Békés Tagszövetség, P02 Orosháza
Első adat felvétele: 2015.05.27 21:14:23
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.30 02:10:05
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.04 21:27:32
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.26 21:14:23
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 05 verseny 

Feleresztés helye: Sopron
Feleresztés ideje: 2015.05.24 06:15
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 345000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         18   44   476   95   1168,91   1029,38
P02 Orosháza           18   34   342   68   1149,64    937,55
P05 Gyomaendrod        10   26   427   85   1171,13    984,27
P06 Gyula              11   25   351   70   1172,35   1020,77
P18 Mezoberény          1    2    20    4   1121,69    999,28
P19 Vészto             12   31   323   65   1141,97    981,09
P22 Újkígyós            2    5    54   11   1107,37    988,57
Tagszövetségben        72  167  1993  399   1172,35    996,61

P02 egyesületi díjlista
   1. Forgó István                   1.cs. HU-12-D528280     T 1149,64 m/p
   2. Repka Róbert                   1.cs. HU 13-05-37869    H 1148,43 m/p
   3. Kitulják Pál                   0.cs. HU-14-D775633     H 1140,14 m/p
   4. Mihalik Csaba                  1.cs. HU-14-P-009066    H 1135,46 m/p
   5. Ollé Ferenc                    1.cs. HU-12-D454374     H 1133,93 m/p
   6. Papp Géza                      1.cs. HU-12-05-24415    T 1126,06 m/p
   7. Fábián Attila                  0.cs. HU-14-D-775495    T 1116,43 m/p
   8. Ollé Ferenc                    1.cs. HU-12-D454351     H 1106,68 m/p
   9. Faragó István                  2.cs. HU-13-05-37622    H 1092,27 m/p
  10. Ollé Ferenc                    1.cs. HU-10-D247251     T 1086,63 m/p
  11. Kitulják Pál                   0.cs. HU-14-D775656     H 1086,42 m/p
  12. Pataki József                  1.cs. HU-10-6-98416     T 1083,89 m/p
  13. Gulyás Ferenc                  2.cs. HU-12-D-457576    H 1083,18 m/p
  14. Faragó István                  1.cs. HU-12-05-28960    H 1081,46 m/p
  15. Kitulják Pál                   0.cs. HU-14-15-01064    H 1078,66 m/p
  16. Faragó István                  1.cs. HU-14-OLI-28592   H 1076,67 m/p
  17. Oláh István ifj.               1.cs. HU-10-05-93971    T 1075,55 m/p
  18. Kitulják Pál                   1.cs. HU-12-05-24378    H 1074,07 m/p
  19. Repka Róbert                   2.cs. HU 13-05-37871    H 1072,74 m/p
  20. Benedek József                 1.cs. HU-11-05-11643    T 1071,02 m/p
  21. Repka Róbert                   2.cs. HU 13-05-37621    H 1054,04 m/p
  22. Benedek József                 1.cs. HU-11-05-11630    H 1051,76 m/p
  23. Kitulják Pál                   1.cs. HU-08-05-52797    H 1051,70 m/p
  24. Szabó Imre                     1.cs. HU 12-D-528482    H 1051,61 m/p
  25. Polyák János                   2.cs. HU-10-D-245213    H 1050,95 m/p
  26. Polyák János                   1.cs. HU-10-5-90922     T 1050,78 m/p
  27. Polyák János                   2.cs. HU-14-15-001141   H 1047,80 m/p
  28. Gulyás Ferenc                  1.cs. HU-12-D-457575    H 1047,18 m/p
  29. Gulyás Ferenc                  1.cs. HU-13-D-597876    H 1047,07 m/p
  30. Repka Róbert                   1.cs. HU 13-05-37885    H 1044,84 m/p
  31. Polyák János                   1.cs. HU-13-D-597675    H 1041,11 m/p
  32. Gulyás Ferenc                  2.cs. HU-12-D-457509    H 1041,00 m/p
  33. Polyák János                   2.cs. HU-13-D-597657    T 1040,83 m/p
  34. Forgó István                   1.cs. HU-13-OLI-22276   H 1037,03 m/p
  35. Varga Lajos                    2.cs. HU-13-PM-07898    T 1035,07 m/p
  36. Kitulják Pál                   0.cs. HU-13-D577261     T 1034,36 m/p
  37. Oláh István ifj.               1.cs. HU-12-05-26466    H 1032,28 m/p
  38. Repka Róbert                   1.cs. HU 08-05-53542    H 1022,79 m/p
  39. Kitulják Pál                   0.cs. HU-14-D832116     H 1017,52 m/p
  40. Forgó István                   1.cs. HU-14-D-775606    T 1015,15 m/p
  41. Faragó István                  1.cs. HU-09-05-71123    H 1009,69 m/p
  42. Forgó István                   1.cs. HU-14-P-11477     T 1008,53 m/p
  43. Faragó István                  2.cs. HU-14-D775876     H 1004,17 m/p
  44. Ollé Ferenc                    2.cs. HU-14-D-777307    H 1003,03 m/p
  45. Forgó István                   0.cs. HU-13-D577155     T  998,58 m/p
  46. Ollé Ferenc                    2.cs. HU-13-D577340     H  990,98 m/p
  47. Gulyás Ferenc                  1.cs. HU-12-D-457526    H  990,32 m/p
  48. Polyák János                   1.cs. HU-14-D-777700    H  986,80 m/p
  49. Repka Róbert                   2.cs. HU 13-D-649667    H  980,05 m/p
  50. Ollé Ferenc                    1.cs. HU-12-D454370     H  977,94 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Benedek József                  1.cs. Dt: 340068 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  49,26p    R:   0.   0h   0,00p    T:  54.   2h  43,45p
   HU-11-05-11643    T 24 11:32:31  1071,02 m/p  20  24,90    0   0,00  151  23,22
   HU-11-05-11630    H 24 11:38:20  1051,76 m/p  22  24,36    0   0,00  217  20,23

Fábián Attila                   0.cs. Dt: 317512 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D-775495    T 24 10:59:24  1116,43 m/p   7  28,39    0   0,00   59  27,38

Fábián Attila                   1.cs. Dt: 317512 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  15,76p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-08-5-52308     H 24 11:43:22   966,94 m/p  54  15,76    0   0,00    0   0,00

Faragó István                   1.cs. Dt: 324095 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  71,73p    R:   0.   0h   0,00p    T:  29.   3h  62,69p
   HU-12-05-28960    H 24 11:14:41  1081,46 m/p  14  26,51    0   0,00  118  24,71
   HU-14-OLI-28592   H 24 11:16:01  1076,67 m/p  16  25,97    0   0,00  128  24,26
   HU-09-05-71123    H 24 11:35:59  1009,69 m/p  41  19,25    0   0,00  361  13,72

Faragó István                   2.cs. Dt: 324095 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  74,87p    R:   0.   0h   0,00p    T:  62.   2h  38,97p
   HU-13-05-37622    H 24 11:11:43  1092,27 m/p   9  27,85    0   0,00   92  25,88
   HU-14-D775876     H 24 11:37:45  1004,17 m/p  43  18,72    0   0,00  375  13,09
   HU-13-05-37647    T 24 11:52:44   959,62 m/p  58  14,69    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D597333     H 24 11:55:56   950,61 m/p  62  13,61    0   0,00    0   0,00

Forgó István                    0.cs. Dt: 330312 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
   HU-13-D577155     T 24 11:45:47   998,58 m/p  45  18,18    0   0,00  396  12,14

Forgó István                    1.cs. Dt: 330312 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  89,64p    R:   0.   0h   0,00p    T:  19.   4h  74,81p
   HU-12-D528280     T 24 11:02:19  1149,64 m/p   1  30,00    0   0,00   27  28,82
 x HU-13-OLI-22276   H 24 11:33:31  1037,03 m/p  34  21,13    0   0,00  274  17,65
   HU-14-D-775606    T 24 11:40:23  1015,15 m/p  40  19,52    0   0,00  338  14,76
   HU-14-P-11477     T 24 11:42:31  1008,53 m/p  42  18,99    0   0,00  364  13,58

Gulyás Ferenc                   1.cs. Dt: 326144 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  87,94p    R:   0.   0h   0,00p    T:  63.   2h  38,79p
   HU-12-D-457575    H 24 11:26:27  1047,18 m/p  28  22,75    0   0,00  235  19,42
   HU-13-D-597876    H 24 11:26:29  1047,07 m/p  29  22,48    0   0,00  236  19,37
   HU-12-D-457526    H 24 11:44:20   990,32 m/p  47  17,64    0   0,00    0   0,00
   HU-11-5-009542    H 24 11:58:24   949,75 m/p  64  13,07    0   0,00    0   0,00
   HU-08-5-52609     H 24 12:02:52   937,55 m/p  68  12,00    0   0,00    0   0,00

