Békés Tagszövetség, P19 Vészto
Első adat felvétele: 2015.09.23 14:43:11
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.25 19:10:49
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.25 19:11:30
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.23 14:43:11
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!
 
Fiatalok versenye, 04 verseny 
 
Feleresztés helye: Sopron
Feleresztés ideje: 2015.09.19 07:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 344000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)
 
Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         14   19   257   51   1261,08    860,34
P02 Orosháza           13   17   228   46   1311,31    574,00
P05 Gyomaendrod         2    4    60   12   1150,83    868,59
P06 Gyula               8   12   197   39   1266,45    971,43
P19 Vészto             12   14   194   39   1125,64    832,10
P22 Újkígyós            2    2    36    7    995,67    808,44
Tagszövetségben        51   68   972  194   1311,31    834,97
 
P19 egyesületi díjlista
   1. Czikkel József                 1.cs. HU 15-15-08522      1125,64 m/p
   2. Rónaszéki Norbert              1.cs. HU 15-O-41676       1110,64 m/p
   3. Rónaszéki Norbert              1.cs. HU 15-D-838484      1102,21 m/p
   4. Szántó István                  1.cs. HU 15-15-08414      1015,20 m/p
   5. Czikkel József                 1.cs. HU 15-15-08277      1004,64 m/p
   6. Tóth Barna                     1.cs. HU 15-D-838402       986,00 m/p
   7. Tóth Barna                     2.cs. HU 15-D-838433       977,48 m/p
   8. Czikkel József                 1.cs. HU 15-15-08515       960,55 m/p
   9. Tóth Barna                     1.cs. HU 15-D-838403       951,72 m/p
  10. Elek Zoltán                    1.cs. HU 15-15-08471       947,78 m/p
 
Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.
 
Czikkel József                  1.cs. Dt: 357883 Kg:  20 Ók:  17 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 127,74p    R:   0.   0h   0,00p    T:  15.   5h 103,18p
Úti  3B:    E:   1.   3h  84,79p    R:   0.   0h   0,00p    T:  17.   3h  68,92p
   HU 15-15-08522      19 12:47:43  1125,64 m/p   1  30,00    0   0,00   37  26,64
   HU 15-15-08277      19 13:26:00  1004,64 m/p   5  28,11    0   0,00   84  22,26
   HU 15-15-08515      19 13:42:21   960,55 m/p   8  26,68    0   0,00  108  20,02
   HU 15-15-08276      19 13:56:40   925,00 m/p  17  22,42    0   0,00  135  17,50
   HU 15-15-08516      19 14:02:40   910,87 m/p  21  20,53    0   0,00  143  16,76
   HU 15-15-08514      19 14:18:44   875,08 m/p  27  17,68    0   0,00  163  14,89
   HU 15-D-838863      19 14:37:03   837,56 m/p  35  13,89    0   0,00  191  12,28
 
Elek Zoltán                     1.cs. Dt: 360724 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  25,74p    R:   0.   0h   0,00p    T:  43.   1h  19,27p
Úti  3B:    E:   8.   1h  25,74p    R:   0.   0h   0,00p    T:  35.   1h  19,27p
   HU 15-15-08471      19 13:50:35   947,78 m/p  10  25,74    0   0,00  116  19,27
 
Erdoháti Gyula                  1.cs. Dt: 361099 Kg:  11 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  14,84p    R:   0.   0h   0,00p    T:  48.   1h  12,47p
Úti  3B:    E:  12.   1h  14,84p    R:   0.   0h   0,00p    T:  40.   1h  12,47p
   HU 15-D-838520      19 14:39:09   841,40 m/p  33  14,84    0   0,00  189  12,47
 
Jónás Krisztián                 1.cs. Dt: 356644 Kg:  17 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  55,89p    R:   0.   0h   0,00p    T:  32.   3h  46,73p
Úti  3B:    E:   5.   3h  55,89p    R:   0.   0h   0,00p    T:  26.   3h  46,73p
   HU 15-D-838612      19 13:57:14   920,97 m/p  20  21,00    0   0,00  140  17,04
   HU 15-D-838611      19 14:12:01   887,11 m/p  25  18,63    0   0,00  155  15,64
   HU 15-D-838616      19 14:21:31   866,63 m/p  30  16,26    0   0,00  172  14,05
 
