Békés Tagszövetség, P05 Gyomaendrod
Első adat felvétele: 2015.07.03 15:18:51
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.04 23:31:59
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.04 23:39:10
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.02 15:18:51
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 09 verseny 

Feleresztés helye: Cheb
Feleresztés ideje: 2015.06.21 06:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 745000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 30
Legkisebb pont   : 12
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    első      20%
P01 Békéscsaba         15   19   169   34   1489,34   1348,10
P02 Orosháza           18   20   168   34   1576,49   1358,38
P05 Gyomaendrod         9   14   130   26   1513,95   1367,58
P06 Gyula               7    9    74   15   1488,75   1376,94
P18 Mezoberény          2    3    25    5   1440,64   1147,16
P19 Vészto             12   21   170   34   1479,16   1373,46
P22 Újkígyós            2    3    25    5   1477,60   1431,06
Tagszövetségben        66   90   771  154   1576,49   1363,90

P05 egyesületi díjlista
   1. Bánki Gyula dr.                2.cs. HU-13-19-35124    H 1513,95 m/p
   2. Szikora János                  1.cs. HU-13-19-35365    T 1507,32 m/p
   3. Jambrik István                 1.cs. HU-09-50-43649    H 1486,80 m/p
   4. Kecskeméti Zoltán              1.cs. HU-13-D580125     H 1482,35 m/p
   5. Kecskeméti Zsolt               1.cs. HU-10-19-96867    T 1473,36 m/p
   6. Bánki Gyula dr.                2.cs. HU-13-19-35130    T 1468,66 m/p
   7. Kecskeméti Zoltán              2.cs. HU-12-D508748     H 1457,50 m/p
   8. Bánki Gyula dr.                1.cs. HU-11-19-12062    H 1442,25 m/p
   9. Szikora János                  1.cs. HU-10-19-97145    H 1437,92 m/p
  10. Bánki Gyula dr.                2.cs. HU-09-19-81081    H 1427,73 m/p
  11. Bánki Gyula dr.                1.cs. HU-13-19-35110    T 1427,40 m/p
  12. Szikora János                  1.cs. HU-13-D666574     T 1426,31 m/p
  13. Szikora János                  1.cs. HU-13-19-35349    T 1415,24 m/p
  14. Szikora János                  2.cs. HU-13-19-35324    T 1408,30 m/p
  15. Bánki Gyula dr.                1.cs. HU-10-19-96321    T 1408,14 m/p
  16. Szikora János                  2.cs. HU-13-19-35347    H 1402,31 m/p
  17. Szikora János                  1.cs. HU-13-19-35341    H 1401,96 m/p
  18. Bánki Gyula dr.                1.cs. HU-13-19-35113    T 1401,54 m/p
  19. Szikora János                  1.cs. HU-09-05-70364    H 1390,39 m/p
  20. Kecskeméti Zoltán              2.cs. HU-10-19-96901    H 1387,37 m/p
  21. Szikora János                  2.cs. HU-13-19-35343    H 1383,48 m/p
  22. Bánki Gyula dr.                1.cs. HU-12-19-24084    T 1382,92 m/p
  23. Széll Imre                     2.cs. HU-12-19-24395    H 1380,72 m/p
  24. Bánki Gyula dr.                2.cs. HU-13-19-35105    T 1378,48 m/p
  25. Kecskeméti Zoltán              2.cs. HU-11-19-12430    H 1370,23 m/p
  26. Bánki Gyula dr.                1.cs. HU-10-19-96320    T 1367,58 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ailer József                    1.cs. Dt: 722683 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  60.   1h  12,00p
   HU 10-19-97055    H 21 14:49:52  1363,90 m/p   0   0,00    0   0,00  154  12,00

Bánki Gyula dr.                 1.cs. Dt: 723306 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 100,32p    R:   0.   0h   0,00p    T:   5.   5h  99,17p
   HU-11-19-12062    H 21 14:21:30  1442,25 m/p   8  24,96    0   0,00   53  23,88
   HU-13-19-35110    T 21 14:26:43  1427,40 m/p  11  22,80    0   0,00   70  21,88
   HU-10-19-96321    T 21 14:33:39  1408,14 m/p  15  19,92    0   0,00   87  19,88
   HU-13-19-35113    T 21 14:36:04  1401,54 m/p  18  17,76    0   0,00   97  18,71
   HU-12-19-24084    T 21 14:43:01  1382,92 m/p  22  14,88    0   0,00  130  14,82
   HU-10-19-96320    T 21 14:48:53  1367,58 m/p  26  12,00    0   0,00  148  12,71

Bánki Gyula dr.                 2.cs. Dt: 723306 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  93,36p    R:   0.   0h   0,00p    T:   8.   4h  93,53p
 x HU-13-19-35124    H 21 13:57:45  1513,95 m/p   1  30,00    0   0,00    2  29,88
   HU-13-19-35130    T 21 14:12:29  1468,66 m/p   6  26,40    0   0,00   23  27,41
   HU-09-19-81081    H 21 14:26:36  1427,73 m/p  10  23,52    0   0,00   68  22,12
   HU-13-19-35105    T 21 14:44:42  1378,48 m/p  24  13,44    0   0,00  136  14,12

Jambrik István                  1.cs. Dt: 721794 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  28,56p    R:   0.   0h   0,00p    T:  41.   1h  28,82p
 x HU-09-50-43649    H 21 14:05:28  1486,80 m/p   3  28,56    0   0,00   11  28,82

Kecskeméti Zoltán               1.cs. Dt: 737653 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  27,84p    R:   0.   0h   0,00p    T:  42.   1h  28,47p
   HU-13-D580125     H 21 14:17:36  1482,35 m/p   4  27,84    0   0,00   14  28,47

Kecskeméti Zoltán               2.cs. Dt: 737653 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  54,72p    R:   0.   0h   0,00p    T:  24.   3h  54,59p
   HU-12-D508748     H 21 14:26:05  1457,50 m/p   7  25,68    0   0,00   36  25,88
   HU-10-19-96901    H 21 14:51:40  1387,37 m/p  20  16,32    0   0,00  124  15,53
   HU-11-19-12430    H 21 14:58:19  1370,23 m/p  25  12,72    0   0,00  144  13,18

Kecskeméti Zsolt                1.cs. Dt: 737342 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  27,12p    R:   0.   0h   0,00p    T:  46.   1h  27,88p
   HU-10-19-96867    T 21 14:20:27  1473,36 m/p   5  27,12    0   0,00   19  27,88

Széll Imre                      2.cs. Dt: 741701 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  14,16p    R:   0.   0h   0,00p    T:  57.   1h  14,59p
   HU-12-19-24395    H 21 14:57:11  1380,72 m/p  23  14,16    0   0,00  132  14,59

Szikora János                   1.cs. Dt: 741715 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 115,44p    R:   0.   0h   0,00p    T:   1.   5h 113,65p
   HU-13-19-35365    T 21 14:12:03  1507,32 m/p   2  29,28    0   0,00    5  29,53
   HU-10-19-97145    H 21 14:35:48  1437,92 m/p   9  24,24    0   0,00   60  23,06
   HU-13-D666574     T 21 14:40:00  1426,31 m/p  12  22,08    0   0,00   73  21,53
   HU-13-19-35349    T 21 14:44:04  1415,24 m/p  13  21,36    0   0,00   81  20,59
   HU-13-19-35341    H 21 14:49:02  1401,96 m/p  17  18,48    0   0,00   95  18,94
   HU-09-05-70364    H 21 14:53:26  1390,39 m/p  19  17,04    0   0,00  118  16,24

