Békés Tagszövetség, P05 Gyomaendrod
Első adat felvétele: 2015.09.23 14:43:11
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.25 19:10:49
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.25 19:11:25
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.23 14:43:11
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!
 
Fiatalok versenye, 04 verseny 
 
Feleresztés helye: Sopron
Feleresztés ideje: 2015.09.19 07:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 344000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)
 
Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         14   19   257   51   1261,08    860,34
P02 Orosháza           13   17   228   46   1311,31    574,00
P05 Gyomaendrod         2    4    60   12   1150,83    868,59
P06 Gyula               8   12   197   39   1266,45    971,43
P19 Vészto             12   14   194   39   1125,64    832,10
P22 Újkígyós            2    2    36    7    995,67    808,44
Tagszövetségben        51   68   972  194   1311,31    834,97
 
P05 egyesületi díjlista
   1. Szikora János                  2.cs. HU 15-D-837855      1150,83 m/p
   2. Széll Imre                     2.cs. HU 15-15-06428      1006,18 m/p
   3. Szikora János                  2.cs. HU 15-D-837835       963,81 m/p
   4. Szikora János                  1.cs. HU 15-D-837868       956,76 m/p
   5. Szikora János                  1.cs. HU 15-05-55256       953,99 m/p
   6. Szikora János                  1.cs. HU 15-D-837872       946,57 m/p
   7. Szikora János                  2.cs. HU 15-D-837866       946,57 m/p
   8. Széll Imre                     2.cs. HU 15-15-06431       938,90 m/p
   9. Szikora János                  2.cs. HU 15-D-837834       938,41 m/p
  10. Széll Imre                     2.cs. HU 15-D-898553       933,59 m/p
 
Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.
 
Széll Imre                      2.cs. Dt: 346595 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  62,18p    R:   0.   0h   0,00p    T:  27.   4h  72,44p
   HU 15-15-06428      19 13:14:28  1006,18 m/p   2  28,36    0   0,00   82  22,45
   HU 15-15-06431      19 13:39:09   938,90 m/p   8  18,55    0   0,00  126  18,34
   HU 15-D-898553      19 13:41:15   933,59 m/p  10  15,27    0   0,00  128  18,16
   HU 15-15-06438      19 14:15:28   854,81 m/p   0   0,00    0   0,00  178  13,49
 
Szikora János                   1.cs. Dt: 346554 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  96,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  18.   5h  89,75p
Úti  3B:    E:   1.   3h  81,82p    R:   0.   0h   0,00p    T:  19.   3h  67,33p
   HU 15-D-837868      19 13:32:13   956,76 m/p   4  25,09    0   0,00  110  19,83
   HU 15-05-55256      19 13:33:16   953,99 m/p   5  23,45    0   0,00  112  19,65
   HU 15-D-837872      19 13:36:07   946,57 m/p   6  21,82    0   0,00  117  19,18
   HU 15-D-837860      19 13:48:31   915,56 m/p  11  13,64    0   0,00  142  16,85
   HU 15-D-837845      19 14:08:59   868,59 m/p  12  12,00    0   0,00  170  14,24
 
Szikora János                   2.cs. Dt: 346554 Kg:  16 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  93,82p    R:   0.   0h   0,00p    T:  23.   4h  84,84p
   HU 15-D-837855      19 12:31:08  1150,83 m/p   1  30,00    0   0,00   29  27,39
   HU 15-D-837835      19 13:29:34   963,81 m/p   3  26,73    0   0,00  107  20,11
   HU 15-D-837866      19 13:36:07   946,57 m/p   7  20,18    0   0,00  118  19,09
   HU 15-D-837834      19 13:39:18   938,41 m/p   9  16,91    0   0,00  127  18,25
 
