Békés Tagszövetség, P02 Orosháza
Első adat felvétele: 2015.06.04 22:20:10
Az adatok utolsó módosítása: 2015.06.05 11:37:14
A lista kiadásának időpontja: 2015.06.05 14:30:22
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.04 22:20:10
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 06 verseny 

Feleresztés helye: Breclav
Feleresztés ideje: 2015.05.31 06:45
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 378000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         17   40   428   86   1398,97   1299,42
P02 Orosháza           18   38   388   78   1444,16   1240,43
P05 Gyomaendrod        10   25   361   72   1418,19   1287,04
P06 Gyula              11   25   312   62   1405,17   1315,38
P08 Tótkomlós           1    2    20    4   1283,48   1235,46
P18 Mezoberény          4    5    50   10   1388,02   1235,20
P19 Vészto             15   34   351   70   1401,10   1254,95
P22 Újkígyós            2    5    44    9   1344,43   1293,19
Tagszövetségben        78  174  1954  391   1444,16   1284,87

P02 egyesületi díjlista
   1. Repka Róbert                   1.cs. HU 08-05-53542    H 1444,16 m/p
   2. Polyák János                   1.cs. HU-13-D-597657    T 1436,54 m/p
   3. Gulyás Ferenc                  1.cs. HU-13-D-597876    H 1432,33 m/p
   4. Pataki József                  1.cs. HU-12-D-528295    T 1400,37 m/p
   5. Gulyás Ferenc                  2.cs. HU-13-D-597817    H 1383,46 m/p
   6. Szabó Imre                     1.cs. HU 10-P-00306     H 1382,25 m/p
   7. Varga Lajos                    2.cs. HU-14-15-01310    H 1380,14 m/p
   8. Repka Róbert                   1.cs. HU 13-05-37871    H 1375,09 m/p
   9. Hegyi Norbert                  1.cs. HU 12-05-24298    H 1372,85 m/p
  10. Fábián Attila                  1.cs. HU-13-P-007107    H 1364,71 m/p
  11. Ollé Ferenc                    1.cs. HU-13-D577340     H 1358,66 m/p
  12. Mihalik Csaba                  2.cs. RO-14--0531697    T 1355,80 m/p
  13. Repka Róbert                   1.cs. HU 13-05-37885    H 1353,32 m/p
  14. Repka Róbert                   2.cs. HU 12-05-24582    H 1353,32 m/p
  15. Papp Géza                      1.cs. HU-11-05-09759    T 1351,38 m/p
  16. Gulyás Ferenc                  1.cs. HU-08-5-52609     H 1339,78 m/p
  17. Repka Róbert                   1.cs. HU 11-05-09865    H 1339,43 m/p
  18. Repka Róbert                   2.cs. HU 13-05-37865    H 1339,43 m/p
  19. Ollé Ferenc                    1.cs. HU-12-D454374     H 1338,13 m/p
  20. Varga Lajos                    1.cs. HU-13-D577423     H 1336,50 m/p
  21. Gulyás Ferenc                  2.cs. HU-13-D-597829    H 1336,28 m/p
  22. Polyák János                   1.cs. HU-12-5-24513     H 1335,93 m/p
  23. Forgó István                   2.cs. HU-13-D675229     H 1329,41 m/p
  24. Pataki József                  1.cs. HU-12-D-454383    T 1327,89 m/p
  25. Gulyás Ferenc                  1.cs. HU-08-5-52676     H 1323,41 m/p
  26. Varga Lajos                    1.cs. HU-13-PM-07894    H 1323,00 m/p
  27. Fábián Attila                  1.cs. HU-12-5-24083     H 1321,65 m/p
  28. Fábián Attila                  2.cs. HU-09-5-70964     H 1320,35 m/p
  29. Kitulják Pál                   0.cs. HU-14-D775650     H 1318,91 m/p
  30. Forgó István                   0.cs. HU-13-D577393     T 1317,73 m/p
  31. Forgó István                   0.cs. HU-14-D-775576    H 1317,33 m/p
  32. Kitulják Pál                   0.cs. HU-14-D775656     H 1316,57 m/p
  33. Faragó István                  2.cs. HU-14-D775878     T 1314,56 m/p
  34. Faragó István                  1.cs. HU-13-D597333     H 1314,09 m/p
  35. Ollé Ferenc                    1.cs. HU-13-D577339     H 1313,02 m/p
  36. Papp Géza                      1.cs. HU-11-05-09762    H 1312,18 m/p
  37. Mihalik Csaba                  1.cs. HU-14-D-777379    H 1311,40 m/p
  38. Repka Róbert                   1.cs. HU 10-05-90808    H 1311,05 m/p
  39. Varga Lajos                    2.cs. HU-13-PM-07900    H 1311,01 m/p
  40. Polyák János                   2.cs. HU-13-D-597652    H 1310,84 m/p
  41. Faragó István                  1.cs. HU-13-D591093     T 1309,79 m/p
  42. Forgó István                   2.cs. HU-14-P-11498     T 1307,86 m/p
  43. Hegyi Norbert                  1.cs. SR-12-308955      H 1306,00 m/p
  44. Gulyás Ferenc                  1.cs. HU-13-D-597843    H 1305,33 m/p
  45. Repka Róbert                   2.cs. HU 14-15-01206    H 1304,07 m/p
  46. Kitulják Pál                   0.cs. HU-13-D577257     H 1303,02 m/p
  47. Szabó Imre                     2.cs. HU 12-D-528483    H 1301,14 m/p
  48. Fábián Attila                  1.cs. HU-12-D-454184    H 1297,60 m/p
  49. Ollé Ferenc                    1.cs. HU-12-D454351     H 1294,36 m/p
  50. Faragó István                  2.cs. HU-14-D775881     H 1293,19 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Benedek József                  1.cs. Dt: 374892 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   1h  14,34p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
 x HU-11-05-11630    H 31 11:39:47  1271,75 m/p  68  14,34    0   0,00    0   0,00

Fábián Attila                   1.cs. Dt: 358850 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  70,83p    R:   0.   0h   0,00p    T:  36.   3h  62,77p
   HU-13-P-007107    H 31 11:07:57  1364,71 m/p  10  27,90    0   0,00   70  26,82
   HU-12-5-24083     H 31 11:16:31  1321,65 m/p  27  23,92    0   0,00  202  20,72
   HU-12-D-454184    H 31 11:21:33  1297,60 m/p  48  19,01    0   0,00  321  15,23

Fábián Attila                   2.cs. Dt: 358850 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  23,69p    R:   0.   0h   0,00p    T:  87.   1h  20,49p
   HU-09-5-70964     H 31 11:16:47  1320,35 m/p  28  23,69    0   0,00  207  20,49

Faragó István                   1.cs. Dt: 367157 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  42,94p    R:   0.   0h   0,00p    T:  68.   2h  36,47p
   HU-13-D597333     H 31 11:24:24  1314,09 m/p  34  22,29    0   0,00  247  18,65
   HU-13-D591093     T 31 11:25:19  1309,79 m/p  41  20,65    0   0,00  265  17,82

Faragó István                   2.cs. Dt: 367157 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  75,82p    R:   0.   0h   0,00p    T:  40.   4h  58,42p
   HU-14-D775878     T 31 11:24:18  1314,56 m/p  33  22,52    0   0,00  244  18,78
   HU-14-D775881     H 31 11:28:55  1293,19 m/p  50  18,55    0   0,00  345  14,12
 x HU-13-D591092     H 31 11:29:59  1288,35 m/p  54  17,61    0   0,00  373  12,83
   HU-13-D597731     H 31 11:30:09  1287,59 m/p  56  17,14    0   0,00  376  12,69

Forgó István                    0.cs. Dt: 369688 Kg:  22 Ók:   0 Kp:   0
   HU-13-D577393     T 31 11:25:33  1317,73 m/p  30  23,22    0   0,00  218  19,98
   HU-14-D-775576    H 31 11:25:38  1317,33 m/p  31  22,99    0   0,00  224  19,71
   HU-13-D675216     T 31 11:32:21  1286,54 m/p  58  16,68    0   0,00  383  12,37
   HU-14-D-775557    H 31 11:37:43  1262,96 m/p  70  13,87    0   0,00    0   0,00

Forgó István                    2.cs. Dt: 369688 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  63,12p    R:   0.   0h   0,00p    T:  49.   3h  52,62p
   HU-13-D675229     H 31 11:23:05  1329,41 m/p  23  24,86    0   0,00  178  21,83
   HU-14-P-11498     T 31 11:27:40  1307,86 m/p  42  20,42    0   0,00  271  17,54
 x HU-11-D339116     H 31 11:31:31  1290,28 m/p  53  17,84    0   0,00  364  13,25