Szikora János                   2.cs. Dt: 741715 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  55,44p    R:   0.   0h   0,00p    T:  25.   3h  54,00p
   HU-13-19-35324    T 21 14:46:39  1408,30 m/p  14  20,64    0   0,00   86  20,00
   HU-13-19-35347    H 21 14:48:54  1402,31 m/p  16  19,20    0   0,00   94  19,06
   HU-13-19-35343    H 21 14:56:06  1383,48 m/p  21  15,60    0   0,00  129  14,94

Tagszövetségi díjlista
   1. Szabó Imre                     1.cs. P02 HU 14-D-776975    H 1576,49 m/p
   2. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05 HU-13-19-35124    H 1513,95 m/p
   3. Szabó Imre                     1.cs. P02 HU 10-P-00306     H 1513,31 m/p
   4. Forgó István                   2.cs. P02 HU-11-D339114     H 1509,50 m/p
   5. Szikora János                  1.cs. P05 HU-13-19-35365    T 1507,32 m/p
   6. Papp Géza                      1.cs. P02 HU-12-05-24402    H 1497,39 m/p
   7. Ollé Ferenc                    1.cs. P02 HU-10-D247251     T 1495,02 m/p
   8. Szluka János                   1.cs. P01 HU-11-05-08064    H 1489,34 m/p
   9. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU-11-05-13352    T 1488,75 m/p
  10. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-11-05-08808    H 1488,33 m/p
  11. Jambrik István                 1.cs. P05 HU-09-50-43649    H 1486,80 m/p
  12. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 10-D-245358    H 1486,10 m/p
  13. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU-12-05-24375    H 1485,36 m/p
  14. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05 HU-13-D580125     H 1482,35 m/p
  15. Szántó István                  1.cs. P19 HU 13-05-40869    H 1479,16 m/p
  16. Sajben Mihály                  1.cs. P01 HU 08-05-56445    T 1479,15 m/p
  17. Felek Árpád                    1.cs. P22 HU-08-05-47685    H 1477,60 m/p
  18. Zahorán Pálné                  1.cs. P01 HU-13-PM-08871    H 1473,46 m/p
  19. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05 HU-10-19-96867    T 1473,36 m/p
  20. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-10-05-89866    H 1471,93 m/p
  21. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-13-05-37234    T 1471,06 m/p
  22. Kitulják Pál                   1.cs. P02 HU-11-05-09702    H 1469,41 m/p
  23. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05 HU-13-19-35130    T 1468,66 m/p
  24. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-11-05-12777    H 1468,56 m/p
  25. Szabó Imre                     1.cs. P02 HU 14-O-28773     H 1466,16 m/p
  26. Fábián Attila                  1.cs. P02 HU-11-D-339418    H 1465,05 m/p
  27. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19 HU-13-05-40523    H 1464,50 m/p
  28. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-12-05-23926    H 1463,88 m/p
  29. Varga Lajos                    1.cs. P02 HU-13-D577417     T 1463,55 m/p
  30. Szluka János                   1.cs. P01 HU-12-05-23458    H 1463,50 m/p
  31. Kitulják Pál                   2.cs. P02 HU-13-D577265     H 1461,05 m/p
  32. Szabó Imre                     1.cs. P02 HU 14-O-28768     H 1460,21 m/p
  33. Papp Géza                      1.cs. P02 HU-11-05-09768    T 1459,37 m/p
  34. Nagy Károly                    1.cs. P01 HU-13-05-37283    H 1458,25 m/p
  35. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 11-05-09865    H 1458,07 m/p
  36. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05 HU-12-D508748     H 1457,50 m/p
  37. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01 HU-10-PM-000349   H 1456,27 m/p
  38. Balog István                   1.cs. P06 HU-13-D577785     T 1456,17 m/p
  39. Kassai Péter dr.               1.cs. P06 HU-13-D597994     H 1455,55 m/p
  40. Polyák János                   1.cs. P02 HU-13-D-597661    H 1454,95 m/p
  41. Vincze Ferenc                  1.cs. P19 HU-13-05-40413    H 1451,11 m/p
  42. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01 HU-12-05-23339    H 1450,69 m/p
  43. Pádár Antal                    1.cs. P19 HU-13-05-40964    H 1450,64 m/p
  44. Kassai Péter dr.               2.cs. P06 HU-13-D577645     T 1447,57 m/p
  45. Tóth László                    2.cs. P01 HU-13-05-37208    T 1447,36 m/p
  46. Marossy Gábor                  1.cs. P22 HU-11-05-13216    H 1446,06 m/p
  47. Jónás Krisztián                0.cs. P19 HU-13-05-40199    H 1445,68 m/p
  48. Nagy Károly                    1.cs. P01 HU-11-05-08478    H 1445,53 m/p
  49. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01 HU-10-05-96983    T 1445,52 m/p
  50. Ollé Ferenc                    1.cs. P02 HU-13-D577340     H 1444,07 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szabó Imre                     1.cs. P02    3 h.   86,94 p
   2. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    3 h.   79,41 p
   3. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    3 h.   77,64 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   76,34 p
   5. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   76,24 p
   6. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    3 h.   75,29 p
   7. Szikora János                  1.cs. P05    3 h.   74,12 p
   8. Kitulják Pál                   1.cs. P02    3 h.   73,88 p
   9. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   73,65 p
  10. Papp Géza                      1.cs. P02    3 h.   73,06 p
  11. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   70,12 p
  12. Kitulják Pál                   2.cs. P02    3 h.   69,06 p
  13. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   68,94 p
  14. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   68,71 p
  15. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   68,71 p
  16. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    3 h.   67,29 p
  17. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    3 h.   65,64 p
  18. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   65,30 p
  19. Rotár István                   1.cs. P06    3 h.   63,77 p
  20. Czikkel József                 1.cs. P19    3 h.   63,53 p
  21. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    3 h.   62,24 p
  22. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    3 h.   62,12 p
  23. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   56,83 p
  24. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   54,59 p
  25. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   54,00 p
  26. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   53,53 p
  27. Balog István                   1.cs. P06    2 h.   46,47 p
  28. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    2 h.   45,06 p
  29. Forgó István                   1.cs. P02    2 h.   42,23 p
  30. Szabó László                   1.cs. P18    2 h.   42,12 p
  31. Forgó István                   2.cs. P02    2 h.   42,12 p
  32. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    2 h.   40,70 p
  33. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   39,30 p
  34. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    2 h.   38,82 p
  35. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    2 h.   37,77 p
  36. Jónás Krisztián                1.cs. P19    2 h.   37,76 p
  37. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    2 h.   36,00 p
  38. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   32,47 p
  39. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    2 h.   32,35 p
  40. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    2 h.   29,65 p
  41. Jambrik István                 1.cs. P05    1 h.   28,82 p
  42. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    1 h.   28,47 p
  43. Szántó István                  1.cs. P19    1 h.   28,35 p
  44. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   28,24 p
  45. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    1 h.   28,00 p
  46. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    1 h.   27,88 p
  47. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   25,41 p
  48. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   24,82 p
  49. Pataki József                  1.cs. P02    1 h.   22,82 p
  50. Nagy Károly                    2.cs. P01    1 h.   21,29 p
  51. Fülöp János                    1.cs. P06    1 h.   21,18 p
  52. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   18,12 p
  53. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   17,65 p
  54. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   17,18 p
  55. Faragó István                  1.cs. P02    1 h.   16,71 p
  56. Szabó Imre                     1.cs. P19    1 h.   16,00 p
  57. Széll Imre                     2.cs. P05    1 h.   14,59 p
  58. Turák Károly                   2.cs. P01    1 h.   13,06 p
  59. Csehi Miklós                   2.cs. P01    1 h.   12,35 p
  60. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   12,00 p

