Békés Tagszövetség, P18 Mezoberény
Első adat felvétele: 2015.05.18 23:50:47
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.20 11:42:20
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.20 11:47:05
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.17 23:50:47
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 03 verseny 

Feleresztés helye: Gyor
Feleresztés ideje: 2015.05.11 06:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 272000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         18   46   551  110   1414,58   1309,13
P02 Orosháza           17   43   449   90   1407,80   1271,54
P05 Gyomaendrod        10   28   468   94   1398,32   1272,68
P06 Gyula              11   27   368   74   1400,21   1318,74
P18 Mezoberény          3    4    47    9   1346,33   1200,14
P19 Vészto             14   34   361   72   1334,07   1223,41
P22 Újkígyós            2    5    63   13   1348,30   1280,42
Tagszövetségben        75  187  2307  461   1414,58   1281,90

P18 egyesületi díjlista
   1. Szabó László                   0.cs. HU-14-D778471     T 1346,33 m/p
   2. Szabó László                   1.cs. HU-12-05-26828    T 1297,52 m/p
   3. Szabó László                   0.cs. HU-14-15-03709    H 1297,12 m/p
   4. Szabó László                   0.cs. HU-14-15-03715    H 1292,69 m/p
   5. Szabó László                   1.cs. HU-12-05-26817    H 1286,21 m/p
   6. Szabó László                   1.cs. HU-11-05-12213    H 1277,74 m/p
   7. Szabó László                   0.cs. HU-14-D776657     T 1268,80 m/p
   8. Szabó László                   0.cs. HU-14-15-03718    H 1224,82 m/p
   9. Szabó László                   1.cs. HU-11-05-12214    H 1200,14 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Szabó László                    0.cs. Dt: 277972 Kg:  18 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D778471     T 11 09:56:28  1346,33 m/p   1  30,00    0   0,00  123  25,23
   HU-14-15-03709    H 11 10:04:18  1297,12 m/p   3  25,50    0   0,00  361  15,91
   HU-14-15-03715    H 11 10:05:02  1292,69 m/p   4  23,25    0   0,00  385  14,97
   HU-14-D776657     T 11 10:09:05  1268,80 m/p   7  16,50    0   0,00    0   0,00
   HU-14-15-03718    H 11 10:16:57  1224,82 m/p   8  14,25    0   0,00    0   0,00

Szabó László                    1.cs. Dt: 277972 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h  79,50p    R:   0.   0h   0,00p    T:  63.   2h  29,48p
   HU-12-05-26828    T 11 10:04:14  1297,52 m/p   2  27,75    0   0,00  358  16,03
   HU-12-05-26817    H 11 10:06:07  1286,21 m/p   5  21,00    0   0,00  424  13,45
 x HU-11-05-12213    H 11 10:07:33  1277,74 m/p   6  18,75    0   0,00    0   0,00
   HU-11-05-12214    H 11 10:21:37  1200,14 m/p   9  12,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-12-05-23923    H 1414,58 m/p
   2. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-13-D577859     H 1414,34 m/p
   3. Nagy József                    1.cs. P01 HU 13-05-37131    H 1412,84 m/p
   4. Szabó Imre                     1.cs. P02 HU 12-D-528482    H 1407,80 m/p
   5. Csachó Mihály                  0.cs. P01 HU-14-15-00243    H 1406,01 m/p
   6. Szluka János                   2.cs. P01 HU-14-D-775912    H 1401,41 m/p
   7. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-D577670     T 1400,21 m/p
   8. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-13-D577636     T 1400,10 m/p
   9. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776431    T 1400,10 m/p
  10. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776477    T 1399,77 m/p
  11. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776416    T 1399,33 m/p
  12. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-14-D-807776    T 1399,11 m/p
  13. Rotár István                   1.cs. P06 HU-13-D577446     T 1398,68 m/p
  14. Rotár István                   1.cs. P06 HU-12-D454715     H 1398,35 m/p
  15. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-14-D-776405    T 1398,34 m/p
  16. Szikora János                  0.cs. P05 HU-13-D666573     T 1398,32 m/p
  17. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-D777653     H 1397,60 m/p
  18. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-15-02034    T 1394,05 m/p
  19. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-12-D454841     T 1393,07 m/p
  20. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-13-D577875     H 1389,75 m/p
  21. Csachó Mihály                  0.cs. P01 HU-14-15-00263    H 1388,82 m/p
  22. Szluka János                   2.cs. P01 HU-13-D597984     H 1386,63 m/p
  23. Faragó István                  2.cs. P02 HU-14-D777443     H 1384,63 m/p
  24. Szluka János                   2.cs. P01 HU-14-D-777944    H 1383,85 m/p
  25. Polyák János                   1.cs. P02 HU-13-D-577381    H 1381,92 m/p
  26. Szluka János                   1.cs. P01 HU-12-05-24037    H 1381,65 m/p
  27. Szluka János                   0.cs. P01 HU-14-D-775906    H 1381,42 m/p
  28. Forgó István                   1.cs. P02 HU-13-D577169     H 1380,38 m/p
