Békés Tagszövetség, P18 Mezoberény
Első adat felvétele: 2015.05.20 10:50:16
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.24 05:00:16
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.24 05:03:33
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.19 10:50:16
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 04 verseny 

Feleresztés helye: Kapuvár
Feleresztés ideje: 2015.05.17 06:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 316000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         18   45   509  102   1492,16   1329,81
P02 Orosháza           18   38   423   85   1565,52   1125,85
P05 Gyomaendrod        10   28   452   90   1610,52   1363,14
P06 Gyula              11   25   358   72   1511,03   1347,20
P18 Mezoberény          4    6    56   11   1421,65   1289,07
P19 Vészto             16   38   430   86   1604,40   1411,69
P22 Újkígyós            2    5    50   10   1365,87   1258,04
Tagszövetségben        79  185  2278  456   1610,52   1338,90

P18 egyesületi díjlista
   1. Szabó László                   0.cs. HU-12-05-26827    H 1421,65 m/p
   2. Szabó László                   0.cs. HU-10-05-94609    H 1415,93 m/p
   3. Szabó László                   0.cs. HU-14-D778477     T 1397,33 m/p
   4. Szabó László                   1.cs. HU-12-05-26828    T 1397,13 m/p
   5. Szabó László                   1.cs. HU-14-15-03709    H 1375,40 m/p
   6. Szabó László                   0.cs. HU-12-05-26817    H 1373,26 m/p
   7. Szabó László                   1.cs. HU-14-D778471     T 1372,87 m/p
   8. Szabó László                   0.cs. HU-14-15-03705    H 1363,68 m/p
   9. Pusztafi Ferenc                1.cs. HU 14-15-03866    T 1333,80 m/p
  10. Szabó László                   0.cs. HU-14-D776655     T 1294,50 m/p
  11. Pusztafi Ferenc                1.cs. HU 11-19-11678    T 1289,07 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Pusztafi Ferenc                 1.cs. Dt: 313932 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   2h  27,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 14-15-03866    T 17 09:55:22  1333,80 m/p   9  15,60    0   0,00    0   0,00
   HU 11-19-11678    T 17 10:03:32  1289,07 m/p  11  12,00    0   0,00    0   0,00

Szabó László                    0.cs. Dt: 322761 Kg:  11 Ók:   0 Kp:   0
   HU-12-05-26827    H 17 09:47:02  1421,65 m/p   1  30,00    0   0,00  177  23,04
   HU-10-05-94609    H 17 09:47:57  1415,93 m/p   2  28,20    0   0,00  189  22,56
   HU-14-D778477     T 17 09:50:59  1397,33 m/p   3  26,40    0   0,00  235  20,74
   HU-12-05-26817    H 17 09:55:02  1373,26 m/p   6  21,00    0   0,00  319  17,42
   HU-14-15-03705    H 17 09:56:41  1363,68 m/p   8  17,40    0   0,00  357  15,92
   HU-14-D776655     T 17 10:09:20  1294,50 m/p  10  13,80    0   0,00    0   0,00

Szabó László                    1.cs. Dt: 322761 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   3h  66,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:  47.   3h  55,66p
   HU-12-05-26828    T 17 09:51:01  1397,13 m/p   4  24,60    0   0,00  237  20,66
   HU-14-15-03709    H 17 09:54:40  1375,40 m/p   5  22,80    0   0,00  312  17,70
 x HU-14-D778471     T 17 09:55:06  1372,87 m/p   7  19,20    0   0,00  322  17,30

Tagszövetségi díjlista
   1. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05 HU-13-D580197     T 1610,52 m/p
   2. Jónás Krisztián                1.cs. P19 HU-14-D-775045    T 1604,40 m/p
   3. Jambrik István                 1.cs. P05 HU-09-50-43649    H 1600,32 m/p
   4. Szántó István                  2.cs. P19 HU 13-05-40848    T 1569,47 m/p
   5. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02 HU-12-5-24620     H 1565,52 m/p
   6. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-D776169     H 1564,99 m/p
   7. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-D776042     H 1563,82 m/p
   8. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-14-OL-28825    H 1554,77 m/p
   9. Mogyorós Ferenc                0.cs. P19 HU-12-05-26984    T 1553,27 m/p
  10. Széll Imre                     0.cs. P05 HU-14-15-01787    H 1552,11 m/p
  11. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19 HU-10-04-28321    T 1550,85 m/p
  12. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-14-D776180     H 1550,61 m/p
  13. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-12-OL-12784    H 1548,07 m/p
  14. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-D776045     H 1547,11 m/p
  15. Parázs Zoltán                  2.cs. P19 HU-11-05-12519    T 1546,98 m/p
  16. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-D778012     H 1545,72 m/p
  17. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05 HU-13-19-35113    T 1544,40 m/p
  18. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-14-D776112     T 1542,11 m/p
  19. Mogyorós Ferenc                0.cs. P19 HU-12-05-26997    T 1541,59 m/p
  20. Török Zsigmond                 1.cs. P19 HU-13-05-40230    H 1540,08 m/p
  21. Szántó István                  0.cs. P19 HU 13-05-40865    H 1539,58 m/p
  22. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-15-01819    H 1539,52 m/p
  23. Miklavitz János                2.cs. P05 HU 12-D-506185    H 1538,82 m/p
  24. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-15-01827    T 1538,64 m/p