A verseny P05 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Bánki Gyula dr.                2.cs.    3 h.   79,92 p
   2. Szikora János                  1.cs.    3 h.   75,60 p
   3. Bánki Gyula dr.                1.cs.    3 h.   67,68 p
   4. Szikora János                  2.cs.    3 h.   55,44 p
   5. Kecskeméti Zoltán              2.cs.    3 h.   54,72 p
   6. Jambrik István                 1.cs.    1 h.   28,56 p
   7. Kecskeméti Zoltán              1.cs.    1 h.   27,84 p
   8. Kecskeméti Zsolt               1.cs.    1 h.   27,12 p
   9. Széll Imre                     2.cs.    1 h.   14,16 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szikora János                  1.cs. P05    5 h.  113,65 p
   2. Szabó Imre                     1.cs. P02    4 h.  113,29 p
   3. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    5 h.  111,87 p
   4. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    5 h.  108,35 p
   5. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    5 h.   99,17 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01    4 h.   96,46 p
   7. Czikkel József                 1.cs. P19    5 h.   94,00 p
   8. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    4 h.   93,53 p
   9. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.   91,65 p
  10. Marossy Gábor                  1.cs. P22    4 h.   84,47 p
  11. Rotár István                   1.cs. P06    4 h.   81,65 p
  12. Varga Lajos                    1.cs. P02    4 h.   78,24 p
  13. Szluka János                   1.cs. P01    3 h.   76,24 p
  14. Kitulják Pál                   1.cs. P02    3 h.   73,88 p
  15. Felek Árpád                    1.cs. P22    3 h.   73,65 p
  16. Papp Géza                      1.cs. P02    3 h.   73,06 p
  17. Turák Károly                   1.cs. P01    3 h.   70,12 p
  18. Kitulják Pál                   2.cs. P02    3 h.   69,06 p
  19. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   68,94 p
  20. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   68,71 p
  21. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    3 h.   67,29 p
  22. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    3 h.   62,24 p
  23. Pádár Antal                    1.cs. P19    3 h.   56,83 p
  24. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    3 h.   54,59 p
  25. Szikora János                  2.cs. P05    3 h.   54,00 p
  26. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   53,53 p
  27. Balog István                   1.cs. P06    2 h.   46,47 p
  28. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    2 h.   45,06 p
  29. Forgó István                   1.cs. P02    2 h.   42,23 p
  30. Szabó László                   1.cs. P18    2 h.   42,12 p
  31. Forgó István                   2.cs. P02    2 h.   42,12 p
  32. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    2 h.   40,70 p
  33. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   39,30 p
  34. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    2 h.   38,82 p
  35. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    2 h.   37,77 p
  36. Jónás Krisztián                1.cs. P19    2 h.   37,76 p
  37. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    2 h.   36,00 p
  38. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   32,47 p
  39. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    2 h.   32,35 p
  40. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    2 h.   29,65 p
  41. Jambrik István                 1.cs. P05    1 h.   28,82 p
  42. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    1 h.   28,47 p
  43. Szántó István                  1.cs. P19    1 h.   28,35 p
  44. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   28,24 p
  45. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    1 h.   28,00 p
  46. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    1 h.   27,88 p
  47. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   25,41 p
  48. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   24,82 p
  49. Pataki József                  1.cs. P02    1 h.   22,82 p
  50. Nagy Károly                    2.cs. P01    1 h.   21,29 p
  51. Fülöp János                    1.cs. P06    1 h.   21,18 p
  52. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   18,12 p
  53. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   17,65 p
  54. Oláh István ifj.               1.cs. P02    1 h.   17,18 p
  55. Faragó István                  1.cs. P02    1 h.   16,71 p
  56. Szabó Imre                     1.cs. P19    1 h.   16,00 p
  57. Széll Imre                     2.cs. P05    1 h.   14,59 p
  58. Turák Károly                   2.cs. P01    1 h.   13,06 p
  59. Csehi Miklós                   2.cs. P01    1 h.   12,35 p
  60. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   12,00 p

A verseny P05 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szikora János                  1.cs.    5 h.  115,44 p
   2. Bánki Gyula dr.                1.cs.    5 h.  100,32 p
   3. Bánki Gyula dr.                2.cs.    4 h.   93,36 p
   4. Szikora János                  2.cs.    3 h.   55,44 p
   5. Kecskeméti Zoltán              2.cs.    3 h.   54,72 p
   6. Jambrik István                 1.cs.    1 h.   28,56 p
   7. Kecskeméti Zoltán              1.cs.    1 h.   27,84 p
   8. Kecskeméti Zsolt               1.cs.    1 h.   27,12 p
   9. Széll Imre                     2.cs.    1 h.   14,16 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Prága
  06.21. Cheb