  29. Ollé Ferenc                    1.cs. P02 HU-12-D454370     H 1378,11 m/p
  30. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02 HU-13-D-597843    H 1377,05 m/p
  31. Szluka János                   2.cs. P01 HU-12-05-23458    H 1376,83 m/p
  32. Szluka János                   2.cs. P01 HU-14-D-777942    H 1376,49 m/p
  33. Csehi Miklós                   0.cs. P01 HU-13-05-37025    T 1376,04 m/p
  34. Szabó Imre                     2.cs. P02 HU 14-D-776997    T 1374,54 m/p
  35. Tóth László                    2.cs. P01 HU-12-05-23526    H 1373,33 m/p
  36. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-10-05-89881    H 1372,62 m/p
  37. Csachó Mihály                  2.cs. P01 HU-13-D577890     H 1371,27 m/p
  38. Szluka János                   0.cs. P01 HU-14-D-777953    H 1371,13 m/p
  39. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-11-05-08433    H 1371,04 m/p
  40. Nagy Mihály                    2.cs. P06 HU-12-05-25338    T 1370,05 m/p
  41. Nagy József                    1.cs. P01 HU 13-05-37122    T 1367,19 m/p
  42. Bajkán István                  2.cs. P01 HU-04-05-64426    H 1367,14 m/p
  43. Bajkán István                  1.cs. P01 HU-13-05-37472    H 1366,92 m/p
  44. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01 HU-12-05-23336    T 1364,59 m/p
  45. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-11-05-08804    T 1363,97 m/p
  46. Balog István                   1.cs. P06 HU-12-D454761     T 1361,22 m/p
  47. Rotár István                   1.cs. P06 HU-13-D577435     T 1361,20 m/p
  48. Csachó Mihály                  2.cs. P01 HU-13-D577876     H 1360,88 m/p
  49. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-11-D339882     T 1360,79 m/p
  50. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-13-D577654     T 1360,58 m/p





A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   89,22 p
   2. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   88,79 p
   3. Szluka János                   2.cs. P01    3 h.   88,08 p
   4. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   87,22 p
   5. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   86,00 p
   6. Csachó Mihály                  2.cs. P01    3 h.   84,36 p
   7. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    3 h.   82,29 p
   8. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   81,83 p
   9. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   80,49 p
  10. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    3 h.   79,67 p
  11. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    3 h.   79,36 p
  12. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   78,45 p
  13. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   78,18 p
  14. Tóth László                    2.cs. P01    3 h.   76,97 p
  15. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    3 h.   76,39 p
  16. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   76,34 p
  17. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   74,00 p
  18. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
  19. Szabó Imre                     1.cs. P02    3 h.   72,78 p
  20. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   72,35 p
  21. Turák Károly                   2.cs. P01    3 h.   70,44 p
  22. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   69,70 p
  23. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    3 h.   69,18 p
  24. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    3 h.   68,16 p
  25. Csehi Miklós                   2.cs. P01    3 h.   67,70 p
  26. Nagy Mihály                    2.cs. P06    3 h.   66,99 p
  27. Faragó István                  2.cs. P02    3 h.   66,48 p
  28. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   66,01 p
  29. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    3 h.   64,60 p
  30. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   64,52 p
  31. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   63,82 p
  32. Forgó István                   1.cs. P02    3 h.   62,57 p
  33. Kitulják Pál                   1.cs. P02    3 h.   61,59 p
  34. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    3 h.   60,66 p
  35. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    3 h.   60,14 p
  36. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   59,96 p
  37. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   58,35 p
  38. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   58,18 p
  39. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   56,66 p
  40. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   54,67 p
  41. Széll Imre                     1.cs. P05    2 h.   52,73 p
  42. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   52,59 p
  43. Forgó István                   2.cs. P02    3 h.   52,25 p
  44. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    3 h.   51,73 p
  45. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    2 h.   51,27 p
  46. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   48,38 p
  47. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    2 h.   47,67 p