  25. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19 HU-14-D-775377    H 1533,47 m/p
  26. Pádár Antal                    1.cs. P19 HU-12-05-27280    H 1533,24 m/p
  27. Pádár Antal                    1.cs. P19 HU-14-OL-28801    H 1531,88 m/p
  28. Szántó István                  0.cs. P19 HU 14-15-03979    T 1528,73 m/p
  29. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05 HU-12-19-24341    H 1525,88 m/p
  30. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-13-D580003     T 1525,88 m/p
  31. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19 HU-14-D-775385    T 1525,40 m/p
  32. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-D776071     T 1524,19 m/p
  33. Pádár Antal                    2.cs. P19 HU-13-D-597258    H 1523,07 m/p
  34. Széll Imre                     1.cs. P05 HU-12-05-26724    H 1522,00 m/p
  35. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05 HU-12-D508716     T 1521,69 m/p
  36. Miklavitz János                0.cs. P05 HU 13-19-34981    T 1520,70 m/p
  37. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-13-05-40523    H 1519,16 m/p
  38. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-14-D776192     T 1518,62 m/p
  39. Mogyorós Ferenc                0.cs. P19 HU-13-05-40665    T 1518,04 m/p
  40. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU-14-D-777681    H 1517,88 m/p
  41. Pádár Antal                    0.cs. P19 HU-14-D-775083    H 1517,85 m/p
  42. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05 HU-14-D776185     H 1517,65 m/p
  43. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-13-D580128     H 1517,65 m/p
  44. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05 HU-13-D580027     H 1515,08 m/p
  45. Szántó István                  1.cs. P19 HU 14-15-03986    T 1514,88 m/p
  46. Szántó István                  2.cs. P19 HU 14-15-03966    T 1514,88 m/p
  47. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-13-05-40327    H 1513,21 m/p
  48. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-12-19-24346    T 1512,19 m/p
  49. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05 HU-12-D508843     H 1512,07 m/p
  50. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-14-D776098     H 1511,83 m/p





A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    3 h.   87,46 p
   2. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    3 h.   86,08 p
   3. Szántó István                  2.cs. P19    3 h.   85,81 p
   4. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   85,33 p
   5. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   84,98 p
   6. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   84,66 p
   7. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   84,42 p
   8. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   82,10 p
   9. Jambrik István                 1.cs. P05    3 h.   81,89 p
  10. Kereki István                  1.cs. P19    3 h.   79,32 p
  11. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   78,38 p
  12. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   77,26 p
  13. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   76,39 p
  14. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    3 h.   75,79 p
  15. Kovács Imre                    1.cs. P06    3 h.   73,39 p
  16. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   73,34 p
  17. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    3 h.   72,28 p
  18. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   71,77 p
  19. Török Zsigmond                 1.cs. P19    3 h.   71,45 p
  20. Csikós Elek                    2.cs. P19    3 h.   70,18 p
  21. Csikós Elek                    1.cs. P19    3 h.   68,68 p
  22. Elek Zoltán                    1.cs. P19    3 h.   68,63 p
  23. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   68,08 p
  24. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    3 h.   67,26 p
  25. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    3 h.   66,74 p
  26. Csehi Miklós                   2.cs. P01    3 h.   66,22 p
  27. Jónás Krisztián                2.cs. P19    3 h.   65,75 p
  28. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   65,55 p
  29. Kereki István                  2.cs. P19    3 h.   63,57 p
  30. Széll Imre                     2.cs. P05    3 h.   62,87 p
  31. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    3 h.   62,63 p
  32. Szluka János                   2.cs. P01    3 h.   62,39 p
  33. Ailer József                   2.cs. P05    3 h.   61,47 p
  34. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    3 h.   61,08 p
  35. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   60,93 p
  36. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   60,53 p
  37. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    3 h.   60,52 p
  38. Tóth László                    2.cs. P01    3 h.   58,95 p
  39. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    3 h.   57,72 p
  40. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   57,44 p
  41. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   56,10 p
  42. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   55,66 p
  43. Szabó László                   1.cs. P18    3 h.   55,66 p
  44. Széll Imre                     1.cs. P05    2 h.   55,45 p