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szluka János                   1.cs. P01    6 h.  163,30 p
   2. Szikora János                  1.cs. P05    6 h.  149,41 p
   3. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    6 h.  145,97 p
   4. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    6 h.  145,61 p
   5. Turák Károly                   1.cs. P01    6 h.  140,73 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01    6 h.  139,17 p
   7. Rotár István                   1.cs. P06    6 h.  139,15 p
   8. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    6 h.  131,58 p
   9. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    5 h.  129,11 p
  10. Repka Róbert                   1.cs. P02    6 h.  126,51 p
  11. Szabó Imre                     1.cs. P02    5 h.  125,39 p
  12. Czikkel József                 1.cs. P19    6 h.  124,89 p
  13. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    6 h.  123,69 p
  14. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    5 h.  123,27 p
  15. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    5 h.  120,23 p
  16. Nagy Károly                    1.cs. P01    6 h.  119,65 p
  17. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    5 h.  118,39 p
  18. Szikora János                  2.cs. P05    6 h.  118,39 p
  19. Varga Lajos                    1.cs. P02    6 h.  114,54 p
  20. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    5 h.  111,42 p
  21. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  108,23 p
  22. Balog István                   1.cs. P06    5 h.  104,63 p
  23. Felek Árpád                    1.cs. P22    4 h.  102,09 p
  24. Kitulják Pál                   1.cs. P02    5 h.   99,96 p
  25. Marossy Gábor                  1.cs. P22    5 h.   99,11 p
  26. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    5 h.   95,94 p
  27. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    5 h.   94,44 p
  28. Széll Imre                     2.cs. P05    4 h.   93,86 p
  29. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    4 h.   93,82 p
  30. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    5 h.   92,96 p
  31. Kitulják Pál                   2.cs. P02    4 h.   91,18 p
  32. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    5 h.   88,32 p
  33. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    4 h.   86,31 p
  34. Pádár Antal                    1.cs. P19    4 h.   85,19 p
  35. Szabó László                   1.cs. P18    4 h.   84,89 p
  36. Csehi Miklós                   2.cs. P01    4 h.   84,78 p
  37. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    4 h.   83,33 p
  38. Jónás Krisztián                1.cs. P19    4 h.   80,11 p
  39. Széll Imre                     1.cs. P05    3 h.   79,10 p
  40. Jambrik István                 1.cs. P05    4 h.   77,80 p
  41. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   77,63 p
  42. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   73,12 p
  43. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   73,12 p
  44. Forgó István                   1.cs. P02    3 h.   71,88 p
  45. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    3 h.   71,65 p
  46. Fábián Attila                  1.cs. P02    4 h.   71,09 p
  47. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   69,18 p
  48. Turák Károly                   2.cs. P01    3 h.   66,39 p
  49. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   64,90 p
  50. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    3 h.   63,27 p
  51. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   62,91 p
  52. Tóth László                    2.cs. P01    2 h.   49,97 p
  53. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    2 h.   45,06 p
  54. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    3 h.   44,78 p
  55. Forgó István                   2.cs. P02    2 h.   42,12 p
  56. Oláh István ifj.               1.cs. P02    2 h.   42,07 p
  57. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   40,09 p
  58. Szabó Imre                     1.cs. P19    2 h.   39,16 p
  59. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    2 h.   35,42 p
  60. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   35,25 p
  61. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   33,81 p
  62. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    1 h.   28,47 p
  63. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   28,24 p
  64. Kereki István                  1.cs. P19    1 h.   24,98 p
  65. Pataki József                  1.cs. P02    1 h.   22,82 p
  66. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
  67. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   21,69 p
  68. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   21,52 p
  69. Fülöp János                    1.cs. P06    1 h.   21,18 p
  70. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   20,48 p
  71. Tóth Barna                     1.cs. P19    1 h.   18,23 p
  72. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   17,65 p
  73. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   16,33 p
  74. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   14,25 p
  75. Faragó István                  2.cs. P02    1 h.   14,08 p
  76. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   13,73 p
  77. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    1 h.   13,30 p
  78. Csachó Mihály                  2.cs. P01    1 h.   12,78 p
  79. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   12,00 p

P05 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Szikora János                  1.cs.    6 h.  149,85 p
   2. Bánki Gyula dr.                1.cs.    6 h.  130,12 p
   3. Bánki Gyula dr.                2.cs.    5 h.  128,11 p
   4. Szikora János                  2.cs.    6 h.  117,87 p
   5. Kecskeméti Zoltán              2.cs.    5 h.   93,90 p
   6. Széll Imre                     2.cs.    4 h.   92,91 p
   7. Kecskeméti Zsolt               1.cs.    4 h.   92,37 p
   8. Széll Imre                     1.cs.    3 h.   78,19 p
   9. Jambrik István                 1.cs.    4 h.   76,94 p
  10. Kecskeméti Zoltán              1.cs.    1 h.   27,84 p
  11. Szarka Károly                  1.cs.    1 h.   18,75 p
  12. Kecskeméti Zsolt               2.cs.    1 h.   13,69 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Prága
  06.21. Cheb

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   10 h.  220,96 p
   2. Szluka János                   1.cs. P01    8 h.  215,94 p
   3. Szikora János                  1.cs. P05    9 h.  212,71 p
   4. Rotár István                   1.cs. P06    9 h.  186,91 p
   5. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    8 h.  183,72 p
   6. Turák Károly                   1.cs. P01    8 h.  174,33 p
   7. Csachó Mihály                  1.cs. P01    8 h.  174,06 p
   8. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    7 h.  171,07 p
   9. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05    8 h.  165,11 p
  10. Czikkel József                 1.cs. P19    8 h.  155,36 p
  11. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    7 h.  153,29 p
  12. Szabó Imre                     1.cs. P02    6 h.  151,74 p
  13. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19    7 h.  145,65 p
  14. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05    6 h.  143,23 p
  15. Repka Róbert                   1.cs. P02    7 h.  143,10 p
  16. Vincze Ferenc                  1.cs. P19    7 h.  136,90 p
  17. Varga Lajos                    1.cs. P02    7 h.  127,48 p
  18. Nagy Károly                    1.cs. P01    6 h.  119,65 p
  19. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    5 h.  118,39 p
  20. Szikora János                  2.cs. P05    6 h.  118,39 p
  21. Balog István                   1.cs. P06    6 h.  117,58 p
  22. Széll Imre                     1.cs. P05    5 h.  115,65 p
  23. Marossy Gábor                  1.cs. P22    6 h.  114,87 p
  24. Papp Géza                      1.cs. P02    5 h.  108,23 p
  25. Széll Imre                     2.cs. P05    5 h.  107,24 p
  26. Csehi Miklós                   2.cs. P01    5 h.  102,15 p
  27. Felek Árpád                    1.cs. P22    4 h.  102,09 p
  28. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    5 h.  102,03 p
  29. Kitulják Pál                   1.cs. P02    5 h.   99,96 p
  30. Csehi Miklós                   1.cs. P01    5 h.   95,99 p
  31. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    5 h.   95,94 p
  32. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    5 h.   94,44 p
  33. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05    4 h.   93,82 p
  34. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05    5 h.   92,96 p
  35. Kitulják Pál                   2.cs. P02    4 h.   91,18 p
  36. Tóth László                    1.cs. P01    4 h.   88,58 p
  37. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    5 h.   88,32 p
  38. Pádár Antal                    1.cs. P19    4 h.   85,19 p
  39. Szabó László                   1.cs. P18    4 h.   84,89 p
  40. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    4 h.   83,33 p
  41. Jónás Krisztián                1.cs. P19    4 h.   80,11 p
  42. Jambrik István                 1.cs. P05    4 h.   77,80 p
  43. Pádár Antal                    2.cs. P19    3 h.   77,63 p
  44. Szántó István                  1.cs. P19    3 h.   73,12 p
  45. Forgó István                   1.cs. P02    3 h.   71,88 p
  46. Zahorán Pálné                  1.cs. P01    3 h.   71,65 p
  47. Fábián Attila                  1.cs. P02    4 h.   71,09 p
  48. Faragó István                  1.cs. P02    3 h.   69,18 p
  49. Turák Károly                   2.cs. P01    3 h.   66,39 p
  50. Szabó Zoltán                   1.cs. P19    3 h.   64,90 p
  51. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    3 h.   63,27 p
  52. Tóth László                    2.cs. P01    2 h.   49,97 p
  53. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    2 h.   45,06 p
  54. Váradi Ferenc                  1.cs. P01    3 h.   44,78 p
  55. Forgó István                   2.cs. P02    2 h.   42,12 p
  56. Oláh István ifj.               1.cs. P02    2 h.   42,07 p
  57. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   40,09 p
  58. Szabó Imre                     1.cs. P19    2 h.   39,16 p
  59. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    2 h.   35,42 p
  60. Török Zsigmond                 1.cs. P19    2 h.   35,25 p
  61. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   33,81 p
  62. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05    1 h.   28,47 p
  63. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   28,24 p
  64. Kereki István                  1.cs. P19    1 h.   24,98 p
  65. Pataki József                  1.cs. P02    1 h.   22,82 p
  66. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p
  67. Bajkán István                  1.cs. P01    1 h.   21,69 p
  68. Gál Antal                      1.cs. P18    1 h.   21,52 p
  69. Fülöp János                    1.cs. P06    1 h.   21,18 p
  70. Szarka Károly                  1.cs. P05    1 h.   20,48 p
  71. Tóth Barna                     1.cs. P19    1 h.   18,23 p
  72. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   17,65 p
  73. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   16,33 p
  74. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   14,25 p
  75. Faragó István                  2.cs. P02    1 h.   14,08 p
  76. Elek Zoltán                    1.cs. P19    1 h.   13,73 p
  77. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05    1 h.   13,30 p
  78. Csachó Mihály                  2.cs. P01    1 h.   12,78 p
  79. Ailer József                   1.cs. P05    1 h.   12,00 p

