Békés Tagszövetség, P02 Orosháza
Első adat felvétele: 2015.09.16 14:12:46
Az adatok utolsó módosítása: 2015.09.25 19:08:58
A lista kiadásának időpontja: 2015.09.25 19:09:40
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.10.16 14:12:46
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!
 
Fiatalok versenye, 03 verseny 
 
Feleresztés helye: Gyor
Feleresztés ideje: 2015.09.13 08:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 268000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)
 
Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         13   21   332   66   1037,73    889,66
P02 Orosháza           14   24   373   75   1037,62    554,30
P05 Gyomaendrod         2    5    74   15   1084,08    924,20
P06 Gyula               8   16   270   54   1059,25    929,03
P18 Mezoberény          1    1     6    1    904,02    904,02
P19 Vészto             12   19   281   56   1079,23    875,23
P22 Újkígyós            2    3    58   12   1037,97    856,45
Tagszövetségben        52   89  1394  279   1084,08    870,07
 
P02 egyesületi díjlista
   1. Forgó István                   2.cs. HU 15-D-837558      1037,62 m/p
   2. Fábián Attila                  1.cs. HU 15-D-837133      1025,68 m/p
   3. Szabó Imre                     1.cs. HU 15-O-41592       1002,66 m/p
   4. Varga Lajos                    1.cs. HU 15-D-837460       998,86 m/p
   5. Forgó István                   0.cs. HU 15-P-14184        961,50 m/p
   6. Forgó István                   0.cs. HU 15-D-837166       960,71 m/p
   7. Sebok Miklós Attila            1.cs. HU 15-D-837324       953,15 m/p
   8. Forgó István                   1.cs. HU 15-P-13590        947,04 m/p
   9. Ollé Ferenc                    1.cs. HU 15-D-897021       946,70 m/p
  10. Mihalik Csaba                  1.cs. HU 15-P-13588        941,26 m/p
 
Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.
 
Fábián Attila                   1.cs. Dt: 242659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  53,92p    R:   0.   0h   0,00p    T:  44.   2h  40,83p
Úti  3B:    E:   6.   3h  72,97p    R:   0.   0h   0,00p    T:  34.   2h  40,83p
   HU 15-D-837133      13 11:56:35  1025,68 m/p   2  29,76    0   0,00   32  27,99
   HU 15-P-14172       13 12:36:37   877,24 m/p  25  24,16    0   0,00  266  12,84
 
Fábián Attila                   2.cs. Dt: 242659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  32,27p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-P-14179       13 13:14:08   772,47 m/p  46  19,05    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837131      13 14:56:41   582,36 m/p  70  13,22    0   0,00    0   0,00
 
Faragó István                   1.cs. Dt: 249788 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  15,16p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Úti  3B:    E:  11.   1h  15,16p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-15-06217      13 14:34:16   633,55 m/p  62  15,16    0   0,00    0   0,00
 
Forgó István                    0.cs. Dt: 255117 Kg:  15 Ók:   0 Kp:   0
   HU 15-P-14184       13 12:25:20   961,50 m/p   5  29,03    0   0,00  106  23,20
   HU 15-D-837166      13 12:25:33   960,71 m/p   6  28,78    0   0,00  110  22,94
   HU 15-D-837168      13 12:46:58   889,01 m/p  22  24,89    0   0,00  246  14,14
   HU 15-D-837167      13 13:31:52   768,73 m/p  47  18,81    0   0,00    0   0,00
   HU 15-P-14198       13 15:40:15   554,30 m/p  75  12,00    0   0,00    0   0,00
 
Forgó István                    1.cs. Dt: 255117 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 127,14p    R:   0.   0h   0,00p    T:  32.   4h  68,86p
Úti  3B:    E:   1.   3h  87,81p    R:   0.   0h   0,00p    T:  13.   3h  74,97p
   HU 15-P-13590       13 12:29:23   947,04 m/p   8  28,30    0   0,00  134  21,39
   HU 15-P-14200       13 12:39:41   912,16 m/p  15  26,59    0   0,00  199  17,18
   HU 15-P-13598       13 12:39:42   912,11 m/p  16  26,35    0   0,00  200  17,12
   HU 15-D-837142      13 12:50:05   879,46 m/p  24  24,41    0   0,00  261  13,17
   HU 15-P-13599       13 13:08:45   826,29 m/p  36  21,49    0   0,00    0   0,00
   HU 15-P-14183       13 14:58:03   610,25 m/p  65  14,43    0   0,00    0   0,00
 
