Békés Tagszövetség, P08 Tótkomlós
Első adat felvétele: 2015.07.08 14:26:08
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.10 15:58:35
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.10 16:00:07
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.07 14:26:08
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 11 verseny 

Feleresztés helye: Döbeln (országos)
Feleresztés ideje: 2015.07.04 05:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 757000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         13   13   111   22   1014,52    648,76
P02 Orosháza           16   18   123   25    979,38    593,01
P05 Gyomaendrod        10   14   112   22   1001,50    590,64
P06 Gyula               7    8    57   11   1038,20    648,08
P08 Tótkomlós           1    1    10    2    959,79    654,88
P19 Vészto             10   12    90   18   1014,71    659,66
P22 Újkígyós            2    2    13    3    957,34    673,08
Tagszövetségben        60   69   525  105   1038,20    632,43

P08 egyesületi díjlista
   1. Gyori Sándor                   1.cs. HU 11-05-11063    H  959,79 m/p
   2. Gyori Sándor                   1.cs. HU 13-05-40027    H  654,88 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Gyori Sándor                    1.cs. Dt: 765403 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   2h  42,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  13.   4h  73,62p
   HU 11-05-11063    H 04 18:47:28   959,79 m/p   1  30,00    0   0,00   14  27,75
   HU 13-05-40027    H 05 07:13:46   654,88 m/p   2  12,00    0   0,00   77  16,85
   HU 10-05-93027    H 05 07:14:08   654,68 m/p   0   0,00    0   0,00   78  16,67
   HU 10-05-93034    H 05 07:45:43   637,46 m/p   0   0,00    0   0,00  103  12,35

Tagszövetségi díjlista
   1. Rotár István                   1.cs. P06 HU-13-D577437     H 1038,20 m/p
   2. Szabó Zoltán                   1.cs. P19 HU 13-05-40279    T 1014,71 m/p
   3. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01 HU-13-05-37182    H 1014,52 m/p
   4. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-D577636     T 1012,14 m/p
   5. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-13-05-37233    H 1005,64 m/p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-12-05-23926    H 1002,97 m/p
   7. Széll Imre                     2.cs. P05 HU-13-19-35227    H 1001,50 m/p
   8. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-12-05-27136    H  999,07 m/p
   9. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-11-05-12478    H  994,74 m/p
  10. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19 HU-12-05-26969    H  989,91 m/p
  11. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01 HU-10-05-96983    T  986,63 m/p
  12. Kovács István                  1.cs. P02 HU 12-05-26223    H  979,38 m/p
  13. Rotár István                   1.cs. P06 HU-13-D577429     H  962,79 m/p
  14. Gyori Sándor                   1.cs. P08 HU 11-05-11063    H  959,79 m/p
  15. Marossy Gábor                  1.cs. P22 HU-14-15-04334    H  957,34 m/p
  16. Csarnai Szilárd                1.cs. P01 HU-12-05-27970    H  949,86 m/p
  17. Rotár István                   1.cs. P06 HU-11-D340068     H  939,84 m/p
  18. Jambrik István                 1.cs. P05 HU-09-50-43649    H  935,32 m/p
  19. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05 HU-11-19-12062    H  934,83 m/p
  20. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-08-05-51602    H  917,35 m/p
  21. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-10-D279599     H  910,98 m/p
  22. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19 HU-12-05-26994    H  907,44 m/p
  23. Szikora János                  1.cs. P05 HU-13-19-35372    T  906,97 m/p
  24. Papp Géza                      1.cs. P02 HU-08-05-52836    T  904,16 m/p
  25. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-11-D339882     T  899,68 m/p
  26. Szikora János                  1.cs. P05 HU-13-19-35341    H  895,95 m/p
  27. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU-13-P-08852     H  894,70 m/p
  28. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-13-05-40305    H  893,51 m/p
  29. Balog István                   1.cs. P06 HU-13-D675243     H  892,43 m/p
  30. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-D577645     T  889,71 m/p
  31. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU-11-05-09683    H  889,18 m/p
  32. Széll Imre                     1.cs. P05 HU-09-19-81105    H  871,20 m/p
  33. Szabó Imre                     1.cs. P02 HU 13-D-597018    H  868,53 m/p
  34. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19 HU-12-05-26997    T  866,11 m/p
  35. Szabó Zoltán                   1.cs. P19 HU 12-05-27169    T  863,91 m/p
  36. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19 HU-12-05-27087    T  862,83 m/p
  37. Kitulják Pál                   2.cs. P02 HU-13-05-37698    H  857,75 m/p
  38. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU-09-05-69880    H  856,58 m/p
  39. Szluka János                   1.cs. P01 HU-10-05-89639    H  841,11 m/p
  40. Széll Imre                     1.cs. P05 HU-12-05-26724    H  839,79 m/p
  41. Váradi Ferenc                  1.cs. P01 HU-12-19-24523    H  829,56 m/p
  42. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05 HU-11-19-12086    H  823,47 m/p
  43. Rotár István                   1.cs. P06 HU-13-D577447     H  741,97 m/p
  44. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU-12-05-23132    H  724,59 m/p
  45. Czikkel József                 1.cs. P19 HU 14-15-04159    T  719,38 m/p
  46. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01 HU-13-05-37172    H  718,39 m/p
  47. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05 HU-10-19-96901    H  717,57 m/p
  48. Marossy Gábor                  1.cs. P22 HU-11-05-13216    H  717,11 m/p
  49. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-10-05-89866    H  715,33 m/p
  50. Kitulják Pál                   2.cs. P02 HU-12-OLI-12822   T  710,94 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   85,15 p