P05 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szikora János                  1.cs.    9 h.  212,38 p
   2. Bánki Gyula dr.                1.cs.    8 h.  162,76 p
   3. Bánki Gyula dr.                2.cs.    6 h.  141,55 p
   4. Szikora János                  2.cs.    6 h.  117,87 p
   5. Széll Imre                     1.cs.    5 h.  114,56 p
   6. Széll Imre                     2.cs.    5 h.  107,16 p
   7. Kecskeméti Zoltán              2.cs.    5 h.   93,90 p
   8. Kecskeméti Zsolt               1.cs.    4 h.   92,37 p
   9. Jambrik István                 1.cs.    4 h.   76,94 p
  10. Kecskeméti Zoltán              1.cs.    1 h.   27,84 p
  11. Szarka Károly                  1.cs.    1 h.   18,75 p
  12. Kecskeméti Zsolt               2.cs.    1 h.   13,69 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.
  06.21. Cheb

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   27 h.  692,42 p
   2. Szluka János                   1.cs. P01   26 h.  652,51 p
   3. Rotár István                   1.cs. P06   26 h.  642,52 p
   4. Balog István                   1.cs. P06   26 h.  627,22 p
   5. Csachó Mihály                  1.cs. P01   25 h.  618,35 p
   6. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   25 h.  617,11 p
   7. Turák Károly                   1.cs. P01   25 h.  598,38 p
   8. Szikora János                  1.cs. P05   24 h.  568,20 p
   9. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   22 h.  566,42 p
  10. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   23 h.  550,49 p
  11. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   26 h.  538,13 p
  12. Csachó Mihály                  2.cs. P01   21 h.  511,95 p
  13. Szikora János                  2.cs. P05   22 h.  511,38 p
  14. Pádár Antal                    1.cs. P19   20 h.  510,34 p
  15. Turák Károly                   2.cs. P01   22 h.  502,06 p
  16. Csehi Miklós                   2.cs. P01   23 h.  500,64 p
  17. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   21 h.  493,72 p
  18. Pádár Antal                    2.cs. P19   20 h.  492,55 p
  19. Szluka János                   2.cs. P01   20 h.  488,37 p
  20. Rotár István                   2.cs. P06   21 h.  487,77 p
  21. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   21 h.  486,69 p
  22. Kádár László                   1.cs. P06   21 h.  482,56 p
  23. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   23 h.  471,66 p
  24. Csehi Miklós                   1.cs. P01   24 h.  467,77 p
  25. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   23 h.  459,69 p
  26. Nagy Károly                    1.cs. P01   23 h.  456,31 p
  27. Szántó István                  1.cs. P19   20 h.  443,17 p
  28. Nagy József                    1.cs. P01   20 h.  439,70 p
  29. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   18 h.  431,94 p
  30. Jónás Krisztián                1.cs. P19   20 h.  428,19 p
  31. Felek Árpád                    1.cs. P22   19 h.  423,58 p
  32. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   19 h.  416,69 p
  33. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   21 h.  415,09 p
  34. Kereki István                  1.cs. P19   18 h.  412,29 p
  35. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   20 h.  400,49 p
  36. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   17 h.  380,19 p
  37. Szabó Imre                     1.cs. P02   16 h.  363,21 p
  38. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   15 h.  356,12 p
  39. Marossy Gábor                  1.cs. P22   19 h.  354,25 p
  40. Repka Róbert                   1.cs. P02   16 h.  352,15 p
  41. Tóth László                    2.cs. P01   17 h.  346,03 p
  42. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   15 h.  343,12 p
  43. Bajkán István                  1.cs. P01   15 h.  343,05 p
  44. Széll Imre                     2.cs. P05   15 h.  342,35 p
  45. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   16 h.  340,49 p
  46. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   14 h.  337,99 p
  47. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   15 h.  336,56 p
  48. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   16 h.  324,76 p
  49. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   15 h.  321,48 p
  50. Szabó László                   1.cs. P18   15 h.  306,21 p
  51. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   15 h.  304,94 p
  52. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   13 h.  300,42 p
  53. Kereki István                  2.cs. P19   13 h.  297,91 p
  54. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   17 h.  296,16 p
  55. Jambrik István                 1.cs. P05   14 h.  292,62 p
  56. Nagy Károly                    2.cs. P01   16 h.  289,82 p
  57. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   13 h.  289,27 p
  58. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   15 h.  285,18 p
  59. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   15 h.  276,32 p
  60. Kitulják Pál                   1.cs. P02   14 h.  262,58 p
  61. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   13 h.  261,97 p
  62. Balog István                   2.cs. P06   11 h.  261,25 p
  63. Tóth Barna                     1.cs. P19   11 h.  257,59 p
  64. Széll Imre                     1.cs. P05   11 h.  257,50 p
  65. Tóth László                    1.cs. P01   13 h.  253,86 p
  66. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   12 h.  250,86 p
  67. Szántó István                  2.cs. P19   12 h.  246,14 p
  68. Varga Lajos                    1.cs. P02   13 h.  244,27 p
  69. Szabó Imre                     1.cs. P19   12 h.  238,08 p
  70. Sajben Mihály                  1.cs. P01   12 h.  237,10 p
  71. Varga Lajos                    2.cs. P02   12 h.  232,69 p
  72. Marossy Gábor                  2.cs. P22   12 h.  232,06 p
  73. Forgó István                   1.cs. P02   11 h.  230,45 p
  74. Polyák János                   1.cs. P02   10 h.  216,95 p
  75. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   10 h.  209,49 p
  76. Nagy Mihály                    2.cs. P06   10 h.  206,30 p
  77. Forgó István                   2.cs. P02   11 h.  201,59 p
  78. Jambrik István                 2.cs. P05    9 h.  197,31 p
  79. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  196,32 p
  80. Kovács Imre                    1.cs. P06   10 h.  192,16 p
  81. Török Zsigmond                 1.cs. P19    9 h.  187,68 p
  82. Fülöp János                    2.cs. P06   10 h.  186,39 p
  83. Fábián Attila                  1.cs. P02   10 h.  183,42 p
  84. Faragó István                  1.cs. P02    9 h.  183,16 p
  85. Kádár László                   2.cs. P06    8 h.  180,10 p
  86. Papp Géza                      1.cs. P02    8 h.  179,95 p
  87. Faragó István                  2.cs. P02   10 h.  179,11 p
  88. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01    9 h.  167,38 p
  89. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  90. Jónás Krisztián                2.cs. P19    8 h.  162,11 p
  91. Polyák János                   2.cs. P02    9 h.  159,48 p
  92. Ailer József                   1.cs. P05    8 h.  158,24 p
  93. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  94. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    7 h.  154,93 p
  95. Csikós Elek                    1.cs. P19    7 h.  152,41 p
  96. Kitulják Pál                   2.cs. P02    7 h.  147,04 p
  97. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    7 h.  139,55 p
  98. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
  99. Ailer József                   2.cs. P05    6 h.  137,46 p
 100. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  135,03 p
 101. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    7 h.  130,95 p
 102. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 103. Czikkel József                 1.cs. P19    6 h.  124,89 p
 104. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 105. Csikós Elek                    2.cs. P19    5 h.  116,72 p
 106. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 107. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 108. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 109. Japport Mátyás                 1.cs. P06    5 h.  105,38 p
 110. Benedek József                 1.cs. P02    6 h.  103,17 p
 111. Oláh István ifj.               1.cs. P02    5 h.  101,89 p
 112. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 113. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 114. Fülöp János                    1.cs. P06    4 h.   84,57 p
 115. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   82,69 p
 116. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 117. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 118. Szarka Károly                  2.cs. P05    4 h.   70,13 p
 119. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 120. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 121. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 122. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 123. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 124. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 125. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 126. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 127. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 128. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 129. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 130. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 131. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 132. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 133. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 134. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 135. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p