  48. Balog István                   2.cs. P06    2 h.   47,43 p
  49. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   47,01 p
  50. Kovács Imre                    1.cs. P06    2 h.   45,84 p
  51. Varga Lajos                    2.cs. P02    2 h.   45,28 p
  52. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   43,61 p
  53. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    2 h.   43,56 p
  54. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   41,93 p
  55. Pádár Antal                    2.cs. P19    2 h.   41,22 p
  56. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    2 h.   38,40 p
  57. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   35,46 p
  58. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   35,11 p
  59. Nagy Mihály                    1.cs. P06    2 h.   34,13 p
  60. Varga Lajos                    1.cs. P02    2 h.   33,98 p
  61. Pataki József                  1.cs. P02    2 h.   33,12 p
  62. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    2 h.   33,00 p
  63. Szabó László                   1.cs. P18    2 h.   29,48 p
  64. Tóth László                    1.cs. P01    2 h.   29,24 p
  65. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   28,71 p
  66. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   28,36 p
  67. Polyák János                   2.cs. P02    2 h.   27,71 p
  68. Benedek József                 2.cs. P02    1 h.   27,07 p
  69. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    2 h.   26,42 p
  70. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    1 h.   26,36 p
  71. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   20,84 p
  72. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   20,65 p
  73. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   19,94 p
  74. Nagy Károly                    1.cs. P01    1 h.   19,59 p
  75. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   19,47 p
  76. Fülöp János                    2.cs. P06    1 h.   18,77 p
  77. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    1 h.   15,99 p
  78. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   15,87 p
  79. Szántó István                  1.cs. P19    1 h.   15,68 p
  80. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    1 h.   15,40 p
  81. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   15,01 p
  82. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   14,93 p
  83. Faragó István                  1.cs. P02    1 h.   14,82 p
  84. Jónás Krisztián                2.cs. P19    1 h.   12,90 p
  85. Jónás Krisztián                1.cs. P19    1 h.   12,74 p
  86. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   12,55 p
  87. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   12,35 p
  88. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   12,08 p

A verseny P18 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.    3 h.   67,50 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  146,36 p
   2. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  145,70 p
   3. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  141,63 p
   4. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  135,55 p
   5. Nagy József                    1.cs. P01    5 h.  130,00 p
   6. Csachó Mihály                  2.cs. P01    5 h.  127,49 p
   7. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    5 h.  125,94 p
   8. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  123,77 p
   9. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    5 h.  122,72 p
  10. Tóth László                    2.cs. P01    5 h.  118,42 p
  11. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    5 h.  117,21 p
  12. Szabó Imre                     1.cs. P02    5 h.  108,36 p
  13. Turák Károly                   2.cs. P01    5 h.  104,27 p
  14. Csehi Miklós                   2.cs. P01    5 h.  102,66 p
  15. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    4 h.  101,22 p
  16. Balog István                   1.cs. P06    4 h.  100,83 p
  17. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    4 h.  100,24 p
  18. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    5 h.   99,67 p
  19. Szikora János                  1.cs. P05    5 h.   99,30 p
  20. Rotár István                   2.cs. P06    5 h.   96,58 p
  21. Felek Árpád                    1.cs. P22    4 h.   91,75 p
  22. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    4 h.   90,11 p
  23. Kádár László                   1.cs. P06    5 h.   84,62 p
  24. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    4 h.   84,39 p
  25. Faragó István                  2.cs. P02    4 h.   82,08 p
  26. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    4 h.   81,65 p
  27. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    4 h.   78,56 p
  28. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   76,34 p
  29. Kitulják Pál                   1.cs. P02    4 h.   75,59 p
  30. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    4 h.   74,58 p
  31. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
