Békés Tagszövetség, P02 Orosháza
Első adat felvétele: 2015.09.23 14:43:11
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.25 19:10:49
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.25 19:11:22
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.23 14:43:11
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!
 
Fiatalok versenye, 04 verseny 
 
Feleresztés helye: Sopron
Feleresztés ideje: 2015.09.19 07:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 344000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)
 
Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         14   19   257   51   1261,08    860,34
P02 Orosháza           13   17   228   46   1311,31    574,00
P05 Gyomaendrod         2    4    60   12   1150,83    868,59
P06 Gyula               8   12   197   39   1266,45    971,43
P19 Vészto             12   14   194   39   1125,64    832,10
P22 Újkígyós            2    2    36    7    995,67    808,44
Tagszövetségben        51   68   972  194   1311,31    834,97
 
P02 egyesületi díjlista
   1. Ollé Ferenc                    1.cs. HU 15-D-897001      1311,31 m/p
   2. Kitulják Pál                   1.cs. HU 15-D-837195      1265,91 m/p
   3. Kitulják Pál                   1.cs. HU 15-D-837211      1259,52 m/p
   4. Kitulják Pál                   1.cs. HU 15-D-837214      1249,18 m/p
   5. Kitulják Pál                   2.cs. HU 15-D-837200      1213,91 m/p
   6. Kitulják Pál                   1.cs. HU 15-D-837218      1213,91 m/p
   7. Kitulják Pál                   1.cs. HU 15-D-837213      1209,05 m/p
   8. Rácz László                    1.cs. HU 15-15-06065      1179,10 m/p
   9. Polyák János                   1.cs. HU 15-15-06094      1172,90 m/p
  10. Fábián Attila                  1.cs. HU 15-D-855398      1158,10 m/p
 
Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.
 
Alföldi Tamás                   1.cs. Dt: 324551 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  24,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Úti  3B:    E:   9.   2h  24,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-D-897156      19 16:55:17   574,14 m/p  45  12,40    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-897154      19 16:55:25   574,00 m/p  46  12,00    0   0,00    0   0,00
 
Fábián Attila                   1.cs. Dt: 317512 Kg:  15 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  46,80p    R:   0.   0h   0,00p    T:  37.   2h  41,17p
Úti  3B:    E:   8.   2h  46,80p    R:   0.   0h   0,00p    T:  30.   2h  41,17p
   HU 15-D-855398      19 12:04:10  1158,10 m/p  10  26,40    0   0,00   27  27,58
   HU 15-D-837114      19 13:41:00   855,83 m/p  25  20,40    0   0,00  177  13,59
 
Faragó István                   1.cs. Dt: 324095 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  15,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Úti  3B:    E:  12.   1h  15,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-D-837092      19 15:24:13   683,43 m/p  37  15,60    0   0,00    0   0,00
 
Forgó István                    1.cs. Dt: 330312 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  63,20p    R:   0.   0h   0,00p    T:  35.   2h  44,15p
Úti  3B:    E:   4.   3h  68,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  28.   2h  44,15p
   HU 15-P-14186       19 12:34:15  1085,66 m/p  12  25,60    0   0,00   48  25,62
   HU 15-P-13590       19 13:21:33   939,59 m/p  20  22,40    0   0,00  124  18,53
   HU 15-P-14193       19 15:48:50   662,17 m/p  38  15,20    0   0,00    0   0,00
 
Forgó István                    2.cs. Dt: 330312 Kg:  13 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  20,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-D-837158      19 14:09:06   827,64 m/p  26  20,00    0   0,00    0   0,00
 
