,55 p
  13. Turák Károly                   2.cs. P01   21 h.  489,00 p
  14. Szluka János                   2.cs. P01   20 h.  488,37 p
  15. Csehi Miklós                   2.cs. P01   22 h.  488,29 p
  16. Rotár István                   2.cs. P06   21 h.  487,77 p
  17. Kádár László                   1.cs. P06   21 h.  482,56 p
  18. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   20 h.  472,85 p
  19. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   20 h.  468,57 p
  20. Csehi Miklós                   1.cs. P01   24 h.  467,77 p
  21. Szikora János                  2.cs. P05   19 h.  457,38 p
  22. Pádár Antal                    1.cs. P19   17 h.  453,51 p
  23. Nagy József                    1.cs. P01   20 h.  439,70 p
  24. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   18 h.  439,13 p
  25. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   21 h.  432,84 p
  26. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   21 h.  430,04 p
  27. Szántó István                  1.cs. P19   19 h.  414,82 p
  28. Kereki István                  1.cs. P19   18 h.  412,29 p
  29. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   17 h.  403,47 p
  30. Jónás Krisztián                1.cs. P19   18 h.  390,43 p
  31. Nagy Károly                    1.cs. P01   20 h.  387,37 p
  32. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   19 h.  382,74 p
  33. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   17 h.  380,19 p
  34. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   18 h.  368,02 p
  35. Felek Árpád                    1.cs. P22   16 h.  349,93 p
  36. Bajkán István                  1.cs. P01   15 h.  343,05 p
  37. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   14 h.  337,99 p
  38. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   16 h.  337,28 p
  39. Széll Imre                     2.cs. P05   14 h.  327,76 p
  40. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   16 h.  324,76 p
  41. Tóth László                    2.cs. P01   16 h.  321,21 p
  42. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   13 h.  302,59 p
  43. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   13 h.  298,79 p
  44. Kereki István                  2.cs. P19   13 h.  297,91 p
  45. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   17 h.  296,16 p
  46. Marossy Gábor                  1.cs. P22   16 h.  285,54 p
  47. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   15 h.  285,18 p
  48. Repka Róbert                   1.cs. P02   13 h.  283,44 p
  49. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   12 h.  277,48 p
  50. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   14 h.  276,94 p
  51. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   15 h.  276,32 p
  52. Szabó Imre                     1.cs. P02   13 h.  276,27 p
  53. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   12 h.  271,62 p
  54. Nagy Károly                    2.cs. P01   15 h.  268,53 p
  55. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   13 h.  265,20 p
  56. Szabó László                   1.cs. P18   13 h.  264,09 p
  57. Jambrik István                 1.cs. P05   13 h.  263,80 p
  58. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   13 h.  261,97 p
  59. Balog István                   2.cs. P06   11 h.  261,25 p
  60. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   11 h.  259,72 p
  61. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   12 h.  259,24 p
  62. Tóth Barna                     1.cs. P19   11 h.  257,59 p
  63. Széll Imre                     1.cs. P05   11 h.  257,50 p
  64. Tóth László                    1.cs. P01   13 h.  253,86 p
  65. Szántó István                  2.cs. P19   12 h.  246,14 p
  66. Varga Lajos                    2.cs. P02   12 h.  232,69 p
  67. Marossy Gábor                  2.cs. P22   12 h.  232,06 p
  68. Szabó Imre                     1.cs. P19   11 h.  222,08 p
  69. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   10 h.  209,49 p
  70. Sajben Mihály                  1.cs. P01   11 h.  208,86 p
  71. Nagy Mihály                    2.cs. P06   10 h.  206,30 p
  72. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   10 h.  205,80 p
  73. Jambrik István                 2.cs. P05    9 h.  197,31 p
  74. Kovács Imre                    1.cs. P06   10 h.  192,16 p
  75. Polyák János                   1.cs. P02    9 h.  191,54 p
  76. Kitulják Pál                   1.cs. P02   11 h.  188,70 p
  77. Forgó István                   1.cs. P02    9 h.  188,22 p
  78. Török Zsigmond                 1.cs. P19    9 h.  187,68 p
  79. Fülöp János                    2.cs. P06   10 h.  186,39 p
  80. Kádár László                   2.cs. P06    8 h.  180,10 p
  81. Faragó István                  2.cs. P02   10 h.  179,11 p
  82. Varga Lajos                    1.cs. P02   10 h.  178,97 p
  83. Pataki József                  1.cs. P02    9 h.  173,50 p
  84. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    9 h.  167,38 p
  85. Faragó István                  1.cs. P02    8 h.  166,45 p
  86. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  87. Jónás Krisztián                2.cs. P19    8 h.  162,11 p
  88. Polyák János                   2.cs. P02    9 h.  159,48 p
  89. Forgó István                   2.cs. P02    9 h.  159,47 p
  90. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  91. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    7 h.  154,93 p