   2. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   80,31 p
   3. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   80,13 p
   4. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   75,63 p
   5. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   74,60 p
   6. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   72,87 p
   7. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   71,99 p
   8. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   70,27 p
   9. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   69,07 p
  10. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    3 h.   68,53 p
  11. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   68,37 p
  12. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   68,03 p
  13. Széll Imre                     2.cs. P05    3 h.   67,85 p
  14. Széll Imre                     1.cs. P05    3 h.   65,94 p
  15. Gyori Sándor                   1.cs. P08    3 h.   61,27 p
  16. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   58,16 p
  17. Kereki István                  1.cs. P19    3 h.   55,38 p
  18. Papp Géza                      1.cs. P02    3 h.   53,65 p
  19. Szikora János                  1.cs. P05    2 h.   51,86 p
  20. Tóth László                    2.cs. P01    3 h.   46,03 p
  21. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   45,29 p
  22. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   43,73 p
  23. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    2 h.   42,70 p
  24. Forgó István                   1.cs. P02    2 h.   39,40 p
  25. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    2 h.   38,02 p
  26. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   35,42 p
  27. Varga Lajos                    1.cs. P02    2 h.   30,58 p
  28. Kovács István                  1.cs. P02    1 h.   28,10 p
  29. Jambrik István                 1.cs. P05    1 h.   27,06 p
  30. Balog István                   1.cs. P06    1 h.   25,15 p
  31. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   24,81 p
  32. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   24,46 p
  33. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    1 h.   24,29 p
  34. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    1 h.   23,94 p
  35. Szluka János                   1.cs. P01    1 h.   23,42 p
  36. Czikkel József                 1.cs. P19    1 h.   22,38 p
  37. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    1 h.   22,04 p
  38. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    1 h.   21,35 p
  39. Szikora János                  2.cs. P05    1 h.   19,96 p
  40. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   14,60 p
  41. Szabó Imre                     1.cs. P19    1 h.   13,38 p
  42. Fábián Attila                  1.cs. P02    1 h.   13,21 p

A verseny P08 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gyori Sándor                   1.cs.    2 h.   42,00 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  127,32 p
   2. Csehi Miklós                   1.cs. P01    5 h.   99,99 p
   3. Széll Imre                     2.cs. P05    5 h.   96,52 p
   4. Széll Imre                     1.cs. P05    5 h.   94,27 p
   5. Csachó Mihály                  1.cs. P01    4 h.   87,28 p
   6. Turák Károly                   1.cs. P01    4 h.   85,56 p
   7. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    4 h.   84,52 p
   8. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    4 h.   84,51 p
   9. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   80,31 p
  10. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   80,13 p
  11. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   75,63 p
  12. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   74,60 p
  13. Gyori Sándor                   1.cs. P08    4 h.   73,62 p
  14. Pádár Antal                    1.cs. P19    4 h.   72,06 p
  15. Kereki István                  1.cs. P19    4 h.   70,15 p
  16. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   69,07 p
  17. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   68,03 p
  18. Papp Géza                      1.cs. P02    3 h.   53,65 p
  19. Szikora János                  1.cs. P05    2 h.   51,86 p
  20. Tóth László                    2.cs. P01    3 h.   46,03 p
  21. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   45,29 p
  22. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   43,73 p
  23. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    2 h.   42,70 p
  24. Forgó István                   1.cs. P02    2 h.   39,40 p
  25. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    2 h.   38,02 p
  26. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   35,42 p
  27. Varga Lajos                    1.cs. P02    2 h.   30,58 p
  28. Kovács István                  1.cs. P02    1 h.   28,10 p
  29. Jambrik István                 1.cs. P05    1 h.   27,06 p
  30. Balog István                   1.cs. P06    1 h.   25,15 p
  31. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   24,81 p
  32. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   24,46 p
  33. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    1 h.   24,29 p
  34. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    1 h.   23,94 p
  35. Szluka János                   1.cs. P01    1 h.   23,42 p
  36. Czikkel József                 1.cs. P19    1 h.   22,38 p
  37. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    1 h.   22,04 p
  38. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    1 h.   21,35 p
  39. Szikora János                  2.cs. P05    1 h.   19,96 p
  40. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   14,60 p
  41. Szabó Imre                     1.cs. P19    1 h.   13,38 p
  42. Fábián Attila                  1.cs. P02    1 h.   13,21 p

A verseny P08 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Gyori Sándor                   1.cs.    2 h.   42,00 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Prága