Kereki István                   1.cs. Dt: 361396 Kg:  15 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  32,06p    R:   0.   0h   0,00p    T:  41.   2h  27,35p
Úti  3B:    E:   7.   2h  32,06p    R:   0.   0h   0,00p    T:  33.   2h  27,35p
   HU 15-D-838827      19 14:25:13   870,38 m/p  29  16,74    0   0,00  168  14,42
   HU 15-D-838818      19 14:37:01   846,33 m/p  32  15,32    0   0,00  184  12,93
 
Mogyorós Ferenc                 1.cs. Dt: 360740 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  13,42p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Úti  3B:    E:   6.   3h  38,84p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-15-08320      19 14:42:04   834,92 m/p  36  13,42    0   0,00    0   0,00
 
Mogyorós Ferenc                 2.cs. Dt: 360740 Kg:  14 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  25,42p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-15-08307      19 14:42:16   834,53 m/p  37  12,95    0   0,00    0   0,00
   HU 15-15-08362      19 14:42:16   834,53 m/p  38  12,47    0   0,00    0   0,00
 
Pádár Antal                     1.cs. Dt: 350414 Kg:  12 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  22,89p    R:   0.   0h   0,00p    T:  45.   1h  17,60p
Úti  3B:    E:  10.   1h  22,89p    R:   0.   0h   0,00p    T:  37.   1h  17,60p
   HU 15-D-838704      19 13:48:29   925,84 m/p  16  22,89    0   0,00  134  17,60
 
Parázs Zoltán                   1.cs. Dt: 360957 Kg:  12 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  25,26p    R:   0.   0h   0,00p    T:  44.   1h  18,72p
Úti  3B:    E:   9.   1h  25,26p    R:   0.   0h   0,00p    T:  36.   1h  18,72p
   HU 15-D-838684      19 13:53:32   941,14 m/p  11  25,26    0   0,00  122  18,72
 
Rónaszéki Norbert               1.cs. Dt: 384633 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 124,42p    R:   0.   0h   0,00p    T:  14.   5h 103,76p
Úti  3B:    E:   2.   3h  82,42p    R:   0.   0h   0,00p    T:  16.   3h  69,96p
   HU 15-O-41676       19 13:16:19  1110,64 m/p   2  29,53    0   0,00   42  26,18
   HU 15-D-838484      19 13:18:58  1102,21 m/p   3  29,05    0   0,00   45  25,90
   HU 15-D-838485      19 14:23:01   931,28 m/p  14  23,84    0   0,00  131  17,88
   HU 15-D-838497      19 14:26:39   923,16 m/p  18  21,95    0   0,00  137  17,32
   HU 15-D-838480      19 14:36:55   900,96 m/p  22  20,05    0   0,00  146  16,48
   HU 15-D-838498      19 14:38:07   898,43 m/p  23  19,58    0   0,00  147  16,38
 
Szabó Zoltán                    1.cs. Dt: 361020 Kg:  11 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  21,47p    R:   0.   0h   0,00p    T:  46.   1h  17,22p
Úti  3B:    E:  11.   1h  21,47p    R:   0.   0h   0,00p    T:  38.   1h  17,22p
   HU 15-D-838553      19 14:01:20   922,54 m/p  19  21,47    0   0,00  138  17,22
 
Szántó István                   1.cs. Dt: 361644 Kg:  16 Ók:   7 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  86,85p    R:   0.   0h   0,00p    T:  29.   4h  69,73p
Úti  3B:    E:   4.   3h  71,06p    R:   0.   0h   0,00p    T:  24.   3h  56,61p
   HU 15-15-08414      19 13:26:08  1015,20 m/p   4  28,58    0   0,00   77  22,91
   HU 15-15-08428      19 13:54:58   939,18 m/p  13  24,32    0   0,00  125  18,44
   HU 15-15-08410      19 14:20:46   880,20 m/p  26  18,16    0   0,00  159  15,26
   HU 15-D-838629      19 14:35:07   850,49 m/p  31  15,79    0   0,00  182  13,12
 