Tagszövetségi díjlista
   1. Ollé Ferenc                    1.cs. P02 HU 15-D-897001      1311,31 m/p
   2. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06601      1266,45 m/p
   3. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837195      1265,91 m/p
   4. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-P-14768       1261,08 m/p
   5. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU 15-15-04838      1259,72 m/p
   6. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837211      1259,52 m/p
   7. Turák Károly                   2.cs. P01 HU 15-19-56096      1258,15 m/p
   8. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-15-05007      1254,42 m/p
   9. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06 HU 15-15-06765      1253,59 m/p
  10. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837214      1249,18 m/p
  11. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU 15-15-04624      1247,84 m/p
  12. Nagy József                    1.cs. P01 HU 15-15-04760      1241,84 m/p
  13. Nagy Mihály                    1.cs. P06 HU 15-D-838030      1229,99 m/p
  14. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU 15-15-04625      1228,51 m/p
  15. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-15-05022      1218,30 m/p
  16. Kitulják Pál                   2.cs. P02 HU 15-D-837200      1213,91 m/p
  17. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837218      1213,91 m/p
  18. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837213      1209,05 m/p
  19. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU 15-15-04806      1193,96 m/p
  20. Zalai Attila                   1.cs. P06 HU 15-D-837989      1185,72 m/p
  21. Rácz László                    1.cs. P02 HU 15-15-06065      1179,10 m/p
  22. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06604      1178,57 m/p
  23. Zahorán Pálné                  1.cs. P01 HU 15-15-05323      1172,96 m/p
  24. Polyák János                   1.cs. P02 HU 15-15-06094      1172,90 m/p
  25. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-15-05291      1172,01 m/p
  26. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06 HU 15-15-06753      1170,62 m/p
  27. Fábián Attila                  1.cs. P02 HU 15-D-855398      1158,10 m/p
  28. Zalai Attila                   1.cs. P06 HU 15-D-838175      1153,99 m/p
  29. Szikora János                  2.cs. P05 HU 15-D-837855      1150,83 m/p
  30. Volenszki Péter                2.cs. P01 HU 15-O-41972       1148,45 m/p
  31. Tóth László                    1.cs. P01 HU 15-15-04962      1144,64 m/p
  32. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837252      1134,89 m/p
  33. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06632      1133,70 m/p
  34. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06621      1133,58 m/p
  35. Rotár István                   2.cs. P06 HU 15-15-06612      1133,29 m/p
  36. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06 HU 15-D-898111      1129,31 m/p
  37. Czikkel József                 1.cs. P19 HU 15-15-08522      1125,64 m/p
  38. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU 15-15-04828      1116,59 m/p
  39. Nagy József                    1.cs. P01 HU 15-15-05271      1116,54 m/p
  40. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU 15-P-14748       1116,18 m/p
  41. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU 15-15-07249      1114,47 m/p
  42. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19 HU 15-O-41676       1110,64 m/p
  43. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06 HU 15-D-898181      1103,84 m/p
  44. Sajben Mihály                  1.cs. P01 HU 15-15-05054      1103,46 m/p
  45. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19 HU 15-D-838484      1102,21 m/p
  46. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06617      1101,71 m/p
  47. Nagy Mihály                    1.cs. P06 HU 15-D-838017      1091,83 m/p
  48. Forgó István                   1.cs. P02 HU 15-P-14186       1085,66 m/p
  49. Ollé Ferenc                    1.cs. P02 HU 15-D-897024      1083,37 m/p
  50. Kádár László                   1.cs. P06 HU 15-15-06821      1080,69 m/p
 
 
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Kitulják Pál                   1.cs. P02    5 h.  145,42 p
   2. Turák Károly                   1.cs. P01    5 h.  138,62 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  137,69 p
   4. Csehi Miklós                   2.cs. P01    5 h.  124,82 p
   5. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    5 h.  124,63 p
   6. Csehi Miklós                   1.cs. P01    5 h.  123,14 p
   7. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  121,00 p
   8. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.  118,29 p
   9. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    5 h.  113,35 p
  10. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    5 h.  112,41 p
  11. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    5 h.  112,32 p
  12. Polyák János                   1.cs. P02    5 h.  112,03 p
  13. Nagy Mihály                    2.cs. P06    5 h.  107,01 p
  14. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    5 h.  103,76 p
  15. Czikkel József                 1.cs. P19    5 h.  103,18 p
  16. Volenszki Péter                2.cs. P01    5 h.   99,09 p
  17. Sajben Mihály                  1.cs. P01    5 h.   96,65 p
  18. Szikora János                  1.cs. P05    5 h.   89,75 p
  19. Kitulják Pál                   2.cs. P02    4 h.   88,38 p
  20. Zalai Attila                   1.cs. P06    4 h.   88,10 p
  21. Nagy József                    1.cs. P01    4 h.   87,82 p
  22. Kádár László                   1.cs. P06    4 h.   86,99 p
  23. Szikora János                  2.cs. P05    4 h.   84,84 p
  24. Tóth Barna                     1.cs. P19    5 h.   83,31 p
  25. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   79,83 p
  26. Tóth László                    1.cs. P01    4 h.   77,38 p
  27. Széll Imre                     2.cs. P05    4 h.   72,44 p
  28. Felek Árpád                    1.cs. P22    4 h.   70,66 p
  29. Szántó István                  1.cs. P19    4 h.   69,73 p
  30. Tóth Barna                     2.cs. P19    3 h.   57,17 p
  31. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   49,09 p
  32. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   46,73 p
  33. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   46,57 p
  34. Rácz László                    1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  35. Forgó István                   1.cs. P02    2 h.   44,15 p
  36. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   44,15 p
  37. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   41,17 p
  38. Rotár István                   2.cs. P06    2 h.   39,86 p
  39. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    2 h.   38,08 p
  40. Szluka János                   1.cs. P01    2 h.   30,06 p
  41. Kereki István                  1.cs. P19    2 h.   27,35 p
  42. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   24,87 p
  43. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   19,27 p
  44. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   18,72 p
  45. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   17,60 p
  46. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    1 h.   17,22 p
  47. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   15,54 p
  48. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    1 h.   12,47 p
 