  32. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   72,35 p
  33. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    4 h.   71,12 p
  34. Csehi Miklós                   1.cs. P01    4 h.   70,42 p
  35. Nagy Mihály                    2.cs. P06    3 h.   66,99 p
  36. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   66,01 p
  37. Forgó István                   1.cs. P02    3 h.   62,57 p
  38. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    3 h.   60,14 p
  39. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   58,35 p
  40. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   54,67 p
  41. Széll Imre                     1.cs. P05    2 h.   52,73 p
  42. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   52,59 p
  43. Forgó István                   2.cs. P02    3 h.   52,25 p
  44. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    3 h.   51,73 p
  45. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    2 h.   51,27 p
  46. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   48,38 p
  47. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    2 h.   47,67 p
  48. Balog István                   2.cs. P06    2 h.   47,43 p
  49. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   47,01 p
  50. Kovács Imre                    1.cs. P06    2 h.   45,84 p
  51. Varga Lajos                    2.cs. P02    2 h.   45,28 p
  52. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   43,61 p
  53. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    2 h.   43,56 p
  54. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   41,93 p
  55. Pádár Antal                    2.cs. P19    2 h.   41,22 p
  56. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    2 h.   38,40 p
  57. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   35,46 p
  58. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   35,11 p
  59. Nagy Mihály                    1.cs. P06    2 h.   34,13 p
  60. Varga Lajos                    1.cs. P02    2 h.   33,98 p
  61. Pataki József                  1.cs. P02    2 h.   33,12 p
  62. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    2 h.   33,00 p
  63. Szabó László                   1.cs. P18    2 h.   29,48 p
  64. Tóth László                    1.cs. P01    2 h.   29,24 p
  65. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   28,71 p
  66. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   28,36 p
  67. Polyák János                   2.cs. P02    2 h.   27,71 p
  68. Benedek József                 2.cs. P02    1 h.   27,07 p
  69. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    2 h.   26,42 p
  70. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    1 h.   26,36 p
  71. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   20,84 p
  72. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   20,65 p
  73. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   19,94 p
  74. Nagy Károly                    1.cs. P01    1 h.   19,59 p
  75. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   19,47 p
  76. Fülöp János                    2.cs. P06    1 h.   18,77 p
  77. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    1 h.   15,99 p
  78. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   15,87 p
  79. Szántó István                  1.cs. P19    1 h.   15,68 p
  80. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    1 h.   15,40 p
  81. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   15,01 p
  82. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   14,93 p
  83. Faragó István                  1.cs. P02    1 h.   14,82 p
  84. Jónás Krisztián                2.cs. P19    1 h.   12,90 p
  85. Jónás Krisztián                1.cs. P19    1 h.   12,74 p
  86. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   12,55 p
  87. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   12,35 p
  88. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   12,08 p

A verseny P18 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.    4 h.   79,50 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szluka János                   2.cs. P01    9 h.  252,95 p
   2. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    9 h.  252,24 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06    9 h.  249,02 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01    9 h.  248,05 p
   5. Szluka János                   1.cs. P01    9 h.  245,75 p
   6. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    9 h.  242,59 p
   7. Csachó Mihály                  2.cs. P01    9 h.  242,16 p
   8. Rotár István                   2.cs. P06    9 h.  231,46 p
   9. Balog István                   1.cs. P06    9 h.  227,35 p
  10. Turák Károly                   1.cs. P01    9 h.  222,73 p
  11. Turák Károly                   2.cs. P01    9 h.  221,84 p
  12. Nagy József                    1.cs. P01    9 h.  219,06 p
  13. Csehi Miklós                   2.cs. P01    9 h.  211,99 p
  14. Kádár László                   1.cs. P06    9 h.  209,55 p