Tóth Barna                      1.cs. Dt: 384638 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 104,53p    R:   0.   0h   0,00p    T:  24.   5h  83,31p
Úti  3B:    E:   3.   3h  81,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  21.   3h  61,18p
   HU 15-D-838402      19 14:00:06   986,00 m/p   6  27,63    0   0,00   98  20,95
   HU 15-D-838403      19 14:14:09   951,72 m/p   9  26,21    0   0,00  114  19,46
   HU 15-D-838441      19 14:40:41   893,09 m/p  24  19,11    0   0,00  151  16,01
   HU 15-D-838404      19 14:50:10   873,85 m/p  28  17,21    0   0,00  167  14,52
   HU 15-D-838420      19 15:07:34   840,62 m/p  34  14,37    0   0,00  190  12,37
   HU 15-D-838425      19 15:12:15   832,10 m/p  39  12,00    0   0,00    0   0,00
 
Tóth Barna                      2.cs. Dt: 384638 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  75,32p    R:   0.   0h   0,00p    T:  30.   3h  57,17p
   HU 15-D-838433      19 14:03:30   977,48 m/p   7  27,16    0   0,00  100  20,77
   HU 15-D-838437      19 14:19:13   939,94 m/p  12  24,79    0   0,00  123  18,62
   HU 15-D-838427      19 14:23:36   929,98 m/p  15  23,37    0   0,00  132  17,78
 
Tagszövetségi díjlista
   1. Ollé Ferenc                    1.cs. P02 HU 15-D-897001      1311,31 m/p
   2. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06601      1266,45 m/p
   3. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837195      1265,91 m/p
   4. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-P-14768       1261,08 m/p
   5. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU 15-15-04838      1259,72 m/p
   6. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837211      1259,52 m/p
   7. Turák Károly                   2.cs. P01 HU 15-19-56096      1258,15 m/p
   8. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-15-05007      1254,42 m/p
   9. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06 HU 15-15-06765      1253,59 m/p
  10. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837214      1249,18 m/p
  11. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU 15-15-04624      1247,84 m/p
  12. Nagy József                    1.cs. P01 HU 15-15-04760      1241,84 m/p
  13. Nagy Mihály                    1.cs. P06 HU 15-D-838030      1229,99 m/p
  14. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU 15-15-04625      1228,51 m/p
  15. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-15-05022      1218,30 m/p
  16. Kitulják Pál                   2.cs. P02 HU 15-D-837200      1213,91 m/p
  17. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837218      1213,91 m/p
  18. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837213      1209,05 m/p
  19. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU 15-15-04806      1193,96 m/p
  20. Zalai Attila                   1.cs. P06 HU 15-D-837989      1185,72 m/p
  21. Rácz László                    1.cs. P02 HU 15-15-06065      1179,10 m/p
  22. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06604      1178,57 m/p
  23. Zahorán Pálné                  1.cs. P01 HU 15-15-05323      1172,96 m/p
  24. Polyák János                   1.cs. P02 HU 15-15-06094      1172,90 m/p
  25. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-15-05291      1172,01 m/p
  26. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06 HU 15-15-06753      1170,62 m/p
  27. Fábián Attila                  1.cs. P02 HU 15-D-855398      1158,10 m/p
  28. Zalai Attila                   1.cs. P06 HU 15-D-838175      1153,99 m/p
  29. Szikora János                  2.cs. P05 HU 15-D-837855      1150,83 m/p
  30. Volenszki Péter                2.cs. P01 HU 15-O-41972       1148,45 m/p
  31. Tóth László                    1.cs. P01 HU 15-15-04962      1144,64 m/p
  32. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837252      1134,89 m/p
  33. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06632      1133,70 m/p
  34. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06621      1133,58 m/p
  35. Rotár István                   2.cs. P06 HU 15-15-06612      1133,29 m/p
  36. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06 HU 15-D-898111      1129,31 m/p
  37. Czikkel József                 1.cs. P19 HU 15-15-08522      1125,64 m/p
  38. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU 15-15-04828      1116,59 m/p
  39. Nagy József                    1.cs. P01 HU 15-15-05271      1116,54 m/p
  40. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU 15-P-14748       1116,18 m/p
  41. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU 15-15-07249      1114,47 m/p
  42. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19 HU 15-O-41676       1110,64 m/p
  43. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06 HU 15-D-898181      1103,84 m/p
  44. Sajben Mihály                  1.cs. P01 HU 15-15-05054      1103,46 m/p
  45. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19 HU 15-D-838484      1102,21 m/p
  46. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06617      1101,71 m/p
  47. Nagy Mihály                    1.cs. P06 HU 15-D-838017      1091,83 m/p
  48. Forgó István                   1.cs. P02 HU 15-P-14186       1085,66 m/p
  49. Ollé Ferenc                    1.cs. P02 HU 15-D-897024      1083,37 m/p
  50. Kádár László                   1.cs. P06 HU 15-15-06821      1080,69 m/p
 