  06.21. Cheb
  07.04. Döbeln (országos)

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    9 h.  226,28 p
   2. Rotár István                   1.cs. P06    9 h.  224,30 p
   3. Turák Károly                   1.cs. P01    9 h.  213,60 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01    9 h.  211,16 p
   5. Szikora János                  1.cs. P05    8 h.  201,27 p
   6. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    8 h.  200,36 p
   7. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    9 h.  200,11 p
   8. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    8 h.  187,05 p
   9. Szluka János                   1.cs. P01    7 h.  186,72 p
  10. Marossy Gábor                  1.cs. P22    8 h.  167,14 p
  11. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    8 h.  166,21 p
  12. Papp Géza                      1.cs. P02    8 h.  161,88 p
  13. Széll Imre                     2.cs. P05    7 h.  161,71 p
  14. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    7 h.  161,09 p
  15. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    7 h.  160,91 p
  16. Szabó Imre                     1.cs. P02    6 h.  149,85 p
  17. Czikkel József                 1.cs. P19    7 h.  147,27 p
  18. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    6 h.  145,61 p
  19. Varga Lajos                    1.cs. P02    8 h.  145,12 p
  20. Széll Imre                     1.cs. P05    6 h.  145,04 p
  21. Pádár Antal                    1.cs. P19    7 h.  143,35 p
  22. Szikora János                  2.cs. P05    7 h.  138,35 p
  23. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    7 h.  138,17 p
  24. Kitulják Pál                   2.cs. P02    6 h.  136,47 p
  25. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    6 h.  133,97 p
  26. Csehi Miklós                   1.cs. P01    6 h.  131,28 p
  27. Balog István                   1.cs. P06    6 h.  129,78 p
  28. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    5 h.  129,11 p
  29. Repka Róbert                   1.cs. P02    6 h.  126,51 p
  30. Kitulják Pál                   1.cs. P02    6 h.  124,77 p
  31. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    6 h.  123,69 p
  32. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    5 h.  123,27 p
  33. Nagy Károly                    1.cs. P01    6 h.  119,65 p
  34. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    6 h.  118,75 p
  35. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    6 h.  115,00 p
  36. Forgó István                   1.cs. P02    5 h.  111,28 p
  37. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    6 h.  109,67 p
  38. Jambrik István                 1.cs. P05    5 h.  104,86 p
  39. Felek Árpád                    1.cs. P22    4 h.  102,09 p
  40. Tóth László                    2.cs. P01    5 h.   96,00 p
  41. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    4 h.   93,82 p
  42. Szabó László                   1.cs. P18    4 h.   84,89 p
  43. Csehi Miklós                   2.cs. P01    4 h.   84,78 p
  44. Fábián Attila                  1.cs. P02    5 h.   84,30 p
  45. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    5 h.   82,80 p
  46. Kereki István                  1.cs. P19    4 h.   80,36 p
  47. Jónás Krisztián                1.cs. P19    4 h.   80,11 p
  48. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   77,63 p
  49. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   73,12 p
  50. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   73,12 p
  51. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    3 h.   71,65 p
  52. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    3 h.   69,35 p
  53. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   69,18 p
  54. Turák Károly                   2.cs. P01    3 h.   66,39 p
  55. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    3 h.   63,27 p
  56. Gyori Sándor                   1.cs. P08    3 h.   61,27 p
  57. Szabó Imre                     1.cs. P19    3 h.   52,54 p
  58. Forgó István                   2.cs. P02    2 h.   42,12 p
  59. Oláh István ifj.               1.cs. P02    2 h.   42,07 p
  60. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   40,09 p
  61. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    2 h.   35,42 p
  62. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   35,25 p
  63. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   33,81 p
  64. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    1 h.   28,47 p
  65. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   28,24 p
  66. Kovács István                  1.cs. P02    1 h.   28,10 p
  67. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    1 h.   23,94 p
  68. Pataki József                  1.cs. P02    1 h.   22,82 p
  69. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
  70. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   21,69 p
  71. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   21,52 p
  72. Fülöp János                    1.cs. P06    1 h.   21,18 p
  73. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   20,48 p
  74. Tóth Barna                     1.cs. P19    1 h.   18,23 p
  75. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   17,65 p
  76. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   16,33 p
  77. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   14,60 p
  78. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   14,25 p
  79. Faragó István                  2.cs. P02    1 h.   14,08 p
  80. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   13,73 p
  81. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    1 h.   13,30 p
  82. Csachó Mihály                  2.cs. P01    1 h.   12,78 p
  83. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   12,00 p

P08 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gyori Sándor                   1.cs.    2 h.   42,00 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Prága
  06.21. Cheb