Gulyás Ferenc                   2.cs. Dt: 326144 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  62,87p    R:   0.   0h   0,00p    T:  56.   2h  43,04p
   HU-12-D-457576    H 24 11:16:06  1083,18 m/p  13  26,78    0   0,00  117  24,75
   HU-12-D-457509    H 24 11:28:18  1041,00 m/p  32  21,67    0   0,00  260  18,29
   HU-13-D-597817    H 24 11:55:03   959,11 m/p  59  14,42    0   0,00    0   0,00

Hegyi Norbert                   1.cs. Dt: 333086 Kg:  10 Ók:   7 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  12,81p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   SR-12-308955      H 24 12:08:02   943,37 m/p  65  12,81    0   0,00    0   0,00

Kitulják Pál                    0.cs. Dt: 332408 Kg:  30 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D775633     H 24 11:06:33  1140,14 m/p   3  29,46    0   0,00   36  28,42
   HU-14-D775656     H 24 11:20:58  1086,42 m/p  11  27,31    0   0,00  109  25,12
   HU-14-15-01064    H 24 11:23:10  1078,66 m/p  15  26,24    0   0,00  125  24,39
   HU-13-D577261     T 24 11:36:22  1034,36 m/p  36  20,60    0   0,00  287  17,07
   HU-14-D832116     H 24 11:41:41  1017,52 m/p  39  19,79    0   0,00  335  14,89
   HU-13-D597465     H 24 11:59:16   965,55 m/p  55  15,49    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D775614     H 24 12:09:11   938,52 m/p  67  12,27    0   0,00    0   0,00

Kitulják Pál                    1.cs. Dt: 332408 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  65,82p    R:   0.   0h   0,00p    T:  52.   2h  44,04p
   HU-12-05-24378    H 24 11:24:29  1074,07 m/p  18  25,43    0   0,00  137  23,85
   HU-08-05-52797    H 24 11:31:04  1051,70 m/p  23  24,09    0   0,00  218  20,19
   HU-11-05-09702    H 24 11:56:47   972,57 m/p  52  16,30    0   0,00    0   0,00

Mihalik Csaba                   1.cs. Dt: 328516 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  44,15p    R:   0.   0h   0,00p    T:  75.   1h  28,28p
   HU-14-P-009066    H 24 11:04:19  1135,46 m/p   4  29,19    0   0,00   39  28,28
   HU-14-D-777482    H 24 11:56:24   962,24 m/p  57  14,96    0   0,00    0   0,00

Oláh István ifj.                1.cs. Dt: 339981 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  74,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:  59.   2h  40,87p
   HU-10-05-93971    T 24 11:31:06  1075,55 m/p  17  25,70    0   0,00  135  23,94
 x HU-12-05-26466    H 24 11:44:21  1032,28 m/p  37  20,33    0   0,00  290  16,93
   HU-11-05-11582    H 24 12:06:33   967,09 m/p  53  16,03    0   0,00    0   0,00
   HU-13-05-39716    H 24 12:16:44   939,87 m/p  66  12,54    0   0,00    0   0,00

Ollé Ferenc                     1.cs. Dt: 336980 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 118,04p    R:   0.   0h   0,00p    T:  14.   3h  80,32p
   HU-12-D454374     H 24 11:12:10  1133,93 m/p   5  28,93    0   0,00   41  28,19
   HU-12-D454351     H 24 11:19:29  1106,68 m/p   8  28,12    0   0,00   68  26,97
   HU-10-D247251     T 24 11:25:06  1086,63 m/p  10  27,58    0   0,00  108  25,16
   HU-12-D454370     H 24 11:59:34   977,94 m/p  50  16,84    0   0,00    0   0,00
   HU-13-D577365     H 24 12:00:11   976,20 m/p  51  16,57    0   0,00    0   0,00

Ollé Ferenc                     2.cs. Dt: 336980 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  36,36p    R:   0.   0h   0,00p    T:  93.   1h  12,90p
 x HU-14-D-777307    H 24 11:50:57  1003,03 m/p  44  18,45    0   0,00  379  12,90
   HU-13-D577340     H 24 11:55:02   990,98 m/p  46  17,91    0   0,00    0   0,00

Papp Géza                       1.cs. Dt: 326115 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  28,66p    R:   0.   0h   0,00p    T:  78.   1h  27,87p
   HU-12-05-24415    T 24 11:04:36  1126,06 m/p   6  28,66    0   0,00   48  27,87

Pataki József                   1.cs. Dt: 330895 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  27,04p    R:   0.   0h   0,00p    T:  83.   1h  24,80p
   HU-10-6-98416     T 24 11:20:17  1083,89 m/p  12  27,04    0   0,00  116  24,80

Polyák János                    1.cs. Dt: 326301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  77,81p    R:   0.   0h   0,00p    T:  65.   2h  38,34p
   HU-10-5-90922     T 24 11:25:32  1050,78 m/p  26  23,28    0   0,00  222  20,01
   HU-13-D-597675    H 24 11:28:25  1041,11 m/p  31  21,94    0   0,00  259  18,33
   HU-14-D-777700    H 24 11:45:40   986,80 m/p  48  17,37    0   0,00    0   0,00
   HU-10-D-246930    H 24 11:53:55   962,78 m/p  56  15,22    0   0,00    0   0,00

Polyák János                    2.cs. Dt: 326301 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  81,84p    R:   0.   0h   0,00p    T:  33.   3h  57,76p
   HU-10-D-245213    H 24 11:25:29  1050,95 m/p  25  23,55    0   0,00  220  20,10
   HU-14-15-001141   H 24 11:26:25  1047,80 m/p  27  23,01    0   0,00  233  19,51
   HU-13-D-597657    T 24 11:28:30  1040,83 m/p  33  21,40    0   0,00  263  18,15
   HU-12-D-454423    T 24 11:57:54   951,59 m/p  61  13,88    0   0,00    0   0,00

Repka Róbert                    1.cs. Dt: 317413 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  85,34p    R:   0.   0h   0,00p    T:  28.   3h  63,00p
   HU 13-05-37869    H 24 10:51:23  1148,43 m/p   2  29,73    0   0,00   31  28,64
   HU 13-05-37885    H 24 11:18:47  1044,84 m/p  30  22,21    0   0,00  248  18,83
 x HU 08-05-53542    H 24 11:25:20  1022,79 m/p  38  20,06    0   0,00  321  15,53
   HU 10-05-91275    H 24 11:49:04   950,13 m/p  63  13,34    0   0,00    0   0,00

Repka Róbert                    2.cs. Dt: 317413 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  66,89p    R:   0.   0h   0,00p    T:  51.   2h  44,08p
   HU 13-05-37871    H 24 11:10:53  1072,74 m/p  19  25,16    0   0,00  145  23,49
   HU 13-05-37621    H 24 11:16:08  1054,04 m/p  21  24,63    0   0,00  209  20,59
   HU 13-D-649667    H 24 11:38:52   980,05 m/p  49  17,10    0   0,00    0   0,00

Szabó Imre                      1.cs. Dt: 310032 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  37,97p    R:   0.   0h   0,00p    T:  87.   1h  20,14p
   HU 12-D-528482    H 24 11:09:49  1051,61 m/p  24  23,82    0   0,00  219  20,14
   HU 13-D-597004    H 24 11:38:49   957,43 m/p  60  14,15    0   0,00    0   0,00

Varga Lajos                     2.cs. Dt: 332325 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  20,87p    R:   0.   0h   0,00p    T:  90.   1h  17,29p
   HU-13-PM-07898    T 24 11:36:04  1035,07 m/p  35  20,87    0   0,00  282  17,29