 
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Kitulják Pál                   1.cs. P02    5 h.  145,42 p
   2. Turák Károly                   1.cs. P01    5 h.  138,62 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  137,69 p
   4. Csehi Miklós                   2.cs. P01    5 h.  124,82 p
   5. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    5 h.  124,63 p
   6. Csehi Miklós                   1.cs. P01    5 h.  123,14 p
   7. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  121,00 p
   8. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.  118,29 p
   9. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    5 h.  113,35 p
  10. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    5 h.  112,41 p
  11. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    5 h.  112,32 p
  12. Polyák János                   1.cs. P02    5 h.  112,03 p
  13. Nagy Mihály                    2.cs. P06    5 h.  107,01 p
  14. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    5 h.  103,76 p
  15. Czikkel József                 1.cs. P19    5 h.  103,18 p
  16. Volenszki Péter                2.cs. P01    5 h.   99,09 p
  17. Sajben Mihály                  1.cs. P01    5 h.   96,65 p
  18. Szikora János                  1.cs. P05    5 h.   89,75 p
  19. Kitulják Pál                   2.cs. P02    4 h.   88,38 p
  20. Zalai Attila                   1.cs. P06    4 h.   88,10 p
  21. Nagy József                    1.cs. P01    4 h.   87,82 p
  22. Kádár László                   1.cs. P06    4 h.   86,99 p
  23. Szikora János                  2.cs. P05    4 h.   84,84 p
  24. Tóth Barna                     1.cs. P19    5 h.   83,31 p
  25. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   79,83 p
  26. Tóth László                    1.cs. P01    4 h.   77,38 p
  27. Széll Imre                     2.cs. P05    4 h.   72,44 p
  28. Felek Árpád                    1.cs. P22    4 h.   70,66 p
  29. Szántó István                  1.cs. P19    4 h.   69,73 p
  30. Tóth Barna                     2.cs. P19    3 h.   57,17 p
  31. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   49,09 p
  32. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   46,73 p
  33. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   46,57 p
  34. Rácz László                    1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  35. Forgó István                   1.cs. P02    2 h.   44,15 p
  36. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   44,15 p
  37. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   41,17 p
  38. Rotár István                   2.cs. P06    2 h.   39,86 p
  39. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    2 h.   38,08 p
  40. Szluka János                   1.cs. P01    2 h.   30,06 p
  41. Kereki István                  1.cs. P19    2 h.   27,35 p
  42. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   24,87 p
  43. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   19,27 p
  44. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   18,72 p
  45. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   17,60 p
  46. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    1 h.   17,22 p
  47. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   15,54 p
  48. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    1 h.   12,47 p
 