Forgó István                    2.cs. Dt: 255117 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 126,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:  34.   3h  65,84p
   HU 15-D-837558      13 12:05:52  1037,62 m/p   1  30,00    0   0,00   19  28,83
   HU 15-P-14197       13 12:33:38   932,33 m/p  12  27,32    0   0,00  159  19,77
   HU 15-D-837171      13 12:39:39   912,27 m/p  14  26,84    0   0,00  198  17,24
   HU 15-P-14193       13 13:10:11   822,47 m/p  37  21,24    0   0,00    0   0,00
   HU 15-P-14187       13 13:11:53   817,99 m/p  38  21,00    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837147      13 13:31:54   768,66 m/p  48  18,57    0   0,00    0   0,00
   HU 15-P-14185       13 15:34:30   561,31 m/p  72  12,73    0   0,00    0   0,00
 
Kitulják Pál                    1.cs. Dt: 257133 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h 104,52p    R:   0.   0h   0,00p    T:  64.   1h  14,07p
Úti  3B:    E:   5.   3h  73,95p    R:   0.   0h   0,00p    T:  38.   2h  28,92p
   HU 15-D-837196      13 12:49:58   886,77 m/p  23  24,65    0   0,00  247  14,07
   HU 15-D-837188      13 12:57:18   864,89 m/p  27  23,68    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837195      13 13:05:47   840,90 m/p  34  21,97    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837232      13 13:29:54   779,43 m/p  45  19,30    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-897051      13 14:47:46   630,59 m/p  63  14,92    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837211      13 15:07:30   601,48 m/p  67  13,95    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837252      13 15:20:42   583,46 m/p  69  13,46    0   0,00    0   0,00
   HU 15-04-41610      13 15:38:32   560,77 m/p  73  12,49    0   0,00    0   0,00
 
Kitulják Pál                    2.cs. Dt: 257133 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h 101,11p    R:   0.   0h   0,00p    T:  62.   1h  14,85p
   HU 15-D-837213      13 12:48:25   891,53 m/p  19  25,62    0   0,00  235  14,85
   HU 15-D-837190      13 13:00:57   854,40 m/p  30  22,95    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837227      13 13:27:52   784,26 m/p  44  19,54    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837219      13 14:06:31   701,56 m/p  56  16,62    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837221      13 14:14:42   686,24 m/p  57  16,38    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837244      13 14:55:46   618,46 m/p  64  14,68    0   0,00    0   0,00
 
Mihalik Csaba                   1.cs. Dt: 253590 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  65,19p    R:   0.   0h   0,00p    T:  56.   1h  20,55p
Úti  3B:    E:   7.   3h  68,84p    R:   0.   0h   0,00p    T:  43.   1h  20,55p
   HU 15-P-13588       13 12:29:25   941,26 m/p  10  27,81    0   0,00  147  20,55
   RO 15-440957        13 12:56:40   854,80 m/p  29  23,19    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837369      13 15:00:40   602,83 m/p  66  14,19    0   0,00    0   0,00
 
Mihalik Csaba                   2.cs. Dt: 253590 Kg:  18 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   3h  46,95p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-P-13587       13 13:32:48   761,99 m/p  51  17,84    0   0,00    0   0,00
   RO 15-440961        13 14:34:59   642,03 m/p  61  15,41    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837381      13 15:06:13   594,98 m/p  68  13,70    0   0,00    0   0,00
 
Ollé Ferenc                     1.cs. Dt: 262248 Kg:  20 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 116,42p    R:   0.   0h   0,00p    T:  48.   2h  36,10p
Úti  3B:    E:   3.   3h  78,57p    R:   0.   0h   0,00p    T:  30.   3h  50,75p
   HU 15-D-897021      13 12:37:00   946,70 m/p   9  28,05    0   0,00  135  21,32
   HU 15-D-897046      13 12:54:12   891,35 m/p  20  25,38    0   0,00  236  14,78
   HU 15-D-897045      13 13:06:05   856,75 m/p  28  23,43    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-897027      13 13:09:03   848,52 m/p  31  22,70    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-897044      13 14:12:02   704,88 m/p  55  16,86    0   0,00    0   0,00
 
Ollé Ferenc                     2.cs. Dt: 262248 Kg:   8 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  25,14p    R:   0.   0h   0,00p    T:  63.   1h  14,65p
   HU 15-D-897002      13 12:54:17   891,10 m/p  21  25,14    0   0,00  238  14,65
 
Polyák János                    1.cs. Dt: 251272 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h  94,78p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Úti  3B:    E:   9.   3h  60,81p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-15-06081      13 12:57:13   845,42 m/p  32  22,46    0   0,00    0   0,00
   HU 15-15-06094      13 13:11:10   807,52 m/p  42  20,03    0   0,00    0   0,00
   HU 15-15-06072      13 13:27:04   768,26 m/p  49  18,32    0   0,00    0   0,00
   HU 15-15-06080      13 13:27:55   766,27 m/p  50  18,08    0   0,00    0   0,00
   HU 15-15-06084      13 14:10:04   678,99 m/p  59  15,89    0   0,00    0   0,00
 