  92. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
  93. Ailer József                   1.cs. P05    7 h.  146,24 p
  94. Fábián Attila                  1.cs. P02    8 h.  144,12 p
  95. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    7 h.  139,55 p
  96. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  97. Ailer József                   2.cs. P05    6 h.  137,46 p
  98. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  135,03 p
  99. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    7 h.  130,95 p
 100. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 101. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 102. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
 103. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 104. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 105. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  106,89 p
 106. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 107. Japport Mátyás                 1.cs. P06    5 h.  105,38 p
 108. Benedek József                 1.cs. P02    6 h.  103,17 p
 109. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 110. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 111. Oláh István ifj.               1.cs. P02    4 h.   84,71 p
 112. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   82,69 p
 113. Kitulják Pál                   2.cs. P02    4 h.   77,98 p
 114. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 115. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 116. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   70,13 p
 117. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 118. Fülöp János                    1.cs. P06    3 h.   63,39 p
 119. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   61,36 p
 120. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 121. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 122. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 123. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 124. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 125. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 126. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 127. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 128. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 129. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 130. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 131. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 132. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 133. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 134. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 135. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p

P01 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szluka János                   1.cs.   22 h.  577,18 p
   2. Csachó Mihály                  1.cs.   23 h.  552,28 p
   3. Csachó Mihály                  2.cs.   21 h.  514,88 p
   4. Turák Károly                   1.cs.   20 h.  485,60 p
   5. Szluka János                   2.cs.   19 h.  481,78 p
   6. Turák Károly                   2.cs.   21 h.  457,49 p
   7. Balázs Mátyás                  2.cs.   22 h.  450,45 p
   8. Csehi Miklós                   2.cs.   19 h.  426,15 p
   9. Nagy József                    1.cs.   20 h.  420,08 p
  10. Csehi Miklós                   1.cs.   17 h.  353,56 p
  11. Bajkán István                  1.cs.   14 h.  314,05 p
  12. Váradi Ferenc                  1.cs.   14 h.  298,04 p
  13. Balázs Mátyás                  1.cs.   13 h.  287,99 p
  14. Csarnai Szilárd                1.cs.   13 h.  286,53 p
  15. Nagy Károly                    1.cs.   12 h.  262,05 p
  16. Tóth László                    2.cs.   13 h.  259,84 p
  17. Nagy Gáspár László             1.cs.   13 h.  221,02 p
  18. Zahorán Pálné                  1.cs.   12 h.  220,69 p
  19. Vandlik Mihály                 1.cs.   11 h.  214,01 p
  20. Csarnai Szilárd                2.cs.   11 h.  201,85 p
  21. Tóth László                    1.cs.    9 h.  194,79 p
  22. Vandlik Mihály                 2.cs.    9 h.  191,43 p
  23. Rozsnyai Endre                 1.cs.    9 h.  181,03 p
  24. Sajben Mihály                  1.cs.   10 h.  180,31 p
  25. Nagy Károly                    2.cs.    8 h.  156,13 p
  26. Rozsnyai Endre                 2.cs.    6 h.  107,80 p
  27. Váradi Ferenc                  2.cs.    6 h.  106,17 p
  28. Zahorán Pálné                  2.cs.    5 h.   94,33 p
  29. Sajben Mihály                  2.cs.    3 h.   54,41 p
  30. Bajkán István                  2.cs.    2 h.   51,09 p
  31. Knyihár János                  1.cs.    2 h.   46,81 p
  32. Nagy Gáspár László             2.cs.    2 h.   38,17 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  5h 126,19p
  2. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-13-D580027     H  5h 125,76p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23970    H  5h 121,15p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  5h 121,14p
  5. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  5h 120,78p
  6. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  5h 120,70p
  7. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  5h 120,64p
  8. Rotár István                   P06 HU-10-OLI-0857    H  5h 118,98p
  9. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 115,41p
 10. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  5h 110,29p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  6h 148,72p
