Békés Tagszövetség, P05 Gyomaendrod
Első adat felvétele: 2015.07.14 13:12:53
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.16 23:40:23
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.16 23:47:56
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.13 13:12:53
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 12 verseny 

Feleresztés helye: Sopron 3.
Feleresztés ideje: 2015.07.12 05:20
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 344000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         16   30   250   50   1280,19   1197,52
P02 Orosháza           16   28   231   46   1232,73   1118,58
P05 Gyomaendrod         9   20   245   49   1295,88   1180,86
P06 Gyula              10   17   209   42   1290,14   1230,10
P08 Tótkomlós           1    1    10    2   1253,92   1038,91
P19 Vészto             12   20   167   33   1282,60   1185,15
P22 Újkígyós            2    3    27    5   1185,07   1146,53
Tagszövetségben        66  119  1139  228   1295,88   1187,59

P05 egyesületi díjlista
   1. Szikora János                  0.cs. HU-14-P-11629     H 1295,88 m/p
   2. Széll Imre                     1.cs. HU-12-19-24381    T 1281,31 m/p
   3. Szikora János                  1.cs. HU-14-D776209     H 1277,41 m/p
   4. Szikora János                  1.cs. HU-14-15-01869    T 1271,48 m/p
   5. Szikora János                  1.cs. HU-14-D776206     H 1270,78 m/p
   6. Kecskeméti Zoltán              0.cs. HU-14-D776118     H 1265,74 m/p
   7. Kecskeméti Zoltán              2.cs. HU-12-D508720     H 1265,20 m/p
   8. Szikora János                  0.cs. HU-14-15-01837    H 1261,83 m/p
   9. Szikora János                  1.cs. HU-13-19-35279    H 1261,53 m/p
  10. Szikora János                  2.cs. HU-12-05-26651    H 1260,91 m/p
  11. Szikora János                  0.cs. HU-14-15-01838    H 1259,92 m/p
  12. Kecskeméti Zsolt               2.cs. HU-13-D580198     H 1239,63 m/p
  13. Kecskeméti Zsolt               1.cs. HU-13-D580197     T 1239,48 m/p
  14. Kecskeméti Zsolt               0.cs. HU-13-D580142     T 1238,97 m/p
  15. Kecskeméti Zsolt               1.cs. HU-13-D580202     H 1235,36 m/p
  16. Kecskeméti Zsolt               1.cs. HU-12-19-24327    T 1232,50 m/p
  17. Kecskeméti Zsolt               1.cs. HU-12-D508829     H 1231,92 m/p
  18. Kecskeméti Zsolt               1.cs. HU-12-19-24358    H 1231,26 m/p
  19. Kecskeméti Zsolt               2.cs. HU-13-D580200     T 1227,92 m/p
  20. Kecskeméti Zsolt               2.cs. HU-14-D776121     H 1227,70 m/p
  21. Ailer József                   1.cs. HU 12-19-24010    H 1226,36 m/p
  22. Jambrik István                 1.cs. HU-14-D776838     H 1226,31 m/p
  23. Szikora János                  1.cs. HU-14-D776205     H 1225,54 m/p
  24. Szikora János                  2.cs. HU-14-D777665     H 1225,25 m/p
  25. Szikora János                  2.cs. HU-14-15-01822    H 1220,29 m/p
  26. Szikora János                  0.cs. HU-14-15-01811    H 1219,79 m/p
  27. Szikora János                  0.cs. HU-14-15-01820    T 1218,93 m/p
  28. Szikora János                  0.cs. HU-14-D777656     H 1217,07 m/p
  29. Bánki Gyula dr.                0.cs. HU-10-09-05936    T 1215,94 m/p
  30. Kecskeméti Zsolt               2.cs. HU-12-19-24321    H 1215,71 m/p
  31. Szikora János                  1.cs. HU-14-D776216     H 1214,02 m/p
  32. Szikora János                  0.cs. HU-14-D778262     T 1209,99 m/p
  33. Ailer József                   0.cs. HU 13-19-35012    H 1209,58 m/p
  34. Kecskeméti Zsolt               0.cs. HU-13-D580173     T 1204,02 m/p
  35. Szikora János                  0.cs. HU-14-15-01827    T 1202,71 m/p
  36. Kecskeméti Zsolt               2.cs. HU-13-D580178     T 1201,03 m/p
  37. Kecskeméti Zsolt               0.cs. HU-13-D580177     T 1200,76 m/p
  38. Szikora János                  0.cs. HU-14-15-01848    H 1196,90 m/p
  39. Kecskeméti Zoltán              2.cs. HU-12-D508723     H 1192,70 m/p
  40. Ailer József                   0.cs. HU 08-19-79525    H 1190,80 m/p
  41. Kecskeméti Zoltán              2.cs. HU-12-D508782     H 1187,59 m/p
  42. Bánki Gyula dr.                1.cs. HU-12-19-24061    T 1185,53 m/p
  43. Szikora János                  2.cs. HU-14-15-01819    H 1185,50 m/p
  44. Szikora János                  1.cs. HU-14-D777653     H 1185,43 m/p
  45. Bánki Gyula dr.                2.cs. HU-14-09-26032    T 1185,10 m/p
  46. Kecskeméti Zoltán              2.cs. HU-13-D580035     H 1182,53 m/p
  47. Szikora János                  0.cs. HU-14-15-01825    H 1182,00 m/p
  48. Kecskeméti Zoltán              1.cs. HU-13-D580107     H 1181,12 m/p
  49. Kecskeméti Zoltán              1.cs. HU-14-D776111     H 1180,86 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ailer József                    0.cs. Dt: 328748 Kg:  10 Ók:  44 Kp:   0
   HU 13-19-35012    H 12 09:51:20  1209,58 m/p  33  18,00    0   0,00  160  17,39
 x HU 08-19-79525    H 12 09:55:37  1190,80 m/p  40  15,38    0   0,00  216  12,95

Ailer József                    1.cs. Dt: 328748 Kg:  10 Ók:  44 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  22,50p    R:   0.   0h   0,00p    T:  47.   1h  22,15p
   HU 12-19-24010    H 12 09:47:37  1226,36 m/p  21  22,50    0   0,00  100  22,15

Bánki Gyula dr.                 0.cs. Dt: 329491 Kg:   1 Ók:   1 Kp:   0
   HU-10-09-05936    T 12 09:50:58  1215,94 m/p  29  19,50    0   0,00  137  19,22

Bánki Gyula dr.                 1.cs. Dt: 329491 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  14,62p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-12-19-24061    T 12 09:57:55  1185,53 m/p  42  14,62    0   0,00    0   0,00

Bánki Gyula dr.                 2.cs. Dt: 329491 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  13,50p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-14-09-26032    T 12 09:58:01  1185,10 m/p  45  13,50    0   0,00    0   0,00

Jambrik István                  1.cs. Dt: 327630 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  22,12p    R:   0.   0h   0,00p    T:  48.   1h  22,07p
   HU-14-D776838     H 12 09:47:10  1226,31 m/p  22  22,12    0   0,00  101  22,07

Kecskeméti Zoltán               0.cs. Dt: 346889 Kg:  31 Ók:   1 Kp:   0
   HU-14-D776118     H 12 09:54:03  1265,74 m/p   6  28,12    0   0,00   17  28,73

Kecskeméti Zoltán               1.cs. Dt: 346889 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  24,38p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-13-D580107     H 12 10:13:41  1181,12 m/p  48  12,38    0   0,00    0   0,00
   HU-14-D776111     H 12 10:13:45  1180,86 m/p  49  12,00    0   0,00    0   0,00

Kecskeméti Zoltán               2.cs. Dt: 346889 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  71,62p    R:   0.   0h   0,00p    T:  29.   3h  54,08p
   HU-12-D508720     H 12 09:54:10  1265,20 m/p   7  27,75    0   0,00   18  28,65
   HU-12-D508723     H 12 10:10:50  1192,70 m/p  39  15,75    0   0,00  210  13,43
   HU-12-D508782     H 12 10:12:05  1187,59 m/p  41  15,00    0   0,00  228  12,00
   HU-13-D580035     H 12 10:13:20  1182,53 m/p  46  13,12    0   0,00    0   0,00

Kecskeméti Zsolt                0.cs. Dt: 346518 Kg:  23 Ók:   0 Kp:   0
   HU-13-D580142     T 12 09:59:41  1238,97 m/p  14  25,12    0   0,00   64  25,00
   HU-13-D580173     T 12 10:07:48  1204,02 m/p  34  17,62    0   0,00  168  16,76
   HU-13-D580177     T 12 10:08:35  1200,76 m/p  37  16,50    0   0,00  176  16,12

Kecskeméti Zsolt                1.cs. Dt: 346518 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 122,25p    R:   0.   0h   0,00p    T:   7.   5h 119,71p
   HU-13-D580197     T 12 09:59:34  1239,48 m/p  13  25,50    0   0,00   59  25,40
   HU-13-D580202     H 12 10:00:30  1235,36 m/p  15  24,75    0   0,00   73  24,29
   HU-12-19-24327    T 12 10:01:09  1232,50 m/p  16  24,38    0   0,00   82  23,58
   HU-12-D508829     H 12 10:01:17  1231,92 m/p  17  24,00    0   0,00   85  23,34
   HU-12-19-24358    H 12 10:01:26  1231,26 m/p  18  23,62    0   0,00   88  23,10

Kecskeméti Zsolt                2.cs. Dt: 346518 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 108,01p    R:   0.   0h   0,00p    T:   9.   5h 105,68p
   HU-13-D580198     H 12 09:59:32  1239,63 m/p  12  25,88    0   0,00   57  25,56
   HU-13-D580200     T 12 10:02:12  1227,92 m/p  19  23,25    0   0,00   95  22,55
   HU-14-D776121     H 12 10:02:15  1227,70 m/p  20  22,88    0   0,00   99  22,23
   HU-12-19-24321    H 12 10:05:02  1215,71 m/p  30  19,12    0   0,00  138  19,14
 x HU-13-D580178     T 12 10:08:31  1201,03 m/p  36  16,88    0   0,00  175  16,20

Széll Imre                      1.cs. Dt: 346595 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  29,62p    R:   0.   0h   0,00p    T:  38.   1h  29,60p
   HU-12-19-24381    T 12 09:50:30  1281,31 m/p   2  29,62    0   0,00    6  29,60

Szikora János                   0.cs. Dt: 346554 Kg:  33 Ók:   1 Kp:   0
   HU-14-P-11629     H 12 09:47:25  1295,88 m/p   1  30,00    0   0,00    1  30,00
   HU-14-15-01837    H 12 09:54:38  1261,83 m/p   8  27,38    0   0,00   21  28,41
   HU-14-15-01838    H 12 09:55:03  1259,92 m/p  11  26,25    0   0,00   25  28,10
   HU-14-15-01811    H 12 10:04:06  1219,79 m/p  26  20,62    0   0,00  123  20,33
   HU-14-15-01820    T 12 10:04:18  1218,93 m/p  27  20,25    0   0,00  127  20,01
   HU-14-D777656     H 12 10:04:44  1217,07 m/p  28  19,88    0   0,00  132  19,61
   HU-14-D778262     T 12 10:06:24  1209,99 m/p  32  18,38    0   0,00  159  17,47
   HU-14-15-01827    T 12 10:08:08  1202,71 m/p  35  17,25    0   0,00  174  16,28
   HU-14-15-01848    H 12 10:09:32  1196,90 m/p  38  16,12    0   0,00  194  14,70
   HU-14-15-01825    H 12 10:13:11  1182,00 m/p  47  12,75    0   0,00    0   0,00

