Békés Tagszövetség, P05 Gyomaendrod
Első adat felvétele: 2015.09.16 14:12:46
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.25 19:08:58
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.25 19:09:43
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.16 14:12:46
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!
 
Fiatalok versenye, 03 verseny 
 
Feleresztés helye: Gyor
Feleresztés ideje: 2015.09.13 08:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 268000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)
 
Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         13   21   332   66   1037,73    889,66
P02 Orosháza           14   24   373   75   1037,62    554,30
P05 Gyomaendrod         2    5    74   15   1084,08    924,20
P06 Gyula               8   16   270   54   1059,25    929,03
P18 Mezoberény          1    1     6    1    904,02    904,02
P19 Vészto             12   19   281   56   1079,23    875,23
P22 Újkígyós            2    3    58   12   1037,97    856,45
Tagszövetségben        52   89  1394  279   1084,08    870,07
 
P05 egyesületi díjlista
   1. Szikora János                  2.cs. HU 15-D-837847      1084,08 m/p
   2. Szikora János                  1.cs. HU 15-D-837845      1041,59 m/p
   3. Szikora János                  1.cs. HU 15-D-837880      1038,57 m/p
   4. Szikora János                  1.cs. HU 15-D-837872      1038,57 m/p
   5. Széll Imre                     1.cs. HU 15-15-06427      1028,69 m/p
   6. Szikora János                  1.cs. HU 15-D-837868      1027,65 m/p
   7. Szikora János                  0.cs. HU 15-D-837811       980,19 m/p
   8. Széll Imre                     2.cs. HU 15-15-06428       979,18 m/p
   9. Szikora János                  1.cs. HU 15-05-55256       977,58 m/p
  10. Szikora János                  1.cs. HU 15-D-837869       977,58 m/p
 
Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.
 
Széll Imre                      1.cs. Dt: 268883 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   1h  24,86p    R:   0.   0h   0,00p    T:  42.   2h  42,20p
Úti  3B:    E:   2.   3h  63,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  12.   3h  77,70p
   HU 15-15-06427      13 12:21:23  1028,69 m/p   5  24,86    0   0,00   25  28,45
   HU 15-15-06426      13 13:04:12   883,90 m/p   0   0,00    0   0,00  252  13,75
 
Széll Imre                      2.cs. Dt: 268883 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  66,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  18.   5h 109,28p
   HU 15-15-06428      13 12:34:36   979,18 m/p   8  21,00    0   0,00   79  24,95
   HU 15-D-898565      13 12:35:44   975,16 m/p  11  17,14    0   0,00   89  24,30
   HU 15-D-898552      13 12:43:44   947,66 m/p  13  14,57    0   0,00  132  21,52
   HU 15-15-06433      13 12:45:07   943,06 m/p  14  13,29    0   0,00  143  20,81
   HU 15-15-06431      13 12:53:19   916,70 m/p   0   0,00    0   0,00  191  17,70
   HU 15-15-06439      13 12:55:21   910,39 m/p   0   0,00    0   0,00  204  16,86
   HU 15-15-06437      13 13:07:26   874,61 m/p   0   0,00    0   0,00  272  12,45
 
Szikora János                   0.cs. Dt: 268851 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
   HU 15-D-837811      13 12:34:17   980,19 m/p   7  22,29    0   0,00   75  25,21
   HU 15-D-837828      13 12:50:54   924,20 m/p  15  12,00    0   0,00  176  18,67
 
Szikora János                   1.cs. Dt: 268851 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 125,56p    R:   0.   0h   0,00p    T:   2.   5h 140,23p
Úti  3B:    E:   1.   3h  86,14p    R:   0.   0h   0,00p    T:   3.   3h  88,25p
   HU 15-D-837845      13 12:18:07  1041,59 m/p   2  28,71    0   0,00   14  29,16
   HU 15-D-837872      13 12:18:52  1038,57 m/p   4  26,14    0   0,00   16  29,03
   HU 15-D-837880      13 12:18:52  1038,57 m/p   3  27,43    0   0,00   15  29,09
   HU 15-D-837868      13 12:21:37  1027,65 m/p   6  23,57    0   0,00   27  28,32
   HU 15-D-837869      13 12:35:01   977,58 m/p  10  18,43    0   0,00   85  24,56
   HU 15-05-55256      13 12:35:01   977,58 m/p   9  19,71    0   0,00   84  24,63
   HU 15-D-837860      13 12:54:09   913,99 m/p   0   0,00    0   0,00  195  17,44
   HU 15-D-837846      13 13:01:49   890,78 m/p   0   0,00    0   0,00  240  14,53
 