  2. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  6h 127,06p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  6h 110,16p
  4. Turák Károly                   P01 HU-11-05-08804    T  5h 128,36p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  5h 123,05p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  5h 116,29p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  5h 113,71p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  5h 111,37p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  5h 109,84p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  5h 106,86p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23970    H  6h 132,17p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  5h 118,16p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  5h 115,66p
  4. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577859     H  5h 115,60p
  5. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  5h 114,80p
  6. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 111,02p
  7. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577872     H  5h  92,67p
  8. Tóth László                    P01 HU-12-05-23528    H  5h  90,22p
  9. Szluka János                   P01 HU-12-05-24037    H  4h 109,47p
 10. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  4h 107,38p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Turák Károly                   P01 HU-11-05-08804    T  5h 132,99p
  2. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37247    T  3h  67,51p
  3. Váradi Ferenc                  P01 HU-13-19-35164    T  3h  65,91p
  4. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37248    T  3h  62,30p
  5. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-15-00086    T  3h  58,61p
  6. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00068    T  3h  53,80p
  7. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-P-10320     T  3h  47,12p
  8. Váradi Ferenc                  P01 HU-13-19-35183    T  2h  53,86p
  9. Turák Károly                   P01 HU-12-PM-06915    T  2h  52,72p
 10. Nagy Károly                    P01 HU-12-OLI-12753   T  2h  51,57p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40327    H  4h  92,59p
  2. Rotár István                   P06 HU-10-OLI-0857    H  4h  92,04p
  3. Parázs Zoltán                  P19 HU-12-05-27043    H  4h  85,16p
  4. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577872     H  4h  80,42p
  5. Szluka János                   P01 HU-13-05-37308    H  4h  78,35p
  6. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776349    H  4h  69,58p
  7. Erdoháti Gyula                 P19 HU-13-05-40523    H  3h  84,36p
  8. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-13-D580027     H  3h  81,45p
  9. Balog István                   P06 HU-12-D454770     H  3h  78,91p
 10. Pádár Antal                    P19 HU-14-OL-28801    H  3h  78,79p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kereki István                  P19 HU-13-05-40172    T  4h 102,72p
  2. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  4h  97,77p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  4h  92,58p
  4. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  4h  79,75p
  5. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776335    T  4h  72,97p
  6. Kovács Imre                    P06 HU-14-15-02360    T  4h  70,50p
  7. Felek Árpád                    P22 HU-14-D-777641    T  4h  66,31p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  3h  87,38p
  9. Mogyorós Ferenc                P19 HU-13-05-40615    T  3h  80,27p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  3h  75,79p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-13-05-37308    H  4h  83,69p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577872     H  4h  82,38p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23970    H  4h  77,46p
  4. Szluka János                   P01 HU-13-D597987     H  3h  81,26p
  5. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  3h  74,58p
  6. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  3h  71,20p
  7. Csachó Mihály                  P01 HU-11-05-08429    H  3h  66,85p
  8. Nagy József                    P01 HU-11-05-08684    H  3h  66,22p
  9. Balázs Mátyás                  P01 HU-13-05-36933    H  3h  64,51p
 10. Szluka János                   P01 HU-14-15-00166    H  3h  64,40p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Turák Károly                   P01 HU-11-05-08804    T  3h  81,50p
  2. Balázs Mátyás                  P01 HU-13-05-36922    T  3h  65,00p
  3. Váradi Ferenc                  P01 HU-13-19-35183    T  2h  53,86p
  4. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37248    T  2h  49,53p
  5. Nagy Gáspár László             P01 HU-10-05-89042    T  2h  43,58p
  6. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00820    T  2h  42,65p
  7. Tóth László                    P01 HU-13-05-37207    T  2h  42,54p
  8. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00818    T  2h  42,11p
  9. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37234    T  2h  42,07p
 10. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-P-10320     T  2h  34,13p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  7h 168,16p
  2. Szluka János                   P01 HU-13-05-37308    H  7h 136,80p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  6h 147,28p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  6h 146,12p