Gulyás Ferenc                   1.cs. Dt: 366341 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 115,87p    R:   0.   0h   0,00p    T:  16.   4h  91,90p
   HU-13-D-597876    H 31 11:00:46  1432,33 m/p   3  29,53    0   0,00    3  29,91
   HU-08-5-52609     H 31 11:18:26  1339,78 m/p  16  26,49    0   0,00  139  23,63
   HU-08-5-52676     H 31 11:21:49  1323,41 m/p  25  24,39    0   0,00  195  21,05
   HU-13-D-597843    H 31 11:25:39  1305,33 m/p  44  19,95    0   0,00  276  17,31
   HU-12-D-457575    H 31 11:31:55  1276,82 m/p  63  15,51    0   0,00    0   0,00
   HU-11-5-009542    H 31 11:31:57  1276,67 m/p  64  15,27    0   0,00    0   0,00
   HU-12-D-457526    H 31 11:37:29  1252,52 m/p  74  12,94    0   0,00    0   0,00

Gulyás Ferenc                   2.cs. Dt: 366341 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  68,48p    R:   0.   0h   0,00p    T:  53.   2h  51,23p
   HU-13-D-597817    H 31 11:09:48  1383,46 m/p   5  29,06    0   0,00   32  28,57
   HU-13-D-597829    H 31 11:19:09  1336,28 m/p  21  25,32    0   0,00  160  22,66
   HU-13-D-597815    H 31 11:33:58  1267,76 m/p  69  14,10    0   0,00    0   0,00

Hegyi Norbert                   1.cs. Dt: 372368 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  48,31p    R:   0.   0h   0,00p    T:  59.   2h  44,81p
   HU 12-05-24298    H 31 11:16:13  1372,85 m/p   9  28,13    0   0,00   56  27,46
   SR-12-308955      H 31 11:30:06  1306,00 m/p  43  20,18    0   0,00  275  17,35

Kitulják Pál                    0.cs. Dt: 371361 Kg:  35 Ók:   0 Kp:   0
   HU-14-D775650     H 31 11:26:34  1318,91 m/p  29  23,45    0   0,00  210  20,35
   HU-14-D775656     H 31 11:27:04  1316,57 m/p  32  22,75    0   0,00  232  19,34
   HU-13-D577257     H 31 11:30:00  1303,02 m/p  46  19,48    0   0,00  288  16,75

Kitulják Pál                    1.cs. Dt: 371361 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   3h  52,36p    R:   0.   0h   0,00p    T:  65.   3h  38,68p
   HU-11-PM-03019    H 31 11:32:43  1290,72 m/p  51  18,31    0   0,00  362  13,34
   HU-08-05-52797    H 31 11:32:45  1290,57 m/p  52  18,08    0   0,00  363  13,29
   HU-11-05-09702    H 31 11:34:01  1284,91 m/p  61  15,97    0   0,00  390  12,05

Kitulják Pál                    2.cs. Dt: 371361 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   1h  13,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-12-05-24331    H 31 11:40:26  1257,00 m/p  72  13,40    0   0,00    0   0,00

Mihalik Csaba                   1.cs. Dt: 369050 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  21,58p    R:   0.   0h   0,00p    T:  88.   1h  18,14p
   HU-14-D-777379    H 31 11:26:25  1311,40 m/p  37  21,58    0   0,00  258  18,14

Mihalik Csaba                   2.cs. Dt: 369050 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  27,43p    R:   0.   0h   0,00p    T:  79.   1h  26,03p
   RO-14--0531697    T 31 11:17:12  1355,80 m/p  12  27,43    0   0,00   87  26,03

Oláh István ifj.                1.cs. Dt: 375126 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   2h  24,47p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
 x HU-12-05-26466    H 31 11:47:14  1241,18 m/p  76  12,47    0   0,00    0   0,00
   HU-09-05-74102    T 31 11:47:25  1240,43 m/p  78  12,00    0   0,00    0   0,00

Ollé Ferenc                     1.cs. Dt: 377883 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 110,02p    R:   0.   0h   0,00p    T:  22.   4h  82,52p
   HU-13-D577340     H 31 11:23:07  1358,66 m/p  11  27,66    0   0,00   80  26,35
 x HU-12-D454374     H 31 11:27:23  1338,13 m/p  19  25,79    0   0,00  147  23,26
   HU-13-D577339     H 31 11:32:47  1313,02 m/p  35  22,05    0   0,00  250  18,51
   HU-12-D454351     H 31 11:36:56  1294,36 m/p  49  18,78    0   0,00  339  14,40
   HU-12-D454346     H 31 11:39:42  1282,20 m/p  62  15,74    0   0,00    0   0,00

Ollé Ferenc                     2.cs. Dt: 377883 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   1h  14,57p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-14-D-777303    H 31 11:41:34  1274,13 m/p  67  14,57    0   0,00    0   0,00

Papp Géza                       1.cs. Dt: 366369 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  61,25p    R:   0.   0h   0,00p    T:  61.   2h  43,85p
   HU-11-05-09759    T 31 11:16:06  1351,38 m/p  15  26,73    0   0,00   99  25,48
   HU-11-05-09762    H 31 11:24:12  1312,18 m/p  36  21,82    0   0,00  253  18,37
   HU-12-05-24406    H 31 11:39:33  1243,80 m/p  75  12,70    0   0,00    0   0,00

Pataki József                   1.cs. Dt: 370281 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  70,13p    R:   0.   0h   0,00p    T:  35.   3h  63,27p
   HU-12-D-528295    T 31 11:09:25  1400,37 m/p   4  29,30    0   0,00   10  29,58
   HU-12-D-454383    T 31 11:23:51  1327,89 m/p  24  24,62    0   0,00  183  21,60
   HU-10-6-98416     T 31 11:33:09  1285,03 m/p  60  16,21    0   0,00  389  12,09

Polyák János                    1.cs. Dt: 366534 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  54,86p    R:   0.   0h   0,00p    T:  50.   2h  52,57p
   HU-13-D-597657    T 31 11:00:09  1436,54 m/p   2  29,77    0   0,00    2  29,95
   HU-12-5-24513     H 31 11:19:22  1335,93 m/p  22  25,09    0   0,00  161  22,62

Polyák János                    2.cs. Dt: 366534 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   2h  34,52p    R:   0.   0h   0,00p    T:  89.   1h  17,95p
   HU-13-D-597652    H 31 11:24:37  1310,84 m/p  40  20,88    0   0,00  262  17,95
   HU-10-D-245198    T 31 11:36:29  1257,48 m/p  71  13,64    0   0,00    0   0,00

Repka Róbert                    1.cs. Dt: 358940 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 133,16p    R:   0.   0h   0,00p    T:   4.   5h 125,12p
 x HU 08-05-53542    H 31 10:53:32  1444,16 m/p   1  30,00    0   0,00    1  30,00
   HU 13-05-37871    H 31 11:06:01  1375,09 m/p   8  28,36    0   0,00   50  27,74
   HU 13-05-37885    H 31 11:10:13  1353,32 m/p  13  27,19    0   0,00   93  25,75
   HU 11-05-09865    H 31 11:12:58  1339,43 m/p  17  26,26    0   0,00  141  23,54
   HU 10-05-90808    H 31 11:18:46  1311,05 m/p  38  21,35    0   0,00  259  18,09
   HU 10-05-91275    H 31 11:23:42  1287,85 m/p  55  17,38    0   0,00  374  12,78
   HU 11-05-09878    H 31 11:34:14  1240,95 m/p  77  12,23    0   0,00    0   0,00

Repka Róbert                    2.cs. Dt: 358940 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  72,70p    R:   0.   0h   0,00p    T:  33.   3h  66,23p
   HU 12-05-24582    H 31 11:10:13  1353,32 m/p  14  26,96    0   0,00   94  25,71
   HU 13-05-37865    H 31 11:12:58  1339,43 m/p  18  26,03    0   0,00  142  23,49
   HU 14-15-01206    H 31 11:20:14  1304,07 m/p  45  19,71    0   0,00  282  17,03

Sebok Miklós Attila             1.cs. Dt: 372482 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   1h  15,04p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-12-5-24620     H 31 11:36:59  1275,70 m/p  65  15,04    0   0,00    0   0,00

Szabó Imre                      1.cs. Dt: 340357 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  43,64p    R:   0.   0h   0,00p    T:  73.   1h  28,38p
   HU 10-P-00306     H 31 10:51:14  1382,25 m/p   6  28,83    0   0,00   36  28,38
   HU 12-D-528482    H 31 11:12:07  1274,19 m/p  66  14,81    0   0,00    0   0,00

Szabó Imre                      2.cs. Dt: 340357 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  19,25p    R:   0.   0h   0,00p    T:  93.   1h  16,20p
   HU 12-D-528483    H 31 11:06:35  1301,14 m/p  47  19,25    0   0,00  300  16,20

Varga Lajos                     1.cs. Dt: 371235 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  79,80p    R:   0.   0h   0,00p    T:  44.   3h  56,36p
   HU-13-D577423     H 31 11:22:46  1336,50 m/p  20  25,56    0   0,00  159  22,71
   HU-13-PM-07894    H 31 11:25:36  1323,00 m/p  26  24,16    0   0,00  196  21,00
   HU-12-D454525     T 31 11:33:20  1287,52 m/p  57  16,91    0   0,00  377  12,65
   HU-14-D-777410    H 31 11:41:10  1253,47 m/p  73  13,17    0   0,00    0   0,00