A verseny P19 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Czikkel József                 1.cs.    5 h.  127,74 p
   2. Rónaszéki Norbert              1.cs.    5 h.  124,42 p
   3. Tóth Barna                     1.cs.    5 h.  104,53 p
   4. Szántó István                  1.cs.    4 h.   86,85 p
   5. Tóth Barna                     2.cs.    3 h.   75,32 p
   6. Jónás Krisztián                1.cs.    3 h.   55,89 p
   7. Kereki István                  1.cs.    2 h.   32,06 p
   8. Elek Zoltán                    1.cs.    1 h.   25,74 p
   9. Mogyorós Ferenc                2.cs.    2 h.   25,42 p
  10. Parázs Zoltán                  1.cs.    1 h.   25,26 p
  11. Pádár Antal                    1.cs.    1 h.   22,89 p
  12. Szabó Zoltán                   1.cs.    1 h.   21,47 p
  13. Erdoháti Gyula                 1.cs.    1 h.   14,84 p
  14. Mogyorós Ferenc                1.cs.    1 h.   13,42 p
 
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   88,51 p
   2. Kitulják Pál                   1.cs. P02    3 h.   88,50 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   84,97 p
   4. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   84,50 p
   5. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   81,05 p
   6. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   80,20 p
   7. Nagy Mihály                    1.cs. P06    3 h.   79,93 p
   8. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   79,83 p
   9. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   78,06 p
  10. Polyák János                   1.cs. P02    3 h.   76,00 p
  11. Zalai Attila                   1.cs. P06    3 h.   75,26 p
  12. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   74,80 p
  13. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   71,72 p
  14. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   71,26 p
  15. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   70,42 p
  16. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    3 h.   69,96 p
  17. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   68,92 p
  18. Sajben Mihály                  1.cs. P01    3 h.   67,71 p
  19. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   67,33 p
  20. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   62,02 p
  21. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   61,18 p
  22. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   58,95 p
  23. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   56,89 p
  24. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   56,61 p
  25. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   49,09 p
  26. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   46,73 p
  27. Rácz László                    1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  28. Forgó István                   1.cs. P02    2 h.   44,15 p
  29. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   44,15 p
  30. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   41,17 p
  31. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    2 h.   38,08 p
  32. Szluka János                   1.cs. P01    2 h.   30,06 p
  33. Kereki István                  1.cs. P19    2 h.   27,35 p
  34. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   24,87 p
  35. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   19,27 p
  36. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   18,72 p
  37. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   17,60 p
  38. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    1 h.   17,22 p
  39. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   15,54 p
  40. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    1 h.   12,47 p
 
A verseny P19 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Czikkel József                 1.cs.    3 h.   84,79 p
   2. Rónaszéki Norbert              1.cs.    3 h.   82,42 p
   3. Tóth Barna                     1.cs.    3 h.   81,00 p
   4. Szántó István                  1.cs.    3 h.   71,06 p
   5. Jónás Krisztián                1.cs.    3 h.   55,89 p
   6. Mogyorós Ferenc                1.cs.    3 h.   38,84 p
   7. Kereki István                  1.cs.    2 h.   32,06 p
   8. Elek Zoltán                    1.cs.    1 h.   25,74 p
   9. Parázs Zoltán                  1.cs.    1 h.   25,26 p
  10. Pádár Antal                    1.cs.    1 h.   22,89 p
  11. Szabó Zoltán                   1.cs.    1 h.   21,47 p
  12. Erdoháti Gyula                 1.cs.    1 h.   14,84 p
 
Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Dunaföldvár
  09.06. Székesfehérvár
  09.13. Gyor
  09.19. Sopron
 
