Békés Tagszövetség, P08 Tótkomlós
Első adat felvétele: 2015.07.23 13:58:32
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.24 22:41:31
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.24 22:43:08
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.22 13:58:32
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 13 verseny 

Feleresztés helye: Cheb 2.
Feleresztés ideje: 2015.07.20 05:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 745000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         12   14   125   25   1526,80   1390,34
P02 Orosháza           15   17   132   26   1508,69   1353,82
P05 Gyomaendrod         8   13   125   25   1534,65   1284,52
P06 Gyula               7   10    91   18   1491,87   1386,92
P08 Tótkomlós           1    1    10    2   1281,02   1280,99
P18 Mezoberény          3    3    18    4   1018,74    669,25
P19 Vészto             11   11    88   18   1467,43   1377,45
P22 Újkígyós            1    1    10    2   1379,96   1291,12
Tagszövetségben        58   70   599  120   1534,65   1353,82

P08 egyesületi díjlista
   1. Gyori Sándor                   1.cs. HU 10-05-93001    H 1281,02 m/p
   2. Gyori Sándor                   1.cs. HU 10-05-93034    H 1280,99 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Gyori Sándor                    1.cs. Dt: 748928 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   2h  42,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 10-05-93001    H 20 15:14:38  1281,02 m/p   1  30,00    0   0,00    0   0,00
   HU 10-05-93034    H 20 15:14:39  1280,99 m/p   2  12,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Szikora János                  2.cs. P05 HU-12-05-26651    H 1534,65 m/p
   2. Szluka János                   1.cs. P01 HU-12-05-23464    H 1526,80 m/p
   3. Szluka János                   1.cs. P01 HU-12-05-23458    H 1515,60 m/p
   4. Tóth László                    2.cs. P01 HU-14-15-00205    H 1512,99 m/p
   5. Kitulják Pál                   2.cs. P02 HU-12-05-24331    H 1508,69 m/p
   6. Szabó Imre                     1.cs. P02 HU 14-D-776975    H 1507,30 m/p
   7. Pataki József                  1.cs. P02 HU-12-D-528294    T 1506,05 m/p
   8. Szikora János                  1.cs. P05 HU-13-19-35341    H 1501,86 m/p
   9. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-10-D279599     H 1500,25 m/p
  10. Turák Károly                   2.cs. P01 HU-13-05-37249    T 1499,60 m/p
  11. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 10-05-90808    H 1498,64 m/p
  12. Csarnai Szilárd                1.cs. P01 HU-13-05-37361    H 1497,39 m/p
  13. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-12-05-23926    H 1492,61 m/p
  14. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-D577636     T 1491,87 m/p
  15. Varga Lajos                    1.cs. P02 HU-13-05-38009    T 1488,75 m/p
  16. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-13-05-37245    H 1488,18 m/p
  17. Rotár István                   0.cs. P06 HU-14-D777825     T 1485,88 m/p
  18. Rotár István                   0.cs. P06 HU-14-PM-11975    H 1483,97 m/p
  19. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU-13-05-36914    T 1482,12 m/p
  20. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05 HU-11-19-12062    H 1481,60 m/p
  21. Pataki József                  2.cs. P02 HU-13-D-597501    T 1479,83 m/p
  22. Balog István                   1.cs. P06 HU-12-D454770     H 1476,31 m/p
  23. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05 HU-13-19-35105    T 1475,35 m/p
  24. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05 HU-11-19-12061    T 1474,10 m/p
  25. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05 HU-10-19-96321    T 1473,10 m/p
  26. Szluka János                   1.cs. P01 HU-11-05-08066    H 1470,67 m/p
  27. Rotár István                   0.cs. P06 HU-12-D454711     H 1469,70 m/p
  28. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-13-05-37253    T 1467,50 m/p
  29. Jónás Krisztián                1.cs. P19 HU-13-05-40199    H 1467,43 m/p
  30. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU-11-05-09702    H 1467,02 m/p
  31. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06 HU-14-D-776330    T 1466,30 m/p
  32. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-13-05-40529    H 1463,61 m/p
  33. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-13-05-37260    T 1463,35 m/p
  34. Szluka János                   1.cs. P01 HU-13-05-37308    H 1460,57 m/p
  35. Rotár István                   1.cs. P06 HU-13-D577435     T 1459,00 m/p
  36. Czikkel József                 1.cs. P19 HU 14-15-04165    T 1457,00 m/p
  37. Rotár István                   1.cs. P06 HU-13-D577429     H 1453,97 m/p
  38. Rotár István                   1.cs. P06 HU-13-D577437     H 1453,37 m/p
  39. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05 HU-09-19-81081    H 1452,10 m/p
  40. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-14-D-775377    H 1452,05 m/p
  41. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU-09-05-69880    H 1446,51 m/p
  42. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-13-05-40538    H 1446,22 m/p
  43. Kereki István                  1.cs. P19 HU-11-05-12714    H 1445,62 m/p
  44. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU-11-05-09698    H 1445,62 m/p
  45. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05 HU-13-19-35138    T 1445,57 m/p
  46. Rotár István                   1.cs. P06 HU-13-D577447     H 1445,16 m/p
  47. Szikora János                  1.cs. P05 HU-13-19-35354    T 1444,72 m/p
  48. Pádár Antal                    1.cs. P19 HU-11-05-12535    H 1444,26 m/p
  49. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-13-05-40305    H 1443,98 m/p
  50. Balog István                   1.cs. P06 HU-13-D577759     H 1443,26 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   85,77 p
   2. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   82,44 p
   3. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    3 h.   77,75 p
   4. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    3 h.   76,53 p
   5. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   73,81 p