Rácz László                     1.cs. Dt: 243009 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  12,24p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Úti  3B:    E:  12.   1h  12,24p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-D-987102      13 15:15:24   558,12 m/p  74  12,24    0   0,00    0   0,00
 
Repka Róbert                    1.cs. Dt: 242608 Kg:  17 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  17,11p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Úti  3B:    E:  10.   1h  17,11p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 15-15-06045      13 13:30:27   734,17 m/p  54  17,11    0   0,00    0   0,00
 
Sebok Miklós Attila             1.cs. Dt: 257987 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  61,78p    R:   0.   0h   0,00p    T:  55.   1h  22,42p
Úti  3B:    E:   8.   3h  61,78p    R:   0.   0h   0,00p    T:  42.   1h  22,42p
   HU 15-D-837324      13 12:30:40   953,15 m/p   7  28,54    0   0,00  118  22,42
   HU 15-D-837317      13 13:18:47   809,29 m/p  41  20,27    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837332      13 15:38:33   562,61 m/p  71  12,97    0   0,00    0   0,00
 
Szabó Imre                      1.cs. Dt: 232733 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  83,02p    R:   0.   0h   0,00p    T:  51.   1h  26,89p
Úti  3B:    E:   4.   3h  78,32p    R:   0.   0h   0,00p    T:  31.   2h  45,82p
   HU 15-O-41592       13 11:52:07  1002,66 m/p   3  29,51    0   0,00   49  26,89
   HU 15-15-09106      13 12:50:57   799,91 m/p  43  19,78    0   0,00    0   0,00
   HU 15-P-13507       13 13:08:50   753,59 m/p  52  17,59    0   0,00    0   0,00
   HU 15-P-13503       13 13:42:27   679,61 m/p  58  16,14    0   0,00    0   0,00
 
Szabó Imre                      2.cs. Dt: 232733 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  66,16p    R:   0.   0h   0,00p    T:  59.   1h  18,93p
   HU 15-O-41693       13 12:11:11   926,55 m/p  13  27,08    0   0,00  172  18,93
   HU 15-15-07880      13 12:39:05   833,92 m/p  35  21,73    0   0,00    0   0,00
   HU 15-P-13502       13 13:14:51   739,19 m/p  53  17,35    0   0,00    0   0,00
 
Varga Lajos                     1.cs. Dt: 257039 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 127,38p    R:   0.   0h   0,00p    T:  37.   3h  57,68p
Úti  3B:    E:   2.   3h  82,95p    R:   0.   0h   0,00p    T:  25.   3h  62,86p
   HU 15-D-837460      13 12:17:20   998,86 m/p   4  29,27    0   0,00   55  26,50
   HU 15-D-837466      13 12:44:50   902,42 m/p  17  26,11    0   0,00  217  16,01
   HU 15-P-13666       13 12:47:33   893,89 m/p  18  25,86    0   0,00  230  15,17
   HU 15-D-837461      13 12:55:33   869,70 m/p  26  23,92    0   0,00    0   0,00
   HU 15-P-13667       13 13:04:32   844,04 m/p  33  22,22    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837617      13 13:14:53   816,30 m/p  39  20,76    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-837456      13 13:16:07   813,11 m/p  40  20,51    0   0,00    0   0,00
   HU 15-P-13661       13 14:22:27   672,09 m/p  60  15,65    0   0,00    0   0,00
 
Varga Lajos                     2.cs. Dt: 257039 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  27,57p    R:   0.   0h   0,00p    T:  58.   1h  20,35p
   HU 15-D-837489      13 12:34:01   938,04 m/p  11  27,57    0   0,00  150  20,35
 