Szikora János                   1.cs. Dt: 346554 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 135,38p    R:   0.   0h   0,00p    T:   3.   5h 138,10p
   HU-14-D776209     H 12 09:51:17  1277,41 m/p   3  29,25    0   0,00    8  29,44
   HU-14-15-01869    T 12 09:52:33  1271,48 m/p   4  28,88    0   0,00    9  29,37
   HU-14-D776206     H 12 09:52:42  1270,78 m/p   5  28,50    0   0,00   12  29,13
   HU-13-19-35279    H 12 09:54:42  1261,53 m/p   9  27,00    0   0,00   22  28,33
   HU-14-D776205     H 12 10:02:46  1225,54 m/p  23  21,75    0   0,00  104  21,83
   HU-14-D776216     H 12 10:05:27  1214,02 m/p  31  18,75    0   0,00  142  18,82
   HU-14-D777653     H 12 10:12:20  1185,43 m/p  44  13,88    0   0,00    0   0,00

Szikora János                   2.cs. Dt: 346554 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  83,25p    R:   0.   0h   0,00p    T:  21.   3h  70,33p
   HU-12-05-26651    H 12 09:54:50  1260,91 m/p  10  26,62    0   0,00   24  28,18
   HU-14-D777665     H 12 10:02:50  1225,25 m/p  24  21,38    0   0,00  106  21,67
   HU-14-15-01822    H 12 10:03:59  1220,29 m/p  25  21,00    0   0,00  121  20,48
   HU-14-15-01819    H 12 10:12:19  1185,50 m/p  43  14,25    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-P-11629     H 1295,88 m/p
   2. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776404    T 1290,14 m/p
   3. Balog István                   1.cs. P06 HU-14-D-776528    T 1287,14 m/p
   4. Balog István                   1.cs. P06 HU-13-D577780     T 1286,99 m/p
   5. Szántó István                  1.cs. P19 HU 13-05-40868    T 1282,60 m/p
   6. Széll Imre                     1.cs. P05 HU-12-19-24381    T 1281,31 m/p
   7. Nagy Károly                    2.cs. P01 HU-14-PM-10304    H 1280,19 m/p
   8. Szikora János                  1.cs. P05 HU-14-D776209     H 1277,41 m/p
   9. Szikora János                  1.cs. P05 HU-14-15-01869    T 1271,48 m/p
  10. Szluka János                   2.cs. P01 HU-14-15-00185    H 1271,14 m/p
  11. Szluka János                   1.cs. P01 HU-13-D597987     H 1270,91 m/p
  12. Szikora János                  1.cs. P05 HU-14-D776206     H 1270,78 m/p
  13. Szluka János                   2.cs. P01 HU-14-15-00151    H 1270,46 m/p
  14. Szluka János                   1.cs. P01 HU-14-D-777953    H 1270,23 m/p
  15. Szluka János                   2.cs. P01 HU-14-15-00168    H 1269,54 m/p
  16. Tóth Barna                     1.cs. P19 HU-14-D-777689    H 1267,41 m/p
  17. Kecskeméti Zoltán              0.cs. P05 HU-14-D776118     H 1265,74 m/p
  18. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05 HU-12-D508720     H 1265,20 m/p
  19. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-14-D-776487    T 1264,74 m/p
  20. Szántó István                  1.cs. P19 HU 13-05-40869    H 1262,75 m/p
  21. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-15-01837    H 1261,83 m/p
  22. Szikora János                  1.cs. P05 HU-13-19-35279    H 1261,53 m/p
  23. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-14-D-776405    T 1261,04 m/p
  24. Szikora János                  2.cs. P05 HU-12-05-26651    H 1260,91 m/p
  25. Szikora János                  0.cs. P05 HU-14-15-01838    H 1259,92 m/p
  26. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-D577670     T 1257,70 m/p
  27. Nagy Károly                    1.cs. P01 HU-14-15-00372    T 1255,89 m/p
  28. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-14-D-807776    T 1255,79 m/p
  29. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU-14-D-776431    T 1255,58 m/p
  30. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-D577691     H 1255,51 m/p
  31. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-776484    T 1255,37 m/p
  32. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-13-D577875     H 1255,06 m/p
  33. Gyori Sándor                   1.cs. P08 HU 13-05-40011    T 1253,92 m/p
  34. Rotár István                   2.cs. P06 HU-13-D577429     H 1253,65 m/p
  35. Jónás Krisztián                1.cs. P19 HU-14-D-775045    T 1252,99 m/p
  36. Szluka János                   1.cs. P01 HU-14-D-777942    H 1252,14 m/p
  37. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-12-05-27130    H 1250,87 m/p
  38. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-14-D-739730    H 1249,20 m/p
  39. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-14-D-776486    T 1249,06 m/p
  40. Nagy Károly                    2.cs. P01 HU-14-PM-10301    H 1248,11 m/p
  41. Balog István                   1.cs. P06 HU-14-D-776532    T 1247,43 m/p
  42. Pádár Antal                    2.cs. P19 HU-13-05-40990    H 1246,58 m/p
  43. Nagy Károly                    2.cs. P01 HU-14-PM-10307    H 1246,22 m/p
  44. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19 HU-14-OL-28825    H 1245,55 m/p
  45. Kassai Péter dr.               0.cs. P06 HU-13-D577612     T 1245,37 m/p
  46. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-12-D454870     T 1245,30 m/p
  47. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19 HU-13-05-40615    T 1245,08 m/p
  48. Tóth Barna                     2.cs. P19 HU-14-D-775004    H 1243,84 m/p
  49. Balog István                   1.cs. P06 HU-12-D454770     H 1243,34 m/p
  50. Balog István                   1.cs. P06 HU-14-D-776530    H 1242,99 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   87,94 p
   2. Szluka János                   2.cs. P01    3 h.   87,23 p
   3. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   86,43 p
   4. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   85,40 p
   5. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   84,85 p
   6. Nagy Károly                    2.cs. P01    3 h.   83,10 p
   7. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   77,47 p
   8. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   73,51 p
   9. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    3 h.   73,27 p
  10. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    3 h.   72,32 p
  11. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   72,24 p
  12. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    3 h.   70,34 p
  13. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   70,33 p
  14. Tóth Barna                     1.cs. P19    3 h.   68,83 p
  15. Kádár László                   2.cs. P06    3 h.   68,83 p
  16. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   68,03 p
  17. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   67,80 p
  18. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    3 h.   65,97 p
  19. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   64,31 p
  20. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   60,98 p
  21. Kereki István                  2.cs. P19    3 h.   60,18 p
  22. Benedek József                 1.cs. P02    3 h.   59,95 p
  23. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    3 h.   59,55 p
  24. Szántó István                  1.cs. P19    2 h.   58,17 p
  25. Balog István                   2.cs. P06    3 h.   56,77 p
  26. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    3 h.   55,35 p
  27. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   54,08 p
  28. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   53,37 p
  29. Jónás Krisztián                1.cs. P19    2 h.   52,94 p
  30. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   49,48 p
  31. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    2 h.   49,22 p
  32. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    3 h.   40,21 p
  33. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    2 h.   40,18 p
  34. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   40,09 p
  35. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    2 h.   34,07 p
  36. Csehi Miklós                   2.cs. P01    2 h.   32,88 p
  37. Turák Károly                   1.cs. P01    2 h.   30,97 p
  38. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   29,60 p
  39. Bajkán István                  1.cs. P01    2 h.   29,39 p
  40. Tóth László                    2.cs. P01    2 h.   29,32 p
  41. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   28,44 p
  42. Sajben Mihály                  1.cs. P01    2 h.   28,04 p
  43. Gyori Sándor                   1.cs. P08    1 h.   27,46 p
  44. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    2 h.   27,18 p
  45. Pádár Antal                    2.cs. P19    1 h.   26,75 p
  46. Tóth Barna                     2.cs. P19    1 h.   26,27 p
  47. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   22,15 p
  48. Jambrik István                 1.cs. P05    1 h.   22,07 p
  49. Kovács Imre                    1.cs. P06    1 h.   21,44 p
  50. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    1 h.   20,80 p
  51. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   18,74 p
  52. Csachó Mihály                  2.cs. P01    1 h.   18,26 p
  53. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   17,07 p
  54. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   16,84 p
  55. Kereki István                  1.cs. P19    1 h.   16,52 p
  56. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   15,96 p
  57. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   14,62 p
  58. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    1 h.   14,46 p
  59. Turák Károly                   2.cs. P01    1 h.   14,14 p
  60. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    1 h.   14,06 p
  61. Pataki József                  2.cs. P02    1 h.   13,82 p
  62. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   13,03 p

A verseny P05 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szikora János                  1.cs.    3 h.   86,63 p
   2. Kecskeméti Zsolt               1.cs.    3 h.   74,63 p
   3. Kecskeméti Zsolt               2.cs.    3 h.   72,01 p
   4. Szikora János                  2.cs.    3 h.   69,00 p
   5. Kecskeméti Zoltán              2.cs.    3 h.   58,50 p
   6. Széll Imre                     1.cs.    1 h.   29,62 p
   7. Kecskeméti Zoltán              1.cs.    2 h.   24,38 p
   8. Ailer József                   1.cs.    1 h.   22,50 p
   9. Jambrik István                 1.cs.    1 h.   22,12 p
  10. Bánki Gyula dr.                1.cs.    1 h.   14,62 p
  11. Bánki Gyula dr.                2.cs.    1 h.   13,50 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  140,41 p
   2. Balog István                   1.cs. P06    5 h.  138,73 p
   3. Szikora János                  1.cs. P05    5 h.  138,10 p
   4. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  134,06 p
   5. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  133,98 p
   6. Rotár István                   2.cs. P06    5 h.  125,10 p
   7. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    5 h.  119,71 p
   8. Kádár László                   1.cs. P06    5 h.  110,91 p
   9. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    5 h.  105,68 p
  10. Nagy Károly                    1.cs. P01    5 h.  103,77 p
  11. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    5 h.   99,33 p
  12. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.   98,93 p
  13. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    5 h.   91,72 p
  14. Kádár László                   2.cs. P06    4 h.   85,75 p
  15. Balog István                   2.cs. P06    5 h.   85,61 p
  16. Rotár István                   1.cs. P06    4 h.   85,51 p
  17. Tóth Barna                     1.cs. P19    4 h.   83,68 p
  18. Nagy Károly                    2.cs. P01    3 h.   83,10 p
  19. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    4 h.   80,35 p
  20. Pádár Antal                    1.cs. P19    4 h.   78,29 p
  21. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   70,33 p
  22. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    4 h.   65,61 p
  23. Repka Róbert                   1.cs. P02    4 h.   61,64 p
  24. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   60,98 p
  25. Kereki István                  2.cs. P19    3 h.   60,18 p
  26. Benedek József                 1.cs. P02    3 h.   59,95 p
  27. Szántó István                  1.cs. P19    2 h.   58,17 p
  28. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    3 h.   55,35 p
  29. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   54,08 p
  30. Jónás Krisztián                1.cs. P19    2 h.   52,94 p
  31. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    2 h.   49,22 p
  32. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    3 h.   40,21 p
  33. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    2 h.   40,18 p
  34. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   40,09 p
  35. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    2 h.   34,07 p
  36. Csehi Miklós                   2.cs. P01    2 h.   32,88 p
  37. Turák Károly                   1.cs. P01    2 h.   30,97 p
  38. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   29,60 p
  39. Bajkán István                  1.cs. P01    2 h.   29,39 p
  40. Tóth László                    2.cs. P01    2 h.   29,32 p
  41. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   28,44 p
  42. Sajben Mihály                  1.cs. P01    2 h.   28,04 p
  43. Gyori Sándor                   1.cs. P08    1 h.   27,46 p
  44. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    2 h.   27,18 p
  45. Pádár Antal                    2.cs. P19    1 h.   26,75 p
  46. Tóth Barna                     2.cs. P19    1 h.   26,27 p
  47. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   22,15 p
  48. Jambrik István                 1.cs. P05    1 h.   22,07 p
  49. Kovács Imre                    1.cs. P06    1 h.   21,44 p
  50. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    1 h.   20,80 p
  51. Varga Lajos                    2.cs. P02    1 h.   18,74 p
  52. Csachó Mihály                  2.cs. P01    1 h.   18,26 p
  53. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   17,07 p
  54. Szabó Imre                     1.cs. P02    1 h.   16,84 p
  55. Kereki István                  1.cs. P19    1 h.   16,52 p
  56. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   15,96 p
  57. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   14,62 p
  58. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    1 h.   14,46 p
  59. Turák Károly                   2.cs. P01    1 h.   14,14 p
  60. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    1 h.   14,06 p
  61. Pataki József                  2.cs. P02    1 h.   13,82 p
  62. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   13,03 p