  15. Szikora János                  1.cs. P05    8 h.  200,20 p
  16. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    7 h.  194,27 p
  17. Csehi Miklós                   1.cs. P01    9 h.  193,98 p
  18. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    9 h.  190,99 p
  19. Bajkán István                  1.cs. P01    7 h.  182,63 p
  20. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    9 h.  182,61 p
  21. Pádár Antal                    2.cs. P19    8 h.  182,36 p
  22. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    8 h.  175,70 p
  23. Szikora János                  2.cs. P05    7 h.  172,54 p
  24. Tóth László                    2.cs. P01    8 h.  172,44 p
  25. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    8 h.  172,15 p
  26. Felek Árpád                    1.cs. P22    7 h.  155,20 p
  27. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    7 h.  153,74 p
  28. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    7 h.  151,69 p
  29. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    8 h.  150,93 p
  30. Pádár Antal                    1.cs. P19    6 h.  149,66 p
  31. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    6 h.  146,50 p
  32. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    6 h.  145,23 p
  33. Szántó István                  1.cs. P19    7 h.  142,83 p
  34. Szabó Imre                     2.cs. P02    6 h.  139,58 p
  35. Szabó Imre                     1.cs. P02    6 h.  138,35 p
  36. Nagy Károly                    1.cs. P01    7 h.  136,89 p
  37. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    7 h.  134,54 p
  38. Balog István                   2.cs. P06    6 h.  132,75 p
  39. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    6 h.  132,59 p
  40. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    7 h.  127,94 p
  41. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    8 h.  127,64 p
  42. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    7 h.  124,93 p
  43. Jónás Krisztián                1.cs. P19    6 h.  123,30 p
  44. Kereki István                  1.cs. P19    6 h.  122,86 p
  45. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    5 h.  122,75 p
  46. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    5 h.  118,88 p
  47. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    5 h.  118,85 p
  48. Nagy Károly                    2.cs. P01    7 h.  117,66 p
  49. Szabó Imre                     1.cs. P19    5 h.  115,53 p
  50. Kádár László                   2.cs. P06    5 h.  115,18 p
  51. Varga Lajos                    2.cs. P02    6 h.  114,00 p
  52. Kereki István                  2.cs. P19    5 h.  112,11 p
  53. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    6 h.  109,99 p
  54. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    6 h.  109,83 p
  55. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    4 h.  100,18 p
  56. Marossy Gábor                  1.cs. P22    5 h.   99,86 p
  57. Marossy Gábor                  2.cs. P22    5 h.   98,00 p
  58. Forgó István                   1.cs. P02    5 h.   97,34 p
  59. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    5 h.   96,90 p
  60. Jambrik István                 2.cs. P05    4 h.   96,62 p
  61. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    5 h.   93,51 p
  62. Forgó István                   2.cs. P02    5 h.   92,89 p
  63. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    5 h.   87,41 p
  64. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    5 h.   84,73 p
  65. Csikós Elek                    1.cs. P19    4 h.   83,73 p
  66. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.   83,24 p
  67. Faragó István                  2.cs. P02    4 h.   80,33 p
  68. Tóth Barna                     2.cs. P19    4 h.   80,24 p
  69. Kitulják Pál                   1.cs. P02    4 h.   79,90 p
  70. Nagy Mihály                    2.cs. P06    4 h.   79,37 p
  71. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    4 h.   77,26 p
  72. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    4 h.   74,85 p
  73. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
  74. Varga Lajos                    1.cs. P02    4 h.   73,37 p
  75. Sajben Mihály                  1.cs. P01    4 h.   72,56 p
  76. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    3 h.   70,64 p
  77. Pataki József                  1.cs. P02    4 h.   69,94 p
  78. Polyák János                   1.cs. P02    3 h.   69,07 p
  79. Tóth László                    1.cs. P01    4 h.   68,92 p
  80. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    4 h.   68,85 p
  81. Széll Imre                     1.cs. P05    3 h.   66,98 p
  82. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    4 h.   66,51 p
  83. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   66,01 p
  84. Széll Imre                     2.cs. P05    3 h.   65,21 p
  85. Sajben Mihály                  2.cs. P01    3 h.   62,26 p
  86. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    3 h.   61,74 p
