Békés Tagszövetség, P05 Gyomaendrod
Első adat felvétele: 2015.09.13 19:29:32
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.18 13:38:10
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.18 13:49:32
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.13 19:29:32
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!
 
Fiatalok versenye, 02 verseny 
 
Feleresztés helye: Székesfehérvár
Feleresztés ideje: 2015.09.06 08:15
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 197000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)
 
Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         14   24   384   77   1609,17   1489,56
P02 Orosháza           13   21   361   72   1693,23   1546,12
P05 Gyomaendrod         3    5    88   18   1579,29   1143,20
P06 Gyula               8   16   300   60   1628,98   1519,80
P19 Vészto             13   20   288   58   1617,31   1308,37
P22 Újkígyós            2    4    55   11   1663,17   1477,76
Tagszövetségben        53   90  1476  295   1693,23   1473,52
 
P05 egyesületi díjlista
   1. Széll Imre                     2.cs. HU 15-15-06405      1579,29 m/p
   2. Széll Imre                     1.cs. HU 15-15-06433      1343,95 m/p
   3. Széll Imre                     2.cs. HU 15-15-06434      1337,37 m/p
   4. Szikora János                  1.cs. HU 15-D-837860      1255,19 m/p
   5. Széll Imre                     2.cs. HU 15-D-898560      1238,27 m/p
   6. Szikora János                  1.cs. HU 15-D-837880      1222,40 m/p
   7. Szikora János                  1.cs. HU 15-05-55256      1217,46 m/p
   8. Szikora János                  1.cs. HU 15-P-14802       1208,40 m/p
   9. Szikora János                  2.cs. HU 15-D-837846      1208,40 m/p
  10. Széll Imre                     1.cs. HU 15-15-06439      1186,73 m/p
 
Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.
 
Széll Imre                      1.cs. Dt: 200517 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  68,82p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Úti  3B:    E:   1.   3h  86,82p    R:   0.   0h   0,00p    T:  37.   1h  23,88p
   HU 15-15-06433      06 10:44:12  1343,95 m/p   2  28,94    0   0,00    0   0,00
   HU 15-15-06439      06 11:03:58  1186,73 m/p  10  20,47    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-898553      06 11:03:58  1186,73 m/p  11  19,41    0   0,00    0   0,00
 
Széll Imre                      2.cs. Dt: 200517 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  95,64p    R:   0.   0h   0,00p    T:  48.   1h  23,88p
   HU 15-15-06405      06 10:21:58  1579,29 m/p   1  30,00    0   0,00  101  23,88
   HU 15-15-06434      06 10:44:56  1337,37 m/p   3  27,88    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-898560      06 10:56:56  1238,27 m/p   5  25,76    0   0,00    0   0,00
   HU 15-P-14808       06 11:10:24  1143,20 m/p  18  12,00    0   0,00    0   0,00
 
Szikora János                   1.cs. Dt: 200454 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 114,01p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Úti  3B:    E:   2.   3h  75,18p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-D-837860      06 10:54:42  1255,19 m/p   4  26,82    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837880      06 10:58:59  1222,40 m/p   6  24,71    0   0,00    0   0,00
   HU 15-05-55256      06 10:59:39  1217,46 m/p   7  23,65    0   0,00    0   0,00
   HU 15-P-14802       06 11:00:53  1208,40 m/p   8  22,59    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837872      06 11:05:32  1175,45 m/p  14  16,24    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837845      06 11:07:54  1159,36 m/p  15  15,18    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837843      06 11:09:44  1147,20 m/p  17  13,06    0   0,00    0   0,00
 
Szikora János                   2.cs. Dt: 200454 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  71,29p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-D-837846      06 11:00:53  1208,40 m/p   9  21,53    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837844      06 11:05:02  1178,91 m/p  13  17,29    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837832      06 11:05:02  1178,91 m/p  12  18,35    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837882      06 11:07:54  1159,36 m/p  16  14,12    0   0,00    0   0,00
 
