Békés Tagszövetség, P01 Békéscsaba
Első adat felvétele: 2015.06.30 14:26:31
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.04 23:00:02
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.05 00:00:08
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.07.30 14:26:31
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Kuty
Feleresztés ideje: 2015.06.28 06:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 369000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         17   30   237   47   1228,00    996,78
P02 Orosháza           17   29   242   48   1313,99    858,53
P05 Gyomaendrod        10   21   260   52   1173,31    856,17
P06 Gyula              10   20   229   46   1215,15   1080,05
P18 Mezoberény          1    2    13    3   1144,75   1114,50
P19 Vészto             12   22   181   36   1189,33    980,31
P22 Újkígyós            2    5    40    8   1259,66   1146,97
Tagszövetségben        69  129  1202  240   1313,99    978,05

P01 egyesületi díjlista
   1. Tóth László                    2.cs. HU-14-OLI-28558   H 1228,00 m/p
   2. Szluka János                   0.cs. HU-14-15-00168    H 1219,93 m/p
   3. Csarnai Szilárd                1.cs. HU-14-D777885     T 1196,52 m/p
   4. Balázs Mátyás                  2.cs. HU-13-05-36933    H 1188,69 m/p
   5. Balázs Mátyás                  2.cs. HU-12-05-23774    T 1188,63 m/p
   6. Szluka János                   1.cs. HU-12-05-23458    H 1188,08 m/p
   7. Szluka János                   1.cs. HU-12-05-23464    H 1187,89 m/p
   8. Csachó Mihály                  1.cs. HU-13-D577872     H 1182,82 m/p
   9. Sajben Mihály                  1.cs. HU 14-15-00343    H 1172,75 m/p
  10. Zahorán Pálné                  1.cs. HU-14-15-00634    H 1172,38 m/p
  11. Sajben Mihály                  1.cs. HU 14-D-775999    H 1171,95 m/p
  12. Vandlik Mihály                 1.cs. HU 14-D-777987    T 1144,05 m/p
  13. Váradi Ferenc                  1.cs. HU-13-19-35219    H 1141,01 m/p
  14. Nagy Gáspár László             1.cs. HU-14-15-00709    H 1136,95 m/p
  15. Csachó Mihály                  1.cs. HU-11-05-08454    H 1136,94 m/p
  16. Nagy Károly                    1.cs. HU-14-D776007     T 1128,75 m/p
  17. Nagy Károly                    1.cs. HU-14-15-00372    T 1126,13 m/p
  18. Szluka János                   2.cs. HU-14-OLI-28555   H 1116,37 m/p
  19. Váradi Ferenc                  1.cs. HU-13-19-35195    H 1112,36 m/p
  20. Szluka János                   2.cs. HU-14-D-777952    H 1111,32 m/p
  21. Turák Károly                   1.cs. HU-14-P-10316     H 1106,65 m/p
  22. Csachó Mihály                  1.cs. HU-12-05-23945    H 1103,48 m/p
  23. Csachó Mihály                  2.cs. HU-14-OLI-28559   H 1102,29 m/p
  24. Csehi Miklós                   1.cs. HU-14-15-00018    T 1101,08 m/p
  25. Turák Károly                   1.cs. HU-13-D667792     T 1097,92 m/p
  26. Váradi Ferenc                  1.cs. HU-14-15-00581    T 1096,93 m/p
  27. Turák Károly                   2.cs. HU-14-15-00818    T 1091,77 m/p
  28. Turák Károly                   2.cs. HU-14-15-00820    T 1089,21 m/p
  29. Váradi Ferenc                  0.cs. HU-13-19-35174    H 1077,31 m/p
  30. Nagy József                    1.cs. HU 14-15-00363    H 1073,20 m/p
  31. Nagy József                    1.cs. HU 14-15-00362    H 1072,90 m/p
  32. Knyihár János                  1.cs. HU 11-05-09092    H 1072,03 m/p
  33. Szluka János                   2.cs. HU-14-D-777944    H 1069,87 m/p
  34. Rozsnyai Endre                 1.cs. HU-13-05-37147    T 1068,03 m/p
  35. Vandlik Mihály                 1.cs. HU 14-D-777997    H 1066,74 m/p
  36. Szluka János                   1.cs. HU-14-15-00171    H 1065,74 m/p
  37. Csehi Miklós                   0.cs. HU-14-15-00054    H 1059,97 m/p
  38. Sajben Mihály                  1.cs. HU 14-15-00311    T 1052,94 m/p
  39. Csehi Miklós                   0.cs. HU-14-15-00097    H 1046,54 m/p
  40. Szluka János                   1.cs. HU-14-D-777942    H 1033,40 m/p
  41. Nagy Károly                    1.cs. HU-12-OLI-12753   T 1029,76 m/p
  42. Váradi Ferenc                  2.cs. HU-13-19-35161    T 1024,30 m/p
  43. Bajkán István                  1.cs. HU-13-05-36895    H 1014,78 m/p
  44. Turák Károly                   2.cs. HU-14-D-777995    T 1012,22 m/p
  45. Sajben Mihály                  1.cs. HU 14-15-00328    H 1001,19 m/p
  46. Tóth László                    2.cs. HU-14-15-00207    T  998,70 m/p
  47. Bajkán István                  1.cs. HU-14-15-00147    H  996,78 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajkán István                   1.cs. Dt: 380195 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  25,57p    R:   0.   0h   0,00p    T:  60.   2h  27,77p
   HU-13-05-36895    H 28 12:44:39  1014,78 m/p  43  13,57    0   0,00  203  14,79
   HU-14-15-00147    H 28 12:51:25   996,78 m/p  47  12,00    0   0,00  227  12,98

Balázs Mátyás                   2.cs. Dt: 376221 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  57,26p    R:   0.   0h   0,00p    T:  34.   2h  55,56p
   HU-13-05-36933    H 28 11:46:30  1188,69 m/p   4  28,83    0   0,00   30  27,82
   HU-12-05-23774    T 28 11:46:31  1188,63 m/p   5  28,43    0   0,00   31  27,74

Csachó Mihály                   1.cs. Dt: 376175 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  73,56p    R:   0.   0h   0,00p    T:  17.   3h  74,49p
   HU-13-D577872     H 28 11:48:02  1182,82 m/p   8  27,26    0   0,00   39  27,14
   HU-11-05-08454    H 28 12:00:52  1136,94 m/p  15  24,52    0   0,00   69  24,88
   HU-12-05-23945    H 28 12:10:54  1103,48 m/p  22  21,78    0   0,00  101  22,47

Csachó Mihály                   2.cs. Dt: 376175 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  21,39p    R:   0.   0h   0,00p    T:  68.   1h  22,09p
   HU-14-OLI-28559   H 28 12:11:16  1102,29 m/p  23  21,39    0   0,00  106  22,09

Csarnai Szilárd                 1.cs. Dt: 375515 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  29,22p    R:   0.   0h   0,00p    T:  57.   1h  28,49p
   HU-14-D777885     T 28 11:43:50  1196,52 m/p   3  29,22    0   0,00   21  28,49

Csehi Miklós                    0.cs. Dt: 379943 Kg:   5 Ók:   2 Kp:   0
   HU-14-15-00054    H 28 12:28:26  1059,97 m/p  37  15,91    0   0,00  163  17,80
   HU-14-15-00097    H 28 12:33:02  1046,54 m/p  39  15,13    0   0,00  172  17,12

Csehi Miklós                    1.cs. Dt: 379943 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  21,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  69.   1h  21,72p
   HU-14-15-00018    T 28 12:15:03  1101,08 m/p  24  21,00    0   0,00  111  21,72

Knyihár János                   1.cs. Dt: 377272 Kg:   6 Ók: 220 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  17,87p    R:   0.   0h   0,00p    T:  72.   1h  18,85p
 x HU 11-05-09092    H 28 12:20:26  1072,03 m/p  32  17,87    0   0,00  149  18,85

Nagy Gáspár László              1.cs. Dt: 375202 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  24,91p    R:   0.   0h   0,00p    T:  66.   1h  24,95p
   HU-14-15-00709    H 28 12:00:00  1136,95 m/p  14  24,91    0   0,00   68  24,95

Nagy József                     1.cs. Dt: 376676 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  36,91p    R:   0.   0h   0,00p    T:  48.   2h  38,15p
   HU 14-15-00363    H 28 12:20:59  1073,20 m/p  30  18,65    0   0,00  145  19,15
   HU 14-15-00362    H 28 12:21:05  1072,90 m/p  31  18,26    0   0,00  147  19,00

Nagy Károly                     1.cs. Dt: 372600 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  62,22p    R:   0.   0h   0,00p    T:  27.   3h  64,85p
   HU-14-D776007     T 28 12:00:06  1128,75 m/p  16  24,13    0   0,00   74  24,50
   HU-14-15-00372    T 28 12:00:52  1126,13 m/p  17  23,74    0   0,00   75  24,43
   HU-12-OLI-12753   T 28 12:31:50  1029,76 m/p  41  14,35    0   0,00  188  15,92

Rozsnyai Endre                  1.cs. Dt: 372369 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  17,09p    R:   0.   0h   0,00p    T:  74.   1h  18,48p
   HU-13-05-37147    T 28 12:18:39  1068,03 m/p  34  17,09    0   0,00  154  18,48

Sajben Mihály                   1.cs. Dt: 375567 Kg:  10 Ók:  22 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  81,26p    R:   0.   0h   0,00p    T:  14.   4h  83,78p
   HU 14-15-00343    H 28 11:50:06  1172,75 m/p   9  26,87    0   0,00   46  26,61
   HU 14-D-775999    H 28 11:50:19  1171,95 m/p  11  26,09    0   0,00   48  26,46
   HU 14-15-00311    T 28 12:26:32  1052,94 m/p  38  15,52    0   0,00  169  17,35
   HU 14-15-00328    H 28 12:44:58  1001,19 m/p  45  12,78    0   0,00  222  13,36

