Békés Tagszövetség, P02 Orosháza
Első adat felvétele: 2015.06.10 14:52:34
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.12 13:26:38
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.12 14:00:45
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.10 14:52:34
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 07 verseny 

Feleresztés helye: Prága
Feleresztés ideje: 2015.06.07 06:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 613000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         15   24   220   44   1064,66    946,99
P02 Orosháza           18   26   230   46   1085,26    811,40
P05 Gyomaendrod         9   20   165   33   1090,26    877,43
P06 Gyula               7   12   109   22   1082,12    918,75
P18 Mezoberény          3    4    34    7   1004,75    865,47
P19 Vészto             15   27   251   50   1117,78    923,66
P22 Újkígyós            2    3    25    5   1047,11    886,89
Tagszövetségben        70  117  1044  209   1117,78    896,67

P02 egyesületi díjlista
   1. Forgó István                   1.cs. HU-13-D577155     T 1085,26 m/p
   2. Faragó István                  1.cs. HU-09-05-71123    H 1024,78 m/p
   3. Faragó István                  1.cs. HU-12-05-28960    H 1010,29 m/p
   4. Oláh István ifj.               1.cs. HU-13-05-39716    H 1008,17 m/p
   5. Varga Lajos                    1.cs. HU-13-PM-07900    H 1003,09 m/p
   6. Hegyi Norbert                  1.cs. HU 11-D-342161    H 1002,24 m/p
   7. Repka Róbert                   1.cs. HU 13-05-37871    H  994,96 m/p
   8. Hegyi Norbert                  1.cs. SR-12-308955      H  993,74 m/p
   9. Kitulják Pál                   2.cs. HU-13-05-37756    H  987,54 m/p
  10. Szabó Imre                     1.cs. HU 13-D-597004    H  972,68 m/p
  11. Papp Géza                      1.cs. HU-11-05-09762    H  960,91 m/p
  12. Szabó Imre                     1.cs. HU 14-O-28773     H  949,15 m/p
  13. Repka Róbert                   1.cs. HU 10-D-245358    H  948,16 m/p
  14. Fábián Attila                  1.cs. HU-07-5-30156     H  947,12 m/p
  15. Repka Róbert                   1.cs. HU 10-05-90808    H  938,76 m/p
  16. Repka Róbert                   1.cs. HU 11-05-09865    H  938,76 m/p
  17. Mihalik Csaba                  1.cs. HU-14-P-009066    H  936,23 m/p
  18. Papp Géza                      1.cs. HU-07-50-25236    H  933,32 m/p
  19. Hegyi Norbert                  1.cs. HU 14-15-00862    H  932,03 m/p
  20. Ollé Ferenc                    1.cs. HU-11-D339315     H  928,43 m/p
  21. Polyák János                   1.cs. HU-10-5-90922     T  925,00 m/p
  22. Ollé Ferenc                    1.cs. HU-11-D339306     H  924,16 m/p
  23. Fábián Attila                  1.cs. HU-13-P-007107    H  923,57 m/p
  24. Polyák János                   2.cs. HU-12-D-454423    T  922,59 m/p
  25. Faragó István                  2.cs. HU-13-05-37647    T  920,97 m/p
  26. Kitulják Pál                   1.cs. HU-12-05-24375    H  918,20 m/p
  27. Varga Lajos                    1.cs. HU-12-PM-05864    H  902,30 m/p
  28. Kitulják Pál                   1.cs. HU-12-05-24339    H  898,22 m/p
  29. Varga Lajos                    1.cs. HU-13-D577417     T  896,67 m/p
  30. Hegyi Norbert                  1.cs. HU 12-05-24298    H  896,05 m/p
  31. Repka Róbert                   1.cs. HU 13-05-37869    H  892,71 m/p
  32. Oláh István ifj.               1.cs. HU-10-05-93915    T  880,10 m/p
  33. Fábián Attila                  1.cs. HU-12-D-454184    H  878,08 m/p
  34. Repka Róbert                   1.cs. HU 11-05-09878    H  874,71 m/p
  35. Ollé Ferenc                    1.cs. HU-10-D247283     H  868,65 m/p
  36. Polyák János                   1.cs. HU-12-5-24495     T  865,97 m/p
  37. Oláh István ifj.               1.cs. HU-12-05-26466    H  860,27 m/p
  38. Forgó István                   0.cs. HU-14-D-775589    H  859,50 m/p
  39. Ollé Ferenc                    1.cs. HU-12-D454356     T  852,78 m/p
  40. Forgó István                   2.cs. HU-13-D675218     H  833,40 m/p
  41. Varga Lajos                    1.cs. HU-13-D577423     H  830,32 m/p
  42. Forgó István                   1.cs. HU-13-D577393     T  829,65 m/p
  43. Oláh István ifj.               1.cs. HU-09-05-74102    T  820,71 m/p
  44. Varga Lajos                    1.cs. HU-13-PM-07899    H  817,50 m/p
  45. Kitulják Pál                   1.cs. HU-11-05-09683    H  812,31 m/p
  46. Forgó István                   0.cs. HU-14-D-775547    H  811,40 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Fábián Attila                   1.cs. Dt: 593273 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  63,20p    R:   0.   0h   0,00p    T:  45.   2h  31,79p
   HU-07-5-30156     H 07 16:26:24   947,12 m/p  14  24,80    0   0,00  146  17,45
   HU-13-P-007107    H 07 16:42:22   923,57 m/p  23  21,20    0   0,00  182  14,34
   HU-12-D-454184    H 07 17:15:39   878,08 m/p  33  17,20    0   0,00    0   0,00

Faragó István                   1.cs. Dt: 601426 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  58,80p    R:   0.   0h   0,00p    T:  29.   2h  52,47p
   HU-09-05-71123    H 07 15:46:53  1024,78 m/p   2  29,60    0   0,00   35  27,06
   HU-12-05-28960    H 07 15:55:18  1010,29 m/p   3  29,20    0   0,00   54  25,41

Faragó István                   2.cs. Dt: 601426 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  20,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:  66.   1h  14,08p
   HU-13-05-37647    T 07 16:53:02   920,97 m/p  25  20,40    0   0,00  185  14,08