Szikora János                   2.cs. Dt: 268851 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   2h  45,86p    R:   0.   0h   0,00p    T:  30.   3h  70,00p
   HU 15-D-837847      13 12:08:00  1084,08 m/p   1  30,00    0   0,00    1  30,00
   HU 15-05-55266      13 12:43:28   948,44 m/p  12  15,86    0   0,00  128  21,78
   HU 15-D-837742      13 12:51:48   921,35 m/p   0   0,00    0   0,00  183  18,22
 
Tagszövetségi díjlista
   1. Szikora János                  2.cs. P05 HU 15-D-837847      1084,08 m/p
   2. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU 15-D-838450      1079,23 m/p
   3. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19 HU 15-15-08349      1066,52 m/p
   4. Tóth Barna                     0.cs. P19 HU 15-D-838425      1064,71 m/p
   5. Tóth Barna                     2.cs. P19 HU 15-D-838420      1064,59 m/p
   6. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU 15-D-838422      1064,34 m/p
   7. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU 15-D-838442      1064,15 m/p
   8. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU 15-15-07281      1059,25 m/p
   9. Jónás Krisztián                1.cs. P19 HU 15-D-838613      1047,89 m/p
  10. Jónás Krisztián                1.cs. P19 HU 15-D-838607      1045,40 m/p
  11. Jónás Krisztián                1.cs. P19 HU 15-D-898728      1043,83 m/p
  12. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU 15-D-838421      1042,87 m/p
  13. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU 15-D-838463      1042,52 m/p
  14. Szikora János                  1.cs. P05 HU 15-D-837845      1041,59 m/p
  15. Szikora János                  1.cs. P05 HU 15-D-837880      1038,57 m/p
  16. Szikora János                  1.cs. P05 HU 15-D-837872      1038,57 m/p
  17. Felek Árpád                    1.cs. P22 HU 15-15-08538      1037,97 m/p
  18. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-P-14765       1037,73 m/p
  19. Forgó István                   2.cs. P02 HU 15-D-837558      1037,62 m/p
  20. Szántó István                  1.cs. P19 HU 15-15-08426      1037,43 m/p
  21. Szántó István                  1.cs. P19 HU 15-15-08424      1031,51 m/p
  22. Szluka János                   2.cs. P01 HU 15-15-05100      1031,07 m/p
  23. Szluka János                   2.cs. P01 HU 15-15-05117      1030,75 m/p
  24. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU 15-D-838684      1028,91 m/p
  25. Széll Imre                     1.cs. P05 HU 15-15-06427      1028,69 m/p
  26. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06 HU 15-D-898153      1028,56 m/p
  27. Szikora János                  1.cs. P05 HU 15-D-837868      1027,65 m/p
  28. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU 15-D-838447      1026,71 m/p
  29. Tóth László                    1.cs. P01 HU 15-15-04962      1026,68 m/p
  30. Tóth Barna                     2.cs. P19 HU 15-D-838437      1026,31 m/p
  31. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU 15-15-04833      1026,05 m/p
  32. Fábián Attila                  1.cs. P02 HU 15-D-837133      1025,68 m/p
  33. Tóth Barna                     2.cs. P19 HU 15-D-838439      1024,99 m/p
  34. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU 15-15-07309      1024,09 m/p
  35. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU 15-05-57213      1024,03 m/p
  36. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU 15-15-04805      1023,57 m/p
  37. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU 15-15-07229      1023,50 m/p
  38. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU 15-15-07250      1022,79 m/p
  39. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-15-05006      1022,26 m/p
  40. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU 15-15-04842      1021,54 m/p
  41. Tóth Barna                     2.cs. P19 HU 15-D-838426      1018,56 m/p
  42. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06 HU 15-D-898121      1008,81 m/p
  43. Cséfán Tivadar                 0.cs. P06 RO 15-440947        1008,69 m/p
  44. Nagy Mihály                    1.cs. P06 HU 15-D-838027      1007,82 m/p
  45. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU 15-15-04700      1005,99 m/p
  46. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01 HU 15-P-14754       1005,74 m/p
  47. Czikkel József                 0.cs. P19 HU 15-15-08283      1005,41 m/p
  48. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU 15-P-14748       1002,71 m/p
  49. Szabó Imre                     1.cs. P02 HU 15-O-41592       1002,66 m/p
  50. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-15-05015      1002,08 m/p
 