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Turák Károly                   1.cs. P01   20 h.  484,11 p
   2. Csehi Miklós                   1.cs. P01   20 h.  477,42 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06   19 h.  473,95 p
   4. Nagy Mihály                    1.cs. P06   20 h.  448,59 p
   5. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   18 h.  447,25 p
   6. Volenszki Péter                2.cs. P01   20 h.  418,77 p
   7. Kádár László                   1.cs. P06   19 h.  411,13 p
   8. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   18 h.  407,89 p
   9. Kitulják Pál                   1.cs. P02   16 h.  404,75 p
  10. Forgó István                   1.cs. P02   16 h.  391,68 p
  11. Felek Árpád                    1.cs. P22   17 h.  386,29 p
  12. Csehi Miklós                   2.cs. P01   16 h.  384,85 p
  13. Csachó Mihály                  1.cs. P01   15 h.  376,26 p
  14. Kitulják Pál                   2.cs. P02   15 h.  354,30 p
  15. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   17 h.  354,13 p
  16. Czikkel József                 1.cs. P19   16 h.  352,69 p
  17. Polyák János                   1.cs. P02   15 h.  352,40 p
  18. Rotár István                   2.cs. P06   16 h.  348,87 p
  19. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   15 h.  344,37 p
  20. Nagy József                    1.cs. P01   16 h.  344,02 p
  21. Forgó István                   2.cs. P02   13 h.  341,62 p
  22. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   16 h.  340,04 p
  23. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   14 h.  332,58 p
  24. Tóth László                    1.cs. P01   15 h.  324,44 p
  25. Tóth Barna                     1.cs. P19   15 h.  322,10 p
  26. Nagy Mihály                    2.cs. P06   15 h.  311,03 p
  27. Fábián Attila                  1.cs. P02   13 h.  305,05 p
  28. Szluka János                   1.cs. P01   13 h.  302,55 p
  29. Repka Róbert                   1.cs. P02   10 h.  287,00 p
  30. Varga Lajos                    1.cs. P02   12 h.  284,46 p
  31. Jónás Krisztián                1.cs. P19   14 h.  275,35 p
  32. Szikora János                  1.cs. P05   11 h.  252,84 p
  33. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   11 h.  250,75 p
  34. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  249,15 p
  35. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   12 h.  245,18 p
  36. Mihalik Csaba                  2.cs. P02   10 h.  240,24 p
  37. Széll Imre                     2.cs. P05   12 h.  239,32 p
  38. Szántó István                  1.cs. P19   13 h.  233,78 p
  39. Mihalik Csaba                  1.cs. P02   10 h.  230,85 p
  40. Zalai Attila                   1.cs. P06   11 h.  214,95 p
  41. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   11 h.  213,57 p
  42. Marossy Gábor                  1.cs. P22   12 h.  212,61 p
  43. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   11 h.  208,26 p
  44. Sajben Mihály                  1.cs. P01   11 h.  205,52 p
  45. Balog István                   1.cs. P06   11 h.  205,23 p
  46. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    9 h.  202,63 p
  47. Tóth Barna                     2.cs. P19    9 h.  198,11 p
  48. Szluka János                   2.cs. P01    9 h.  195,24 p
  49. Pataki József                  2.cs. P02    9 h.  191,48 p
  50. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    9 h.  182,33 p
  51. Szikora János                  2.cs. P05    8 h.  171,60 p
  52. Turák Károly                   2.cs. P01    8 h.  171,27 p
  53. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    8 h.  153,57 p
  54. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    9 h.  145,36 p
  55. Volenszki Péter                1.cs. P01    7 h.  143,85 p
  56. Nagy Károly                    1.cs. P01    8 h.  137,57 p
  57. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    6 h.  125,23 p
  58. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    6 h.  118,01 p
  59. Varga Lajos                    2.cs. P02    5 h.  115,27 p
  60. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    6 h.  114,74 p
  61. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    6 h.  100,62 p
  62. Tóth László                    2.cs. P01    5 h.   90,23 p
  63. Kereki István                  1.cs. P19    6 h.   86,57 p
  64. Pádár Antal                    1.cs. P19    5 h.   85,74 p
  65. Kádár László                   2.cs. P06    4 h.   84,89 p
  66. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    5 h.   77,54 p
  67. Nagy Károly                    2.cs. P01    4 h.   67,14 p
  68. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    4 h.   62,22 p
  69. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   60,49 p
  70. Elek Zoltán                    1.cs. P19    3 h.   59,72 p
  71. Széll Imre                     1.cs. P05    3 h.   58,32 p
  72. Felek Árpád                    2.cs. P22    3 h.   55,55 p
  73. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   50,82 p
  74. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    2 h.   47,23 p
  75. Rácz László                    1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  76. Klasovics Stefán               1.cs. P06    2 h.   39,22 p
  77. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   33,97 p
  78. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    1 h.   28,51 p
  79. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   26,89 p
  80. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   18,93 p
  81. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    1 h.   16,61 p
  82. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
  83. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   14,13 p
  84. Balog István                   2.cs. P06    1 h.   12,20 p
 