Szluka János                    0.cs. Dt: 372411 Kg:   1 Ók:   1 Kp:   0
   HU-14-15-00168    H 28 11:35:16  1219,93 m/p   2  29,61    0   0,00    9  29,40

Szluka János                    1.cs. Dt: 372411 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h  86,73p    R:   0.   0h   0,00p    T:  10.   4h  89,34p
   HU-12-05-23458    H 28 11:43:27  1188,08 m/p   6  28,04    0   0,00   34  27,51
   HU-12-05-23464    H 28 11:43:30  1187,89 m/p   7  27,65    0   0,00   35  27,44
   HU-14-15-00171    H 28 12:19:26  1065,74 m/p  36  16,30    0   0,00  157  18,25
   HU-14-D-777942    H 28 12:30:22  1033,40 m/p  40  14,74    0   0,00  185  16,14

Szluka János                    2.cs. Dt: 372411 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  63,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:  26.   3h  65,97p
   HU-14-OLI-28555   H 28 12:03:35  1116,37 m/p  18  23,35    0   0,00   81  23,97
   HU-14-D-777952    H 28 12:05:06  1111,32 m/p  20  22,57    0   0,00   90  23,30
   HU-14-D-777944    H 28 12:18:05  1069,87 m/p  33  17,48    0   0,00  151  18,70

Tóth László                     2.cs. Dt: 375360 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  42,39p    R:   0.   0h   0,00p    T:  41.   2h  42,75p
   HU-14-OLI-28558   H 28 11:35:40  1228,00 m/p   1  30,00    0   0,00    6  29,62
   HU-14-15-00207    T 28 12:45:51   998,70 m/p  46  12,39    0   0,00  225  13,13

Turák Károly                    1.cs. Dt: 380190 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  42,78p    R:   0.   0h   0,00p    T:  39.   2h  43,81p
   HU-14-P-10316     H 28 12:13:33  1106,65 m/p  21  22,17    0   0,00   99  22,62
   HU-13-D667792     T 28 12:16:17  1097,92 m/p  25  20,61    0   0,00  118  21,19

Turák Károly                    2.cs. Dt: 380190 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  52,43p    R:   0.   0h   0,00p    T:  21.   4h  67,89p
   HU-14-15-00818    T 28 12:18:14  1091,77 m/p  27  19,83    0   0,00  126  20,59
 x HU-14-15-00820    T 28 12:19:03  1089,21 m/p  28  19,43    0   0,00  129  20,36
   HU-14-D-777995    T 28 12:45:36  1012,22 m/p  44  13,17    0   0,00  207  14,49
   HU-10-PM-000104   T 28 12:56:48   982,91 m/p   0   0,00    0   0,00  234  12,45

Vandlik Mihály                  1.cs. Dt: 379367 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  42,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:  40.   2h  43,73p
   HU 14-D-777987    T 28 12:01:36  1144,05 m/p  12  25,70    0   0,00   63  25,33
   HU 14-D-777997    H 28 12:25:38  1066,74 m/p  35  16,70    0   0,00  155  18,40

Váradi Ferenc                   0.cs. Dt: 379526 Kg:   2 Ók:   1 Kp:   0
   HU-13-19-35174    H 28 12:22:17  1077,31 m/p  29  19,04    0   0,00  142  19,38

Váradi Ferenc                   1.cs. Dt: 379526 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  68,48p    R:   0.   0h   0,00p    T:  20.   3h  69,74p
 x HU-13-19-35219    H 28 12:02:37  1141,01 m/p  13  25,30    0   0,00   65  25,18
   HU-13-19-35195    H 28 12:11:11  1112,36 m/p  19  22,96    0   0,00   88  23,45
   HU-14-15-00581    T 28 12:15:59  1096,93 m/p  26  20,22    0   0,00  119  21,11

Váradi Ferenc                   2.cs. Dt: 379526 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  13,96p    R:   0.   0h   0,00p    T:  79.   1h  15,46p
   HU-13-19-35161    T 28 12:40:31  1024,30 m/p  42  13,96    0   0,00  194  15,46

Zahorán Pálné                   1.cs. Dt: 372114 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  26,48p    R:   0.   0h   0,00p    T:  36.   3h  52,05p
   HU-14-15-00634    H 28 11:47:24  1172,38 m/p  10  26,48    0   0,00   47  26,54
   HU-14-15-00629    H 28 12:44:54   992,57 m/p   0   0,00    0   0,00  229  12,83
   HU-14-15-00635    H 28 12:46:41   987,87 m/p   0   0,00    0   0,00  231  12,68

Tagszövetségi díjlista
   1. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02 HU-13-D-597843    H 1313,99 m/p
   2. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 08-05-53542    H 1313,30 m/p
   3. Fábián Attila                  1.cs. P02 HU-12-5-24083     H 1265,28 m/p
   4. Marossy Gábor                  0.cs. P22 HU-12-05-27967    H 1259,66 m/p
   5. Felek Árpád                    1.cs. P22 HU-14-D-777641    T 1254,43 m/p
   6. Tóth László                    2.cs. P01 HU-14-OLI-28558   H 1228,00 m/p
   7. Papp Géza                      1.cs. P02 HU-11-05-09759    T 1226,01 m/p
   8. Varga Lajos                    1.cs. P02 HU-13-D577424     T 1225,94 m/p
   9. Szluka János                   0.cs. P01 HU-14-15-00168    H 1219,93 m/p
  10. Marossy Gábor                  2.cs. P22 HU-09-05-74923    H 1219,38 m/p
  11. Nagy Mihály                    2.cs. P06 HU-12-05-25338    T 1215,15 m/p
  12. Kovács Imre                    1.cs. P06 HU-10-05-93302    T 1214,27 m/p
  13. Rotár István                   1.cs. P06 HU-13-D577429     H 1205,72 m/p
  14. Rotár István                   0.cs. P06 HU-14-D776575     H 1205,59 m/p
  15. Balog István                   2.cs. P06 HU-13-D597124     H 1205,44 m/p
  16. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06 HU-13-D577899     H 1203,98 m/p
  17. Varga Lajos                    1.cs. P02 HU-14-D-730087    H 1201,97 m/p
  18. Forgó István                   1.cs. P02 HU-14-P-11498     T 1201,93 m/p
  19. Nagy Mihály                    2.cs. P06 HU-12-05-25337    H 1199,53 m/p
  20. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06 HU-14-15-02472    H 1197,50 m/p
  21. Csarnai Szilárd                1.cs. P01 HU-14-D777885     T 1196,52 m/p
  22. Rotár István                   2.cs. P06 HU-13-D577439     T 1192,37 m/p
  23. Rotár István                   0.cs. P06 HU-14-D776561     T 1191,83 m/p
  24. Cséfán Tivadar                 0.cs. P06 HU-14-D-776368    H 1191,43 m/p
  25. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 10-05-90808    H 1191,21 m/p
  26. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02 HU-08-5-52609     H 1189,60 m/p
  27. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-13-05-40530    T 1189,33 m/p
  28. Varga Lajos                    1.cs. P02 HU-14-15-01293    T 1189,09 m/p
  29. Polyák János                   1.cs. P02 HU-10-D-245213    H 1188,91 m/p
  30. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU-13-05-36933    H 1188,69 m/p
  31. Balázs Mátyás                  2.cs. P01 HU-12-05-23774    T 1188,63 m/p
  32. Kereki István                  1.cs. P19 HU-14-D-777732    H 1188,47 m/p
  33. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02 HU-11-D-341883    T 1188,21 m/p
  34. Szluka János                   1.cs. P01 HU-12-05-23458    H 1188,08 m/p
  35. Szluka János                   1.cs. P01 HU-12-05-23464    H 1187,89 m/p
  36. Parázs Zoltán                  1.cs. P19 HU-13-05-40327    H 1186,84 m/p
  37. Vincze Ferenc                  2.cs. P19 HU-13-05-40492    T 1184,19 m/p
  38. Varga Lajos                    1.cs. P02 HU-14-15-01310    H 1183,43 m/p
  39. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-13-D577872     H 1182,82 m/p
  40. Ollé Ferenc                    1.cs. P02 HU-13-D577339     H 1182,64 m/p
  41. Benedek József                 1.cs. P02 HU-11-05-11630    H 1179,43 m/p
  42. Rotár István                   0.cs. P06 HU-12-D454711     H 1173,97 m/p
  43. Marossy Gábor                  2.cs. P22 HU-13-05-41244    T 1173,78 m/p
  44. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05 HU-12-D508745     H 1173,31 m/p
  45. Oláh István ifj.               1.cs. P02 HU-12-05-26424    H 1172,77 m/p
  46. Sajben Mihály                  1.cs. P01 HU 14-15-00343    H 1172,75 m/p
  47. Zahorán Pálné                  1.cs. P01 HU-14-15-00634    H 1172,38 m/p
  48. Sajben Mihály                  1.cs. P01 HU 14-D-775999    H 1171,95 m/p
  49. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06 HU-14-D-776335    T 1167,51 m/p
  50. Jambrik István                 2.cs. P05 HU-14-P-11642     T 1167,00 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   86,23 p
   2. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    3 h.   83,98 p
   3. Marossy Gábor                  2.cs. P22    3 h.   82,17 p
   4. Nagy Mihály                    2.cs. P06    3 h.   82,02 p
   5. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   80,97 p
   6. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   78,25 p
   7. Rotár István                   2.cs. P06    3 h.   74,56 p
   8. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   74,49 p
   9. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   74,33 p
  10. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   73,81 p
  11. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   73,20 p
  12. Szabó László                   1.cs. P18    3 h.   71,70 p
  13. Sajben Mihály                  1.cs. P01    3 h.   70,42 p
  14. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    3 h.   69,74 p
  15. Jónás Krisztián                1.cs. P19    3 h.   69,43 p
  16. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   68,08 p
  17. Kereki István                  1.cs. P19    3 h.   67,87 p
  18. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   67,18 p
  19. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   67,11 p
  20. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   67,03 p
  21. Balog István                   2.cs. P06    3 h.   66,88 p
  22. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   66,50 p
  23. Szluka János                   2.cs. P01    3 h.   65,97 p
  24. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   64,85 p
  25. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   61,90 p
  26. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   61,68 p
  27. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   61,68 p
  28. Polyák János                   1.cs. P02    3 h.   61,16 p
  29. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   59,65 p
  30. Kádár László                   2.cs. P06    3 h.   59,49 p
  31. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   58,67 p
  32. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    3 h.   56,64 p
  33. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    2 h.   55,56 p
  34. Turák Károly                   2.cs. P01    3 h.   55,44 p
  35. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    3 h.   52,87 p
  36. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    3 h.   52,05 p
  37. Papp Géza                      1.cs. P02    2 h.   45,39 p
  38. Pádár Antal                    1.cs. P19    2 h.   45,02 p
  39. Turák Károly                   1.cs. P01    2 h.   43,81 p
  40. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    2 h.   43,73 p
  41. Tóth László                    2.cs. P01    2 h.   42,75 p
  42. Benedek József                 1.cs. P02    2 h.   42,38 p
  43. Kovács Imre                    1.cs. P06    2 h.   41,17 p
  44. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    2 h.   41,10 p
  45. Varga Lajos                    2.cs. P02    2 h.   40,80 p
  46. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
  47. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   40,11 p
  48. Nagy József                    1.cs. P01    2 h.   38,15 p
  49. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    2 h.   37,85 p
  50. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    2 h.   36,57 p
  51. Jambrik István                 1.cs. P05    2 h.   35,30 p
  52. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    2 h.   33,41 p
  53. Szántó István                  2.cs. P19    2 h.   31,31 p
  54. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    2 h.   30,63 p
  55. Fábián Attila                  1.cs. P02    1 h.   29,85 p
  56. Forgó István                   1.cs. P02    1 h.   28,72 p
  57. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    1 h.   28,49 p
  58. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    2 h.   28,44 p
  59. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    1 h.   28,04 p
  60. Bajkán István                  1.cs. P01    2 h.   27,77 p
  61. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    1 h.   27,29 p
  62. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   26,69 p
  63. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    1 h.   26,38 p
  64. Jambrik István                 2.cs. P05    1 h.   26,31 p
  65. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   25,93 p
  66. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    1 h.   24,95 p
  67. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   22,54 p
  68. Csachó Mihály                  2.cs. P01    1 h.   22,09 p
  69. Csehi Miklós                   1.cs. P01    1 h.   21,72 p
  70. Kereki István                  2.cs. P19    1 h.   21,49 p
  71. Szabó Imre                     1.cs. P19    1 h.   21,26 p
  72. Knyihár János                  1.cs. P01    1 h.   18,85 p
  73. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    1 h.   18,55 p
  74. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    1 h.   18,48 p
  75. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p
  76. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    1 h.   17,87 p
  77. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   17,42 p
  78. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    1 h.   16,82 p
  79. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   15,46 p
  80. Ailer József                   2.cs. P05    1 h.   14,94 p
  81. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   14,56 p
  82. Széll Imre                     2.cs. P05    1 h.   13,96 p
  83. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   12,75 p
  84. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   12,53 p