 
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Tóth Barna                     1.cs. P19    5 h.  147,74 p
   2. Szikora János                  1.cs. P05    5 h.  140,23 p
   3. Turák Károly                   1.cs. P01    5 h.  129,68 p
   4. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.  128,83 p
   5. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  126,42 p
   6. Csehi Miklós                   2.cs. P01    5 h.  125,92 p
   7. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  125,45 p
   8. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  125,33 p
   9. Jónás Krisztián                1.cs. P19    5 h.  121,45 p
  10. Nagy Mihály                    2.cs. P06    5 h.  119,77 p
  11. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    5 h.  118,22 p
  12. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  118,09 p
  13. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    5 h.  117,04 p
  14. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  115,81 p
  15. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    5 h.  115,49 p
  16. Csehi Miklós                   1.cs. P01    5 h.  114,13 p
  17. Kádár László                   1.cs. P06    5 h.  111,47 p
  18. Széll Imre                     2.cs. P05    5 h.  109,28 p
  19. Szántó István                  1.cs. P19    5 h.  100,53 p
  20. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    5 h.   99,81 p
  21. Volenszki Péter                2.cs. P01    5 h.   97,42 p
  22. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    5 h.   97,42 p
  23. Czikkel József                 1.cs. P19    4 h.   96,62 p
  24. Rotár István                   2.cs. P06    4 h.   93,59 p
  25. Rotár István                   1.cs. P06    4 h.   89,12 p
  26. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    5 h.   83,44 p
  27. Marossy Gábor                  1.cs. P22    4 h.   80,45 p
  28. Balog István                   1.cs. P06    4 h.   79,92 p
  29. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   73,75 p
  30. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   70,00 p
  31. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   69,21 p
  32. Forgó István                   1.cs. P02    4 h.   68,86 p
  33. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    4 h.   66,98 p
  34. Forgó István                   2.cs. P02    3 h.   65,84 p
  35. Zalai Attila                   1.cs. P06    3 h.   63,91 p
  36. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   59,63 p
  37. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   57,68 p
  38. Felek Árpád                    2.cs. P22    3 h.   55,55 p
  39. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   54,90 p
  40. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    3 h.   47,59 p
  41. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   45,00 p
  42. Széll Imre                     1.cs. P05    2 h.   42,20 p
  43. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    2 h.   41,80 p
  44. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   40,83 p
  45. Elek Zoltán                    1.cs. P19    2 h.   40,45 p
  46. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   40,06 p
  47. Nagy József                    1.cs. P01    2 h.   36,75 p
  48. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   36,10 p
  49. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   28,51 p
  50. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   28,19 p
  51. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   26,89 p
  52. Pádár Antal                    2.cs. P19    1 h.   25,73 p
  53. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   24,43 p
  54. Turák Károly                   2.cs. P01    1 h.   24,17 p
  55. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   22,42 p
  56. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   20,55 p
  57. Volenszki Péter                1.cs. P01    1 h.   20,48 p
  58. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   20,35 p
  59. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   18,93 p
  60. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   16,79 p
  61. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
  62. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   14,85 p
  63. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   14,65 p
  64. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   14,07 p
  65. Kereki István                  1.cs. P19    1 h.   12,26 p
 