Tagszövetségi díjlista
   1. Szikora János                  2.cs. P05 HU 15-D-837847      1084,08 m/p
   2. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU 15-D-838450      1079,23 m/p
   3. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19 HU 15-15-08349      1066,52 m/p
   4. Tóth Barna                     0.cs. P19 HU 15-D-838425      1064,71 m/p
   5. Tóth Barna                     2.cs. P19 HU 15-D-838420      1064,59 m/p
   6. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU 15-D-838422      1064,34 m/p
   7. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU 15-D-838442      1064,15 m/p
   8. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU 15-15-07281      1059,25 m/p
   9. Jónás Krisztián                1.cs. P19 HU 15-D-838613      1047,89 m/p
  10. Jónás Krisztián                1.cs. P19 HU 15-D-838607      1045,40 m/p
  11. Jónás Krisztián                1.cs. P19 HU 15-D-898728      1043,83 m/p
  12. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU 15-D-838421      1042,87 m/p
  13. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU 15-D-838463      1042,52 m/p
  14. Szikora János                  1.cs. P05 HU 15-D-837845      1041,59 m/p
  15. Szikora János                  1.cs. P05 HU 15-D-837880      1038,57 m/p
  16. Szikora János                  1.cs. P05 HU 15-D-837872      1038,57 m/p
  17. Felek Árpád                    1.cs. P22 HU 15-15-08538      1037,97 m/p
  18. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-P-14765       1037,73 m/p
  19. Forgó István                   2.cs. P02 HU 15-D-837558      1037,62 m/p
  20. Szántó István                  1.cs. P19 HU 15-15-08426      1037,43 m/p
  21. Szántó István                  1.cs. P19 HU 15-15-08424      1031,51 m/p
  22. Szluka János                   2.cs. P01 HU 15-15-05100      1031,07 m/p
  23. Szluka János                   2.cs. P01 HU 15-15-05117      1030,75 m/p
  24. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU 15-D-838684      1028,91 m/p
  25. Széll Imre                     1.cs. P05 HU 15-15-06427      1028,69 m/p
  26. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06 HU 15-D-898153      1028,56 m/p
  27. Szikora János                  1.cs. P05 HU 15-D-837868      1027,65 m/p
  28. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU 15-D-838447      1026,71 m/p
  29. Tóth László                    1.cs. P01 HU 15-15-04962      1026,68 m/p
  30. Tóth Barna                     2.cs. P19 HU 15-D-838437      1026,31 m/p
  31. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU 15-15-04833      1026,05 m/p
  32. Fábián Attila                  1.cs. P02 HU 15-D-837133      1025,68 m/p
  33. Tóth Barna                     2.cs. P19 HU 15-D-838439      1024,99 m/p
  34. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU 15-15-07309      1024,09 m/p
  35. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU 15-05-57213      1024,03 m/p
  36. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU 15-15-04805      1023,57 m/p
  37. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU 15-15-07229      1023,50 m/p
  38. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU 15-15-07250      1022,79 m/p
  39. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-15-05006      1022,26 m/p
  40. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU 15-15-04842      1021,54 m/p
  41. Tóth Barna                     2.cs. P19 HU 15-D-838426      1018,56 m/p
  42. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06 HU 15-D-898121      1008,81 m/p
  43. Cséfán Tivadar                 0.cs. P06 RO 15-440947        1008,69 m/p
  44. Nagy Mihály                    1.cs. P06 HU 15-D-838027      1007,82 m/p
  45. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU 15-15-04700      1005,99 m/p
  46. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01 HU 15-P-14754       1005,74 m/p
  47. Czikkel József                 0.cs. P19 HU 15-15-08283      1005,41 m/p
  48. Csehi Miklós                   2.cs. P01 HU 15-P-14748       1002,71 m/p
  49. Szabó Imre                     1.cs. P02 HU 15-O-41592       1002,66 m/p
  50. Turák Károly                   1.cs. P01 HU 15-15-05015      1002,08 m/p
 