Tagszövetségi díjlista
   1. Pataki József                  1.cs. P02 HU 15-D-837046      1693,23 m/p
   2. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 15-15-06022      1680,16 m/p
   3. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 15-15-06034      1673,77 m/p
   4. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 15-15-06044      1673,77 m/p
   5. Pataki József                  1.cs. P02 HU 15-D-837040      1673,04 m/p
   6. Felek Árpád                    1.cs. P22 HU 15-15-08571      1663,17 m/p
   7. Felek Árpád                    1.cs. P22 HU 15-15-08598      1663,17 m/p
   8. Forgó István                   0.cs. P02 HU 15-D-837147      1660,37 m/p
   9. Forgó István                   1.cs. P02 HU 15-D-837139      1659,36 m/p
  10. Forgó István                   1.cs. P02 HU 15-P-13600       1658,60 m/p
  11. Forgó István                   0.cs. P02 HU 15-P-13598       1655,83 m/p
  12. Varga Lajos                    2.cs. P02 HU 15-P-13667       1654,81 m/p
  13. Varga Lajos                    1.cs. P02 HU 15-P-13665       1654,56 m/p
  14. Pataki József                  2.cs. P02 HU 15-D-837011      1653,32 m/p
  15. Pataki József                  1.cs. P02 HU 15-D-837026      1648,59 m/p
  16. Polyák János                   1.cs. P02 HU 15-15-06088      1647,42 m/p
  17. Mihalik Csaba                  2.cs. P02 RO 15-440966        1643,08 m/p
  18. Mihalik Csaba                  2.cs. P02 HU 15-O-41699       1641,83 m/p
  19. Felek Árpád                    1.cs. P22 HU 15-15-08570      1641,68 m/p
  20. Mihalik Csaba                  2.cs. P02 RO 15-440969        1640,83 m/p
  21. Felek Árpád                    1.cs. P22 HU 15-15-08596      1640,38 m/p
  22. Felek Árpád                    1.cs. P22 HU 15-15-08582      1634,13 m/p
  23. Kitulják Pál                   2.cs. P02 HU 15-D-837204      1632,02 m/p
  24. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU 15-D-837195      1631,77 m/p
  25. Mihalik Csaba                  2.cs. P02 HU 15-D-837354      1630,42 m/p
  26. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 15-15-06020      1629,08 m/p
  27. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU 15-15-07210      1628,98 m/p
  28. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU 15-15-07249      1628,98 m/p
  29. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU 15-15-07250      1628,78 m/p
  30. Rotár István                   2.cs. P06 HU 15-15-06626      1627,97 m/p
  31. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU 15-15-07218      1626,23 m/p
  32. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06632      1626,22 m/p
  33. Rotár István                   2.cs. P06 HU 15-15-06601      1625,45 m/p
  34. Mihalik Csaba                  2.cs. P02 HU 15-D-837365      1624,78 m/p
  35. Polyák János                   1.cs. P02 HU 15-15-06096      1623,59 m/p
  36. Mihalik Csaba                  2.cs. P02 RO 15-440973        1622,82 m/p
  37. Rotár István                   1.cs. P06 HU 15-15-06613      1618,87 m/p
  38. Fábián Attila                  1.cs. P02 HU 15-D-837135      1618,68 m/p
  39. Mihalik Csaba                  1.cs. P02 HU 15-D-837372      1617,72 m/p
  40. Czikkel József                 1.cs. P19 HU 15-15-08513      1617,31 m/p
  41. Forgó István                   1.cs. P02 HU 15-P-14185       1613,22 m/p
  42. Forgó István                   0.cs. P02 HU 15-P-14188       1613,22 m/p
  43. Varga Lajos                    1.cs. P02 HU 15-D-837469      1613,18 m/p
  44. Polyák János                   1.cs. P02 HU 15-15-06085      1613,03 m/p
  45. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU 15-15-07240      1612,66 m/p
  46. Forgó István                   2.cs. P02 HU 15-D-837171      1611,55 m/p
  47. Mihalik Csaba                  1.cs. P02 RO 15-440961        1610,48 m/p
  48. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06 HU 15-D-898111      1609,89 m/p
  49. Czikkel József                 0.cs. P19 HU 15-15-08516      1609,72 m/p
  50. Mihalik Csaba                  1.cs. P02 HU 15-P-13588       1609,28 m/p
 