Tagszövetségi díjlista
   1. Balog István                   0.cs. P06 HU-14-D-776506    T 1172,35 m/p
   2. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-12-D454870     T 1172,13 m/p
   3. Balog István                   2.cs. P06 HU-14-D-776528    T 1171,30 m/p
   4. Széll Imre                     2.cs. P05 HU-13-D686557     H 1171,13 m/p
   5. Balog István                   1.cs. P06 HU-12-D454770     H 1170,63 m/p
   6. Cséfán Tivadar                 0.cs. P06 HU-14-D-776356    H 1170,60 m/p
   7. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776476    T 1169,99 m/p
   8. Rotár István                   0.cs. P06 HU-14-D776551     H 1169,79 m/p
   9. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-13-05-37245    H 1168,91 m/p
  10. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-13-D597996     T 1168,89 m/p
  11. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-14-15-00806    H 1167,20 m/p
  12. Széll Imre                     0.cs. P05 HU-12-19-24364    H 1163,66 m/p
  13. Szikora János                  0.cs. P05 HU-13-19-35365    T 1163,06 m/p
  14. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05 HU-13-D580210     H 1160,54 m/p
  15. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-14-D776180     H 1160,42 m/p
  16. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05 HU-12-D508813     H 1160,36 m/p
  17. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-13-D580134     H 1159,39 m/p
  18. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-13-D577632     H 1158,41 m/p
  19. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-D577691     H 1157,81 m/p
  20. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-739730    H 1157,81 m/p
  21. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-13-05-37247    T 1156,59 m/p
  22. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-11-05-08804    T 1156,15 m/p
  23. Csachó Mihály                  2.cs. P01 HU-11-05-08459    H 1156,14 m/p
  24. Csehi Miklós                   0.cs. P01 HU-11-05-08542    H 1152,76 m/p
  25. Váradi Ferenc                  1.cs. P01 HU-13-19-35183    T 1150,50 m/p
  26. Váradi Ferenc                  0.cs. P01 HU-13-19-35219    H 1150,32 m/p
  27. Forgó István                   1.cs. P02 HU-12-D528280     T 1149,64 m/p
  28. Csachó Mihály                  2.cs. P01 HU-13-D577890     H 1149,22 m/p
  29. Turák Károly                   0.cs. P01 HU-14-D-777995    T 1149,21 m/p
  30. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-P-11621     T 1148,99 m/p
  31. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 13-05-37869    H 1148,43 m/p
  32. Csehi Miklós                   0.cs. P01 HU-13-P-08852     H 1146,58 m/p
  33. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-D776045     H 1146,46 m/p
  34. Balázs Mátyás                  0.cs. P01 HU-14-15-00513    T 1145,16 m/p
  35. Kereki István                  1.cs. P19 HU-13-05-40172    T 1141,97 m/p
  36. Kitulják Pál                   0.cs. P02 HU-14-D775633     H 1140,14 m/p
  37. Szántó István                  0.cs. P19 HU 13-05-40847    T 1137,85 m/p
  38. Szabó Zoltán                   1.cs. P19 HU 12-05-27176    H 1136,00 m/p
  39. Mihalik Csaba                  1.cs. P02 HU-14-P-009066    H 1135,46 m/p
  40. Balázs Mátyás                  1.cs. P01 HU-12-05-23778    T 1134,26 m/p
  41. Ollé Ferenc                    1.cs. P02 HU-12-D454374     H 1133,93 m/p
  42. Rotár István                   1.cs. P06 HU-10-OLI-0857    H 1133,18 m/p
  43. Balázs Mátyás                  1.cs. P01 HU-13-05-36922    T 1132,63 m/p
  44. Szikora János                  1.cs. P05 HU-13-19-35279    H 1130,27 m/p
  45. Nagy Mihály                    2.cs. P06 HU-14-15-02179    T 1129,69 m/p
  46. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06 HU-13-D-577596    H 1128,33 m/p
  47. Kereki István                  2.cs. P19 HU-13-05-40163    T 1127,01 m/p
  48. Papp Géza                      1.cs. P02 HU-12-05-24415    T 1126,06 m/p
  49. Csikós Elek                    0.cs. P19 HU-14-D-777605    T 1125,35 m/p
  50. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05 HU-13-D580027     H 1125,35 m/p





A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   88,29 p
   2. Csachó Mihály                  2.cs. P01    3 h.   83,76 p
   3. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   82,40 p
   4. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   80,32 p
   5. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    3 h.   77,38 p
   6. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   76,98 p
   7. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   76,71 p
   8. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    3 h.   75,40 p
   9. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   75,07 p
  10. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   74,76 p
  11. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   74,21 p
  12. Szluka János                   2.cs. P01    3 h.   72,90 p
  13. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   70,05 p
  14. Turák Károly                   2.cs. P01    3 h.   69,91 p
  15. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   68,47 p
  16. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   68,11 p
  17. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    3 h.   66,53 p
  18. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   65,62 p
  19. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   64,50 p
  20. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   64,40 p
  21. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   63,91 p
  22. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   63,36 p
  23. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   63,00 p
  24. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   62,69 p
  25. Nagy Mihály                    2.cs. P06    3 h.   62,41 p
  26. Csehi Miklós                   2.cs. P01    3 h.   61,60 p
  27. Sajben Mihály                  1.cs. P01    3 h.   61,37 p
  28. Forgó István                   1.cs. P02    3 h.   61,23 p
  29. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   59,69 p
  30. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   57,93 p
  31. Polyák János                   2.cs. P02    3 h.   57,76 p
  32. Balog István                   2.cs. P06    2 h.   57,24 p
  33. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
  34. Széll Imre                     2.cs. P05    2 h.   55,93 p
  35. Kereki István                  1.cs. P19    3 h.   55,54 p
  36. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    3 h.   54,59 p
  37. Nagy Károly                    2.cs. P01    3 h.   54,31 p
  38. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    2 h.   54,12 p
  39. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    2 h.   53,94 p
  40. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    3 h.   53,77 p
  41. Pádár Antal                    1.cs. P19    2 h.   53,21 p
  42. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    3 h.   52,46 p
  43. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    3 h.   51,83 p
  44. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    2 h.   51,13 p
  45. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   50,55 p
  46. Pádár Antal                    2.cs. P19    2 h.   49,96 p
  47. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    2 h.   48,92 p
  48. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    2 h.   48,37 p
  49. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   45,05 p
  50. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    2 h.   44,21 p
  51. Repka Róbert                   2.cs. P02    2 h.   44,08 p
  52. Kitulják Pál                   1.cs. P02    2 h.   44,04 p
  53. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    2 h.   43,85 p
  54. Benedek József                 1.cs. P02    2 h.   43,45 p
  55. Széll Imre                     1.cs. P05    2 h.   43,08 p
  56. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    2 h.   43,04 p
  57. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   42,14 p
  58. Fülöp János                    2.cs. P06    2 h.   41,55 p
  59. Oláh István ifj.               1.cs. P02    2 h.   40,87 p
  60. Szántó István                  1.cs. P19    2 h.   40,78 p
  61. Kádár László                   2.cs. P06    2 h.   40,60 p
  62. Faragó István                  2.cs. P02    2 h.   38,97 p
  63. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    2 h.   38,79 p
  64. Szabó László                   1.cs. P18    2 h.   38,61 p
  65. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   38,34 p
  66. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   38,22 p
  67. Szluka János                   1.cs. P01    2 h.   38,20 p
  68. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    2 h.   38,11 p
  69. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    2 h.   37,25 p
  70. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    2 h.   35,58 p
  71. Szántó István                  2.cs. P19    2 h.   34,08 p
  72. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   33,23 p
  73. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   31,82 p
  74. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    2 h.   30,69 p
  75. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   28,28 p
  76. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    1 h.   27,96 p
  77. Kereki István                  2.cs. P19    1 h.   27,92 p
  78. Papp Géza                      1.cs. P02    1 h.   27,87 p
  79. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    1 h.   26,79 p
  80. Kovács Imre                    1.cs. P06    2 h.   26,44 p
  81. Jambrik István                 2.cs. P05    1 h.   26,20 p
  82. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   25,93 p
  83. Pataki József                  1.cs. P02    1 h.   24,80 p
  84. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    1 h.   24,35 p
  85. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    1 h.   24,03 p
  86. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    1 h.   20,55 p
  87. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   20,14 p
  88. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   19,55 p
  89. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   18,38 p
  90. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   17,29 p
  91. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   16,70 p
  92. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   15,35 p
  93. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   12,90 p
  94. Jónás Krisztián                1.cs. P19    1 h.   12,81 p