A verseny P05 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szikora János                  1.cs.    5 h.  135,38 p
   2. Kecskeméti Zsolt               1.cs.    5 h.  122,25 p
   3. Kecskeméti Zsolt               2.cs.    5 h.  108,01 p
   4. Szikora János                  2.cs.    4 h.   83,25 p
   5. Kecskeméti Zoltán              2.cs.    4 h.   71,62 p
   6. Széll Imre                     1.cs.    1 h.   29,62 p
   7. Kecskeméti Zoltán              1.cs.    2 h.   24,38 p
   8. Ailer József                   1.cs.    1 h.   22,50 p
   9. Jambrik István                 1.cs.    1 h.   22,12 p
  10. Bánki Gyula dr.                1.cs.    1 h.   14,62 p
  11. Bánki Gyula dr.                2.cs.    1 h.   13,50 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.28. Kuty
  07.12. Sopron 3.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   24 h.  625,21 p
   2. Szluka János                   2.cs. P01   24 h.  608,00 p
   3. Balog István                   1.cs. P06   24 h.  603,00 p
   4. Rotár István                   1.cs. P06   23 h.  586,93 p
   5. Szluka János                   1.cs. P01   23 h.  580,88 p
   6. Rotár István                   2.cs. P06   24 h.  575,79 p
   7. Csachó Mihály                  1.cs. P01   22 h.  561,74 p
   8. Szikora János                  1.cs. P05   23 h.  546,39 p
   9. Kádár László                   1.cs. P06   24 h.  544,40 p
  10. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   21 h.  506,93 p
  11. Turák Károly                   1.cs. P01   21 h.  494,68 p
  12. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   18 h.  478,31 p
  13. Csachó Mihály                  2.cs. P01   19 h.  476,46 p
  14. Turák Károly                   2.cs. P01   21 h.  474,78 p
  15. Szikora János                  2.cs. P05   20 h.  469,56 p
  16. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   22 h.  468,25 p
  17. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   19 h.  457,52 p
  18. Pádár Antal                    1.cs. P19   18 h.  449,75 p
  19. Csehi Miklós                   1.cs. P01   22 h.  441,17 p
  20. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   21 h.  441,02 p
  21. Nagy Károly                    1.cs. P01   21 h.  438,22 p
  22. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   19 h.  430,98 p
  23. Szántó István                  1.cs. P19   19 h.  422,34 p
  24. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   21 h.  416,34 p
  25. Csehi Miklós                   2.cs. P01   19 h.  413,72 p
  26. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   19 h.  412,12 p
  27. Nagy József                    1.cs. P01   19 h.  410,86 p
  28. Jónás Krisztián                1.cs. P19   18 h.  395,78 p
  29. Kereki István                  1.cs. P19   18 h.  392,23 p
  30. Balog István                   2.cs. P06   17 h.  384,90 p
  31. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   17 h.  382,80 p
  32. Felek Árpád                    1.cs. P22   17 h.  377,02 p
  33. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   18 h.  376,07 p
  34. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   18 h.  374,63 p
  35. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   17 h.  361,75 p
  36. Pádár Antal                    2.cs. P19   15 h.  359,59 p
  37. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   17 h.  358,69 p
  38. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   16 h.  356,80 p
  39. Tóth László                    2.cs. P01   18 h.  352,20 p
  40. Bajkán István                  1.cs. P01   16 h.  337,78 p
  41. Repka Róbert                   1.cs. P02   15 h.  336,31 p
  42. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   14 h.  321,20 p
  43. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   13 h.  315,65 p
  44. Kádár László                   2.cs. P06   14 h.  308,42 p
  45. Nagy Mihály                    2.cs. P06   14 h.  304,28 p
  46. Kereki István                  2.cs. P19   14 h.  301,56 p
  47. Nagy Károly                    2.cs. P01   15 h.  301,23 p
  48. Szabó László                   1.cs. P18   14 h.  293,02 p
  49. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   15 h.  285,34 p
  50. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   16 h.  279,60 p
  51. Marossy Gábor                  2.cs. P22   13 h.  279,26 p
  52. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   14 h.  274,71 p
  53. Varga Lajos                    2.cs. P02   14 h.  274,21 p
  54. Sajben Mihály                  1.cs. P01   14 h.  267,47 p
  55. Szántó István                  2.cs. P19   13 h.  261,58 p
  56. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   14 h.  258,14 p
  57. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   12 h.  254,36 p
  58. Polyák János                   1.cs. P02   12 h.  249,58 p
  59. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   12 h.  249,32 p
  60. Széll Imre                     2.cs. P05   11 h.  244,68 p
  61. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   11 h.  242,11 p
  62. Jambrik István                 1.cs. P05   11 h.  240,77 p
  63. Marossy Gábor                  1.cs. P22   13 h.  238,69 p
  64. Kovács Imre                    1.cs. P06   12 h.  235,23 p
  65. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   12 h.  234,42 p
  66. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   11 h.  223,67 p
  67. Jambrik István                 2.cs. P05   10 h.  223,62 p
  68. Tóth Barna                     1.cs. P19   10 h.  219,58 p
  69. Varga Lajos                    1.cs. P02   10 h.  215,96 p
  70. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02   11 h.  215,52 p
  71. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   10 h.  213,29 p
  72. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   10 h.  208,84 p
  73. Széll Imre                     1.cs. P05    9 h.  207,86 p
  74. Szabó Imre                     1.cs. P19   10 h.  206,34 p
  75. Szabó Imre                     1.cs. P02    9 h.  203,71 p
  76. Benedek József                 1.cs. P02   10 h.  193,31 p
  77. Váradi Ferenc                  2.cs. P01   10 h.  187,35 p
  78. Forgó István                   1.cs. P02    9 h.  187,29 p
  79. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    9 h.  180,78 p
  80. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    8 h.  180,34 p
  81. Kitulják Pál                   1.cs. P02   10 h.  177,18 p
  82. Polyák János                   2.cs. P02   10 h.  172,38 p
  83. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  84. Faragó István                  2.cs. P02    9 h.  165,03 p
  85. Ailer József                   1.cs. P05    8 h.  164,35 p
  86. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    8 h.  161,94 p
  87. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    8 h.  158,10 p
  88. Pataki József                  1.cs. P02    8 h.  158,01 p
  89. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  90. Török Zsigmond                 1.cs. P19    7 h.  152,43 p
  91. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
  92. Tóth László                    1.cs. P01    9 h.  152,07 p
  93. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    8 h.  148,73 p
  94. Fülöp János                    2.cs. P06    8 h.  147,88 p
  95. Forgó István                   2.cs. P02    8 h.  145,51 p
  96. Fábián Attila                  1.cs. P02    7 h.  142,18 p
  97. Japport Mátyás                 1.cs. P06    7 h.  139,87 p
  98. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  99. Tóth Barna                     2.cs. P19    6 h.  133,11 p
 100. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    6 h.  127,18 p
 101. Ailer József                   2.cs. P05    6 h.  126,01 p
 102. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 103. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  117,11 p
 104. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
 105. Faragó István                  1.cs. P02    6 h.  113,98 p
 106. Jónás Krisztián                2.cs. P19    5 h.  104,30 p
 107. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 108. Oláh István ifj.               1.cs. P02    4 h.   86,51 p
 109. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   83,37 p
 110. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.   83,24 p
 111. Fülöp János                    1.cs. P06    4 h.   79,77 p
 112. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   79,39 p
 113. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 114. Knyihár János                  1.cs. P01    4 h.   75,82 p
 115. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 116. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 117. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   70,13 p
 118. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 119. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 120. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 121. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 122. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 123. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    2 h.   44,81 p
 124. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 125. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   43,61 p
 126. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 127. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    3 h.   40,97 p
 128. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 129. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 130. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 131. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   29,71 p
 132. Gyori Sándor                   1.cs. P08    1 h.   27,46 p
 133. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 134. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 135. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p
 136. Pataki József                  2.cs. P02    1 h.   13,82 p

P05 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szikora János                  1.cs.   23 h.  548,93 p
   2. Kecskeméti Zsolt               1.cs.   22 h.  525,12 p
   3. Kecskeméti Zoltán              2.cs.   20 h.  487,73 p
   4. Szikora János                  2.cs.   20 h.  478,22 p
   5. Kecskeméti Zsolt               2.cs.   19 h.  401,92 p
   6. Kecskeméti Zoltán              1.cs.   16 h.  343,12 p
   7. Bánki Gyula dr.                1.cs.   13 h.  289,23 p
   8. Bánki Gyula dr.                2.cs.   14 h.  278,17 p
   9. Széll Imre                     2.cs.   13 h.  274,19 p
  10. Jambrik István                 1.cs.   13 h.  269,30 p
  11. Széll Imre                     1.cs.   13 h.  266,52 p
  12. Jambrik István                 2.cs.   10 h.  223,10 p
  13. Ailer József                   1.cs.    8 h.  174,27 p
  14. Ailer József                   2.cs.    6 h.  121,30 p
  15. Szarka Károly                  2.cs.    5 h.   82,89 p
  16. Miklavitz János                2.cs.    3 h.   61,76 p
  17. Szendrei László                1.cs.    2 h.   48,30 p
  18. Miklavitz János                1.cs.    2 h.   37,69 p
  19. Szarka Károly                  1.cs.    2 h.   28,79 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.28. Kuty
  07.12. Sopron 3.