Kitulják Pál                    1.cs. Dt: 332408 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 143,20p    R:   0.   0h   0,00p    T:   1.   5h 145,42p
Úti  3B:    E:   1.   3h  87,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   2.   3h  88,50p
   HU 15-D-837195      19 11:52:35  1265,91 m/p   2  29,60    0   0,00    3  29,81
   HU 15-D-837211      19 11:53:55  1259,52 m/p   3  29,20    0   0,00    6  29,53
   HU 15-D-837214      19 11:56:06  1249,18 m/p   4  28,80    0   0,00   10  29,16
   HU 15-D-837218      19 12:03:50  1213,91 m/p   6  28,00    0   0,00   17  28,51
   HU 15-D-837213      19 12:04:56  1209,05 m/p   7  27,60    0   0,00   18  28,41
   HU 15-D-837252      19 12:22:54  1134,89 m/p  11  26,00    0   0,00   32  27,11
   HU 15-D-897051      19 14:17:12   816,33 m/p  29  18,80    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837232      19 14:47:35   759,65 m/p  31  18,00    0   0,00    0   0,00
 
Kitulják Pál                    2.cs. Dt: 332408 Kg:  13 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 110,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  19.   4h  88,38p
   HU 15-D-837200      19 12:03:50  1213,91 m/p   5  28,40    0   0,00   16  28,60
   HU 15-D-837189      19 13:01:14  1003,55 m/p  18  23,20    0   0,00   86  22,07
   HU 15-D-837191      19 13:01:45  1001,98 m/p  19  22,80    0   0,00   88  21,89
   HU 15-D-837231      19 13:43:39   889,62 m/p  24  20,80    0   0,00  153  15,82
   HU 15-D-837194      19 16:04:39   645,89 m/p  39  14,80    0   0,00    0   0,00
 
Mihalik Csaba                   1.cs. Dt: 328516 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  95,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:  42.   1h  24,87p
Úti  3B:    E:   5.   3h  62,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:  34.   1h  24,87p
   HU 15-D-897122      19 12:39:59  1059,79 m/p  14  24,80    0   0,00   56  24,87
   HU 15-D-837366      19 14:08:46   823,83 m/p  28  19,20    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837374      19 14:24:52   791,86 m/p  30  18,40    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837369      19 14:57:56   733,40 m/p  34  16,80    0   0,00    0   0,00
   RO 15-440961        19 15:08:23   716,68 m/p  35  16,40    0   0,00    0   0,00
 
Ollé Ferenc                     1.cs. Dt: 336980 Kg:  19 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 116,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:  25.   3h  79,83p
Úti  3B:    E:   2.   3h  79,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   8.   3h  79,83p
   HU 15-D-897001      19 11:46:58  1311,31 m/p   1  30,00    0   0,00    1  30,00
   HU 15-D-897024      19 12:41:02  1083,37 m/p  13  25,20    0   0,00   49  25,52
   HU 15-D-897027      19 12:52:00  1046,47 m/p  15  24,40    0   0,00   62  24,31
   HU 15-D-897013      19 14:18:25   825,06 m/p  27  19,60    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-897002      19 15:04:59   740,62 m/p  33  17,20    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-897044      19 16:25:19   629,48 m/p  40  14,40    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-897004      19 16:25:34   629,18 m/p  41  14,00    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-897008      19 16:26:26   628,17 m/p  42  13,60    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-897022      19 16:32:23   621,28 m/p  43  13,20    0   0,00    0   0,00
 
Polyák János                    1.cs. Dt: 326301 Kg:  18 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 118,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  12.   5h 112,03p
Úti  3B:    E:   3.   3h  74,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:  10.   3h  76,00p
   HU 15-15-06094      19 12:08:12  1172,90 m/p   9  26,80    0   0,00   24  27,85
   HU 15-15-06096      19 12:42:23  1044,55 m/p  16  24,00    0   0,00   64  24,12
   HU 15-15-06080      19 12:43:02  1042,38 m/p  17  23,60    0   0,00   65  24,03
   HU 15-15-06092      19 13:20:10   931,84 m/p  22  21,60    0   0,00  130  17,97
   HU 15-15-06072      19 13:20:10   931,84 m/p  21  22,00    0   0,00  129  18,06
 