  07.04. Döbeln (országos)

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Rotár István                   1.cs. P06   14 h.  314,23 p
   2. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   13 h.  301,27 p
   3. Szikora János                  1.cs. P05   11 h.  264,57 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01   12 h.  261,34 p
   5. Turák Károly                   1.cs. P01   12 h.  259,89 p
   6. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   12 h.  249,62 p
   7. Szluka János                   1.cs. P01    9 h.  239,36 p
   8. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   10 h.  233,42 p
   9. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   10 h.  221,28 p
  10. Széll Imre                     1.cs. P05   10 h.  209,92 p
  11. Széll Imre                     2.cs. P05   10 h.  203,76 p
  12. Csehi Miklós                   1.cs. P01   10 h.  195,98 p
  13. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    8 h.  183,72 p
  14. Marossy Gábor                  1.cs. P22    9 h.  182,90 p
  15. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    9 h.  180,46 p
  16. Czikkel József                 1.cs. P19    9 h.  177,74 p
  17. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    8 h.  176,63 p
  18. Szabó Imre                     1.cs. P02    7 h.  176,20 p
  19. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    7 h.  171,07 p
  20. Papp Géza                      1.cs. P02    8 h.  161,88 p
  21. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    7 h.  161,09 p
  22. Varga Lajos                    1.cs. P02    9 h.  158,06 p
  23. Pádár Antal                    1.cs. P19    8 h.  157,25 p
  24. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    6 h.  143,23 p
  25. Repka Róbert                   1.cs. P02    7 h.  143,10 p
  26. Balog István                   1.cs. P06    7 h.  142,73 p
  27. Szikora János                  2.cs. P05    7 h.  138,35 p
  28. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    7 h.  138,17 p
  29. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    7 h.  136,90 p
  30. Kitulják Pál                   2.cs. P02    6 h.  136,47 p
  31. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    6 h.  133,97 p
  32. Kitulják Pál                   1.cs. P02    6 h.  124,77 p
  33. Nagy Károly                    1.cs. P01    6 h.  119,65 p
  34. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    6 h.  118,75 p
  35. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    6 h.  115,00 p
  36. Forgó István                   1.cs. P02    5 h.  111,28 p
  37. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    6 h.  109,67 p
  38. Jambrik István                 1.cs. P05    5 h.  104,86 p
  39. Csehi Miklós                   2.cs. P01    5 h.  102,15 p
  40. Felek Árpád                    1.cs. P22    4 h.  102,09 p
  41. Tóth László                    2.cs. P01    5 h.   96,00 p
  42. Kereki István                  1.cs. P19    5 h.   95,13 p
  43. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    4 h.   93,82 p
  44. Tóth László                    1.cs. P01    4 h.   88,58 p
  45. Szabó László                   1.cs. P18    4 h.   84,89 p
  46. Fábián Attila                  1.cs. P02    5 h.   84,30 p
  47. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    5 h.   82,80 p
  48. Jónás Krisztián                1.cs. P19    4 h.   80,11 p
  49. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   77,63 p
  50. Gyori Sándor                   1.cs. P08    4 h.   73,62 p
  51. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   73,12 p
  52. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    3 h.   71,65 p
  53. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    3 h.   69,35 p
  54. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   69,18 p
  55. Turák Károly                   2.cs. P01    3 h.   66,39 p
  56. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    3 h.   63,27 p
  57. Szabó Imre                     1.cs. P19    3 h.   52,54 p
  58. Forgó István                   2.cs. P02    2 h.   42,12 p
  59. Oláh István ifj.               1.cs. P02    2 h.   42,07 p
  60. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   40,09 p
  61. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    2 h.   35,42 p
  62. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   35,25 p
  63. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   33,81 p
  64. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    1 h.   28,47 p
  65. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   28,24 p
  66. Kovács István                  1.cs. P02    1 h.   28,10 p
  67. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    1 h.   23,94 p
  68. Pataki József                  1.cs. P02    1 h.   22,82 p
  69. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
  70. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   21,69 p
  71. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   21,52 p
  72. Fülöp János                    1.cs. P06    1 h.   21,18 p
  73. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   20,48 p
  74. Tóth Barna                     1.cs. P19    1 h.   18,23 p
  75. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   17,65 p
  76. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   16,33 p
  77. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   14,60 p
  78. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   14,25 p
  79. Faragó István                  2.cs. P02    1 h.   14,08 p
  80. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   13,73 p
  81. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    1 h.   13,30 p
  82. Csachó Mihály                  2.cs. P01    1 h.   12,78 p
  83. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   12,00 p

P08 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Gyori Sándor                   1.cs.    2 h.   42,00 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.