Forgó István                    0.cs. Dt: 604384 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D-775589    H 07 17:43:11   859,50 m/p  38  15,20    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D-775547    H 07 18:24:52   811,40 m/p  46  12,00    0   0,00    0   0,00

Forgó István                    1.cs. Dt: 604384 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  43,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:  48.   1h  29,65p
   HU-13-D577155     T 07 15:16:54  1085,26 m/p   1  30,00    0   0,00    5  29,65
   HU-13-D577393     T 07 18:08:29   829,65 m/p  42  13,60    0   0,00    0   0,00

Forgó István                    2.cs. Dt: 604384 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  14,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-13-D675218     H 07 18:05:12   833,40 m/p  40  14,40    0   0,00    0   0,00

Hegyi Norbert                   1.cs. Dt: 607087 Kg:  10 Ók:   7 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  96,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:  23.   3h  63,27p
   HU 11-D-342161    H 07 16:05:40  1002,24 m/p   6  28,00    0   0,00   66  24,38
   SR-12-308955      H 07 16:10:51   993,74 m/p   8  27,20    0   0,00   81  23,08
   HU 14-15-00862    H 07 16:51:18   932,03 m/p  19  22,80    0   0,00  165  15,81
   HU 12-05-24298    H 07 17:17:27   896,05 m/p  30  18,40    0   0,00    0   0,00

Kitulják Pál                    1.cs. Dt: 606104 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  51,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:  51.   2h  26,08p
   HU-12-05-24375    H 07 17:00:06   918,20 m/p  26  20,00    0   0,00  188  13,82
   HU-12-05-24339    H 07 17:14:47   898,22 m/p  28  19,20    0   0,00  206  12,26
 x HU-11-05-09683    H 07 18:26:09   812,31 m/p  45  12,40    0   0,00    0   0,00

Kitulják Pál                    2.cs. Dt: 606104 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  26,80p    R:   0.   0h   0,00p    T:  58.   1h  22,12p
   HU-13-05-37756    H 07 16:13:45   987,54 m/p   9  26,80    0   0,00   92  22,12

Mihalik Csaba                   1.cs. Dt: 603627 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  23,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:  63.   1h  16,33p
   HU-14-P-009066    H 07 16:44:44   936,23 m/p  17  23,60    0   0,00  159  16,33

Oláh István ifj.                1.cs. Dt: 610160 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  75,20p    R:   0.   0h   0,00p    T:  54.   1h  24,89p
 x HU-13-05-39716    H 07 16:05:13  1008,17 m/p   4  28,80    0   0,00   60  24,89
   HU-10-05-93915    T 07 17:33:17   880,10 m/p  32  17,60    0   0,00    0   0,00
   HU-12-05-26466    H 07 17:49:16   860,27 m/p  37  15,60    0   0,00    0   0,00
   HU-09-05-74102    T 07 18:23:27   820,71 m/p  43  13,20    0   0,00    0   0,00

Ollé Ferenc                     1.cs. Dt: 612471 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  75,20p    R:   0.   0h   0,00p    T:  47.   2h  29,80p
   HU-11-D339315     H 07 16:59:40   928,43 m/p  20  22,40    0   0,00  172  15,20
   HU-11-D339306     H 07 17:02:43   924,16 m/p  22  21,60    0   0,00  179  14,60
   HU-10-D247283     H 07 17:45:04   868,65 m/p  35  16,40    0   0,00    0   0,00
   HU-12-D454356     T 07 17:58:11   852,78 m/p  39  14,80    0   0,00    0   0,00

Papp Géza                       1.cs. Dt: 600959 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  49,20p    R:   0.   0h   0,00p    T:  43.   2h  35,17p
   HU-11-05-09762    H 07 16:25:24   960,91 m/p  11  26,00    0   0,00  127  19,10
   HU-07-50-25236    H 07 16:43:53   933,32 m/p  18  23,20    0   0,00  162  16,07

Polyák János                    1.cs. Dt: 601127 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  38,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  64.   1h  14,68p
   HU-10-5-90922     T 07 16:49:52   925,00 m/p  21  22,00    0   0,00  178  14,68
   HU-12-5-24495     T 07 17:34:10   865,97 m/p  36  16,00    0   0,00    0   0,00

Polyák János                    2.cs. Dt: 601127 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  20,80p    R:   0.   0h   0,00p    T:  65.   1h  14,25p
   HU-12-D-454423    T 07 16:51:34   922,59 m/p  24  20,80    0   0,00  183  14,25

Repka Róbert                    1.cs. Dt: 593342 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 119,20p    R:   0.   0h   0,00p    T:  18.   4h  74,39p
   HU 13-05-37871    H 07 15:56:21   994,96 m/p   7  27,60    0   0,00   77  23,42
   HU 10-D-245358    H 07 16:25:47   948,16 m/p  13  25,20    0   0,00  143  17,71
   HU 11-05-09865    H 07 16:32:03   938,76 m/p  16  24,00    0   0,00  156  16,59
   HU 10-05-90808    H 07 16:32:03   938,76 m/p  15  24,40    0   0,00  155  16,67
   HU 13-05-37869    H 07 17:04:39   892,71 m/p  31  18,00    0   0,00    0   0,00
   HU 11-05-09878    H 07 17:18:20   874,71 m/p  34  16,80    0   0,00    0   0,00

Szabó Imre                      1.cs. Dt: 575502 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  52,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  39.   2h  38,45p
   HU 13-D-597004    H 07 15:51:40   972,68 m/p  10  26,40    0   0,00  109  20,65
   HU 14-O-28773     H 07 16:06:20   949,15 m/p  12  25,60    0   0,00  142  17,80

