Békés Tagszövetség, P18 Mezoberény
Első adat felvétele: 2015.05.12 08:32:34
Az adatok utolsó módosítása: 2015.05.15 13:24:02
A lista kiadásának időpontja: 2015.05.18 21:08:57
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.06.11 08:32:34
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 01 verseny 

Feleresztés helye: Dunaföldvár
Feleresztés ideje: 2015.04.26 07:31
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 163000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         18   45   554  111   1403,38   1262,54
P02 Orosháza           15   36   409   82   1339,64   1159,40
P05 Gyomaendrod        10   27   464   93   1409,60   1228,86
P06 Gyula              11   26   386   77   1341,05   1274,66
P18 Mezoberény          4    5    45    9   1267,88    943,30
P19 Vészto             16   39   465   93   1465,32   1253,80
P22 Újkígyós            2    5    64   13   1280,36   1182,36
Tagszövetségben        76  183  2387  477   1465,32   1244,83

P18 egyesületi díjlista
   1. Szabó László                   1.cs. HU-14-15-03715    H 1267,88 m/p
   2. Szabó László                   1.cs. HU-14-D776661     H 1231,62 m/p
   3. Szabó László                   1.cs. HU-14-15-03710    H 1130,82 m/p
   4. Gál Antal                      1.cs. HU 13-05-38908    H 1112,60 m/p
   5. Szabó László                   1.cs. HU-09-50-09698    H 1080,92 m/p
   6. Gál Antal                      1.cs. HU 13-05-38935    H  985,18 m/p
   7. Gál Antal                      1.cs. HU 13-05-38928    H  967,51 m/p
   8. Szabó László                   1.cs. HU-14-15-03709    H  954,36 m/p
   9. Szabó László                   1.cs. HU-14-15-03706    H  943,30 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Gál Antal                       1.cs. Dt: 163589 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   3h  58,50p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 13-05-38908    H 26 09:58:02  1112,60 m/p   4  23,25    0   0,00    0   0,00
   HU 13-05-38935    H 26 10:17:03   985,18 m/p   6  18,75    0   0,00    0   0,00
   HU 13-05-38928    H 26 10:20:05   967,51 m/p   7  16,50    0   0,00    0   0,00

Szabó László                    1.cs. Dt: 172262 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 118,50p    R:   0.   0h   0,00p    T:  87.   1h  17,03p
   HU-14-15-03715    H 26 09:46:52  1267,88 m/p   1  30,00    0   0,00  344  17,03
   HU-14-D776661     H 26 09:50:52  1231,62 m/p   2  27,75    0   0,00    0   0,00
   HU-14-15-03710    H 26 10:03:20  1130,82 m/p   3  25,50    0   0,00    0   0,00
 x HU-09-50-09698    H 26 10:10:22  1080,92 m/p   5  21,00    0   0,00    0   0,00
   HU-14-15-03709    H 26 10:31:30   954,36 m/p   8  14,25    0   0,00    0   0,00
   HU-14-15-03706    H 26 10:33:37   943,30 m/p   9  12,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Pádár Antal                    2.cs. P19 HU-14-D-775067    H 1465,32 m/p
   2. Kereki István                  2.cs. P19 HU-11-05-12715    H 1441,91 m/p
   3. Pádár Antal                    0.cs. P19 HU-14-D-775064    H 1424,93 m/p
   4. Jambrik István                 2.cs. P05 HU-13-D669946     T 1409,60 m/p
   5. Bajkán István                  1.cs. P01 HU-10-05-89394    H 1403,38 m/p
   6. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05 HU-11-19-12086    H 1397,89 m/p
   7. Pádár Antal                    1.cs. P19 HU-11-05-12996    H 1388,71 m/p
   8. Pádár Antal                    2.cs. P19 HU-14-D-775087    T 1383,97 m/p
   9. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05 HU-12-19-24061    T 1382,45 m/p
  10. Pádár Antal                    1.cs. P19 HU-14-D-777619    H 1381,43 m/p
  11. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05 HU-12-D508748     H 1367,31 m/p
  12. Ailer József                   2.cs. P05 HU 10-19-97055    H 1366,43 m/p
  13. Török Zsigmond                 0.cs. P19 HU-14-15-04005    H 1366,05 m/p
  14. Jambrik István                 0.cs. P05 HU-14-P-11647     H 1361,43 m/p
  15. Csikós Elek                    1.cs. P19 HU-13-05-40785    H 1356,15 m/p
  16. Szántó István                  0.cs. P19 HU 14-15-03958    H 1352,93 m/p
  17. Szluka János                   1.cs. P01 HU-11-05-08064    H 1348,66 m/p
  18. Turák Károly                   2.cs. P01 HU-14-OLI-28568   H 1347,66 m/p
  19. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19 HU-14-D-777769    T 1346,24 m/p
  20. Ailer József                   1.cs. P05 HU 10-19-97026    H 1345,70 m/p
  21. Szluka János                   2.cs. P01 HU-12-05-24037    H 1344,15 m/p
  22. Szabó Imre                     1.cs. P19 HU-14-D-775408    H 1343,77 m/p
  23. Kereki István                  2.cs. P19 HU-13-D-597270    H 1343,39 m/p
  24. Pádár Antal                    2.cs. P19 HU-13-05-40994    H 1342,73 m/p
  25. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-13-05-37245    H 1342,11 m/p
  26. Rotár István                   2.cs. P06 HU-12-D454715     H 1341,05 m/p
  27. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05 HU-13-D580066     H 1340,26 m/p
  28. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-10-19-96901    H 1340,26 m/p