Rácz László                     1.cs. Dt: 317885 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  48,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:  34.   2h  45,82p
Úti  3B:    E:   7.   2h  48,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:  27.   2h  45,82p
   HU 15-15-06065      19 11:59:36  1179,10 m/p   8  27,20    0   0,00   21  28,13
   HU 15-D-987102      19 13:12:12   928,95 m/p  23  21,20    0   0,00  133  17,69
 
Sebok Miklós Attila             1.cs. Dt: 333164 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  12,80p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Úti  3B:    E:  13.   1h  12,80p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-D-837606      19 16:31:57   614,75 m/p  44  12,80    0   0,00    0   0,00
 
Szabó Imre                      1.cs. Dt: 310032 Kg:  13 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  17,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Úti  3B:    E:  10.   1h  17,60p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-P-13502       19 14:21:32   753,36 m/p  32  17,60    0   0,00    0   0,00
 
Varga Lajos                     1.cs. Dt: 332325 Kg:  19 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  16,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Úti  3B:    E:  11.   1h  16,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-D-837622      19 15:30:57   690,98 m/p  36  16,00    0   0,00    0   0,00
 
Tagszövetségi díjlista
   1. Ollé Ferenc                    1.cs. P02 HU 15-D-897001      1311,31 m/p
   2. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06601      1266,45 m/p
   3. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837195      1265,91 m/p
   4. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-P-14768       1261,08 m/p
   5. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU 15-15-04838      1259,72 m/p
   6. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837211      1259,52 m/p
   7. Turák Károly                   2.cs. P01 HU 15-19-56096      1258,15 m/p
   8. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-15-05007      1254,42 m/p
   9. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06 HU 15-15-06765      1253,59 m/p
  10. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837214      1249,18 m/p
  11. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU 15-15-04624      1247,84 m/p
  12. Nagy József                    1.cs. P01 HU 15-15-04760      1241,84 m/p
  13. Nagy Mihály                    1.cs. P06 HU 15-D-838030      1229,99 m/p
  14. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU 15-15-04625      1228,51 m/p
  15. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-15-05022      1218,30 m/p
  16. Kitulják Pál                   2.cs. P02 HU 15-D-837200      1213,91 m/p
  17. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837218      1213,91 m/p
  18. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837213      1209,05 m/p
  19. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU 15-15-04806      1193,96 m/p
  20. Zalai Attila                   1.cs. P06 HU 15-D-837989      1185,72 m/p
  21. Rácz László                    1.cs. P02 HU 15-15-06065      1179,10 m/p
  22. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06604      1178,57 m/p
  23. Zahorán Pálné                  1.cs. P01 HU 15-15-05323      1172,96 m/p
  24. Polyák János                   1.cs. P02 HU 15-15-06094      1172,90 m/p
  25. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-15-05291      1172,01 m/p
  26. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06 HU 15-15-06753      1170,62 m/p
  27. Fábián Attila                  1.cs. P02 HU 15-D-855398      1158,10 m/p
  28. Zalai Attila                   1.cs. P06 HU 15-D-838175      1153,99 m/p
  29. Szikora János                  2.cs. P05 HU 15-D-837855      1150,83 m/p
  30. Volenszki Péter                2.cs. P01 HU 15-O-41972       1148,45 m/p
  31. Tóth László                    1.cs. P01 HU 15-15-04962      1144,64 m/p
  32. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837252      1134,89 m/p
  33. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06632      1133,70 m/p
  34. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06621      1133,58 m/p
  35. Rotár István                   2.cs. P06 HU 15-15-06612      1133,29 m/p
  36. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06 HU 15-D-898111      1129,31 m/p
  37. Czikkel József                 1.cs. P19 HU 15-15-08522      1125,64 m/p
  38. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU 15-15-04828      1116,59 m/p
  39. Nagy József                    1.cs. P01 HU 15-15-05271      1116,54 m/p
  40. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU 15-P-14748       1116,18 m/p
  41. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU 15-15-07249      1114,47 m/p
  42. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19 HU 15-O-41676       1110,64 m/p
  43. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06 HU 15-D-898181      1103,84 m/p
  44. Sajben Mihály                  1.cs. P01 HU 15-15-05054      1103,46 m/p
  45. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19 HU 15-D-838484      1102,21 m/p
  46. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06617      1101,71 m/p
  47. Nagy Mihály                    1.cs. P06 HU 15-D-838017      1091,83 m/p
  48. Forgó István                   1.cs. P02 HU 15-P-14186       1085,66 m/p
  49. Ollé Ferenc                    1.cs. P02 HU 15-D-897024      1083,37 m/p
  50. Kádár László                   1.cs. P06 HU 15-15-06821      1080,69 m/p
 