 
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Felek Árpád                    1.cs. P22    5 h.  145,71 p
   2. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    5 h.  143,33 p
   3. Forgó István                   1.cs. P02    5 h.  139,28 p
   4. Repka Róbert                   1.cs. P02    5 h.  138,44 p
   5. Pataki József                  1.cs. P02    5 h.  137,09 p
   6. Forgó István                   2.cs. P02    5 h.  133,41 p
   7. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    5 h.  131,76 p
   8. Kitulják Pál                   1.cs. P02    5 h.  130,22 p
   9. Kitulják Pál                   2.cs. P02    5 h.  129,18 p
  10. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  128,63 p
  11. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    5 h.  126,97 p
  12. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  125,33 p
  13. Csehi Miklós                   1.cs. P01    5 h.  117,37 p
  14. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  116,99 p
  15. Rotár István                   2.cs. P06    5 h.  115,65 p
  16. Polyák János                   1.cs. P02    5 h.  111,99 p
  17. Kádár László                   1.cs. P06    5 h.  111,61 p
  18. Varga Lajos                    1.cs. P02    4 h.  108,07 p
  19. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    5 h.  105,30 p
  20. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.   99,97 p
  21. Volenszki Péter                2.cs. P01    5 h.   98,70 p
  22. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    5 h.   97,71 p
  23. Tóth László                    1.cs. P01    5 h.   94,35 p
  24. Nagy József                    1.cs. P01    5 h.   93,79 p
  25. Balog István                   1.cs. P06    5 h.   93,68 p
  26. Csehi Miklós                   2.cs. P01    4 h.   91,66 p
  27. Turák Károly                   1.cs. P01    5 h.   89,95 p
  28. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    5 h.   84,62 p
  29. Pataki József                  2.cs. P02    4 h.   82,84 p
  30. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    5 h.   81,48 p
  31. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    5 h.   77,46 p
  32. Fábián Attila                  1.cs. P02    4 h.   76,52 p
  33. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    4 h.   75,98 p
  34. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    4 h.   72,00 p
  35. Marossy Gábor                  1.cs. P22    4 h.   69,85 p
  36. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    4 h.   62,39 p
  37. Varga Lajos                    2.cs. P02    2 h.   54,55 p
  38. Sajben Mihály                  1.cs. P01    3 h.   53,20 p
  39. Czikkel József                 1.cs. P19    2 h.   41,57 p
  40. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    2 h.   38,45 p
  41. Zalai Attila                   1.cs. P06    2 h.   35,82 p
  42. Tóth László                    2.cs. P01    2 h.   35,33 p
  43. Nagy Mihály                    2.cs. P06    2 h.   35,26 p
  44. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   33,24 p
  45. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    2 h.   31,41 p
  46. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   30,25 p
  47. Volenszki Péter                1.cs. P01    2 h.   27,86 p
  48. Széll Imre                     2.cs. P05    1 h.   23,88 p
  49. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    1 h.   21,92 p
  50. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   20,63 p
  51. Szluka János                   2.cs. P01    1 h.   17,45 p
  52. Szluka János                   1.cs. P01    1 h.   17,14 p
  53. Tóth Barna                     2.cs. P19    1 h.   15,61 p
  54. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   15,55 p
  55. Jónás Krisztián                1.cs. P19    1 h.   12,80 p
  56. Kádár László                   2.cs. P06    1 h.   12,49 p
 
A verseny P05 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Szikora János                  1.cs.    5 h.  114,01 p
   2. Széll Imre                     2.cs.    4 h.   95,64 p
   3. Szikora János                  2.cs.    4 h.   71,29 p
   4. Széll Imre                     1.cs.    3 h.   68,82 p
 
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   89,64 p
   2. Pataki József                  1.cs. P02    3 h.   88,96 p
   3. Forgó István                   1.cs. P02    3 h.   88,53 p
   4. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   88,22 p
   5. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    3 h.   86,82 p
   6. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   86,03 p
   7. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   85,05 p
   8. Polyák János                   1.cs. P02    3 h.   84,37 p
   9. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   84,36 p
  10. Kitulják Pál                   1.cs. P02    3 h.   83,20 p
  11. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   74,33 p
  12. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   73,16 p
  13. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   72,67 p
  14. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   70,96 p
  15. Volenszki Péter                1.cs. P01    3 h.   68,64 p
  16. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   68,63 p
  17. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    3 h.   68,02 p
  18. Nagy Mihály                    1.cs. P06    3 h.   67,28 p
  19. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   66,37 p
  20. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   62,87 p
  21. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   62,26 p
  22. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   60,42 p
  23. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    3 h.   59,94 p
  24. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   59,70 p
  25. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   59,57 p
  26. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   59,21 p
  27. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    3 h.   58,83 p
  28. Sajben Mihály                  1.cs. P01    3 h.   53,20 p
  29. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   49,53 p
  30. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    3 h.   48,43 p
  31. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   36,18 p
  32. Zalai Attila                   1.cs. P06    2 h.   35,82 p
  33. Szluka János                   1.cs. P01    2 h.   34,59 p
  34. Tóth Barna                     1.cs. P19    2 h.   34,53 p
  35. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    2 h.   31,41 p
  36. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   30,25 p
  37. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   23,88 p
  38. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    1 h.   21,92 p
  39. Jónás Krisztián                1.cs. P19    1 h.   12,80 p
 
A verseny P05 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Széll Imre                     1.cs.    3 h.   86,82 p
   2. Szikora János                  1.cs.    3 h.   75,18 p
 
Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Dunaföldvár
  09.06. Székesfehérvár
 
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Repka Róbert                   1.cs. P02   10 h.  287,00 p
   2. Forgó István                   1.cs. P02   10 h.  278,67 p
   3. Forgó István                   2.cs. P02   10 h.  275,78 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01   10 h.  260,45 p
   5. Kitulják Pál                   2.cs. P02   10 h.  251,07 p
   6. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  249,15 p
   7. Rotár István                   1.cs. P06   10 h.  247,14 p
   8. Felek Árpád                    1.cs. P22   10 h.  246,42 p
   9. Kitulják Pál                   1.cs. P02   10 h.  245,26 p
  10. Polyák János                   1.cs. P02   10 h.  240,37 p
  11. Mihalik Csaba                  2.cs. P02   10 h.  240,24 p
  12. Csehi Miklós                   1.cs. P01   10 h.  240,15 p
  13. Varga Lajos                    1.cs. P02    9 h.  226,78 p
  14. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   10 h.  226,54 p
  15. Fábián Attila                  1.cs. P02    9 h.  223,05 p
  16. Volenszki Péter                2.cs. P01   10 h.  222,26 p
  17. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   10 h.  221,73 p
  18. Nagy József                    1.cs. P01   10 h.  219,45 p
  19. Tóth László                    1.cs. P01   10 h.  218,87 p
  20. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    9 h.  217,09 p
  21. Turák Károly                   1.cs. P01   10 h.  215,81 p
  22. Rotár István                   2.cs. P06   10 h.  215,42 p
  23. Kádár László                   1.cs. P06   10 h.  212,67 p
  24. Nagy Mihály                    1.cs. P06   10 h.  201,47 p
  25. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    8 h.  200,80 p
  26. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   10 h.  196,78 p
  27. Pataki József                  2.cs. P02    9 h.  191,48 p
  28. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    8 h.  185,43 p
  29. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    8 h.  180,21 p
  30. Czikkel József                 1.cs. P19    7 h.  152,89 p
  31. Szluka János                   1.cs. P01    6 h.  146,07 p
  32. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    6 h.  134,82 p
  33. Csehi Miklós                   2.cs. P01    6 h.  134,11 p
  34. Balog István                   1.cs. P06    7 h.  125,31 p
  35. Volenszki Péter                1.cs. P01    6 h.  123,37 p
  36. Marossy Gábor                  1.cs. P22    7 h.  116,62 p
  37. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    6 h.  115,49 p
  38. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    6 h.  110,84 p
  39. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    6 h.  109,65 p
  40. Jónás Krisztián                1.cs. P19    6 h.  107,17 p
  41. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    5 h.  103,36 p
  42. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    5 h.  101,52 p
  43. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    6 h.  100,62 p
  44. Turák Károly                   2.cs. P01    5 h.  100,53 p
  45. Varga Lajos                    2.cs. P02    4 h.   94,92 p
  46. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    5 h.   93,18 p
  47. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    5 h.   91,06 p
  48. Tóth Barna                     1.cs. P19    5 h.   91,05 p
  49. Tóth László                    2.cs. P01    5 h.   90,23 p
  50. Kádár László                   2.cs. P06    4 h.   84,89 p
  51. Sajben Mihály                  1.cs. P01    5 h.   84,44 p
  52. Nagy Mihály                    2.cs. P06    5 h.   84,25 p
  53. Nagy Károly                    1.cs. P01    5 h.   77,94 p
  54. Szluka János                   2.cs. P01    4 h.   77,15 p
  55. Nagy Károly                    2.cs. P01    4 h.   67,14 p
  56. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    4 h.   65,91 p
  57. Szántó István                  1.cs. P19    4 h.   63,52 p
  58. Zalai Attila                   1.cs. P06    4 h.   62,94 p
  59. Széll Imre                     2.cs. P05    3 h.   57,60 p
  60. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   50,82 p
  61. Kereki István                  1.cs. P19    3 h.   46,96 p
  62. Klasovics Stefán               1.cs. P06    2 h.   39,22 p
  63. Pádár Antal                    2.cs. P19    2 h.   34,76 p
  64. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   33,97 p
  65. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    2 h.   29,95 p
  66. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    1 h.   28,51 p
  67. Szikora János                  1.cs. P05    1 h.   22,86 p
  68. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    1 h.   21,47 p
  69. Szikora János                  2.cs. P05    1 h.   16,76 p
  70. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    1 h.   16,61 p
  71. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   16,12 p
  72. Tóth Barna                     2.cs. P19    1 h.   15,61 p
  73. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    1 h.   14,93 p
  74. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   14,13 p
  75. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   13,24 p
  76. Balog István                   2.cs. P06    1 h.   12,20 p
 