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   34 h.  896,75 p
   2. Csachó Mihály                  1.cs. P01   33 h.  813,15 p
   3. Szluka János                   2.cs. P01   32 h.  789,27 p
   4. Szluka János                   1.cs. P01   32 h.  783,22 p
   5. Rotár István                   1.cs. P06   31 h.  764,78 p
   6. Balog István                   1.cs. P06   31 h.  746,69 p
   7. Rotár István                   2.cs. P06   31 h.  728,99 p
   8. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   31 h.  702,75 p
   9. Csachó Mihály                  2.cs. P01   28 h.  670,79 p
  10. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   25 h.  633,93 p
  11. Kádár László                   1.cs. P06   29 h.  628,68 p
  12. Szikora János                  1.cs. P05   27 h.  614,78 p
  13. Turák Károly                   2.cs. P01   29 h.  611,48 p
  14. Szikora János                  2.cs. P05   26 h.  564,26 p
  15. Pádár Antal                    1.cs. P19   22 h.  552,97 p
  16. Turák Károly                   1.cs. P01   23 h.  550,85 p
  17. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   23 h.  545,04 p
  18. Csehi Miklós                   1.cs. P01   28 h.  537,66 p
  19. Nagy József                    1.cs. P01   24 h.  505,48 p
  20. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   25 h.  501,25 p
  21. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   23 h.  498,26 p
  22. Kereki István                  1.cs. P19   24 h.  494,75 p
  23. Nagy Károly                    1.cs. P01   25 h.  494,24 p
  24. Csehi Miklós                   2.cs. P01   23 h.  490,23 p
  25. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   22 h.  488,75 p
  26. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   24 h.  488,57 p
  27. Jónás Krisztián                1.cs. P19   23 h.  475,81 p
  28. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   22 h.  450,74 p
  29. Szántó István                  1.cs. P19   20 h.  445,23 p
  30. Pádár Antal                    2.cs. P19   19 h.  444,20 p
  31. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   23 h.  442,54 p
  32. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   21 h.  433,36 p
  33. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   22 h.  426,77 p
  34. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   20 h.  426,66 p
  35. Tóth László                    2.cs. P01   22 h.  420,17 p
  36. Balog István                   2.cs. P06   19 h.  413,74 p
  37. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   18 h.  408,76 p
  38. Felek Árpád                    1.cs. P22   19 h.  407,81 p
  39. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   21 h.  400,56 p
  40. Repka Róbert                   1.cs. P02   18 h.  390,10 p
  41. Bajkán István                  1.cs. P01   19 h.  388,18 p
  42. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   16 h.  369,08 p
  43. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   16 h.  353,93 p
  44. Nagy Mihály                    2.cs. P06   17 h.  350,48 p
  45. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   19 h.  349,72 p
  46. Szabó László                   1.cs. P18   16 h.  329,52 p
  47. Kádár László                   2.cs. P06   15 h.  325,34 p
  48. Marossy Gábor                  2.cs. P22   15 h.  318,25 p
  49. Kereki István                  2.cs. P19   15 h.  316,21 p
  50. Szántó István                  2.cs. P19   15 h.  301,35 p
  51. Nagy Károly                    2.cs. P01   15 h.  301,23 p
  52. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   17 h.  295,15 p
  53. Sajben Mihály                  1.cs. P01   16 h.  295,14 p
  54. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   15 h.  290,17 p
  55. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   14 h.  286,76 p
  56. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   14 h.  281,95 p
  57. Tóth Barna                     1.cs. P19   13 h.  281,57 p
  58. Jambrik István                 1.cs. P05   13 h.  275,44 p
  59. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   14 h.  264,96 p
  60. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   14 h.  258,14 p
  61. Széll Imre                     2.cs. P05   12 h.  257,15 p
  62. Varga Lajos                    2.cs. P02   13 h.  256,92 p
  63. Szabó Imre                     1.cs. P02   12 h.  254,24 p
  64. Polyák János                   1.cs. P02   12 h.  249,58 p
  65. Varga Lajos                    1.cs. P02   11 h.  243,17 p
  66. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   11 h.  242,11 p
  67. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   12 h.  241,76 p
  68. Marossy Gábor                  1.cs. P22   13 h.  238,69 p
  69. Kovács Imre                    1.cs. P06   12 h.  235,23 p
  70. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02   12 h.  229,44 p
  71. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   11 h.  225,83 p
  72. Jambrik István                 2.cs. P05   10 h.  223,62 p
  73. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   10 h.  208,84 p
  74. Széll Imre                     1.cs. P05    9 h.  207,86 p
  75. Szabó Imre                     1.cs. P19   10 h.  206,34 p
  76. Forgó István                   1.cs. P02   10 h.  200,87 p
  77. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   10 h.  194,72 p
  78. Faragó István                  2.cs. P02   11 h.  193,32 p
  79. Benedek József                 1.cs. P02   10 h.  193,31 p
  80. Kitulják Pál                   1.cs. P02   11 h.  191,18 p
  81. Szabó Zoltán                   2.cs. P19   10 h.  188,80 p
  82. Váradi Ferenc                  2.cs. P01   10 h.  187,35 p
  83. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    8 h.  180,34 p
  84. Polyák János                   2.cs. P02   10 h.  172,38 p
  85. Török Zsigmond                 1.cs. P19    8 h.  169,18 p
  86. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  87. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
  88. Ailer József                   1.cs. P05    8 h.  164,35 p
  89. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    9 h.  163,94 p
  90. Fülöp János                    2.cs. P06    9 h.  161,96 p
  91. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    8 h.  161,94 p
  92. Pataki József                  1.cs. P02    8 h.  158,01 p
  93. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  94. Tóth László                    1.cs. P01    9 h.  152,07 p
  95. Forgó István                   2.cs. P02    8 h.  145,51 p
  96. Fábián Attila                  1.cs. P02    7 h.  142,18 p
  97. Japport Mátyás                 1.cs. P06    7 h.  139,87 p
  98. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  99. Jónás Krisztián                2.cs. P19    7 h.  136,72 p
 100. Tóth Barna                     2.cs. P19    6 h.  133,11 p
 101. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
 102. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    6 h.  127,18 p
 103. Ailer József                   2.cs. P05    6 h.  126,01 p
 104. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 105. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  117,11 p
 106. Faragó István                  1.cs. P02    6 h.  113,98 p
 107. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 108. Oláh István ifj.               1.cs. P02    4 h.   86,51 p
 109. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   83,37 p
 110. Nagy Mihály                    1.cs. P06    5 h.   83,24 p
 111. Szarka Károly                  2.cs. P05    5 h.   82,13 p
 112. Fülöp János                    1.cs. P06    4 h.   79,77 p
 113. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   79,39 p
 114. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 115. Knyihár János                  1.cs. P01    4 h.   75,82 p
 116. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 117. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 118. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 119. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 120. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 121. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 122. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 123. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    2 h.   44,81 p
 124. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 125. Kitulják Pál                   2.cs. P02    2 h.   43,61 p
 126. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 127. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    3 h.   40,97 p
 128. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 129. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 130. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 131. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   29,71 p
 132. Gyori Sándor                   1.cs. P08    1 h.   27,46 p
 133. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 134. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 135. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p
 136. Pataki József                  2.cs. P02    1 h.   13,82 p