  45. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   55,11 p
  46. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   54,87 p
  47. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   51,82 p
  48. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   51,19 p
  49. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    3 h.   48,97 p
  50. Japport Mátyás                 1.cs. P06    2 h.   48,76 p
  51. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    3 h.   48,34 p
  52. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   44,50 p
  53. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    3 h.   44,50 p
  54. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   42,68 p
  55. Turák Károly                   1.cs. P01    2 h.   40,53 p
  56. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    2 h.   40,03 p
  57. Knyihár János                  1.cs. P01    2 h.   39,71 p
  58. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   39,66 p
  59. Rotár István                   1.cs. P06    2 h.   39,27 p
  60. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    2 h.   37,10 p
  61. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    2 h.   35,99 p
  62. Csachó Mihály                  2.cs. P01    2 h.   32,34 p
  63. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    2 h.   31,48 p
  64. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
  65. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    1 h.   29,37 p
  66. Szabó Imre                     1.cs. P19    2 h.   29,26 p
  67. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   29,13 p
  68. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   27,39 p
  69. Repka Róbert                   2.cs. P02    1 h.   27,15 p
  70. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
  71. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    1 h.   26,87 p
  72. Tóth Barna                     2.cs. P19    1 h.   26,60 p
  73. Jambrik István                 2.cs. P05    1 h.   25,65 p
  74. Nagy József                    1.cs. P01    2 h.   25,35 p
  75. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   24,90 p
  76. Elek Zoltán                    2.cs. P19    1 h.   24,58 p
  77. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   24,03 p
  78. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   22,68 p
  79. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    1 h.   22,25 p
  80. Szikora János                  2.cs. P05    1 h.   21,30 p
  81. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   20,58 p
  82. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   20,11 p
  83. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   16,51 p
  84. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    1 h.   15,88 p
  85. Csachó Mihály                  1.cs. P01    1 h.   15,84 p
  86. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    1 h.   15,09 p
  87. Fábián Attila                  1.cs. P02    1 h.   14,45 p
  88. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    1 h.   13,74 p
  89. Felek Árpád                    1.cs. P22    1 h.   13,66 p
  90. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    1 h.   13,31 p
  91. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    1 h.   13,23 p
  92. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   13,11 p
  93. Fülöp János                    2.cs. P06    1 h.   12,51 p

A verseny P18 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.    3 h.   66,60 p
   2. Pusztafi Ferenc                1.cs.    2 h.   27,60 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    5 h.  139,42 p
   2. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    5 h.  135,52 p
   3. Pádár Antal                    1.cs. P19    5 h.  135,16 p
   4. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    5 h.  133,27 p
   5. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    5 h.  130,62 p
   6. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    5 h.  130,38 p
   7. Tóth Barna                     1.cs. P19    5 h.  129,24 p
   8. Kereki István                  1.cs. P19    5 h.  127,25 p
   9. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    5 h.  117,65 p
  10. Szántó István                  2.cs. P19    4 h.  113,28 p
  11. Pádár Antal                    2.cs. P19    5 h.  106,95 p
  12. Jónás Krisztián                1.cs. P19    5 h.  105,89 p
  13. Jambrik István                 1.cs. P05    4 h.  103,82 p
  14. Szántó István                  1.cs. P19    4 h.   98,52 p
  15. Jónás Krisztián                2.cs. P19    5 h.   98,17 p
  16. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    4 h.   93,70 p
  17. Nagy Károly                    1.cs. P01    4 h.   91,52 p
  18. Török Zsigmond                 1.cs. P19    4 h.   88,20 p
  19. Balog István                   1.cs. P06    4 h.   87,20 p
  20. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    4 h.   84,83 p
  21. Csikós Elek                    2.cs. P19    4 h.   84,40 p
  22. Kereki István                  2.cs. P19    4 h.   78,22 p
  23. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    4 h.   77,36 p
  24. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    3 h.   75,79 p
  25. Széll Imre                     2.cs. P05    4 h.   75,34 p