 
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Kitulják Pál                   1.cs. P02    5 h.  145,42 p
   2. Turák Károly                   1.cs. P01    5 h.  138,62 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  137,69 p
   4. Csehi Miklós                   2.cs. P01    5 h.  124,82 p
   5. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    5 h.  124,63 p
   6. Csehi Miklós                   1.cs. P01    5 h.  123,14 p
   7. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  121,00 p
   8. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.  118,29 p
   9. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    5 h.  113,35 p
  10. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    5 h.  112,41 p
  11. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    5 h.  112,32 p
  12. Polyák János                   1.cs. P02    5 h.  112,03 p
  13. Nagy Mihály                    2.cs. P06    5 h.  107,01 p
  14. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    5 h.  103,76 p
  15. Czikkel József                 1.cs. P19    5 h.  103,18 p
  16. Volenszki Péter                2.cs. P01    5 h.   99,09 p
  17. Sajben Mihály                  1.cs. P01    5 h.   96,65 p
  18. Szikora János                  1.cs. P05    5 h.   89,75 p
  19. Kitulják Pál                   2.cs. P02    4 h.   88,38 p
  20. Zalai Attila                   1.cs. P06    4 h.   88,10 p
  21. Nagy József                    1.cs. P01    4 h.   87,82 p
  22. Kádár László                   1.cs. P06    4 h.   86,99 p
  23. Szikora János                  2.cs. P05    4 h.   84,84 p
  24. Tóth Barna                     1.cs. P19    5 h.   83,31 p
  25. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   79,83 p
  26. Tóth László                    1.cs. P01    4 h.   77,38 p
  27. Széll Imre                     2.cs. P05    4 h.   72,44 p
  28. Felek Árpád                    1.cs. P22    4 h.   70,66 p
  29. Szántó István                  1.cs. P19    4 h.   69,73 p
  30. Tóth Barna                     2.cs. P19    3 h.   57,17 p
  31. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   49,09 p
  32. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   46,73 p
  33. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   46,57 p
  34. Rácz László                    1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  35. Forgó István                   1.cs. P02    2 h.   44,15 p
  36. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   44,15 p
  37. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   41,17 p
  38. Rotár István                   2.cs. P06    2 h.   39,86 p
  39. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    2 h.   38,08 p
  40. Szluka János                   1.cs. P01    2 h.   30,06 p
  41. Kereki István                  1.cs. P19    2 h.   27,35 p
  42. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   24,87 p
  43. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   19,27 p
  44. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   18,72 p
  45. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   17,60 p
  46. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    1 h.   17,22 p
  47. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   15,54 p
  48. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    1 h.   12,47 p
 
A verseny P02 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Kitulják Pál                   1.cs.    5 h.  143,20 p
   2. Polyák János                   1.cs.    5 h.  118,00 p
   3. Ollé Ferenc                    1.cs.    5 h.  116,40 p
   4. Kitulják Pál                   2.cs.    5 h.  110,00 p
   5. Mihalik Csaba                  1.cs.    5 h.   95,60 p
   6. Forgó István                   1.cs.    3 h.   63,20 p
   7. Rácz László                    1.cs.    2 h.   48,40 p
   8. Fábián Attila                  1.cs.    2 h.   46,80 p
   9. Alföldi Tamás                  1.cs.    2 h.   24,40 p
  10. Forgó István                   2.cs.    1 h.   20,00 p
  11. Szabó Imre                     1.cs.    1 h.   17,60 p
  12. Varga Lajos                    1.cs.    1 h.   16,00 p
  13. Faragó István                  1.cs.    1 h.   15,60 p
  14. Sebok Miklós Attila            1.cs.    1 h.   12,80 p
 