   6. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   73,21 p
   7. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   72,61 p
   8. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   72,15 p
   9. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   68,52 p
  10. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    3 h.   68,07 p
  11. Kitulják Pál                   1.cs. P02    3 h.   67,92 p
  12. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   63,53 p
  13. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   62,33 p
  14. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   61,26 p
  15. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   60,36 p
  16. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   59,15 p
  17. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   53,69 p
  18. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   51,73 p
  19. Pataki József                  1.cs. P02    2 h.   51,22 p
  20. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   50,38 p
  21. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   49,57 p
  22. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   47,14 p
  23. Pataki József                  2.cs. P02    2 h.   43,05 p
  24. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   38,87 p
  25. Széll Imre                     1.cs. P05    2 h.   38,82 p
  26. Széll Imre                     2.cs. P05    2 h.   38,06 p
  27. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   36,70 p
  28. Papp Géza                      1.cs. P02    2 h.   34,44 p
  29. Tóth Barna                     1.cs. P19    2 h.   30,96 p
  30. Szikora János                  2.cs. P05    1 h.   30,00 p
  31. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   29,55 p
  32. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   29,39 p
  33. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   29,24 p
  34. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    2 h.   28,99 p
  35. Csachó Mihály                  1.cs. P01    1 h.   28,18 p
  36. Jónás Krisztián                1.cs. P19    1 h.   25,76 p
  37. Kereki István                  1.cs. P19    1 h.   23,65 p
  38. Nagy Károly                    1.cs. P01    1 h.   21,83 p
  39. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   21,68 p
  40. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    1 h.   21,53 p
  41. Csehi Miklós                   1.cs. P01    1 h.   18,96 p
  42. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    1 h.   18,66 p
  43. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   15,03 p
  44. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   14,72 p
  45. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   12,91 p

A verseny P08 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gyori Sándor                   1.cs.    2 h.   42,00 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  117,62 p
   2. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    5 h.  112,80 p
   3. Szluka János                   1.cs. P01    4 h.  110,78 p
   4. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    5 h.  110,37 p
   5. Turák Károly                   1.cs. P01    4 h.  107,60 p
   6. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    4 h.   98,51 p
   7. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    5 h.   95,24 p
   8. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    4 h.   87,18 p
   9. Szikora János                  1.cs. P05    4 h.   85,66 p
  10. Kitulják Pál                   1.cs. P02    4 h.   83,85 p
  11. Balog István                   1.cs. P06    4 h.   80,67 p
  12. Pádár Antal                    1.cs. P19    4 h.   66,90 p
  13. Fábián Attila                  1.cs. P02    4 h.   63,73 p
  14. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   63,53 p
  15. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   62,33 p
  16. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   61,26 p
  17. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   60,36 p
  18. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   59,15 p
  19. Pataki József                  1.cs. P02    2 h.   51,22 p
  20. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   50,38 p
  21. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   49,57 p
  22. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   47,14 p
  23. Pataki József                  2.cs. P02    2 h.   43,05 p
  24. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   38,87 p
  25. Széll Imre                     1.cs. P05    2 h.   38,82 p
  26. Széll Imre                     2.cs. P05    2 h.   38,06 p
  27. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   36,70 p
  28. Papp Géza                      1.cs. P02    2 h.   34,44 p
  29. Tóth Barna                     1.cs. P19    2 h.   30,96 p
  30. Szikora János                  2.cs. P05    1 h.   30,00 p
  31. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   29,55 p
  32. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   29,39 p
  33. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   29,24 p
  34. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    2 h.   28,99 p
  35. Csachó Mihály                  1.cs. P01    1 h.   28,18 p
  36. Jónás Krisztián                1.cs. P19    1 h.   25,76 p
  37. Kereki István                  1.cs. P19    1 h.   23,65 p
  38. Nagy Károly                    1.cs. P01    1 h.   21,83 p
  39. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   21,68 p
  40. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    1 h.   21,53 p
  41. Csehi Miklós                   1.cs. P01    1 h.   18,96 p
  42. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    1 h.   18,66 p
  43. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   15,03 p
  44. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   14,72 p
  45. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   12,91 p

A verseny P08 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Gyori Sándor                   1.cs.    2 h.   42,00 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Prága