A verseny P01 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Csachó Mihály                  1.cs.    3 h.   73,56 p
   2. Szluka János                   1.cs.    3 h.   71,99 p
   3. Váradi Ferenc                  1.cs.    3 h.   68,48 p
   4. Sajben Mihály                  1.cs.    3 h.   68,48 p
   5. Szluka János                   2.cs.    3 h.   63,40 p
   6. Nagy Károly                    1.cs.    3 h.   62,22 p
   7. Balázs Mátyás                  2.cs.    2 h.   57,26 p
   8. Turák Károly                   2.cs.    3 h.   52,43 p
   9. Turák Károly                   1.cs.    2 h.   42,78 p
  10. Vandlik Mihály                 1.cs.    2 h.   42,40 p
  11. Tóth László                    2.cs.    2 h.   42,39 p
  12. Nagy József                    1.cs.    2 h.   36,91 p
  13. Csarnai Szilárd                1.cs.    1 h.   29,22 p
  14. Zahorán Pálné                  1.cs.    1 h.   26,48 p
  15. Bajkán István                  1.cs.    2 h.   25,57 p
  16. Nagy Gáspár László             1.cs.    1 h.   24,91 p
  17. Csachó Mihály                  2.cs.    1 h.   21,39 p
  18. Csehi Miklós                   1.cs.    1 h.   21,00 p
  19. Knyihár János                  1.cs.    1 h.   17,87 p
  20. Rozsnyai Endre                 1.cs.    1 h.   17,09 p
  21. Váradi Ferenc                  2.cs.    1 h.   13,96 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Marossy Gábor                  2.cs. P22    5 h.  121,16 p
   2. Varga Lajos                    1.cs. P02    4 h.  113,44 p
   3. Rotár István                   2.cs. P06    5 h.  109,41 p
   4. Szabó László                   1.cs. P18    5 h.  108,20 p
   5. Rotár István                   1.cs. P06    4 h.  100,12 p
   6. Nagy Mihály                    2.cs. P06    4 h.   99,97 p
   7. Kereki István                  1.cs. P19    5 h.   95,33 p
   8. Szikora János                  2.cs. P05    5 h.   91,11 p
   9. Jónás Krisztián                1.cs. P19    4 h.   89,41 p
  10. Szluka János                   1.cs. P01    4 h.   89,34 p
  11. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    4 h.   85,74 p
  12. Szántó István                  1.cs. P19    4 h.   84,52 p
  13. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    3 h.   83,98 p
  14. Sajben Mihály                  1.cs. P01    4 h.   83,78 p
  15. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   80,97 p
  16. Balog István                   1.cs. P06    4 h.   75,11 p
  17. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   74,49 p
  18. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   74,33 p
  19. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   73,81 p
  20. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    3 h.   69,74 p
  21. Turák Károly                   2.cs. P01    4 h.   67,89 p
  22. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   67,18 p
  23. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    3 h.   67,03 p
  24. Balog István                   2.cs. P06    3 h.   66,88 p
  25. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   66,50 p
  26. Szluka János                   2.cs. P01    3 h.   65,97 p
  27. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   64,85 p
  28. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    3 h.   61,90 p
  29. Polyák János                   1.cs. P02    3 h.   61,16 p
  30. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   59,65 p
  31. Kádár László                   2.cs. P06    3 h.   59,49 p
  32. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   58,67 p
  33. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    3 h.   56,64 p
  34. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    2 h.   55,56 p
  35. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19    3 h.   52,87 p
  36. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    3 h.   52,05 p
  37. Papp Géza                      1.cs. P02    2 h.   45,39 p
  38. Pádár Antal                    1.cs. P19    2 h.   45,02 p
  39. Turák Károly                   1.cs. P01    2 h.   43,81 p
  40. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    2 h.   43,73 p
  41. Tóth László                    2.cs. P01    2 h.   42,75 p
  42. Benedek József                 1.cs. P02    2 h.   42,38 p
  43. Kovács Imre                    1.cs. P06    2 h.   41,17 p
  44. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    2 h.   41,10 p
  45. Varga Lajos                    2.cs. P02    2 h.   40,80 p
  46. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
  47. Fülöp János                    1.cs. P06    2 h.   40,11 p
  48. Nagy József                    1.cs. P01    2 h.   38,15 p
  49. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    2 h.   37,85 p
  50. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    2 h.   36,57 p
  51. Jambrik István                 1.cs. P05    2 h.   35,30 p
  52. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    2 h.   33,41 p
  53. Szántó István                  2.cs. P19    2 h.   31,31 p
  54. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    2 h.   30,63 p
  55. Fábián Attila                  1.cs. P02    1 h.   29,85 p
  56. Forgó István                   1.cs. P02    1 h.   28,72 p
  57. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    1 h.   28,49 p
  58. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    2 h.   28,44 p
  59. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    1 h.   28,04 p
  60. Bajkán István                  1.cs. P01    2 h.   27,77 p
  61. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    1 h.   27,29 p
  62. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   26,69 p
  63. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    1 h.   26,38 p
  64. Jambrik István                 2.cs. P05    1 h.   26,31 p
  65. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   25,93 p
  66. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    1 h.   24,95 p
  67. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   22,54 p
  68. Csachó Mihály                  2.cs. P01    1 h.   22,09 p
  69. Csehi Miklós                   1.cs. P01    1 h.   21,72 p
  70. Kereki István                  2.cs. P19    1 h.   21,49 p
  71. Szabó Imre                     1.cs. P19    1 h.   21,26 p
  72. Knyihár János                  1.cs. P01    1 h.   18,85 p
  73. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    1 h.   18,55 p
  74. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    1 h.   18,48 p
  75. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p
  76. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    1 h.   17,87 p
  77. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   17,42 p
  78. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    1 h.   16,82 p
  79. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    1 h.   15,46 p
  80. Ailer József                   2.cs. P05    1 h.   14,94 p
  81. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   14,56 p
  82. Széll Imre                     2.cs. P05    1 h.   13,96 p
  83. Széll Imre                     1.cs. P05    1 h.   12,75 p
  84. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   12,53 p