  26. Szluka János                   1.cs. P01    4 h.   74,91 p
  27. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    4 h.   74,47 p
  28. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    4 h.   73,48 p
  29. Kovács Imre                    1.cs. P06    3 h.   73,39 p
  30. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    4 h.   73,24 p
  31. Tóth László                    2.cs. P01    4 h.   71,90 p
  32. Csikós Elek                    1.cs. P19    3 h.   68,68 p
  33. Elek Zoltán                    1.cs. P19    3 h.   68,63 p
  34. Rotár István                   2.cs. P06    4 h.   67,90 p
  35. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    3 h.   67,26 p
  36. Csehi Miklós                   1.cs. P01    4 h.   67,23 p
  37. Csehi Miklós                   2.cs. P01    3 h.   66,22 p
  38. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   65,55 p
  39. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    4 h.   64,77 p
  40. Szluka János                   2.cs. P01    3 h.   62,39 p
  41. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    4 h.   61,88 p
  42. Ailer József                   2.cs. P05    3 h.   61,47 p
  43. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    3 h.   60,52 p
  44. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   57,44 p
  45. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   56,10 p
  46. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   55,66 p
  47. Szabó László                   1.cs. P18    3 h.   55,66 p
  48. Széll Imre                     1.cs. P05    2 h.   55,45 p
  49. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   51,82 p
  50. Japport Mátyás                 1.cs. P06    2 h.   48,76 p
  51. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    3 h.   48,34 p
  52. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   44,50 p
  53. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    3 h.   44,50 p
  54. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   42,68 p
  55. Turák Károly                   1.cs. P01    2 h.   40,53 p
  56. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    2 h.   40,03 p
  57. Knyihár János                  1.cs. P01    2 h.   39,71 p
  58. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   39,66 p
  59. Rotár István                   1.cs. P06    2 h.   39,27 p
  60. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    2 h.   37,10 p
  61. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    2 h.   35,99 p
  62. Csachó Mihály                  2.cs. P01    2 h.   32,34 p
  63. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    2 h.   31,48 p
  64. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
  65. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    1 h.   29,37 p
  66. Szabó Imre                     1.cs. P19    2 h.   29,26 p
  67. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   29,13 p
  68. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   27,39 p
  69. Repka Róbert                   2.cs. P02    1 h.   27,15 p
  70. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
  71. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    1 h.   26,87 p
  72. Tóth Barna                     2.cs. P19    1 h.   26,60 p
  73. Jambrik István                 2.cs. P05    1 h.   25,65 p
  74. Nagy József                    1.cs. P01    2 h.   25,35 p
  75. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   24,90 p
  76. Elek Zoltán                    2.cs. P19    1 h.   24,58 p
  77. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   24,03 p
  78. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   22,68 p
  79. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    1 h.   22,25 p
  80. Szikora János                  2.cs. P05    1 h.   21,30 p
  81. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   20,58 p
  82. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   20,11 p
  83. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   16,51 p
  84. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    1 h.   15,88 p
  85. Csachó Mihály                  1.cs. P01    1 h.   15,84 p
  86. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    1 h.   15,09 p
  87. Fábián Attila                  1.cs. P02    1 h.   14,45 p
  88. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    1 h.   13,74 p
  89. Felek Árpád                    1.cs. P22    1 h.   13,66 p
  90. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    1 h.   13,31 p
  91. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    1 h.   13,23 p
  92. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   13,11 p
  93. Fülöp János                    2.cs. P06    1 h.   12,51 p

A verseny P18 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.    3 h.   66,60 p
   2. Pusztafi Ferenc                1.cs.    2 h.   27,60 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szluka János                   2.cs. P01   12 h.  315,34 p
   2. Szluka János                   1.cs. P01   12 h.  306,68 p
   3. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   12 h.  303,43 p
   4. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   12 h.  300,31 p
   5. Balog István                   1.cs. P06   12 h.  295,43 p
   6. Rotár István                   1.cs. P06   11 h.  288,29 p