A verseny P02 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Ollé Ferenc                    1.cs.    3 h.   84,63 p
   2. Repka Róbert                   1.cs.    3 h.   72,00 p
   3. Faragó István                  1.cs.    3 h.   71,73 p
   4. Forgó István                   1.cs.    3 h.   70,65 p
   5. Polyák János                   2.cs.    3 h.   67,96 p
   6. Repka Róbert                   2.cs.    3 h.   66,89 p
   7. Kitulják Pál                   1.cs.    3 h.   65,82 p
   8. Gulyás Ferenc                  1.cs.    3 h.   62,87 p
   9. Gulyás Ferenc                  2.cs.    3 h.   62,87 p
  10. Polyák János                   1.cs.    3 h.   62,59 p
  11. Oláh István ifj.               1.cs.    3 h.   62,06 p
  12. Faragó István                  2.cs.    3 h.   61,26 p
  13. Benedek József                 1.cs.    2 h.   49,26 p
  14. Mihalik Csaba                  1.cs.    2 h.   44,15 p
  15. Szabó Imre                     1.cs.    2 h.   37,97 p
  16. Ollé Ferenc                    2.cs.    2 h.   36,36 p
  17. Papp Géza                      1.cs.    1 h.   28,66 p
  18. Pataki József                  1.cs.    1 h.   27,04 p
  19. Varga Lajos                    2.cs.    1 h.   20,87 p
  20. Fábián Attila                  1.cs.    1 h.   15,76 p
  21. Hegyi Norbert                  1.cs.    1 h.   12,81 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Turák Károly                   1.cs. P01    5 h.  139,70 p
   2. Csachó Mihály                  2.cs. P01    5 h.  125,58 p
   3. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  120,20 p
   4. Balog István                   1.cs. P06    5 h.  118,49 p
   5. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  118,24 p
   6. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  111,10 p
   7. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    5 h.  103,97 p
   8. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    5 h.   97,27 p
   9. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    4 h.   92,23 p
  10. Nagy Mihály                    2.cs. P06    5 h.   90,66 p
  11. Szikora János                  2.cs. P05    4 h.   90,37 p
  12. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    4 h.   87,94 p
  13. Felek Árpád                    1.cs. P22    4 h.   87,80 p
  14. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   80,32 p
  15. Nagy József                    1.cs. P01    4 h.   79,84 p
  16. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    4 h.   79,20 p
  17. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   76,71 p
  18. Sajben Mihály                  1.cs. P01    4 h.   75,68 p
  19. Forgó István                   1.cs. P02    4 h.   74,81 p
  20. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   74,21 p
  21. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    4 h.   74,05 p
  22. Turák Károly                   2.cs. P01    3 h.   69,91 p
  23. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   68,47 p
  24. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    4 h.   65,41 p
  25. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   64,50 p
  26. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   63,91 p
  27. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   63,36 p
  28. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   63,00 p
  29. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   62,69 p
  30. Csehi Miklós                   2.cs. P01    3 h.   61,60 p
  31. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   59,69 p
  32. Nagy Károly                    1.cs. P01    4 h.   58,50 p
  33. Polyák János                   2.cs. P02    3 h.   57,76 p
  34. Balog István                   2.cs. P06    2 h.   57,24 p
  35. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
  36. Széll Imre                     2.cs. P05    2 h.   55,93 p
  37. Kereki István                  1.cs. P19    3 h.   55,54 p
  38. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    3 h.   54,59 p
  39. Nagy Károly                    2.cs. P01    3 h.   54,31 p
  40. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    2 h.   54,12 p
  41. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    2 h.   53,94 p
  42. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    3 h.   53,77 p
  43. Pádár Antal                    1.cs. P19    2 h.   53,21 p
  44. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    3 h.   51,83 p
  45. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    2 h.   51,13 p
  46. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   50,55 p
  47. Pádár Antal                    2.cs. P19    2 h.   49,96 p
  48. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    2 h.   48,92 p
  49. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    2 h.   48,37 p
  50. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    2 h.   44,21 p
  51. Repka Róbert                   2.cs. P02    2 h.   44,08 p
  52. Kitulják Pál                   1.cs. P02    2 h.   44,04 p
  53. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    2 h.   43,85 p
  54. Benedek József                 1.cs. P02    2 h.   43,45 p
  55. Széll Imre                     1.cs. P05    2 h.   43,08 p
  56. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    2 h.   43,04 p
  57. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   42,14 p
  58. Fülöp János                    2.cs. P06    2 h.   41,55 p
  59. Oláh István ifj.               1.cs. P02    2 h.   40,87 p
  60. Szántó István                  1.cs. P19    2 h.   40,78 p
  61. Kádár László                   2.cs. P06    2 h.   40,60 p
  62. Faragó István                  2.cs. P02    2 h.   38,97 p
  63. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    2 h.   38,79 p
  64. Szabó László                   1.cs. P18    2 h.   38,61 p
  65. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   38,34 p
  66. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   38,22 p
  67. Szluka János                   1.cs. P01    2 h.   38,20 p
  68. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    2 h.   38,11 p
  69. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    2 h.   37,25 p
  70. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    2 h.   35,58 p
  71. Szántó István                  2.cs. P19    2 h.   34,08 p
  72. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   33,23 p
  73. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   31,82 p
  74. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    2 h.   30,69 p
  75. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   28,28 p
  76. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    1 h.   27,96 p
  77. Kereki István                  2.cs. P19    1 h.   27,92 p
  78. Papp Géza                      1.cs. P02    1 h.   27,87 p
  79. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    1 h.   26,79 p
  80. Kovács Imre                    1.cs. P06    2 h.   26,44 p
  81. Jambrik István                 2.cs. P05    1 h.   26,20 p
  82. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   25,93 p
  83. Pataki József                  1.cs. P02    1 h.   24,80 p
  84. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    1 h.   24,35 p
  85. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    1 h.   24,03 p
  86. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    1 h.   20,55 p
  87. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   20,14 p
  88. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   19,55 p
  89. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   18,38 p
  90. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   17,29 p
  91. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   16,70 p
  92. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   15,35 p
  93. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   12,90 p
  94. Jónás Krisztián                1.cs. P19    1 h.   12,81 p