P19 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Czikkel József                 1.cs.   19 h.  496,55 p
   2. Tóth Barna                     1.cs.   19 h.  438,39 p
   3. Jónás Krisztián                1.cs.   18 h.  403,00 p
   4. Szántó István                  1.cs.   18 h.  377,64 p
   5. Tóth Barna                     2.cs.   15 h.  337,08 p
   6. Erdoháti Gyula                 1.cs.   15 h.  284,16 p
   7. Rónaszéki Norbert              1.cs.   10 h.  251,83 p
   8. Elek Zoltán                    1.cs.   10 h.  173,24 p
   9. Kereki István                  1.cs.    9 h.  166,52 p
  10. Mogyorós Ferenc                1.cs.    9 h.  164,17 p
  11. Mogyorós Ferenc                2.cs.    7 h.  119,45 p
  12. Pádár Antal                    1.cs.    5 h.   94,91 p
  13. Szabó Zoltán                   1.cs.    6 h.   89,65 p
  14. Parázs Zoltán                  1.cs.    4 h.   76,76 p
  15. Pádár Antal                    2.cs.    3 h.   73,72 p
  16. Parázs Zoltán                  2.cs.    1 h.   21,75 p
 
Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Dunaföldvár
  09.06. Székesfehérvár
  09.13. Gyor
  09.19. Sopron
 
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Turák Károly                   1.cs. P01   12 h.  333,61 p
   2. Rotár István                   1.cs. P06   12 h.  332,36 p
   3. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   12 h.  329,51 p
   4. Csehi Miklós                   1.cs. P01   12 h.  322,87 p
   5. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   12 h.  306,61 p
   6. Forgó István                   1.cs. P02   11 h.  296,75 p
   7. Nagy Mihály                    1.cs. P06   12 h.  293,36 p
   8. Kádár László                   1.cs. P06   12 h.  291,91 p
   9. Felek Árpád                    1.cs. P22   12 h.  291,36 p
  10. Czikkel József                 1.cs. P19   12 h.  290,51 p
  11. Nagy József                    1.cs. P01   12 h.  284,04 p
  12. Kitulják Pál                   1.cs. P02   11 h.  282,99 p
  13. Tóth Barna                     1.cs. P19   11 h.  249,66 p
  14. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   11 h.  245,86 p
  15. Polyák János                   1.cs. P02    9 h.  243,48 p
  16. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   11 h.  241,33 p
  17. Tóth László                    1.cs. P01   10 h.  237,37 p
  18. Fábián Attila                  1.cs. P02   10 h.  233,63 p
  19. Csachó Mihály                  1.cs. P01    9 h.  230,66 p
  20. Varga Lajos                    1.cs. P02    9 h.  229,91 p
  21. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    9 h.  227,96 p
  22. Szluka János                   1.cs. P01   10 h.  227,51 p
  23. Szikora János                  1.cs. P05    9 h.  215,63 p
  24. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   10 h.  213,06 p
  25. Volenszki Péter                1.cs. P01    9 h.  211,29 p
  26. Jónás Krisztián                1.cs. P19   10 h.  209,82 p
  27. Zalai Attila                   1.cs. P06   10 h.  202,11 p
  28. Marossy Gábor                  1.cs. P22   10 h.  196,43 p
  29. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    8 h.  192,69 p
  30. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    9 h.  182,33 p
  31. Szántó István                  1.cs. P19    9 h.  181,24 p
  32. Repka Róbert                   1.cs. P02    6 h.  179,49 p
  33. Sajben Mihály                  1.cs. P01    9 h.  176,58 p
  34. Balog István                   1.cs. P06    9 h.  168,02 p
  35. Pataki József                  1.cs. P02    6 h.  167,35 p
  36. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    7 h.  164,05 p
  37. Széll Imre                     1.cs. P05    7 h.  151,42 p
  38. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    7 h.  141,51 p
  39. Pádár Antal                    1.cs. P19    7 h.  133,00 p
  40. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    8 h.  132,00 p
  41. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    6 h.  117,80 p
  42. Nagy Károly                    1.cs. P01    6 h.  116,25 p
  43. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    4 h.   91,43 p
  44. Kereki István                  1.cs. P19    6 h.   86,57 p
  45. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    4 h.   71,59 p
  46. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   68,48 p
  47. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    4 h.   62,22 p
  48. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   61,36 p
  49. Elek Zoltán                    1.cs. P19    3 h.   59,72 p
  50. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   58,95 p
  51. Rácz László                    1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  52. Szabó Imre                     1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  53. Klasovics Stefán               1.cs. P06    2 h.   39,22 p
  54. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
 