   7. Rotár István                   2.cs. P06   12 h.  286,57 p
   8. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   10 h.  280,35 p
   9. Csehi Miklós                   2.cs. P01   12 h.  278,21 p
  10. Csachó Mihály                  2.cs. P01   11 h.  274,50 p
  11. Turák Károly                   2.cs. P01   11 h.  266,34 p
  12. Szikora János                  1.cs. P05   11 h.  265,75 p
  13. Kádár László                   1.cs. P06   12 h.  265,21 p
  14. Csachó Mihály                  1.cs. P01   10 h.  263,89 p
  15. Turák Károly                   1.cs. P01   11 h.  263,26 p
  16. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   11 h.  256,81 p
  17. Pádár Antal                    2.cs. P19   11 h.  255,70 p
  18. Csehi Miklós                   1.cs. P01   12 h.  248,85 p
  19. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   12 h.  248,43 p
  20. Nagy József                    1.cs. P01   11 h.  244,41 p
  21. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   11 h.  242,96 p
  22. Pádár Antal                    1.cs. P19    9 h.  234,08 p
  23. Tóth László                    2.cs. P01   11 h.  231,39 p
  24. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   11 h.  219,71 p
  25. Szántó István                  1.cs. P19   10 h.  219,22 p
  26. Nagy Károly                    1.cs. P01   10 h.  208,66 p
  27. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    8 h.  208,08 p
  28. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    9 h.  207,58 p
  29. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    8 h.  206,34 p
  30. Bajkán István                  1.cs. P01    8 h.  202,74 p
  31. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   10 h.  202,71 p
  32. Kereki István                  1.cs. P19    9 h.  202,18 p
  33. Jónás Krisztián                1.cs. P19    9 h.  200,56 p
  34. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   10 h.  197,21 p
  35. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    9 h.  194,81 p
  36. Szikora János                  2.cs. P05    8 h.  193,84 p
  37. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   10 h.  186,36 p
  38. Kereki István                  2.cs. P19    8 h.  175,68 p
  39. Felek Árpád                    1.cs. P22    8 h.  168,86 p
  40. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    9 h.  167,97 p
  41. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    8 h.  166,78 p
  42. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   10 h.  163,63 p
  43. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    8 h.  163,11 p
  44. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
  45. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    8 h.  150,93 p
  46. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    6 h.  148,22 p
  47. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    8 h.  147,93 p
  48. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    7 h.  146,33 p
  49. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    6 h.  145,23 p
  50. Szabó Imre                     1.cs. P19    7 h.  144,79 p
  51. Szántó István                  2.cs. P19    6 h.  142,88 p
  52. Marossy Gábor                  1.cs. P22    8 h.  142,54 p
  53. Szabó Imre                     2.cs. P02    6 h.  139,58 p
  54. Varga Lajos                    2.cs. P02    7 h.  138,90 p
  55. Szabó Imre                     1.cs. P02    6 h.  138,35 p
  56. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    7 h.  136,86 p
  57. Tóth Barna                     1.cs. P19    6 h.  134,13 p
  58. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    7 h.  133,25 p
  59. Balog István                   2.cs. P06    6 h.  132,75 p
  60. Kovács Imre                    1.cs. P06    6 h.  131,23 p
  61. Széll Imre                     2.cs. P05    6 h.  128,08 p
  62. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    6 h.  127,65 p
  63. Tóth László                    1.cs. P01    7 h.  125,02 p
  64. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    6 h.  124,37 p
  65. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
  66. Széll Imre                     1.cs. P05    5 h.  122,43 p
  67. Jambrik István                 2.cs. P05    5 h.  122,27 p
  68. Jambrik István                 1.cs. P05    5 h.  118,14 p
  69. Nagy Károly                    2.cs. P01    7 h.  117,66 p
  70. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
  71. Török Zsigmond                 1.cs. P19    5 h.  115,19 p
  72. Kádár László                   2.cs. P06    5 h.  115,18 p
  73. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    6 h.  115,14 p
  74. Ailer József                   2.cs. P05    5 h.  111,07 p
  75. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    6 h.  109,39 p
  76. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
  77. Jónás Krisztián                2.cs. P19    5 h.  104,30 p
  78. Szabó László                   1.cs. P18    6 h.  102,17 p
  79. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    4 h.  100,18 p
  80. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    5 h.   99,51 p
  81. Marossy Gábor                  2.cs. P22    5 h.   98,00 p
  82. Forgó István                   1.cs. P02    5 h.   97,34 p