  29. Rotár István                   2.cs. P06 HU-10-OLI-0857    H 1339,78 m/p
  30. Szabó Imre                     1.cs. P02 HU 13-05-39103    T 1339,64 m/p
  31. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05 HU-13-19-35118    T 1337,70 m/p
  32. Pádár Antal                    0.cs. P19 HU-13-05-40966    H 1336,94 m/p
  33. Szántó István                  0.cs. P19 HU 14-15-03966    T 1336,83 m/p
  34. Pádár Antal                    0.cs. P19 HU-14-D-775083    H 1336,77 m/p
  35. Pádár Antal                    1.cs. P19 HU-14-D-775075    H 1336,43 m/p
  36. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776418    H 1336,40 m/p
  37. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-13-05-40539    T 1335,77 m/p
  38. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-D776205     H 1335,10 m/p
  39. Török Zsigmond                 1.cs. P19 HU-12-05-27103    H 1334,81 m/p
  40. Rotár István                   2.cs. P06 HU-12-D454711     H 1334,69 m/p
  41. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-15-01822    H 1334,37 m/p
  42. Pádár Antal                    1.cs. P19 HU-14-OL-28801    H 1334,07 m/p
  43. Szarka Károly                  2.cs. P05 HU-11-19-12141    H 1333,02 m/p
  44. Szluka János                   1.cs. P01 HU-12-05-23464    H 1332,39 m/p
  45. Szabó Imre                     2.cs. P02 HU 12-D-528482    H 1332,18 m/p
  46. Török Zsigmond                 0.cs. P19 HU-13-05-40230    H 1332,06 m/p
  47. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU-13-D577638     H 1331,93 m/p
  48. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU-13-D577639     H 1331,61 m/p
  49. Szluka János                   0.cs. P01 HU-14-D-777953    H 1331,51 m/p
  50. Szántó István                  1.cs. P19 HU 13-05-40868    T 1331,18 m/p





A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   88,87 p
   2. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   88,14 p
   3. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   86,52 p
   4. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   85,49 p
   5. Turák Károly                   2.cs. P01    3 h.   83,68 p
   6. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   82,03 p
   7. Szluka János                   2.cs. P01    3 h.   81,26 p
   8. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   81,23 p
   9. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   79,64 p
  10. Bajkán István                  1.cs. P01    3 h.   79,26 p
  11. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    3 h.   77,90 p
  12. Szabó Imre                     2.cs. P02    3 h.   77,52 p
  13. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    3 h.   77,25 p
  14. Jambrik István                 2.cs. P05    3 h.   76,16 p
  15. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   75,63 p
  16. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   74,57 p
  17. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    3 h.   73,18 p
  18. Csachó Mihály                  2.cs. P01    3 h.   73,06 p
  19. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    3 h.   70,94 p
  20. Csikós Elek                    1.cs. P19    3 h.   70,41 p
  21. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   70,22 p
  22. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   69,89 p
  23. Kereki István                  1.cs. P19    3 h.   68,10 p
  24. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    3 h.   66,83 p
  25. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   66,13 p
  26. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   65,99 p
  27. Szabó Imre                     1.cs. P02    3 h.   65,57 p
  28. Csehi Miklós                   2.cs. P01    3 h.   64,17 p
  29. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   64,02 p
  30. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   63,23 p
  31. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   63,07 p
  32. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   62,40 p
  33. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    3 h.   61,74 p
  34. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    3 h.   60,65 p
  35. Kereki István                  2.cs. P19    2 h.   59,13 p
  36. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   58,80 p
  37. Ailer József                   1.cs. P05    3 h.   58,57 p
  38. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   57,89 p
  39. Szántó István                  2.cs. P19    3 h.   57,07 p
  40. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    3 h.   52,83 p
  41. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   51,99 p
  42. Nagy Károly                    2.cs. P01    3 h.   51,88 p
  43. Varga Lajos                    2.cs. P02    3 h.   51,01 p
  44. Kádár László                   2.cs. P06    2 h.   50,32 p
  45. Ailer József                   2.cs. P05    2 h.   49,60 p
  46. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   48,44 p
  47. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    2 h.   48,43 p
  48. Balog István                   2.cs. P06    2 h.   48,39 p