Varga Lajos                     1.cs. Dt: 605982 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  93,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:  32.   3h  49,24p
   HU-13-PM-07900    H 07 16:04:07  1003,09 m/p   5  28,40    0   0,00   64  24,55
 x HU-12-PM-05864    H 07 17:11:36   902,30 m/p  27  19,60    0   0,00  201  12,69
   HU-13-D577417     T 07 17:15:49   896,67 m/p  29  18,80    0   0,00  209  12,00
   HU-13-D577423     H 07 18:09:49   830,32 m/p  41  14,00    0   0,00    0   0,00
   HU-13-PM-07899    H 07 18:21:16   817,50 m/p  44  12,80    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Szántó István                  0.cs. P19 HU 14-15-03970    H 1117,78 m/p
   2. Szabó Zoltán                   0.cs. P19 HU 14-D-775307    T 1117,18 m/p
   3. Pádár Antal                    2.cs. P19 HU-11-05-12535    H 1116,43 m/p
   4. Széll Imre                     2.cs. P05 HU-13-19-35235    T 1090,26 m/p
   5. Forgó István                   1.cs. P02 HU-13-D577155     T 1085,26 m/p
   6. Rotár István                   1.cs. P06 HU-11-D340068     H 1082,12 m/p
   7. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-D577654     T 1071,80 m/p
   8. Tóth László                    1.cs. P01 HU-11-05-08796    T 1064,66 m/p
   9. Szluka János                   1.cs. P01 HU-13-05-37308    H 1064,60 m/p
  10. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-13-05-40327    H 1059,63 m/p
  11. Balázs Mátyás                  1.cs. P01 HU-12-05-23790    H 1059,22 m/p
  12. Balázs Mátyás                  1.cs. P01 HU-12-05-23730    H 1059,01 m/p
  13. Szluka János                   1.cs. P01 HU-12-05-23464    H 1054,98 m/p
  14. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU-12-05-23737    H 1052,73 m/p
  15. Szluka János                   1.cs. P01 HU-12-05-23458    H 1052,20 m/p
  16. Széll Imre                     2.cs. P05 HU-11-D329176     H 1050,32 m/p
  17. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19 HU-11-19-11845    H 1049,39 m/p
  18. Erdoháti Gyula                 0.cs. P19 HU-12-05-27140    T 1047,85 m/p
  19. Felek Árpád                    1.cs. P22 HU-13-D-597223    T 1047,11 m/p
  20. Pádár Antal                    1.cs. P19 HU-12-05-27280    H 1046,42 m/p
  21. Czikkel József                 0.cs. P19 HU 13-05-40113    H 1040,76 m/p
  22. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05 HU-12-19-24318    T 1040,32 m/p
  23. Szikora János                  2.cs. P05 HU-13-19-35356    T 1040,07 m/p
  24. Széll Imre                     1.cs. P05 HU-11-19-12220    H 1038,91 m/p
  25. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05 HU-11-19-12062    H 1035,16 m/p
  26. Csarnai Szilárd                1.cs. P01 HU-13-05-37385    T 1034,87 m/p
  27. Pádár Antal                    2.cs. P19 HU-14-D-775073    H 1034,72 m/p
  28. Turák Károly                   2.cs. P01 HU-11-05-08808    H 1030,91 m/p
  29. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU-13-D577697     T 1029,55 m/p
  30. Czikkel József                 1.cs. P19 HU 14-15-04165    T 1029,03 m/p
  31. Szluka János                   1.cs. P01 HU-12-D-454003    H 1028,93 m/p
  32. Balázs Mátyás                  1.cs. P01 HU-13-05-36914    T 1027,31 m/p
  33. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-D577619     T 1026,59 m/p
  34. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-05-37317    T 1025,13 m/p
  35. Faragó István                  1.cs. P02 HU-09-05-71123    H 1024,78 m/p
  36. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU-12-05-23132    H 1024,71 m/p
  37. Szabó Imre                     0.cs. P19 HU-13-05-40898    H 1022,97 m/p
  38. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU-09-05-69880    H 1022,89 m/p
  39. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU-12-05-23740    H 1022,41 m/p
  40. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-13-D577861     H 1022,01 m/p
  41. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-09-05-69096    H 1020,81 m/p
  42. Szántó István                  1.cs. P19 HU 12-05-27772    H 1020,52 m/p
  43. Vincze Ferenc                  1.cs. P19 HU-12-05-27563    H 1020,08 m/p
  44. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-11-D339882     T 1019,32 m/p
  45. Szikora János                  1.cs. P05 HU-13-19-35341    H 1016,48 m/p
  46. Czikkel József                 0.cs. P19 HU 14-D-775393    T 1015,94 m/p
  47. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU-13-D577632     H 1015,45 m/p
  48. Balázs Mátyás                  1.cs. P01 HU-11-05-08928    H 1015,25 m/p
  49. Jónás Krisztián                1.cs. P19 HU-13-05-40207    T 1015,07 m/p
  50. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05 HU-10-19-96901    H 1014,11 m/p