  06.21. Cheb
  07.04. Döbeln (országos)
  07.20. Cheb 2.

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Rotár István                   1.cs. P06   12 h.  298,11 p
   2. Turák Károly                   1.cs. P01   12 h.  296,04 p
   3. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   12 h.  287,54 p
   4. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   12 h.  277,86 p
   5. Szikora János                  1.cs. P05   11 h.  273,42 p
   6. Szluka János                   1.cs. P01   10 h.  272,49 p
   7. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   11 h.  260,26 p
   8. Csachó Mihály                  1.cs. P01   10 h.  239,34 p
   9. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   10 h.  237,06 p
  10. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   10 h.  233,70 p
  11. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   10 h.  220,06 p
  12. Varga Lajos                    1.cs. P02   11 h.  208,65 p
  13. Czikkel József                 1.cs. P19   10 h.  207,63 p
  14. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    8 h.  205,64 p
  15. Széll Imre                     2.cs. P05    9 h.  199,77 p
  16. Balog István                   1.cs. P06    9 h.  198,30 p
  17. Pádár Antal                    1.cs. P19   10 h.  197,04 p
  18. Papp Géza                      1.cs. P02   10 h.  196,32 p
  19. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   10 h.  195,20 p
  20. Kitulják Pál                   1.cs. P02    9 h.  192,69 p
  21. Repka Róbert                   1.cs. P02    9 h.  188,84 p
  22. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    9 h.  187,74 p
  23. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    9 h.  184,35 p
  24. Széll Imre                     1.cs. P05    8 h.  183,86 p
  25. Marossy Gábor                  1.cs. P22    9 h.  182,17 p
  26. Szabó Imre                     1.cs. P02    7 h.  179,09 p
  27. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    9 h.  177,74 p
  28. Szikora János                  2.cs. P05    8 h.  168,35 p
  29. Kitulják Pál                   2.cs. P02    7 h.  165,86 p
  30. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    9 h.  157,62 p
  31. Csehi Miklós                   1.cs. P01    7 h.  150,24 p
  32. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    6 h.  145,61 p
  33. Nagy Károly                    1.cs. P01    7 h.  141,48 p
  34. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    7 h.  136,53 p
  35. Fábián Attila                  1.cs. P02    8 h.  136,03 p
  36. Tóth László                    2.cs. P01    6 h.  125,55 p
  37. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    6 h.  123,69 p
  38. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    5 h.  123,27 p
  39. Turák Károly                   2.cs. P01    5 h.  113,53 p
  40. Forgó István                   1.cs. P02    5 h.  111,28 p
  41. Jónás Krisztián                1.cs. P19    5 h.  105,87 p
  42. Jambrik István                 1.cs. P05    5 h.  104,86 p
  43. Kereki István                  1.cs. P19    5 h.  104,01 p
  44. Felek Árpád                    1.cs. P22    4 h.  102,09 p
  45. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    4 h.   93,82 p
  46. Szabó László                   1.cs. P18    4 h.   84,89 p
  47. Csehi Miklós                   2.cs. P01    4 h.   84,78 p
  48. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    5 h.   82,80 p
  49. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   77,63 p
  50. Pataki József                  1.cs. P02    3 h.   74,04 p
  51. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   73,12 p
  52. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   73,12 p
  53. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    3 h.   71,65 p
  54. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    3 h.   69,35 p
  55. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   69,18 p
  56. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    3 h.   63,27 p
  57. Gyori Sándor                   1.cs. P08    3 h.   61,27 p
  58. Szabó Imre                     1.cs. P19    3 h.   52,54 p
  59. Sajben Mihály                  1.cs. P01    2 h.   49,92 p
  60. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   49,19 p
  61. Pataki József                  2.cs. P02    2 h.   43,05 p
  62. Forgó István                   2.cs. P02    2 h.   42,12 p
  63. Oláh István ifj.               1.cs. P02    2 h.   42,07 p
  64. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   40,09 p
  65. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    2 h.   35,42 p
  66. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   35,25 p
  67. Bajkán István                  1.cs. P01    2 h.   34,60 p
  68. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   33,81 p
  69. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    2 h.   32,37 p
  70. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    2 h.   31,96 p
  71. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    1 h.   28,47 p
  72. Kovács István                  1.cs. P02    1 h.   28,10 p
  73. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    1 h.   23,94 p
  74. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
  75. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   21,52 p
  76. Fülöp János                    1.cs. P06    1 h.   21,18 p
  77. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   20,48 p
  78. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   16,33 p
  79. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   14,60 p
  80. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   14,25 p
  81. Faragó István                  2.cs. P02    1 h.   14,08 p
  82. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   13,73 p
  83. Csachó Mihály                  2.cs. P01    1 h.   12,78 p
  84. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   12,00 p

P08 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gyori Sándor                   1.cs.    4 h.   84,00 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Prága