 
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Tóth Barna                     1.cs. P19    5 h.  147,74 p
   2. Szikora János                  1.cs. P05    5 h.  140,23 p
   3. Turák Károly                   1.cs. P01    5 h.  129,68 p
   4. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.  128,83 p
   5. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  126,42 p
   6. Csehi Miklós                   2.cs. P01    5 h.  125,92 p
   7. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  125,45 p
   8. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  125,33 p
   9. Jónás Krisztián                1.cs. P19    5 h.  121,45 p
  10. Nagy Mihály                    2.cs. P06    5 h.  119,77 p
  11. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    5 h.  118,22 p
  12. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  118,09 p
  13. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    5 h.  117,04 p
  14. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  115,81 p
  15. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    5 h.  115,49 p
  16. Csehi Miklós                   1.cs. P01    5 h.  114,13 p
  17. Kádár László                   1.cs. P06    5 h.  111,47 p
  18. Széll Imre                     2.cs. P05    5 h.  109,28 p
  19. Szántó István                  1.cs. P19    5 h.  100,53 p
  20. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    5 h.   99,81 p
  21. Volenszki Péter                2.cs. P01    5 h.   97,42 p
  22. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    5 h.   97,42 p
  23. Czikkel József                 1.cs. P19    4 h.   96,62 p
  24. Rotár István                   2.cs. P06    4 h.   93,59 p
  25. Rotár István                   1.cs. P06    4 h.   89,12 p
  26. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    5 h.   83,44 p
  27. Marossy Gábor                  1.cs. P22    4 h.   80,45 p
  28. Balog István                   1.cs. P06    4 h.   79,92 p
  29. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   73,75 p
  30. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   70,00 p
  31. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   69,21 p
  32. Forgó István                   1.cs. P02    4 h.   68,86 p
  33. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    4 h.   66,98 p
  34. Forgó István                   2.cs. P02    3 h.   65,84 p
  35. Zalai Attila                   1.cs. P06    3 h.   63,91 p
  36. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   59,63 p
  37. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   57,68 p
  38. Felek Árpád                    2.cs. P22    3 h.   55,55 p
  39. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   54,90 p
  40. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    3 h.   47,59 p
  41. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   45,00 p
  42. Széll Imre                     1.cs. P05    2 h.   42,20 p
  43. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    2 h.   41,80 p
  44. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   40,83 p
  45. Elek Zoltán                    1.cs. P19    2 h.   40,45 p
  46. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   40,06 p
  47. Nagy József                    1.cs. P01    2 h.   36,75 p
  48. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   36,10 p
  49. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   28,51 p
  50. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   28,19 p
  51. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   26,89 p
  52. Pádár Antal                    2.cs. P19    1 h.   25,73 p
  53. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   24,43 p
  54. Turák Károly                   2.cs. P01    1 h.   24,17 p
  55. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   22,42 p
  56. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   20,55 p
  57. Volenszki Péter                1.cs. P01    1 h.   20,48 p
  58. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   20,35 p
  59. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   18,93 p
  60. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   16,79 p
  61. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
  62. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   14,85 p
  63. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   14,65 p
  64. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   14,07 p
  65. Kereki István                  1.cs. P19    1 h.   12,26 p
 
A verseny P02 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Varga Lajos                    1.cs.    5 h.  127,38 p
   2. Forgó István                   1.cs.    5 h.  127,14 p
   3. Forgó István                   2.cs.    5 h.  126,40 p
   4. Ollé Ferenc                    1.cs.    5 h.  116,42 p
   5. Kitulják Pál                   1.cs.    5 h.  104,52 p
   6. Kitulják Pál                   2.cs.    5 h.  101,11 p
   7. Polyák János                   1.cs.    5 h.   94,78 p
   8. Szabó Imre                     1.cs.    4 h.   83,02 p
   9. Szabó Imre                     2.cs.    3 h.   66,16 p
  10. Mihalik Csaba                  1.cs.    3 h.   65,19 p
  11. Sebok Miklós Attila            1.cs.    3 h.   61,78 p
  12. Fábián Attila                  1.cs.    2 h.   53,92 p
  13. Mihalik Csaba                  2.cs.    3 h.   46,95 p
  14. Fábián Attila                  2.cs.    2 h.   32,27 p
  15. Varga Lajos                    2.cs.    1 h.   27,57 p
  16. Ollé Ferenc                    2.cs.    1 h.   25,14 p
  17. Repka Róbert                   1.cs.    1 h.   17,11 p
  18. Faragó István                  1.cs.    1 h.   15,16 p
  19. Rácz László                    1.cs.    1 h.   12,24 p
 
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   89,49 p
   2. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   88,25 p
   3. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   88,25 p
   4. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   85,21 p
   5. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   83,27 p
   6. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   83,26 p
   7. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   83,01 p
   8. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   82,88 p
   9. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   80,03 p
  10. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   80,02 p
  11. Nagy Mihály                    1.cs. P06    3 h.   79,65 p
  12. Széll Imre                     1.cs. P05    3 h.   77,70 p
  13. Forgó István                   1.cs. P02    3 h.   74,97 p
  14. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    3 h.   73,75 p
  15. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   73,36 p
  16. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   72,32 p
  17. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   71,81 p
  18. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   70,44 p
  19. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   70,12 p
  20. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   69,73 p
  21. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   67,40 p
  22. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   65,47 p
  23. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   64,49 p
  24. Zalai Attila                   1.cs. P06    3 h.   63,91 p
  25. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   62,86 p
  26. Volenszki Péter                1.cs. P01    3 h.   62,22 p
  27. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   59,63 p
  28. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    3 h.   57,30 p
  29. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   53,62 p
  30. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   50,75 p
  31. Szabó Imre                     1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  32. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   45,00 p
  33. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    2 h.   41,80 p
  34. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   40,83 p
  35. Elek Zoltán                    1.cs. P19    2 h.   40,45 p
  36. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    2 h.   40,06 p
  37. Nagy József                    1.cs. P01    2 h.   36,75 p
  38. Kitulják Pál                   1.cs. P02    2 h.   28,92 p
  39. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   28,51 p
  40. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   28,19 p
  41. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   24,43 p
  42. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   22,42 p
  43. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   20,55 p
  44. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
  45. Kereki István                  1.cs. P19    1 h.   12,26 p
 