P19 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Tóth Barna                     1.cs.   12 h.  334,90 p
   2. Czikkel József                 1.cs.   12 h.  332,98 p
   3. Jónás Krisztián                1.cs.   12 h.  290,42 p
   4. Szántó István                  1.cs.   12 h.  288,80 p
   5. Erdoháti Gyula                 1.cs.   10 h.  203,36 p
   6. Rónaszéki Norbert              1.cs.    7 h.  185,51 p
   7. Mogyorós Ferenc                1.cs.    9 h.  181,93 p
   8. Pádár Antal                    1.cs.    7 h.  155,98 p
   9. Elek Zoltán                    1.cs.    8 h.  147,03 p
  10. Kereki István                  1.cs.    7 h.  140,02 p
  11. Parázs Zoltán                  1.cs.    5 h.   98,51 p
  12. Szabó Zoltán                   1.cs.    6 h.   89,65 p
 
Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Rotár István                   P06 HU 15-15-06632       4h 109,03p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU 15-15-07250       4h 105,98p
  3. Tóth László                    P01 HU 15-15-04962       4h 104,78p
  4. Kádár László                   P06 HU 15-15-06821       4h  97,95p
  5. Csehi Miklós                   P01 HU 15-P-14746        4h  94,24p
  6. Nagy Mihály                    P06 HU 15-D-838030       4h  93,97p
  7. Rotár István                   P06 HU 15-15-06621       4h  92,32p
  8. Csehi Miklós                   P01 HU 15-15-04828       4h  92,20p
  9. Cséfán Tivadar                 P06 HU 15-D-898148       4h  79,88p
 10. Balázs Mátyás                  P01 HU 15-15-04699       4h  72,49p
 
Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Czikkel József                 P19 HU 15-15-08277       4h 103,91p
  2. Tóth Barna                     P19 HU 15-D-838433       4h  93,01p
  3. Szántó István                  P19 HU 15-15-08428       4h  91,87p
  4. Jónás Krisztián                P19 HU 15-D-838612       4h  74,01p
  5. Tóth Barna                     P19 HU 15-D-838450       3h  81,74p
  6. Tóth Barna                     P19 HU 15-D-838420       3h  72,44p
  7. Czikkel József                 P19 HU 15-15-08516       3h  71,70p
  8. Tóth Barna                     P19 HU 15-D-838422       3h  65,74p
  9. Parázs Zoltán                  P19 HU 15-D-838684       3h  64,26p
 10. Tóth Barna                     P19 HU 15-D-838425       3h  62,60p