A verseny P01 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szluka János                   1.cs.    4 h.   86,73 p
   2. Sajben Mihály                  1.cs.    4 h.   81,26 p
   3. Csachó Mihály                  1.cs.    3 h.   73,56 p
   4. Váradi Ferenc                  1.cs.    3 h.   68,48 p
   5. Szluka János                   2.cs.    3 h.   63,40 p
   6. Nagy Károly                    1.cs.    3 h.   62,22 p
   7. Balázs Mátyás                  2.cs.    2 h.   57,26 p
   8. Turák Károly                   2.cs.    3 h.   52,43 p
   9. Turák Károly                   1.cs.    2 h.   42,78 p
  10. Vandlik Mihály                 1.cs.    2 h.   42,40 p
  11. Tóth László                    2.cs.    2 h.   42,39 p
  12. Nagy József                    1.cs.    2 h.   36,91 p
  13. Csarnai Szilárd                1.cs.    1 h.   29,22 p
  14. Zahorán Pálné                  1.cs.    1 h.   26,48 p
  15. Bajkán István                  1.cs.    2 h.   25,57 p
  16. Nagy Gáspár László             1.cs.    1 h.   24,91 p
  17. Csachó Mihály                  2.cs.    1 h.   21,39 p
  18. Csehi Miklós                   1.cs.    1 h.   21,00 p
  19. Knyihár János                  1.cs.    1 h.   17,87 p
  20. Rozsnyai Endre                 1.cs.    1 h.   17,09 p
  21. Váradi Ferenc                  2.cs.    1 h.   13,96 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.14. Sopron 2.
  06.28. Kuty

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   15 h.  361,32 p
   2. Balog István                   1.cs. P06   15 h.  356,92 p
   3. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   15 h.  354,13 p
   4. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   14 h.  352,45 p
   5. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   14 h.  344,51 p
   6. Kádár László                   1.cs. P06   15 h.  340,19 p
   7. Rotár István                   1.cs. P06   14 h.  332,60 p
   8. Kereki István                  1.cs. P19   14 h.  332,32 p
   9. Rotár István                   2.cs. P06   15 h.  330,87 p
  10. Pádár Antal                    1.cs. P19   12 h.  320,51 p
  11. Szluka János                   1.cs. P01   14 h.  316,66 p
  12. Csachó Mihály                  1.cs. P01   13 h.  305,62 p
  13. Szluka János                   2.cs. P01   14 h.  301,39 p
  14. Szántó István                  1.cs. P19   13 h.  295,30 p
  15. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   11 h.  294,96 p
  16. Jónás Krisztián                1.cs. P19   13 h.  294,21 p
  17. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   14 h.  284,31 p
  18. Szikora János                  2.cs. P05   12 h.  282,13 p
  19. Csachó Mihály                  2.cs. P01   12 h.  279,10 p
  20. Turák Károly                   1.cs. P01   12 h.  278,73 p
  21. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   11 h.  278,33 p
  22. Szikora János                  1.cs. P05   13 h.  278,24 p
  23. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   12 h.  271,98 p
  24. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   13 h.  269,62 p
  25. Turák Károly                   2.cs. P01   13 h.  269,27 p
  26. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   12 h.  265,48 p
  27. Nagy Károly                    1.cs. P01   13 h.  264,62 p
  28. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   13 h.  264,35 p
  29. Nagy József                    1.cs. P01   13 h.  258,79 p
  30. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   11 h.  256,97 p
  31. Felek Árpád                    1.cs. P22   11 h.  247,26 p
  32. Szabó László                   1.cs. P18   11 h.  246,51 p
  33. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   10 h.  239,64 p
  34. Repka Róbert                   1.cs. P02   10 h.  233,96 p
  35. Csehi Miklós                   1.cs. P01   13 h.  232,60 p
  36. Pádár Antal                    2.cs. P19    9 h.  232,56 p
  37. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   10 h.  230,65 p
  38. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   12 h.  226,76 p
  39. Szántó István                  2.cs. P19   11 h.  220,38 p
  40. Marossy Gábor                  2.cs. P22   10 h.  216,23 p
  41. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   10 h.  215,14 p
  42. Jambrik István                 1.cs. P05   10 h.  213,87 p
  43. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    9 h.  210,37 p
  44. Nagy Mihály                    2.cs. P06    9 h.  208,95 p
  45. Kereki István                  2.cs. P19    9 h.  207,29 p
  46. Sajben Mihály                  1.cs. P01   10 h.  206,72 p
  47. Csehi Miklós                   2.cs. P01   10 h.  203,87 p
  48. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    9 h.  203,35 p
  49. Széll Imre                     2.cs. P05    9 h.  197,24 p
  50. Balog István                   2.cs. P06    8 h.  195,38 p
  51. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   10 h.  191,83 p
  52. Tóth Barna                     1.cs. P19    7 h.  187,33 p
  53. Marossy Gábor                  1.cs. P22   10 h.  181,21 p
  54. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    9 h.  180,80 p
  55. Kovács Imre                    1.cs. P06    9 h.  175,49 p
  56. Polyák János                   1.cs. P02    8 h.  168,95 p
  57. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    9 h.  168,52 p
  58. Bajkán István                  1.cs. P01    9 h.  166,50 p
  59. Tóth László                    2.cs. P01    9 h.  166,37 p
  60. Varga Lajos                    2.cs. P02    8 h.  159,49 p
  61. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    7 h.  157,16 p
  62. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    8 h.  154,99 p
  63. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    8 h.  154,01 p
  64. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    7 h.  149,33 p
  65. Fülöp János                    2.cs. P06    8 h.  148,37 p
  66. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    7 h.  146,77 p
  67. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    6 h.  145,93 p
  68. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    7 h.  142,65 p
  69. Varga Lajos                    1.cs. P02    6 h.  142,59 p
  70. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    6 h.  139,99 p
  71. Nagy Károly                    2.cs. P01    7 h.  138,35 p
  72. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  73. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    6 h.  132,23 p
  74. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    6 h.  127,68 p
  75. Jambrik István                 2.cs. P05    6 h.  127,00 p
  76. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    7 h.  126,94 p
  77. Kádár László                   2.cs. P06    6 h.  124,41 p
  78. Széll Imre                     1.cs. P05    6 h.  124,17 p
  79. Jónás Krisztián                2.cs. P19    6 h.  123,56 p
  80. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  117,11 p
  81. Tóth László                    1.cs. P01    6 h.  111,82 p
  82. Ailer József                   1.cs. P05    5 h.  110,21 p
  83. Polyák János                   2.cs. P02    6 h.  108,82 p
  84. Török Zsigmond                 1.cs. P19    5 h.  108,69 p
  85. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.  107,69 p
  86. Fábián Attila                  1.cs. P02    5 h.  107,07 p
  87. Szabó Imre                     1.cs. P19    6 h.  104,65 p
  88. Pataki József                  1.cs. P02    5 h.  103,56 p
  89. Fülöp János                    1.cs. P06    5 h.  103,50 p
  90. Ailer József                   2.cs. P05    5 h.  102,80 p
  91. Szabó Imre                     1.cs. P02    5 h.   99,47 p
  92. Faragó István                  1.cs. P02    5 h.   99,16 p
  93. Benedek József                 1.cs. P02    5 h.   98,02 p
  94. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   97,81 p
  95. Kitulják Pál                   1.cs. P02    6 h.   97,28 p
  96. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    5 h.   96,36 p
  97. Forgó István                   1.cs. P02    4 h.   89,95 p
  98. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    4 h.   87,81 p
  99. Faragó István                  2.cs. P02    5 h.   84,70 p
 100. Japport Mátyás                 1.cs. P06    4 h.   81,64 p
 101. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 102. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    4 h.   70,48 p
 103. Csikós Elek                    2.cs. P19    3 h.   70,18 p
 104. Csikós Elek                    1.cs. P19    3 h.   68,68 p
 105. Oláh István ifj.               1.cs. P02    3 h.   67,56 p
 106. Forgó István                   2.cs. P02    4 h.   66,58 p
 107. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    3 h.   59,28 p
 108. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   58,56 p
 109. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 110. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    3 h.   55,76 p
 111. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    3 h.   48,34 p
 112. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    2 h.   46,42 p
 113. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    2 h.   44,81 p
 114. Szarka Károly                  2.cs. P05    3 h.   41,72 p
 115. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 116. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   36,43 p
 117. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   29,13 p
 118. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    2 h.   28,01 p
 119. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   27,39 p
 120. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 121. Tóth Barna                     2.cs. P19    1 h.   26,60 p
 122. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   26,03 p
 123. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   25,93 p
 124. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 125. Elek Zoltán                    2.cs. P19    1 h.   24,58 p
 126. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   24,23 p
 127. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   24,03 p
 128. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   20,49 p
 129. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p
 130. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   16,20 p
 131. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   15,35 p
 132. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p
 133. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   12,25 p