A verseny P05 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Szikora János                  1.cs.    5 h.  125,56 p
   2. Széll Imre                     2.cs.    4 h.   66,00 p
   3. Szikora János                  2.cs.    2 h.   45,86 p
   4. Széll Imre                     1.cs.    1 h.   24,86 p
 
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   89,49 p
   2. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   88,25 p
   3. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   88,25 p
   4. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   85,21 p
   5. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   83,27 p
   6. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   83,26 p
   7. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   83,01 p
   8. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   82,88 p
   9. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   80,03 p
  10. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   80,02 p
  11. Nagy Mihály                    1.cs. P06    3 h.   79,65 p
  12. Széll Imre                     1.cs. P05    3 h.   77,70 p
  13. Forgó István                   1.cs. P02    3 h.   74,97 p
  14. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    3 h.   73,75 p
  15. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   73,36 p
  16. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   72,32 p
  17. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   71,81 p
  18. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   70,44 p
  19. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   70,12 p
  20. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   69,73 p
  21. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   67,40 p
  22. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   65,47 p
  23. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   64,49 p
  24. Zalai Attila                   1.cs. P06    3 h.   63,91 p
  25. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   62,86 p
  26. Volenszki Péter                1.cs. P01    3 h.   62,22 p
  27. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   59,63 p
  28. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    3 h.   57,30 p
  29. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   53,62 p
  30. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   50,75 p
  31. Szabó Imre                     1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  32. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   45,00 p
  33. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    2 h.   41,80 p
  34. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   40,83 p
  35. Elek Zoltán                    1.cs. P19    2 h.   40,45 p
  36. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   40,06 p
  37. Nagy József                    1.cs. P01    2 h.   36,75 p
  38. Kitulják Pál                   1.cs. P02    2 h.   28,92 p
  39. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   28,51 p
  40. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   28,19 p
  41. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   24,43 p
  42. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   22,42 p
  43. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   20,55 p
  44. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
  45. Kereki István                  1.cs. P19    1 h.   12,26 p
 
A verseny P05 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Szikora János                  1.cs.    3 h.   86,14 p
   2. Széll Imre                     1.cs.    3 h.   63,00 p
 
Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Dunaföldvár
  09.06. Székesfehérvár
  09.13. Gyor
 