P05 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kecskeméti Zsolt               1.cs.   29 h.  664,84 p
   2. Szikora János                  1.cs.   27 h.  618,56 p
   3. Szikora János                  2.cs.   27 h.  607,11 p
   4. Kecskeméti Zoltán              2.cs.   26 h.  593,37 p
   5. Kecskeméti Zsolt               2.cs.   25 h.  497,94 p
   6. Kecskeméti Zoltán              1.cs.   18 h.  378,15 p
   7. Bánki Gyula dr.                2.cs.   16 h.  314,82 p
   8. Bánki Gyula dr.                1.cs.   14 h.  306,52 p
   9. Jambrik István                 1.cs.   15 h.  299,68 p
  10. Széll Imre                     2.cs.   14 h.  287,45 p
  11. Széll Imre                     1.cs.   13 h.  266,52 p
  12. Jambrik István                 2.cs.   11 h.  235,10 p
  13. Ailer József                   1.cs.    8 h.  174,27 p
  14. Ailer József                   2.cs.    6 h.  121,30 p
  15. Szarka Károly                  2.cs.    5 h.   82,89 p
  16. Miklavitz János                2.cs.    3 h.   61,76 p
  17. Szendrei László                1.cs.    2 h.   48,30 p
  18. Miklavitz János                1.cs.    2 h.   37,69 p
  19. Szarka Károly                  1.cs.    2 h.   28,79 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.14. Sopron 2.
  06.28. Kuty
  07.12. Sopron 3.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   18 h.  446,17 p
   2. Balog István                   1.cs. P06   18 h.  443,35 p
   3. Kádár László                   1.cs. P06   18 h.  412,43 p
   4. Rotár István                   2.cs. P06   18 h.  408,34 p
   5. Szluka János                   1.cs. P01   17 h.  402,06 p
   6. Rotár István                   1.cs. P06   17 h.  400,40 p
   7. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   17 h.  398,59 p
   8. Szluka János                   2.cs. P01   17 h.  388,62 p
   9. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   16 h.  386,52 p
  10. Pádár Antal                    1.cs. P19   15 h.  384,82 p
  11. Csachó Mihály                  1.cs. P01   16 h.  373,65 p
  12. Szikora János                  1.cs. P05   16 h.  366,18 p
  13. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   15 h.  354,13 p
  14. Szántó István                  1.cs. P19   15 h.  353,47 p
  15. Szikora János                  2.cs. P05   15 h.  352,46 p
  16. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   14 h.  351,60 p
  17. Kereki István                  1.cs. P19   15 h.  348,84 p
  18. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   14 h.  348,33 p
  19. Jónás Krisztián                1.cs. P19   15 h.  347,15 p
  20. Nagy Károly                    1.cs. P01   16 h.  338,13 p
  21. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   15 h.  337,80 p
  22. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   16 h.  335,59 p
  23. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   16 h.  323,90 p
  24. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   14 h.  321,20 p
  25. Turák Károly                   1.cs. P01   14 h.  309,70 p
  26. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   15 h.  305,11 p
  27. Csachó Mihály                  2.cs. P01   13 h.  297,36 p
  28. Csehi Miklós                   1.cs. P01   16 h.  293,58 p
  29. Repka Róbert                   1.cs. P02   13 h.  283,44 p
  30. Turák Károly                   2.cs. P01   14 h.  283,41 p
  31. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   12 h.  273,69 p
  32. Kereki István                  2.cs. P19   12 h.  267,47 p
  33. Pádár Antal                    2.cs. P19   10 h.  259,31 p
  34. Nagy József                    1.cs. P01   13 h.  258,79 p
  35. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   11 h.  256,97 p
  36. Tóth Barna                     1.cs. P19   10 h.  256,16 p
  37. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   12 h.  255,32 p
  38. Balog István                   2.cs. P06   11 h.  252,15 p
  39. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   12 h.  250,58 p
  40. Felek Árpád                    1.cs. P22   11 h.  247,26 p
  41. Szabó László                   1.cs. P18   11 h.  246,51 p
  42. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   10 h.  239,64 p
  43. Csehi Miklós                   2.cs. P01   12 h.  236,75 p
  44. Jambrik István                 1.cs. P05   11 h.  235,94 p
  45. Sajben Mihály                  1.cs. P01   12 h.  234,76 p
  46. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   10 h.  230,65 p
  47. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   12 h.  226,76 p
  48. Nagy Mihály                    2.cs. P06   10 h.  224,91 p
  49. Nagy Károly                    2.cs. P01   10 h.  221,45 p
  50. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   11 h.  220,89 p
  51. Szántó István                  2.cs. P19   11 h.  220,38 p
  52. Marossy Gábor                  2.cs. P22   10 h.  216,23 p
  53. Polyák János                   1.cs. P02   10 h.  197,39 p
  54. Széll Imre                     2.cs. P05    9 h.  197,24 p
  55. Kovács Imre                    1.cs. P06   10 h.  196,93 p
  56. Bajkán István                  1.cs. P01   11 h.  195,89 p
  57. Tóth László                    2.cs. P01   11 h.  195,69 p
  58. Kádár László                   2.cs. P06    9 h.  193,24 p
  59. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   10 h.  191,83 p
  60. Váradi Ferenc                  2.cs. P01   10 h.  182,29 p
  61. Marossy Gábor                  1.cs. P22   10 h.  181,21 p
  62. Varga Lajos                    2.cs. P02    9 h.  178,23 p
  63. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    9 h.  168,52 p
  64. Benedek József                 1.cs. P02    8 h.  157,97 p
  65. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    7 h.  157,16 p
  66. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    8 h.  154,99 p
  67. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    8 h.  154,86 p
  68. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    8 h.  154,01 p
  69. Széll Imre                     1.cs. P05    7 h.  153,77 p
  70. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    7 h.  149,33 p
  71. Fülöp János                    2.cs. P06    8 h.  148,37 p
  72. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    7 h.  146,77 p
  73. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    7 h.  146,29 p
  74. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    6 h.  145,93 p
  75. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    7 h.  142,65 p
  76. Varga Lajos                    1.cs. P02    6 h.  142,59 p
  77. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    6 h.  139,99 p
  78. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  79. Ailer József                   1.cs. P05    6 h.  132,36 p
  80. Jambrik István                 2.cs. P05    6 h.  127,00 p
  81. Jónás Krisztián                2.cs. P19    6 h.  123,56 p
  82. Polyák János                   2.cs. P02    7 h.  123,44 p
  83. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  117,11 p
  84. Szabó Imre                     1.cs. P02    6 h.  116,31 p
  85. Tóth László                    1.cs. P01    6 h.  111,82 p
  86. Török Zsigmond                 1.cs. P19    5 h.  108,69 p
  87. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.  107,69 p
  88. Fábián Attila                  1.cs. P02    5 h.  107,07 p
  89. Szabó Imre                     1.cs. P19    6 h.  104,65 p
  90. Pataki József                  1.cs. P02    5 h.  103,56 p
  91. Fülöp János                    1.cs. P06    5 h.  103,50 p
  92. Ailer József                   2.cs. P05    5 h.  102,80 p
  93. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    5 h.  102,27 p
  94. Faragó István                  1.cs. P02    5 h.   99,16 p
  95. Japport Mátyás                 1.cs. P06    5 h.   98,71 p
  96. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   97,81 p
  97. Kitulják Pál                   1.cs. P02    6 h.   97,28 p
  98. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    5 h.   96,36 p
  99. Forgó István                   1.cs. P02    4 h.   89,95 p
 100. Faragó István                  2.cs. P02    5 h.   84,70 p
 101. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 102. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    4 h.   70,48 p
 103. Csikós Elek                    2.cs. P19    3 h.   70,18 p
 104. Csikós Elek                    1.cs. P19    3 h.   68,68 p
 105. Oláh István ifj.               1.cs. P02    3 h.   67,56 p
 106. Forgó István                   2.cs. P02    4 h.   66,58 p
 107. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    3 h.   59,45 p
 108. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    3 h.   59,28 p
 109. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   58,56 p
 110. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 111. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    3 h.   55,76 p
 112. Tóth Barna                     2.cs. P19    2 h.   52,87 p
 113. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    3 h.   48,34 p
 114. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    2 h.   44,81 p
 115. Szarka Károly                  2.cs. P05    3 h.   41,72 p
 116. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 117. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   36,43 p
 118. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   29,13 p
 119. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    2 h.   28,01 p
 120. Gyori Sándor                   1.cs. P08    1 h.   27,46 p
 121. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   27,39 p
 122. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 123. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   26,03 p
 124. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   25,93 p
 125. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 126. Elek Zoltán                    2.cs. P19    1 h.   24,58 p
 127. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   24,23 p
 128. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   24,03 p
 129. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   20,49 p
 130. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p
 131. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   16,20 p
 132. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   15,35 p
 133. Pataki József                  2.cs. P02    1 h.   13,82 p
 134. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p
 135. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   12,25 p

P05 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kecskeméti Zoltán              2.cs.   17 h.  407,00 p
   2. Kecskeméti Zsolt               1.cs.   18 h.  394,99 p
   3. Szikora János                  1.cs.   17 h.  380,70 p
   4. Szikora János                  2.cs.   15 h.  359,31 p
   5. Kecskeméti Zsolt               2.cs.   14 h.  303,88 p
   6. Kecskeméti Zoltán              1.cs.   13 h.  272,19 p
   7. Jambrik István                 1.cs.   12 h.  254,61 p
   8. Széll Imre                     2.cs.   10 h.  212,87 p
   9. Széll Imre                     1.cs.   10 h.  197,96 p
  10. Bánki Gyula dr.                1.cs.    9 h.  192,20 p
  11. Bánki Gyula dr.                2.cs.    8 h.  152,39 p
  12. Ailer József                   1.cs.    7 h.  148,44 p
  13. Jambrik István                 2.cs.    5 h.  113,71 p
  14. Ailer József                   2.cs.    5 h.   95,80 p
  15. Szarka Károly                  1.cs.    2 h.   33,19 p
  16. Szarka Károly                  2.cs.    2 h.   28,56 p
  17. Miklavitz János                2.cs.    1 h.   27,78 p
  18. Szendrei László                1.cs.    1 h.   25,93 p
  19. Miklavitz János                1.cs.    1 h.   25,69 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.14. Sopron 2.
  06.28. Kuty
  07.12. Sopron 3.

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   23 h.  586,28 p
   2. Balog István                   1.cs. P06   23 h.  548,05 p
   3. Csachó Mihály                  1.cs. P01   23 h.  515,22 p
   4. Szluka János                   1.cs. P01   22 h.  493,85 p
   5. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   20 h.  492,78 p
   6. Rotár István                   1.cs. P06   21 h.  470,80 p
   7. Kádár László                   1.cs. P06   20 h.  457,93 p
   8. Szluka János                   2.cs. P01   20 h.  455,97 p
   9. Kereki István                  1.cs. P19   20 h.  452,81 p
  10. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   20 h.  446,18 p
  11. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   18 h.  442,34 p
  12. Rotár István                   2.cs. P06   20 h.  439,60 p
  13. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   21 h.  435,64 p
  14. Pádár Antal                    1.cs. P19   17 h.  428,12 p
  15. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   18 h.  427,26 p
  16. Szikora János                  1.cs. P05   18 h.  415,60 p
  17. Szikora János                  2.cs. P05   19 h.  415,57 p
  18. Jónás Krisztián                1.cs. P19   19 h.  409,21 p
  19. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   17 h.  406,86 p
  20. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   16 h.  389,80 p
  21. Szántó István                  1.cs. P19   17 h.  387,04 p
  22. Csachó Mihály                  2.cs. P01   17 h.  375,89 p
  23. Tóth Barna                     1.cs. P19   15 h.  370,48 p
  24. Nagy Károly                    1.cs. P01   18 h.  364,79 p
  25. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   16 h.  345,30 p
  26. Repka Róbert                   1.cs. P02   16 h.  337,23 p
  27. Csehi Miklós                   1.cs. P01   19 h.  332,22 p
  28. Turák Károly                   1.cs. P01   14 h.  330,14 p
  29. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   16 h.  324,72 p
  30. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   15 h.  321,53 p
  31. Turák Károly                   2.cs. P01   16 h.  313,06 p
  32. Kereki István                  2.cs. P19   14 h.  311,51 p
  33. Pádár Antal                    2.cs. P19   13 h.  310,88 p
  34. Nagy József                    1.cs. P01   16 h.  301,83 p
  35. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   15 h.  300,43 p
  36. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   13 h.  294,83 p
  37. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   13 h.  285,88 p
  38. Szabó László                   1.cs. P18   13 h.  283,01 p
  39. Balog István                   2.cs. P06   13 h.  280,99 p
  40. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   14 h.  274,85 p
  41. Nagy Mihály                    2.cs. P06   13 h.  271,11 p
  42. Jambrik István                 1.cs. P05   13 h.  270,61 p
  43. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   13 h.  267,89 p
  44. Felek Árpád                    1.cs. P22   12 h.  260,30 p
  45. Marossy Gábor                  2.cs. P22   12 h.  255,22 p
  46. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   11 h.  254,04 p
  47. Sajben Mihály                  1.cs. P01   13 h.  249,32 p
  48. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   13 h.  248,11 p
  49. Szántó István                  2.cs. P19   12 h.  247,85 p
  50. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   13 h.  242,25 p
  51. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   13 h.  239,58 p
  52. Csehi Miklós                   2.cs. P01   12 h.  236,75 p
  53. Tóth László                    2.cs. P01   13 h.  222,21 p
  54. Nagy Károly                    2.cs. P01   10 h.  221,45 p
  55. Kádár László                   2.cs. P06   10 h.  210,16 p
  56. Széll Imre                     2.cs. P05   10 h.  209,71 p
  57. Bajkán István                  1.cs. P01   12 h.  207,09 p
  58. Polyák János                   1.cs. P02   10 h.  197,39 p
  59. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   10 h.  192,43 p
  60. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   10 h.  184,07 p
  61. Kovács Imre                    1.cs. P06    9 h.  181,98 p
  62. Marossy Gábor                  1.cs. P22   10 h.  181,21 p
  63. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    8 h.  175,25 p
  64. Jónás Krisztián                2.cs. P19    9 h.  170,96 p
  65. Varga Lajos                    1.cs. P02    7 h.  169,80 p
  66. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    9 h.  167,88 p
  67. Fülöp János                    2.cs. P06    9 h.  162,45 p
  68. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    8 h.  161,21 p
  69. Varga Lajos                    2.cs. P02    8 h.  160,94 p
  70. Benedek József                 1.cs. P02    8 h.  157,97 p
  71. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    8 h.  155,19 p
  72. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    8 h.  154,86 p
  73. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    8 h.  154,01 p
  74. Széll Imre                     1.cs. P05    7 h.  153,77 p
  75. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    7 h.  149,33 p
  76. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    7 h.  146,77 p
  77. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    6 h.  145,93 p
  78. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    6 h.  139,99 p
  79. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  80. Ailer József                   1.cs. P05    6 h.  132,36 p
  81. Jambrik István                 2.cs. P05    6 h.  127,00 p
  82. Török Zsigmond                 1.cs. P19    6 h.  125,44 p
  83. Polyák János                   2.cs. P02    7 h.  123,44 p
  84. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  117,11 p
  85. Szabó Imre                     1.cs. P02    6 h.  116,31 p
  86. Tóth László                    1.cs. P01    6 h.  111,82 p
  87. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    6 h.  111,09 p
  88. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.  107,69 p
  89. Fábián Attila                  1.cs. P02    5 h.  107,07 p
  90. Szabó Imre                     1.cs. P19    6 h.  104,65 p
  91. Pataki József                  1.cs. P02    5 h.  103,56 p
  92. Forgó István                   1.cs. P02    5 h.  103,53 p
  93. Fülöp János                    1.cs. P06    5 h.  103,50 p
  94. Ailer József                   2.cs. P05    5 h.  102,80 p
  95. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    5 h.  102,27 p
  96. Faragó István                  1.cs. P02    5 h.   99,16 p
  97. Japport Mátyás                 1.cs. P06    5 h.   98,71 p
  98. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   97,81 p
  99. Faragó István                  2.cs. P02    6 h.   97,39 p
 100. Kitulják Pál                   1.cs. P02    6 h.   97,28 p
 101. Csikós Elek                    2.cs. P19    4 h.   84,40 p
 102. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 103. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    4 h.   70,48 p
 104. Csikós Elek                    1.cs. P19    3 h.   68,68 p
 105. Oláh István ifj.               1.cs. P02    3 h.   67,56 p
 106. Forgó István                   2.cs. P02    4 h.   66,58 p
 107. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    3 h.   59,45 p
 108. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    3 h.   59,28 p
 109. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   58,56 p
 110. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 111. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    3 h.   55,76 p
 112. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   53,72 p
 113. Tóth Barna                     2.cs. P19    2 h.   52,87 p
 114. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    3 h.   48,34 p
 115. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    2 h.   44,81 p
 116. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 117. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   36,43 p
 118. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   29,13 p
 119. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    2 h.   28,01 p
 120. Gyori Sándor                   1.cs. P08    1 h.   27,46 p
 121. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   27,39 p
 122. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 123. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   26,03 p
 124. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   25,93 p
 125. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 126. Elek Zoltán                    2.cs. P19    1 h.   24,58 p
 127. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   24,23 p
 128. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   24,03 p
 129. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   20,49 p
 130. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p
 131. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   16,20 p
 132. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   15,35 p
 133. Pataki József                  2.cs. P02    1 h.   13,82 p
 134. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p
 135. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   12,25 p