P01 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Csachó Mihály                  1.cs.   15 h.  341,21 p
   2. Szluka János                   1.cs.   13 h.  325,83 p
   3. Csachó Mihály                  2.cs.   13 h.  302,89 p
   4. Szluka János                   2.cs.   13 h.  296,22 p
   5. Balázs Mátyás                  2.cs.   13 h.  279,37 p
   6. Turák Károly                   1.cs.   11 h.  278,85 p
   7. Turák Károly                   2.cs.   13 h.  264,53 p
   8. Nagy József                    1.cs.   13 h.  260,38 p
   9. Nagy Károly                    1.cs.   10 h.  230,85 p
  10. Váradi Ferenc                  1.cs.   10 h.  228,85 p
  11. Sajben Mihály                  1.cs.   10 h.  206,10 p
  12. Csehi Miklós                   1.cs.    9 h.  187,61 p
  13. Csehi Miklós                   2.cs.    7 h.  174,76 p
  14. Csarnai Szilárd                2.cs.    9 h.  165,63 p
  15. Csarnai Szilárd                1.cs.    7 h.  161,96 p
  16. Tóth László                    2.cs.    8 h.  156,98 p
  17. Vandlik Mihály                 1.cs.    8 h.  155,49 p
  18. Bajkán István                  1.cs.    8 h.  153,01 p
  19. Zahorán Pálné                  1.cs.    7 h.  148,91 p
  20. Balázs Mátyás                  1.cs.    7 h.  146,62 p
  21. Vandlik Mihály                 2.cs.    6 h.  144,35 p
  22. Nagy Gáspár László             1.cs.    7 h.  143,85 p
  23. Nagy Károly                    2.cs.    5 h.  110,13 p
  24. Váradi Ferenc                  2.cs.    6 h.  106,15 p
  25. Tóth László                    1.cs.    4 h.   97,01 p
  26. Rozsnyai Endre                 1.cs.    4 h.   88,66 p
  27. Knyihár János                  1.cs.    3 h.   64,68 p
  28. Rozsnyai Endre                 2.cs.    3 h.   50,99 p
  29. Zahorán Pálné                  2.cs.    2 h.   42,21 p
  30. Nagy Gáspár László             2.cs.    2 h.   38,17 p
  31. Sajben Mihály                  2.cs.    1 h.   13,25 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.14. Sopron 2.
  06.28. Kuty

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   22 h.  510,64 p
   2. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   20 h.  492,78 p
   3. Balog István                   1.cs. P06   22 h.  484,43 p
   4. Kereki István                  1.cs. P19   20 h.  452,81 p
   5. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   20 h.  446,18 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01   19 h.  432,13 p
   7. Rotár István                   1.cs. P06   19 h.  424,56 p
   8. Kádár László                   1.cs. P06   18 h.  402,68 p
   9. Szluka János                   1.cs. P01   19 h.  397,99 p
  10. Pádár Antal                    1.cs. P19   15 h.  394,85 p
  11. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   16 h.  389,80 p
  12. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   15 h.  389,69 p
  13. Rotár István                   2.cs. P06   18 h.  378,51 p
  14. Csachó Mihály                  2.cs. P01   17 h.  375,89 p
  15. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   16 h.  375,32 p
  16. Jónás Krisztián                1.cs. P19   18 h.  369,08 p
  17. Szikora János                  2.cs. P05   17 h.  366,54 p
  18. Szántó István                  1.cs. P19   17 h.  364,96 p
  19. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   17 h.  356,86 p
  20. Szluka János                   2.cs. P01   17 h.  355,56 p
  21. Turák Károly                   1.cs. P01   14 h.  330,14 p
  22. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   13 h.  322,63 p
  23. Turák Károly                   2.cs. P01   16 h.  313,06 p
  24. Nagy József                    1.cs. P01   16 h.  301,83 p
  25. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   15 h.  300,43 p
  26. Nagy Károly                    1.cs. P01   15 h.  297,82 p
  27. Szikora János                  1.cs. P05   14 h.  297,49 p
  28. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   13 h.  294,83 p
  29. Csehi Miklós                   1.cs. P01   17 h.  292,96 p
  30. Tóth Barna                     1.cs. P19   11 h.  286,80 p
  31. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   13 h.  285,88 p
  32. Pádár Antal                    2.cs. P19   12 h.  284,13 p
  33. Szabó László                   1.cs. P18   13 h.  283,01 p
  34. Repka Róbert                   1.cs. P02   12 h.  275,59 p
  35. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   13 h.  269,62 p
  36. Kereki István                  2.cs. P19   12 h.  267,62 p
  37. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   13 h.  264,35 p
  38. Felek Árpád                    1.cs. P22   12 h.  260,30 p
  39. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   13 h.  256,36 p
  40. Marossy Gábor                  2.cs. P22   12 h.  255,22 p
  41. Nagy Mihály                    2.cs. P06   12 h.  255,15 p
  42. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   11 h.  254,04 p
  43. Jambrik István                 1.cs. P05   12 h.  248,54 p
  44. Szántó István                  2.cs. P19   12 h.  247,85 p
  45. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   13 h.  242,25 p
  46. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   11 h.  239,62 p
  47. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   13 h.  239,58 p
  48. Sajben Mihály                  1.cs. P01   12 h.  234,39 p
  49. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   10 h.  227,68 p
  50. Széll Imre                     2.cs. P05   10 h.  209,71 p
  51. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   11 h.  208,02 p
  52. Csehi Miklós                   2.cs. P01   10 h.  203,87 p
  53. Bajkán István                  1.cs. P01   11 h.  196,08 p
  54. Balog István                   2.cs. P06    8 h.  195,38 p
  55. Tóth László                    2.cs. P01   11 h.  192,89 p
  56. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   10 h.  192,43 p
  57. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   10 h.  184,07 p
  58. Marossy Gábor                  1.cs. P22   10 h.  181,21 p
  59. Kovács Imre                    1.cs. P06    9 h.  175,49 p
  60. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    8 h.  175,25 p
  61. Jónás Krisztián                2.cs. P19    9 h.  170,96 p
  62. Varga Lajos                    1.cs. P02    7 h.  169,80 p
  63. Polyák János                   1.cs. P02    8 h.  168,95 p
  64. Fülöp János                    2.cs. P06    9 h.  162,45 p
  65. Varga Lajos                    2.cs. P02    8 h.  159,49 p
  66. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    8 h.  155,19 p
  67. Vandlik Mihály                 1.cs. P01    8 h.  154,01 p
  68. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    7 h.  149,33 p
  69. Vandlik Mihály                 2.cs. P01    7 h.  147,15 p
  70. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    7 h.  146,77 p
  71. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    6 h.  145,93 p
  72. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    6 h.  139,99 p
  73. Nagy Károly                    2.cs. P01    7 h.  138,35 p
  74. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  75. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    6 h.  127,68 p
  76. Jambrik István                 2.cs. P05    6 h.  127,00 p
  77. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    7 h.  126,94 p
  78. Török Zsigmond                 1.cs. P19    6 h.  125,44 p
  79. Kádár László                   2.cs. P06    6 h.  124,41 p
  80. Széll Imre                     1.cs. P05    6 h.  124,17 p
  81. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  117,11 p
  82. Tóth László                    1.cs. P01    6 h.  111,82 p
  83. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    6 h.  111,09 p
  84. Ailer József                   1.cs. P05    5 h.  110,21 p
  85. Polyák János                   2.cs. P02    6 h.  108,82 p
  86. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.  107,69 p
  87. Fábián Attila                  1.cs. P02    5 h.  107,07 p
  88. Szabó Imre                     1.cs. P19    6 h.  104,65 p
  89. Pataki József                  1.cs. P02    5 h.  103,56 p
  90. Forgó István                   1.cs. P02    5 h.  103,53 p
  91. Fülöp János                    1.cs. P06    5 h.  103,50 p
  92. Ailer József                   2.cs. P05    5 h.  102,80 p
  93. Szabó Imre                     1.cs. P02    5 h.   99,47 p
  94. Faragó István                  1.cs. P02    5 h.   99,16 p
  95. Benedek József                 1.cs. P02    5 h.   98,02 p
  96. Elek Zoltán                    1.cs. P19    4 h.   97,81 p
  97. Faragó István                  2.cs. P02    6 h.   97,39 p
  98. Kitulják Pál                   1.cs. P02    6 h.   97,28 p
  99. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    4 h.   87,81 p
 100. Csikós Elek                    2.cs. P19    4 h.   84,40 p
 101. Japport Mátyás                 1.cs. P06    4 h.   81,64 p
 102. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 103. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    4 h.   70,48 p
 104. Csikós Elek                    1.cs. P19    3 h.   68,68 p
 105. Oláh István ifj.               1.cs. P02    3 h.   67,56 p
 106. Forgó István                   2.cs. P02    4 h.   66,58 p
 107. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    3 h.   59,28 p
 108. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   58,56 p
 109. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 110. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    3 h.   55,76 p
 111. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   53,72 p
 112. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    3 h.   48,34 p
 113. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    2 h.   46,42 p
 114. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    2 h.   44,81 p
 115. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 116. Szarka Károly                  1.cs. P05    2 h.   36,43 p
 117. Miklavitz János                2.cs. P05    1 h.   29,13 p
 118. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    2 h.   28,01 p
 119. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    1 h.   27,39 p
 120. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 121. Tóth Barna                     2.cs. P19    1 h.   26,60 p
 122. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   26,03 p
 123. Szendrei László                1.cs. P05    1 h.   25,93 p
 124. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 125. Elek Zoltán                    2.cs. P19    1 h.   24,58 p
 126. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   24,23 p
 127. Oláh István ifj.               2.cs. P02    1 h.   24,03 p
 128. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   20,49 p
 129. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p
 130. Szabó Imre                     2.cs. P02    1 h.   16,20 p
 131. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   15,35 p
 132. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   13,52 p
 133. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   12,25 p