A verseny P02 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Ollé Ferenc                    1.cs.    5 h.  118,04 p
   2. Forgó István                   1.cs.    4 h.   89,64 p
   3. Gulyás Ferenc                  1.cs.    5 h.   87,94 p
   4. Repka Róbert                   1.cs.    4 h.   85,34 p
   5. Polyák János                   2.cs.    4 h.   81,84 p
   6. Polyák János                   1.cs.    4 h.   77,81 p
   7. Faragó István                  2.cs.    4 h.   74,87 p
   8. Oláh István ifj.               1.cs.    4 h.   74,60 p
   9. Faragó István                  1.cs.    3 h.   71,73 p
  10. Repka Róbert                   2.cs.    3 h.   66,89 p
  11. Kitulják Pál                   1.cs.    3 h.   65,82 p
  12. Gulyás Ferenc                  2.cs.    3 h.   62,87 p
  13. Benedek József                 1.cs.    2 h.   49,26 p
  14. Mihalik Csaba                  1.cs.    2 h.   44,15 p
  15. Szabó Imre                     1.cs.    2 h.   37,97 p
  16. Ollé Ferenc                    2.cs.    2 h.   36,36 p
  17. Papp Géza                      1.cs.    1 h.   28,66 p
  18. Pataki József                  1.cs.    1 h.   27,04 p
  19. Varga Lajos                    2.cs.    1 h.   20,87 p
  20. Fábián Attila                  1.cs.    1 h.   15,76 p
  21. Hegyi Norbert                  1.cs.    1 h.   12,81 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szluka János                   2.cs. P01   15 h.  388,24 p
   2. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   15 h.  385,83 p
   3. Balog István                   1.cs. P06   15 h.  372,41 p
   4. Rotár István                   1.cs. P06   14 h.  365,00 p
   5. Csachó Mihály                  2.cs. P01   14 h.  358,26 p
   6. Rotár István                   2.cs. P06   15 h.  355,04 p
   7. Turák Károly                   1.cs. P01   14 h.  351,55 p
   8. Szluka János                   1.cs. P01   14 h.  344,88 p
   9. Csehi Miklós                   2.cs. P01   15 h.  339,81 p
  10. Csachó Mihály                  1.cs. P01   13 h.  338,96 p
  11. Turák Károly                   2.cs. P01   14 h.  336,25 p
  12. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   12 h.  334,29 p
  13. Szikora János                  1.cs. P05   14 h.  329,66 p
  14. Kádár László                   1.cs. P06   15 h.  324,90 p
  15. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   13 h.  320,86 p
  16. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   14 h.  320,17 p
  17. Nagy József                    1.cs. P01   14 h.  310,03 p
  18. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   15 h.  306,36 p
  19. Pádár Antal                    2.cs. P19   13 h.  305,66 p
  20. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   14 h.  287,82 p
  21. Pádár Antal                    1.cs. P19   11 h.  287,29 p
  22. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   13 h.  287,17 p
  23. Csehi Miklós                   1.cs. P01   15 h.  287,07 p
  24. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   11 h.  282,29 p
  25. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   13 h.  274,59 p
  26. Szikora János                  2.cs. P05   11 h.  263,89 p
  27. Szántó István                  1.cs. P19   12 h.  260,00 p
  28. Kereki István                  1.cs. P19   12 h.  257,72 p
  29. Nagy Károly                    1.cs. P01   13 h.  253,71 p
  30. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   13 h.  250,86 p
  31. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   11 h.  245,69 p
  32. Felek Árpád                    1.cs. P22   11 h.  243,62 p
  33. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   10 h.  237,03 p
  34. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   12 h.  235,94 p
  35. Tóth László                    2.cs. P01   11 h.  231,39 p
  36. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   11 h.  230,39 p
  37. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   11 h.  227,51 p
  38. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   12 h.  221,74 p
  39. Bajkán István                  1.cs. P01    9 h.  221,12 p
  40. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   13 h.  218,22 p
  41. Jónás Krisztián                1.cs. P19   10 h.  213,37 p
  42. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   10 h.  212,86 p
  43. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   10 h.  210,63 p
  44. Kereki István                  2.cs. P19    9 h.  203,60 p
  45. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   10 h.  201,48 p
  46. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    9 h.  190,54 p
  47. Balog István                   2.cs. P06    8 h.  189,99 p
  48. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    8 h.  185,47 p
  49. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    9 h.  184,38 p
  50. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    8 h.  184,02 p
  51. Széll Imre                     2.cs. P05    8 h.  184,01 p
  52. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    7 h.  180,50 p
  53. Szántó István                  2.cs. P19    8 h.  176,96 p
  54. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    9 h.  175,89 p
  55. Marossy Gábor                  1.cs. P22   10 h.  174,36 p
  56. Nagy Károly                    2.cs. P01   10 h.  171,97 p
  57. Széll Imre                     1.cs. P05    7 h.  165,51 p
  58. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    9 h.  161,85 p
  59. Forgó István                   1.cs. P02    8 h.  158,57 p
  60. Szabó Imre                     1.cs. P02    7 h.  158,49 p
  61. Kovács Imre                    1.cs. P06    8 h.  157,67 p
  62. Varga Lajos                    2.cs. P02    8 h.  156,19 p
  63. Kádár László                   2.cs. P06    7 h.  155,78 p
  64. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
  65. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    7 h.  152,00 p
  66. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    7 h.  150,15 p
  67. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    8 h.  148,73 p
  68. Jambrik István                 2.cs. P05    6 h.  148,47 p
  69. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    7 h.  147,88 p
  70. Sajben Mihály                  1.cs. P01    8 h.  147,04 p
  71. Szabó Imre                     1.cs. P19    7 h.  144,79 p
  72. Nagy Mihály                    2.cs. P06    7 h.  141,78 p
  73. Szabó László                   1.cs. P18    8 h.  140,78 p
  74. Marossy Gábor                  2.cs. P22    7 h.  140,14 p
  75. Szabó Imre                     2.cs. P02    6 h.  139,58 p
  76. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    7 h.  136,86 p
  77. Tóth Barna                     1.cs. P19    6 h.  134,13 p
  78. Repka Róbert                   1.cs. P02    6 h.  129,01 p
  79. Polyák János                   2.cs. P02    7 h.  127,28 p
  80. Tóth László                    1.cs. P01    7 h.  125,02 p
  81. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    6 h.  124,37 p
  82. Kitulják Pál                   1.cs. P02    6 h.  123,94 p
  83. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
  84. Faragó István                  2.cs. P02    6 h.  119,30 p
  85. Jambrik István                 1.cs. P05    5 h.  118,14 p
  86. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
  87. Török Zsigmond                 1.cs. P19    5 h.  115,19 p
  88. Ailer József                   2.cs. P05    5 h.  111,07 p
  89. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    6 h.  108,95 p
  90. Polyák János                   1.cs. P02    5 h.  107,41 p
  91. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
  92. Jónás Krisztián                2.cs. P19    5 h.  104,30 p
  93. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    5 h.  103,70 p
  94. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
  95. Pataki József                  1.cs. P02    5 h.   94,74 p
  96. Forgó István                   2.cs. P02    5 h.   92,89 p
  97. Fülöp János                    2.cs. P06    5 h.   92,08 p
  98. Benedek József                 1.cs. P02    5 h.   90,98 p
  99. Japport Mátyás                 1.cs. P06    4 h.   89,92 p
 100. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   83,37 p
 101. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.   83,24 p
 102. Ailer József                   1.cs. P05    4 h.   78,12 p
 103. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    4 h.   77,94 p
 104. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 105. Faragó István                  1.cs. P02    4 h.   77,51 p
 106. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 107. Varga Lajos                    1.cs. P02    4 h.   73,37 p
 108. Repka Róbert                   2.cs. P02    3 h.   71,23 p
 109. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 110. Oláh István ifj.               1.cs. P02    3 h.   59,82 p
 111. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    3 h.   58,85 p
 112. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 113. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 114. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   49,56 p
 115. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 116. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 117. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    2 h.   48,22 p
 118. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 119. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   43,61 p
 120. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 121. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    3 h.   40,97 p
 122. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 123. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   39,66 p
 124. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 125. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   29,71 p
 126. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
 127. Papp Géza                      1.cs. P02    1 h.   27,87 p
 128. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 129. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
 130. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   14,93 p