Varga Lajos                     2.cs. Dt: 371235 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  66,16p    R:   0.   0h   0,00p    T:  39.   3h  58,48p
   HU-14-15-01310    H 31 11:13:59  1380,14 m/p   7  28,60    0   0,00   42  28,11
   HU-13-PM-07900    H 31 11:28:10  1311,01 m/p  39  21,12    0   0,00  260  18,05
   HU-11-05-09623    T 31 11:33:44  1285,74 m/p  59  16,44    0   0,00  384  12,32

Tagszövetségi díjlista
   1. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 08-05-53542    H 1444,16 m/p
   2. Polyák János                   1.cs. P02 HU-13-D-597657    T 1436,54 m/p
   3. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02 HU-13-D-597876    H 1432,33 m/p
   4. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05 HU-13-D580035     H 1418,19 m/p
   5. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-12-D454865     T 1405,17 m/p
   6. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-D597996     T 1405,00 m/p
   7. Szikora János                  1.cs. P05 HU-13-05-40382    H 1402,74 m/p
   8. Szikora János                  2.cs. P05 HU-14-15-01804    H 1401,86 m/p
   9. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-12-05-27043    H 1401,10 m/p
  10. Pataki József                  1.cs. P02 HU-12-D-528295    T 1400,37 m/p
  11. Szluka János                   0.cs. P01 HU-12-05-23458    H 1398,97 m/p
  12. Turák Károly                   0.cs. P01 HU-14-15-00820    T 1397,94 m/p
  13. Jambrik István                 1.cs. P05 HU-14-D776838     H 1397,87 m/p
  14. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-14-D-777769    T 1396,91 m/p
  15. Kecskeméti Zsolt               0.cs. P05 HU-13-D580142     T 1395,93 m/p
  16. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05 HU-13-D580210     H 1393,90 m/p
  17. Parázs Zoltán                  2.cs. P19 HU-13-05-40305    H 1392,05 m/p
  18. Szluka János                   2.cs. P01 HU-13-D597987     H 1390,99 m/p
  19. Szluka János                   1.cs. P01 HU-14-15-00166    H 1390,23 m/p
  20. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-13-05-37248    T 1389,14 m/p
  21. Szabó László                   1.cs. P18 HU-14-15-03715    H 1388,02 m/p
  22. Csarnai Szilárd                1.cs. P01 HU-12-OLI-12754   H 1387,48 m/p
  23. Csehi Miklós                   0.cs. P01 HU-14-15-00064    T 1385,16 m/p
  24. Balog István                   1.cs. P06 HU-12-D454770     H 1384,53 m/p
  25. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776435    H 1383,84 m/p
  26. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-D577691     H 1383,84 m/p
  27. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-D577670     T 1383,76 m/p
  28. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-13-D577619     T 1383,68 m/p
  29. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-14-D-776405    T 1383,68 m/p
  30. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776417    T 1383,60 m/p
  31. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776477    T 1383,52 m/p
  32. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02 HU-13-D-597817    H 1383,46 m/p
  33. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776486    T 1383,44 m/p
  34. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU-14-D-807776    T 1383,21 m/p
  35. Rotár István                   1.cs. P06 HU-13-D577446     T 1382,88 m/p
  36. Szabó Imre                     1.cs. P02 HU 10-P-00306     H 1382,25 m/p
  37. Vincze Ferenc                  1.cs. P19 HU-13-05-40420    H 1382,05 m/p
  38. Csachó Mihály                  0.cs. P01 HU-14-D775922     H 1381,68 m/p
  39. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-14-D-776649    H 1380,76 m/p
  40. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-15-01814    T 1380,71 m/p
  41. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-13-05-37317    T 1380,43 m/p
  42. Varga Lajos                    2.cs. P02 HU-14-15-01310    H 1380,14 m/p
  43. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-13-D577692     H 1379,96 m/p
  44. Nagy Gáspár László             1.cs. P01 HU-12-05-23291    H 1378,57 m/p
  45. Csarnai Szilárd                2.cs. P01 HU-13-05-37387    T 1378,54 m/p
  46. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-13-D577636     T 1377,35 m/p
  47. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-11-05-12508    H 1376,93 m/p
  48. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-12-D454870     T 1376,80 m/p
  49. Jónás Krisztián                1.cs. P19 HU-14-D-775031    T 1376,22 m/p
  50. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 13-05-37871    H 1375,09 m/p





A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   87,42 p
   2. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   85,76 p
   3. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   83,49 p
   4. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   82,48 p
   5. Szabó László                   1.cs. P18    3 h.   80,54 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   80,26 p
   7. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   80,08 p
   8. Csachó Mihály                  2.cs. P01    3 h.   77,85 p
   9. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   77,40 p
  10. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    3 h.   77,18 p
  11. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   75,88 p
  12. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    3 h.   75,51 p
  13. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    3 h.   74,59 p
  14. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   73,66 p
  15. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   72,51 p
  16. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    3 h.   71,44 p
  17. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   71,40 p
  18. Balog István                   2.cs. P06    3 h.   71,26 p
  19. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   71,07 p
  20. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    3 h.   70,75 p
  21. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    3 h.   70,11 p
  22. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   69,14 p
  23. Turák Károly                   2.cs. P01    3 h.   68,95 p
  24. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   68,72 p
  25. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   68,35 p
  26. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   68,12 p
  27. Szluka János                   2.cs. P01    3 h.   66,56 p
  28. Repka Róbert                   2.cs. P02    3 h.   66,23 p
  29. Jambrik István                 1.cs. P05    3 h.   65,26 p
  30. Nagy Mihály                    2.cs. P06    3 h.   64,52 p
  31. Pataki József                  1.cs. P02    3 h.   63,27 p
  32. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   62,77 p
  33. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   62,68 p
  34. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    3 h.   61,38 p
  35. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   60,04 p
  36. Bajkán István                  1.cs. P01    3 h.   59,50 p
  37. Varga Lajos                    2.cs. P02    3 h.   58,48 p
  38. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   58,30 p
  39. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    3 h.   57,69 p
  40. Marossy Gábor                  2.cs. P22    3 h.   56,95 p
  41. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   56,36 p
  42. Fülöp János                    2.cs. P06    3 h.   55,80 p
  43. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    2 h.   54,65 p
  44. Szántó István                  2.cs. P19    3 h.   53,31 p
  45. Pádár Antal                    1.cs. P19    2 h.   53,13 p
  46. Forgó István                   2.cs. P02    3 h.   52,62 p
  47. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   52,57 p
  48. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   52,43 p
  49. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    3 h.   51,79 p
  50. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    2 h.   51,23 p
  51. Kereki István                  1.cs. P19    2 h.   50,12 p
  52. Jambrik István                 2.cs. P05    3 h.   48,84 p
  53. Tóth László                    2.cs. P01    3 h.   48,74 p
  54. Széll Imre                     2.cs. P05    2 h.   46,71 p
  55. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   46,16 p
  56. Nagy Károly                    1.cs. P01    2 h.   46,15 p
  57. Faragó István                  2.cs. P02    3 h.   45,73 p
  58. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    2 h.   44,81 p
  59. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    3 h.   44,40 p
  60. Papp Géza                      1.cs. P02    2 h.   43,85 p
  61. Szarka Károly                  2.cs. P05    3 h.   41,72 p
  62. Ailer József                   1.cs. P05    2 h.   41,54 p
  63. Csehi Miklós                   2.cs. P01    2 h.   41,03 p
  64. Szabó Imre                     1.cs. P19    2 h.   40,29 p
  65. Kitulják Pál                   1.cs. P02    3 h.   38,68 p
  66. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   38,40 p
  67. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   37,24 p
  68. Faragó István                  1.cs. P02    2 h.   36,47 p
  69. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    2 h.   36,46 p
  70. Szántó István                  1.cs. P19    2 h.   36,09 p
  71. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    1 h.   29,40 p
  72. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    2 h.   28,89 p
  73. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   28,38 p
  74. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    1 h.   28,34 p
  75. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    1 h.   28,02 p
  76. Pádár Antal                    2.cs. P19    1 h.   27,18 p
  77. Tóth László                    1.cs. P01    2 h.   27,05 p
  78. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    1 h.   26,08 p
  79. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   26,03 p
  80. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
  81. Kádár László                   2.cs. P06    1 h.   24,32 p
  82. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   22,75 p
  83. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    1 h.   22,02 p
  84. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   21,97 p
  85. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    1 h.   21,69 p
  86. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    1 h.   21,42 p
  87. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   20,49 p
  88. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   18,14 p
  89. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   17,95 p
  90. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    1 h.   17,68 p
  91. Tóth Barna                     1.cs. P19    1 h.   16,62 p
  92. Kereki István                  2.cs. P19    1 h.   16,29 p
  93. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   16,20 p
  94. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   15,46 p
  95. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    1 h.   15,18 p
  96. Kovács Imre                    1.cs. P06    1 h.   14,95 p