A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   87,06 p
   2. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    3 h.   85,50 p
   3. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   83,85 p
   4. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   82,39 p
   5. Széll Imre                     2.cs. P05    3 h.   79,27 p
   6. Széll Imre                     1.cs. P05    3 h.   79,10 p
   7. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    3 h.   78,32 p
   8. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   77,63 p
   9. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   75,38 p
  10. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   75,29 p
  11. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   73,12 p
  12. Csehi Miklós                   2.cs. P01    3 h.   72,43 p
  13. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   70,61 p
  14. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   68,19 p
  15. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    3 h.   65,94 p
  16. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    3 h.   65,94 p
  17. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   64,39 p
  18. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    3 h.   63,27 p
  19. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   62,91 p
  20. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   62,83 p
  21. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    3 h.   61,97 p
  22. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    3 h.   61,45 p
  23. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   61,36 p
  24. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   58,67 p
  25. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   58,16 p
  26. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   57,80 p
  27. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   57,12 p
  28. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   53,33 p
  29. Faragó István                  1.cs. P02    2 h.   52,47 p
  30. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   50,71 p
  31. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    2 h.   49,70 p
  32. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   49,24 p
  33. Jambrik István                 1.cs. P05    3 h.   48,98 p
  34. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   44,94 p
  35. Szántó István                  1.cs. P19    2 h.   44,77 p
  36. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   43,65 p
  37. Szabó László                   1.cs. P18    2 h.   42,77 p
  38. Jónás Krisztián                1.cs. P19    2 h.   42,35 p
  39. Szabó Imre                     1.cs. P02    2 h.   38,45 p
  40. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    2 h.   38,37 p
  41. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    2 h.   35,42 p
  42. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   35,25 p
  43. Papp Géza                      1.cs. P02    2 h.   35,17 p
  44. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    2 h.   33,78 p
  45. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   31,79 p
  46. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   30,40 p
  47. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   29,80 p
  48. Forgó István                   1.cs. P02    1 h.   29,65 p
  49. Felek Árpád                    1.cs. P22    1 h.   28,44 p
  50. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   28,36 p
  51. Kitulják Pál                   1.cs. P02    2 h.   26,08 p
  52. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   25,15 p
  53. Kereki István                  1.cs. P19    1 h.   24,98 p
  54. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   24,89 p
  55. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    1 h.   24,20 p
  56. Szabó Imre                     1.cs. P19    1 h.   23,16 p
  57. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
  58. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   22,12 p
  59. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   21,69 p
  60. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   21,52 p
  61. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   20,48 p
  62. Tóth Barna                     1.cs. P19    1 h.   18,23 p
  63. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   16,33 p
  64. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   14,68 p
  65. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   14,25 p
  66. Faragó István                  2.cs. P02    1 h.   14,08 p
  67. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   13,73 p
  68. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    1 h.   13,30 p
  69. Csachó Mihály                  2.cs. P01    1 h.   12,78 p
  70. Nagy Károly                    2.cs. P01    1 h.   12,52 p
  71. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    1 h.   12,43 p

A verseny P02 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Hegyi Norbert                  1.cs.    3 h.   78,00 p
   2. Repka Róbert                   1.cs.    3 h.   77,20 p
   3. Varga Lajos                    1.cs.    3 h.   66,80 p
   4. Fábián Attila                  1.cs.    3 h.   63,20 p
   5. Oláh István ifj.               1.cs.    3 h.   62,00 p
   6. Ollé Ferenc                    1.cs.    3 h.   60,40 p
   7. Faragó István                  1.cs.    2 h.   58,80 p
   8. Szabó Imre                     1.cs.    2 h.   52,00 p
   9. Kitulják Pál                   1.cs.    3 h.   51,60 p
  10. Papp Géza                      1.cs.    2 h.   49,20 p
  11. Forgó István                   1.cs.    2 h.   43,60 p
  12. Polyák János                   1.cs.    2 h.   38,00 p
  13. Kitulják Pál                   2.cs.    1 h.   26,80 p
  14. Mihalik Csaba                  1.cs.    1 h.   23,60 p
  15. Polyák János                   2.cs.    1 h.   20,80 p
  16. Faragó István                  2.cs.    1 h.   20,40 p
  17. Forgó István                   2.cs.    1 h.   14,40 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  139,70 p
   2. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    5 h.  133,30 p
   3. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  129,31 p
   4. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    5 h.  116,43 p
   5. Széll Imre                     1.cs. P05    5 h.  115,65 p
   6. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  105,26 p
   7. Turák Károly                   1.cs. P01    5 h.  104,21 p
   8. Szikora János                  1.cs. P05    4 h.   99,06 p
   9. Csehi Miklós                   1.cs. P01    5 h.   95,99 p
  10. Széll Imre                     2.cs. P05    4 h.   92,65 p
  11. Csehi Miklós                   2.cs. P01    4 h.   89,80 p
  12. Tóth László                    1.cs. P01    4 h.   88,58 p
  13. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    4 h.   83,91 p
  14. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   82,39 p
  15. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   77,63 p
  16. Csachó Mihály                  1.cs. P01    4 h.   77,60 p
  17. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    4 h.   74,66 p
  18. Repka Róbert                   1.cs. P02    4 h.   74,39 p
  19. Balog István                   1.cs. P06    4 h.   71,11 p
  20. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    3 h.   65,94 p
  21. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    3 h.   65,94 p
  22. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   64,39 p
  23. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    3 h.   63,27 p
  24. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    3 h.   61,97 p
  25. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   61,36 p
  26. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   58,67 p
  27. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   57,12 p
  28. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   53,33 p
  29. Faragó István                  1.cs. P02    2 h.   52,47 p
  30. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   50,71 p
  31. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    2 h.   49,70 p
  32. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   49,24 p
  33. Jambrik István                 1.cs. P05    3 h.   48,98 p
  34. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   44,94 p
  35. Szántó István                  1.cs. P19    2 h.   44,77 p
  36. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   43,65 p
  37. Szabó László                   1.cs. P18    2 h.   42,77 p
  38. Jónás Krisztián                1.cs. P19    2 h.   42,35 p
  39. Szabó Imre                     1.cs. P02    2 h.   38,45 p
  40. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    2 h.   38,37 p
  41. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    2 h.   35,42 p
  42. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   35,25 p
  43. Papp Géza                      1.cs. P02    2 h.   35,17 p
  44. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    2 h.   33,78 p
  45. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   31,79 p
  46. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   30,40 p
  47. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   29,80 p
  48. Forgó István                   1.cs. P02    1 h.   29,65 p
  49. Felek Árpád                    1.cs. P22    1 h.   28,44 p
  50. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   28,36 p
  51. Kitulják Pál                   1.cs. P02    2 h.   26,08 p
  52. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   25,15 p
  53. Kereki István                  1.cs. P19    1 h.   24,98 p
  54. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   24,89 p
  55. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    1 h.   24,20 p
  56. Szabó Imre                     1.cs. P19    1 h.   23,16 p
  57. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
  58. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   22,12 p
  59. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   21,69 p
  60. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   21,52 p
  61. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   20,48 p
  62. Tóth Barna                     1.cs. P19    1 h.   18,23 p
  63. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   16,33 p
  64. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   14,68 p
  65. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   14,25 p
  66. Faragó István                  2.cs. P02    1 h.   14,08 p
  67. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   13,73 p
  68. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    1 h.   13,30 p
  69. Csachó Mihály                  2.cs. P01    1 h.   12,78 p
  70. Nagy Károly                    2.cs. P01    1 h.   12,52 p
  71. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    1 h.   12,43 p