  87. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    3 h.   60,66 p
  88. Ailer József                   1.cs. P05    3 h.   58,57 p
  89. Kovács Imre                    1.cs. P06    3 h.   57,84 p
  90. Szántó István                  2.cs. P19    3 h.   57,07 p
  91. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   52,03 p
  92. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    3 h.   51,86 p
  93. Ailer József                   2.cs. P05    2 h.   49,60 p
  94. Polyák János                   2.cs. P02    3 h.   48,94 p
  95. Benedek József                 1.cs. P02    3 h.   47,53 p
  96. Csikós Elek                    2.cs. P19    2 h.   46,54 p
  97. Szabó László                   1.cs. P18    3 h.   46,51 p
  98. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   43,74 p
  99. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   43,61 p
 100. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 101. Japport Mátyás                 1.cs. P06    2 h.   41,16 p
 102. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    2 h.   40,68 p
 103. Jónás Krisztián                2.cs. P19    2 h.   38,55 p
 104. Fülöp János                    2.cs. P06    2 h.   38,02 p
 105. Elek Zoltán                    2.cs. P19    2 h.   36,36 p
 106. Jambrik István                 1.cs. P05    2 h.   36,25 p
 107. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    2 h.   35,50 p
 108. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   35,11 p
 109. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
 110. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    2 h.   28,07 p
 111. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
 112. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   23,04 p
 113. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   20,65 p
 114. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   19,94 p
 115. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    1 h.   19,49 p
 116. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   19,47 p
 117. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   19,18 p
 118. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   18,95 p
 119. Knyihár János                  1.cs. P01    1 h.   17,26 p
 120. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   14,93 p
 121. Faragó István                  1.cs. P02    1 h.   14,82 p
 122. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   14,74 p
 123. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   13,20 p
 124. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   12,35 p

P18 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.    9 h.  224,75 p
   2. Gál Antal                      1.cs.    5 h.   92,50 p
   3. Pusztafi Ferenc                1.cs.    3 h.   70,00 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   15 h.  406,44 p
   2. Szluka János                   2.cs. P01   15 h.  395,69 p
   3. Szluka János                   1.cs. P01   15 h.  392,79 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01   15 h.  391,39 p
   5. Rotár István                   1.cs. P06   15 h.  388,07 p
   6. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   15 h.  378,20 p
   7. Csachó Mihály                  2.cs. P01   15 h.  369,96 p
   8. Rotár István                   2.cs. P06   15 h.  357,29 p
   9. Turák Károly                   2.cs. P01   15 h.  328,89 p
  10. Nagy József                    1.cs. P01   13 h.  299,46 p
  11. Kádár László                   1.cs. P06   14 h.  289,31 p
  12. Csehi Miklós                   2.cs. P01   13 h.  288,50 p
  13. Balog István                   1.cs. P06   12 h.  287,30 p
  14. Csehi Miklós                   1.cs. P01   13 h.  264,34 p
  15. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   10 h.  259,15 p
  16. Turák Károly                   1.cs. P01   11 h.  258,46 p
  17. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   13 h.  255,90 p
  18. Szikora János                  1.cs. P05   11 h.  250,04 p
  19. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   13 h.  241,61 p
  20. Pádár Antal                    2.cs. P19   10 h.  233,36 p
  21. Bajkán István                  1.cs. P01    9 h.  221,83 p
  22. Tóth László                    2.cs. P01   10 h.  213,89 p
  23. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   10 h.  208,06 p
  24. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   10 h.  206,62 p
  25. Szikora János                  2.cs. P05    9 h.  204,13 p
  26. Pádár Antal                    1.cs. P19    8 h.  200,24 p
  27. Szabó Imre                     1.cs. P02    9 h.  188,88 p
  28. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   10 h.  181,47 p
  29. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    9 h.  180,94 p
  30. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    9 h.  179,28 p
  31. Felek Árpád                    1.cs. P22    8 h.  172,95 p
  32. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    8 h.  171,78 p
  33. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    7 h.  167,07 p