A verseny P02 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Repka Róbert                   1.cs.    3 h.   85,55 p
   2. Gulyás Ferenc                  1.cs.    3 h.   80,41 p
   3. Ollé Ferenc                    1.cs.    3 h.   75,50 p
   4. Repka Róbert                   2.cs.    3 h.   72,70 p
   5. Fábián Attila                  1.cs.    3 h.   70,83 p
   6. Pataki József                  1.cs.    3 h.   70,13 p
   7. Gulyás Ferenc                  2.cs.    3 h.   68,48 p
   8. Varga Lajos                    1.cs.    3 h.   66,63 p
   9. Varga Lajos                    2.cs.    3 h.   66,16 p
  10. Forgó István                   2.cs.    3 h.   63,12 p
  11. Papp Géza                      1.cs.    3 h.   61,25 p
  12. Faragó István                  2.cs.    3 h.   58,68 p
  13. Polyák János                   1.cs.    2 h.   54,86 p
  14. Kitulják Pál                   1.cs.    3 h.   52,36 p
  15. Hegyi Norbert                  1.cs.    2 h.   48,31 p
  16. Szabó Imre                     1.cs.    2 h.   43,64 p
  17. Faragó István                  1.cs.    2 h.   42,94 p
  18. Polyák János                   2.cs.    2 h.   34,52 p
  19. Mihalik Csaba                  2.cs.    1 h.   27,43 p
  20. Oláh István ifj.               1.cs.    2 h.   24,47 p
  21. Fábián Attila                  2.cs.    1 h.   23,69 p
  22. Mihalik Csaba                  1.cs.    1 h.   21,58 p
  23. Szabó Imre                     2.cs.    1 h.   19,25 p
  24. Sebok Miklós Attila            1.cs.    1 h.   15,04 p
  25. Ollé Ferenc                    2.cs.    1 h.   14,57 p
  26. Benedek József                 1.cs.    1 h.   14,34 p
  27. Kitulják Pál                   2.cs.    1 h.   13,40 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  143,96 p
   2. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  130,10 p
   3. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    5 h.  127,72 p
   4. Repka Róbert                   1.cs. P02    5 h.  125,12 p
   5. Csachó Mihály                  2.cs. P01    5 h.  120,82 p
   6. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    5 h.  115,17 p
   7. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  114,37 p
   8. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    5 h.  110,49 p
   9. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    5 h.  108,91 p
  10. Szikora János                  2.cs. P05    5 h.  108,32 p
  11. Csehi Miklós                   1.cs. P01    5 h.  106,89 p
  12. Balog István                   1.cs. P06    4 h.  102,93 p
  13. Kádár László                   1.cs. P06    4 h.  101,59 p
  14. Turák Károly                   2.cs. P01    5 h.  100,29 p
  15. Szluka János                   1.cs. P01    4 h.   92,12 p
  16. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    4 h.   91,90 p
  17. Bajkán István                  1.cs. P01    5 h.   89,08 p
  18. Szikora János                  1.cs. P05    4 h.   88,39 p
  19. Jónás Krisztián                1.cs. P19    5 h.   86,30 p
  20. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    4 h.   84,42 p
  21. Szluka János                   2.cs. P01    4 h.   82,53 p
  22. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    4 h.   82,52 p
  23. Szabó László                   1.cs. P18    3 h.   80,54 p
  24. Jambrik István                 1.cs. P05    4 h.   78,00 p
  25. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    4 h.   76,93 p
  26. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    3 h.   75,51 p
  27. Balog István                   2.cs. P06    3 h.   71,26 p
  28. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   71,07 p
  29. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    3 h.   70,75 p
  30. Fülöp János                    2.cs. P06    4 h.   69,88 p
  31. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   68,72 p
  32. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   68,35 p
  33. Repka Róbert                   2.cs. P02    3 h.   66,23 p
  34. Nagy Mihály                    2.cs. P06    3 h.   64,52 p
  35. Pataki József                  1.cs. P02    3 h.   63,27 p
  36. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   62,77 p
  37. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   62,68 p
  38. Tóth László                    2.cs. P01    4 h.   62,31 p
  39. Varga Lajos                    2.cs. P02    3 h.   58,48 p
  40. Faragó István                  2.cs. P02    4 h.   58,42 p
  41. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   58,30 p
  42. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    3 h.   57,69 p
  43. Marossy Gábor                  2.cs. P22    3 h.   56,95 p
  44. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   56,36 p
  45. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    2 h.   54,65 p
  46. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   53,72 p
  47. Szántó István                  2.cs. P19    3 h.   53,31 p
  48. Pádár Antal                    1.cs. P19    2 h.   53,13 p
  49. Forgó István                   2.cs. P02    3 h.   52,62 p
  50. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   52,57 p
  51. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   52,43 p
  52. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    3 h.   51,79 p
  53. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    2 h.   51,23 p
  54. Kereki István                  1.cs. P19    2 h.   50,12 p
  55. Jambrik István                 2.cs. P05    3 h.   48,84 p
  56. Széll Imre                     2.cs. P05    2 h.   46,71 p
  57. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   46,16 p
  58. Nagy Károly                    1.cs. P01    2 h.   46,15 p
  59. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    2 h.   44,81 p
  60. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    3 h.   44,40 p
  61. Papp Géza                      1.cs. P02    2 h.   43,85 p
  62. Ailer József                   1.cs. P05    2 h.   41,54 p
  63. Csehi Miklós                   2.cs. P01    2 h.   41,03 p
  64. Szabó Imre                     1.cs. P19    2 h.   40,29 p
  65. Kitulják Pál                   1.cs. P02    3 h.   38,68 p
  66. Marossy Gábor                  1.cs. P22    2 h.   38,40 p
  67. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   37,24 p
  68. Faragó István                  1.cs. P02    2 h.   36,47 p
  69. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    2 h.   36,46 p
  70. Szántó István                  1.cs. P19    2 h.   36,09 p
  71. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    1 h.   29,40 p
  72. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    2 h.   28,89 p
  73. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   28,38 p
  74. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    1 h.   28,34 p
  75. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    1 h.   28,02 p
  76. Pádár Antal                    2.cs. P19    1 h.   27,18 p
  77. Tóth László                    1.cs. P01    2 h.   27,05 p
  78. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    1 h.   26,08 p
  79. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   26,03 p
  80. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
  81. Kádár László                   2.cs. P06    1 h.   24,32 p
  82. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   22,75 p
  83. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    1 h.   22,02 p
  84. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   21,97 p
  85. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    1 h.   21,69 p
  86. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    1 h.   21,42 p
  87. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   20,49 p
  88. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   18,14 p
  89. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   17,95 p
  90. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    1 h.   17,68 p
  91. Tóth Barna                     1.cs. P19    1 h.   16,62 p
  92. Kereki István                  2.cs. P19    1 h.   16,29 p
  93. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   16,20 p
  94. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   15,46 p
  95. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    1 h.   15,18 p
  96. Kovács Imre                    1.cs. P06    1 h.   14,95 p