A verseny P02 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Forgó István                   1.cs.    3 h.   87,81 p
   2. Varga Lajos                    1.cs.    3 h.   82,95 p
   3. Ollé Ferenc                    1.cs.    3 h.   78,57 p
   4. Szabó Imre                     1.cs.    3 h.   78,32 p
   5. Kitulják Pál                   1.cs.    3 h.   73,95 p
   6. Fábián Attila                  1.cs.    3 h.   72,97 p
   7. Mihalik Csaba                  1.cs.    3 h.   68,84 p
   8. Sebok Miklós Attila            1.cs.    3 h.   61,78 p
   9. Polyák János                   1.cs.    3 h.   60,81 p
  10. Repka Róbert                   1.cs.    1 h.   17,11 p
  11. Faragó István                  1.cs.    1 h.   15,16 p
  12. Rácz László                    1.cs.    1 h.   12,24 p
 
Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Dunaföldvár
  09.06. Székesfehérvár
  09.13. Gyor
 
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Csachó Mihály                  1.cs. P01   15 h.  376,26 p
   2. Csehi Miklós                   1.cs. P01   15 h.  354,28 p
   3. Forgó István                   1.cs. P02   14 h.  347,53 p
   4. Turák Károly                   1.cs. P01   15 h.  345,49 p
   5. Forgó István                   2.cs. P02   13 h.  341,62 p
   6. Rotár István                   1.cs. P06   14 h.  336,26 p
   7. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   14 h.  332,58 p
   8. Nagy Mihály                    1.cs. P06   15 h.  330,30 p
   9. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   13 h.  326,25 p
  10. Kádár László                   1.cs. P06   15 h.  324,14 p
  11. Volenszki Péter                2.cs. P01   15 h.  319,68 p
  12. Felek Árpád                    1.cs. P22   13 h.  315,63 p
  13. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   15 h.  309,98 p
  14. Rotár István                   2.cs. P06   14 h.  309,01 p
  15. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   13 h.  295,48 p
  16. Repka Róbert                   1.cs. P02   10 h.  287,00 p
  17. Varga Lajos                    1.cs. P02   12 h.  284,46 p
  18. Szluka János                   1.cs. P01   11 h.  272,49 p
  19. Kitulják Pál                   2.cs. P02   11 h.  265,92 p
  20. Fábián Attila                  1.cs. P02   11 h.  263,88 p
  21. Csehi Miklós                   2.cs. P01   11 h.  260,03 p
  22. Kitulják Pál                   1.cs. P02   11 h.  259,33 p
  23. Nagy József                    1.cs. P01   12 h.  256,20 p
  24. Czikkel József                 1.cs. P19   11 h.  249,51 p
  25. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  249,15 p
  26. Tóth László                    1.cs. P01   11 h.  247,06 p
  27. Polyák János                   1.cs. P02   10 h.  240,37 p
  28. Mihalik Csaba                  2.cs. P02   10 h.  240,24 p
  29. Tóth Barna                     1.cs. P19   10 h.  238,79 p
  30. Jónás Krisztián                1.cs. P19   11 h.  228,62 p
  31. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   11 h.  226,69 p
  32. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   10 h.  219,74 p
  33. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   11 h.  213,57 p
  34. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   11 h.  208,26 p
  35. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    9 h.  205,98 p
  36. Balog István                   1.cs. P06   11 h.  205,23 p
  37. Nagy Mihály                    2.cs. P06   10 h.  204,02 p
  38. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    9 h.  202,63 p
  39. Marossy Gábor                  1.cs. P22   11 h.  197,07 p
  40. Szluka János                   2.cs. P01    9 h.  195,24 p
  41. Pataki József                  2.cs. P02    9 h.  191,48 p
  42. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    8 h.  170,92 p
  43. Széll Imre                     2.cs. P05    8 h.  166,88 p
  44. Szántó István                  1.cs. P19    9 h.  164,05 p
  45. Szikora János                  1.cs. P05    6 h.  163,09 p
  46. Volenszki Péter                1.cs. P01    7 h.  143,85 p
  47. Tóth Barna                     2.cs. P19    6 h.  140,94 p
  48. Nagy Károly                    1.cs. P01    8 h.  137,57 p
  49. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    7 h.  133,24 p
  50. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    8 h.  132,89 p
  51. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  132,86 p
  52. Zalai Attila                   1.cs. P06    7 h.  126,85 p
  53. Turák Károly                   2.cs. P01    6 h.  124,70 p
  54. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    6 h.  118,01 p
  55. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    6 h.  115,49 p
  56. Varga Lajos                    2.cs. P02    5 h.  115,27 p
  57. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    6 h.  114,74 p
  58. Sajben Mihály                  1.cs. P01    6 h.  108,87 p
  59. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    6 h.  100,62 p
  60. Tóth László                    2.cs. P01    5 h.   90,23 p
  61. Szikora János                  2.cs. P05    4 h.   86,76 p
  62. Kádár László                   2.cs. P06    4 h.   84,89 p
  63. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    5 h.   77,54 p
  64. Pádár Antal                    1.cs. P19    4 h.   68,14 p
  65. Nagy Károly                    2.cs. P01    4 h.   67,14 p
  66. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   60,49 p
  67. Kereki István                  1.cs. P19    4 h.   59,22 p
  68. Széll Imre                     1.cs. P05    3 h.   58,32 p
  69. Felek Árpád                    2.cs. P22    3 h.   55,55 p
  70. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   50,82 p
  71. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   45,00 p
  72. Elek Zoltán                    1.cs. P19    2 h.   40,45 p
  73. Klasovics Stefán               1.cs. P06    2 h.   39,22 p
  74. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   33,97 p
  75. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    1 h.   28,51 p
  76. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   28,51 p
  77. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   26,89 p
  78. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    1 h.   21,47 p
  79. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   18,93 p
  80. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    1 h.   16,61 p
  81. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
  82. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   14,13 p
  83. Balog István                   2.cs. P06    1 h.   12,20 p
 