P01 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Csachó Mihály                  1.cs.   21 h.  466,52 p
   2. Szluka János                   1.cs.   18 h.  411,80 p
   3. Csachó Mihály                  2.cs.   17 h.  380,15 p
   4. Szluka János                   2.cs.   16 h.  341,32 p
   5. Turák Károly                   1.cs.   13 h.  329,66 p
   6. Balázs Mátyás                  2.cs.   13 h.  279,37 p
   7. Turák Károly                   2.cs.   14 h.  278,86 p
   8. Nagy József                    1.cs.   14 h.  278,09 p
   9. Nagy Károly                    1.cs.   11 h.  254,43 p
  10. Csehi Miklós                   1.cs.   12 h.  233,05 p
  11. Váradi Ferenc                  1.cs.   10 h.  228,85 p
  12. Sajben Mihály                  1.cs.   11 h.  218,88 p
  13. Csarnai Szilárd                1.cs.    8 h.  177,52 p
  14. Csehi Miklós                   2.cs.    7 h.  174,76 p
  15. Tóth László                    2.cs.    9 h.  172,72 p
  16. Zahorán Pálné                  1.cs.    8 h.  170,02 p
  17. Csarnai Szilárd                2.cs.    9 h.  165,63 p
  18. Vandlik Mihály                 2.cs.    7 h.  158,92 p
  19. Vandlik Mihály                 1.cs.    8 h.  155,49 p
  20. Bajkán István                  1.cs.    8 h.  153,01 p
  21. Balázs Mátyás                  1.cs.    7 h.  146,62 p
  22. Nagy Gáspár László             1.cs.    7 h.  143,85 p
  23. Nagy Károly                    2.cs.    5 h.  110,13 p
  24. Váradi Ferenc                  2.cs.    6 h.  106,15 p
  25. Tóth László                    1.cs.    4 h.   97,01 p
  26. Rozsnyai Endre                 1.cs.    4 h.   88,66 p
  27. Knyihár János                  1.cs.    3 h.   64,68 p
  28. Rozsnyai Endre                 2.cs.    3 h.   50,99 p
  29. Zahorán Pálné                  2.cs.    2 h.   42,21 p
  30. Nagy Gáspár László             2.cs.    2 h.   38,17 p
  31. Sajben Mihály                  2.cs.    1 h.   13,25 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.
  06.21. Cheb
  06.28. Kuty

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   30 h.  759,53 p
   2. Szluka János                   1.cs. P01   29 h.  725,71 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06   29 h.  720,77 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01   28 h.  692,84 p
   5. Balog István                   1.cs. P06   29 h.  688,90 p
   6. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   27 h.  653,68 p
   7. Turák Károly                   1.cs. P01   27 h.  642,19 p
   8. Szikora János                  1.cs. P05   27 h.  627,85 p
   9. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   28 h.  593,69 p
  10. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   24 h.  578,53 p
  11. Szikora János                  2.cs. P05   25 h.  573,06 p
  12. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   22 h.  566,42 p
  13. Rotár István                   2.cs. P06   24 h.  562,33 p
  14. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   24 h.  560,22 p
  15. Turák Károly                   2.cs. P01   25 h.  557,50 p
  16. Pádár Antal                    1.cs. P19   22 h.  555,36 p
  17. Szluka János                   2.cs. P01   23 h.  554,34 p
  18. Kádár László                   1.cs. P06   24 h.  549,74 p
  19. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   24 h.  548,59 p
  20. Csachó Mihály                  2.cs. P01   22 h.  534,04 p
  21. Nagy Károly                    1.cs. P01   26 h.  521,16 p
  22. Szántó István                  1.cs. P19   23 h.  511,25 p
  23. Felek Árpád                    1.cs. P22   22 h.  504,55 p
  24. Csehi Miklós                   2.cs. P01   23 h.  500,64 p
  25. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   25 h.  500,10 p
  26. Jónás Krisztián                1.cs. P19   23 h.  497,62 p
  27. Pádár Antal                    2.cs. P19   20 h.  492,55 p
  28. Csehi Miklós                   1.cs. P01   25 h.  489,49 p
  29. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   24 h.  486,07 p
  30. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   24 h.  484,83 p
  31. Kereki István                  1.cs. P19   21 h.  480,16 p
  32. Nagy József                    1.cs. P01   22 h.  477,85 p
  33. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   20 h.  438,86 p
  34. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   18 h.  431,94 p
  35. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   21 h.  428,98 p
  36. Repka Róbert                   1.cs. P02   19 h.  426,48 p
  37. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   18 h.  423,15 p
  38. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   19 h.  416,69 p
  39. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   18 h.  399,76 p
  40. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   17 h.  390,86 p
  41. Tóth László                    2.cs. P01   19 h.  388,78 p
  42. Marossy Gábor                  1.cs. P22   20 h.  380,18 p
  43. Szabó László                   1.cs. P18   18 h.  377,91 p
  44. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   16 h.  373,25 p
  45. Bajkán István                  1.cs. P01   17 h.  370,82 p
  46. Szabó Imre                     1.cs. P02   16 h.  363,21 p
  47. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   17 h.  358,97 p
  48. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   18 h.  356,99 p
  49. Széll Imre                     2.cs. P05   16 h.  356,31 p
  50. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   17 h.  341,58 p
  51. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   15 h.  336,56 p
  52. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   15 h.  331,05 p
  53. Varga Lajos                    1.cs. P02   16 h.  330,50 p
  54. Balog István                   2.cs. P06   14 h.  328,13 p
  55. Jambrik István                 1.cs. P05   16 h.  327,92 p
  56. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   15 h.  321,48 p
  57. Kereki István                  2.cs. P19   14 h.  319,40 p
  58. Marossy Gábor                  2.cs. P22   15 h.  314,23 p
  59. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   17 h.  314,17 p
  60. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   16 h.  310,13 p
  61. Sajben Mihály                  1.cs. P01   15 h.  307,52 p
  62. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   15 h.  305,70 p
  63. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   17 h.  296,16 p
  64. Nagy Károly                    2.cs. P01   16 h.  289,82 p
  65. Nagy Mihály                    2.cs. P06   13 h.  288,32 p
  66. Polyák János                   1.cs. P02   13 h.  278,11 p
  67. Szántó István                  2.cs. P19   14 h.  277,45 p
  68. Kitulják Pál                   1.cs. P02   15 h.  277,14 p
  69. Varga Lajos                    2.cs. P02   14 h.  273,49 p
  70. Széll Imre                     1.cs. P05   12 h.  270,25 p
  71. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   13 h.  268,73 p
  72. Szabó Imre                     1.cs. P19   13 h.  259,34 p
  73. Forgó István                   1.cs. P02   12 h.  259,17 p
  74. Tóth Barna                     1.cs. P19   11 h.  257,59 p
  75. Tóth László                    1.cs. P01   13 h.  253,86 p
  76. Kádár László                   2.cs. P06   11 h.  239,59 p
  77. Kovács Imre                    1.cs. P06   12 h.  233,33 p
  78. Papp Géza                      1.cs. P02   10 h.  225,34 p
  79. Jambrik István                 2.cs. P05   10 h.  223,62 p
  80. Fábián Attila                  1.cs. P02   11 h.  213,27 p
  81. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   10 h.  209,49 p
  82. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   10 h.  208,84 p
  83. Forgó István                   2.cs. P02   11 h.  201,59 p
  84. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  196,32 p
  85. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    9 h.  188,34 p
  86. Török Zsigmond                 1.cs. P19    9 h.  187,68 p
  87. Fülöp János                    2.cs. P06   10 h.  186,39 p
  88. Faragó István                  1.cs. P02    9 h.  183,16 p
  89. Ailer József                   1.cs. P05    9 h.  180,78 p
  90. Faragó István                  2.cs. P02   10 h.  179,11 p
  91. Polyák János                   2.cs. P02   10 h.  172,01 p
  92. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    9 h.  167,38 p
  93. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  94. Jónás Krisztián                2.cs. P19    8 h.  162,11 p
  95. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    8 h.  158,10 p
  96. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  97. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
  98. Ailer József                   2.cs. P05    7 h.  152,40 p
  99. Kitulják Pál                   2.cs. P02    7 h.  147,04 p
 100. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    8 h.  146,41 p
 101. Benedek József                 1.cs. P02    8 h.  145,55 p
 102. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
 103. Oláh István ifj.               1.cs. P02    6 h.  128,58 p
 104. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    6 h.  127,18 p
 105. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 106. Czikkel József                 1.cs. P19    6 h.  124,89 p
 107. Fülöp János                    1.cs. P06    6 h.  124,68 p
 108. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 109. Japport Mátyás                 1.cs. P06    6 h.  122,80 p
 110. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
 111. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 112. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 113. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 114. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 115. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   82,69 p
 116. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 117. Knyihár János                  1.cs. P01    4 h.   75,82 p
 118. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 119. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 120. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   70,13 p
 121. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 122. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 123. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 124. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 125. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 126. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 127. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 128. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 129. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 130. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 131. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 132. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 133. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 134. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 135. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 136. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
 137. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p