A verseny P05 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Szikora János                  1.cs.    5 h.   96,00 p
   2. Szikora János                  2.cs.    4 h.   93,82 p
   3. Széll Imre                     2.cs.    3 h.   62,18 p
 
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   88,51 p
   2. Kitulják Pál                   1.cs. P02    3 h.   88,50 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   84,97 p
   4. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   84,50 p
   5. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   81,05 p
   6. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   80,20 p
   7. Nagy Mihály                    1.cs. P06    3 h.   79,93 p
   8. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   79,83 p
   9. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   78,06 p
  10. Polyák János                   1.cs. P02    3 h.   76,00 p
  11. Zalai Attila                   1.cs. P06    3 h.   75,26 p
  12. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   74,80 p
  13. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   71,72 p
  14. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   71,26 p
  15. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   70,42 p
  16. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    3 h.   69,96 p
  17. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   68,92 p
  18. Sajben Mihály                  1.cs. P01    3 h.   67,71 p
  19. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   67,33 p
  20. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   62,02 p
  21. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   61,18 p
  22. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   58,95 p
  23. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   56,89 p
  24. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   56,61 p
  25. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   49,09 p
  26. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   46,73 p
  27. Rácz László                    1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  28. Forgó István                   1.cs. P02    2 h.   44,15 p
  29. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   44,15 p
  30. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   41,17 p
  31. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    2 h.   38,08 p
  32. Szluka János                   1.cs. P01    2 h.   30,06 p
  33. Kereki István                  1.cs. P19    2 h.   27,35 p
  34. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   24,87 p
  35. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   19,27 p
  36. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   18,72 p
  37. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   17,60 p
  38. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    1 h.   17,22 p
  39. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   15,54 p
  40. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    1 h.   12,47 p
 
A verseny P05 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Szikora János                  1.cs.    3 h.   81,82 p
 
Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Dunaföldvár
  09.06. Székesfehérvár
  09.13. Gyor
  09.19. Sopron
 