P02 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
 
   1. Forgó István                   1.cs.   15 h.  372,32 p
   2. Forgó István                   2.cs.   15 h.  358,72 p
   3. Varga Lajos                    1.cs.   13 h.  299,25 p
   4. Kitulják Pál                   2.cs.   15 h.  294,63 p
   5. Kitulják Pál                   1.cs.   14 h.  281,35 p
   6. Polyák János                   1.cs.   13 h.  277,34 p
   7. Repka Róbert                   1.cs.   10 h.  275,31 p
   8. Mihalik Csaba                  2.cs.   12 h.  229,26 p
   9. Fábián Attila                  1.cs.    9 h.  227,08 p
  10. Ollé Ferenc                    1.cs.   11 h.  216,90 p
  11. Mihalik Csaba                  1.cs.   10 h.  187,86 p
  12. Pataki József                  1.cs.    8 h.  181,49 p
  13. Sebok Miklós Attila            1.cs.    8 h.  163,56 p
  14. Pataki József                  2.cs.    5 h.   99,18 p
  15. Varga Lajos                    2.cs.    4 h.   88,26 p
  16. Szabó Imre                     1.cs.    4 h.   83,02 p
  17. Ollé Ferenc                    2.cs.    4 h.   81,09 p
  18. Szabó Imre                     2.cs.    3 h.   66,16 p
  19. Fábián Attila                  2.cs.    2 h.   32,27 p
  20. Alföldi Tamás                  1.cs.    1 h.   18,07 p
  21. Faragó István                  1.cs.    1 h.   15,16 p
  22. Rácz László                    1.cs.    1 h.   12,24 p
 
Általános táv beszámított versenyei: 
  08.30. Dunaföldvár
  09.06. Székesfehérvár
  09.13. Gyor
 