P01 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szluka János                   1.cs.   28 h.  725,53 p
   2. Csachó Mihály                  1.cs.   29 h.  702,21 p
   3. Turák Károly                   1.cs.   25 h.  599,83 p
   4. Balázs Mátyás                  2.cs.   26 h.  545,35 p
   5. Szluka János                   2.cs.   22 h.  545,18 p
   6. Csachó Mihály                  2.cs.   22 h.  536,27 p
   7. Turák Károly                   2.cs.   25 h.  524,10 p
   8. Nagy József                    1.cs.   22 h.  456,99 p
   9. Csehi Miklós                   2.cs.   20 h.  439,24 p
  10. Váradi Ferenc                  1.cs.   19 h.  399,25 p
  11. Nagy Károly                    1.cs.   18 h.  391,36 p
  12. Csehi Miklós                   1.cs.   18 h.  374,56 p
  13. Csarnai Szilárd                1.cs.   16 h.  349,56 p
  14. Bajkán István                  1.cs.   16 h.  339,62 p
  15. Tóth László                    2.cs.   16 h.  326,23 p
  16. Balázs Mátyás                  1.cs.   15 h.  326,17 p
  17. Sajben Mihály                  1.cs.   14 h.  277,70 p
  18. Zahorán Pálné                  1.cs.   14 h.  275,53 p
  19. Rozsnyai Endre                 1.cs.   13 h.  270,67 p
  20. Vandlik Mihály                 1.cs.   13 h.  256,41 p
  21. Nagy Gáspár László             1.cs.   14 h.  245,93 p
  22. Csarnai Szilárd                2.cs.   11 h.  201,85 p
  23. Tóth László                    1.cs.    9 h.  194,79 p
  24. Vandlik Mihály                 2.cs.    9 h.  191,43 p
  25. Nagy Károly                    2.cs.    9 h.  177,40 p
  26. Váradi Ferenc                  2.cs.    7 h.  120,13 p
  27. Rozsnyai Endre                 2.cs.    6 h.  107,80 p
  28. Zahorán Pálné                  2.cs.    5 h.   94,33 p
  29. Knyihár János                  1.cs.    3 h.   64,68 p
  30. Sajben Mihály                  2.cs.    3 h.   54,41 p
  31. Bajkán István                  2.cs.    2 h.   51,09 p
  32. Nagy Gáspár László             2.cs.    2 h.   38,17 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.
  06.21. Cheb
  06.28. Kuty

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   47 h. 1138,04 p
   2. Szluka János                   1.cs. P01   42 h. 1006,72 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06   43 h.  999,54 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01   42 h.  997,58 p
   5. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   40 h.  918,78 p
   6. Balog István                   1.cs. P06   40 h.  889,31 p
   7. Turák Károly                   1.cs. P01   33 h.  762,93 p
   8. Szikora János                  1.cs. P05   34 h.  760,24 p
   9. Csachó Mihály                  2.cs. P01   33 h.  758,63 p
  10. Szluka János                   2.cs. P01   32 h.  751,25 p
  11. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   32 h.  741,96 p
  12. Rotár István                   2.cs. P06   33 h.  735,80 p
  13. Turák Károly                   2.cs. P01   34 h.  708,34 p
  14. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   31 h.  704,64 p
  15. Kádár László                   1.cs. P06   32 h.  691,99 p
  16. Szikora János                  2.cs. P05   32 h.  689,06 p
  17. Pádár Antal                    1.cs. P19   27 h.  680,28 p
  18. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   27 h.  675,60 p
  19. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   33 h.  674,72 p
  20. Csehi Miklós                   1.cs. P01   35 h.  653,29 p
  21. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   28 h.  647,74 p
  22. Kereki István                  1.cs. P19   29 h.  627,78 p
  23. Nagy József                    1.cs. P01   29 h.  601,29 p
  24. Pádár Antal                    2.cs. P19   25 h.  595,12 p
  25. Csehi Miklós                   2.cs. P01   28 h.  594,52 p
  26. Jónás Krisztián                1.cs. P19   29 h.  590,39 p
  27. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   31 h.  586,29 p
  28. Szántó István                  1.cs. P19   27 h.  580,91 p
  29. Nagy Károly                    1.cs. P01   29 h.  566,51 p
  30. Felek Árpád                    1.cs. P22   24 h.  535,34 p
  31. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   25 h.  530,91 p
  32. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   26 h.  517,19 p
  33. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   26 h.  512,14 p
  34. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   21 h.  494,20 p
  35. Repka Róbert                   1.cs. P02   22 h.  484,70 p
  36. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   25 h.  483,40 p
  37. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   21 h.  481,42 p
  38. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   21 h.  476,58 p
  39. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   22 h.  468,25 p
  40. Tóth László                    2.cs. P01   23 h.  456,75 p
  41. Szabó Imre                     1.cs. P02   20 h.  440,09 p
  42. Bajkán István                  1.cs. P01   21 h.  439,60 p
  43. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   20 h.  433,29 p
  44. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   21 h.  422,57 p
  45. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   22 h.  421,37 p
  46. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   19 h.  417,11 p
  47. Szabó László                   1.cs. P18   20 h.  414,41 p
  48. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   18 h.  396,90 p
  49. Marossy Gábor                  1.cs. P22   21 h.  395,94 p
  50. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   18 h.  395,23 p
  51. Széll Imre                     2.cs. P05   18 h.  382,16 p
  52. Kereki István                  2.cs. P19   17 h.  379,73 p
  53. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   19 h.  377,85 p
  54. Varga Lajos                    1.cs. P02   18 h.  370,65 p
  55. Jambrik István                 1.cs. P05   18 h.  362,59 p
  56. Tóth Barna                     1.cs. P19   15 h.  357,06 p
  57. Marossy Gábor                  2.cs. P22   17 h.  353,22 p
  58. Sajben Mihály                  1.cs. P01   17 h.  335,19 p
  59. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   16 h.  334,69 p
  60. Nagy Mihály                    2.cs. P06   16 h.  334,52 p
  61. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   17 h.  333,29 p
  62. Balog István                   2.cs. P06   14 h.  328,13 p
  63. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   18 h.  326,99 p
  64. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   17 h.  325,59 p
  65. Szántó István                  2.cs. P19   16 h.  317,22 p
  66. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   18 h.  311,71 p
  67. Széll Imre                     1.cs. P05   14 h.  306,80 p
  68. Kitulják Pál                   1.cs. P02   16 h.  291,14 p
  69. Nagy Károly                    2.cs. P01   16 h.  289,82 p
  70. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   14 h.  286,82 p
  71. Polyák János                   1.cs. P02   13 h.  278,11 p
  72. Varga Lajos                    2.cs. P02   14 h.  273,49 p
  73. Forgó István                   1.cs. P02   13 h.  272,75 p
  74. Tóth László                    1.cs. P01   14 h.  269,32 p
  75. Szabó Imre                     1.cs. P19   13 h.  259,34 p
  76. Kádár László                   2.cs. P06   11 h.  239,59 p
  77. Kovács Imre                    1.cs. P06   12 h.  233,33 p
  78. Papp Géza                      1.cs. P02   10 h.  225,34 p
  79. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   11 h.  224,41 p
  80. Jambrik István                 2.cs. P05   10 h.  223,62 p
  81. Fábián Attila                  1.cs. P02   11 h.  213,27 p
  82. Jónás Krisztián                2.cs. P19   11 h.  209,51 p
  83. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06   10 h.  208,84 p
  84. Faragó István                  2.cs. P02   12 h.  207,40 p
  85. Török Zsigmond                 1.cs. P19   10 h.  204,43 p
  86. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02   10 h.  202,26 p
  87. Forgó István                   2.cs. P02   11 h.  201,59 p
  88. Fülöp János                    2.cs. P06   11 h.  200,47 p
  89. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  196,32 p
  90. Szabó Zoltán                   2.cs. P19   10 h.  188,80 p
  91. Faragó István                  1.cs. P02    9 h.  183,16 p
  92. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   10 h.  182,59 p
  93. Ailer József                   1.cs. P05    9 h.  180,78 p
  94. Polyák János                   2.cs. P02   10 h.  172,01 p
  95. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  96. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
  97. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  98. Czikkel József                 1.cs. P19    8 h.  155,36 p
  99. Ailer József                   2.cs. P05    7 h.  152,40 p
 100. Kitulják Pál                   2.cs. P02    7 h.  147,04 p
 101. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    8 h.  146,41 p
 102. Benedek József                 1.cs. P02    8 h.  145,55 p
 103. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
 104. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
 105. Oláh István ifj.               1.cs. P02    6 h.  128,58 p
 106. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    6 h.  127,18 p
 107. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 108. Fülöp János                    1.cs. P06    6 h.  124,68 p
 109. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 110. Japport Mátyás                 1.cs. P06    6 h.  122,80 p
 111. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 112. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 113. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 114. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 115. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   82,69 p
 116. Szarka Károly                  2.cs. P05    5 h.   82,13 p
 117. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 118. Knyihár János                  1.cs. P01    4 h.   75,82 p
 119. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 120. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    3 h.   70,94 p
 121. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 122. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 123. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 124. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 125. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 126. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 127. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 128. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 129. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 130. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 131. Szabó László                   2.cs. P18    2 h.   40,27 p
 132. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 133. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 134. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 135. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 136. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
 137. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   18,10 p