  49. Benedek József                 1.cs. P02    3 h.   47,53 p
  50. Csikós Elek                    2.cs. P19    2 h.   46,54 p
  51. Jónás Krisztián                1.cs. P19    2 h.   44,76 p
  52. Szabó Imre                     1.cs. P19    2 h.   44,69 p
  53. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   43,74 p
  54. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    2 h.   42,26 p
  55. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   41,85 p
  56. Tóth Barna                     2.cs. P19    2 h.   40,87 p
  57. Forgó István                   2.cs. P02    2 h.   40,64 p
  58. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    3 h.   40,50 p
  59. Sajben Mihály                  2.cs. P01    2 h.   39,51 p
  60. Varga Lajos                    1.cs. P02    2 h.   39,39 p
  61. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   38,82 p
  62. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    2 h.   38,37 p
  63. Pataki József                  1.cs. P02    2 h.   36,82 p
  64. Elek Zoltán                    2.cs. P19    2 h.   36,36 p
  65. Jambrik István                 1.cs. P05    2 h.   36,25 p
  66. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    2 h.   34,02 p
  67. Tóth Barna                     1.cs. P19    2 h.   33,53 p
  68. Sajben Mihály                  1.cs. P01    2 h.   32,44 p
  69. Tóth László                    2.cs. P01    2 h.   31,03 p
  70. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
  71. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    2 h.   27,63 p
  72. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    1 h.   27,05 p
  73. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    1 h.   26,22 p
  74. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
  75. Jónás Krisztián                2.cs. P19    1 h.   25,65 p
  76. Szikora János                  2.cs. P05    1 h.   24,89 p
  77. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   23,04 p
  78. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   22,06 p
  79. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   21,23 p
  80. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   20,32 p
  81. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   20,28 p
  82. Felek Árpád                    1.cs. P22    1 h.   20,21 p
  83. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    1 h.   19,49 p
  84. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   19,18 p
  85. Marossy Gábor                  2.cs. P22    1 h.   18,58 p
  86. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    1 h.   18,01 p
  87. Szabó László                   1.cs. P18    1 h.   17,03 p
  88. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    1 h.   15,86 p
  89. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   15,52 p
  90. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    1 h.   15,29 p
  91. Benedek József                 2.cs. P02    1 h.   15,03 p
  92. Forgó István                   1.cs. P02    1 h.   14,16 p
  93. Faragó István                  2.cs. P02    1 h.   13,85 p
  94. Széll Imre                     2.cs. P05    1 h.   13,06 p
  95. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   12,79 p
  96. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   12,38 p

A verseny P18 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.    3 h.   83,25 p
   2. Gál Antal                      1.cs.    3 h.   58,50 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Pádár Antal                    2.cs. P19    5 h.  139,87 p
   2. Pádár Antal                    1.cs. P19    5 h.  138,72 p
   3. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  137,32 p
   4. Rotár István                   2.cs. P06    5 h.  136,23 p
   5. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  128,11 p
   6. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  121,94 p
   7. Turák Károly                   2.cs. P01    5 h.  121,33 p
   8. Bajkán István                  1.cs. P01    5 h.  118,46 p
   9. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  116,87 p
  10. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  111,70 p
  11. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    5 h.  111,43 p
  12. Csachó Mihály                  2.cs. P01    5 h.  108,97 p
  13. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    4 h.  103,64 p
  14. Nagy József                    1.cs. P01    5 h.  102,53 p
  15. Szikora János                  1.cs. P05    4 h.   99,88 p
  16. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    5 h.   93,01 p
  17. Kádár László                   1.cs. P06    4 h.   84,76 p
  18. Csikós Elek                    1.cs. P19    4 h.   83,17 p
  19. Csehi Miklós                   2.cs. P01    4 h.   82,71 p
  20. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    4 h.   82,60 p
  21. Kereki István                  1.cs. P19    4 h.   81,84 p
  22. Szabó Imre                     1.cs. P02    4 h.   80,52 p
  23. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    3 h.   77,90 p
  24. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    4 h.   77,71 p