P05 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szikora János                  2.cs.   20 h.  451,22 p
   2. Kecskeméti Zsolt               1.cs.   19 h.  438,61 p
   3. Szikora János                  1.cs.   18 h.  414,59 p
   4. Kecskeméti Zoltán              2.cs.   19 h.  414,10 p
   5. Kecskeméti Zsolt               2.cs.   20 h.  399,90 p
   6. Kecskeméti Zoltán              1.cs.   14 h.  289,61 p
   7. Jambrik István                 1.cs.   14 h.  284,99 p
   8. Széll Imre                     2.cs.   10 h.  212,87 p
   9. Bánki Gyula dr.                1.cs.   10 h.  209,49 p
  10. Széll Imre                     1.cs.   10 h.  197,96 p
  11. Bánki Gyula dr.                2.cs.   10 h.  189,04 p
  12. Ailer József                   1.cs.    7 h.  148,44 p
  13. Jambrik István                 2.cs.    5 h.  113,71 p
  14. Ailer József                   2.cs.    5 h.   95,80 p
  15. Szarka Károly                  1.cs.    2 h.   33,19 p
  16. Szarka Károly                  2.cs.    2 h.   28,56 p
  17. Miklavitz János                2.cs.    1 h.   27,78 p
  18. Szendrei László                1.cs.    1 h.   25,93 p
  19. Miklavitz János                1.cs.    1 h.   25,69 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.
  06.21. Cheb
  06.28. Kuty
  07.04. Döbeln (országos)
  07.12. Sopron 3.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   36 h.  924,69 p
   2. Rotár István                   1.cs. P06   35 h.  873,72 p
   3. Szluka János                   1.cs. P01   33 h.  834,53 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01   34 h.  832,86 p
   5. Balog István                   1.cs. P06   33 h.  800,48 p
   6. Szikora János                  1.cs. P05   32 h.  767,65 p
   7. Turák Károly                   1.cs. P01   32 h.  746,03 p
   8. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   30 h.  726,00 p
   9. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   30 h.  707,53 p
  10. Pádár Antal                    1.cs. P19   28 h.  677,83 p
  11. Szikora János                  2.cs. P05   29 h.  663,35 p
  12. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   29 h.  657,26 p
  13. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   31 h.  657,19 p
  14. Szluka János                   2.cs. P01   26 h.  641,57 p
  15. Rotár István                   2.cs. P06   27 h.  639,80 p
  16. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   25 h.  639,69 p
  17. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   31 h.  636,34 p
  18. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   28 h.  636,34 p
  19. Kádár László                   1.cs. P06   27 h.  621,98 p
  20. Csehi Miklós                   1.cs. P01   31 h.  618,84 p
  21. Nagy Károly                    1.cs. P01   29 h.  594,67 p
  22. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   29 h.  582,40 p
  23. Turák Károly                   2.cs. P01   26 h.  571,64 p
  24. Szántó István                  1.cs. P19   25 h.  569,42 p
  25. Csachó Mihály                  2.cs. P01   23 h.  552,30 p
  26. Kereki István                  1.cs. P19   25 h.  552,06 p
  27. Jónás Krisztián                1.cs. P19   25 h.  550,56 p
  28. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   27 h.  547,60 p
  29. Csehi Miklós                   2.cs. P01   25 h.  533,52 p
  30. Pádár Antal                    2.cs. P19   21 h.  519,30 p
  31. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   25 h.  512,80 p
  32. Felek Árpád                    1.cs. P22   22 h.  504,55 p
  33. Nagy József                    1.cs. P01   22 h.  477,85 p
  34. Repka Róbert                   1.cs. P02   22 h.  475,96 p
  35. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   21 h.  468,29 p
  36. Tóth László                    2.cs. P01   24 h.  464,13 p
  37. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   20 h.  464,02 p
  38. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   20 h.  458,57 p
  39. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   21 h.  453,56 p
  40. Marossy Gábor                  1.cs. P22   23 h.  448,21 p
  41. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   20 h.  438,86 p
  42. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   18 h.  431,94 p
  43. Széll Imre                     2.cs. P05   19 h.  424,16 p
  44. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   19 h.  416,69 p
  45. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   19 h.  413,46 p
  46. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   20 h.  411,92 p
  47. Szabó Imre                     1.cs. P02   18 h.  404,51 p
  48. Bajkán István                  1.cs. P01   19 h.  400,21 p
  49. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   18 h.  400,12 p
  50. Balog István                   2.cs. P06   17 h.  384,90 p
  51. Kereki István                  2.cs. P19   17 h.  379,58 p
  52. Szabó László                   1.cs. P18   18 h.  377,91 p
  53. Jambrik István                 1.cs. P05   18 h.  377,05 p
  54. Nagy Károly                    2.cs. P01   19 h.  372,92 p
  55. Széll Imre                     1.cs. P05   16 h.  365,79 p
  56. Varga Lajos                    1.cs. P02   18 h.  361,08 p
  57. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   18 h.  356,99 p
  58. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   15 h.  336,56 p
  59. Sajben Mihály                  1.cs. P01   17 h.  335,56 p
  60. Tóth Barna                     1.cs. P19   14 h.  326,42 p
  61. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   15 h.  321,48 p
  62. Nagy Mihály                    2.cs. P06   15 h.  318,88 p
  63. Marossy Gábor                  2.cs. P22   15 h.  314,23 p
  64. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   17 h.  314,17 p
  65. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   16 h.  310,13 p
  66. Kádár László                   2.cs. P06   14 h.  308,42 p
  67. Polyák János                   1.cs. P02   15 h.  306,55 p
  68. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   15 h.  305,70 p
  69. Kitulják Pál                   1.cs. P02   16 h.  301,95 p
  70. Forgó István                   1.cs. P02   14 h.  298,57 p
  71. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   17 h.  296,16 p
  72. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   14 h.  293,02 p
  73. Varga Lajos                    2.cs. P02   15 h.  292,23 p
  74. Papp Géza                      1.cs. P02   13 h.  278,99 p
  75. Szántó István                  2.cs. P19   14 h.  277,45 p
  76. Szabó Imre                     1.cs. P19   14 h.  272,72 p
  77. Kovács Imre                    1.cs. P06   13 h.  254,77 p
  78. Tóth László                    1.cs. P01   13 h.  253,86 p
  79. Fábián Attila                  1.cs. P02   12 h.  226,48 p
  80. Jambrik István                 2.cs. P05   10 h.  223,62 p
  81. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   11 h.  223,55 p
  82. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02   11 h.  215,52 p
  83. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   10 h.  208,84 p
  84. Benedek József                 1.cs. P02   11 h.  205,50 p
  85. Ailer József                   1.cs. P05   10 h.  202,93 p
  86. Váradi Ferenc                  2.cs. P01   11 h.  201,76 p
  87. Forgó István                   2.cs. P02   11 h.  201,59 p
  88. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  196,32 p
  89. Kitulják Pál                   2.cs. P02    9 h.  192,33 p
  90. Török Zsigmond                 1.cs. P19    9 h.  187,68 p
  91. Polyák János                   2.cs. P02   11 h.  186,63 p
  92. Fülöp János                    2.cs. P06   10 h.  186,39 p
  93. Faragó István                  1.cs. P02    9 h.  183,16 p
  94. Faragó István                  2.cs. P02   10 h.  179,11 p
  95. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    9 h.  167,38 p
  96. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  97. Jónás Krisztián                2.cs. P19    8 h.  162,11 p
  98. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    8 h.  158,10 p
  99. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
 100. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
 101. Ailer József                   2.cs. P05    7 h.  152,40 p
 102. Czikkel József                 1.cs. P19    7 h.  147,27 p
 103. Japport Mátyás                 1.cs. P06    7 h.  139,87 p
 104. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
 105. Tóth Barna                     2.cs. P19    6 h.  133,11 p
 106. Oláh István ifj.               1.cs. P02    6 h.  128,58 p
 107. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    6 h.  127,18 p
 108. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 109. Fülöp János                    1.cs. P06    6 h.  124,68 p
 110. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 111. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
 112. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 113. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 114. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 115. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    5 h.   95,72 p
 116. Gyori Sándor                   1.cs. P08    4 h.   88,73 p
 117. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 118. Knyihár János                  1.cs. P01    4 h.   75,82 p
 119. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 120. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 121. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   70,13 p
 122. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 123. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 124. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 125. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 126. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 127. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 128. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 129. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 130. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 131. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 132. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 133. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 134. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 135. Kovács István                  1.cs. P02    1 h.   28,10 p
 136. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 137. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 138. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
 139. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p
 140. Pataki József                  2.cs. P02    1 h.   13,82 p

P05 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szikora János                  1.cs.   33 h.  785,47 p
   2. Kecskeméti Zsolt               1.cs.   29 h.  683,60 p
   3. Szikora János                  2.cs.   29 h.  671,55 p
   4. Kecskeméti Zoltán              2.cs.   29 h.  666,53 p
   5. Bánki Gyula dr.                1.cs.   24 h.  530,86 p
   6. Széll Imre                     2.cs.   22 h.  472,41 p
   7. Kecskeméti Zsolt               2.cs.   22 h.  453,89 p
   8. Kecskeméti Zoltán              1.cs.   20 h.  449,79 p
   9. Bánki Gyula dr.                2.cs.   21 h.  445,49 p
  10. Széll Imre                     1.cs.   21 h.  444,34 p
  11. Jambrik István                 1.cs.   20 h.  411,17 p
  12. Jambrik István                 2.cs.   10 h.  223,10 p
  13. Ailer József                   1.cs.   10 h.  212,23 p
  14. Ailer József                   2.cs.    7 h.  146,02 p
  15. Szarka Károly                  2.cs.    5 h.   82,89 p
  16. Szarka Károly                  1.cs.    4 h.   67,92 p
  17. Miklavitz János                2.cs.    3 h.   61,76 p
  18. Szendrei László                1.cs.    2 h.   48,30 p
  19. Miklavitz János                1.cs.    2 h.   37,69 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.
  06.21. Cheb
  06.28. Kuty
  07.04. Döbeln (országos)
  07.12. Sopron 3.