P01 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szluka János                   1.cs.   42 h. 1005,71 p
   2. Csachó Mihály                  1.cs.   41 h.  963,89 p
   3. Szluka János                   2.cs.   31 h.  718,36 p
   4. Csachó Mihály                  2.cs.   30 h.  696,79 p
   5. Turák Károly                   1.cs.   29 h.  678,93 p
   6. Balázs Mátyás                  2.cs.   28 h.  572,31 p
   7. Turák Károly                   2.cs.   28 h.  570,61 p
   8. Nagy József                    1.cs.   27 h.  540,47 p
   9. Csehi Miklós                   2.cs.   23 h.  484,56 p
  10. Csehi Miklós                   1.cs.   22 h.  445,63 p
  11. Nagy Károly                    1.cs.   19 h.  414,94 p
  12. Váradi Ferenc                  1.cs.   20 h.  414,20 p
  13. Bajkán István                  1.cs.   18 h.  374,59 p
  14. Tóth László                    2.cs.   19 h.  373,40 p
  15. Balázs Mátyás                  1.cs.   17 h.  367,33 p
  16. Csarnai Szilárd                1.cs.   17 h.  365,12 p
  17. Rozsnyai Endre                 1.cs.   15 h.  304,49 p
  18. Zahorán Pálné                  1.cs.   15 h.  296,64 p
  19. Sajben Mihály                  1.cs.   15 h.  290,48 p
  20. Vandlik Mihály                 1.cs.   13 h.  256,41 p
  21. Nagy Gáspár László             1.cs.   14 h.  245,93 p
  22. Vandlik Mihály                 2.cs.   10 h.  206,00 p
  23. Csarnai Szilárd                2.cs.   11 h.  201,85 p
  24. Tóth László                    1.cs.    9 h.  194,79 p
  25. Nagy Károly                    2.cs.    9 h.  177,40 p
  26. Váradi Ferenc                  2.cs.    7 h.  120,13 p
  27. Rozsnyai Endre                 2.cs.    6 h.  107,80 p
  28. Zahorán Pálné                  2.cs.    5 h.   94,33 p
  29. Knyihár János                  1.cs.    3 h.   64,68 p
  30. Sajben Mihály                  2.cs.    3 h.   54,41 p
  31. Bajkán István                  2.cs.    2 h.   51,09 p
  32. Nagy Gáspár László             2.cs.    2 h.   38,17 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40327    H  5h 119,95p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577872     H  5h 107,56p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  4h  99,16p
  4. Rotár István                   P06 HU-10-OLI-0857    H  4h  92,04p
  5. Balázs Mátyás                  P01 HU-13-05-36933    H  4h  91,51p
  6. Parázs Zoltán                  P19 HU-11-05-12508    H  4h  90,02p
  7. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-12-D508745     H  4h  89,14p
  8. Repka Róbert                   P02 HU 08-05-53542    H  4h  88,59p
  9. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  4h  85,31p
 10. Parázs Zoltán                  P19 HU-12-05-27043    H  4h  85,16p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kereki István                  P19 HU-13-05-40172    T  5h 118,34p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  5h 111,21p
  3. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776335    T  5h  99,35p
  4. Felek Árpád                    P22 HU-14-D-777641    T  5h  96,01p
  5. Kovács Imre                    P06 HU-14-15-02360    T  5h  82,50p
  6. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  4h  97,77p
  7. Rotár István                   P06 HU-14-D776561     T  4h  92,14p
  8. Rotár István                   P06 HU-14-D776565     T  4h  91,18p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  4h  88,98p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  4h  85,39p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577872     H  5h 109,64p
  2. Balázs Mátyás                  P01 HU-13-05-36933    H  4h  93,34p
  3. Szluka János                   P01 HU-13-05-37308    H  4h  83,69p
  4. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23970    H  4h  77,46p
  5. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  4h  74,73p
  6. Szluka János                   P01 HU-13-D597987     H  3h  81,26p
  7. Szluka János                   P01 HU-12-05-23458    H  3h  74,61p
  8. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  3h  74,58p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  3h  71,20p
 10. Csachó Mihály                  P01 HU-11-05-08429    H  3h  66,85p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Turák Károly                   P01 HU-11-05-08804    T  3h  81,50p
  2. Balázs Mátyás                  P01 HU-13-05-36922    T  3h  65,00p
  3. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00820    T  3h  62,08p
  4. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00818    T  3h  61,94p
  5. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00018    T  3h  51,18p
  6. Váradi Ferenc                  P01 HU-13-19-35183    T  2h  53,86p
  7. Nagy Károly                    P01 HU-14-D776007     T  2h  52,17p
  8. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37248    T  2h  49,53p
  9. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-D-777987    T  2h  46,89p
 10. Turák Károly                   P01 HU-13-D667792     T  2h  45,53p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  8h 189,05p
  2. Szluka János                   P01 HU-12-05-23458    H  7h 182,72p
  3. Rotár István                   P06 HU-13-D577429     H  7h 175,72p
  4. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40327    H  7h 167,26p
  5. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577872     H  7h 153,24p
  6. Szluka János                   P01 HU-13-05-37308    H  7h 136,80p
  7. Rotár István                   P06 HU-11-D340068     H  6h 149,93p
  8. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  6h 147,28p
  9. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  6h 146,12p
 10. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 144,36p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  8h 196,06p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  7h 162,67p
  3. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  7h 148,57p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-D339882     T  7h 148,12p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  7h 139,62p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  7h 132,85p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  6h 152,82p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  6h 148,23p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577617     T  6h 141,77p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  6h 139,20p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-12-05-23458    H  7h 179,39p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577872     H  7h 146,54p
  3. Csachó Mihály                  P01 HU-12-05-23970    H  7h 146,29p
  4. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  6h 142,06p
  5. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577859     H  6h 141,79p
  6. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 138,02p
  7. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  6h 134,46p
  8. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  6h 122,70p
  9. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  5h 132,51p
 10. Szluka János                   P01 HU-12-05-23464    H  5h 123,76p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Turák Károly                   P01 HU-11-05-08804    T  5h 132,99p
  2. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37234    T  5h  95,10p
  3. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37248    T  4h  91,45p
  4. Turák Károly                   P01 HU-13-D667792     T  4h  76,13p
  5. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37247    T  3h  67,51p
  6. Rozsnyai Endre                 P01 HU-10-05-96983    T  3h  66,98p
  7. Nagy Károly                    P01 HU-14-D776007     T  3h  65,99p
  8. Nagy Károly                    P01 HU-12-OLI-12753   T  3h  65,92p
  9. Váradi Ferenc                  P01 HU-13-19-35164    T  3h  65,91p
 10. Balázs Mátyás                  P01 HU-13-05-36922    T  3h  65,00p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  4h  85,31p
  2. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  4h  78,27p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-15-01817    H  4h  71,99p
  4. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776349    H  4h  69,58p
  5. Szabó László                   P18 HU-14-15-03715    H  3h  79,14p
  6. Pádár Antal                    P19 HU-14-OL-28801    H  3h  78,79p
  7. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-775377    H  3h  75,51p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776401    H  3h  70,33p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  3h  69,30p
 10. Szikora János                  P05 HU-14-15-01812    H  3h  68,52p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  5h 111,21p
  2. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776335    T  5h  99,35p
  3. Felek Árpád                    P22 HU-14-D-777641    T  5h  96,01p
  4. Kovács Imre                    P06 HU-14-15-02360    T  5h  82,50p
  5. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  4h  97,77p
  6. Rotár István                   P06 HU-14-D776561     T  4h  92,14p
  7. Rotár István                   P06 HU-14-D776565     T  4h  91,18p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  4h  88,98p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  4h  85,39p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  4h  74,76p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  4h  74,73p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  3h  71,20p
  3. Szluka János                   P01 HU-14-15-00166    H  3h  64,40p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  3h  64,27p
  5. Sajben Mihály                  P01 HU 14-15-00343    H  3h  62,98p
  6. Szluka János                   P01 HU-14-D-777952    H  3h  59,44p
  7. Nagy József                    P01 HU 14-15-00363    H  3h  58,11p
  8. Csachó Mihály                  P01 HU-14-OLI-28559   H  3h  57,30p
  9. Szluka János                   P01 HU-14-D-777942    H  3h  54,66p
 10. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00097    H  3h  53,66p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00820    T  3h  62,08p
  2. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00818    T  3h  61,94p
  3. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00018    T  3h  51,18p
  4. Nagy Károly                    P01 HU-14-D776007     T  2h  52,17p
  5. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-D-777987    T  2h  46,89p
  6. Turák Károly                   P01 HU-14-D-777995    T  2h  41,45p
  7. Csarnai Szilárd                P01 HU-14-D777885     T  2h  41,22p
  8. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-P-10320     T  2h  34,13p
  9. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00004    T  2h  30,17p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  6h 146,12p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 144,36p
  3. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  6h 139,39p
  4. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  6h 129,72p
  5. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  6h 115,36p
  6. Pádár Antal                    P19 HU-14-D-775064    H  5h 119,01p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776403    H  5h 118,51p
  8. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 115,41p
  9. Szluka János                   P01 HU-14-15-00168    H  5h 114,24p
 10. Szluka János                   P01 HU-14-D-777942    H  5h 111,55p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  8h 196,06p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  7h 162,67p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  7h 139,62p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  7h 132,85p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  6h 148,23p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  6h 136,32p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  6h 135,96p
  8. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776335    T  6h 111,58p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  5h 131,37p
 10. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  5h 127,09p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 138,02p
  2. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  6h 134,46p
  3. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  6h 122,70p
  4. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  5h 132,51p
  5. Szluka János                   P01 HU-14-D-777942    H  5h 111,33p
  6. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 111,02p
  7. Szluka János                   P01 HU-14-15-00168    H  5h 108,57p
  8. Csachó Mihály                  P01 HU-14-OLI-28559   H  5h 107,63p
  9. Nagy József                    P01 HU 14-15-00363    H  5h  94,60p
 10. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00014    H  4h  93,00p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Nagy Károly                    P01 HU-14-D776007     T  3h  65,99p
  2. Turák Károly                   P01 HU-14-D-777995    T  3h  64,33p
  3. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00820    T  3h  62,08p
  4. Turák Károly                   P01 HU-14-15-00818    T  3h  61,94p
  5. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-15-00086    T  3h  58,61p
  6. Csarnai Szilárd                P01 HU-14-D777885     T  3h  57,68p
  7. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00068    T  3h  53,80p
  8. Nagy Károly                    P01 HU-14-15-00372    T  3h  53,27p
  9. Csehi Miklós                   P01 HU-14-15-00018    T  3h  51,18p
 10. Vandlik Mihály                 P01 HU 14-P-10320     T  3h  47,12p