  5. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 144,36p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577632     H  6h 140,88p
  7. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40327    H  6h 139,90p
  8. Rotár István                   P06 HU-10-OLI-0857    H  6h 139,89p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23970    H  6h 138,09p
 10. Csachó Mihály                  P01 HU-11-05-08429    H  6h 127,84p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  7h 177,43p
  2. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  7h 148,57p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  6h 152,82p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  6h 142,23p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577617     T  6h 141,77p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  6h 139,20p
  7. Balog István                   P06 HU-12-D454761     T  6h 136,97p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  6h 136,32p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  6h 135,96p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-D339882     T  6h 127,88p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23970    H  7h 146,29p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  6h 142,06p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577859     H  6h 141,79p
  4. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 138,02p
  5. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577872     H  6h 119,28p
  6. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  5h 132,51p
  7. Szluka János                   P01 HU-12-05-23458    H  5h 125,17p
  8. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577875     H  5h 119,93p
  9. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  5h 118,16p
 10. Szluka János                   P01 HU-13-05-37308    H  5h 113,27p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Turák Károly                   P01 HU-11-05-08804    T  5h 132,99p
  2. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37248    T  4h  91,45p
  3. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37234    T  4h  67,83p
  4. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37247    T  3h  67,51p
  5. Váradi Ferenc                  P01 HU-13-19-35164    T  3h  65,91p
  6. Balázs Mátyás                  P01 HU-13-05-36922    T  3h  65,00p
  7. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-15-00086    T  3h  58,61p
  8. Turák Károly                   P01 HU-13-D667792     T  3h  55,52p
  9. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00068    T  3h  53,80p
 10. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-P-10320     T  3h  47,12p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  5h 121,14p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  5h 120,78p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  5h 120,64p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 115,41p
  5. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  5h 110,29p
  6. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776312    H  5h 109,94p
  7. Rotár István                   P06 HU-14-D776563     H  5h  88,84p
  8. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775377    H  4h 102,79p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776401    H  4h  97,81p
 10. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775064    H  4h  96,01p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  6h 148,72p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  6h 110,16p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  5h 116,29p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  5h 113,71p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  5h 109,84p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  5h 106,86p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-OLI-28693   T  5h  97,19p
  8. Balog István                   P06 HU-14-D-776528    T  4h 103,95p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  4h 102,89p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  4h  98,17p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  5h 118,16p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  5h 114,80p
  3. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 111,02p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  4h 107,38p
  5. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00014    H  4h  93,00p
  6. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  4h  90,81p
  7. Turák Károly                   P01 HU-14-OLI-28568   H  4h  88,51p
  8. Csachó Mihály                  P01 HU-14-OLI-28559   H  4h  86,24p
  9. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  4h  86,20p
 10. Szluka János                   P01 HU-14-D-775912    H  4h  84,85p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-15-00086    T  3h  58,61p
  2. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00068    T  3h  53,80p
  3. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-P-10320     T  3h  47,12p
  4. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00046    T  2h  46,92p
  5. Tóth László                    P01 HU-14-15-00204    T  2h  46,19p
  6. Bajkán István                  P01 HU-14-15-00145    T  2h  45,39p
  7. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00818    T  2h  42,11p
  8. Nagy Károly                    P01 HU-14-D776007     T  2h  41,86p
  9. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-15-00116    T  2h  40,44p