  06.21. Cheb
  07.04. Döbeln (országos)
  07.20. Cheb 2.

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Rotár István                   1.cs. P06   19 h.  431,85 p
   2. Turák Károly                   1.cs. P01   16 h.  367,49 p
   3. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   16 h.  362,53 p
   4. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   17 h.  362,42 p
   5. Szikora János                  1.cs. P05   15 h.  350,23 p
   6. Szluka János                   1.cs. P01   13 h.  350,14 p
   7. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   14 h.  308,46 p
   8. Csachó Mihály                  1.cs. P01   13 h.  289,52 p
   9. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   12 h.  271,46 p
  10. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   12 h.  270,12 p
  11. Széll Imre                     1.cs. P05   12 h.  248,74 p
  12. Széll Imre                     2.cs. P05   12 h.  241,82 p
  13. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   10 h.  241,74 p
  14. Czikkel József                 1.cs. P19   12 h.  238,10 p
  15. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   11 h.  235,78 p
  16. Pádár Antal                    1.cs. P19   12 h.  224,15 p
  17. Balog István                   1.cs. P06   11 h.  223,40 p
  18. Varga Lajos                    1.cs. P02   12 h.  221,59 p
  19. Csehi Miklós                   1.cs. P01   11 h.  214,94 p
  20. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   11 h.  209,45 p
  21. Kitulják Pál                   1.cs. P02   10 h.  208,62 p
  22. Szabó Imre                     1.cs. P02    8 h.  205,44 p
  23. Repka Róbert                   1.cs. P02   10 h.  205,43 p
  24. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   11 h.  204,91 p
  25. Marossy Gábor                  1.cs. P22   10 h.  197,93 p
  26. Papp Géza                      1.cs. P02   10 h.  196,32 p
  27. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    9 h.  187,74 p
  28. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    9 h.  184,35 p
  29. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    8 h.  183,72 p
  30. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    7 h.  171,07 p
  31. Szikora János                  2.cs. P05    8 h.  168,35 p
  32. Kitulják Pál                   2.cs. P02    7 h.  165,86 p
  33. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    9 h.  157,62 p
  34. Fábián Attila                  1.cs. P02    9 h.  148,03 p
  35. Nagy Károly                    1.cs. P01    7 h.  141,48 p
  36. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    7 h.  136,90 p
  37. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    7 h.  136,53 p
  38. Tóth László                    2.cs. P01    6 h.  125,55 p
  39. Kereki István                  1.cs. P19    6 h.  118,78 p
  40. Turák Károly                   2.cs. P01    5 h.  113,53 p
  41. Forgó István                   1.cs. P02    5 h.  111,28 p
  42. Jónás Krisztián                1.cs. P19    5 h.  105,87 p
  43. Jambrik István                 1.cs. P05    5 h.  104,86 p
  44. Csehi Miklós                   2.cs. P01    5 h.  102,15 p
  45. Felek Árpád                    1.cs. P22    4 h.  102,09 p
  46. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    4 h.   93,82 p
  47. Tóth László                    1.cs. P01    4 h.   88,58 p
  48. Szabó László                   1.cs. P18    4 h.   84,89 p
  49. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    5 h.   82,80 p
  50. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   77,63 p
  51. Pataki József                  1.cs. P02    3 h.   74,04 p
  52. Gyori Sándor                   1.cs. P08    4 h.   73,62 p
  53. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   73,12 p
  54. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    3 h.   71,65 p
  55. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    3 h.   69,35 p
  56. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   69,18 p
  57. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    3 h.   63,27 p
  58. Szabó Imre                     1.cs. P19    3 h.   52,54 p
  59. Sajben Mihály                  1.cs. P01    2 h.   49,92 p
  60. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   49,19 p
  61. Pataki József                  2.cs. P02    2 h.   43,05 p
  62. Forgó István                   2.cs. P02    2 h.   42,12 p
  63. Oláh István ifj.               1.cs. P02    2 h.   42,07 p
  64. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   40,09 p
  65. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    2 h.   35,42 p
  66. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   35,25 p
  67. Bajkán István                  1.cs. P01    2 h.   34,60 p
  68. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   33,81 p
  69. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    2 h.   32,37 p
  70. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    2 h.   31,96 p
  71. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    1 h.   28,47 p
  72. Kovács István                  1.cs. P02    1 h.   28,10 p
  73. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    1 h.   23,94 p
  74. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
  75. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   21,52 p
  76. Fülöp János                    1.cs. P06    1 h.   21,18 p
  77. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   20,48 p
  78. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   16,33 p
  79. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   14,60 p
  80. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   14,25 p
  81. Faragó István                  2.cs. P02    1 h.   14,08 p
  82. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   13,73 p
  83. Csachó Mihály                  2.cs. P01    1 h.   12,78 p
  84. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   12,00 p

P08 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Gyori Sándor                   1.cs.    4 h.   84,00 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.