  25. Szabó Imre                     2.cs. P02    3 h.   77,52 p
  26. Jambrik István                 2.cs. P05    3 h.   76,16 p
  27. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    4 h.   75,03 p
  28. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    3 h.   73,18 p
  29. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    3 h.   70,94 p
  30. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   70,22 p
  31. Szántó István                  2.cs. P19    4 h.   69,37 p
  32. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    3 h.   66,83 p
  33. Csehi Miklós                   1.cs. P01    4 h.   65,09 p
  34. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   64,02 p
  35. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   63,23 p
  36. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   63,07 p
  37. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   62,40 p
  38. Kereki István                  2.cs. P19    2 h.   59,13 p
  39. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   58,80 p
  40. Ailer József                   1.cs. P05    3 h.   58,57 p
  41. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    3 h.   52,83 p
  42. Nagy Károly                    2.cs. P01    3 h.   51,88 p
  43. Varga Lajos                    2.cs. P02    3 h.   51,01 p
  44. Kádár László                   2.cs. P06    2 h.   50,32 p
  45. Ailer József                   2.cs. P05    2 h.   49,60 p
  46. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   48,44 p
  47. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    2 h.   48,43 p
  48. Balog István                   2.cs. P06    2 h.   48,39 p
  49. Benedek József                 1.cs. P02    3 h.   47,53 p
  50. Csikós Elek                    2.cs. P19    2 h.   46,54 p
  51. Jónás Krisztián                1.cs. P19    2 h.   44,76 p
  52. Szabó Imre                     1.cs. P19    2 h.   44,69 p
  53. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   43,74 p
  54. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    2 h.   42,26 p
  55. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   41,85 p
  56. Tóth Barna                     2.cs. P19    2 h.   40,87 p
  57. Forgó István                   2.cs. P02    2 h.   40,64 p
  58. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    3 h.   40,50 p
  59. Sajben Mihály                  2.cs. P01    2 h.   39,51 p
  60. Varga Lajos                    1.cs. P02    2 h.   39,39 p
  61. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   38,82 p
  62. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    2 h.   38,37 p
  63. Pataki József                  1.cs. P02    2 h.   36,82 p
  64. Elek Zoltán                    2.cs. P19    2 h.   36,36 p
  65. Jambrik István                 1.cs. P05    2 h.   36,25 p
  66. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    2 h.   34,02 p
  67. Tóth Barna                     1.cs. P19    2 h.   33,53 p
  68. Sajben Mihály                  1.cs. P01    2 h.   32,44 p
  69. Tóth László                    2.cs. P01    2 h.   31,03 p
  70. Szarka Károly                  2.cs. P05    1 h.   28,41 p
  71. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    2 h.   27,63 p
  72. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    1 h.   27,05 p
  73. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    1 h.   26,22 p
  74. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   25,69 p
  75. Jónás Krisztián                2.cs. P19    1 h.   25,65 p
  76. Szikora János                  2.cs. P05    1 h.   24,89 p
  77. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   23,04 p
  78. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   22,06 p
  79. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   21,23 p
  80. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   20,32 p
  81. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   20,28 p
  82. Felek Árpád                    1.cs. P22    1 h.   20,21 p
  83. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    1 h.   19,49 p
  84. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   19,18 p
  85. Marossy Gábor                  2.cs. P22    1 h.   18,58 p
  86. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    1 h.   18,01 p
  87. Szabó László                   1.cs. P18    1 h.   17,03 p
  88. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    1 h.   15,86 p
  89. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   15,52 p
  90. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    1 h.   15,29 p
  91. Benedek József                 2.cs. P02    1 h.   15,03 p
  92. Forgó István                   1.cs. P02    1 h.   14,16 p
  93. Faragó István                  2.cs. P02    1 h.   13,85 p
  94. Széll Imre                     2.cs. P05    1 h.   13,06 p
  95. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   12,79 p
  96. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   12,38 p

A verseny P18 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szabó László                   1.cs.    5 h.  118,50 p
   2. Gál Antal                      1.cs.    3 h.   58,50 p