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   55 h. 1358,76 p
   2. Rotár István                   1.cs. P06   52 h. 1212,37 p
   3. Csachó Mihály                  1.cs. P01   51 h. 1183,79 p
   4. Szluka János                   1.cs. P01   48 h. 1164,20 p
   5. Balog István                   1.cs. P06   46 h. 1053,19 p
   6. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   45 h. 1018,11 p
   7. Szikora János                  1.cs. P05   41 h.  950,20 p
   8. Szluka János                   2.cs. P01   37 h.  885,23 p
   9. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   39 h.  883,20 p
  10. Turák Károly                   1.cs. P01   39 h.  879,46 p
  11. Rotár István                   2.cs. P06   38 h.  860,90 p
  12. Pádár Antal                    1.cs. P19   35 h.  830,63 p
  13. Csehi Miklós                   1.cs. P01   43 h.  814,26 p
  14. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   36 h.  813,31 p
  15. Kádár László                   1.cs. P06   37 h.  802,90 p
  16. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   32 h.  795,31 p
  17. Szikora János                  2.cs. P05   36 h.  779,35 p
  18. Csachó Mihály                  2.cs. P01   34 h.  776,89 p
  19. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   36 h.  738,22 p
  20. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   32 h.  723,86 p
  21. Turák Károly                   2.cs. P01   35 h.  722,48 p
  22. Kereki István                  1.cs. P19   34 h.  714,45 p
  23. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   34 h.  677,01 p
  24. Nagy Károly                    1.cs. P01   34 h.  670,28 p
  25. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   34 h.  647,82 p
  26. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   33 h.  646,93 p
  27. Jónás Krisztián                1.cs. P19   31 h.  643,33 p
  28. Szántó István                  1.cs. P19   29 h.  639,08 p
  29. Csehi Miklós                   2.cs. P01   30 h.  627,40 p
  30. Pádár Antal                    2.cs. P19   26 h.  621,87 p
  31. Nagy József                    1.cs. P01   29 h.  601,29 p
  32. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   24 h.  567,36 p
  33. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   29 h.  567,22 p
  34. Repka Róbert                   1.cs. P02   26 h.  546,34 p
  35. Felek Árpád                    1.cs. P22   24 h.  535,34 p
  36. Tóth László                    2.cs. P01   28 h.  532,10 p
  37. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   25 h.  530,91 p
  38. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   24 h.  517,80 p
  39. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   25 h.  517,16 p
  40. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   23 h.  512,00 p
  41. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   24 h.  483,53 p
  42. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   21 h.  481,42 p
  43. Szabó Imre                     1.cs. P02   22 h.  481,39 p
  44. Széll Imre                     2.cs. P05   23 h.  478,68 p
  45. Bajkán István                  1.cs. P01   23 h.  468,99 p
  46. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   22 h.  468,25 p
  47. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   21 h.  464,30 p
  48. Marossy Gábor                  1.cs. P22   24 h.  463,97 p
  49. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   22 h.  457,32 p
  50. Tóth Barna                     1.cs. P19   19 h.  440,74 p
  51. Kereki István                  2.cs. P19   20 h.  439,91 p
  52. Széll Imre                     1.cs. P05   20 h.  430,67 p
  53. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   22 h.  421,37 p
  54. Szabó László                   1.cs. P18   20 h.  414,41 p
  55. Balog István                   2.cs. P06   19 h.  413,74 p
  56. Jambrik István                 1.cs. P05   20 h.  411,72 p
  57. Varga Lajos                    1.cs. P02   20 h.  401,23 p
  58. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   18 h.  396,90 p
  59. Nagy Károly                    2.cs. P01   19 h.  372,92 p
  60. Nagy Mihály                    2.cs. P06   18 h.  365,08 p
  61. Sajben Mihály                  1.cs. P01   19 h.  363,23 p
  62. Marossy Gábor                  2.cs. P22   17 h.  353,22 p
  63. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   16 h.  334,69 p
  64. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   17 h.  333,29 p
  65. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   18 h.  326,99 p
  66. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   17 h.  325,59 p
  67. Kádár László                   2.cs. P06   15 h.  325,34 p
  68. Szántó István                  2.cs. P19   16 h.  317,22 p
  69. Kitulják Pál                   1.cs. P02   17 h.  315,95 p
  70. Forgó István                   1.cs. P02   15 h.  312,15 p
  71. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   18 h.  311,71 p
  72. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   15 h.  311,11 p
  73. Polyák János                   1.cs. P02   15 h.  306,55 p
  74. Varga Lajos                    2.cs. P02   15 h.  292,23 p
  75. Papp Géza                      1.cs. P02   13 h.  278,99 p
  76. Szabó Imre                     1.cs. P19   14 h.  272,72 p
  77. Tóth László                    1.cs. P01   14 h.  269,32 p
  78. Kovács Imre                    1.cs. P06   13 h.  254,77 p
  79. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   12 h.  238,47 p
  80. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02   12 h.  229,44 p
  81. Fábián Attila                  1.cs. P02   12 h.  226,48 p
  82. Jambrik István                 2.cs. P05   10 h.  223,62 p
  83. Jónás Krisztián                2.cs. P19   11 h.  209,51 p
  84. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   10 h.  208,84 p
  85. Faragó István                  2.cs. P02   12 h.  207,40 p
  86. Benedek József                 1.cs. P02   11 h.  205,50 p
  87. Török Zsigmond                 1.cs. P19   10 h.  204,43 p
  88. Ailer József                   1.cs. P05   10 h.  202,93 p
  89. Váradi Ferenc                  2.cs. P01   11 h.  201,76 p
  90. Forgó István                   2.cs. P02   11 h.  201,59 p
  91. Fülöp János                    2.cs. P06   11 h.  200,47 p
  92. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  196,32 p
  93. Kitulják Pál                   2.cs. P02    9 h.  192,33 p
  94. Szabó Zoltán                   2.cs. P19   10 h.  188,80 p
  95. Polyák János                   2.cs. P02   11 h.  186,63 p
  96. Faragó István                  1.cs. P02    9 h.  183,16 p
  97. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   10 h.  182,59 p
  98. Czikkel József                 1.cs. P19    9 h.  177,74 p
  99. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
 100. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
 101. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
 102. Ailer József                   2.cs. P05    7 h.  152,40 p
 103. Japport Mátyás                 1.cs. P06    7 h.  139,87 p
 104. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
 105. Tóth Barna                     2.cs. P19    6 h.  133,11 p
 106. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
 107. Oláh István ifj.               1.cs. P02    6 h.  128,58 p
 108. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    6 h.  127,18 p
 109. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 110. Fülöp János                    1.cs. P06    6 h.  124,68 p
 111. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 112. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 113. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 114. Gyori Sándor                   1.cs. P08    5 h.  101,08 p
 115. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 116. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    5 h.   95,72 p
 117. Szarka Károly                  2.cs. P05    5 h.   82,13 p
 118. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 119. Knyihár János                  1.cs. P01    4 h.   75,82 p
 120. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 121. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 122. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 123. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 124. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 125. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 126. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 127. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 128. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 129. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 130. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 131. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 132. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 133. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 134. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 135. Kovács István                  1.cs. P02    1 h.   28,10 p
 136. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 137. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 138. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
 139. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p
 140. Pataki József                  2.cs. P02    1 h.   13,82 p