P05 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Kecskeméti Zsolt               1.cs.   23 h.  569,44 p
   2. Szikora János                  1.cs.   25 h.  566,13 p
   3. Kecskeméti Zoltán              2.cs.   22 h.  505,13 p
   4. Szikora János                  2.cs.   22 h.  499,44 p
   5. Bánki Gyula dr.                2.cs.   20 h.  431,99 p
   6. Kecskeméti Zoltán              1.cs.   17 h.  412,00 p
   7. Bánki Gyula dr.                1.cs.   17 h.  371,19 p
   8. Széll Imre                     2.cs.   17 h.  364,76 p
   9. Kecskeméti Zsolt               2.cs.   16 h.  323,64 p
  10. Széll Imre                     1.cs.   15 h.  312,11 p
  11. Jambrik István                 1.cs.   15 h.  299,56 p
  12. Jambrik István                 2.cs.    9 h.  193,45 p
  13. Ailer József                   1.cs.    8 h.  161,85 p
  14. Ailer József                   2.cs.    6 h.  124,49 p
  15. Szarka Károly                  2.cs.    5 h.   82,89 p
  16. Szarka Károly                  1.cs.    4 h.   67,92 p
  17. Miklavitz János                2.cs.    3 h.   61,76 p
  18. Szendrei László                1.cs.    2 h.   48,30 p
  19. Miklavitz János                1.cs.    2 h.   37,69 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  04.26. Dunaföldvár
  05.03. Székesfehérvár
  05.11. Gyor
  05.17. Kapuvár
  05.24. Sopron
  05.31. Breclav
  06.07. Prága
  06.14. Sopron 2.
  06.21. Cheb