A verseny P02 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Repka Róbert                   1.cs.    5 h.  133,16 p
   2. Gulyás Ferenc                  1.cs.    5 h.  115,87 p
   3. Ollé Ferenc                    1.cs.    5 h.  110,02 p
   4. Varga Lajos                    1.cs.    4 h.   79,80 p
   5. Faragó István                  2.cs.    4 h.   75,82 p
   6. Repka Róbert                   2.cs.    3 h.   72,70 p
   7. Fábián Attila                  1.cs.    3 h.   70,83 p
   8. Pataki József                  1.cs.    3 h.   70,13 p
   9. Gulyás Ferenc                  2.cs.    3 h.   68,48 p
  10. Varga Lajos                    2.cs.    3 h.   66,16 p
  11. Forgó István                   2.cs.    3 h.   63,12 p
  12. Papp Géza                      1.cs.    3 h.   61,25 p
  13. Polyák János                   1.cs.    2 h.   54,86 p
  14. Kitulják Pál                   1.cs.    3 h.   52,36 p
  15. Hegyi Norbert                  1.cs.    2 h.   48,31 p
  16. Szabó Imre                     1.cs.    2 h.   43,64 p
  17. Faragó István                  1.cs.    2 h.   42,94 p
  18. Polyák János                   2.cs.    2 h.   34,52 p
  19. Mihalik Csaba                  2.cs.    1 h.   27,43 p
  20. Oláh István ifj.               1.cs.    2 h.   24,47 p
  21. Fábián Attila                  2.cs.    1 h.   23,69 p
  22. Mihalik Csaba                  1.cs.    1 h.   21,58 p
  23. Szabó Imre                     2.cs.    1 h.   19,25 p
  24. Sebok Miklós Attila            1.cs.    1 h.   15,04 p
  25. Ollé Ferenc                    2.cs.    1 h.   14,57 p
  26. Benedek József                 1.cs.    1 h.   14,34 p
  27. Kitulják Pál                   2.cs.    1 h.   13,40 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   14 h.  328,93 p
   2. Balog István                   1.cs. P06   13 h.  308,62 p
   3. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   14 h.  307,34 p
   4. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   12 h.  298,82 p
   5. Csachó Mihály                  2.cs. P01   12 h.  278,74 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01   11 h.  264,18 p
   7. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   10 h.  259,48 p
   8. Szluka János                   2.cs. P01   12 h.  256,02 p
   9. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   10 h.  255,07 p
  10. Turák Károly                   1.cs. P01   10 h.  248,58 p
  11. Pádár Antal                    1.cs. P19    9 h.  241,50 p
  12. Kereki István                  1.cs. P19   10 h.  232,91 p
  13. Rotár István                   1.cs. P06   10 h.  230,35 p
  14. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    9 h.  226,03 p
  15. Szikora János                  2.cs. P05   10 h.  219,99 p
  16. Szikora János                  1.cs. P05   10 h.  217,85 p
  17. Kádár László                   1.cs. P06   10 h.  216,94 p
  18. Turák Károly                   2.cs. P01   10 h.  214,70 p
  19. Csehi Miklós                   1.cs. P01   12 h.  212,34 p
  20. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   10 h.  209,20 p
  21. Szluka János                   1.cs. P01   10 h.  205,23 p
  22. Rotár István                   2.cs. P06   10 h.  205,09 p
  23. Jónás Krisztián                1.cs. P19   11 h.  205,00 p
  24. Szántó István                  2.cs. P19    9 h.  200,67 p
  25. Nagy Károly                    1.cs. P01   10 h.  196,17 p
  26. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   10 h.  190,20 p
  27. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   10 h.  189,79 p
  28. Repka Róbert                   1.cs. P02    8 h.  188,12 p
  29. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    8 h.  187,79 p
  30. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    9 h.  187,39 p
  31. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    9 h.  186,86 p
  32. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    8 h.  185,93 p
  33. Pádár Antal                    2.cs. P19    8 h.  184,09 p
  34. Jambrik István                 1.cs. P05    8 h.  181,82 p
  35. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   10 h.  179,53 p
  36. Széll Imre                     2.cs. P05    8 h.  177,98 p
  37. Szántó István                  1.cs. P19    8 h.  175,39 p
  38. Szabó László                   1.cs. P18    8 h.  174,81 p
  39. Csehi Miklós                   2.cs. P01    8 h.  168,85 p
  40. Nagy József                    1.cs. P01    9 h.  167,87 p
  41. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    9 h.  167,51 p
  42. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    8 h.  163,26 p
  43. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    7 h.  162,84 p
  44. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    7 h.  157,38 p
  45. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    8 h.  156,06 p
  46. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    8 h.  155,19 p
  47. Nagy Mihály                    2.cs. P06    8 h.  155,18 p
  48. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    8 h.  154,17 p
  49. Felek Árpád                    1.cs. P22    8 h.  153,89 p
  50. Tóth Barna                     1.cs. P19    6 h.  145,86 p
  51. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  52. Tóth László                    2.cs. P01    8 h.  134,21 p
  53. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    7 h.  132,88 p
  54. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    6 h.  130,69 p
  55. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    6 h.  128,59 p
  56. Balog István                   2.cs. P06    5 h.  128,50 p
  57. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    5 h.  128,48 p
  58. Bajkán István                  1.cs. P01    7 h.  127,57 p
  59. Török Zsigmond                 1.cs. P19    6 h.  125,44 p
  60. Fülöp János                    2.cs. P06    7 h.  123,94 p
  61. Kereki István                  2.cs. P19    6 h.  122,43 p
  62. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    6 h.  121,82 p
  63. Kovács Imre                    1.cs. P06    6 h.  114,78 p
  64. Marossy Gábor                  1.cs. P22    7 h.  112,90 p
  65. Sajben Mihály                  1.cs. P01    6 h.  110,76 p
  66. Jambrik István                 2.cs. P05    5 h.  100,69 p
  67. Varga Lajos                    2.cs. P02    5 h.  100,67 p
  68. Nagy Károly                    2.cs. P01    5 h.  100,47 p
  69. Faragó István                  1.cs. P02    5 h.   99,16 p
  70. Marossy Gábor                  2.cs. P22    5 h.   99,09 p
  71. Széll Imre                     1.cs. P05    4 h.   98,53 p
  72. Jónás Krisztián                2.cs. P19    5 h.   98,17 p
  73. Faragó István                  2.cs. P02    6 h.   97,39 p
  74. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    5 h.   97,07 p
  75. Polyák János                   2.cs. P02    5 h.   96,29 p
  76. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    4 h.   94,27 p
  77. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    5 h.   92,54 p
  78. Polyák János                   1.cs. P02    4 h.   90,91 p
  79. Pataki József                  1.cs. P02    4 h.   88,07 p
  80. Csikós Elek                    2.cs. P19    4 h.   84,40 p
  81. Tóth László                    1.cs. P01    5 h.   83,15 p
  82. Kitulják Pál                   1.cs. P02    5 h.   82,72 p
  83. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    4 h.   80,40 p
  84. Fábián Attila                  1.cs. P02    4 h.   77,22 p
  85. Forgó István                   1.cs. P02    4 h.   74,81 p
  86. Papp Géza                      1.cs. P02    3 h.   71,72 p
  87. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    3 h.   70,62 p
  88. Szabó Imre                     1.cs. P19    4 h.   69,55 p
  89. Csikós Elek                    1.cs. P19    3 h.   68,68 p
  90. Elek Zoltán                    1.cs. P19    3 h.   68,63 p
  91. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    3 h.   66,62 p
  92. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   66,18 p
  93. Kádár László                   2.cs. P06    3 h.   64,92 p
  94. Japport Mátyás                 1.cs. P06    3 h.   64,22 p
  95. Ailer József                   2.cs. P05    3 h.   61,47 p
  96. Ailer József                   1.cs. P05    3 h.   61,09 p
  97. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    3 h.   59,28 p
  98. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    3 h.   58,94 p
  99. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 100. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   56,36 p
 101. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    3 h.   55,76 p
 102. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   53,72 p
 103. Forgó István                   2.cs. P02    3 h.   52,62 p
 104. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    3 h.   51,83 p
 105. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   50,55 p
 106. Szabó Imre                     1.cs. P02    2 h.   48,52 p
 107. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    3 h.   48,34 p
 108. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    2 h.   46,42 p
 109. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    2 h.   44,81 p
 110. Benedek József                 1.cs. P02    2 h.   43,45 p
 111. Oláh István ifj.               1.cs. P02    2 h.   40,87 p
 112. Knyihár János                  1.cs. P01    2 h.   39,71 p
 113. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   39,66 p
 114. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 115. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   29,13 p
 116. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   27,39 p
 117. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 118. Tóth Barna                     2.cs. P19    1 h.   26,60 p
 119. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   26,03 p
 120. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   25,93 p
 121. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 122. Elek Zoltán                    2.cs. P19    1 h.   24,58 p
 123. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   24,03 p
 124. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   20,49 p
 125. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   16,51 p
 126. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   16,20 p
 127. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   15,35 p
 128. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    1 h.   12,90 p