  06.21. Cheb
  06.28. Kuty
  07.04. Döbeln (országos)

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   33 h.  839,84 p
   2. Rotár István                   1.cs. P06   32 h.  805,92 p
   3. Csachó Mihály                  1.cs. P01   31 h.  764,83 p
   4. Szluka János                   1.cs. P01   30 h.  749,13 p
   5. Turák Károly                   1.cs. P01   30 h.  715,06 p
   6. Balog István                   1.cs. P06   30 h.  714,05 p
   7. Szikora János                  1.cs. P05   29 h.  679,71 p
   8. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   27 h.  654,16 p
   9. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   27 h.  653,68 p
  10. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   30 h.  636,39 p
  11. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   27 h.  623,19 p
  12. Pádár Antal                    1.cs. P19   25 h.  613,52 p
  13. Szikora János                  2.cs. P05   26 h.  593,02 p
  14. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   25 h.  582,26 p
  15. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   28 h.  570,37 p
  16. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   22 h.  566,42 p
  17. Rotár István                   2.cs. P06   24 h.  562,33 p
  18. Csehi Miklós                   1.cs. P01   28 h.  557,86 p
  19. Turák Károly                   2.cs. P01   25 h.  557,50 p
  20. Szluka János                   2.cs. P01   23 h.  554,34 p
  21. Kádár László                   1.cs. P06   24 h.  549,74 p
  22. Kereki István                  1.cs. P19   24 h.  535,54 p
  23. Csachó Mihály                  2.cs. P01   22 h.  534,04 p
  24. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   26 h.  522,85 p
  25. Nagy Károly                    1.cs. P01   26 h.  521,16 p
  26. Szántó István                  1.cs. P19   23 h.  511,25 p
  27. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   25 h.  507,42 p
  28. Felek Árpád                    1.cs. P22   22 h.  504,55 p
  29. Csehi Miklós                   2.cs. P01   23 h.  500,64 p
  30. Jónás Krisztián                1.cs. P19   23 h.  497,62 p
  31. Pádár Antal                    2.cs. P19   20 h.  492,55 p
  32. Nagy József                    1.cs. P01   22 h.  477,85 p
  33. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   23 h.  472,71 p
  34. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   21 h.  468,29 p
  35. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   20 h.  458,57 p
  36. Marossy Gábor                  1.cs. P22   23 h.  448,21 p
  37. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   20 h.  439,10 p
  38. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   20 h.  438,86 p
  39. Tóth László                    2.cs. P01   22 h.  434,81 p
  40. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   18 h.  431,94 p
  41. Repka Róbert                   1.cs. P02   19 h.  426,48 p
  42. Széll Imre                     2.cs. P05   19 h.  424,16 p
  43. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   19 h.  416,69 p
  44. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   18 h.  414,80 p
  45. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   18 h.  400,12 p
  46. Szabó Imre                     1.cs. P02   17 h.  387,67 p
  47. Szabó László                   1.cs. P18   18 h.  377,91 p
  48. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   16 h.  373,25 p
  49. Bajkán István                  1.cs. P01   17 h.  370,82 p
  50. Varga Lajos                    1.cs. P02   18 h.  361,08 p
  51. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   18 h.  356,99 p
  52. Jambrik István                 1.cs. P05   17 h.  354,98 p
  53. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   17 h.  341,58 p
  54. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   15 h.  336,56 p
  55. Széll Imre                     1.cs. P05   15 h.  336,19 p
  56. Balog István                   2.cs. P06   14 h.  328,13 p
  57. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   15 h.  321,48 p
  58. Kereki István                  2.cs. P19   14 h.  319,40 p
  59. Marossy Gábor                  2.cs. P22   15 h.  314,23 p
  60. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   17 h.  314,17 p
  61. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   16 h.  310,13 p
  62. Sajben Mihály                  1.cs. P01   15 h.  307,52 p
  63. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   15 h.  305,70 p
  64. Nagy Mihály                    2.cs. P06   14 h.  302,92 p
  65. Kitulják Pál                   1.cs. P02   16 h.  301,95 p
  66. Forgó István                   1.cs. P02   14 h.  298,57 p
  67. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   17 h.  296,16 p
  68. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   14 h.  293,02 p
  69. Nagy Károly                    2.cs. P01   16 h.  289,82 p
  70. Papp Géza                      1.cs. P02   13 h.  278,99 p
  71. Polyák János                   1.cs. P02   13 h.  278,11 p
  72. Szántó István                  2.cs. P19   14 h.  277,45 p
  73. Varga Lajos                    2.cs. P02   14 h.  273,49 p
  74. Szabó Imre                     1.cs. P19   14 h.  272,72 p
  75. Tóth Barna                     1.cs. P19   11 h.  257,59 p
  76. Tóth László                    1.cs. P01   13 h.  253,86 p
  77. Kádár László                   2.cs. P06   11 h.  239,59 p
  78. Kovács Imre                    1.cs. P06   12 h.  233,33 p
  79. Fábián Attila                  1.cs. P02   12 h.  226,48 p
  80. Jambrik István                 2.cs. P05   10 h.  223,62 p
  81. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   10 h.  209,49 p
  82. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   10 h.  208,84 p
  83. Forgó István                   2.cs. P02   11 h.  201,59 p
  84. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  196,32 p
  85. Kitulják Pál                   2.cs. P02    9 h.  192,33 p
  86. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    9 h.  188,34 p