A verseny P02 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Repka Róbert                   1.cs.    5 h.  119,20 p
   2. Hegyi Norbert                  1.cs.    4 h.   96,40 p
   3. Varga Lajos                    1.cs.    5 h.   93,60 p
   4. Ollé Ferenc                    1.cs.    4 h.   75,20 p
   5. Oláh István ifj.               1.cs.    4 h.   75,20 p
   6. Fábián Attila                  1.cs.    3 h.   63,20 p
   7. Faragó István                  1.cs.    2 h.   58,80 p
   8. Szabó Imre                     1.cs.    2 h.   52,00 p
   9. Kitulják Pál                   1.cs.    3 h.   51,60 p
  10. Papp Géza                      1.cs.    2 h.   49,20 p
  11. Forgó István                   1.cs.    2 h.   43,60 p
  12. Polyák János                   1.cs.    2 h.   38,00 p
  13. Kitulják Pál                   2.cs.    1 h.   26,80 p
  14. Mihalik Csaba                  1.cs.    1 h.   23,60 p
  15. Polyák János                   2.cs.    1 h.   20,80 p
  16. Faragó István                  2.cs.    1 h.   20,40 p
  17. Forgó István                   2.cs.    1 h.   14,40 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   34 h.  864,68 p
   2. Szluka János                   1.cs. P01   30 h.  737,72 p
   3. Csachó Mihály                  1.cs. P01   30 h.  733,17 p
   4. Rotár István                   1.cs. P06   30 h.  723,68 p
   5. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   30 h.  703,83 p
   6. Balog István                   1.cs. P06   29 h.  667,03 p
   7. Csachó Mihály                  2.cs. P01   28 h.  661,48 p
   8. Szluka János                   2.cs. P01   27 h.  651,71 p
   9. Turák Károly                   1.cs. P01   26 h.  611,25 p
  10. Turák Károly                   2.cs. P01   27 h.  596,92 p
  11. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   23 h.  580,16 p
  12. Csehi Miklós                   1.cs. P01   30 h.  572,67 p
  13. Szikora János                  1.cs. P05   25 h.  566,95 p
  14. Rotár István                   2.cs. P06   25 h.  562,38 p
  15. Csehi Miklós                   2.cs. P01   25 h.  547,15 p
  16. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   26 h.  528,08 p
  17. Kádár László                   1.cs. P06   24 h.  506,25 p
  18. Pádár Antal                    2.cs. P19   21 h.  495,08 p
  19. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   22 h.  492,56 p
  20. Szikora János                  2.cs. P05   22 h.  488,51 p
  21. Pádár Antal                    1.cs. P19   18 h.  470,10 p
  22. Nagy József                    1.cs. P01   22 h.  467,33 p
  23. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   21 h.  466,43 p
  24. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   19 h.  462,83 p
  25. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   24 h.  456,34 p
  26. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   22 h.  422,44 p
  27. Kereki István                  1.cs. P19   19 h.  407,88 p
  28. Nagy Károly                    1.cs. P01   21 h.  395,92 p
  29. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   19 h.  392,07 p
  30. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   20 h.  391,09 p
  31. Jónás Krisztián                1.cs. P19   20 h.  388,55 p
  32. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   19 h.  383,75 p
  33. Tóth László                    2.cs. P01   19 h.  373,25 p
  34. Bajkán István                  1.cs. P01   17 h.  371,09 p
  35. Szántó István                  1.cs. P19   17 h.  362,99 p
  36. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   16 h.  359,13 p
  37. Felek Árpád                    1.cs. P22   17 h.  355,28 p
  38. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   16 h.  353,93 p
  39. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   18 h.  341,32 p
  40. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   16 h.  336,46 p
  41. Széll Imre                     2.cs. P05   15 h.  335,84 p
  42. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   15 h.  331,85 p
  43. Repka Róbert                   1.cs. P02   15 h.  328,52 p
  44. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   16 h.  324,16 p
  45. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   13 h.  306,67 p
  46. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   14 h.  302,47 p
  47. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   16 h.  300,64 p
  48. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   17 h.  295,15 p
  49. Széll Imre                     1.cs. P05   12 h.  281,16 p
  50. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   14 h.  276,96 p
  51. Szabó Imre                     1.cs. P02   13 h.  275,85 p
  52. Szántó István                  2.cs. P19   13 h.  270,04 p
  53. Jambrik István                 1.cs. P05   13 h.  267,05 p
  54. Szabó László                   1.cs. P18   13 h.  264,09 p
  55. Balog István                   2.cs. P06   11 h.  261,25 p
  56. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   12 h.  255,00 p
  57. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   11 h.  251,41 p
  58. Marossy Gábor                  1.cs. P22   14 h.  243,16 p
  59. Tóth László                    1.cs. P01   13 h.  240,65 p
  60. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   12 h.  238,22 p
  61. Nagy Mihály                    2.cs. P06   12 h.  234,55 p
  62. Kereki István                  2.cs. P19   11 h.  234,54 p
  63. Nagy Károly                    2.cs. P01   13 h.  230,65 p
  64. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   11 h.  223,89 p
  65. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   12 h.  220,29 p
  66. Tóth Barna                     1.cs. P19   10 h.  216,12 p
  67. Varga Lajos                    2.cs. P02   11 h.  214,67 p
  68. Szabó Imre                     1.cs. P19   10 h.  208,24 p
  69. Faragó István                  2.cs. P02   12 h.  207,40 p
  70. Török Zsigmond                 1.cs. P19   10 h.  204,43 p
  71. Kitulják Pál                   1.cs. P02   12 h.  202,70 p
  72. Forgó István                   1.cs. P02   10 h.  201,80 p
  73. Jambrik István                 2.cs. P05    9 h.  197,31 p
  74. Marossy Gábor                  2.cs. P22   10 h.  197,09 p
  75. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    9 h.  188,29 p
  76. Sajben Mihály                  1.cs. P01   10 h.  183,32 p
  77. Kádár László                   2.cs. P06    8 h.  180,10 p
  78. Varga Lajos                    1.cs. P02   10 h.  178,97 p
  79. Polyák János                   1.cs. P02    8 h.  174,66 p
  80. Kovács Imre                    1.cs. P06    9 h.  172,62 p
  81. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    9 h.  170,25 p
  82. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    8 h.  168,85 p
  83. Faragó István                  1.cs. P02    8 h.  166,45 p
  84. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  85. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
  86. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    9 h.  163,94 p
  87. Fülöp János                    2.cs. P06    9 h.  161,96 p
  88. Polyák János                   2.cs. P02    9 h.  159,48 p
  89. Pataki József                  1.cs. P02    8 h.  158,01 p
  90. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  91. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    7 h.  147,88 p
  92. Forgó István                   2.cs. P02    8 h.  145,51 p
  93. Fábián Attila                  1.cs. P02    8 h.  144,12 p
  94. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  95. Jónás Krisztián                2.cs. P19    7 h.  136,72 p
  96. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  135,03 p
  97. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
  98. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
  99. Ailer József                   1.cs. P05    6 h.  119,66 p
 100. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    6 h.  116,54 p
 101. Ailer József                   2.cs. P05    5 h.  111,07 p
 102. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 103. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  106,89 p
 104. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 105. Japport Mátyás                 1.cs. P06    5 h.  105,38 p
 106. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 107. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 108. Elek Zoltán                    1.cs. P19    5 h.   97,10 p
 109. Benedek József                 1.cs. P02    5 h.   90,98 p
 110. Oláh István ifj.               1.cs. P02    4 h.   84,71 p
 111. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.   83,24 p
 112. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   82,69 p
 113. Szarka Károly                  2.cs. P05    5 h.   82,13 p
 114. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 115. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 116. Kitulják Pál                   2.cs. P02    3 h.   65,73 p
 117. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   61,36 p
 118. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 119. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 120. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 121. Szarka Károly                  1.cs. P05    3 h.   50,19 p
 122. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 123. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 124. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 125. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 126. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 127. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    3 h.   40,97 p
 128. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 129. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 130. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   39,66 p
 131. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 132. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 133. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 134. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
 135. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   21,52 p