P05 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Szikora János                  1.cs.    9 h.  193,72 p
   2. Széll Imre                     2.cs.    8 h.  186,50 p
   3. Szikora János                  2.cs.    8 h.  159,58 p
   4. Széll Imre                     1.cs.    5 h.  109,96 p
 
Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Dunaföldvár
  09.06. Székesfehérvár
 
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Repka Róbert                   1.cs. P02    6 h.  179,49 p
   2. Forgó István                   1.cs. P02    6 h.  177,63 p
   3. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    6 h.  169,50 p
   4. Polyák János                   1.cs. P02    6 h.  167,48 p
   5. Rotár István                   1.cs. P06    6 h.  167,36 p
   6. Pataki József                  1.cs. P02    6 h.  167,35 p
   7. Varga Lajos                    1.cs. P02    6 h.  167,05 p
   8. Kitulják Pál                   1.cs. P02    6 h.  165,57 p
   9. Felek Árpád                    1.cs. P22    6 h.  162,15 p
  10. Csachó Mihály                  1.cs. P01    6 h.  160,54 p
  11. Csehi Miklós                   1.cs. P01    6 h.  155,11 p
  12. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    6 h.  154,21 p
  13. Kádár László                   1.cs. P06    6 h.  151,76 p
  14. Fábián Attila                  1.cs. P02    6 h.  151,63 p
  15. Volenszki Péter                1.cs. P01    6 h.  149,07 p
  16. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    6 h.  147,27 p
  17. Tóth László                    1.cs. P01    6 h.  147,16 p
  18. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    6 h.  145,54 p
  19. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    6 h.  144,41 p
  20. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    6 h.  141,63 p
  21. Czikkel József                 1.cs. P19    6 h.  141,57 p
  22. Nagy József                    1.cs. P01    6 h.  140,51 p
  23. Turák Károly                   1.cs. P01    6 h.  139,99 p
  24. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  133,78 p
  25. Marossy Gábor                  1.cs. P22    6 h.  115,42 p
  26. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  114,57 p
  27. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    5 h.  110,75 p
  28. Balog István                   1.cs. P06    6 h.  103,53 p
  29. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    5 h.  103,43 p
  30. Tóth Barna                     1.cs. P19    5 h.   98,99 p
  31. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    5 h.   93,18 p
  32. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    5 h.   91,06 p
  33. Sajben Mihály                  1.cs. P01    5 h.   84,44 p
  34. Jónás Krisztián                1.cs. P19    4 h.   74,84 p
  35. Széll Imre                     1.cs. P05    4 h.   73,72 p
  36. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    4 h.   71,59 p
  37. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   68,48 p
  38. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    4 h.   65,91 p
  39. Zalai Attila                   1.cs. P06    4 h.   62,94 p
  40. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   60,05 p
  41. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   56,62 p
  42. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   51,27 p
  43. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   48,00 p
  44. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   47,36 p
  45. Kereki István                  1.cs. P19    3 h.   46,96 p
  46. Klasovics Stefán               1.cs. P06    2 h.   39,22 p
  47. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    1 h.   21,47 p
  48. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   14,13 p
 
P05 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Széll Imre                     1.cs.    6 h.  165,68 p
   2. Szikora János                  1.cs.    6 h.  161,75 p
 
Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Repka Róbert                   P02 HU 15-15-06044       2h  59,82p
  2. Forgó István                   P02 HU 15-P-13598        2h  58,05p
  3. Repka Róbert                   P02 HU 15-15-06022       2h  57,36p
  4. Rotár István                   P06 HU 15-15-06632       2h  56,41p
  5. Pataki József                  P02 HU 15-D-837046       2h  56,33p
  6. Forgó István                   P02 HU 15-P-14185        2h  56,26p
  7. Felek Árpád                    P22 HU 15-15-08570       2h  55,97p
  8. Repka Róbert                   P02 HU 15-15-06034       2h  55,81p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU 15-15-07250       2h  55,56p
 10. Pataki József                  P02 HU 15-D-837011       2h  55,18p
 
Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Széll Imre                     P05 HU 15-D-898560       2h  51,47p
  2. Szikora János                  P05 HU 15-D-837843       2h  43,06p
  3. Széll Imre                     P05 HU 15-15-06434       2h  41,59p
  4. Szikora János                  P05 HU 15-D-837872       2h  35,95p
  5. Szikora János                  P05 HU 15-D-837845       2h  33,18p