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   88,51 p
   2. Kitulják Pál                   1.cs. P02    3 h.   88,50 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   84,97 p
   4. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   84,50 p
   5. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   81,05 p
   6. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   80,20 p
   7. Nagy Mihály                    1.cs. P06    3 h.   79,93 p
   8. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   79,83 p
   9. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   78,06 p
  10. Polyák János                   1.cs. P02    3 h.   76,00 p
  11. Zalai Attila                   1.cs. P06    3 h.   75,26 p
  12. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   74,80 p
  13. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   71,72 p
  14. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   71,26 p
  15. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   70,42 p
  16. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    3 h.   69,96 p
  17. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   68,92 p
  18. Sajben Mihály                  1.cs. P01    3 h.   67,71 p
  19. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   67,33 p
  20. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   62,02 p
  21. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   61,18 p
  22. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   58,95 p
  23. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   56,89 p
  24. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   56,61 p
  25. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   49,09 p
  26. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   46,73 p
  27. Rácz László                    1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  28. Forgó István                   1.cs. P02    2 h.   44,15 p
  29. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   44,15 p
  30. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   41,17 p
  31. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    2 h.   38,08 p
  32. Szluka János                   1.cs. P01    2 h.   30,06 p
  33. Kereki István                  1.cs. P19    2 h.   27,35 p
  34. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   24,87 p
  35. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   19,27 p
  36. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   18,72 p
  37. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   17,60 p
  38. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    1 h.   17,22 p
  39. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   15,54 p
  40. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    1 h.   12,47 p
 
A verseny P02 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Kitulják Pál                   1.cs.    3 h.   87,60 p
   2. Ollé Ferenc                    1.cs.    3 h.   79,60 p
   3. Polyák János                   1.cs.    3 h.   74,40 p
   4. Forgó István                   1.cs.    3 h.   68,00 p
   5. Mihalik Csaba                  1.cs.    3 h.   62,40 p
   6. Faragó István                  1.cs.    3 h.   62,18 p
   7. Rácz László                    1.cs.    2 h.   48,40 p
   8. Fábián Attila                  1.cs.    2 h.   46,80 p
   9. Alföldi Tamás                  1.cs.    2 h.   24,40 p
  10. Szabó Imre                     1.cs.    1 h.   17,60 p
  11. Varga Lajos                    1.cs.    1 h.   16,00 p
  12. Faragó István                  1.cs.    1 h.   15,60 p
  13. Sebok Miklós Attila            1.cs.    1 h.   12,80 p
 
Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Dunaföldvár
  09.06. Székesfehérvár
  09.13. Gyor
  09.19. Sopron
 