P02 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gulyás Ferenc                  1.cs.   15 h.  373,07 p
   2. Ollé Ferenc                    1.cs.   15 h.  363,27 p
   3. Szabó Imre                     1.cs.   14 h.  308,09 p
   4. Polyák János                   1.cs.   14 h.  306,28 p
   5. Repka Róbert                   1.cs.   13 h.  294,79 p
   6. Kitulják Pál                   1.cs.   13 h.  294,62 p
   7. Pataki József                  1.cs.   12 h.  277,56 p
   8. Varga Lajos                    2.cs.   12 h.  272,79 p
   9. Forgó István                   1.cs.   11 h.  254,83 p
  10. Faragó István                  1.cs.   12 h.  238,34 p
  11. Benedek József                 1.cs.    9 h.  229,68 p
  12. Polyák János                   2.cs.   10 h.  223,28 p
  13. Faragó István                  2.cs.   11 h.  218,00 p
  14. Gulyás Ferenc                  2.cs.   10 h.  212,62 p
  15. Varga Lajos                    1.cs.    9 h.  201,97 p
  16. Szabó Imre                     2.cs.    7 h.  199,53 p
  17. Ollé Ferenc                    2.cs.    9 h.  180,07 p
  18. Repka Róbert                   2.cs.    8 h.  174,93 p
  19. Oláh István ifj.               1.cs.    8 h.  157,13 p
  20. Fábián Attila                  1.cs.    7 h.  145,47 p
  21. Forgó István                   2.cs.    6 h.  139,74 p
  22. Kitulják Pál                   2.cs.    5 h.  109,77 p
  23. Benedek József                 2.cs.    4 h.  102,04 p
  24. Hegyi Norbert                  1.cs.    7 h.  101,84 p
  25. Mihalik Csaba                  1.cs.    4 h.   94,91 p
  26. Pataki József                  2.cs.    5 h.   90,19 p
  27. Sebok Miklós Attila            2.cs.    5 h.   81,00 p
  28. Oláh István ifj.               2.cs.    3 h.   68,04 p
  29. Sebok Miklós Attila            1.cs.    2 h.   56,36 p
  30. Mihalik Csaba                  2.cs.    3 h.   55,77 p
  31. Hegyi Norbert                  2.cs.    2 h.   45,43 p
  32. Fábián Attila                  2.cs.    1 h.   29,33 p
  33. Papp Géza                      1.cs.    1 h.   28,66 p
  34. Kovács István                  1.cs.    1 h.   13,71 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   24 h.  591,41 p
   2. Szluka János                   2.cs. P01   23 h.  569,18 p
   3. Csachó Mihály                  2.cs. P01   22 h.  527,88 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01   21 h.  525,47 p
   5. Szluka János                   1.cs. P01   21 h.  505,90 p
   6. Rotár István                   1.cs. P06   20 h.  504,05 p
   7. Rotár István                   2.cs. P06   22 h.  493,66 p
   8. Balog István                   1.cs. P06   21 h.  492,99 p
   9. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   20 h.  472,23 p
  10. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   17 h.  443,47 p
  11. Turák Károly                   2.cs. P01   20 h.  443,30 p
  12. Turák Károly                   1.cs. P01   18 h.  438,69 p
  13. Csehi Miklós                   2.cs. P01   19 h.  416,32 p
  14. Kádár László                   1.cs. P06   20 h.  404,66 p
  15. Nagy József                    1.cs. P01   19 h.  404,65 p
  16. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   18 h.  403,25 p
  17. Pádár Antal                    2.cs. P19   17 h.  390,27 p
  18. Pádár Antal                    1.cs. P19   15 h.  388,61 p
  19. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   20 h.  387,39 p
  20. Szikora János                  1.cs. P05   17 h.  379,50 p
  21. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   20 h.  375,98 p
  22. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   15 h.  369,81 p
  23. Csehi Miklós                   1.cs. P01   20 h.  369,79 p
  24. Kereki István                  1.cs. P19   16 h.  332,78 p
  25. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   15 h.  319,53 p
  26. Szikora János                  2.cs. P05   14 h.  315,80 p
  27. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   15 h.  310,86 p
  28. Nagy Károly                    1.cs. P01   16 h.  299,06 p
  29. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   12 h.  288,99 p
  30. Tóth László                    2.cs. P01   14 h.  285,79 p
  31. Szántó István                  1.cs. P19   13 h.  282,13 p
  32. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   14 h.  281,58 p
  33. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   13 h.  280,93 p
  34. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   13 h.  278,42 p
  35. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   15 h.  276,05 p
  36. Felek Árpád                    1.cs. P22   13 h.  274,41 p
  37. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   14 h.  262,90 p
  38. Bajkán István                  1.cs. P01   11 h.  260,32 p
  39. Jónás Krisztián                1.cs. P19   13 h.  259,90 p
  40. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   12 h.  250,30 p
  41. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   12 h.  238,22 p
  42. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   13 h.  237,20 p
  43. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   12 h.  232,02 p
  44. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    9 h.  219,53 p
  45. Kereki István                  2.cs. P19   10 h.  218,25 p
  46. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   13 h.  218,22 p
  47. Szántó István                  2.cs. P19   10 h.  216,73 p
  48. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   10 h.  210,57 p
  49. Szabó Imre                     1.cs. P02   10 h.  209,02 p
  50. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   10 h.  203,08 p
  51. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   10 h.  202,47 p
  52. Széll Imre                     2.cs. P05    9 h.  196,48 p
  53. Balog István                   2.cs. P06    8 h.  189,99 p
  54. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   11 h.  188,76 p
  55. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    8 h.  185,47 p
  56. Tóth Barna                     1.cs. P19    8 h.  181,27 p
  57. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    9 h.  175,89 p
  58. Marossy Gábor                  1.cs. P22   10 h.  174,36 p
  59. Forgó István                   1.cs. P02    9 h.  172,15 p
  60. Nagy Károly                    2.cs. P01   10 h.  171,97 p
  61. Nagy Mihály                    2.cs. P06    9 h.  170,03 p
  62. Széll Imre                     1.cs. P05    7 h.  165,51 p
  63. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
  64. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    8 h.  164,09 p
  65. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    9 h.  163,94 p
  66. Sajben Mihály                  1.cs. P01    9 h.  161,35 p
  67. Kovács Imre                    1.cs. P06    8 h.  157,67 p
  68. Varga Lajos                    2.cs. P02    8 h.  156,19 p
  69. Kádár László                   2.cs. P06    7 h.  155,78 p
  70. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    8 h.  155,07 p
  71. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    7 h.  152,00 p
  72. Jambrik István                 2.cs. P05    6 h.  148,47 p
  73. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    7 h.  147,88 p
  74. Szabó Imre                     1.cs. P19    7 h.  144,79 p
  75. Szabó László                   1.cs. P18    8 h.  140,78 p
  76. Marossy Gábor                  2.cs. P22    7 h.  140,14 p
  77. Jambrik István                 1.cs. P05    6 h.  140,07 p
  78. Szabó Imre                     2.cs. P02    6 h.  139,58 p
  79. Kitulják Pál                   1.cs. P02    7 h.  137,94 p
  80. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    7 h.  136,86 p
  81. Jónás Krisztián                2.cs. P19    7 h.  136,72 p
  82. Faragó István                  2.cs. P02    7 h.  134,90 p
  83. Török Zsigmond                 1.cs. P19    6 h.  131,94 p
  84. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
  85. Repka Róbert                   1.cs. P02    6 h.  129,01 p
  86. Polyák János                   2.cs. P02    7 h.  127,28 p
  87. Tóth László                    1.cs. P01    7 h.  125,02 p
  88. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
  89. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    6 h.  117,62 p
  90. Ailer József                   2.cs. P05    5 h.  111,07 p
  91. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    6 h.  108,95 p
  92. Polyák János                   1.cs. P02    5 h.  107,41 p
  93. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
  94. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
  95. Pataki József                  1.cs. P02    5 h.   94,74 p
  96. Forgó István                   2.cs. P02    5 h.   92,89 p
  97. Fülöp János                    2.cs. P06    5 h.   92,08 p
  98. Benedek József                 1.cs. P02    5 h.   90,98 p
  99. Japport Mátyás                 1.cs. P06    4 h.   89,92 p
 100. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   83,37 p
 101. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.   83,24 p
 102. Ailer József                   1.cs. P05    4 h.   78,12 p
 103. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    4 h.   77,94 p
 104. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 105. Faragó István                  1.cs. P02    4 h.   77,51 p
 106. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 107. Varga Lajos                    1.cs. P02    4 h.   73,37 p
 108. Repka Róbert                   2.cs. P02    3 h.   71,23 p
 109. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 110. Oláh István ifj.               1.cs. P02    3 h.   59,82 p
 111. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    3 h.   58,85 p
 112. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 113. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 114. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   49,56 p
 115. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 116. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 117. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    2 h.   48,22 p
 118. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 119. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   43,61 p
 120. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 121. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    3 h.   40,97 p
 122. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 123. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   39,66 p
 124. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 125. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   29,71 p
 126. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
 127. Papp Géza                      1.cs. P02    1 h.   27,87 p
 128. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 129. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
 130. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   14,93 p