P02 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Ollé Ferenc                    1.cs.   31 h.  679,72 p
   2. Repka Róbert                   1.cs.   28 h.  622,71 p
   3. Gulyás Ferenc                  1.cs.   27 h.  618,85 p
   4. Szabó Imre                     1.cs.   22 h.  491,65 p
   5. Kitulják Pál                   1.cs.   23 h.  464,43 p
   6. Polyák János                   1.cs.   21 h.  455,29 p
   7. Varga Lajos                    1.cs.   21 h.  422,81 p
   8. Varga Lajos                    2.cs.   19 h.  414,40 p
   9. Faragó István                  1.cs.   18 h.  373,19 p
  10. Pataki József                  1.cs.   16 h.  367,83 p
  11. Faragó István                  2.cs.   19 h.  360,12 p
  12. Forgó István                   1.cs.   14 h.  317,42 p
  13. Benedek József                 1.cs.   14 h.  303,14 p
  14. Gulyás Ferenc                  2.cs.   14 h.  298,36 p
  15. Polyák János                   2.cs.   14 h.  292,48 p
  16. Fábián Attila                  1.cs.   13 h.  279,50 p
  17. Oláh István ifj.               1.cs.   15 h.  269,34 p
  18. Repka Róbert                   2.cs.   12 h.  262,30 p
  19. Hegyi Norbert                  1.cs.   13 h.  246,55 p
  20. Szabó Imre                     2.cs.    9 h.  231,95 p
  21. Forgó István                   2.cs.   10 h.  217,26 p
  22. Ollé Ferenc                    2.cs.   10 h.  194,64 p
  23. Kitulják Pál                   2.cs.    7 h.  149,97 p
  24. Mihalik Csaba                  1.cs.    6 h.  140,09 p
  25. Papp Géza                      1.cs.    6 h.  139,11 p
  26. Benedek József                 2.cs.    4 h.  102,04 p
  27. Pataki József                  2.cs.    5 h.   90,19 p
  28. Mihalik Csaba                  2.cs.    4 h.   83,20 p
  29. Sebok Miklós Attila            2.cs.    5 h.   81,00 p
  30. Sebok Miklós Attila            1.cs.    3 h.   71,40 p
  31. Oláh István ifj.               2.cs.    3 h.   68,04 p
  32. Fábián Attila                  2.cs.    2 h.   53,02 p
  33. Hegyi Norbert                  2.cs.    2 h.   45,43 p
  34. Kovács István                  1.cs.    1 h.   13,71 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   21 h.  557,10 p
   2. Rotár István                   1.cs. P06   20 h.  516,26 p
   3. Balog István                   1.cs. P06   21 h.  513,05 p
   4. Szluka János                   1.cs. P01   20 h.  509,34 p
   5. Turák Károly                   1.cs. P01   20 h.  490,51 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01   19 h.  482,05 p
   7. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   19 h.  476,36 p
   8. Szikora János                  1.cs. P05   20 h.  474,09 p
   9. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   18 h.  470,98 p
  10. Turák Károly                   2.cs. P01   19 h.  458,53 p
  11. Szluka János                   2.cs. P01   18 h.  454,80 p
  12. Csehi Miklós                   2.cs. P01   20 h.  453,27 p
  13. Csachó Mihály                  2.cs. P01   18 h.  448,89 p
  14. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   21 h.  447,05 p
  15. Rotár István                   2.cs. P06   18 h.  423,76 p
  16. Csehi Miklós                   1.cs. P01   21 h.  421,38 p
  17. Pádár Antal                    2.cs. P19   17 h.  410,47 p
  18. Kádár László                   1.cs. P06   18 h.  404,98 p
  19. Szikora János                  2.cs. P05   17 h.  401,94 p
  20. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   17 h.  384,34 p
  21. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   17 h.  383,35 p
  22. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   19 h.  379,05 p
  23. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   15 h.  375,31 p
  24. Nagy József                    1.cs. P01   17 h.  372,71 p
  25. Pádár Antal                    1.cs. P19   14 h.  368,78 p
  26. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   18 h.  368,18 p
  27. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   18 h.  368,02 p
  28. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   17 h.  351,39 p
  29. Nagy Károly                    1.cs. P01   18 h.  350,57 p
  30. Szántó István                  1.cs. P19   16 h.  340,86 p
  31. Kereki István                  1.cs. P19   15 h.  332,82 p
  32. Felek Árpád                    1.cs. P22   15 h.  324,49 p
  33. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   14 h.  321,20 p
  34. Jónás Krisztián                1.cs. P19   15 h.  315,76 p
  35. Széll Imre                     2.cs. P05   13 h.  309,99 p
  36. Tóth László                    2.cs. P01   15 h.  305,28 p
  37. Bajkán István                  1.cs. P01   13 h.  302,31 p
  38. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   14 h.  300,02 p
  39. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   14 h.  299,02 p
  40. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   13 h.  298,79 p
  41. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   14 h.  287,89 p
  42. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   15 h.  285,18 p
  43. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   16 h.  279,60 p
  44. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   12 h.  278,42 p
  45. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   14 h.  276,94 p
  46. Repka Róbert                   1.cs. P02   12 h.  270,30 p
  47. Szabó László                   1.cs. P18   13 h.  264,09 p
  48. Balog István                   2.cs. P06   11 h.  261,25 p
  49. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   11 h.  258,61 p