P02 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Gulyás Ferenc                  1.cs.   15 h.  314,60 p
   2. Repka Róbert                   1.cs.   13 h.  303,79 p
   3. Ollé Ferenc                    1.cs.   14 h.  303,70 p
   4. Polyák János                   1.cs.   11 h.  243,88 p
   5. Repka Róbert                   2.cs.    8 h.  192,52 p
   6. Pataki József                  1.cs.    8 h.  191,23 p
   7. Benedek József                 1.cs.    8 h.  171,81 p
   8. Faragó István                  2.cs.    9 h.  166,98 p
   9. Gulyás Ferenc                  2.cs.    7 h.  155,35 p
  10. Fábián Attila                  1.cs.    7 h.  153,66 p
  11. Polyák János                   2.cs.    7 h.  145,29 p
  12. Kitulják Pál                   1.cs.    7 h.  143,04 p
  13. Varga Lajos                    2.cs.    7 h.  141,46 p
  14. Szabó Imre                     1.cs.    7 h.  129,83 p
  15. Faragó István                  1.cs.    6 h.  128,81 p
  16. Oláh István ifj.               1.cs.    8 h.  127,99 p
  17. Forgó István                   1.cs.    5 h.  112,14 p
  18. Ollé Ferenc                    2.cs.    6 h.  111,79 p
  19. Hegyi Norbert                  1.cs.    6 h.  108,69 p
  20. Varga Lajos                    1.cs.    5 h.   98,66 p
  21. Mihalik Csaba                  1.cs.    4 h.   93,16 p
  22. Papp Géza                      1.cs.    4 h.   89,91 p
  23. Sebok Miklós Attila            1.cs.    3 h.   71,40 p
  24. Forgó István                   2.cs.    3 h.   63,12 p
  25. Mihalik Csaba                  2.cs.    2 h.   49,29 p
  26. Oláh István ifj.               2.cs.    2 h.   43,50 p
  27. Pataki József                  2.cs.    2 h.   35,36 p
  28. Hegyi Norbert                  2.cs.    1 h.   29,79 p
  29. Kitulják Pál                   2.cs.    2 h.   29,04 p
  30. Fábián Attila                  2.cs.    1 h.   23,69 p
  31. Sebok Miklós Attila            2.cs.    1 h.   22,29 p
  32. Szabó Imre                     2.cs.    1 h.   19,25 p
  33. Kovács István                  1.cs.    1 h.   13,71 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   29 h.  735,37 p
   2. Csachó Mihály                  1.cs. P01   26 h.  655,57 p
   3. Szluka János                   2.cs. P01   27 h.  651,71 p
   4. Csachó Mihály                  2.cs. P01   27 h.  648,70 p
   5. Rotár István                   1.cs. P06   25 h.  618,42 p
   6. Szluka János                   1.cs. P01   25 h.  598,02 p
   7. Balog István                   1.cs. P06   25 h.  595,92 p
   8. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   25 h.  587,40 p
   9. Rotár István                   2.cs. P06   25 h.  562,38 p
  10. Turák Károly                   2.cs. P01   25 h.  543,59 p
  11. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   20 h.  514,22 p
  12. Turák Károly                   1.cs. P01   21 h.  507,04 p
  13. Kádár László                   1.cs. P06   24 h.  506,25 p
  14. Csehi Miklós                   1.cs. P01   25 h.  476,68 p
  15. Szikora János                  1.cs. P05   21 h.  467,89 p
  16. Nagy József                    1.cs. P01   22 h.  467,33 p
  17. Csehi Miklós                   2.cs. P01   21 h.  457,35 p
  18. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   23 h.  445,69 p
  19. Pádár Antal                    1.cs. P19   17 h.  441,74 p
  20. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   19 h.  432,65 p
  21. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   17 h.  424,46 p
  22. Szikora János                  2.cs. P05   19 h.  424,12 p
  23. Pádár Antal                    2.cs. P19   18 h.  417,45 p
  24. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   18 h.  408,65 p
  25. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   21 h.  397,67 p
  26. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   19 h.  392,07 p
  27. Kereki István                  1.cs. P19   18 h.  382,90 p
  28. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   18 h.  371,32 p
  29. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   19 h.  360,47 p
  30. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   16 h.  353,93 p
  31. Bajkán István                  1.cs. P01   16 h.  349,40 p
  32. Tóth László                    2.cs. P01   18 h.  348,10 p
  33. Jónás Krisztián                1.cs. P19   18 h.  346,20 p
  34. Nagy Károly                    1.cs. P01   18 h.  345,21 p
  35. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   17 h.  333,97 p
  36. Felek Árpád                    1.cs. P22   16 h.  326,84 p
  37. Szántó István                  1.cs. P19   15 h.  318,22 p
  38. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   15 h.  310,86 p
  39. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   13 h.  306,67 p
  40. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   14 h.  302,47 p
  41. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   13 h.  302,05 p
  42. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   16 h.  297,67 p
  43. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   17 h.  295,15 p
  44. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   14 h.  286,76 p
  45. Szántó István                  2.cs. P19   13 h.  270,04 p
  46. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   14 h.  265,22 p
  47. Balog István                   2.cs. P06   11 h.  261,25 p
  48. Repka Róbert                   1.cs. P02   11 h.  254,13 p
  49. Széll Imre                     2.cs. P05   11 h.  243,19 p
  50. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   12 h.  238,22 p
  51. Szabó Imre                     1.cs. P02   11 h.  237,40 p
  52. Nagy Mihály                    2.cs. P06   12 h.  234,55 p
  53. Kereki István                  2.cs. P19   11 h.  234,54 p
  54. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   12 h.  232,02 p
  55. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   11 h.  225,83 p
  56. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   11 h.  223,89 p
  57. Szabó László                   1.cs. P18   11 h.  221,32 p
  58. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   12 h.  220,29 p
  59. Nagy Károly                    2.cs. P01   12 h.  218,13 p
  60. Jambrik István                 1.cs. P05   10 h.  218,07 p
  61. Varga Lajos                    2.cs. P02   11 h.  214,67 p
  62. Marossy Gábor                  1.cs. P22   12 h.  212,76 p
  63. Tóth Barna                     1.cs. P19    9 h.  197,89 p
  64. Jambrik István                 2.cs. P05    9 h.  197,31 p
  65. Marossy Gábor                  2.cs. P22   10 h.  197,09 p
  66. Faragó István                  2.cs. P02   11 h.  193,32 p
  67. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    8 h.  185,47 p
  68. Szabó Imre                     1.cs. P19    9 h.  185,08 p
  69. Sajben Mihály                  1.cs. P01   10 h.  183,32 p
  70. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    8 h.  180,34 p
  71. Kádár László                   2.cs. P06    8 h.  180,10 p
  72. Kitulják Pál                   1.cs. P02   10 h.  176,62 p
  73. Kovács Imre                    1.cs. P06    9 h.  172,62 p
  74. Forgó István                   1.cs. P02    9 h.  172,15 p
  75. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    9 h.  170,25 p
  76. Török Zsigmond                 1.cs. P19    8 h.  169,18 p
  77. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    8 h.  168,85 p
  78. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  79. Széll Imre                     1.cs. P05    7 h.  165,51 p
  80. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
  81. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    8 h.  164,09 p
  82. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    9 h.  163,94 p
  83. Fülöp János                    2.cs. P06    9 h.  161,96 p
  84. Polyák János                   1.cs. P02    7 h.  159,98 p
  85. Pataki József                  1.cs. P02    8 h.  158,01 p
  86. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  87. Tóth László                    1.cs. P01    9 h.  152,07 p
  88. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    7 h.  147,88 p
  89. Forgó István                   2.cs. P02    8 h.  145,51 p
  90. Polyák János                   2.cs. P02    8 h.  145,23 p
  91. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  92. Jónás Krisztián                2.cs. P19    7 h.  136,72 p
  93. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  135,03 p
  94. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
  95. Varga Lajos                    1.cs. P02    7 h.  129,73 p
  96. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
  97. Ailer József                   1.cs. P05    6 h.  119,66 p
  98. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    6 h.  116,54 p
  99. Faragó István                  1.cs. P02    6 h.  113,98 p
 100. Fábián Attila                  1.cs. P02    6 h.  112,33 p
 101. Ailer József                   2.cs. P05    5 h.  111,07 p
 102. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 103. Japport Mátyás                 1.cs. P06    5 h.  105,38 p
 104. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 105. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 106. Benedek József                 1.cs. P02    5 h.   90,98 p
 107. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   83,37 p
 108. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.   83,24 p
 109. Szarka Károly                  2.cs. P05    5 h.   82,13 p
 110. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 111. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 112. Papp Géza                      1.cs. P02    3 h.   71,72 p
 113. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    3 h.   66,36 p
 114. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 115. Oláh István ifj.               1.cs. P02    3 h.   59,82 p
 116. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 117. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 118. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 119. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 120. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 121. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    2 h.   44,81 p
 122. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 123. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   43,61 p
 124. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 125. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    3 h.   40,97 p
 126. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 127. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 128. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   39,66 p
 129. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 130. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   29,71 p
 131. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 132. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p