P02 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Gulyás Ferenc                  1.cs.   22 h.  502,98 p
   2. Ollé Ferenc                    1.cs.   22 h.  494,50 p
   3. Szabó Imre                     1.cs.   18 h.  396,01 p
   4. Repka Róbert                   1.cs.   18 h.  370,35 p
   5. Polyák János                   1.cs.   17 h.  362,43 p
   6. Kitulják Pál                   1.cs.   17 h.  360,47 p
   7. Varga Lajos                    2.cs.   16 h.  348,24 p
   8. Pataki József                  1.cs.   13 h.  297,70 p
   9. Benedek József                 1.cs.   13 h.  288,80 p
  10. Forgó István                   1.cs.   12 h.  273,82 p
  11. Faragó István                  1.cs.   14 h.  271,45 p
  12. Faragó István                  2.cs.   14 h.  263,90 p
  13. Varga Lajos                    1.cs.   12 h.  249,41 p
  14. Polyák János                   2.cs.   11 h.  237,16 p
  15. Gulyás Ferenc                  2.cs.   11 h.  229,88 p
  16. Szabó Imre                     2.cs.    8 h.  212,70 p
  17. Repka Róbert                   2.cs.    9 h.  189,60 p
  18. Ollé Ferenc                    2.cs.    9 h.  180,07 p
  19. Oláh István ifj.               1.cs.    9 h.  169,67 p
  20. Fábián Attila                  1.cs.    7 h.  145,47 p
  21. Forgó István                   2.cs.    6 h.  139,74 p
  22. Kitulják Pál                   2.cs.    5 h.  109,77 p
  23. Benedek József                 2.cs.    4 h.  102,04 p
  24. Hegyi Norbert                  1.cs.    7 h.  101,84 p
  25. Mihalik Csaba                  1.cs.    4 h.   94,91 p
  26. Pataki József                  2.cs.    5 h.   90,19 p
  27. Sebok Miklós Attila            2.cs.    5 h.   81,00 p
  28. Oláh István ifj.               2.cs.    3 h.   68,04 p
  29. Sebok Miklós Attila            1.cs.    2 h.   56,36 p
  30. Mihalik Csaba                  2.cs.    3 h.   55,77 p
  31. Hegyi Norbert                  2.cs.    2 h.   45,43 p
  32. Fábián Attila                  2.cs.    1 h.   29,33 p
  33. Papp Géza                      1.cs.    1 h.   28,66 p
  34. Kovács István                  1.cs.    1 h.   13,71 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Balog István                   1.cs. P06    9 h.  205,69 p
   2. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    8 h.  204,83 p
   3. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    9 h.  196,85 p
   4. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    8 h.  196,63 p
   5. Pádár Antal                    1.cs. P19    7 h.  188,37 p
   6. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    8 h.  185,93 p
   7. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    9 h.  184,97 p
   8. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    7 h.  184,32 p
   9. Kereki István                  1.cs. P19    8 h.  182,79 p
  10. Turák Károly                   1.cs. P01    7 h.  180,23 p
  11. Szluka János                   2.cs. P01    8 h.  173,49 p
  12. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    7 h.  171,10 p
  13. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    7 h.  170,11 p
  14. Csachó Mihály                  2.cs. P01    7 h.  157,92 p
  15. Pádár Antal                    2.cs. P19    7 h.  156,91 p
  16. Nagy Károly                    1.cs. P01    8 h.  150,02 p
  17. Szántó István                  2.cs. P19    6 h.  147,36 p
  18. Szántó István                  1.cs. P19    6 h.  139,30 p
  19. Rotár István                   2.cs. P06    7 h.  136,37 p
  20. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    6 h.  135,96 p
  21. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    7 h.  134,37 p
  22. Csachó Mihály                  1.cs. P01    6 h.  134,08 p
  23. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    7 h.  132,44 p
  24. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    7 h.  131,49 p
  25. Széll Imre                     2.cs. P05    6 h.  131,27 p
  26. Szikora János                  1.cs. P05    6 h.  129,46 p
  27. Tóth Barna                     1.cs. P19    5 h.  129,24 p
  28. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    6 h.  128,59 p
  29. Csehi Miklós                   2.cs. P01    6 h.  127,82 p
  30. Jónás Krisztián                1.cs. P19    6 h.  118,70 p
  31. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    6 h.  117,71 p
  32. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    6 h.  116,32 p
  33. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  115,98 p
  34. Kádár László                   1.cs. P06    6 h.  115,35 p
  35. Turák Károly                   2.cs. P01    5 h.  114,41 p
  36. Szluka János                   1.cs. P01    6 h.  113,11 p
  37. Szikora János                  2.cs. P05    5 h.  111,67 p
  38. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    5 h.  111,47 p
  39. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    6 h.  111,35 p
  40. Kereki István                  2.cs. P19    5 h.  106,14 p
  41. Csehi Miklós                   1.cs. P01    7 h.  105,45 p
  42. Nagy József                    1.cs. P01    6 h.  105,19 p
  43. Jambrik István                 1.cs. P05    4 h.  103,82 p
  44. Felek Árpád                    1.cs. P22    5 h.  101,46 p
  45. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    4 h.  100,14 p
  46. Kovács Imre                    1.cs. P06    5 h.   99,83 p
  47. Széll Imre                     1.cs. P05    4 h.   98,53 p
  48. Jónás Krisztián                2.cs. P19    5 h.   98,17 p
  49. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    6 h.   95,11 p
  50. Szabó László                   1.cs. P18    5 h.   94,27 p
  51. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    5 h.   94,03 p
  52. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    5 h.   93,80 p
  53. Nagy Mihály                    2.cs. P06    5 h.   90,66 p
  54. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    5 h.   90,58 p
  55. Sajben Mihály                  1.cs. P01    5 h.   88,79 p
  56. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    4 h.   88,48 p
  57. Török Zsigmond                 1.cs. P19    4 h.   88,20 p
  58. Csikós Elek                    2.cs. P19    4 h.   84,40 p
  59. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    5 h.   81,29 p
  60. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    4 h.   80,40 p
  61. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   80,32 p
  62. Polyák János                   2.cs. P02    4 h.   78,34 p
  63. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    4 h.   77,36 p
  64. Forgó István                   1.cs. P02    4 h.   74,81 p
  65. Marossy Gábor                  1.cs. P22    5 h.   74,50 p
  66. Tóth László                    2.cs. P01    4 h.   71,90 p
  67. Repka Róbert                   2.cs. P02    3 h.   71,23 p
  68. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    3 h.   70,62 p
  69. Csikós Elek                    1.cs. P19    3 h.   68,68 p
  70. Elek Zoltán                    1.cs. P19    3 h.   68,63 p
  71. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    3 h.   66,62 p
  72. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   63,00 p
  73. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   62,69 p
  74. Ailer József                   2.cs. P05    3 h.   61,47 p
  75. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    3 h.   58,94 p
  76. Balog István                   2.cs. P06    2 h.   57,24 p
  77. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
  78. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   56,10 p
  79. Nagy Károly                    2.cs. P01    3 h.   54,31 p
  80. Fülöp János                    2.cs. P06    3 h.   54,06 p
  81. Jambrik István                 2.cs. P05    2 h.   51,85 p
  82. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    3 h.   51,83 p
  83. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   50,55 p
  84. Japport Mátyás                 1.cs. P06    2 h.   48,76 p
  85. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    3 h.   48,34 p
  86. Kitulják Pál                   1.cs. P02    2 h.   44,04 p
  87. Benedek József                 1.cs. P02    2 h.   43,45 p
  88. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    2 h.   43,04 p
  89. Varga Lajos                    2.cs. P02    2 h.   42,19 p
  90. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   42,14 p
  91. Oláh István ifj.               1.cs. P02    2 h.   40,87 p
  92. Kádár László                   2.cs. P06    2 h.   40,60 p
  93. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    2 h.   40,10 p
  94. Knyihár János                  1.cs. P01    2 h.   39,71 p
  95. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   39,66 p
  96. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    2 h.   39,38 p
  97. Faragó István                  2.cs. P02    2 h.   38,97 p
  98. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    2 h.   38,79 p
  99. Bajkán István                  1.cs. P01    2 h.   38,49 p
 100. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   38,34 p
 101. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    2 h.   37,26 p
 102. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 103. Szabó Imre                     1.cs. P19    2 h.   29,26 p
 104. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   29,13 p
 105. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   28,28 p
 106. Papp Géza                      1.cs. P02    1 h.   27,87 p
 107. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   27,39 p
 108. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 109. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    1 h.   26,87 p
 110. Tóth Barna                     2.cs. P19    1 h.   26,60 p
 111. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   25,93 p
 112. Pataki József                  1.cs. P02    1 h.   24,80 p
 113. Elek Zoltán                    2.cs. P19    1 h.   24,58 p
 114. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   24,03 p
 115. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   20,14 p
 116. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   19,55 p
 117. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   16,51 p
 118. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   15,35 p
 119. Fábián Attila                  1.cs. P02    1 h.   14,45 p
 120. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   12,90 p