  34. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    7 h.  164,98 p
  35. Kereki István                  1.cs. P19    8 h.  149,99 p
  36. Nagy Károly                    1.cs. P01    8 h.  149,04 p
  37. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    8 h.  146,58 p
  38. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    8 h.  143,40 p
  39. Szántó István                  1.cs. P19    7 h.  142,83 p
  40. Jónás Krisztián                1.cs. P19    7 h.  141,20 p
  41. Szabó Imre                     2.cs. P02    6 h.  139,58 p
  42. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    6 h.  139,21 p
  43. Balog István                   2.cs. P06    6 h.  132,75 p
  44. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    6 h.  132,59 p
  45. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    8 h.  127,64 p
  46. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    7 h.  124,93 p
  47. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    5 h.  118,88 p
  48. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    5 h.  118,85 p
  49. Nagy Károly                    2.cs. P01    7 h.  117,66 p
  50. Szabó Imre                     1.cs. P19    5 h.  115,53 p
  51. Kádár László                   2.cs. P06    5 h.  115,18 p
  52. Varga Lajos                    2.cs. P02    6 h.  114,00 p
  53. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    6 h.  112,11 p
  54. Kereki István                  2.cs. P19    5 h.  112,11 p
  55. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    6 h.  109,99 p
  56. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    6 h.  109,83 p
  57. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    6 h.  107,47 p
  58. Marossy Gábor                  1.cs. P22    5 h.   99,86 p
  59. Marossy Gábor                  2.cs. P22    5 h.   98,00 p
  60. Forgó István                   1.cs. P02    5 h.   97,34 p
  61. Jambrik István                 2.cs. P05    4 h.   96,62 p
  62. Csikós Elek                    1.cs. P19    5 h.   96,49 p
  63. Faragó István                  2.cs. P02    5 h.   95,93 p
  64. Kitulják Pál                   1.cs. P02    5 h.   93,90 p
  65. Forgó István                   2.cs. P02    5 h.   92,89 p
  66. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    5 h.   87,41 p
  67. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    5 h.   84,73 p
  68. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.   83,24 p
  69. Tóth Barna                     2.cs. P19    4 h.   80,24 p
  70. Nagy Mihály                    2.cs. P06    4 h.   79,37 p
  71. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    4 h.   77,71 p
  72. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    4 h.   77,26 p
  73. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    4 h.   74,85 p
  74. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    4 h.   74,58 p
  75. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
  76. Varga Lajos                    1.cs. P02    4 h.   73,37 p
  77. Sajben Mihály                  1.cs. P01    4 h.   72,56 p
  78. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    3 h.   70,64 p
  79. Pataki József                  1.cs. P02    4 h.   69,94 p
  80. Szántó István                  2.cs. P19    4 h.   69,37 p
  81. Polyák János                   1.cs. P02    3 h.   69,07 p
  82. Tóth László                    1.cs. P01    4 h.   68,92 p
  83. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    4 h.   68,85 p
  84. Széll Imre                     1.cs. P05    3 h.   66,98 p
  85. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    4 h.   66,51 p
  86. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   66,01 p
  87. Széll Imre                     2.cs. P05    3 h.   65,21 p
  88. Sajben Mihály                  2.cs. P01    3 h.   62,26 p
  89. Ailer József                   1.cs. P05    3 h.   58,57 p
  90. Kovács Imre                    1.cs. P06    3 h.   57,84 p
  91. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   52,03 p
  92. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    3 h.   51,86 p
  93. Ailer József                   2.cs. P05    2 h.   49,60 p
  94. Polyák János                   2.cs. P02    3 h.   48,94 p
  95. Benedek József                 1.cs. P02    3 h.   47,53 p
  96. Csikós Elek                    2.cs. P19    2 h.   46,54 p
  97. Szabó László                   1.cs. P18    3 h.   46,51 p
  98. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   43,74 p
  99. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   43,61 p
 100. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 101. Japport Mátyás                 1.cs. P06    2 h.   41,16 p
 102. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    2 h.   40,68 p
 103. Jónás Krisztián                2.cs. P19    2 h.   38,55 p
 104. Fülöp János                    2.cs. P06    2 h.   38,02 p
 105. Elek Zoltán                    2.cs. P19    2 h.   36,36 p
 106. Jambrik István                 1.cs. P05    2 h.   36,25 p