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Kassai Péter dr.               1.cs. P06   43 h. 1052,30 p
   2. Csachó Mihály                  1.cs. P01   39 h.  923,09 p
   3. Szluka János                   1.cs. P01   38 h.  917,38 p
   4. Rotár István                   1.cs. P06   39 h.  899,42 p
   5. Kassai Péter dr.               2.cs. P06   38 h.  882,21 p
   6. Balog István                   1.cs. P06   36 h.  814,20 p
   7. Csachó Mihály                  2.cs. P01   32 h.  736,54 p
   8. Turák Károly                   1.cs. P01   31 h.  719,12 p
   9. Erdoháti Gyula                 1.cs. P19   31 h.  713,92 p
  10. Szikora János                  1.cs. P05   31 h.  700,59 p
  11. Szluka János                   2.cs. P01   29 h.  685,28 p
  12. Kecskeméti Zsolt               1.cs. P05   27 h.  675,60 p
  13. Parázs Zoltán                  1.cs. P19   28 h.  642,74 p
  14. Turák Károly                   2.cs. P01   30 h.  640,45 p
  15. Pádár Antal                    1.cs. P19   25 h.  635,26 p
  16. Csehi Miklós                   1.cs. P01   34 h.  631,57 p
  17. Rotár István                   2.cs. P06   28 h.  626,39 p
  18. Kádár László                   1.cs. P06   29 h.  624,81 p
  19. Balázs Mátyás                  2.cs. P01   31 h.  619,16 p
  20. Szikora János                  2.cs. P05   27 h.  597,95 p
  21. Pádár Antal                    2.cs. P19   25 h.  595,12 p
  22. Csehi Miklós                   2.cs. P01   28 h.  594,52 p
  23. Kecskeméti Zoltán              2.cs. P05   25 h.  581,24 p
  24. Nagy József                    1.cs. P01   27 h.  563,14 p
  25. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06   30 h.  559,91 p
  26. Kereki István                  1.cs. P19   24 h.  532,45 p
  27. Nagy Károly                    1.cs. P01   26 h.  501,66 p
  28. Jónás Krisztián                1.cs. P19   25 h.  500,98 p
  29. Szántó István                  1.cs. P19   23 h.  496,39 p
  30. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19   24 h.  483,70 p
  31. Kecskeméti Zoltán              1.cs. P05   21 h.  481,42 p
  32. Parázs Zoltán                  2.cs. P19   22 h.  472,24 p
  33. Bánki Gyula dr.                2.cs. P05   22 h.  468,25 p
  34. Csarnai Szilárd                1.cs. P01   24 h.  454,91 p
  35. Felek Árpád                    1.cs. P22   21 h.  454,37 p
  36. Váradi Ferenc                  1.cs. P01   23 h.  447,45 p
  37. Erdoháti Gyula                 2.cs. P19   18 h.  441,33 p
  38. Szabó Imre                     1.cs. P02   20 h.  440,09 p
  39. Tóth László                    2.cs. P01   21 h.  414,00 p
  40. Bajkán István                  1.cs. P01   19 h.  411,83 p
  41. Repka Róbert                   1.cs. P02   19 h.  410,37 p
  42. Ollé Ferenc                    1.cs. P02   18 h.  409,55 p
  43. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01   20 h.  404,09 p
  44. Balázs Mátyás                  1.cs. P01   18 h.  396,90 p
  45. Bánki Gyula dr.                1.cs. P05   17 h.  376,65 p
  46. Marossy Gábor                  1.cs. P22   20 h.  370,01 p
  47. Zahorán Pálné                  1.cs. P01   19 h.  369,32 p
  48. Széll Imre                     2.cs. P05   17 h.  368,20 p
  49. Szabó Zoltán                   1.cs. P19   16 h.  364,60 p
  50. Kecskeméti Zsolt               2.cs. P05   18 h.  361,03 p
  51. Kereki István                  2.cs. P19   16 h.  358,24 p
  52. Tóth Barna                     1.cs. P19   15 h.  357,06 p
  53. Vincze Ferenc                  1.cs. P19   16 h.  334,69 p
  54. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02   16 h.  333,13 p
  55. Jambrik István                 1.cs. P05   16 h.  327,29 p
  56. Csarnai Szilárd                2.cs. P01   18 h.  311,71 p
  57. Szabó László                   1.cs. P18   15 h.  306,21 p
  58. Nagy Gáspár László             1.cs. P01   16 h.  300,64 p
  59. Széll Imre                     1.cs. P05   13 h.  294,05 p
  60. Nagy Károly                    2.cs. P01   16 h.  289,82 p
  61. Vandlik Mihály                 1.cs. P01   15 h.  289,56 p
  62. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06   16 h.  289,14 p
  63. Szántó István                  2.cs. P19   14 h.  285,91 p
  64. Kitulják Pál                   1.cs. P02   15 h.  276,58 p
  65. Tóth László                    1.cs. P01   14 h.  269,32 p
  66. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19   13 h.  268,95 p
  67. Balog István                   2.cs. P06   11 h.  261,25 p
  68. Varga Lajos                    1.cs. P02   14 h.  257,21 p
  69. Sajben Mihály                  1.cs. P01   13 h.  251,41 p
  70. Forgó István                   1.cs. P02   12 h.  244,03 p
  71. Szabó Imre                     1.cs. P19   12 h.  238,08 p
  72. Nagy Mihály                    2.cs. P06   12 h.  234,55 p
  73. Varga Lajos                    2.cs. P02   12 h.  232,69 p
  74. Marossy Gábor                  2.cs. P22   12 h.  232,06 p
  75. Vandlik Mihály                 2.cs. P01   11 h.  224,41 p
  76. Polyák János                   1.cs. P02   10 h.  216,95 p
  77. Jónás Krisztián                2.cs. P19   11 h.  209,51 p
  78. Faragó István                  2.cs. P02   12 h.  207,40 p
  79. Török Zsigmond                 1.cs. P19   10 h.  204,43 p
  80. Forgó István                   2.cs. P02   11 h.  201,59 p
  81. Fülöp János                    2.cs. P06   11 h.  200,47 p
  82. Jambrik István                 2.cs. P05    9 h.  197,31 p
  83. Pataki József                  1.cs. P02   10 h.  196,32 p
  84. Kovács Imre                    1.cs. P06   10 h.  192,16 p
  85. Fábián Attila                  1.cs. P02   10 h.  183,42 p
  86. Faragó István                  1.cs. P02    9 h.  183,16 p
  87. Rozsnyai Endre                 2.cs. P01   10 h.  182,59 p
  88. Kádár László                   2.cs. P06    8 h.  180,10 p
  89. Papp Géza                      1.cs. P02    8 h.  179,95 p
  90. Szabó Zoltán                   2.cs. P19    9 h.  170,25 p
  91. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    8 h.  168,85 p
  92. Zahorán Pálné                  2.cs. P01    9 h.  165,75 p
  93. Csikós Elek                    1.cs. P19    8 h.  165,17 p
  94. Polyák János                   2.cs. P02    9 h.  159,48 p
  95. Ailer József                   1.cs. P05    8 h.  158,24 p
  96. Szabó Imre                     2.cs. P02    7 h.  155,78 p
  97. Czikkel József                 1.cs. P19    8 h.  155,36 p
  98. Kitulják Pál                   2.cs. P02    7 h.  147,04 p
  99. Repka Róbert                   2.cs. P02    6 h.  137,46 p
 100. Ailer József                   2.cs. P05    6 h.  137,46 p
 101. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    7 h.  135,03 p
 102. Váradi Ferenc                  2.cs. P01    7 h.  130,95 p
 103. Csikós Elek                    2.cs. P19    6 h.  130,94 p
 104. Elek Zoltán                    1.cs. P19    6 h.  126,28 p
 105. Barna Lajos ifj.               1.cs. P19    7 h.  123,19 p
 106. Hegyi Norbert                  1.cs. P02    5 h.  108,08 p
 107. Nagy Mihály                    1.cs. P06    6 h.  107,47 p
 108. Tóth Barna                     2.cs. P19    5 h.  106,84 p
 109. Japport Mátyás                 1.cs. P06    5 h.  105,38 p
 110. Benedek József                 1.cs. P02    6 h.  103,17 p
 111. Oláh István ifj.               1.cs. P02    5 h.  101,89 p
 112. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.   99,96 p
 113. Vincze Ferenc                  2.cs. P19    5 h.   99,89 p
 114. Fülöp János                    1.cs. P06    4 h.   84,57 p
 115. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   82,69 p
 116. Szarka Károly                  2.cs. P05    5 h.   82,13 p
 117. Sajben Mihály                  2.cs. P01    4 h.   77,61 p
 118. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   73,76 p
 119. Szarka Károly                  1.cs. P05    4 h.   70,11 p
 120. Elek Zoltán                    2.cs. P19    3 h.   60,94 p
 121. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   56,99 p
 122. Knyihár János                  1.cs. P01    3 h.   56,97 p
 123. Ollé Ferenc                    2.cs. P02    4 h.   56,08 p
 124. Szendrei László                1.cs. P05    2 h.   48,97 p
 125. Miklavitz János                2.cs. P05    2 h.   48,31 p
 126. Fábián Attila                  2.cs. P02    2 h.   46,18 p
 127. Oláh István ifj.               2.cs. P02    2 h.   44,68 p
 128. Benedek József                 2.cs. P02    2 h.   42,10 p
 129. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    2 h.   40,96 p
 130. Hegyi Norbert                  2.cs. P02    2 h.   39,74 p
 131. Gál Antal                      1.cs. P18    2 h.   35,04 p
 132. Sebok Miklós Attila            1.cs. P02    1 h.   29,84 p
 133. Mózer Mihály                   2.cs. P06    1 h.   26,99 p
 134. Miklavitz János                1.cs. P05    1 h.   25,85 p
 135. Pusztafi Ferenc                1.cs. P18    1 h.   22,21 p