  06.21. Cheb
  06.28. Kuty
  07.04. Döbeln (országos)
  07.12. Sopron 3.
  07.20. Cheb 2.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   39 h.  985,95 p
   2. Rotár István                   1.cs. P06   38 h.  947,53 p
   3. Szluka János                   1.cs. P01   36 h.  920,30 p
   4. Balog István                   1.cs. P06   36 h.  869,00 p
   5. Csachó Mihály                  1.cs. P01   35 h.  861,04 p
   6. Szikora János                  1.cs. P05   35 h.  839,80 p
   7. Turák Károly                   1.cs. P01   35 h.  828,47 p
   8. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   33 h.  780,74 p
   9. Pádár Antal                    1.cs. P19   31 h.  731,52 p
  10. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   34 h.  729,80 p
  11. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   30 h.  726,00 p
  12. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   32 h.  716,41 p
  13. Szikora János                  2.cs. P05   30 h.  693,35 p
  14. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   33 h.  665,33 p
  15. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   29 h.  657,87 p
  16. Szluka János                   2.cs. P01   26 h.  641,57 p
  17. Rotár István                   2.cs. P06   27 h.  639,80 p
  18. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   25 h.  639,69 p
  19. Csehi Miklós                   1.cs. P01   32 h.  637,80 p
  20. Kádár László                   1.cs. P06   27 h.  621,98 p
  21. Turák Károly                   2.cs. P01   28 h.  618,78 p
  22. Nagy Károly                    1.cs. P01   30 h.  616,50 p
  23. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   30 h.  615,67 p
  24. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   29 h.  582,40 p
  25. Jónás Krisztián                1.cs. P19   26 h.  576,32 p
  26. Kereki István                  1.cs. P19   26 h.  575,71 p
  27. Szántó István                  1.cs. P19   25 h.  569,42 p
  28. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   27 h.  562,37 p
  29. Csachó Mihály                  2.cs. P01   23 h.  552,30 p
  30. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   24 h.  546,04 p
  31. Repka Róbert                   1.cs. P02   25 h.  538,29 p
  32. Csehi Miklós                   2.cs. P01   25 h.  533,52 p
  33. Pádár Antal                    2.cs. P19   21 h.  519,30 p
  34. Felek Árpád                    1.cs. P22   22 h.  504,55 p
  35. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   23 h.  497,44 p
  36. Tóth László                    2.cs. P01   25 h.  493,68 p
  37. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   22 h.  493,22 p
  38. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   23 h.  490,26 p
  39. Nagy József                    1.cs. P01   22 h.  477,85 p
  40. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   20 h.  464,02 p
  41. Marossy Gábor                  1.cs. P22   24 h.  463,24 p
  42. Széll Imre                     2.cs. P05   21 h.  462,22 p
  43. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   21 h.  450,50 p
  44. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   20 h.  438,86 p
  45. Szabó Imre                     1.cs. P02   19 h.  433,75 p
  46. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   18 h.  431,94 p
  47. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   21 h.  430,58 p
  48. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   20 h.  428,18 p
  49. Varga Lajos                    1.cs. P02   21 h.  424,61 p
  50. Bajkán István                  1.cs. P01   20 h.  413,12 p
  51. Széll Imre                     1.cs. P05   18 h.  404,61 p
  52. Balog István                   2.cs. P06   17 h.  384,90 p
  53. Kereki István                  2.cs. P19   17 h.  379,58 p
  54. Szabó László                   1.cs. P18   18 h.  377,91 p
  55. Jambrik István                 1.cs. P05   18 h.  377,05 p
  56. Nagy Károly                    2.cs. P01   19 h.  372,92 p
  57. Kitulják Pál                   1.cs. P02   19 h.  369,87 p
  58. Tóth Barna                     1.cs. P19   16 h.  357,38 p
  59. Sajben Mihály                  1.cs. P01   18 h.  357,24 p
  60. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   18 h.  356,99 p
  61. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   15 h.  336,56 p
  62. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   15 h.  321,48 p
  63. Nagy Mihály                    2.cs. P06   15 h.  318,88 p
  64. Marossy Gábor                  2.cs. P22   15 h.  314,23 p
  65. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   17 h.  314,17 p
  66. Papp Géza                      1.cs. P02   15 h.  313,43 p
  67. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   16 h.  310,13 p
  68. Kádár László                   2.cs. P06   14 h.  308,42 p
  69. Polyák János                   1.cs. P02   15 h.  306,55 p
  70. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   15 h.  305,70 p
  71. Forgó István                   1.cs. P02   14 h.  298,57 p
  72. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   17 h.  296,16 p
  73. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   14 h.  293,02 p
  74. Varga Lajos                    2.cs. P02   15 h.  292,23 p
  75. Fábián Attila                  1.cs. P02   15 h.  278,21 p
  76. Szántó István                  2.cs. P19   14 h.  277,45 p
  77. Szabó Imre                     1.cs. P19   14 h.  272,72 p
  78. Kovács Imre                    1.cs. P06   13 h.  254,77 p
  79. Tóth László                    1.cs. P01   13 h.  253,86 p
  80. Pataki József                  1.cs. P02   12 h.  247,54 p
  81. Jambrik István                 2.cs. P05   10 h.  223,62 p
  82. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   11 h.  223,55 p
  83. Kitulják Pál                   2.cs. P02   10 h.  221,72 p
  84. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02   11 h.  215,52 p
  85. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   10 h.  208,84 p
  86. Czikkel József                 1.cs. P19   10 h.  207,63 p
  87. Benedek József                 1.cs. P02   11 h.  205,50 p