  50. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   11 h.  254,71 p
  51. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   11 h.  251,41 p
  52. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   12 h.  246,42 p
  53. Széll Imre                     1.cs. P05   10 h.  244,61 p
  54. Marossy Gábor                  1.cs. P22   14 h.  243,16 p
  55. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   11 h.  241,79 p
  56. Jambrik István                 1.cs. P05   11 h.  232,38 p
  57. Nagy Károly                    2.cs. P01   13 h.  230,65 p
  58. Szántó István                  2.cs. P19   11 h.  230,27 p
  59. Szabó Imre                     1.cs. P02   10 h.  225,32 p
  60. Tóth László                    1.cs. P01   12 h.  225,19 p
  61. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   12 h.  220,29 p
  62. Kereki István                  2.cs. P19   10 h.  219,89 p
  63. Varga Lajos                    2.cs. P02   11 h.  214,67 p
  64. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   10 h.  210,63 p
  65. Szabó Imre                     1.cs. P19   10 h.  208,24 p
  66. Nagy Mihály                    2.cs. P06   10 h.  206,30 p
  67. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   10 h.  205,80 p
  68. Jambrik István                 2.cs. P05    9 h.  197,31 p
  69. Marossy Gábor                  2.cs. P22   10 h.  197,09 p
  70. Kitulják Pál                   1.cs. P02   11 h.  188,70 p
  71. Forgó István                   1.cs. P02    9 h.  188,22 p
  72. Török Zsigmond                 1.cs. P19    9 h.  187,68 p
  73. Kádár László                   2.cs. P06    8 h.  180,10 p
  74. Faragó István                  2.cs. P02   10 h.  179,11 p
  75. Varga Lajos                    1.cs. P02   10 h.  178,97 p
  76. Polyák János                   1.cs. P02    8 h.  174,66 p
  77. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    8 h.  174,35 p
  78. Kovács Imre                    1.cs. P06    9 h.  172,62 p
  79. Sajben Mihály                  1.cs. P01    9 h.  169,01 p
  80. Tóth Barna                     1.cs. P19    8 h.  168,98 p
  81. Faragó István                  1.cs. P02    8 h.  166,45 p
  82. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  83. Polyák János                   2.cs. P02    9 h.  159,48 p
  84. Pataki József                  1.cs. P02    8 h.  158,01 p
  85. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  86. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    7 h.  154,93 p
  87. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
  88. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    8 h.  148,73 p
  89. Fülöp János                    2.cs. P06    8 h.  147,88 p
  90. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    7 h.  147,88 p
  91. Forgó István                   2.cs. P02    8 h.  145,51 p
  92. Fábián Attila                  1.cs. P02    8 h.  144,12 p
  93. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    7 h.  139,55 p
  94. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  95. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  135,03 p
  96. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
  97. Ailer József                   1.cs. P05    6 h.  119,66 p
  98. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
  99. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    6 h.  116,54 p
 100. Ailer József                   2.cs. P05    5 h.  111,07 p
 101. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 102. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  106,89 p
 103. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 104. Japport Mátyás                 1.cs. P06    5 h.  105,38 p
 105. Jónás Krisztián                2.cs. P19    5 h.  104,30 p
 106. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 107. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 108. Elek Zoltán                    1.cs. P19    5 h.   97,10 p
 109. Benedek József                 1.cs. P02    5 h.   90,98 p
 110. Oláh István ifj.               1.cs. P02    4 h.   84,71 p
 111. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.   83,24 p
 112. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   82,69 p
 113. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 114. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 115. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   70,13 p
 116. Kitulják Pál                   2.cs. P02    3 h.   65,73 p
 117. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   61,36 p
 118. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 119. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 120. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 121. Szarka Károly                  1.cs. P05    3 h.   50,19 p
 122. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 123. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 124. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 125. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 126. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 127. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    3 h.   40,97 p
 128. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 129. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 130. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   39,66 p
 131. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 132. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 133. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 134. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
 135. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   21,52 p