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Csachó Mihály                  1.cs. P01   15 h.  376,26 p
   2. Csehi Miklós                   1.cs. P01   15 h.  354,28 p
   3. Forgó István                   1.cs. P02   14 h.  347,53 p
   4. Turák Károly                   1.cs. P01   15 h.  345,49 p
   5. Forgó István                   2.cs. P02   13 h.  341,62 p
   6. Rotár István                   1.cs. P06   14 h.  336,26 p
   7. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   14 h.  332,58 p
   8. Nagy Mihály                    1.cs. P06   15 h.  330,30 p
   9. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   13 h.  326,25 p
  10. Kádár László                   1.cs. P06   15 h.  324,14 p
  11. Volenszki Péter                2.cs. P01   15 h.  319,68 p
  12. Felek Árpád                    1.cs. P22   13 h.  315,63 p
  13. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   15 h.  309,98 p
  14. Rotár István                   2.cs. P06   14 h.  309,01 p
  15. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   13 h.  295,48 p
  16. Repka Róbert                   1.cs. P02   10 h.  287,00 p
  17. Varga Lajos                    1.cs. P02   12 h.  284,46 p
  18. Szluka János                   1.cs. P01   11 h.  272,49 p
  19. Kitulják Pál                   2.cs. P02   11 h.  265,92 p
  20. Fábián Attila                  1.cs. P02   11 h.  263,88 p
  21. Csehi Miklós                   2.cs. P01   11 h.  260,03 p
  22. Kitulják Pál                   1.cs. P02   11 h.  259,33 p
  23. Nagy József                    1.cs. P01   12 h.  256,20 p
  24. Czikkel József                 1.cs. P19   11 h.  249,51 p
  25. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  249,15 p
  26. Tóth László                    1.cs. P01   11 h.  247,06 p
  27. Polyák János                   1.cs. P02   10 h.  240,37 p
  28. Mihalik Csaba                  2.cs. P02   10 h.  240,24 p
  29. Tóth Barna                     1.cs. P19   10 h.  238,79 p
  30. Jónás Krisztián                1.cs. P19   11 h.  228,62 p
  31. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   11 h.  226,69 p
  32. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   10 h.  219,74 p
  33. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   11 h.  213,57 p
  34. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   11 h.  208,26 p
  35. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    9 h.  205,98 p
  36. Balog István                   1.cs. P06   11 h.  205,23 p
  37. Nagy Mihály                    2.cs. P06   10 h.  204,02 p
  38. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    9 h.  202,63 p
  39. Marossy Gábor                  1.cs. P22   11 h.  197,07 p
  40. Szluka János                   2.cs. P01    9 h.  195,24 p
  41. Pataki József                  2.cs. P02    9 h.  191,48 p
  42. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    8 h.  170,92 p
  43. Széll Imre                     2.cs. P05    8 h.  166,88 p
  44. Szántó István                  1.cs. P19    9 h.  164,05 p
  45. Szikora János                  1.cs. P05    6 h.  163,09 p
  46. Volenszki Péter                1.cs. P01    7 h.  143,85 p
  47. Tóth Barna                     2.cs. P19    6 h.  140,94 p
  48. Nagy Károly                    1.cs. P01    8 h.  137,57 p
  49. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    7 h.  133,24 p
  50. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    8 h.  132,89 p
  51. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  132,86 p
  52. Zalai Attila                   1.cs. P06    7 h.  126,85 p
  53. Turák Károly                   2.cs. P01    6 h.  124,70 p
  54. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    6 h.  118,01 p
  55. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    6 h.  115,49 p
  56. Varga Lajos                    2.cs. P02    5 h.  115,27 p
  57. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    6 h.  114,74 p
  58. Sajben Mihály                  1.cs. P01    6 h.  108,87 p
  59. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    6 h.  100,62 p
  60. Tóth László                    2.cs. P01    5 h.   90,23 p
  61. Szikora János                  2.cs. P05    4 h.   86,76 p
  62. Kádár László                   2.cs. P06    4 h.   84,89 p
  63. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    5 h.   77,54 p
  64. Pádár Antal                    1.cs. P19    4 h.   68,14 p
  65. Nagy Károly                    2.cs. P01    4 h.   67,14 p
  66. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   60,49 p
  67. Kereki István                  1.cs. P19    4 h.   59,22 p
  68. Széll Imre                     1.cs. P05    3 h.   58,32 p
  69. Felek Árpád                    2.cs. P22    3 h.   55,55 p
  70. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   50,82 p
  71. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   45,00 p
  72. Elek Zoltán                    1.cs. P19    2 h.   40,45 p
  73. Klasovics Stefán               1.cs. P06    2 h.   39,22 p
  74. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   33,97 p
  75. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    1 h.   28,51 p
  76. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   28,51 p
  77. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   26,89 p
  78. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    1 h.   21,47 p
  79. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   18,93 p
  80. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    1 h.   16,61 p
  81. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
  82. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   14,13 p
  83. Balog István                   2.cs. P06    1 h.   12,20 p
 
P05 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Szikora János                  1.cs.   14 h.  319,28 p
   2. Széll Imre                     2.cs.   12 h.  252,50 p
   3. Szikora János                  2.cs.   10 h.  205,44 p
   4. Széll Imre                     1.cs.    6 h.  134,82 p
 
Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Dunaföldvár
  09.06. Székesfehérvár
  09.13. Gyor
 