  88. Ailer József                   1.cs. P05   10 h.  202,93 p
  89. Váradi Ferenc                  2.cs. P01   11 h.  201,76 p
  90. Forgó István                   2.cs. P02   11 h.  201,59 p
  91. Török Zsigmond                 1.cs. P19    9 h.  187,68 p
  92. Polyák János                   2.cs. P02   11 h.  186,63 p
  93. Fülöp János                    2.cs. P06   10 h.  186,39 p
  94. Faragó István                  1.cs. P02    9 h.  183,16 p
  95. Faragó István                  2.cs. P02   10 h.  179,11 p
  96. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    9 h.  167,38 p
  97. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  98. Jónás Krisztián                2.cs. P19    8 h.  162,11 p
  99. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    8 h.  158,10 p
 100. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
 101. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
 102. Ailer József                   2.cs. P05    7 h.  152,40 p
 103. Japport Mátyás                 1.cs. P06    7 h.  139,87 p
 104. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
 105. Tóth Barna                     2.cs. P19    6 h.  133,11 p
 106. Oláh István ifj.               1.cs. P02    6 h.  128,58 p
 107. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    6 h.  127,18 p
 108. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 109. Fülöp János                    1.cs. P06    6 h.  124,68 p
 110. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 111. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
 112. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 113. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 114. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 115. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    5 h.   95,72 p
 116. Gyori Sándor                   1.cs. P08    4 h.   88,73 p
 117. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 118. Knyihár János                  1.cs. P01    4 h.   75,82 p
 119. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 120. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 121. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   70,13 p
 122. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 123. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 124. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 125. Pataki József                  2.cs. P02    3 h.   56,87 p
 126. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 127. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 128. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 129. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 130. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 131. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 132. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 133. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 134. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 135. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 136. Kovács István                  1.cs. P02    1 h.   28,10 p
 137. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 138. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 139. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
 140. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p

P08 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gyori Sándor                   1.cs.   11 h.  222,00 p
   2. Gyori Sándor                   2.cs.    1 h.   30,00 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.
  06.21. Cheb
  06.28. Kuty
  07.04. Döbeln (országos)
  07.12. Sopron 3.
  07.20. Cheb 2.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   55 h. 1358,76 p
   2. Rotár István                   1.cs. P06   55 h. 1290,72 p
   3. Szluka János                   1.cs. P01   51 h. 1251,56 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01   51 h. 1196,13 p
   5. Balog István                   1.cs. P06   49 h. 1108,71 p
   6. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   45 h. 1018,11 p
   7. Szikora János                  1.cs. P05   44 h. 1015,87 p
   8. Turák Károly                   1.cs. P01   41 h.  956,09 p
   9. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   42 h.  942,34 p
  10. Pádár Antal                    1.cs. P19   38 h.  885,45 p
  11. Szluka János                   2.cs. P01   37 h.  885,23 p
  12. Rotár István                   2.cs. P06   38 h.  860,90 p
  13. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   38 h.  856,59 p
  14. Csehi Miklós                   1.cs. P01   44 h.  833,22 p
  15. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   40 h.  827,79 p
  16. Kádár László                   1.cs. P06   37 h.  802,90 p
  17. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   32 h.  795,31 p
  18. Szikora János                  2.cs. P05   36 h.  789,39 p
  19. Csachó Mihály                  2.cs. P01   34 h.  776,89 p
  20. Turák Károly                   2.cs. P01   37 h.  769,62 p
  21. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   33 h.  745,39 p
  22. Kereki István                  1.cs. P19   35 h.  738,10 p
  23. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   38 h.  721,71 p
  24. Nagy Károly                    1.cs. P01   35 h.  692,11 p
  25. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   35 h.  690,01 p
  26. Jónás Krisztián                1.cs. P19   32 h.  669,09 p
  27. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   33 h.  646,93 p
  28. Szántó István                  1.cs. P19   29 h.  639,08 p
  29. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   29 h.  630,60 p
  30. Csehi Miklós                   2.cs. P01   30 h.  627,40 p
  31. Pádár Antal                    2.cs. P19   26 h.  621,87 p
  32. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   31 h.  616,79 p
  33. Repka Róbert                   1.cs. P02   29 h.  608,67 p
  34. Nagy József                    1.cs. P01   29 h.  601,29 p
  35. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   24 h.  567,36 p
  36. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   26 h.  566,76 p