 107. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    2 h.   35,50 p
 108. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   35,11 p
 109. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
 110. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    2 h.   28,07 p
 111. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
 112. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   23,04 p
 113. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   20,65 p
 114. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   19,94 p
 115. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    1 h.   19,49 p
 116. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   19,47 p
 117. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   19,18 p
 118. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   18,95 p
 119. Knyihár János                  1.cs. P01    1 h.   17,26 p
 120. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   14,93 p
 121. Faragó István                  1.cs. P02    1 h.   14,82 p
 122. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   14,74 p
 123. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   13,20 p
 124. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   12,35 p

P18 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.   13 h.  286,00 p
   2. Gál Antal                      1.cs.    5 h.   92,50 p
   3. Pusztafi Ferenc                1.cs.    4 h.   88,00 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Rotár István                   P06 HU-12-D454715     H  3h  86,81p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577859     H  3h  86,67p
  3. Szluka János                   P01 HU-12-05-24037    H  3h  86,08p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  3h  81,92p
  5. Rotár István                   P06 HU-13-D577429     H  3h  81,37p
  6. Csachó Mihály                  P01 HU-10-05-89881    H  3h  81,05p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577605     H  3h  78,90p
  8. Szluka János                   P01 HU-13-D597984     H  3h  78,51p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577875     H  3h  78,25p
 10. Szluka János                   P01 HU-14-D-775912    H  3h  77,10p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  3h  84,85p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577670     T  3h  83,89p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  3h  81,59p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  3h  79,95p
  5. Rotár István                   P06 HU-13-D577435     T  3h  79,58p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577617     T  3h  79,12p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  3h  77,71p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  3h  75,40p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776449    T  3h  74,83p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776461    T  3h  74,09p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szabó László                   P18 HU-14-15-03715    H  2h  53,25p
  2. Szabó László                   P18 HU-11-05-12213    H  2h  48,75p
  3. Szabó László                   P18 HU-14-15-03709    H  2h  39,75p
  4. Szabó László                   P18 HU-12-05-26817    H  2h  35,00p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szabó László                   P18 HU-14-D778471     T  2h  58,00p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  3h  81,92p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-D-775912    H  3h  77,10p
  3. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  3h  76,15p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-777944    H  3h  75,41p
  5. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  3h  75,06p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776403    H  3h  74,42p
  7. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  3h  73,02p
  8. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00014    H  3h  72,44p
  9. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  3h  70,56p
 10. Szluka János                   P01 HU-14-15-00168    H  3h  69,95p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  3h  84,85p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  3h  81,59p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  3h  79,95p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  3h  77,71p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  3h  75,40p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776449    T  3h  74,83p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776461    T  3h  74,09p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  3h  73,69p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776453    T  3h  66,88p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  3h  64,86p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szabó László                   P18 HU-14-15-03715    H  2h  53,25p
  2. Szabó László                   P18 HU-14-15-03709    H  2h  39,75p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Szabó László                   P18 HU-14-D778471     T  2h  58,00p