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Turák Károly                   1.cs. P01   20 h.  484,11 p
   2. Csehi Miklós                   1.cs. P01   20 h.  477,42 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06   19 h.  473,95 p
   4. Nagy Mihály                    1.cs. P06   20 h.  448,59 p
   5. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   18 h.  447,25 p
   6. Volenszki Péter                2.cs. P01   20 h.  418,77 p
   7. Kádár László                   1.cs. P06   19 h.  411,13 p
   8. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   18 h.  407,89 p
   9. Kitulják Pál                   1.cs. P02   16 h.  404,75 p
  10. Forgó István                   1.cs. P02   16 h.  391,68 p
  11. Felek Árpád                    1.cs. P22   17 h.  386,29 p
  12. Csehi Miklós                   2.cs. P01   16 h.  384,85 p
  13. Csachó Mihály                  1.cs. P01   15 h.  376,26 p
  14. Kitulják Pál                   2.cs. P02   15 h.  354,30 p
  15. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   17 h.  354,13 p
  16. Czikkel József                 1.cs. P19   16 h.  352,69 p
  17. Polyák János                   1.cs. P02   15 h.  352,40 p
  18. Rotár István                   2.cs. P06   16 h.  348,87 p
  19. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   15 h.  344,37 p
  20. Nagy József                    1.cs. P01   16 h.  344,02 p
  21. Forgó István                   2.cs. P02   13 h.  341,62 p
  22. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   16 h.  340,04 p
  23. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   14 h.  332,58 p
  24. Tóth László                    1.cs. P01   15 h.  324,44 p
  25. Tóth Barna                     1.cs. P19   15 h.  322,10 p
  26. Nagy Mihály                    2.cs. P06   15 h.  311,03 p
  27. Fábián Attila                  1.cs. P02   13 h.  305,05 p
  28. Szluka János                   1.cs. P01   13 h.  302,55 p
  29. Repka Róbert                   1.cs. P02   10 h.  287,00 p
  30. Varga Lajos                    1.cs. P02   12 h.  284,46 p
  31. Jónás Krisztián                1.cs. P19   14 h.  275,35 p
  32. Szikora János                  1.cs. P05   11 h.  252,84 p
  33. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   11 h.  250,75 p
  34. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  249,15 p
  35. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   12 h.  245,18 p
  36. Mihalik Csaba                  2.cs. P02   10 h.  240,24 p
  37. Széll Imre                     2.cs. P05   12 h.  239,32 p
  38. Szántó István                  1.cs. P19   13 h.  233,78 p
  39. Mihalik Csaba                  1.cs. P02   10 h.  230,85 p
  40. Zalai Attila                   1.cs. P06   11 h.  214,95 p
  41. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   11 h.  213,57 p
  42. Marossy Gábor                  1.cs. P22   12 h.  212,61 p
  43. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   11 h.  208,26 p
  44. Sajben Mihály                  1.cs. P01   11 h.  205,52 p
  45. Balog István                   1.cs. P06   11 h.  205,23 p
  46. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    9 h.  202,63 p
  47. Tóth Barna                     2.cs. P19    9 h.  198,11 p
  48. Szluka János                   2.cs. P01    9 h.  195,24 p
  49. Pataki József                  2.cs. P02    9 h.  191,48 p
  50. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    9 h.  182,33 p
  51. Szikora János                  2.cs. P05    8 h.  171,60 p
  52. Turák Károly                   2.cs. P01    8 h.  171,27 p
  53. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    8 h.  153,57 p
  54. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    9 h.  145,36 p
  55. Volenszki Péter                1.cs. P01    7 h.  143,85 p
  56. Nagy Károly                    1.cs. P01    8 h.  137,57 p
  57. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    6 h.  125,23 p
  58. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    6 h.  118,01 p
  59. Varga Lajos                    2.cs. P02    5 h.  115,27 p
  60. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    6 h.  114,74 p
  61. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    6 h.  100,62 p
  62. Tóth László                    2.cs. P01    5 h.   90,23 p
  63. Kereki István                  1.cs. P19    6 h.   86,57 p
  64. Pádár Antal                    1.cs. P19    5 h.   85,74 p
  65. Kádár László                   2.cs. P06    4 h.   84,89 p
  66. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    5 h.   77,54 p
  67. Nagy Károly                    2.cs. P01    4 h.   67,14 p
  68. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    4 h.   62,22 p
  69. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   60,49 p
  70. Elek Zoltán                    1.cs. P19    3 h.   59,72 p
  71. Széll Imre                     1.cs. P05    3 h.   58,32 p
  72. Felek Árpád                    2.cs. P22    3 h.   55,55 p
  73. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   50,82 p
  74. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    2 h.   47,23 p
  75. Rácz László                    1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  76. Klasovics Stefán               1.cs. P06    2 h.   39,22 p
  77. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   33,97 p
  78. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    1 h.   28,51 p
  79. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   26,89 p
  80. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   18,93 p
  81. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    1 h.   16,61 p
  82. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
  83. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   14,13 p
  84. Balog István                   2.cs. P06    1 h.   12,20 p
 
P05 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Szikora János                  1.cs.   19 h.  415,28 p
   2. Széll Imre                     2.cs.   15 h.  314,68 p
   3. Szikora János                  2.cs.   14 h.  299,26 p
   4. Széll Imre                     1.cs.    6 h.  134,82 p
 
Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Dunaföldvár
  09.06. Székesfehérvár
  09.13. Gyor
  09.19. Sopron
 