  37. Tóth László                    2.cs. P01   29 h.  561,65 p
  38. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   27 h.  553,86 p
  39. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   26 h.  550,87 p
  40. Felek Árpád                    1.cs. P22   24 h.  535,34 p
  41. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   25 h.  530,91 p
  42. Széll Imre                     2.cs. P05   25 h.  516,74 p
  43. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   24 h.  514,68 p
  44. Szabó Imre                     1.cs. P02   23 h.  510,63 p
  45. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   25 h.  502,19 p
  46. Bajkán István                  1.cs. P01   24 h.  481,90 p
  47. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   21 h.  481,42 p
  48. Marossy Gábor                  1.cs. P22   25 h.  479,00 p
  49. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   23 h.  472,04 p
  50. Tóth Barna                     1.cs. P19   21 h.  471,70 p
  51. Széll Imre                     1.cs. P05   22 h.  469,49 p
  52. Varga Lajos                    1.cs. P02   23 h.  464,76 p
  53. Kereki István                  2.cs. P19   20 h.  439,91 p
  54. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   22 h.  421,37 p
  55. Szabó László                   1.cs. P18   20 h.  414,41 p
  56. Balog István                   2.cs. P06   19 h.  413,74 p
  57. Jambrik István                 1.cs. P05   20 h.  411,72 p
  58. Kitulják Pál                   1.cs. P02   21 h.  399,80 p
  59. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   18 h.  396,90 p
  60. Sajben Mihály                  1.cs. P01   20 h.  384,91 p
  61. Nagy Károly                    2.cs. P01   19 h.  372,92 p
  62. Nagy Mihály                    2.cs. P06   18 h.  365,08 p
  63. Marossy Gábor                  2.cs. P22   17 h.  353,22 p
  64. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   16 h.  334,69 p
  65. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   17 h.  333,29 p
  66. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   18 h.  326,99 p
  67. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   17 h.  325,59 p
  68. Kádár László                   2.cs. P06   15 h.  325,34 p
  69. Szántó István                  2.cs. P19   16 h.  317,22 p
  70. Papp Géza                      1.cs. P02   15 h.  313,43 p
  71. Forgó István                   1.cs. P02   15 h.  312,15 p
  72. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   18 h.  311,71 p
  73. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   15 h.  311,11 p
  74. Polyák János                   1.cs. P02   15 h.  306,55 p
  75. Varga Lajos                    2.cs. P02   15 h.  292,23 p
  76. Fábián Attila                  1.cs. P02   16 h.  290,21 p
  77. Szabó Imre                     1.cs. P19   14 h.  272,72 p
  78. Tóth László                    1.cs. P01   14 h.  269,32 p
  79. Kovács Imre                    1.cs. P06   13 h.  254,77 p
  80. Pataki József                  1.cs. P02   12 h.  247,54 p
  81. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   12 h.  238,47 p
  82. Czikkel József                 1.cs. P19   12 h.  238,10 p
  83. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02   12 h.  229,44 p
  84. Jambrik István                 2.cs. P05   10 h.  223,62 p
  85. Kitulják Pál                   2.cs. P02   10 h.  221,72 p
  86. Jónás Krisztián                2.cs. P19   11 h.  209,51 p
  87. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   10 h.  208,84 p
  88. Faragó István                  2.cs. P02   12 h.  207,40 p
  89. Benedek József                 1.cs. P02   11 h.  205,50 p
  90. Török Zsigmond                 1.cs. P19   10 h.  204,43 p
  91. Ailer József                   1.cs. P05   10 h.  202,93 p
  92. Váradi Ferenc                  2.cs. P01   11 h.  201,76 p
  93. Forgó István                   2.cs. P02   11 h.  201,59 p
  94. Fülöp János                    2.cs. P06   11 h.  200,47 p
  95. Szabó Zoltán                   2.cs. P19   10 h.  188,80 p
  96. Polyák János                   2.cs. P02   11 h.  186,63 p
  97. Faragó István                  1.cs. P02    9 h.  183,16 p
  98. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   10 h.  182,59 p
  99. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
 100. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
 101. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
 102. Ailer József                   2.cs. P05    7 h.  152,40 p
 103. Japport Mátyás                 1.cs. P06    7 h.  139,87 p
 104. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
 105. Tóth Barna                     2.cs. P19    6 h.  133,11 p
 106. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
 107. Oláh István ifj.               1.cs. P02    6 h.  128,58 p
 108. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    6 h.  127,18 p
 109. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 110. Fülöp János                    1.cs. P06    6 h.  124,68 p
 111. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 112. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 113. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 114. Gyori Sándor                   1.cs. P08    5 h.  101,08 p
 115. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 116. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    5 h.   95,72 p
 117. Szarka Károly                  2.cs. P05    5 h.   82,13 p
 118. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 119. Knyihár János                  1.cs. P01    4 h.   75,82 p
 120. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 121. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 122. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 123. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 124. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 125. Pataki József                  2.cs. P02    3 h.   56,87 p