  87. Török Zsigmond                 1.cs. P19    9 h.  187,68 p
  88. Fülöp János                    2.cs. P06   10 h.  186,39 p
  89. Faragó István                  1.cs. P02    9 h.  183,16 p
  90. Ailer József                   1.cs. P05    9 h.  180,78 p
  91. Faragó István                  2.cs. P02   10 h.  179,11 p
  92. Polyák János                   2.cs. P02   10 h.  172,01 p
  93. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    9 h.  167,38 p
  94. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  95. Jónás Krisztián                2.cs. P19    8 h.  162,11 p
  96. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    8 h.  158,10 p
  97. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  98. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
  99. Ailer József                   2.cs. P05    7 h.  152,40 p
 100. Czikkel József                 1.cs. P19    7 h.  147,27 p
 101. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    8 h.  146,41 p
 102. Benedek József                 1.cs. P02    8 h.  145,55 p
 103. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
 104. Oláh István ifj.               1.cs. P02    6 h.  128,58 p
 105. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    6 h.  127,18 p
 106. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 107. Fülöp János                    1.cs. P06    6 h.  124,68 p
 108. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 109. Japport Mátyás                 1.cs. P06    6 h.  122,80 p
 110. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
 111. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 112. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 113. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 114. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 115. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   82,69 p
 116. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 117. Knyihár János                  1.cs. P01    4 h.   75,82 p
 118. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 119. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 120. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   70,13 p
 121. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 122. Gyori Sándor                   1.cs. P08    3 h.   61,27 p
 123. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 124. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 125. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 126. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 127. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 128. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 129. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 130. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 131. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 132. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 133. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 134. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 135. Kovács István                  1.cs. P02    1 h.   28,10 p
 136. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 137. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 138. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
 139. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p

P08 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gyori Sándor                   1.cs.    7 h.  138,00 p
   2. Gyori Sándor                   2.cs.    1 h.   30,00 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.
  06.21. Cheb
  06.28. Kuty
  07.04. Döbeln (országos)

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   50 h. 1218,35 p
   2. Rotár István                   1.cs. P06   48 h. 1126,86 p
   3. Csachó Mihály                  1.cs. P01   46 h. 1084,86 p
   4. Szluka János                   1.cs. P01   43 h. 1030,14 p
   5. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   40 h.  918,78 p
   6. Balog István                   1.cs. P06   41 h.  914,46 p
   7. Turák Károly                   1.cs. P01   37 h.  848,49 p
   8. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   35 h.  817,59 p
   9. Szikora János                  1.cs. P05   36 h.  812,10 p
  10. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   34 h.  779,24 p
  11. Csachó Mihály                  2.cs. P01   33 h.  758,63 p
  12. Csehi Miklós                   1.cs. P01   40 h.  753,28 p
  13. Pádár Antal                    1.cs. P19   31 h.  752,34 p
  14. Szluka János                   2.cs. P01   32 h.  751,25 p
  15. Rotár István                   2.cs. P06   33 h.  735,80 p
  16. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   35 h.  717,42 p
  17. Szikora János                  2.cs. P05   33 h.  709,02 p
  18. Turák Károly                   2.cs. P01   34 h.  708,34 p
  19. Kereki István                  1.cs. P19   33 h.  697,93 p
  20. Kádár László                   1.cs. P06   32 h.  691,99 p
  21. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   27 h.  675,60 p
  22. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   29 h.  669,78 p
  23. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   32 h.  607,64 p
  24. Nagy József                    1.cs. P01   29 h.  601,29 p
  25. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   30 h.  596,66 p
  26. Pádár Antal                    2.cs. P19   25 h.  595,12 p
  27. Csehi Miklós                   2.cs. P01   28 h.  594,52 p
  28. Jónás Krisztián                1.cs. P19   29 h.  590,39 p
  29. Szántó István                  1.cs. P19   27 h.  580,91 p
  30. Nagy Károly                    1.cs. P01   29 h.  566,51 p
  31. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   28 h.  555,21 p
  32. Felek Árpád                    1.cs. P22   24 h.  535,34 p
  33. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   25 h.  530,91 p
  34. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   27 h.  527,13 p
  35. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   22 h.  518,14 p