  83. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    5 h.   96,90 p
  84. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    5 h.   96,03 p
  85. Forgó István                   2.cs. P02    5 h.   92,89 p
  86. Japport Mátyás                 1.cs. P06    4 h.   89,92 p
  87. Sajben Mihály                  1.cs. P01    5 h.   85,67 p
  88. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   83,37 p
  89. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.   83,24 p
  90. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    5 h.   82,16 p
  91. Faragó István                  2.cs. P02    4 h.   80,33 p
  92. Kitulják Pál                   1.cs. P02    4 h.   79,90 p
  93. Nagy Mihály                    2.cs. P06    4 h.   79,37 p
  94. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
  95. Varga Lajos                    1.cs. P02    4 h.   73,37 p
  96. Pataki József                  1.cs. P02    4 h.   69,94 p
  97. Polyák János                   2.cs. P02    4 h.   69,52 p
  98. Polyák János                   1.cs. P02    3 h.   69,07 p
  99. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   66,01 p
 100. Sajben Mihály                  2.cs. P01    3 h.   62,26 p
 101. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 102. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    3 h.   60,66 p
 103. Ailer József                   1.cs. P05    3 h.   58,57 p
 104. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 105. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    3 h.   53,91 p
 106. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    3 h.   50,97 p
 107. Fülöp János                    2.cs. P06    3 h.   50,53 p
 108. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   49,56 p
 109. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 110. Benedek József                 1.cs. P02    3 h.   47,53 p
 111. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 112. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   43,61 p
 113. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    2 h.   42,15 p
 114. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 115. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 116. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   39,66 p
 117. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 118. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   29,71 p
 119. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
 120. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    2 h.   28,07 p
 121. Repka Róbert                   2.cs. P02    1 h.   27,15 p
 122. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 123. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
 124. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   23,04 p
 125. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   19,94 p
 126. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   18,95 p
 127. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   14,93 p
 128. Faragó István                  1.cs. P02    1 h.   14,82 p

P18 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.   12 h.  291,35 p
   2. Pusztafi Ferenc                1.cs.    5 h.   97,60 p
   3. Gál Antal                      1.cs.    5 h.   92,50 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   19 h.  471,21 p
   2. Szluka János                   1.cs. P01   19 h.  467,70 p
   3. Szluka János                   2.cs. P01   18 h.  458,08 p
   4. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   19 h.  451,68 p
   5. Rotár István                   1.cs. P06   17 h.  427,34 p
   6. Rotár István                   2.cs. P06   19 h.  425,19 p
   7. Csachó Mihály                  1.cs. P01   16 h.  407,23 p
   8. Csachó Mihály                  2.cs. P01   17 h.  402,30 p
   9. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   15 h.  389,53 p
  10. Balog István                   1.cs. P06   16 h.  374,50 p
  11. Turák Károly                   2.cs. P01   17 h.  373,39 p
  12. Csehi Miklós                   2.cs. P01   16 h.  354,72 p
  13. Kádár László                   1.cs. P06   17 h.  344,97 p
  14. Pádár Antal                    2.cs. P19   15 h.  340,31 p
  15. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   15 h.  339,89 p
  16. Pádár Antal                    1.cs. P19   13 h.  335,40 p
  17. Csehi Miklós                   1.cs. P01   17 h.  331,57 p
  18. Nagy József                    1.cs. P01   15 h.  324,81 p
  19. Szikora János                  1.cs. P05   14 h.  315,59 p
  20. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   16 h.  313,34 p
  21. Turák Károly                   1.cs. P01   13 h.  298,99 p
  22. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   12 h.  295,60 p
  23. Tóth László                    2.cs. P01   14 h.  285,79 p
  24. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   15 h.  278,71 p
  25. Kereki István                  1.cs. P19   13 h.  277,24 p
  26. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   13 h.  275,32 p
  27. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   10 h.  258,30 p
  28. Jónás Krisztián                1.cs. P19   12 h.  247,09 p
  29. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   11 h.  245,35 p