 126. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 127. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 128. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 129. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 130. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 131. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 132. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 133. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 134. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 135. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 136. Kovács István                  1.cs. P02    1 h.   28,10 p
 137. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 138. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 139. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
 140. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p

P08 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Gyori Sándor                   1.cs.   11 h.  222,00 p
   2. Gyori Sándor                   2.cs.    1 h.   30,00 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Bánki Gyula dr.                P05 HU-11-19-12062    H  4h 105,81p
  2. Szikora János                  P05 HU-13-19-35341    H  4h  99,74p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23926    H  4h  98,90p
  4. Balázs Mátyás                  P01 HU-09-05-69880    H  4h  97,06p
  5. Rotár István                   P06 HU-13-D577429     H  4h  95,52p
  6. Rotár István                   P06 HU-13-D577447     H  4h  86,10p
  7. Balázs Mátyás                  P01 HU-12-05-23730    H  4h  82,77p
  8. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40305    H  4h  81,91p
  9. Szluka János                   P01 HU-12-05-23458    H  3h  85,08p
 10. Rotár István                   P06 HU-11-D340068     H  3h  79,74p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Czikkel József                 P19 HU 14-15-04159    T  4h  76,24p
  2. Rozsnyai Endre                 P01 HU-10-05-96983    T  3h  74,66p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-D339882     T  3h  72,37p
  4. Czikkel József                 P19 HU 14-15-04165    T  3h  71,96p
  5. Bánki Gyula dr.                P05 HU-10-19-96321    T  3h  69,93p
  6. Szikora János                  P05 HU-13-19-35354    T  3h  63,39p
  7. Rotár István                   P06 HU-09-05-72294    T  3h  63,03p
  8. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37253    T  3h  61,25p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-05-13352    T  3h  58,00p
 10. Bánki Gyula dr.                P05 HU-10-19-96320    T  3h  56,24p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Rotár István                   P06 HU-13-D577429     H 10h 255,57p
  2. Szluka János                   P01 HU-12-05-23458    H  9h 238,14p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  9h 216,75p
  4. Rotár István                   P06 HU-11-D340068     H  8h 201,53p
  5. Szluka János                   P01 HU-11-05-08066    H  8h 168,26p
  6. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23926    H  8h 161,87p
  7. Szluka János                   P01 HU-13-05-37308    H  8h 161,81p
  8. Balog István                   P06 HU-12-D454770     H  7h 186,56p
  9. Szluka János                   P01 HU-12-05-23464    H  7h 179,84p
 10. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  7h 175,09p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  9h 224,32p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  8h 198,19p
  3. Rotár István                   P06 HU-13-D577435     T  8h 190,64p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  8h 189,66p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-D339882     T  8h 173,97p
  6. Rotár István                   P06 HU-09-05-72294    T  8h 162,35p
  7. Rotár István                   P06 HU-12-D454702     T  8h 150,65p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  7h 176,80p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  7h 165,63p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  7h 161,12p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Gyori Sándor                   P08 HU 10-05-93034    H  2h  42,00p
  2. Gyori Sándor                   P08 HU 14-15-03036    H  2h  42,00p
  3. Gyori Sándor                   P08 HU 13-05-40027    H  2h  36,00p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szabó Imre                     P02 HU 14-D-776975    H  2h  59,24p
  2. Szabó Imre                     P02 HU 14-O-28773     H  2h  44,98p
  3. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776341    H  2h  33,65p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Czikkel József                 P19 HU 14-15-04159    T  4h  76,24p
  2. Czikkel József                 P19 HU 14-15-04165    T  3h  71,96p
  3. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775450    T  2h  30,97p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  7h 175,09p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  7h 162,33p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  7h 159,93p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-15-00168    H  6h 143,13p
  5. Szluka János                   P01 HU-14-D-777942    H  6h 138,77p
  6. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  6h 129,72p
  7. Szluka János                   P01 HU-14-D-777944    H  6h 129,62p
  8. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776312    H  6h 129,24p
  9. Szikora János                  P05 HU-14-15-01822    H  6h 126,55p
 10. Csachó Mihály                  P01 HU-14-OLI-28559   H  6h 123,89p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  9h 224,32p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  8h 189,66p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  7h 176,80p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  7h 161,12p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  7h 150,22p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  7h 139,62p
  7. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776335    T  7h 133,87p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  7h 132,85p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  6h 159,23p
 10. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  6h 140,68p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Gyori Sándor                   P08 HU 14-15-03036    H  2h  42,00p