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    9 h.  254,71 p
   2. Forgó István                   1.cs. P02    9 h.  252,60 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06    9 h.  247,39 p
   4. Csehi Miklós                   1.cs. P01    9 h.  238,37 p
   5. Felek Árpád                    1.cs. P22    9 h.  234,47 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01    9 h.  230,66 p
   7. Varga Lajos                    1.cs. P02    9 h.  229,91 p
   8. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    9 h.  228,55 p
   9. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    9 h.  227,96 p
  10. Turák Károly                   1.cs. P01    9 h.  223,26 p
  11. Czikkel József                 1.cs. P19    9 h.  221,59 p
  12. Kádár László                   1.cs. P06    9 h.  221,49 p
  13. Nagy Mihály                    1.cs. P06    9 h.  213,43 p
  14. Nagy József                    1.cs. P01    9 h.  212,32 p
  15. Volenszki Péter                1.cs. P01    9 h.  211,29 p
  16. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    9 h.  201,71 p
  17. Szluka János                   1.cs. P01    8 h.  197,45 p
  18. Kitulják Pál                   1.cs. P02    8 h.  194,49 p
  19. Fábián Attila                  1.cs. P02    8 h.  192,46 p
  20. Tóth Barna                     1.cs. P19    8 h.  188,48 p
  21. Marossy Gábor                  1.cs. P22    9 h.  180,89 p
  22. Repka Róbert                   1.cs. P02    6 h.  179,49 p
  23. Tóth László                    1.cs. P01    7 h.  175,35 p
  24. Balog István                   1.cs. P06    9 h.  168,02 p
  25. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    7 h.  167,82 p
  26. Polyák János                   1.cs. P02    6 h.  167,48 p
  27. Pataki József                  1.cs. P02    6 h.  167,35 p
  28. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    7 h.  164,05 p
  29. Jónás Krisztián                1.cs. P19    7 h.  163,09 p
  30. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    8 h.  161,50 p
  31. Széll Imre                     1.cs. P05    7 h.  151,42 p
  32. Szikora János                  1.cs. P05    6 h.  148,30 p
  33. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    7 h.  133,24 p
  34. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  132,86 p
  35. Zalai Attila                   1.cs. P06    7 h.  126,85 p
  36. Szántó István                  1.cs. P19    6 h.  124,63 p
  37. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    7 h.  119,53 p
  38. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    6 h.  117,80 p
  39. Nagy Károly                    1.cs. P01    6 h.  116,25 p
  40. Pádár Antal                    1.cs. P19    6 h.  115,40 p
  41. Sajben Mihály                  1.cs. P01    6 h.  108,87 p
  42. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    5 h.  103,43 p
  43. Alföldi Tamás                  1.cs. P02    4 h.   71,59 p
  44. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   68,48 p
  45. Kereki István                  1.cs. P19    4 h.   59,22 p
  46. Szabó Imre                     1.cs. P02    2 h.   45,82 p
  47. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   45,00 p
  48. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    2 h.   42,64 p
  49. Elek Zoltán                    1.cs. P19    2 h.   40,45 p
  50. Klasovics Stefán               1.cs. P06    2 h.   39,22 p
  51. Rónaszéki Norbert              1.cs. P19    1 h.   21,47 p
  52. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   16,27 p
 
P02 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval
 
   1. Forgó István                   1.cs.    9 h.  259,35 p
   2. Varga Lajos                    1.cs.    9 h.  232,38 p
   3. Kitulják Pál                   1.cs.    9 h.  217,02 p
   4. Polyák János                   1.cs.    9 h.  208,31 p
   5. Repka Róbert                   1.cs.    7 h.  194,94 p
   6. Fábián Attila                  1.cs.    8 h.  193,94 p
   7. Mihalik Csaba                  1.cs.    9 h.  189,07 p
   8. Pataki József                  1.cs.    6 h.  153,43 p
   9. Ollé Ferenc                    1.cs.    7 h.  153,10 p
  10. Sebok Miklós Attila            1.cs.    7 h.  147,22 p
  11. Szabó Imre                     1.cs.    3 h.   78,32 p
  12. Alföldi Tamás                  1.cs.    1 h.   18,07 p
  13. Faragó István                  1.cs.    1 h.   15,16 p
  14. Rácz László                    1.cs.    1 h.   12,24 p
 
Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU 15-15-07250       3h  83,16p
  2. Rotár István                   P06 HU 15-15-06632       3h  82,01p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU 15-15-04594       3h  77,78p
  4. Tóth László                    P01 HU 15-15-04962       3h  77,58p
  5. Forgó István                   P02 HU 15-P-13598        3h  75,17p
  6. Kádár László                   P06 HU 15-15-06821       3h  72,52p
  7. Csehi Miklós                   P01 HU 15-P-14746        3h  71,51p
  8. Forgó István                   P02 HU 15-D-837171       3h  69,92p
  9. Nagy Mihály                    P06 HU 15-D-838027       3h  67,11p
 10. Kádár László                   P06 HU 15-15-06844       3h  66,81p
 
Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Forgó István                   P02 HU 15-P-13598        3h  79,77p
  2. Forgó István                   P02 HU 15-D-837171       3h  70,56p
  3. Kitulják Pál                   P02 HU 15-D-837195       3h  67,22p
  4. Forgó István                   P02 HU 15-D-837147       3h  66,02p
  5. Forgó István                   P02 HU 15-D-837142       3h  65,95p
  6. Forgó István                   P02 HU 15-P-14185        3h  61,80p
  7. Kitulják Pál                   P02 HU 15-D-837211       3h  59,47p
  8. Kitulják Pál                   P02 HU 15-D-897051       3h  48,33p
  9. Repka Róbert                   P02 HU 15-15-06044       2h  59,24p
 10. Forgó István                   P02 HU 15-P-14184        2h  57,73p