  36. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   24 h.  517,80 p
  37. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   23 h.  512,00 p
  38. Tóth László                    2.cs. P01   26 h.  502,78 p
  39. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   24 h.  502,70 p
  40. Repka Róbert                   1.cs. P02   22 h.  484,70 p
  41. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   21 h.  481,42 p
  42. Széll Imre                     2.cs. P05   23 h.  478,68 p
  43. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   22 h.  468,25 p
  44. Szabó Imre                     1.cs. P02   21 h.  464,55 p
  45. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   21 h.  464,30 p
  46. Marossy Gábor                  1.cs. P22   24 h.  463,97 p
  47. Bajkán István                  1.cs. P01   21 h.  439,60 p
  48. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   22 h.  421,37 p
  49. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   19 h.  417,11 p
  50. Szabó László                   1.cs. P18   20 h.  414,41 p
  51. Varga Lajos                    1.cs. P02   20 h.  401,23 p
  52. Széll Imre                     1.cs. P05   19 h.  401,07 p
  53. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   18 h.  396,90 p
  54. Jambrik István                 1.cs. P05   19 h.  389,65 p
  55. Kereki István                  2.cs. P19   17 h.  379,73 p
  56. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   19 h.  377,85 p
  57. Tóth Barna                     1.cs. P19   15 h.  357,06 p
  58. Marossy Gábor                  2.cs. P22   17 h.  353,22 p
  59. Nagy Mihály                    2.cs. P06   17 h.  349,12 p
  60. Sajben Mihály                  1.cs. P01   17 h.  335,19 p
  61. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   16 h.  334,69 p
  62. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   17 h.  333,29 p
  63. Balog István                   2.cs. P06   14 h.  328,13 p
  64. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   18 h.  326,99 p
  65. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   17 h.  325,59 p
  66. Szántó István                  2.cs. P19   16 h.  317,22 p
  67. Kitulják Pál                   1.cs. P02   17 h.  315,95 p
  68. Forgó István                   1.cs. P02   15 h.  312,15 p
  69. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   18 h.  311,71 p
  70. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   15 h.  311,11 p
  71. Nagy Károly                    2.cs. P01   16 h.  289,82 p
  72. Papp Géza                      1.cs. P02   13 h.  278,99 p
  73. Polyák János                   1.cs. P02   13 h.  278,11 p
  74. Varga Lajos                    2.cs. P02   14 h.  273,49 p
  75. Szabó Imre                     1.cs. P19   14 h.  272,72 p
  76. Tóth László                    1.cs. P01   14 h.  269,32 p
  77. Kádár László                   2.cs. P06   11 h.  239,59 p
  78. Kovács Imre                    1.cs. P06   12 h.  233,33 p
  79. Fábián Attila                  1.cs. P02   12 h.  226,48 p
  80. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   11 h.  224,41 p
  81. Jambrik István                 2.cs. P05   10 h.  223,62 p
  82. Jónás Krisztián                2.cs. P19   11 h.  209,51 p
  83. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   10 h.  208,84 p
  84. Faragó István                  2.cs. P02   12 h.  207,40 p
  85. Török Zsigmond                 1.cs. P19   10 h.  204,43 p
  86. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02   10 h.  202,26 p
  87. Forgó István                   2.cs. P02   11 h.  201,59 p
  88. Fülöp János                    2.cs. P06   11 h.  200,47 p
  89. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  196,32 p
  90. Kitulják Pál                   2.cs. P02    9 h.  192,33 p
  91. Szabó Zoltán                   2.cs. P19   10 h.  188,80 p
  92. Faragó István                  1.cs. P02    9 h.  183,16 p
  93. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   10 h.  182,59 p
  94. Ailer József                   1.cs. P05    9 h.  180,78 p
  95. Czikkel József                 1.cs. P19    9 h.  177,74 p
  96. Polyák János                   2.cs. P02   10 h.  172,01 p
  97. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  98. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
  99. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
 100. Ailer József                   2.cs. P05    7 h.  152,40 p
 101. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    8 h.  146,41 p
 102. Benedek József                 1.cs. P02    8 h.  145,55 p
 103. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
 104. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
 105. Oláh István ifj.               1.cs. P02    6 h.  128,58 p
 106. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    6 h.  127,18 p
 107. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 108. Fülöp János                    1.cs. P06    6 h.  124,68 p
 109. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 110. Japport Mátyás                 1.cs. P06    6 h.  122,80 p
 111. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 112. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 113. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 114. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 115. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   82,69 p
 116. Szarka Károly                  2.cs. P05    5 h.   82,13 p
 117. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 118. Knyihár János                  1.cs. P01    4 h.   75,82 p
 119. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 120. Gyori Sándor                   1.cs. P08    4 h.   73,62 p