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Turák Károly                   1.cs. P01   20 h.  484,11 p
   2. Csehi Miklós                   1.cs. P01   20 h.  477,42 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06   19 h.  473,95 p
   4. Nagy Mihály                    1.cs. P06   20 h.  448,59 p
   5. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   18 h.  447,25 p
   6. Volenszki Péter                2.cs. P01   20 h.  418,77 p
   7. Kádár László                   1.cs. P06   19 h.  411,13 p
   8. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   18 h.  407,89 p
   9. Kitulják Pál                   1.cs. P02   16 h.  404,75 p
  10. Forgó István                   1.cs. P02   16 h.  391,68 p
  11. Felek Árpád                    1.cs. P22   17 h.  386,29 p
  12. Csehi Miklós                   2.cs. P01   16 h.  384,85 p
  13. Csachó Mihály                  1.cs. P01   15 h.  376,26 p
  14. Kitulják Pál                   2.cs. P02   15 h.  354,30 p
  15. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   17 h.  354,13 p
  16. Czikkel József                 1.cs. P19   16 h.  352,69 p
  17. Polyák János                   1.cs. P02   15 h.  352,40 p
  18. Rotár István                   2.cs. P06   16 h.  348,87 p
  19. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   15 h.  344,37 p
  20. Nagy József                    1.cs. P01   16 h.  344,02 p
  21. Forgó István                   2.cs. P02   13 h.  341,62 p
  22. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   16 h.  340,04 p
  23. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   14 h.  332,58 p
  24. Tóth László                    1.cs. P01   15 h.  324,44 p
  25. Tóth Barna                     1.cs. P19   15 h.  322,10 p
  26. Nagy Mihály                    2.cs. P06   15 h.  311,03 p
  27. Fábián Attila                  1.cs. P02   13 h.  305,05 p
  28. Szluka János                   1.cs. P01   13 h.  302,55 p
  29. Repka Róbert                   1.cs. P02   10 h.  287,00 p
  30. Varga Lajos                    1.cs. P02   12 h.  284,46 p
  31. Jónás Krisztián                1.cs. P19   14 h.  275,35 p
  32. Szikora János                  1.cs. P05   11 h.  252,84 p
  33. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   11 h.  250,75 p
  34. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  249,15 p
  35. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   12 h.  245,18 p
  36. Mihalik Csaba                  2.cs. P02   10 h.  240,24 p
  37. Széll Imre                     2.cs. P05   12 h.  239,32 p
  38. Szántó István                  1.cs. P19   13 h.  233,78 p
  39. Mihalik Csaba                  1.cs. P02   10 h.  230,85 p
  40. Zalai Attila                   1.cs. P06   11 h.  214,95 p
  41. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   11 h.  213,57 p
  42. Marossy Gábor                  1.cs. P22   12 h.  212,61 p
  43. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   11 h.  208,26 p
  44. Sajben Mihály                  1.cs. P01   11 h.  205,52 p
  45. Balog István                   1.cs. P06   11 h.  205,23 p
  46. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    9 h.  202,63 p
  47. Tóth Barna                     2.cs. P19    9 h.  198,11 p
  48. Szluka János                   2.cs. P01    9 h.  195,24 p
  49. Pataki József                  2.cs. P02    9 h.  191,48 p
  50. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    9 h.  182,33 p
  51. Szikora János                  2.cs. P05    8 h.  171,60 p
  52. Turák Károly                   2.cs. P01    8 h.  171,27 p
  53. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    8 h.  153,57 p
  54. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    9 h.  145,36 p
  55. Volenszki Péter                1.cs. P01    7 h.  143,85 p
  56. Nagy Károly                    1.cs. P01    8 h.  137,57 p
  57. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    6 h.  125,23 p
  58. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    6 h.  118,01 p
  59. Varga Lajos                    2.cs. P02    5 h.  115,27 p
  60. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    6 h.  114,74 p
  61. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    6 h.  100,62 p
  62. Tóth László                    2.cs. P01    5 h.   90,23 p
  63. Kereki István                  1.cs. P19    6 h.   86,57 p
  64. Pádár Antal                    1.cs. P19    5 h.   85,74 p
  65. Kádár László                   2.cs. P06    4 h.   84,89 p
  66. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    5 h.   77,54 p
  67. Nagy Károly                    2.cs. P01    4 h.   67,14 p
  68. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    4 h.   62,22 p
  69. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   60,49 p
  70. Elek Zoltán                    1.cs. P19    3 h.   59,72 p
  71. Széll Imre                     1.cs. P05    3 h.   58,32 p
  72. Felek Árpád                    2.cs. P22    3 h.   55,55 p
  73. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   50,82 p
  74. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    2 h.   47,23 p
  75. Rácz László                    1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  76. Klasovics Stefán               1.cs. P06    2 h.   39,22 p
  77. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   33,97 p
  78. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    1 h.   28,51 p
  79. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   26,89 p
  80. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   18,93 p
  81. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    1 h.   16,61 p
  82. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
  83. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   14,13 p
  84. Balog István                   2.cs. P06    1 h.   12,20 p
 