  30. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   13 h.  242,82 p
  31. Bajkán István                  1.cs. P01   10 h.  241,94 p
  32. Szántó István                  1.cs. P19   11 h.  241,35 p
  33. Nagy Károly                    1.cs. P01   12 h.  240,56 p
  34. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   11 h.  240,31 p
  35. Szikora János                  2.cs. P05   10 h.  225,43 p
  36. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   11 h.  218,63 p
  37. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   10 h.  202,38 p
  38. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   11 h.  198,40 p
  39. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   10 h.  194,37 p
  40. Kereki István                  2.cs. P19    9 h.  190,33 p
  41. Szabó Imre                     1.cs. P02    9 h.  188,88 p
  42. Felek Árpád                    1.cs. P22    9 h.  186,61 p
  43. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   10 h.  183,43 p
  44. Szántó István                  2.cs. P19    8 h.  182,65 p
  45. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   10 h.  181,47 p
  46. Tóth Barna                     1.cs. P19    8 h.  181,27 p
  47. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    8 h.  171,78 p
  48. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
  49. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   10 h.  163,63 p
  50. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    8 h.  155,07 p
  51. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    8 h.  151,34 p
  52. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    6 h.  148,22 p
  53. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    8 h.  147,93 p
  54. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    7 h.  146,33 p
  55. Szabó Imre                     1.cs. P19    7 h.  144,79 p
  56. Marossy Gábor                  1.cs. P22    8 h.  142,54 p
  57. Széll Imre                     2.cs. P05    7 h.  140,55 p
  58. Jambrik István                 1.cs. P05    6 h.  140,07 p
  59. Szabó Imre                     2.cs. P02    6 h.  139,58 p
  60. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    6 h.  139,21 p
  61. Varga Lajos                    2.cs. P02    7 h.  138,90 p
  62. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    7 h.  136,86 p
  63. Jónás Krisztián                2.cs. P19    7 h.  136,72 p
  64. Balog István                   2.cs. P06    6 h.  132,75 p
  65. Török Zsigmond                 1.cs. P19    6 h.  131,94 p
  66. Kovács Imre                    1.cs. P06    6 h.  131,23 p
  67. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
  68. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    6 h.  127,65 p
  69. Tóth László                    1.cs. P01    7 h.  125,02 p
  70. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    7 h.  123,35 p
  71. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
  72. Széll Imre                     1.cs. P05    5 h.  122,43 p
  73. Jambrik István                 2.cs. P05    5 h.  122,27 p
  74. Nagy Károly                    2.cs. P01    7 h.  117,66 p
  75. Kádár László                   2.cs. P06    5 h.  115,18 p
  76. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    6 h.  115,14 p
  77. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    6 h.  112,11 p
  78. Ailer József                   2.cs. P05    5 h.  111,07 p
  79. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    6 h.  109,97 p
  80. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
  81. Szabó László                   1.cs. P18    6 h.  102,17 p
  82. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    5 h.   99,51 p
  83. Marossy Gábor                  2.cs. P22    5 h.   98,00 p
  84. Forgó István                   1.cs. P02    5 h.   97,34 p
  85. Faragó István                  2.cs. P02    5 h.   95,93 p
  86. Kitulják Pál                   1.cs. P02    5 h.   93,90 p
  87. Forgó István                   2.cs. P02    5 h.   92,89 p
  88. Japport Mátyás                 1.cs. P06    4 h.   89,92 p
  89. Sajben Mihály                  1.cs. P01    5 h.   85,67 p
  90. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   83,37 p
  91. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.   83,24 p
  92. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    5 h.   82,16 p
  93. Nagy Mihály                    2.cs. P06    4 h.   79,37 p
  94. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    4 h.   74,58 p
  95. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
  96. Varga Lajos                    1.cs. P02    4 h.   73,37 p
  97. Pataki József                  1.cs. P02    4 h.   69,94 p
  98. Polyák János                   2.cs. P02    4 h.   69,52 p
  99. Polyák János                   1.cs. P02    3 h.   69,07 p
 100. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   66,01 p
 101. Sajben Mihály                  2.cs. P01    3 h.   62,26 p
 102. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 103. Ailer József                   1.cs. P05    3 h.   58,57 p
 104. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 105. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    3 h.   53,91 p
 106. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    3 h.   50,97 p