P02 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Ollé Ferenc                    1.cs.   21 h.  499,17 p
   2. Repka Róbert                   1.cs.   19 h.  457,54 p
   3. Gulyás Ferenc                  1.cs.   18 h.  453,48 p
   4. Szabó Imre                     1.cs.   18 h.  403,73 p
   5. Polyák János                   1.cs.   18 h.  399,14 p
   6. Kitulják Pál                   1.cs.   19 h.  398,58 p
   7. Pataki József                  1.cs.   15 h.  347,69 p
   8. Faragó István                  1.cs.   16 h.  340,08 p
   9. Varga Lajos                    2.cs.   15 h.  338,95 p
  10. Varga Lajos                    1.cs.   15 h.  335,40 p
  11. Forgó István                   1.cs.   13 h.  298,43 p
  12. Faragó István                  2.cs.   15 h.  297,08 p
  13. Gulyás Ferenc                  2.cs.   13 h.  281,10 p
  14. Fábián Attila                  1.cs.   13 h.  279,50 p
  15. Polyák János                   2.cs.   13 h.  278,60 p
  16. Repka Róbert                   2.cs.   11 h.  247,63 p
  17. Benedek József                 1.cs.   10 h.  244,02 p
  18. Oláh István ifj.               1.cs.   13 h.  243,60 p
  19. Hegyi Norbert                  1.cs.   12 h.  228,15 p
  20. Szabó Imre                     2.cs.    8 h.  218,78 p
  21. Forgó István                   2.cs.   10 h.  217,26 p
  22. Ollé Ferenc                    2.cs.   10 h.  194,64 p
  23. Kitulják Pál                   2.cs.    7 h.  149,97 p
  24. Mihalik Csaba                  1.cs.    6 h.  140,09 p
  25. Papp Géza                      1.cs.    6 h.  139,11 p
  26. Benedek József                 2.cs.    4 h.  102,04 p
  27. Pataki József                  2.cs.    5 h.   90,19 p
  28. Mihalik Csaba                  2.cs.    4 h.   83,20 p
  29. Sebok Miklós Attila            2.cs.    5 h.   81,00 p
  30. Sebok Miklós Attila            1.cs.    3 h.   71,40 p
  31. Oláh István ifj.               2.cs.    3 h.   68,04 p
  32. Fábián Attila                  2.cs.    2 h.   53,02 p
  33. Hegyi Norbert                  2.cs.    2 h.   45,43 p
  34. Kovács István                  1.cs.    1 h.   13,71 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  7h 168,16p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577632     H  6h 140,88p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-11-05-08429    H  6h 127,84p
  4. Szluka János                   P01 HU-13-05-37308    H  6h 113,77p
  5. Nagy Gáspár László             P01 HU-12-05-23291    H  6h 111,87p
  6. Balog István                   P06 HU-12-D454770     H  5h 133,55p
  7. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577859     H  5h 132,13p
  8. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  5h 129,01p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577875     H  5h 126,43p
 10. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  5h 124,75p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  6h 152,82p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  6h 152,37p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577617     T  6h 141,77p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  6h 139,20p
  5. Balog István                   P06 HU-12-D454761     T  6h 136,97p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  6h 135,96p
  7. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  6h 133,72p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-D339882     T  6h 127,88p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  6h 125,74p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454841     T  6h 125,32p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Ollé Ferenc                    P02 HU-12-D454374     H  5h 128,91p
  2. Szabó Imre                     P02 HU 12-D-528482    H  5h 126,65p
  3. Gulyás Ferenc                  P02 HU-08-5-52609     H  5h 115,00p
  4. Ollé Ferenc                    P02 HU-12-D454351     H  5h 110,66p
  5. Repka Róbert                   P02 HU 08-05-53542    H  4h  97,87p
  6. Repka Róbert                   P02 HU 10-05-90808    H  4h  96,48p
  7. Gulyás Ferenc                  P02 HU-13-D-597843    H  4h  95,93p
  8. Kitulják Pál                   P02 HU-08-05-52797    H  4h  91,77p
  9. Szabó Imre                     P02 HU 13-D-597004    H  4h  88,36p
 10. Varga Lajos                    P02 HU-13-D577423     H  4h  86,52p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Polyák János                   P02 HU-10-5-90922     T  4h  82,29p
  2. Faragó István                  P02 HU-13-D591093     T  4h  80,39p
  3. Forgó István                   P02 HU-12-D528280     T  3h  78,00p
  4. Forgó István                   P02 HU-13-D577155     T  3h  71,75p
  5. Benedek József                 P02 HU-11-05-11643    T  3h  64,64p
  6. Ollé Ferenc                    P02 HU-10-D247251     T  3h  63,10p
  7. Forgó István                   P02 HU-14-P-11498     T  3h  57,30p
  8. Oláh István ifj.               P02 HU-10-05-93971    T  3h  56,58p
  9. Faragó István                  P02 HU-13-05-37644    T  3h  53,43p
 10. Faragó István                  P02 HU-13-05-37647    T  3h  48,20p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  5h 124,75p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  5h 122,65p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776403    H  5h 118,51p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 115,41p
  5. Turák Károly                   P01 HU-14-OLI-28568   H  5h 104,26p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  5h  95,45p
  7. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  4h 100,77p
  8. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  4h  97,85p
  9. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775064    H  4h  96,01p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-739730    H  4h  95,70p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  6h 152,37p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  6h 135,96p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  6h 125,74p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  5h 119,71p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  5h 119,50p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776449    T  5h 114,11p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776413    T  5h 108,30p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-OLI-28693   T  5h  97,19p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  5h  87,32p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  4h 106,19p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Kitulják Pál                   P02 HU-14-D832116     H  4h  76,62p
  2. Kitulják Pál                   P02 HU-14-D775656     H  3h  76,22p
  3. Szabó Imre                     P02 HU 14-O-28773     H  3h  72,97p
  4. Pataki József                  P02 HU-14-P-11482     H  3h  67,44p
  5. Faragó István                  P02 HU-14-D775881     H  3h  63,67p
  6. Szabó Imre                     P02 HU 14-D-776975    H  3h  63,10p
  7. Varga Lajos                    P02 HU-14-D-777410    H  3h  62,27p
  8. Polyák János                   P02 HU-14-D-777700    H  3h  59,53p
  9. Faragó István                  P02 HU-14-D775876     H  3h  53,77p
 10. Mihalik Csaba                  P02 HU-14-P-009066    H  2h  52,79p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Forgó István                   P02 HU-14-P-11498     T  3h  57,30p
  2. Mihalik Csaba                  P02 RO-14--0531697    T  2h  45,90p
  3. Faragó István                  P02 HU-14-D775878     T  2h  37,85p
  4. Forgó István                   P02 HU-14-D-775606    T  2h  35,77p
  5. Faragó István                  P02 HU-14-D775895     T  2h  31,01p