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    9 h.  254,71 p
   2. Forgó István                   1.cs. P02    9 h.  252,60 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06    9 h.  247,39 p
   4. Csehi Miklós                   1.cs. P01    9 h.  238,37 p
   5. Felek Árpád                    1.cs. P22    9 h.  234,47 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01    9 h.  230,66 p
   7. Varga Lajos                    1.cs. P02    9 h.  229,91 p
   8. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    9 h.  228,55 p
   9. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    9 h.  227,96 p
  10. Turák Károly                   1.cs. P01    9 h.  223,26 p
  11. Czikkel József                 1.cs. P19    9 h.  221,59 p
  12. Kádár László                   1.cs. P06    9 h.  221,49 p
  13. Nagy Mihály                    1.cs. P06    9 h.  213,43 p
  14. Nagy József                    1.cs. P01    9 h.  212,32 p
  15. Volenszki Péter                1.cs. P01    9 h.  211,29 p
  16. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    9 h.  201,71 p
  17. Szluka János                   1.cs. P01    8 h.  197,45 p
  18. Kitulják Pál                   1.cs. P02    8 h.  194,49 p
  19. Fábián Attila                  1.cs. P02    8 h.  192,46 p
  20. Tóth Barna                     1.cs. P19    8 h.  188,48 p
  21. Marossy Gábor                  1.cs. P22    9 h.  180,89 p
  22. Repka Róbert                   1.cs. P02    6 h.  179,49 p
  23. Tóth László                    1.cs. P01    7 h.  175,35 p
  24. Balog István                   1.cs. P06    9 h.  168,02 p
  25. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    7 h.  167,82 p
  26. Polyák János                   1.cs. P02    6 h.  167,48 p
  27. Pataki József                  1.cs. P02    6 h.  167,35 p
  28. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    7 h.  164,05 p
  29. Jónás Krisztián                1.cs. P19    7 h.  163,09 p
  30. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    8 h.  161,50 p
  31. Széll Imre                     1.cs. P05    7 h.  151,42 p
  32. Szikora János                  1.cs. P05    6 h.  148,30 p
  33. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    7 h.  133,24 p
  34. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  132,86 p
  35. Zalai Attila                   1.cs. P06    7 h.  126,85 p
  36. Szántó István                  1.cs. P19    6 h.  124,63 p
  37. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    7 h.  119,53 p
  38. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    6 h.  117,80 p
  39. Nagy Károly                    1.cs. P01    6 h.  116,25 p
  40. Pádár Antal                    1.cs. P19    6 h.  115,40 p
  41. Sajben Mihály                  1.cs. P01    6 h.  108,87 p
  42. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    5 h.  103,43 p
  43. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    4 h.   71,59 p
  44. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   68,48 p
  45. Kereki István                  1.cs. P19    4 h.   59,22 p
  46. Szabó Imre                     1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  47. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   45,00 p
  48. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    2 h.   42,64 p
  49. Elek Zoltán                    1.cs. P19    2 h.   40,45 p
  50. Klasovics Stefán               1.cs. P06    2 h.   39,22 p
  51. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    1 h.   21,47 p
  52. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
 
P05 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Szikora János                  1.cs.    9 h.  247,89 p
   2. Széll Imre                     1.cs.    9 h.  228,68 p
 
Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU 15-15-07250       3h  83,16p
  2. Rotár István                   P06 HU 15-15-06632       3h  82,01p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU 15-15-04594       3h  77,78p
  4. Tóth László                    P01 HU 15-15-04962       3h  77,58p
  5. Forgó István                   P02 HU 15-P-13598        3h  75,17p
  6. Kádár László                   P06 HU 15-15-06821       3h  72,52p
  7. Csehi Miklós                   P01 HU 15-P-14746        3h  71,51p
  8. Forgó István                   P02 HU 15-D-837171       3h  69,92p
  9. Nagy Mihály                    P06 HU 15-D-838027       3h  67,11p
 10. Kádár László                   P06 HU 15-15-06844       3h  66,81p
 
Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Szikora János                  P05 HU 15-D-837872       3h  62,09p
  2. Szikora János                  P05 HU 15-D-837845       3h  61,89p
  3. Szikora János                  P05 HU 15-D-837880       2h  52,14p
  4. Széll Imre                     P05 HU 15-D-898560       2h  51,47p
  5. Szikora János                  P05 HU 15-05-55256       2h  43,36p
  6. Szikora János                  P05 HU 15-D-837843       2h  43,06p
  7. Széll Imre                     P05 HU 15-15-06433       2h  42,23p
  8. Széll Imre                     P05 HU 15-15-06434       2h  41,59p
  9. Szikora János                  P05 HU 15-D-837869       2h  39,00p
 10. Széll Imre                     P05 HU 15-15-06428       2h  36,43p