 10. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00012    T  2h  38,82p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776349    H  4h  69,58p
  2. Pádár Antal                    P19 HU-14-OL-28801    H  3h  78,79p
  3. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775377    H  3h  75,51p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776401    H  3h  70,33p
  5. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  3h  69,30p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-15-01812    H  3h  68,52p
  7. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775099    H  3h  67,90p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776435    H  3h  66,31p
  9. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  3h  65,40p
 10. Szluka János                   P01 HU-14-15-00166    H  3h  64,54p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  4h  97,77p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  4h  92,58p
  3. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776335    T  4h  72,97p
  4. Kovács Imre                    P06 HU-14-15-02360    T  4h  70,50p
  5. Felek Árpád                    P22 HU-14-D-777641    T  4h  66,31p
  6. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775031    T  3h  75,75p
  7. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775385    T  3h  71,42p
  8. Szántó István                  P19 HU 14-15-03979    T  3h  71,06p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776413    T  3h  68,85p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  3h  68,54p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  3h  71,20p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-15-00166    H  3h  64,40p
  3. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  3h  52,56p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  2h  53,70p
  5. Nagy Károly                    P01 HU-14-OLI-28570   H  2h  49,30p
  6. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10323    H  2h  49,28p
  7. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-15-00009    H  2h  48,48p
  8. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  2h  47,97p
  9. Szluka János                   P01 HU-14-D-775916    H  2h  46,39p
 10. Csarnai Szilárd                P01 HU-14-D777890     H  2h  46,08p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00820    T  2h  42,65p
  2. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00818    T  2h  42,11p
  3. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-P-10320     T  2h  34,13p
  4. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00018    T  2h  30,18p
  5. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00004    T  2h  30,17p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  6h 146,12p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 144,36p
  3. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  5h 121,14p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776403    H  5h 118,51p
  5. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 115,41p
  6. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  5h 110,29p
  7. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776312    H  5h 109,94p
  8. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  5h 107,10p
  9. Turák Károly                   P01 HU-14-OLI-28568   H  5h 104,26p
 10. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776349    H  5h  96,18p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  7h 177,43p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  6h 142,23p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  6h 136,32p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  6h 135,96p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  6h 125,74p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  6h 110,16p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  5h 131,37p
  8. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  5h 127,09p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  5h 122,45p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776449    T  5h 114,11p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 138,02p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  5h 132,51p
  3. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  5h 118,16p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 111,02p
  5. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  5h 100,53p
  6. Szluka János                   P01 HU-14-D-777942    H  4h  96,59p
  7. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00014    H  4h  93,00p
  8. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  4h  90,81p
  9. Szluka János                   P01 HU-14-15-00166    H  4h  90,36p
 10. Turák Károly                   P01 HU-14-OLI-28568   H  4h  88,51p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-15-00086    T  3h  58,61p
  2. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00068    T  3h  53,80p
  3. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-P-10320     T  3h  47,12p
  4. Turák Károly                   P01 HU-14-D-777995    T  2h  51,16p
  5. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00046    T  2h  46,92p
  6. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00064    T  2h  46,34p
  7. Tóth László                    P01 HU-14-15-00204    T  2h  46,19p
  8. Bajkán István                  P01 HU-14-15-00145    T  2h  45,39p
  9. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00820    T  2h  42,65p
 10. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00818    T  2h  42,11p