P02 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Gulyás Ferenc                  1.cs.   27 h.  618,85 p
   2. Ollé Ferenc                    1.cs.   27 h.  604,52 p
   3. Repka Róbert                   1.cs.   23 h.  503,51 p
   4. Szabó Imre                     1.cs.   20 h.  439,65 p
   5. Polyák János                   1.cs.   19 h.  417,29 p
   6. Varga Lajos                    2.cs.   19 h.  414,40 p
   7. Kitulják Pál                   1.cs.   20 h.  412,83 p
   8. Pataki József                  1.cs.   16 h.  367,83 p
   9. Faragó István                  2.cs.   18 h.  339,72 p
  10. Varga Lajos                    1.cs.   16 h.  329,21 p
  11. Faragó István                  1.cs.   16 h.  314,39 p
  12. Benedek József                 1.cs.   14 h.  303,14 p
  13. Gulyás Ferenc                  2.cs.   14 h.  298,36 p
  14. Forgó István                   1.cs.   12 h.  273,82 p
  15. Polyák János                   2.cs.   13 h.  271,68 p
  16. Repka Róbert                   2.cs.   12 h.  262,30 p
  17. Szabó Imre                     2.cs.    9 h.  231,95 p
  18. Fábián Attila                  1.cs.   10 h.  216,30 p
  19. Forgó István                   2.cs.    9 h.  202,86 p
  20. Ollé Ferenc                    2.cs.   10 h.  194,64 p
  21. Oláh István ifj.               1.cs.   11 h.  194,14 p
  22. Hegyi Norbert                  1.cs.    9 h.  150,15 p
  23. Kitulják Pál                   2.cs.    6 h.  123,17 p
  24. Mihalik Csaba                  1.cs.    5 h.  116,49 p
  25. Benedek József                 2.cs.    4 h.  102,04 p
  26. Pataki József                  2.cs.    5 h.   90,19 p
  27. Papp Géza                      1.cs.    4 h.   89,91 p
  28. Mihalik Csaba                  2.cs.    4 h.   83,20 p
  29. Sebok Miklós Attila            2.cs.    5 h.   81,00 p
  30. Sebok Miklós Attila            1.cs.    3 h.   71,40 p
  31. Oláh István ifj.               2.cs.    3 h.   68,04 p
  32. Fábián Attila                  2.cs.    2 h.   53,02 p
  33. Hegyi Norbert                  2.cs.    2 h.   45,43 p
  34. Kovács István                  1.cs.    1 h.   13,71 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   18 h.  473,25 p
   2. Balog István                   1.cs. P06   18 h.  454,89 p
   3. Szluka János                   2.cs. P01   18 h.  454,80 p
   4. Rotár István                   1.cs. P06   17 h.  440,88 p
   5. Csachó Mihály                  2.cs. P01   17 h.  436,11 p
   6. Rotár István                   2.cs. P06   18 h.  423,76 p
   7. Szluka János                   1.cs. P01   17 h.  422,28 p
   8. Turák Károly                   1.cs. P01   17 h.  419,90 p
   9. Csachó Mihály                  1.cs. P01   16 h.  419,22 p
  10. Turák Károly                   2.cs. P01   17 h.  405,20 p
  11. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   15 h.  405,04 p
  12. Kádár László                   1.cs. P06   18 h.  404,98 p
  13. Szikora János                  1.cs. P05   17 h.  398,80 p
  14. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   16 h.  398,04 p
  15. Csehi Miklós                   2.cs. P01   17 h.  380,84 p
  16. Nagy József                    1.cs. P01   17 h.  372,71 p
  17. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   18 h.  364,66 p
  18. Csehi Miklós                   1.cs. P01   18 h.  358,47 p
  19. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   15 h.  349,57 p
  20. Pádár Antal                    1.cs. P19   13 h.  340,42 p
  21. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   16 h.  338,96 p
  22. Szikora János                  2.cs. P05   14 h.  337,55 p
  23. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   13 h.  336,94 p
  24. Pádár Antal                    2.cs. P19   14 h.  332,84 p
  25. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   16 h.  321,93 p
  26. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   14 h.  321,20 p
  27. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   14 h.  316,15 p
  28. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   15 h.  309,51 p
  29. Kereki István                  1.cs. P19   14 h.  307,84 p
  30. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   15 h.  306,05 p
  31. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   14 h.  300,02 p
  32. Nagy Károly                    1.cs. P01   15 h.  299,86 p
  33. Szántó István                  1.cs. P19   14 h.  296,09 p
  34. Felek Árpád                    1.cs. P22   14 h.  296,05 p
  35. Bajkán István                  1.cs. P01   12 h.  280,62 p
  36. Tóth László                    2.cs. P01   14 h.  280,13 p
  37. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   16 h.  279,60 p
  38. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   13 h.  274,59 p
  39. Jónás Krisztián                1.cs. P19   13 h.  273,41 p
  40. Balog István                   2.cs. P06   11 h.  261,25 p
  41. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   11 h.  258,61 p
  42. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   11 h.  254,71 p
  43. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   13 h.  249,76 p
  44. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   12 h.  249,32 p
  45. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   10 h.  248,62 p
  46. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   12 h.  233,29 p
  47. Széll Imre                     2.cs. P05   10 h.  230,72 p
  48. Szántó István                  2.cs. P19   11 h.  230,27 p
  49. Szabó László                   1.cs. P18   11 h.  221,32 p
  50. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   12 h.  220,29 p
  51. Kereki István                  2.cs. P19   10 h.  219,89 p
  52. Nagy Károly                    2.cs. P01   12 h.  218,13 p
  53. Varga Lajos                    2.cs. P02   11 h.  214,67 p
  54. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   10 h.  213,29 p
  55. Marossy Gábor                  1.cs. P22   12 h.  212,76 p
  56. Repka Róbert                   1.cs. P02    9 h.  212,50 p
  57. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   10 h.  210,63 p
  58. Nagy Mihály                    2.cs. P06   10 h.  206,30 p
  59. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   10 h.  205,80 p
  60. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   10 h.  201,48 p
  61. Jambrik István                 2.cs. P05    9 h.  197,31 p
  62. Marossy Gábor                  2.cs. P22   10 h.  197,09 p
  63. Szabó Imre                     1.cs. P02    8 h.  186,87 p
  64. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    8 h.  185,47 p
  65. Szabó Imre                     1.cs. P19    9 h.  185,08 p
  66. Jambrik István                 1.cs. P05    8 h.  183,40 p
  67. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    8 h.  180,34 p
  68. Kádár László                   2.cs. P06    8 h.  180,10 p
  69. Kovács Imre                    1.cs. P06    9 h.  172,62 p
  70. Sajben Mihály                  1.cs. P01    9 h.  169,01 p
  71. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  72. Széll Imre                     1.cs. P05    7 h.  165,51 p
  73. Faragó István                  2.cs. P02    9 h.  165,03 p
  74. Kitulják Pál                   1.cs. P02    9 h.  162,62 p
  75. Polyák János                   1.cs. P02    7 h.  159,98 p
  76. Forgó István                   1.cs. P02    8 h.  158,57 p
  77. Pataki József                  1.cs. P02    8 h.  158,01 p
  78. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  79. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    7 h.  154,93 p
  80. Török Zsigmond                 1.cs. P19    7 h.  152,43 p
  81. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
  82. Tóth László                    1.cs. P01    9 h.  152,07 p
  83. Tóth Barna                     1.cs. P19    7 h.  150,75 p
  84. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    7 h.  150,15 p
  85. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    8 h.  148,73 p
  86. Fülöp János                    2.cs. P06    8 h.  147,88 p
  87. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    7 h.  147,88 p
  88. Forgó István                   2.cs. P02    8 h.  145,51 p
  89. Polyák János                   2.cs. P02    8 h.  145,23 p
  90. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    7 h.  139,55 p
  91. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  92. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  135,03 p
  93. Varga Lajos                    1.cs. P02    7 h.  129,73 p
  94. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
  95. Ailer József                   1.cs. P05    6 h.  119,66 p
  96. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
  97. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    6 h.  116,54 p
  98. Faragó István                  1.cs. P02    6 h.  113,98 p
  99. Fábián Attila                  1.cs. P02    6 h.  112,33 p
 100. Ailer József                   2.cs. P05    5 h.  111,07 p
 101. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 102. Japport Mátyás                 1.cs. P06    5 h.  105,38 p
 103. Jónás Krisztián                2.cs. P19    5 h.  104,30 p
 104. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 105. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 106. Benedek József                 1.cs. P02    5 h.   90,98 p
 107. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   83,37 p
 108. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.   83,24 p
 109. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 110. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 111. Papp Géza                      1.cs. P02    3 h.   71,72 p
 112. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   70,13 p
 113. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    3 h.   66,36 p
 114. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 115. Oláh István ifj.               1.cs. P02    3 h.   59,82 p
 116. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 117. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 118. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 119. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 120. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 121. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    2 h.   44,81 p
 122. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 123. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   43,61 p
 124. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 125. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    3 h.   40,97 p
 126. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 127. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 128. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   39,66 p
 129. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 130. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   29,71 p
 131. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 132. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p