P05 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szikora János                  1.cs.   42 h.  969,26 p
   2. Kecskeméti Zsolt               1.cs.   37 h.  848,43 p
   3. Szikora János                  2.cs.   37 h.  817,09 p
   4. Kecskeméti Zoltán              2.cs.   35 h.  772,17 p
   5. Bánki Gyula dr.                1.cs.   29 h.  609,93 p
   6. Kecskeméti Zsolt               2.cs.   28 h.  549,91 p
   7. Széll Imre                     2.cs.   26 h.  532,49 p
   8. Kecskeméti Zoltán              1.cs.   24 h.  515,65 p
   9. Széll Imre                     1.cs.   25 h.  512,43 p
  10. Bánki Gyula dr.                2.cs.   24 h.  495,58 p
  11. Jambrik István                 1.cs.   22 h.  441,55 p
  12. Jambrik István                 2.cs.   11 h.  235,10 p
  13. Ailer József                   1.cs.   10 h.  212,23 p
  14. Ailer József                   2.cs.    7 h.  146,02 p
  15. Szarka Károly                  2.cs.    5 h.   82,89 p
  16. Szarka Károly                  1.cs.    4 h.   67,92 p
  17. Miklavitz János                2.cs.    3 h.   61,76 p
  18. Szendrei László                1.cs.    2 h.   48,30 p
  19. Miklavitz János                1.cs.    2 h.   37,69 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  8h 203,63p
  2. Balog István                   P06 HU-12-D454770     H  6h 159,74p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577875     H  6h 153,97p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  6h 151,62p
  5. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  6h 149,97p
  6. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577859     H  6h 147,46p
  7. Szluka János                   P01 HU-14-15-00168    H  6h 143,13p
  8. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  6h 141,96p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 140,32p
 10. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577872     H  6h 138,01p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  8h 199,26p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  7h 178,78p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  7h 167,14p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  7h 165,63p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  7h 161,12p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  7h 139,62p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  6h 154,03p
  8. Rotár István                   P06 HU-13-D577435     T  6h 152,22p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776449    T  6h 138,56p
 10. Rotár István                   P06 HU-11-D340036     T  6h 136,61p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580168     H  6h 129,19p
  2. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776086     H  6h 123,44p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  6h 119,25p
  4. Szikora János                  P05 HU-13-19-35279    H  5h 131,01p
  5. Szikora János                  P05 HU-14-15-01838    H  5h 116,83p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-D776205     H  5h 113,43p
  7. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580202     H  5h 111,55p
  8. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580210     H  5h 110,16p
  9. Szikora János                  P05 HU-14-D776209     H  5h 109,66p
 10. Szikora János                  P05 HU-14-D776216     H  5h 103,27p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580197     T  5h 128,12p
  2. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580142     T  5h 114,53p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-15-01869    T  5h 106,54p
  4. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-12-19-24327    T  4h  98,61p
  5. Széll Imre                     P05 HU-12-19-24381    T  4h  90,14p
  6. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580014     T  4h  77,14p
  7. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580177     T  4h  76,40p
  8. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-OLI-31552   T  4h  76,27p
  9. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580173     T  4h  74,69p
 10. Szikora János                  P05 HU-14-P-11623     T  4h  69,40p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  5h 126,86p
  2. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40327    H  5h 119,95p
  3. Rotár István                   P06 HU-10-OLI-0857    H  5h 110,94p
  4. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577872     H  5h 107,56p
  5. Parázs Zoltán                  P19 HU-12-05-27043    H  5h 105,72p
  6. Repka Róbert                   P02 HU 08-05-53542    H  5h 105,19p
  7. Váradi Ferenc                  P01 HU-13-19-35195    H  5h  90,15p
  8. Balog István                   P06 HU-12-D454770     H  4h 105,10p
  9. Szluka János                   P01 HU-13-D597987     H  4h 102,57p
 10. Szluka János                   P01 HU-12-05-23458    H  4h  98,89p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  6h 139,47p
  2. Kereki István                  P19 HU-13-05-40172    T  6h 134,86p
  3. Kovács Imre                    P06 HU-14-15-02360    T  6h 103,94p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  5h 115,97p
  5. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  5h 111,36p
  6. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776335    T  5h  99,35p
  7. Felek Árpád                    P22 HU-14-D-777641    T  5h  96,01p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  4h 113,34p
  9. Mogyorós Ferenc                P19 HU-13-05-40615    T  4h 106,62p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  4h 102,22p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-12-19-24358    H  4h  91,12p
  2. Szikora János                  P05 HU-14-15-01819    H  4h  84,92p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  4h  84,42p
  4. Szikora János                  P05 HU-14-D776216     H  4h  82,85p
  5. Szikora János                  P05 HU-14-D776209     H  4h  77,06p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-15-01817    H  4h  71,23p
  7. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-14-D776118     H  3h  78,24p
  8. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-12-D508745     H  3h  77,14p
  9. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-13-D580027     H  3h  76,27p
 10. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580210     H  3h  72,91p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szikora János                  P05 HU-14-15-01874    T  4h  83,08p
  2. Szikora János                  P05 HU-14-15-01869    T  4h  78,67p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-P-11623     T  4h  69,40p
  4. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580142     T  3h  80,90p
  5. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580197     T  3h  79,29p
  6. Széll Imre                     P05 HU-12-19-24381    T  3h  75,84p
  7. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-12-19-24327    T  3h  74,61p
  8. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580149     T  3h  66,94p
  9. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-OLI-31552   T  3h  64,37p
 10. Szikora János                  P05 HU-14-D778262     T  3h  64,11p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Rotár István                   P06 HU-13-D577429     H  9h 231,02p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  9h 216,75p
  3. Szluka János                   P01 HU-12-05-23458    H  8h 208,44p
  4. Rotár István                   P06 HU-11-D340068     H  8h 201,53p
  5. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  7h 175,09p
  6. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  7h 168,24p
  7. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40327    H  7h 167,26p
  8. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  7h 162,33p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  7h 159,93p
 10. Rotár István                   P06 HU-10-OLI-0857    H  7h 158,79p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  9h 224,32p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  8h 189,66p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-D339882     T  8h 173,97p
  4. Rotár István                   P06 HU-09-05-72294    T  8h 162,35p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  7h 178,78p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  7h 176,80p
  7. Rotár István                   P06 HU-13-D577435     T  7h 165,78p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  7h 165,63p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  7h 161,12p
 10. Kereki István                  P19 HU-13-05-40172    T  7h 153,55p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szikora János                  P05 HU-13-19-35341    H  6h 143,78p
  2. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580168     H  6h 129,19p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-D776216     H  6h 126,75p
  4. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776086     H  6h 123,44p
  5. Szikora János                  P05 HU-14-D776209     H  6h 121,66p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  6h 119,25p
  7. Szikora János                  P05 HU-13-19-35279    H  5h 131,01p
  8. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-13-D580027     H  5h 124,34p
  9. Jambrik István                 P05 HU-09-50-43649    H  5h 121,22p
 10. Szikora János                  P05 HU-14-15-01822    H  5h 118,27p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580197     T  5h 128,12p
  2. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580142     T  5h 114,53p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-15-01869    T  5h 106,54p
  4. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-OLI-31552   T  5h 104,10p
  5. Szikora János                  P05 HU-13-19-35365    T  4h 103,33p
  6. Bánki Gyula dr.                P05 HU-13-19-35130    T  4h 100,48p
  7. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-12-19-24327    T  4h  98,61p
  8. Széll Imre                     P05 HU-12-19-24381    T  4h  90,14p
  9. Szikora János                  P05 HU-14-D778262     T  4h  89,92p
 10. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580149     T  4h  86,37p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  6h 151,62p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-15-00168    H  6h 143,13p
  3. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  6h 141,96p
  4. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 140,32p
  5. Turák Károly                   P01 HU-14-OLI-28568   H  6h 119,19p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-739727    H  6h 116,10p
  7. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  6h 115,36p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-739730    H  5h 122,77p
  9. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775064    H  5h 119,01p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776403    H  5h 118,51p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  8h 199,26p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  7h 167,14p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  7h 161,12p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  7h 139,62p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  6h 154,03p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776449    T  6h 138,56p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  6h 133,40p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  6h 110,01p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  5h 134,05p
 10. Rotár István                   P06 HU-14-D777809     T  5h 114,82p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776086     H  6h 123,44p
  2. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  6h 119,25p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-15-01838    H  5h 116,83p
  4. Szikora János                  P05 HU-14-D776205     H  5h 113,43p
  5. Szikora János                  P05 HU-14-D776209     H  5h 109,66p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-D776216     H  5h 103,27p
  7. Szikora János                  P05 HU-14-15-01822    H  4h  98,20p
  8. Szikora János                  P05 HU-14-15-01837    H  4h  97,19p
  9. Szikora János                  P05 HU-14-D777653     H  4h  93,20p
 10. Szikora János                  P05 HU-14-15-01811    H  4h  86,76p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Szikora János                  P05 HU-14-15-01869    T  5h 106,54p
  2. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-OLI-31552   T  4h  76,27p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-P-11623     T  4h  69,40p
  4. Szikora János                  P05 HU-14-P-11621     T  3h  70,12p
  5. Szikora János                  P05 HU-14-D778262     T  3h  68,61p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-15-01874    T  3h  62,39p
  7. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776058     T  3h  58,05p
  8. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776039     T  3h  55,94p
  9. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776029     T  3h  51,94p
 10. Bánki Gyula dr.                P05 HU-14-09-26032    T  3h  51,72p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776401    H  4h  95,81p
  2. Pádár Antal                    P19 HU-14-OL-28801    H  4h  95,47p
  3. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  4h  93,17p
  4. Rotár István                   P06 HU-14-D776563     H  4h  87,13p
  5. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  4h  86,18p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  4h  85,31p
  7. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  4h  84,87p
  8. Sajben Mihály                  P01 HU 14-15-00343    H  4h  81,66p
  9. Szluka János                   P01 HU-14-D-777942    H  4h  81,60p
 10. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  4h  78,27p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  6h 139,47p
  2. Kovács Imre                    P06 HU-14-15-02360    T  6h 103,94p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  5h 115,97p
  4. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  5h 111,36p
  5. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776335    T  5h  99,35p
  6. Felek Árpád                    P22 HU-14-D-777641    T  5h  96,01p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  4h 101,40p
  8. Rotár István                   P06 HU-14-D776561     T  4h  92,14p
  9. Rotár István                   P06 HU-14-D776565     T  4h  91,18p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  4h  85,39p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szikora János                  P05 HU-14-15-01819    H  4h  84,92p
  2. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  4h  84,42p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-D776216     H  4h  82,85p
  4. Szikora János                  P05 HU-14-D776209     H  4h  77,06p
  5. Szikora János                  P05 HU-14-15-01817    H  4h  71,23p
  6. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-14-D776118     H  3h  78,24p
  7. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776045     H  3h  70,14p
  8. Szikora János                  P05 HU-14-15-01822    H  3h  67,54p
  9. Szikora János                  P05 HU-14-D776205     H  3h  67,53p
 10. Szikora János                  P05 HU-14-15-01838    H  3h  66,80p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Szikora János                  P05 HU-14-15-01874    T  4h  83,08p
  2. Szikora János                  P05 HU-14-15-01869    T  4h  78,67p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-P-11623     T  4h  69,40p
  4. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-OLI-31552   T  3h  64,37p
  5. Szikora János                  P05 HU-14-D778262     T  3h  64,11p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-D778260     T  3h  60,54p
  7. Szikora János                  P05 HU-14-15-01827    T  3h  59,30p
  8. Jambrik István                 P05 HU-14-P-11642     T  2h  52,55p
  9. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776071     T  2h  51,40p
 10. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776048     T  2h  48,04p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  7h 175,09p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  7h 162,33p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  7h 159,93p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-15-00168    H  6h 143,13p
  5. Szluka János                   P01 HU-14-D-777942    H  6h 138,77p
  6. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  6h 129,72p
  7. Szluka János                   P01 HU-14-D-777944    H  6h 129,62p
  8. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776312    H  6h 129,24p
  9. Szikora János                  P05 HU-14-15-01822    H  6h 126,55p
 10. Csachó Mihály                  P01 HU-14-OLI-28559   H  6h 123,89p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  9h 224,32p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  8h 189,66p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  7h 176,80p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  7h 161,12p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  7h 150,22p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  7h 139,62p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  7h 132,85p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  6h 159,23p
  9. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  6h 140,68p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776449    T  6h 138,56p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szikora János                  P05 HU-14-D776216     H  6h 126,75p
  2. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776086     H  6h 123,44p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-D776209     H  6h 121,66p
  4. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  6h 119,25p
  5. Szikora János                  P05 HU-14-15-01822    H  5h 118,27p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-15-01838    H  5h 116,83p
  7. Szikora János                  P05 HU-14-D776205     H  5h 113,43p
  8. Szikora János                  P05 HU-14-D777653     H  5h 110,79p
  9. Szikora János                  P05 HU-14-15-01837    H  5h 110,43p
 10. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-14-D776118     H  4h 100,50p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Szikora János                  P05 HU-14-15-01869    T  5h 106,54p
  2. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-OLI-31552   T  5h 104,10p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-D778262     T  4h  89,92p
  4. Szikora János                  P05 HU-14-15-01874    T  4h  83,08p
  5. Szikora János                  P05 HU-14-P-11623     T  4h  69,40p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-P-11621     T  3h  70,12p
  7. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776048     T  3h  61,39p
  8. Szikora János                  P05 HU-14-D778260     T  3h  60,54p
  9. Szikora János                  P05 HU-14-15-01827    T  3h  59,30p
 10. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776058     T  3h  58,05p