 121. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 122. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 123. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 124. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 125. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 126. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 127. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 128. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 129. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 130. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 131. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 132. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 133. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 134. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 135. Kovács István                  1.cs. P02    1 h.   28,10 p
 136. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 137. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 138. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
 139. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p

P08 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Gyori Sándor                   1.cs.    7 h.  138,00 p
   2. Gyori Sándor                   2.cs.    1 h.   30,00 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Rotár István                   P06 HU-11-D340068     H  3h  79,74p
  2. Bánki Gyula dr.                P05 HU-11-19-12062    H  3h  78,68p
  3. Balázs Mátyás                  P01 HU-09-05-69880    H  3h  73,11p
  4. Rozsnyai Endre                 P01 HU-13-05-37182    H  3h  71,96p
  5. Rotár István                   P06 HU-13-D577429     H  3h  70,97p
  6. Jambrik István                 P05 HU-09-50-43649    H  3h  70,91p
  7. Szikora János                  P05 HU-13-19-35341    H  3h  70,80p
  8. Csachó Mihály                  P01 HU-10-05-89866    H  3h  70,80p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23926    H  3h  70,72p
 10. Erdoháti Gyula                 P19 HU-08-05-51602    H  3h  64,54p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Rozsnyai Endre                 P01 HU-10-05-96983    T  3h  74,66p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-D339882     T  3h  72,37p
  3. Rotár István                   P06 HU-09-05-72294    T  3h  63,03p
  4. Czikkel József                 P19 HU 14-15-04159    T  3h  60,61p
  5. Felek Árpád                    P22 HU-13-D-597223    T  2h  50,79p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577645     T  2h  49,92p
  7. Szikora János                  P05 HU-13-19-35365    T  2h  49,06p
  8. Erdoháti Gyula                 P19 HU-12-05-27140    T  2h  47,35p
  9. Czikkel József                 P19 HU 14-15-04165    T  2h  47,25p
 10. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37234    T  2h  46,31p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Rotár István                   P06 HU-13-D577429     H  8h 203,64p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  8h 189,05p
  3. Szluka János                   P01 HU-12-05-23458    H  7h 182,72p
  4. Rotár István                   P06 HU-11-D340068     H  7h 177,16p
  5. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40327    H  7h 167,26p
  6. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577872     H  7h 153,24p
  7. Szluka János                   P01 HU-13-05-37308    H  7h 136,80p
  8. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23926    H  7h 133,69p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  6h 147,28p
 10. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  6h 146,12p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  8h 196,06p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-D339882     T  8h 173,97p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  7h 162,67p
  4. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  7h 148,57p
  5. Rotár István                   P06 HU-09-05-72294    T  7h 141,15p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  7h 139,62p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  7h 132,85p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  6h 152,82p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  6h 148,23p
 10. Rotár István                   P06 HU-13-D577435     T  6h 142,92p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Gyori Sándor                   P08 HU 14-15-03036    H  2h  42,00p
  2. Gyori Sándor                   P08 HU 13-05-40027    H  2h  36,00p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szabó Imre                     P02 HU 14-O-28773     H  2h  44,98p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Czikkel József                 P19 HU 14-15-04159    T  3h  60,61p
  2. Czikkel József                 P19 HU 14-15-04165    T  2h  47,25p
  3. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775450    T  2h  30,97p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  6h 146,12p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 144,36p
  3. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  6h 139,39p
  4. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  6h 129,72p
  5. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  6h 115,36p
  6. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775064    H  5h 119,01p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776403    H  5h 118,51p
  8. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 115,41p
  9. Szluka János                   P01 HU-14-15-00168    H  5h 114,24p
 10. Szluka János                   P01 HU-14-D-777942    H  5h 111,55p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  8h 196,06p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  7h 162,67p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  7h 139,62p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  7h 132,85p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  6h 148,23p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  6h 136,32p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  6h 135,96p
  8. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776335    T  6h 111,58p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  5h 131,37p
 10. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  5h 127,09p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Gyori Sándor                   P08 HU 14-15-03036    H  2h  42,00p