P02 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Gulyás Ferenc                  1.cs.   18 h.  453,48 p
   2. Ollé Ferenc                    1.cs.   18 h.  438,77 p
   3. Repka Róbert                   1.cs.   16 h.  380,34 p
   4. Polyák János                   1.cs.   16 h.  361,14 p
   5. Szabó Imre                     1.cs.   16 h.  351,73 p
   6. Pataki József                  1.cs.   15 h.  347,69 p
   7. Kitulják Pál                   1.cs.   16 h.  346,98 p
   8. Varga Lajos                    2.cs.   15 h.  338,95 p
   9. Faragó István                  1.cs.   14 h.  281,28 p
  10. Gulyás Ferenc                  2.cs.   13 h.  281,10 p
  11. Faragó István                  2.cs.   14 h.  276,68 p
  12. Varga Lajos                    1.cs.   12 h.  268,60 p
  13. Polyák János                   2.cs.   12 h.  257,80 p
  14. Forgó István                   1.cs.   11 h.  254,83 p
  15. Repka Róbert                   2.cs.   11 h.  247,63 p
  16. Benedek József                 1.cs.   10 h.  244,02 p
  17. Szabó Imre                     2.cs.    8 h.  218,78 p
  18. Fábián Attila                  1.cs.   10 h.  216,30 p
  19. Forgó István                   2.cs.    9 h.  202,86 p
  20. Ollé Ferenc                    2.cs.   10 h.  194,64 p
  21. Oláh István ifj.               1.cs.   10 h.  181,60 p
  22. Hegyi Norbert                  1.cs.    9 h.  150,15 p
  23. Kitulják Pál                   2.cs.    6 h.  123,17 p
  24. Mihalik Csaba                  1.cs.    5 h.  116,49 p
  25. Benedek József                 2.cs.    4 h.  102,04 p
  26. Pataki József                  2.cs.    5 h.   90,19 p
  27. Papp Géza                      1.cs.    4 h.   89,91 p
  28. Mihalik Csaba                  2.cs.    4 h.   83,20 p
  29. Sebok Miklós Attila            2.cs.    5 h.   81,00 p
  30. Sebok Miklós Attila            1.cs.    3 h.   71,40 p
  31. Oláh István ifj.               2.cs.    3 h.   68,04 p
  32. Fábián Attila                  2.cs.    2 h.   53,02 p
  33. Hegyi Norbert                  2.cs.    2 h.   45,43 p
  34. Kovács István                  1.cs.    1 h.   13,71 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Balog István                   P06 HU-12-D454770     H  3h  78,91p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  3h  78,27p
  3. Mogyorós Ferenc                P19 HU-13-05-41051    H  3h  72,15p
  4. Parázs Zoltán                  P19 HU-12-05-27043    H  3h  70,62p
  5. Rotár István                   P06 HU-10-OLI-0857    H  3h  68,38p
  6. Szántó István                  P19 HU 12-05-27771    H  3h  67,70p
  7. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  3h  65,40p
  8. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577872     H  3h  65,19p
  9. Szluka János                   P01 HU-14-15-00166    H  3h  64,54p
 10. Csachó Mihály                  P01 HU-11-05-08429    H  3h  64,00p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  3h  87,38p
  2. Kereki István                  P19 HU-13-05-40172    T  3h  82,42p
  3. Mogyorós Ferenc                P19 HU-13-05-40615    T  3h  80,27p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  3h  75,79p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776413    T  3h  68,85p
  6. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  3h  67,77p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  3h  67,52p
  8. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  3h  64,90p
  9. Nagy Mihály                    P06 HU-14-15-02179    T  3h  63,69p
 10. Balog István                   P06 HU-12-D454761     T  3h  62,50p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kitulják Pál                   P02 HU-08-05-52797    H  3h  67,03p
  2. Benedek József                 P02 HU-11-05-11630    H  3h  66,56p
  3. Repka Róbert                   P02 HU 13-05-37885    H  3h  65,47p
  4. Ollé Ferenc                    P02 HU-12-D454351     H  3h  65,11p
  5. Gulyás Ferenc                  P02 HU-08-5-52609     H  3h  62,92p
  6. Repka Róbert                   P02 HU 10-05-91275    H  3h  60,29p
  7. Gulyás Ferenc                  P02 HU-11-5-009542    H  3h  52,34p
  8. Oláh István ifj.               P02 HU-12-05-26466    H  3h  49,51p
  9. Hegyi Norbert                  P02 SR-12-308955      H  3h  47,78p
 10. Ollé Ferenc                    P02 HU-12-D454374     H  2h  54,72p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Forgó István                   P02 HU-12-D528280     T  2h  52,50p
  2. Polyák János                   P02 HU-13-D-597657    T  2h  51,17p
  3. Ollé Ferenc                    P02 HU-10-D247251     T  2h  46,65p
  4. Polyák János                   P02 HU-10-5-90922     T  2h  43,64p
  5. Pataki József                  P02 HU-10-6-98416     T  2h  43,25p
  6. Forgó István                   P02 HU-13-D577155     T  2h  41,75p
  7. Forgó István                   P02 HU-14-P-11498     T  2h  38,42p
  8. Benedek József                 P02 HU-11-05-11643    T  2h  37,97p
  9. Oláh István ifj.               P02 HU-10-05-93971    T  2h  37,91p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  6h 155,04p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-11-05-08429    H  6h 127,84p
  3. Balog István                   P06 HU-12-D454770     H  5h 133,55p
  4. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577859     H  5h 132,13p
  5. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  5h 129,01p
  6. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577875     H  5h 126,43p
  7. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  5h 124,75p
  8. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  5h 122,65p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776403    H  5h 118,51p
 10. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580168     H  5h 116,82p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  6h 152,82p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  6h 152,37p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  6h 139,20p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  6h 135,96p
  5. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  6h 133,72p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  6h 125,74p
  7. Rotár István                   P06 HU-13-D577446     T  5h 122,72p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  5h 119,71p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  5h 119,50p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577617     T  5h 118,78p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Ollé Ferenc                    P02 HU-12-D454374     H  5h 128,91p
  2. Szabó Imre                     P02 HU 12-D-528482    H  5h 126,65p
  3. Gulyás Ferenc                  P02 HU-08-5-52609     H  5h 115,00p
  4. Ollé Ferenc                    P02 HU-12-D454351     H  5h 110,66p
  5. Repka Róbert                   P02 HU 08-05-53542    H  4h  97,87p
  6. Gulyás Ferenc                  P02 HU-13-D-597843    H  4h  95,93p
  7. Kitulják Pál                   P02 HU-08-05-52797    H  4h  91,77p
  8. Repka Róbert                   P02 HU 12-05-24571    H  4h  85,67p
  9. Repka Róbert                   P02 HU 13-05-37885    H  4h  84,51p
 10. Ollé Ferenc                    P02 HU-12-D454370     H  4h  84,09p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Faragó István                  P02 HU-13-D591093     T  4h  80,39p
  2. Forgó István                   P02 HU-12-D528280     T  3h  78,00p
  3. Benedek József                 P02 HU-11-05-11643    T  3h  64,64p
  4. Ollé Ferenc                    P02 HU-10-D247251     T  3h  63,10p
  5. Polyák János                   P02 HU-10-5-90922     T  3h  60,29p
  6. Forgó István                   P02 HU-14-P-11498     T  3h  57,30p
  7. Oláh István ifj.               P02 HU-10-05-93971    T  3h  56,58p
  8. Faragó István                  P02 HU-13-05-37644    T  3h  53,43p
  9. Varga Lajos                    P02 HU-13-D577424     T  2h  56,62p
 10. Pataki József                  P02 HU-12-D-454383    T  2h  52,47p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  3h  65,40p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-15-00166    H  3h  64,54p
  3. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776349    H  3h  57,52p
  4. Szikora János                  P05 HU-14-15-01817    H  3h  56,22p
  5. Turák Károly                   P01 HU-14-OLI-28568   H  3h  52,64p
  6. Balázs Mátyás                  P01 HU-14-15-00732    H  3h  50,97p
  7. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-14-D776180     H  2h  58,93p
  8. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776045     H  2h  58,04p
  9. Szabó László                   P18 HU-14-15-03715    H  2h  56,82p
 10. Szikora János                  P05 HU-14-15-01819    H  2h  55,62p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776413    T  3h  68,85p
  2. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  3h  67,77p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  3h  67,52p
  4. Nagy Mihály                    P06 HU-14-15-02179    T  3h  63,69p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  3h  60,88p
  6. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776335    T  3h  55,65p
  7. Szikora János                  P05 HU-14-P-11623     T  3h  54,99p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  3h  54,37p
  9. Kovács Imre                    P06 HU-14-15-02360    T  3h  50,96p
 10. Felek Árpád                    P22 HU-14-D-777641    T  3h  40,87p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Kitulják Pál                   P02 HU-14-D775656     H  2h  50,06p
  2. Polyák János                   P02 HU-14-D-777700    H  2h  37,94p
  3. Kitulják Pál                   P02 HU-14-D832116     H  2h  31,79p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Forgó István                   P02 HU-14-P-11498     T  2h  38,42p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  5h 124,75p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  5h 122,65p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776403    H  5h 118,51p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 115,41p
  5. Turák Károly                   P01 HU-14-OLI-28568   H  5h 104,26p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  5h  95,45p
  7. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  4h 100,77p
  8. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  4h  97,85p
  9. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775064    H  4h  96,01p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-739730    H  4h  95,70p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  6h 152,37p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  6h 135,96p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  6h 125,74p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  5h 119,71p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  5h 119,50p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776449    T  5h 114,11p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776413    T  5h 108,30p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-OLI-28693   T  5h  97,19p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  5h  87,32p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  4h 106,19p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Kitulják Pál                   P02 HU-14-D832116     H  4h  76,62p
  2. Kitulják Pál                   P02 HU-14-D775656     H  3h  76,22p
  3. Pataki József                  P02 HU-14-P-11482     H  3h  67,44p
  4. Faragó István                  P02 HU-14-D775881     H  3h  63,67p
  5. Szabó Imre                     P02 HU 14-D-776975    H  3h  63,10p
  6. Varga Lajos                    P02 HU-14-D-777410    H  3h  62,27p
  7. Polyák János                   P02 HU-14-D-777700    H  3h  59,53p
  8. Faragó István                  P02 HU-14-D775876     H  3h  53,77p
  9. Forgó István                   P02 HU-14-D-775605    H  2h  49,12p
 10. Faragó István                  P02 HU-14-OLI-28592   H  2h  48,93p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Forgó István                   P02 HU-14-P-11498     T  3h  57,30p
  2. Mihalik Csaba                  P02 RO-14--0531697    T  2h  45,90p
  3. Faragó István                  P02 HU-14-D775878     T  2h  37,85p
  4. Forgó István                   P02 HU-14-D-775606    T  2h  35,77p
  5. Faragó István                  P02 HU-14-D775895     T  2h  31,01p