P02 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Gulyás Ferenc                  1.cs.   10 h.  198,73 p
   2. Ollé Ferenc                    1.cs.    9 h.  193,68 p
   3. Polyák János                   1.cs.    9 h.  189,02 p
   4. Repka Róbert                   1.cs.    8 h.  170,63 p
   5. Benedek József                 1.cs.    7 h.  157,47 p
   6. Pataki József                  1.cs.    5 h.  121,10 p
   7. Repka Róbert                   2.cs.    5 h.  119,82 p
   8. Forgó István                   1.cs.    5 h.  112,14 p
   9. Polyák János                   2.cs.    5 h.  110,77 p
  10. Oláh István ifj.               1.cs.    6 h.  103,52 p
  11. Ollé Ferenc                    2.cs.    5 h.   97,22 p
  12. Faragó István                  2.cs.    5 h.   91,16 p
  13. Kitulják Pál                   1.cs.    4 h.   90,68 p
  14. Gulyás Ferenc                  2.cs.    4 h.   86,87 p
  15. Szabó Imre                     1.cs.    5 h.   86,19 p
  16. Faragó István                  1.cs.    4 h.   85,87 p
  17. Fábián Attila                  1.cs.    4 h.   82,83 p
  18. Varga Lajos                    2.cs.    4 h.   75,30 p
  19. Mihalik Csaba                  1.cs.    3 h.   71,58 p
  20. Hegyi Norbert                  1.cs.    4 h.   60,38 p
  21. Sebok Miklós Attila            1.cs.    2 h.   56,36 p
  22. Oláh István ifj.               2.cs.    2 h.   43,50 p
  23. Pataki József                  2.cs.    2 h.   35,36 p
  24. Hegyi Norbert                  2.cs.    1 h.   29,79 p
  25. Papp Géza                      1.cs.    1 h.   28,66 p
  26. Sebok Miklós Attila            2.cs.    1 h.   22,29 p
  27. Mihalik Csaba                  2.cs.    1 h.   21,86 p
  28. Varga Lajos                    1.cs.    1 h.   18,86 p
  29. Kitulják Pál                   2.cs.    1 h.   15,64 p
  30. Kovács István                  1.cs.    1 h.   13,71 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  5h 126,19p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 115,41p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-11-05-08429    H  5h 103,89p
  4. Rotár István                   P06 HU-12-D454715     H  4h 106,76p
  5. Szluka János                   P01 HU-12-05-24037    H  4h 106,63p
  6. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577859     H  4h 105,59p
  7. Balog István                   P06 HU-12-D454770     H  4h 104,61p
  8. Szikora János                  P05 HU-13-19-35279    H  4h 102,90p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  4h 102,43p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577605     H  4h 102,16p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  5h 123,66p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  5h 123,05p
  3. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  5h 112,21p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  5h 111,37p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  5h 109,84p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  5h 106,86p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-D339882     T  5h 101,60p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-OLI-28693   T  5h  97,19p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  5h  87,32p
 10. Turák Károly                   P01 HU-11-05-08804    T  4h 107,68p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szabó Imre                     P02 HU 12-D-528482    H  4h 111,84p
  2. Ollé Ferenc                    P02 HU-12-D454374     H  4h 103,12p
  3. Ollé Ferenc                    P02 HU-12-D454351     H  4h  91,88p
  4. Gulyás Ferenc                  P02 HU-08-5-52609     H  4h  88,51p
  5. Repka Róbert                   P02 HU 12-05-24571    H  4h  85,67p
  6. Ollé Ferenc                    P02 HU-12-D454370     H  4h  84,09p
  7. Kitulják Pál                   P02 HU-14-D832116     H  4h  76,62p
  8. Gulyás Ferenc                  P02 HU-13-D-597839    H  4h  76,01p
  9. Gulyás Ferenc                  P02 HU-13-D-597843    H  3h  75,98p
 10. Forgó István                   P02 HU-10-OLI-1042    H  3h  75,90p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Forgó István                   P02 HU-12-D528280     T  3h  78,00p
  2. Benedek József                 P02 HU-11-05-11643    T  3h  64,64p
  3. Ollé Ferenc                    P02 HU-10-D247251     T  3h  63,10p
  4. Polyák János                   P02 HU-10-5-90922     T  3h  60,29p
  5. Faragó István                  P02 HU-13-D591093     T  3h  59,74p
  6. Oláh István ifj.               P02 HU-10-05-93971    T  3h  56,58p
  7. Faragó István                  P02 HU-13-05-37644    T  3h  53,43p
  8. Varga Lajos                    P02 HU-13-D577424     T  2h  56,62p
  9. Pataki József                  P02 HU-13-D-597534    T  2h  50,72p
 10. Benedek József                 P02 HU-12-05-26340    T  2h  48,03p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-14-D776180     H  2h  58,93p
  2. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776045     H  2h  58,04p
  3. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-13-D580027     H  2h  56,08p
  4. Erdoháti Gyula                 P19 HU-13-05-40523    H  2h  54,42p
  5. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776086     H  2h  53,20p
  6. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775067    H  2h  52,75p
  7. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776030     H  2h  50,17p
  8. Balog István                   P06 HU-12-D454770     H  2h  49,97p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776401    H  2h  49,52p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  2h  49,42p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  2h  57,61p
  2. Mogyorós Ferenc                P19 HU-12-05-26997    T  2h  55,99p
  3. Mogyorós Ferenc                P19 HU-13-05-40615    T  2h  55,44p
  4. Kereki István                  P19 HU-13-05-40163    T  2h  55,27p
  5. Kereki István                  P19 HU-13-05-40172    T  2h  55,10p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776413    T  2h  55,10p
  7. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580197     T  2h  54,53p
  8. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776071     T  2h  54,07p
  9. Turák Károly                   P01 HU-11-05-08804    T  2h  52,44p
 10. Parázs Zoltán                  P19 HU-11-05-12519    T  2h  52,39p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Benedek József                 P02 HU-11-05-11630    H  2h  52,22p
  2. Kitulják Pál                   P02 HU-08-05-52797    H  2h  48,95p
  3. Ollé Ferenc                    P02 HU-12-D454351     H  2h  46,33p
  4. Fábián Attila                  P02 HU-08-5-52308     H  2h  44,26p
  5. Repka Róbert                   P02 HU 10-05-91275    H  2h  42,91p
  6. Ollé Ferenc                    P02 HU-13-D577365     H  2h  42,50p
  7. Repka Róbert                   P02 HU 13-D-649667    H  2h  40,46p
  8. Ollé Ferenc                    P02 HU-12-D454370     H  2h  39,77p
  9. Polyák János                   P02 HU-13-D-597675    H  2h  39,73p
 10. Repka Róbert                   P02 HU 13-05-37885    H  2h  38,28p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Forgó István                   P02 HU-12-D528280     T  2h  52,50p
  2. Ollé Ferenc                    P02 HU-10-D247251     T  2h  46,65p
  3. Polyák János                   P02 HU-10-5-90922     T  2h  43,64p
  4. Forgó István                   P02 HU-13-D577155     T  2h  41,75p
  5. Benedek József                 P02 HU-11-05-11643    T  2h  37,97p
  6. Oláh István ifj.               P02 HU-10-05-93971    T  2h  37,91p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 115,41p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  4h 101,03p
  3. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  4h 100,77p
  4. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  4h  97,85p
  5. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  4h  97,31p
  6. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775064    H  4h  96,01p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-739730    H  4h  95,70p
  8. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00014    H  4h  95,40p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776403    H  4h  94,09p
 10. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776086     H  4h  93,44p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  5h 123,66p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  5h 109,84p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  5h 106,86p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-OLI-28693   T  5h  97,19p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  5h  87,32p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  4h  99,47p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776449    T  4h  98,00p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776413    T  4h  94,55p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  4h  91,19p
 10. Rotár István                   P06 HU-14-D776574     T  4h  72,55p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Kitulják Pál                   P02 HU-14-D832116     H  4h  76,62p
  2. Pataki József                  P02 HU-14-P-11482     H  3h  67,44p
  3. Szabó Imre                     P02 HU 14-D-776975    H  3h  63,10p
  4. Polyák János                   P02 HU-14-D-777700    H  3h  59,53p
  5. Faragó István                  P02 HU-14-D775876     H  3h  53,77p
  6. Kitulják Pál                   P02 HU-14-D775656     H  2h  53,47p
  7. Forgó István                   P02 HU-14-D-775605    H  2h  49,12p
  8. Varga Lajos                    P02 HU-14-D-777410    H  2h  49,10p
  9. Faragó István                  P02 HU-14-OLI-28592   H  2h  48,93p
 10. Szabó Imre                     P02 HU 14-O-28773     H  2h  47,37p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Forgó István                   P02 HU-14-P-11498     T  2h  36,88p
  2. Forgó István                   P02 HU-14-D-775606    T  2h  35,77p
  3. Faragó István                  P02 HU-14-D775895     T  2h  31,01p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-14-D776180     H  2h  58,93p
  2. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776045     H  2h  58,04p
  3. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776086     H  2h  53,20p
  4. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775067    H  2h  52,75p
  5. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776030     H  2h  50,17p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776401    H  2h  49,52p
  7. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775377    H  2h  46,97p
  8. Rotár István                   P06 HU-14-D776563     H  2h  46,61p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-739730    H  2h  46,20p
 10. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-15-00009    H  2h  46,05p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776413    T  2h  55,10p
  2. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776071     T  2h  54,07p
  3. Csikós Elek                    P19 HU-14-D-777605    T  2h  49,09p
  4. Szántó István                  P19 HU 14-15-03986    T  2h  44,74p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776406    T  2h  44,32p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  2h  42,00p
  7. Vincze Ferenc                  P19 HU-14-D778461     T  2h  40,88p
  8. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00818    T  2h  40,44p
  9. Nagy Mihály                    P06 HU-14-15-02179    T  2h  40,29p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  2h  39,86p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Polyák János                   P02 HU-14-D-777700    H  2h  37,94p
  2. Kitulják Pál                   P02 HU-14-D832116     H  2h  31,79p