P02 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Forgó István                   1.cs.   18 h.  435,52 p
   2. Kitulják Pál                   1.cs.   19 h.  424,55 p
   3. Kitulják Pál                   2.cs.   20 h.  404,63 p
   4. Polyák János                   1.cs.   18 h.  395,34 p
   5. Forgó István                   2.cs.   16 h.  378,72 p
   6. Ollé Ferenc                    1.cs.   16 h.  333,30 p
   7. Varga Lajos                    1.cs.   14 h.  315,25 p
   8. Mihalik Csaba                  1.cs.   15 h.  283,46 p
   9. Repka Róbert                   1.cs.   10 h.  275,31 p
  10. Fábián Attila                  1.cs.   11 h.  273,88 p
  11. Mihalik Csaba                  2.cs.   12 h.  229,26 p
  12. Pataki József                  1.cs.    8 h.  181,49 p
  13. Sebok Miklós Attila            1.cs.    9 h.  176,36 p
  14. Szabó Imre                     1.cs.    5 h.  100,62 p
  15. Pataki József                  2.cs.    5 h.   99,18 p
  16. Varga Lajos                    2.cs.    4 h.   88,26 p
  17. Ollé Ferenc                    2.cs.    4 h.   81,09 p
  18. Szabó Imre                     2.cs.    3 h.   66,16 p
  19. Rácz László                    1.cs.    3 h.   60,64 p
  20. Alföldi Tamás                  1.cs.    3 h.   42,47 p
  21. Fábián Attila                  2.cs.    2 h.   32,27 p
  22. Faragó István                  1.cs.    2 h.   30,76 p
 
Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Dunaföldvár
  09.06. Székesfehérvár
  09.13. Gyor
  09.19. Sopron
 
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Turák Károly                   1.cs. P01   12 h.  333,61 p
   2. Rotár István                   1.cs. P06   12 h.  332,36 p
   3. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   12 h.  329,51 p
   4. Csehi Miklós                   1.cs. P01   12 h.  322,87 p
   5. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   12 h.  306,61 p
   6. Forgó István                   1.cs. P02   11 h.  296,75 p
   7. Nagy Mihály                    1.cs. P06   12 h.  293,36 p
   8. Kádár László                   1.cs. P06   12 h.  291,91 p
   9. Felek Árpád                    1.cs. P22   12 h.  291,36 p
  10. Czikkel József                 1.cs. P19   12 h.  290,51 p
  11. Nagy József                    1.cs. P01   12 h.  284,04 p
  12. Kitulják Pál                   1.cs. P02   11 h.  282,99 p
  13. Tóth Barna                     1.cs. P19   11 h.  249,66 p
  14. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   11 h.  245,86 p
  15. Polyák János                   1.cs. P02    9 h.  243,48 p
  16. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   11 h.  241,33 p
  17. Tóth László                    1.cs. P01   10 h.  237,37 p
  18. Fábián Attila                  1.cs. P02   10 h.  233,63 p
  19. Csachó Mihály                  1.cs. P01    9 h.  230,66 p
  20. Varga Lajos                    1.cs. P02    9 h.  229,91 p
  21. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    9 h.  227,96 p
  22. Szluka János                   1.cs. P01   10 h.  227,51 p
  23. Szikora János                  1.cs. P05    9 h.  215,63 p
  24. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   10 h.  213,06 p
  25. Volenszki Péter                1.cs. P01    9 h.  211,29 p
  26. Jónás Krisztián                1.cs. P19   10 h.  209,82 p
  27. Zalai Attila                   1.cs. P06   10 h.  202,11 p
  28. Marossy Gábor                  1.cs. P22   10 h.  196,43 p
  29. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    8 h.  192,69 p
  30. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    9 h.  182,33 p
  31. Szántó István                  1.cs. P19    9 h.  181,24 p
  32. Repka Róbert                   1.cs. P02    6 h.  179,49 p
  33. Sajben Mihály                  1.cs. P01    9 h.  176,58 p
  34. Balog István                   1.cs. P06    9 h.  168,02 p
  35. Pataki József                  1.cs. P02    6 h.  167,35 p
  36. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    7 h.  164,05 p
  37. Széll Imre                     1.cs. P05    7 h.  151,42 p
  38. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    7 h.  141,51 p
  39. Pádár Antal                    1.cs. P19    7 h.  133,00 p
  40. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    8 h.  132,00 p
  41. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    6 h.  117,80 p
  42. Nagy Károly                    1.cs. P01    6 h.  116,25 p
  43. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    4 h.   91,43 p
  44. Kereki István                  1.cs. P19    6 h.   86,57 p
  45. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    4 h.   71,59 p
  46. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   68,48 p
  47. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    4 h.   62,22 p
  48. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   61,36 p
  49. Elek Zoltán                    1.cs. P19    3 h.   59,72 p
  50. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   58,95 p
  51. Rácz László                    1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  52. Szabó Imre                     1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  53. Klasovics Stefán               1.cs. P06    2 h.   39,22 p
  54. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
 