 107. Fülöp János                    2.cs. P06    3 h.   50,53 p
 108. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   49,56 p
 109. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 110. Benedek József                 1.cs. P02    3 h.   47,53 p
 111. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 112. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   43,61 p
 113. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    2 h.   42,15 p
 114. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 115. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 116. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   39,66 p
 117. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 118. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   29,71 p
 119. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
 120. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    2 h.   28,07 p
 121. Repka Róbert                   2.cs. P02    1 h.   27,15 p
 122. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 123. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
 124. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   23,04 p
 125. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   19,94 p
 126. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   18,95 p
 127. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   14,93 p
 128. Faragó István                  1.cs. P02    1 h.   14,82 p

P18 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.   16 h.  352,60 p
   2. Pusztafi Ferenc                1.cs.    6 h.  115,60 p
   3. Gál Antal                      1.cs.    5 h.   92,50 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Rotár István                   P06 HU-12-D454715     H  4h 106,76p
  2. Szluka János                   P01 HU-12-05-24037    H  4h 106,63p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  4h  97,00p
  4. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580168     H  4h  96,70p
  5. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00014    H  4h  95,40p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776403    H  4h  94,09p
  7. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  4h  90,48p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577665     H  4h  87,83p
  9. Szluka János                   P01 HU-14-15-00168    H  4h  84,84p
 10. Tóth László                    P01 HU-12-05-23528    H  4h  82,87p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  4h 100,53p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  4h  99,47p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  4h  95,17p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  4h  93,46p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  4h  91,19p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-D339882     T  4h  85,35p
  7. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  4h  84,97p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  4h  81,65p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  4h  81,42p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-OLI-28693   T  4h  74,88p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szabó László                   P18 HU-14-15-03709    H  3h  62,55p
  2. Szabó László                   P18 HU-12-05-26817    H  3h  56,00p
  3. Szabó László                   P18 HU-14-15-03715    H  2h  53,25p
  4. Szabó László                   P18 HU-11-05-12213    H  2h  48,75p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szabó László                   P18 HU-14-D778471     T  3h  77,20p
  2. Szabó László                   P18 HU-12-05-26828    T  2h  52,35p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00014    H  4h  95,40p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776403    H  4h  94,09p
  3. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  4h  90,48p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-15-00168    H  4h  84,84p
  5. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  3h  81,92p
  6. Szluka János                   P01 HU-14-D-775912    H  3h  77,10p
  7. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  3h  76,15p
  8. Szluka János                   P01 HU-14-D-777944    H  3h  75,41p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  3h  75,06p
 10. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  3h  70,56p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  4h 100,53p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  4h  99,47p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  4h  95,17p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  4h  91,19p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  4h  81,65p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-OLI-28693   T  4h  74,88p
  7. Rotár István                   P06 HU-14-D776574     T  4h  72,55p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  4h  59,90p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  3h  77,71p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  3h  75,40p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szabó László                   P18 HU-14-15-03709    H  3h  62,55p
  2. Szabó László                   P18 HU-14-15-03715    H  2h  53,25p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Szabó László                   P18 HU-14-D778471     T  3h  77,20p