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Turák Károly                   1.cs. P01   12 h.  333,61 p
   2. Rotár István                   1.cs. P06   12 h.  332,36 p
   3. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   12 h.  329,51 p
   4. Csehi Miklós                   1.cs. P01   12 h.  322,87 p
   5. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   12 h.  306,61 p
   6. Forgó István                   1.cs. P02   11 h.  296,75 p
   7. Nagy Mihály                    1.cs. P06   12 h.  293,36 p
   8. Kádár László                   1.cs. P06   12 h.  291,91 p
   9. Felek Árpád                    1.cs. P22   12 h.  291,36 p
  10. Czikkel József                 1.cs. P19   12 h.  290,51 p
  11. Nagy József                    1.cs. P01   12 h.  284,04 p
  12. Kitulják Pál                   1.cs. P02   11 h.  282,99 p
  13. Tóth Barna                     1.cs. P19   11 h.  249,66 p
  14. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   11 h.  245,86 p
  15. Polyák János                   1.cs. P02    9 h.  243,48 p
  16. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   11 h.  241,33 p
  17. Tóth László                    1.cs. P01   10 h.  237,37 p
  18. Fábián Attila                  1.cs. P02   10 h.  233,63 p
  19. Csachó Mihály                  1.cs. P01    9 h.  230,66 p
  20. Varga Lajos                    1.cs. P02    9 h.  229,91 p
  21. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    9 h.  227,96 p
  22. Szluka János                   1.cs. P01   10 h.  227,51 p
  23. Szikora János                  1.cs. P05    9 h.  215,63 p
  24. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   10 h.  213,06 p
  25. Volenszki Péter                1.cs. P01    9 h.  211,29 p
  26. Jónás Krisztián                1.cs. P19   10 h.  209,82 p
  27. Zalai Attila                   1.cs. P06   10 h.  202,11 p
  28. Marossy Gábor                  1.cs. P22   10 h.  196,43 p
  29. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    8 h.  192,69 p
  30. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    9 h.  182,33 p
  31. Szántó István                  1.cs. P19    9 h.  181,24 p
  32. Repka Róbert                   1.cs. P02    6 h.  179,49 p
  33. Sajben Mihály                  1.cs. P01    9 h.  176,58 p
  34. Balog István                   1.cs. P06    9 h.  168,02 p
  35. Pataki József                  1.cs. P02    6 h.  167,35 p
  36. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    7 h.  164,05 p
  37. Széll Imre                     1.cs. P05    7 h.  151,42 p
  38. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    7 h.  141,51 p
  39. Pádár Antal                    1.cs. P19    7 h.  133,00 p
  40. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    8 h.  132,00 p
  41. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    6 h.  117,80 p
  42. Nagy Károly                    1.cs. P01    6 h.  116,25 p
  43. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    4 h.   91,43 p
  44. Kereki István                  1.cs. P19    6 h.   86,57 p
  45. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    4 h.   71,59 p
  46. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   68,48 p
  47. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    4 h.   62,22 p
  48. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   61,36 p
  49. Elek Zoltán                    1.cs. P19    3 h.   59,72 p
  50. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   58,95 p
  51. Rácz László                    1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  52. Szabó Imre                     1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  53. Klasovics Stefán               1.cs. P06    2 h.   39,22 p
  54. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
 
P05 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Szikora János                  1.cs.   12 h.  329,71 p
   2. Széll Imre                     1.cs.    9 h.  228,68 p
 
Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Rotár István                   P06 HU 15-15-06632       4h 109,03p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU 15-15-07250       4h 105,98p
  3. Tóth László                    P01 HU 15-15-04962       4h 104,78p
  4. Kádár László                   P06 HU 15-15-06821       4h  97,95p
  5. Csehi Miklós                   P01 HU 15-P-14746        4h  94,24p
  6. Nagy Mihály                    P06 HU 15-D-838030       4h  93,97p
  7. Rotár István                   P06 HU 15-15-06621       4h  92,32p
  8. Csehi Miklós                   P01 HU 15-15-04828       4h  92,20p
  9. Cséfán Tivadar                 P06 HU 15-D-898148       4h  79,88p
 10. Balázs Mátyás                  P01 HU 15-15-04699       4h  72,49p
 
Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Szikora János                  P05 HU 15-D-837872       4h  83,91p
  2. Szikora János                  P05 HU 15-D-837845       4h  73,89p
  3. Szikora János                  P05 HU 15-05-55256       3h  66,81p
  4. Széll Imre                     P05 HU 15-15-06428       3h  64,79p
  5. Szikora János                  P05 HU 15-D-837880       2h  52,14p
  6. Széll Imre                     P05 HU 15-D-898560       2h  51,47p
  7. Szikora János                  P05 HU 15-D-837868       2h  48,66p
  8. Szikora János                  P05 HU 15-D-837843       2h  43,06p
  9. Széll Imre                     P05 HU 15-15-06433       2h  42,23p
 10. Széll Imre                     P05 HU 15-15-06434       2h  41,59p