P02 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Forgó István                   1.cs.   12 h.  327,35 p
   2. Kitulják Pál                   1.cs.   12 h.  304,62 p
   3. Polyák János                   1.cs.   12 h.  282,71 p
   4. Mihalik Csaba                  1.cs.   12 h.  251,47 p
   5. Varga Lajos                    1.cs.   10 h.  248,38 p
   6. Fábián Attila                  1.cs.   10 h.  240,74 p
   7. Ollé Ferenc                    1.cs.   10 h.  232,70 p
   8. Repka Róbert                   1.cs.    7 h.  194,94 p
   9. Sebok Miklós Attila            1.cs.    8 h.  160,02 p
  10. Pataki József                  1.cs.    6 h.  153,43 p
  11. Szabó Imre                     1.cs.    4 h.   95,92 p
  12. Faragó István                  1.cs.    5 h.   92,94 p
  13. Rácz László                    1.cs.    3 h.   60,64 p
  14. Alföldi Tamás                  1.cs.    3 h.   42,47 p
 
Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Rotár István                   P06 HU 15-15-06632       4h 109,03p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU 15-15-07250       4h 105,98p
  3. Tóth László                    P01 HU 15-15-04962       4h 104,78p
  4. Kádár László                   P06 HU 15-15-06821       4h  97,95p
  5. Csehi Miklós                   P01 HU 15-P-14746        4h  94,24p
  6. Nagy Mihály                    P06 HU 15-D-838030       4h  93,97p
  7. Rotár István                   P06 HU 15-15-06621       4h  92,32p
  8. Csehi Miklós                   P01 HU 15-15-04828       4h  92,20p
  9. Cséfán Tivadar                 P06 HU 15-D-898148       4h  79,88p
 10. Balázs Mátyás                  P01 HU 15-15-04699       4h  72,49p
 
Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Kitulják Pál                   P02 HU 15-D-837195       4h  96,82p
  2. Kitulják Pál                   P02 HU 15-D-837211       4h  88,67p
  3. Kitulják Pál                   P02 HU 15-D-897051       4h  67,13p
  4. Forgó István                   P02 HU 15-P-13598        3h  79,77p
  5. Polyák János                   P02 HU 15-15-06094       3h  74,66p
  6. Forgó István                   P02 HU 15-P-13590        3h  72,33p
  7. Forgó István                   P02 HU 15-D-837171       3h  70,56p
  8. Kitulják Pál                   P02 HU 15-D-837213       3h  68,47p
  9. Ollé Ferenc                    P02 HU 15-D-897027       3h  67,77p
 10. Forgó István                   P02 HU 15-D-837147       3h  66,02p