P05 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

   1. Szikora János                  1.cs.   32 h.  701,17 p
   2. Kecskeméti Zsolt               1.cs.   29 h.  686,65 p
   3. Kecskeméti Zoltán              2.cs.   27 h.  597,65 p
   4. Szikora János                  2.cs.   27 h.  589,09 p
   5. Bánki Gyula dr.                2.cs.   23 h.  482,08 p
   6. Kecskeméti Zoltán              1.cs.   21 h.  477,86 p
   7. Bánki Gyula dr.                1.cs.   19 h.  403,83 p
   8. Széll Imre                     2.cs.   19 h.  392,27 p
   9. Kecskeméti Zsolt               2.cs.   18 h.  356,13 p
  10. Széll Imre                     1.cs.   17 h.  348,48 p
  11. Jambrik István                 1.cs.   17 h.  329,94 p
  12. Jambrik István                 2.cs.   10 h.  205,45 p
  13. Ailer József                   1.cs.    8 h.  161,85 p
  14. Ailer József                   2.cs.    6 h.  124,49 p
  15. Szarka Károly                  2.cs.    5 h.   82,89 p
  16. Szarka Károly                  1.cs.    4 h.   67,92 p
  17. Miklavitz János                2.cs.    3 h.   61,76 p
  18. Szendrei László                1.cs.    2 h.   48,30 p
  19. Miklavitz János                1.cs.    2 h.   37,69 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Turák Károly                   P01 HU-11-05-08808    H  2h  56,60p
  2. Szluka János                   P01 HU-12-05-23458    H  2h  55,38p
  3. Rotár István                   P06 HU-11-D340068     H  2h  52,51p
  4. Bánki Gyula dr.                P05 HU-11-19-12062    H  2h  51,80p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597994     H  2h  50,25p
  6. Balázs Mátyás                  P01 HU-09-05-69880    H  2h  49,51p
  7. Szántó István                  P19 HU 13-05-40869    H  2h  49,26p
  8. Csachó Mihály                  P01 HU-10-05-89866    H  2h  49,11p
  9. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577861     H  2h  48,38p
 10. Szikora János                  P05 HU-10-19-97145    H  2h  48,13p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Felek Árpád                    P22 HU-13-D-597223    T  2h  50,79p
  2. Szikora János                  P05 HU-13-19-35365    T  2h  49,06p
  3. Erdoháti Gyula                 P19 HU-12-05-27140    T  2h  47,35p
  4. Czikkel József                 P19 HU 14-15-04165    T  2h  47,25p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-D339882     T  2h  46,52p
  6. Rozsnyai Endre                 P01 HU-10-05-96983    T  2h  46,39p
  7. Turák Károly                   P01 HU-13-05-37234    T  2h  46,31p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577654     T  2h  45,13p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-05-13352    T  2h  44,18p
 10. Rotár István                   P06 HU-09-05-72294    T  2h  43,59p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Bánki Gyula dr.                P05 HU-11-19-12062    H  2h  52,15p
  2. Szikora János                  P05 HU-10-19-97145    H  2h  48,62p
  3. Szikora János                  P05 HU-13-19-35341    H  2h  45,10p
  4. Jambrik István                 P05 HU-09-50-43649    H  2h  43,94p
  5. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-10-19-96901    H  2h  42,38p
  6. Szikora János                  P05 HU-09-05-70364    H  2h  40,29p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szikora János                  P05 HU-13-19-35365    T  2h  46,90p
  2. Bánki Gyula dr.                P05 HU-10-19-96321    T  2h  42,04p
  3. Szikora János                  P05 HU-13-D666574     T  2h  34,08p
  4. Bánki Gyula dr.                P05 HU-10-19-96320    T  2h  31,88p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577691     H  7h 168,16p
  2. Szluka János                   P01 HU-13-05-37308    H  7h 136,80p
  3. Szluka János                   P01 HU-12-05-23458    H  6h 155,21p
  4. Csachó Mihály                  P01 HU-13-D577890     H  6h 147,28p
  5. Rotár István                   P06 HU-13-D577429     H  6h 146,62p
  6. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  6h 146,12p
  7. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 144,36p
  8. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577632     H  6h 140,88p
  9. Parázs Zoltán                  P19 HU-13-05-40327    H  6h 139,90p
 10. Rotár István                   P06 HU-10-OLI-0857    H  6h 139,89p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  7h 177,43p
  2. Kádár László                   P06 HU-10-05-91556    T  7h 148,57p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-11-D339882     T  7h 148,12p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D597996     T  6h 152,82p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  6h 142,23p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-13-D577617     T  6h 141,77p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-12-D454870     T  6h 139,20p
  8. Balog István                   P06 HU-12-D454761     T  6h 136,97p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  6h 136,32p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  6h 135,96p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580168     H  6h 129,19p
  2. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-13-D580027     H  5h 124,34p
  3. Szikora János                  P05 HU-13-19-35341    H  5h 117,21p
  4. Szikora János                  P05 HU-10-19-97145    H  5h 115,73p
  5. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-12-D508748     H  5h 115,49p
  6. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776086     H  5h 108,97p
  7. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  5h  93,13p
  8. Szikora János                  P05 HU-14-D776209     H  5h  92,41p
  9. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-12-D508822     H  5h  91,62p
 10. Szikora János                  P05 HU-13-19-35279    H  4h 104,01p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szikora János                  P05 HU-13-19-35365    T  4h 103,33p
  2. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580197     T  4h 102,62p
  3. Bánki Gyula dr.                P05 HU-13-19-35130    T  4h 100,48p
  4. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-OLI-31552   T  4h  92,10p
  5. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580142     T  4h  89,41p
  6. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580149     T  4h  86,37p
  7. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580014     T  4h  77,14p
  8. Szikora János                  P05 HU-13-19-35324    T  4h  75,54p
  9. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-13-D580211     T  3h  73,24p
 10. Szikora János                  P05 HU-14-D778262     T  3h  71,54p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szabó Imre                     P02 HU 14-O-28773     H  2h  44,98p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Czikkel József                 P19 HU 14-15-04165    T  2h  47,25p
  2. Czikkel József                 P19 HU 14-15-04159    T  2h  38,23p
  3. Jónás Krisztián                P19 HU-14-D-775450    T  2h  30,97p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Szluka János                   P01 HU-14-D-777953    H  6h 146,12p
  2. Csachó Mihály                  P01 HU-14-D775936     H  6h 144,36p
  3. Szluka János                   P01 HU-14-15-00171    H  5h 121,14p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776403    H  5h 118,51p
  5. Szluka János                   P01 HU-14-D-775915    H  5h 115,41p
  6. Csehi Miklós                   P01 HU-14-PM-10321    H  5h 110,29p
  7. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776312    H  5h 109,94p
  8. Turák Károly                   P01 HU-14-P-10316     H  5h 107,10p
  9. Turák Károly                   P01 HU-14-OLI-28568   H  5h 104,26p
 10. Cséfán Tivadar                 P06 HU-14-D-776349    H  5h  96,18p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776405    T  7h 177,43p
  2. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776486    T  6h 142,23p
  3. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776407    T  6h 136,32p
  4. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-15-02034    T  6h 135,96p
  5. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776425    T  6h 125,74p
  6. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776491    T  6h 110,16p
  7. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-807776    T  5h 131,37p
  8. Erdoháti Gyula                 P19 HU-14-D-777769    T  5h 127,09p
  9. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776487    T  5h 122,45p
 10. Kassai Péter dr.               P06 HU-14-D-776449    T  5h 114,11p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek
  1. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776086     H  5h 108,97p
  2. Szikora János                  P05 HU-14-OLI-28667   H  5h  93,13p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-D776209     H  5h  92,41p
  4. Szikora János                  P05 HU-14-15-01837    H  4h  83,05p
  5. Szikora János                  P05 HU-14-D776216     H  4h  82,59p
  6. Szikora János                  P05 HU-14-15-01804    H  3h  74,77p
  7. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776061     H  3h  72,86p
  8. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-14-D776111     H  3h  72,44p
  9. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-14-D776118     H  3h  72,38p
 10. Kecskeméti Zoltán              P05 HU-14-D776180     H  3h  72,28p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, tojók
  1. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-OLI-31552   T  4h  92,10p
  2. Szikora János                  P05 HU-14-D778262     T  3h  71,54p
  3. Szikora János                  P05 HU-14-P-11621     T  3h  70,12p
  4. Szikora János                  P05 HU-14-D778260     T  3h  60,54p
  5. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776058     T  3h  58,05p
  6. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776039     T  3h  55,94p
  7. Szikora János                  P05 HU-14-15-01874    T  3h  55,90p
  8. Szikora János                  P05 HU-14-15-01869    T  3h  55,42p
  9. Kecskeméti Zsolt               P05 HU-14-D776029     T  3h  51,94p
 10. Szikora János                  P05 HU-14-P-11623     T  3h  49,64p